Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

Καλε Χρυσα μου γιατι περαστικα :shock: ??Μια χαρα ειμαστε :lol: !!!

Αν λες για την γκρινια,ειναι απο φυσικου της πια τον τελευταιο καιρο :lol: !Μαλλον τα δοντια!!

Σημερα το μενου εχει φασολαδα!Παω να την ξεκινησω!

Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχχαα..Συμπεθερα κανονικά!!! :)):)) Μόνο που δε θα το κυνηγαει με το

σκουπόξυλο(το ξεπέρασε αυτο το στάδιο..)Το πιο πιθανό είναι να το περιλάβει με τη

μυγοσκοτώστρα που έχει έρωτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στελλούνι μου τα φιλάκια μου,καλή επιτυχία στη φασολαδιτσα σου!!Εγώ σημερα

θα κανω μπριζολάκια με μπύρα,γίνονται λουκούμι!!!!

Καλέ Φανούλιιιι!!!Ακόμη δεν ειπες στο αγγελούδι μας απο πού κραταει η σκούφια σου??

Λοιπόν,θα το κανω κουιζ...Είναι ενα πανέμορφο μέρος,με θάλασσα κ πολύ πράσινο,είναι

κοντά στη Θεσσαλονικη αλλα κ στη Δράμα..Πού είναι????? :ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΓΙΑ ΤΟΘΕΜΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΡΩΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΛΕΓΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΗΜΟΥΝΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΦΤΑΝ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ Η ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΥΧΕΙ ΕΤΥΧΕ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΕΥΚΟΛΟ ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΣΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΘΗΛΑΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ..ΕΓΩ ΘΗΛΑΣΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΚΟΤΖΑΜ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕ ΤΖΙ ΤΖΙ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕςΣ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΑ...

ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΛΛΑΕΙΣ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΝΝΟΩ ΣΑΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΙΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕΤΡΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΕΣΑΣ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γλυκιά καλημέρα στην όμορφη παρεούλα!!!!!!!!!! :P:P

τι μου κανετε κουκλες?

Ντινάκι μου ναι ειδα την Βούλα...καλα βρε δε μιλησατε?

το Ολινάκι ειναι μωρε αρρωστουλι... :( περαστικά...φου φου στις μυτσες...

Στελλιτσα μου γλυκιά πόσο μα πόσο πολύ καιρό εχω να φάω φασολάδα με μπόλικο καροτάκι...μιαμιιιιιιι...στειλε μου και εμενα λιγη.. :lol::lol:

πώς τα περασατε με τον μεγαλο ερωτα σου??

Χρυσουλίνι μουυυυυυυυ εμεις τα παμε... ;);) σε φιλω γλυκα....

Συμπεθερουλα μου που εισαι εσυ κοριτσακι μου? όλα καλα? με εκεινο που λεγες με την καρδουλα ολα ενταξει ε? φιλια στον γαμπρουλη μου...

Δωρουλα μου ,Φανούλα μου ,που ειστε τσουπρίτσες μου?

Αγγελικουλα μουυυυυυυυυυυ μελετάς ε???? μας ελειψες!!!!!!!!!!!και ειδικα τα σκανταλιαρικα κατορθωματα του μικρου Ιασωνακου.... :lol:

Εχθες βρηκα στον καδο απλύτων τρια λεμονια και ενα μανταρίνι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: το παπί τα βλέπει σαν μπαλάκια και τα κρύβει όπου βρει.... :D:D εννοειται τρελη μανία με τις βουρτσες μου τις παίρνει και κανει οτι χτενιζεται ...πολυ πλακα..ωρες ωρες χτενιζει και το μετωπο... =))=)) το κακοοοοοο το χουμε εμπεδωσει ....οταν το πει κολλαει η μπαταρια...για 10 τουλαχιστον φορες... :D:D

ειμαστε στην φαση που πίνουμε μισο γαλα σε σκονη...και μισο φρεσκο...γιατι όταν της το δωσα σκετο φρεσκο μου πιε μονο 20 μλ...

σημερα που χε καλο καιρο...την πηγε η Γιολη μας...ατα στις κουνιες...περασε πολυ όμορφα...γιατι αν περιμενε απο την μανουλα να γυρισει ...θα πηγαινε τι ωρα...

αχ κοριτσακια μου σε λιγες μερες θα τελειωνω 4 ηωρα την δουλεια και απο το καλοκαιρι θα φευγω κανονικα πλεον στις 5 :(:(:( πειτε μου οταν θα φτανω 6 παρα...ποοοοοοοτε θα βλεπω την αδυναμια μου....αχχχχχχχχχχ απο τωρα μελαγχολω που το σκεφτομαι αληθεια... :roll::roll:

να χαιρεστε εσεις που ειστε σπιτι οσο περισσοτερο μπορειτε τα παιδακια σας....αραγε γ'αυτο με το που την βλεπω την τρωωωωωωωωωωω στα φιλια ε ? τυχαιο? δεν νομιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεε που πηγατε όλες ????

τοκ τοοοοοοοοοοοοοοοοοκ......................

εκει που δεν εμπαινα και λεγατε οτι λειπω τωρα που πηγατε βρε?

ειδατε καλο καιρο και βουρ ατα ?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααααααα!!!Καλεεεε!!!Τι ησυχία ειναι αυτη????

Καρολσου ειπε ο γιατρος σας οκ στο να πινει σκόνη κ φρεσκο γαλα μαζί??

Θυμαμαι όταν ξεκινήσαμε εμείς,μου ειπε η πεθερα μου να το κανω ετσι για να συνηθισει

τη γευση του φρεσκου,αλλα η γιατρος μου μου πε όχι,έτσι κ αλλιώς λεει αν δε της κατσει

σαν γευση δε θα πίνει καλα καλα ουτε τη σκόνη..απλά να δοκιμασω αλλες μαρκες.

Κ τελικα μόλις δοκιμασε το φρεσκο που της δινω τωρα,χτυπησε με τη μια 240 μλ

κ τωρα πια 330 κ 350..Δοκιμασε της κ εσυ μπόλικα γαλατακια!!!

Ιφιγένεια νομίζω οτι δεν υπάρχει μωρό που να βλέπει τηλεόραση απο μακρια..

Κ η Ολίνα απο τόσο κοντά χαζεύει,αλλα ουτως η αλλως ειναι τόσο κινητική που δε στέκεται

εκεί ούτε για 2 λεπτά!!Ρωτησα τη γιατρο μας κ ειπε δεν υπάρχει θεμα για τοσο λίγο

κ οτι ειναι μύθος οτι η τηλεοραση χαλαει τα ματια..Απλά σε μεγαλύτερη ηλικία μπορεις

να αντιληφθεις οτι δε βλεπει καλα αν παει κοντά για να δει κατι..Ο υπολογιστης χαλάει

τα ματάκια γι αυτο κ εγω δε την αφηνω ουτε 1 λεπτό να δει οτιδηποτε εδω..

Οι μυτσούλες συνεχίζονται...Αλλα σημερα κοριτσια μου μαγείρευα κ το νουμερακι

(αφού εκανε αυτα που ηθελε στο ανοιχτό ντουλάπι) μου αγκάλιαζε σφιχτατο πόδι κ με φιλούσε!!

Κ μετα εσκυβα κ μου λεγε "μμμμμαααα!!!" κ με φιλούσε στο στόμα!!!!!!!!!!!!Μια τρελαααα!!!!

Αντε να τη μαλώσεις μετα...Μεγάλο π@@@ανάκι!!! :))

Αχ μας κανει ότι θελει η σουσουουουου...... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Κοιμηθηκε το μαναρακι μου κ ηρθα :) !Ειχε ερθει ο ξαδερφουλης της το απογευμα κ λυσσαξανε στο παιχνιδι!!!Πολυ κυνηγητο λεμε!!Ξερη επεσε!

Λοιπον για να δουμε το κουιζ της Ντινουλας...Χαλκιδικη ή Καβαλα λεω...εσυ Φανη :-p ??

Ντινακι αντε να την μαλώσεις μετα ε :x ??Θηλυκα απο κουνια :lol: !!!Εμενα ερχεται απο πισω μου οταν ειμαι στο νεροχυτη,με πιανει κ βαζει το κεφαλακι της αναμεσα στα ποδια μου κ μου κανει "Ταααααααα" !!Τρελλαινομαι!!!!

Ιφ μου κ μενα ετσι κανει η μικρη,ολα τα παιδακια νομιζω!Βασικα δεν ασχολειται κ πολυ με την τν,μονο αμα εχει τα ζουζουνια ή κανα ζωακι!Τοτε παει κ κολαει μπροστα!Ειναι αυτο που ειπε και η Ντινα πιστευω αν κ δεν εχω ρωτησει τη δικια μου γιατρο γιατι δε με ειχε απασχολησει,εκτος απο αυτα που σου ειπα δε βλεπει τν !Α!και αμα δει καμια μπαλα τρεχει κ τη δειχνει κ φωναζει "Μπάα!!!Γκοοοο"...ας ειναι καλα ο μπαμπας της :lol:

Καρολ μου ελα εχει περισσεψει φασολαδα κ εγινε κ πετυχημενη :) !!Απο περσι ειχα να φτιαξω!

Εμενα η ζουζουνα βγαζει ολα τα απλυτα απο το καλαθι κ τα παει βολτα σε ολο το σπιτι!!Να ερθει κ κανενας ανθρωπος δηλαδη να μας κανει ρεζιλι :lol: !

Μη στεναχωριεσαι για τη δουλειτσα βρε αγαπη μου!Οι περισσοτερες μανουλες αυτο αντιμετωπιζουν..!Θα βρισκεις χρονο για τη λατρεια σου!!Μπορει να ειναι πιο λιγος,αλλα θα ειναι πιο ποιοτικος κ γεματος αγαπη!!

Για το γαλα θα συμφωνησω με τη Ντινα!Δοκιμασε μερικα φρεσκα!Ουτε που θυμαμαι ποσα γαλατα δοκιμασαμε εμεις απο το καλοκαιρι και μετα μεχρι να καταληξει καπου :shock: !!!Τωρα πια πινει Ολυμπος,250μλ πρωι-βραδυ!

Που ειστε οι υπολοιπες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου..Ειμαι ενα πτώμα με 2 τεράάάστιους μαύρους κύκλους.. @-)

Χθες βραδυ το Ολινάκι είχε περισσότερες μύξες απο κάθε άλλη φορά...Κ γύρω στις 11μιση κ

αφού κοιμόταν ήδη σχεδον ενα δίωρο,άκουσα βήχα...Κ μέχρι να πάω στο δωμάτιό της

είχε κάνει εμετό κ ειχε κατατρομάξει το γιαβρι μου!Προφανως κατεβηκαν μυξούλες

στο λαιμό της κ αναγούλιασε..

Κ μετα ο αντρούλης μου είχε τη φαεινη ιδέα να την κοιμίσω δίπλα μου..Κ εκτος απο το

οτι έκανε πάνω απο 2 ώρες να κοιμηθεί(δεν εχει συνηθίσει),όλη νύχτα στριφογύριζε κ κλωτσούσε

ανελέητα..Πονάω παντού σήμερα!!!

Ήταν να κάνουμε κ εμβόλιο σημερα(αυτο που χάσαμε τον προηγούμενο μήνα λόγω του

εξανθηματος) αλλα απ οτι φαινεται μαλλον θα το αναβάλλουμε πάλι.Θα σας γράψω νέα μας

κοριτσάρες μου!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Συμπεθιερα περαστηκα σας...πολυ ταλαιπωρια το καημενο.

Ξερεις πολυ φυσιολογικο ορο και αγκαλιτσες

Την καλημερα μου σε ολες..εχω λιγη δουλιτσα σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Συμπεθιερα περαστηκα σας...πολυ ταλαιπωρια το καημενο.

Ξερεις πολυ φυσιολογικο ορο και αγκαλιτσες

Την καλημερα μου σε ολες..εχω λιγη δουλιτσα σημερα!!

Φαντάζομαι το "πολύ ταλαιπωρία το καημενο" πήγαινε σε μενα έτσι???

Γιατι η σκατου κελαηδούσε το πρωι,εγώ σέρνομαι................ i-)i-):ymsigh:

Τα φιλάκια μου,καλη δουλίτσα Χρυσούλι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημεραααααααααααααα!!!!!!!

σημερα ειναι η μερα χαλαρη που πίνω συνηθως καφεδακι με φιλεναδες...ξεφευγω λιγακι απο την καθημερινοτητα δουλειας..σπιτι...και δουλειες....

αλλα μολις μου ανεθεσε κατι ...που νομιζα οτι το χει ξεχασει ...μια μεταφραση νομικων ορων... :evil::evil: και για να την κανω....θα...

Ντινακι ευχομαι περαστικα στην κουκλα σου...ελπίζω να μην ξανακανει...φιλησε μου την....γλυκα ...

Στελλουνι μουυυυ,Χρυσουλινι μουυυυυυυυυυυυυυυυ τι κανετε κουκλες μου?

φιλια σε όοοοοοοοοοοοοοολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακη μου φιλακια..και καλο κουραγιο!!!

Σου χροσταω κατι..δεν σε ξεχασα ομως..!!!

Συμπεθερα δεν εχεια αναγκηγ εσυ... :lol::lol::lol::lol::lol:

Το Ολινακι και τα ματια σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα κ απο εμενα με μια μικρη καθυστερηση.... ;)@};- τι μου κανετε;

χρονια πολλα στην Αργυρουλα μου κ απο εδω, της εστειλα ευχουλες απο το fb αλλα ας της ευχηθω κ απο εδω.... :x κ στην Στελλα μας νομιζω ειχε επετειο, να ειστε πολλα χρονια μαζι κ ευτιχισμενοι.... @};-

τωρα περαστικα στα αρωστα μωρακια μας.....Κωνσταντινα πραγματικα, οταν λεμε εε δεν πειραζει μωρε θα το παρω καποια στιγμη,τοτε το χρειαζεσαι, το εχω παθει κ εγω, αυτο με το φαρμακειο... ;)

Ζαιρα κουκλα μου εγω τρομαξα με το που το διαβασα, :-o φανταζομαι εσυ που το ζουσες....παντως να σου πω κ εγω την αμαρτια μου, ετσι θ αντιδρουσα..... :(

Αγγελικουλα μου για το θεμα Γιωργος, κ εγω νομιζω πως εσυ ξερεις ποια θα ειναι η καλυτερη λυση για ολους σας..... ;)

Ιφιγενεια κ εμεις παει μπροστα στην τηλεοραση,κ μαλιστα αν ακουσει μουσικη απο γνωστη διαφημηση, η παιδικα με το ζορι τον περνουμε απο εκει,μαλιστα στη διαρκεια της μερας την κλεινω γιατι κολαει εκει... ;) για δεντρο που λες, εγω περυσι λογω πενθους δε στολισα, φετος θα ειναι πρωτη φορα κ ειμαι περιργη γι'αντιδρασεις... :-? το στολιζω αρχες του επομενου μηνα γιατι πριν ειναιμ η γιορτη μου κ εχουμε πολυ κοσμο.,...

Καρολινακι ειμαι καλα απλα προσεχω, ευχαριστω για το σχολιο της φωτο :x μονο που ειναι περισινη..χιχι

τωρα τα δικα μας νεα ο μικρος οπως εγραψα κ προχθες ορθιος απο τις 6 μιση μαζι μ'αυτον κ εγω κοιμαται γυρω στις 11 κ μετα καλο βραδυ...κ εγω προσπαθω να κανω καμια δουλεια, κ μετα κυνηγω τον Παναγιωτη, παει σε μπανιο, πλυντηρια κ τα δυο, χωνεται μεσα στην αποθηκη,χθες μου πηγε κ στις μπριζες..... :o κ κοριτσια υπαρχει κατι που φοβαται το σεσουαρ, κ το μικρο σκουπακι, δε θελω να τον τρομαζω αλλα αν η κατασταση φτασει στο αμην θα το κανω.... ;)

σας αφηνω γιατι το παω για εκθεση.... :lol: φιλακια σε ολες, σορυ αν ξεχασα καποια.... @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γυρισαμε!!

Ευτυχως το μωρο μου ειναι πεντακάθαρο,ουτε ακροαστικα,τα λαιμακια τελεια,το ίδιο

κ τα αυτακια....Απλα μου πε ειναι ο μήνας της μύξας!!!Ολα τα μωρα έτσι είναι τωρα..

Κάναμε κ το εμβόλιο,ευτυχως σχετικα ανώδυνα,μια χαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου δε πιστευω να εχεις ακόμη τις μπρίζες ακάλυπτες??

Αν ναι βουρ για ασφάλειες,σήμερα κιόλας!!!!

Η Ολίνα προχθες έβαζε στη μπρίζα το αυτι του Γκούφυ... #-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΑΤΕ ΛΙΓΑΚΙ....ΩΡΑΙΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙ.ΣΕ ΓΕΝΙΚΕς ΓΡΑΜΜΕΣ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕς ΩΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΜΕ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ...

ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΥΠΑΚΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΕΙ ΣΒΗΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΣΟΥΑΡ ΔΕΝΤΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΣΤΕΓΝΩΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΙΔΕΡΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax μ αυτο το σεσουάρ Ιφιγενεια εμείς εχουμε τρελό θέμα!!Δε θελει ούτε σβηστο να το

βλέπει,δε ξέρω γιατι στραβωσε τόσο πολύ...

Αφού για να στεγνωσω το μαλλί μου ενω είμαστε μόνες,ούτε λόγος..Πρεπει να ειναι κάποιος στο

σπίτι κ να κανω πιστολάκι με κλειστη πόρτα στην κρεβατοκαμαρα...

Για να την παρω μαζι κομμωτηριο???Δεν το συζητω καθόλου!!!

Ευτυχως που δεν εχει ακόμη πολύ μαλλί κ στεγνώνει με την πετσετούλα,αργότερα τι θα

κάνουμε???Ελπίζω να το ξεπεράσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα αυτο ακριβως λεω ...μια μερα ειπα να στεγνωσω τις μπουκλες μας...χιχι κ ουτε να το δει αρχισε να κλαιει.... :?: οσο για το σκουπακι οταν ειναι σβηστο Ιφιγενεια του δινει κ καταλαβενει, απορω κ εγω πως δουλευει ακομη...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα...

Mπηκα να σας πω ενα "γεια" και να παω να κανω ενα μπανιο τωρα που η μικρη κοιμηθηκε.

Πηγαμε παιδιατρο το απογευμα.. Η μικρη επαθε μυκητιαση στο πιπι, κλαιει ολη μερα νομιζα οτι ηταν συγκαμα... τρομαξε το ματι μου... Επαθε ζημια και μαλλον τα μωρομαντηλα μας την εκαναν.

Ολα θα τα καψω.. καλα δεν τα γουσταρα...

Μας εδωσε μελανι, και 2 αλοιφες (Bactroban και verdal)... Αν δεν περασει σε 5 μερες θα χρειαστουμε κορτιζονη... :cry: ... και δεν εφτανε ολο αυτο, ξυπνησε με ολοκλειστα ματια απο τσιμπλες και τρομαξε η μαμα μου να την καθαρισει... Εχουμε και μια ωραιοτατη επιφυκιτιδα και η γκρινια εχει φτασει στο αποκορυφωμα... Αυτα τα νεα μας.. Απο κιλα ολα μια χαρα.. Παραμενουμε σε αναλογιες μοντελου.. 10560 και 83 εκ...

Ελπιζω να ηρεμησει αυριο και να μπορεσω να δω πιο καλα τα νεα σας.

Φιλια και καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :):) !!!Που ειστε??

Βρε Φανουλα τι παθατε παλι??Το εχουν ματιασει το αστερακι,δεν εξηγειται αλλιως :roll: !!

Περαστικα βρε κοριτσακι μου!!!Πως ειναι η Αναστασια?Η μυκιτιαση εχει ενοχλησεις?Σου ειπε ο γιατρος οτι μπορει να ειναι απο τα μωρομαντηλα?Τι γκαντεμια!Θυμαμαι που δε τα ηθελες...Υπομονη Φανουλα μου κ συντομα περαστικα!Περιμενουμε νεα σας!

Ντινακι μου πως ειναι το Ολινακι??Κοιμηθηκατε καλα χθες?Το προχθεσινο δε το συζητω...μαρτυριο κ για τις 2 φανταζομαι...!Ευτυχως δεν ειναι τιποτα!Που θα παει θα περασουν οι ατιμες οι μυξουλες...πολυ πολυ συντομα ευχομαι!Φιλια πολλα!!

Κατερινακι μου τι κανεις?Ο Παναγιωτης μας?

Κοριτσια κ μενα εχει θεμα η μικρη με το σεσουαρ...ουτε να το δει!!Κλαιει,φωναζει,δε θελει με τιποτα!Ουτε κ να με βλεπει να χτενιζομαι δε θελει :shock: !Δε ξερω πως το βλεπει...μου κανει πολυ εντυπωση!Οχι τιποτα αλλο ,προβληματιζομαι γιατι τωρα που χειμωνιασε θα πρεπει να αρχισω να της στεγνωνω τα μαλλια με το σεσουαρ(οχι μονο με την πετσετα)μη μου κρυωσει,γιατι ειναι μπολικα!Πρεπει να το συνηθισουμε...!

Παντως με τη σκουπα κ το σκουπακι το ξεπερασαμε το προβλημα που ειχε!Τα επεξεργαστηκαμε κ σβηστα κ ανοιχτα,σκουπισαμε κ παρεα,κανουμε κ πλακα κ με το θορυβο που κανουν κ τωρα ολα καλα ;) !Γελαει!

Η ζουζουνιτσα μου χθες το απογευμα που γυρισε ο μπαμπας της απο τη δουλεια,μολις ανοιξε την πορτα,ετρεξε τρεχαλα απο τη χαρα της κ επιασε τις παντοφλες του που ειναι παντα διπλα στην πορτα κ του της εδωσε να τις βαλει κ ελεγε "ελα ,ελα!!" :)):)) !Τρελλαθηκαμε!!Ουτε σκυλακι του λεω τετοια υποδοχη :lol::lol::lol: !!!!

Βρε κοριτσια οι φωτο της βαφτισης ακομα δεν ειναι ετοιμες :shock: !!!Μηπως να αρχισω να ανησυχω??Πολυ δουλεια λεει...!!Δε πιστευω να εχει γινει τιποτα κ μου το φερει λαου λαου...!!!19 Σεπτεμβρη ηταν η βαφτιση...τοση δουλεια πια :roll: ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!Σημερα εγω καλημεριζω!!Που ειστε καλε :lol: ???

Πειτε κ για το κουιζ βρε!!Επεσα κοντα??Ντινα?Φανη?Καμια βοηθεια??

Συμπεθερα που χαθηκες??Ολα καλα?Ζαιρακι,Καρολ,Δωρουλα,Ιφιγενεια και οι υπολοιπες!!Την καλημερα μου!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλημεραααααααααααααααααα!!!!!!!! και απο μενα γιατι εχω πολυ δουλιτσα...τι κανετε κουκλες μου και τα απιστευτα ζουζουνακια σας?

Χρυσα μου τελικα βρηκα κατι καλο...θα σου πω απο κατω...ευχαριστω παντως αγαπη μου που με σκεφτηκες!!!!!!!!!! :x:x

Στελλιτσα μου πολυ μου αρεσε αυτο με τις παντόφλες... =))=)) εεεεεεεμ ειναι η μικρη κυρια του σπιτιου και ειπε κατσε να υποδεχτω τον ερωτα μου!!!!!!!!!! :lol::lol:φανταζομαι χαρα ο μπαμπας ε?

Φανουλα μου παλι μωρε ταλαιπωρηθηκε το όμορφο κοριτσακι σου?? :(:( αχ ελπίζω να περασει γρηγορα και να μην της κρατησει πολυ... και φυσικα να μην χρειαστει η κορτιζονη...εχει δικιο η Στελλιτσα μας...την ματιασαν τετοια κουκλα που ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περαστικουλιαααααααααααααα...

Συμπεθερουλα μου η φωτο μου αρεσε πολυ....και τι εγινε που ναι περσινη...εισαι πολυ γλυκα... ;);) ο γαμπρος μου πρωινος πρωινος ε? υπομονη....ξερω ποσο πολυ κουραστικο θα ναι...

Ντινακι μου μπραβο που το Ολινακι μας ειναι μια χαρουλα... :P:P

Δωρουλα μου που εισαι εσυ κοριτσακι μου ?

Αγγελικουλα μουυυυυυυυυυυυυ?????μου λειψες...

τα καινουργια κοριτσια μπηκαν και μετα εξαφανιστηκαν.... :roll::roll:

σας φιλω όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααα καλημεραααα!!!

Καλε πόσο χαίρομαι που δεν εχει μόνο η δικιά μου θέμα με το πιστολάκι..΄΄Οχι τίποτα

άλλο,όλες οι γνωστες μου μου λένε οτι τα παιδιά τους τρελλαίνονται να κάνουν τα μαλλάκια τους

πιστολάκι κ λέω μόνο το παιδί μου έχει θέμα..??

Στελλίτσα μου είσαι ακόμη εδώωω???Η Αφροδιτούλα μου κάνει τα καμωματα της

Ολινούλας...Κ ο μπαμπας ο δικός μας 'όταν μπαίνει στο σπίτι του δίνει τις παντόφλες του

κ του δειχνει να πάει το σακάκι του μέσα στην ντουλάπα!!!!!!!Προφανως αγχώνονται

μη τυχον κ ξαναφύγουν...Μα τι παιδιά...Τώρα όσον αφορά το κουίζ,είσαι κοντά αλλα όχι

ακριβώς μέσαααα!!!!Φανούλααααα!!Τα φώτα σου καλέεεε!!!

Κ μια που αναφερθηκα στη Φανούλα τι πάθατε πάλι ρε γμτ..Εγώ μωρομάντηλα χρησιμοποιώ

μόνο για τα τσισακια απο τότε που γεννηθηκε κ ποτέ δεν είχαμε ουτε καν θέμα συγκάματος..

Είναι πολύ ευαίσθητα στα μικροβιάκια μωρε.Στενοχωρηθηκα πολύ γιατι φανταζομαι οτι

θα πονάει το γιαβρί μου κ πώς να το βοηθήσεις....Να μου τη φιλήσεις πολύ πολύ την κουκλάρα

μου...

Κοριτσάκια μου όσες δεν εχετε το φσιτ φσιτ το physiomer να τρεξετε να το αγοράσετε!!!!

Είναι φυσιολογικός ορός,αλλα σε μπουκαλάκι κ φυσάει στα ρουθουνάκια οπως τα spray που

παίρνουμε κ εμείς για αποσυμφόρηση.

Μου το συστησε χθες η γιατρινα μας κ μου είπε οτι σε σχεση με τα μπουκαλάκια φυσιολογικου

ορού κάνει πιο καλή δουλειά γιατι πιάνει όλο το ρουθουνάκι κ σκοτωνει κ τα μικροβια!!

Ε το πιστεύετε οτι με μία εφαρμογη αμέσως η διαφορά ήταν τεράστια???Έτρεξε λίγο νεράκι

κ μπούκωμα τέλος!!!!Κ επιτελους κ το κοριτσάκι μου κ εγω κοιμηθηκαμε απο τις 10 μέχρι τις

9 το πρωί!!!!!Φρεσκαδούρες είμαστε σημερα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...