Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

Στελλίτσα μου γλυκιά είμαι ΑΚΡΙΒΩς της ίδιας άποψης για τους

παιδότοπους...Χθες πήγε ενα φιλικο ζευγαρι κ μας πηρε τηλεφωνο εκατο φορες να παμε..

Κ πάλι αν σου πω οτι περασαμε με το αυτοκινητο απ εξω κ παλι ειχα ενδοιασμούς κ

είπα στον Κώστα "είσαι σίγουρος οτι θέλεις να παμε?"..Ηταν η πρώτη μας φορα..

Κ απ οτι φαινεται η τελευταια...Δοξα το Θεούλη εχουμε πολλά παιδάκια για να παίξει

το μωρό μου είτε στο σπίτι μας είτε στο σπίτι τους!!!Το σκυλομετανιωσα,πραγματικά...

Φανούλα ξεχασα να πω κ εγω την αποψη μου για τον υπνοσακο!Για να είμαι

σ'ιγουρη οτι δε θα κρυωσει το μωρό μου,ο υπνόσακος ήταν η μόνη λύση..Κ αντε περισυ

ηταν νινι,μια χαρα την βόλεψε..Φέτος ομως με προβληματισε ιδιαίτερα αυτο το θεμα κ

πήγα κ της αγόρασα καινούριο υπνόσακο,με πόδια...

Θυμίζει φόρμα εξόδου,αλλα είναι λεπτός,ζεστός κ η ολίνα μπορει κ κανει τούμπες όλο

το βραδυ!!Είμαι σίγουρη οτι στον κοινο υπνόσακο δε θα κοιμόταν ούτε 5 λεπτά...

Φιλάκια πολάάά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aχ βρε Ντινακι....ποσο δικιο εχεις για οοολα αυτα που λες...

Δεν ειχα καταλαβει πως το παιδακι ηταν μεγαλυτερο απο την Ολίνα.. :cry:

Αλλα ειπαμε πως τα παιδια ειναι παιδια και δεν εχουν γνωση για το τι κανουν πολλες φορες.

Και της ιδιας ηλικιας να ηταν το ιδιο θα σε πειραζε...το ιδιο θα τα "ειχες παρει" και με το δικιο σου.

Μπορω να μαθω αν ηρθε η μαμα του παιδιου να σας ζητησει συγνωμη και αν η "κυρια φυλακας" σας

ειπε μια "καλη δικαιολογια"...?

Δε μπορεις να αφηνεις το παιδι σου σε "υπευθυνα χερια" και να το βρισκεις τσουρομαδημενο. :evil:

Σας ειχα πει αν θυμαστε πριν αρκετους μηνες που η Αναστασια ειχε φαει την πρωτη της σφαλιαρα απο ενα κοριτσακι (περιπου 2,5 χρονων) την ωρα της βολτας μας. Ηθελε ντε και καλα να την βγαλω απ' το καροτσι να παιξουν.. Η μικρη ηταν δεν ηταν 10 μηνων, και σηκωσε το χερι της μες στο καροτσι και της εκανε τα μουτρα κοκκινα... Αντεδρασα πολυ ασχημα. Τσιριξα τοσο δυνατα και της ειπα εξαφανισου στη μανα σου γιατι θα τις φας. Αμα ηταν κανενα γνωστο... εεε ρεεεε θα της ειχα κανει τον κ@λο παπαρουνα. Την ειχα ψωνισει πολυ ασχημα... Η μαμα αρνταν με τις φιλεναδες...

Δε μπορουσα μηπως να παω εκει να την κανω να αλλαξει χιλια χρωματα? Το αφησα...

Για χατιρι του αντρα μου... Ειναι παιδακι μου λεει...Αστο.. Τελος παντων...

Κατερινακι μου, οντως ειχε πολυ ωραια μερα χθες και το διασκεδασαμε στην φυση.

Εβαλα και μια φωτο στο fb ειναι λιγο χαζη αλλα δεν πειραζει.. :D:D

Η δικια μου η κοκονα αυριο θα παει να εκκλησιαστει με την μαμα μου και να της δωσει ο παπουλης "κοκο" και "μι", γιατι γιορταζει η εκκλησια μας και θα κανουν περιφορα την εικονα..

Αγγελικουλι μου απο υπνο δοξα το θεο καλα ηταν χθες. 11 το βραδυ με 9 το πρωι.. ΤΕΛΕΙΑ!

Ισιωσαν τα κοκκαλακια μου... :lol::lol: Πως γινεται ο ανθρωπος απ' την αυπνια βρε παιδια?

Ο πυρετος ευχομαι να ειναι απο τα δοντια και να μην αρχισε να σου κουβαλαει απο τωρα ιωσεις...

Χρυσα μου, αμαν μωρε το καημενο... μια το ενα μια το αλλο δε μενει ησυχος χωρις φαρμακα ο Χριστοφορακος.. Ειναι ενας ευαισθητος ταρζανακος...

Ποσο πια να τα προσεχεις ολα? Δε γινεται να εισαι απο πισω ολη μερα και να μη τον αφηνεις να βαζει τιποτα μες στο στομα..

Περαστικα σας ευχομαι και να περασει γρηγορα.

Στελλιτσα μου, θα συμφωνισω μαζι σου.. Ουτε εμενα μου αρεσει ο παιδοτοπος για ολους αυτους τους λογους που λες, ουτε και εχω παει ποτε ίσως επειδη δεν εχει τυχει ακομη.

Αλλα αν σε φωναζαν φιλοι για καφε οπως καλη ωρα μς την Ντινα και γινοταν ολο αυτο μετα ηταν που δε θα ηθελες να ξαναπατησεις το ποδι σου.

Καλο ειναι τα παιδακια να παιξουν με παιδακια της ιδιας ηλικιας δε λεω.. αλλα απο την αλλη δε μπορεις να βαλεις ορια σε ενα παιδι 3 χρονων να μη τραβιξει μαλλια ή να μη χτυπησει ή να μη σκουντιξει ενα πολυ μικροτερο του, γιατι απλα κι εκεινο ειναι παιδι. Δε μπορει να καταλαβει οτι προκαλει κακο.

Γι' αυτο στην εξοχη με λιακαδα και μπουφανακι.. ή σε σπιτια παρεα με την μαμα και τις φιλες της.

Νομιζω οτι το παρακανα σημερα με την πολυλογια μου...!! :D

Παω να φτιαξω ενα καφεδακι και να χαλαρωσω λιγο τωρα που η μικρη κοιμαται..!

Φιλια και καλο απογευμα σε ολες!

Τα λεμε το βραδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E ρε τι σου κανει ο ύπνοοοοος!!!Η παλιά,καλή,κεφατη κ πολυλογού Φανούλα

επανηλθε!!!!!!Κ βεβαια δε μου ζητησε καμμια συγνωμη,αφου σας εγραψα,η μαμα του αφασια,

επινε καφε αμέριμνη κ αμφιβαλλω αν πηρε χαμπαρι τι εγινε....Όσο για την "επιτηρητρια",

είπε στον (εν εξάλλω) Κώστα οτι ενα λεπτό κοίταξε αλλού κ συνεβη!!!Γι αυτο σε πληρωνουν

κυρια μου?Για να εχεις το μυαλο κ τα ματια σου αλλού??Ναι,το θυμαμαι το περιστατικό με το

Αναστασάκι...οπότε αισθανεσαι ακριβως όπως αισθανθηκα εκείνη τη στιγμη...Κ φαντασου να

εβλεπες το κοριτσακι σου μελανιασμενο για μερες...Ε ρε κ να ημουν μπροστα...δε ξερω αν κρατιόμουν

να μην το πλακωσω το βρωμόπαιδο(επιμενω στην εκφραση,αλλα αφού είναι?!!??!)

Θα πάω κ εγω το κοριτσακι μου στην εκκλησια αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεε???????????????Πού πήγατε ολεεες???

Λοιπον,το παιδι μου ξαφνικά άρχισε να μιλάει..!!!

Μιλούσα στο τηλεφωνο το πρωι κ οταν εκλεισα είπα "τσαο!!" κ για κανα μισαωρο έλεγε

"καοοο!!"κ μετα φωναζε ολη την ωρα μαμαααα μπαμπαααα γιαγιαααα...Πήγαινε στο λαπτοπ

κ μου λεγε "αιγιάγια"(σαλαμάγια)-δεν εχουμε το dvd κ οποτε το βλέπει το βλέπει μόνο

εκεί,ή Σαββατοκυριακα στο αλτερ κιντς!Ελεγε μαμακαααα,μπουμπουουου,κακααα πουφ!!!

κ αλλα ατελείωτα!!Με τρέλλανε..ή που είχε ρεντα κ θα κανω κανα 6μηνο να τα ξανακουσω,ή

αρχισε να μιλάει!! :o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελεια Ντινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειχαμε "περιστατικο" με τα σκουλαρικια και δεν εχω ορεξη για pc...

Απλα χαρηκα πολυ με την Ολινα και δεν μπορεσα να κλεισω ετσι τον υπολογιστη χωρις ενα

ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

Καληνυχτα.. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Συμπεθερα μπραβο στο Ολινακι..ειναι αστερη το κουκλι μου!!!!!

Εσεις ολα καλα;;;

εςμεις χαλια..

ο μικρος ξυπναγε τη νυχτα και ουρλιαζε και κλωτσουσε την κουβερτα και δεν ηξερε τι ηθελε, ουτε αγκαλιες ουτε γαλα ουτε νερο ουτε χαιδεμα..τιποτα...

Τωρα ειναι μεσα στην τρελη χαρα!!

Τινα παω διχασμενη προσωπικοτητα

Φανουλα ολα καλα;;;

το Ζαιρακι μας που χαθηκε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα καλημερα!!!!!

Καλά,κ εμείς χθες βράδυ ήμασταν ενα επεισόδιο..Απο τις 3 μέχρι κ τις 6μιση σχεδόν

ανα μισάωρο έκλαιγε..Μες στον ύπνο της μεν,αλλα σκέψου σε τι κατασταση είμαι

σήμερα κ μόνο που πεταγόμουν τόσες φορές για να παω να τη δω,κρύωνα,περιμενα

να σιγουρευτω οτι ειναι οκ κ μεχρι να ξανακοιμηθω ξαναεκλαιγε..Σαν ζαλισμένο΄κοτόπουλο

είμαι... :crazy::crazy::crazy:Κ να πω οτι ηταν χθες η πανσέληνος κ σεληνιάστηκαν...

Το μαγουλάκι της ειναι ακόμη μελανιασμένο,σαφως λιγότερο απο την Κυριακή αλλα

φαινεται πολυ...το γιαβρι μου...

Εσείς τι κανετε κατα τα αλλα???Κάτι φωτο είδα στο φβ απο μια επιδειξη αλλα δεν πολυκαταλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου την καημενουλα μου!!!!

Πωπω ρε συ..τι δαγκωματια ηταν αυτη...πιρανχας η μικρη..απαπαπαπ...

σκατιαρικο που δαγκωσε το Ολινακι μου

Ασε εγω κουτουλαω...και πρεπει και να σηδεροσω..εστησα την σιδεροστρα και κοιταω τα ρουχα..ολα μας τα ρουχα μαλλων ειναι ασηδερωτα!!!!!

Η Επιδειξη ηταν το περασμενο ΣΚ στο Μπανκσο εκει που ειναι το ξενοδοχειο του ομιλου μας...μη γελας, ανοιξε Περιση τον μαιο που γεννησα..δεν εχω παει ακομα και θελλω να παω παααρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K εγω στεναχωριεμαι που δεν εχω πολλά για σιδερο..χιχιχι... ;))

Δε προλαβαίνουν να στεγνωσουν καλά καλά κ τα σιδερωνω ολα!Τωρα εβαλα άσπρα

κ μετα θα βαλω 2 μπουφαν της μικρής να φρεσκαριστουν γιατι θα χρειαστούν σιγα σιγα...

Το Bansko είναι στα αμεσα σχεδια μας για μια εκδρομούλα,απο Δράμα είναι δίπλα έτσι κ αλλιώς

οπότε παίζει να παμε κ αυθημερον..Αλλα αν μεινουμε θα σου πω να μου δωσεις τηλέφωνα κτλ

απο το ξενοδοχειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!Που ειστε??

Η ζωγραφια μου κανει νανι κ λογικα οπου να'ναι θα σηκωθει!Χθες ενω κοιμηθηκε κατα τις 8:30 ξυπνησε κατα τις 11:30 κ μεχρι τη 01:00 μιλαγε με τη γαλατουλα της στην κουνια :shock::shock::lol: !!Δεν εκλαιγε,τιποτα!!Την ειχε πιασει μια λογοδιαρροια με τη γατα αλλο πραγμα :lol::lol::lol: !!!Την κοιταγαμε με τον αντρα μου απο την καμερα κ γελαγαμε απιστευτα!!!

Μαλλον ξυπνησε επειδη το μεσημερι κοιμηθηκε πολυ κ σηκωθηκε στις 5,πραγμα που δε το συνηθιζει!!!

Ντινακι μου!!!Τι κανει το Ολινακι μας???Μιλαει η σουσουραδα??????Τελεια [smilie=wav.gif] !!!!!!Τωρα αρχιζουν τα πολυ ωραια :):) !!!Κ μενα εχει κανα δυο βδομαδες που φωναζει πια πεντακαθαρα(και ΟΛΗ μερα!!!!!)μαμα,μπαμπα και γιαγια(κ τα κλασικα που ελεγε μαμ,νανι,αλιά=αγκαλια κα)!!Που θα παει λεω,θα μαθουμε κ τις υπολοιπες λεξεις!!!Το πρωι πια που ξυπναει φωναζει "Μαμάαααα" κ μου φαινεται τοσο τελειο κ περιεργο ταυτοχρονα!!!Το απογευμα φωναζει παντα "Μπαμπάααα" ,γιατι ξερει οτι εχει γυρισει κ θα τη σηκωσει εκεινος ;) !!Πανεξυπνα παιδια!!!

Μη το σκεφτεσαι πια το πιρανχακι....!!!Στο μαγουλακι μας δε θα φαινεται σε λιγο τιποτα :) !!

:-*

Φανουλα μου τι κανετε???Τι παθατε μωρε με τα σκουλαρικια :? ??Ελπιζω να μην ειναι σοβαρο!!

Μωρε δικιο εχεις,την ειχα ξεχασει την ξεγυρισμενη σφαλιαρα της Αναστασιας :o !!!Θηλυκο πιρανχας εσεις...!!Εξαφανισμενη και η δικη της μανα?Τι να πω...δε ξερεις απο που θα σου ερθει ωρες ωρες κ ας εχεις τα ματια ορθανοιχτα!!

Χρυσουλινι μου καλημερα!!Πολυ ταλαιπωρειστε βρε ματια μου... :( !!Ελπιζω να μην κρατησει πολυ κ να ειναι καλυτερα απο σημερα κιολας!!Ειναι λιγο ευαισθητουλης ο Χριστοφορακος...

Κ εγω εχωνα σιδερωσω κ θελω να βαλω κ αλλο πλυντηριο αλλα εχει μια απιστευτη υγρασια κ ειχε κ μια σκονη το πρωι αλλο πραγμα!!Τα τζαμια ειχαν γινει τοσο χαλια που δε το πιστευα οταν ξυπνησα κ τα ειδα,προσπαθουσα να καταλαβω τι εγινε...επλενα πρωι πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μηπως εχουμε εορταζοντες-ουσες στην παρεουλα???

Νομιζω της Σουλιτσας η μικρη ειναι Δημητρα,της Καρολ το μισο παπι :-p κ της Ζαιρας ο μικρος ειναι Δημητρης ή κανω λαθος :blush: ??

Παντως οσα κοριτσακια εχετε αγαπημενα προσωπα που γιορταζουν να τα χαιρεστε!!!!Υγεια κ ευτυχια!!!

Εμενα γιορταζει η μαμακα μου,ο αδερφος μου,η κολλητη μου κ εχει γενεθλια ο μπαμπας μου!!!Χαμος γινεται καθε χρονο τετοια μερα!!

Φιλια πολλα σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι σε ολες......χρονια πολλα στη μικρη Δημητρουλα @};- Σουλα να την καμαρωσετε οπως ποθετε κοπελα μου.... :x

επισης χρονια πολλα κ στη νυφουλα μου.. 8-} σορυ συμπεθερα αλλα επειδη εμαθα στο Λυδια.. :x

Χρυσα περαστικα σας κοριτσι μου ο Χριστοφορος συνιθησε μου φαινεται να ειναι ετσι... ;)

Κωνσταντινα κουκλα μου οσο το σκεφτεσαι τοσο χαλιεσαι.....θα μου πεις εσυ στη θεση μου θα το ξεχνουσες;...ΟΧΙ.. ;) δεν ξερεις ποσο χαρηκα που λετε τοσα λογακια...μπραβο σα.... :P

Στελλα να χαιρεσαι ολους οσους γιορταζουν, κ ο δικος μου εχει ενα αρκουδακι οταν κοιμαται, κ πολλες φορες το πιανει απο το λαιμο κ το ταρακουναει, σα να του λεει κ κατι, τωρα τι θα σε γελασω... ;)

Φανη τι παθατε με τα σκουλαρικια για γραψε αν εχεις χρονο :huh:

επισης ειχα νεα τις Ιφιγενειας ειναι καλα κ ελειπε οταν μπορεσει θα μπει να διαβασει τα νεα μας... ;)

Αγγελικουλα, Αννα, Αργυρω, Δωρα, καλο μεσημερι σε ολες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστηηηηηη η Στελλίτσα μου!!!!Να χαίρεστε όλες όσους έχετε!!!!!Υγεία

πάνω απ όλα!!!!

Κοριτσακι μου σε ειχα ξαναρωτησει νομιζω,αλλα απάντηση δεν πήρα.. :-w Την καμερα

πού την εχετε τωρα??Εγω την μαζεψα γιατι απο τότε που άρχισε να σηκωνεται ηταν πολύ

επικίνδυνη....Δως μου τα φωτα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα Ντινακι μου!!!Δικιο εχεις,μου διεφυγε!!Μη με μαλωνεις μωλε :blush::-* !!

Καταρχας μη φανταστεις οτι η καμερα μας ειναι καμια τρομερη τελευταιας τεχνολογιας!Μια απλη ασπρομαυρη ειναι!Απο τα Τζαμπο την ειχαμε παρει 70ευρω!Τη δουλεια της την κανει μια χαρα!

Το κομματι της καμερας που βαζω μεσα στο δωματιο της, τωρα πια το εχω βαλει ψηλα, πανω στην ντουλαπα(ξέχωρη ντουλαπα,δεν ειναι εντοιχισμενη)κ της εχω βαλει ενα βιβλιο απο πισω να ανασηκωθει για να δειχνει καλα κ την εχω πιασει καπως με λιγη ταινια για να μη μετακινηθει!!Ολοκληρη πατεντα οπως καταλαβαινεις :lol::lol: !!!

Ειχα σπασει το κεφαλι μου μερες για να δω πως να το κανω ωστε να βολευει, να μην την πειραζει κ να εχω καλη εικονα!

Το προβλημα μου ηταν το καλωδιο που ηταν κοντο κ δεν εφτανε στην μπριζα...το περασα πισω απο την ντουλαπα να μη φαινεται κ το ενωσα με μια μικρη μπαλαντεζα να φτασει στη μπριζα κ μπροστα εχω μια καρεκλα με εναν αρκουδο μεγαλο κ δε το πολυβλεπει,ακομα δε του εχει δωσει σημασια(του καλωδιου!)!Ελπιζω να μην το εντοπισει γιατι θα μου κατεβασει ολη την πατεντα κατω :lol::lol: !!!

Πριν την ειχα πιο χαμηλα,την στερεωνα στο μπανακι με τη βαση που το ειχα στο δωματιο της παλια!Τωρα που ειναι ψηλα εχω τελεια κ πληρη εικονα ολης της κουνιας ;) !!

Δε ξερω πως ειναι το δωματιο σας κ που θα βολευε να μπει :-? ...εγω σκεφτομουν αρχικα να εβαζα καποιο ραφακι ψηλα αλλα τελικα μου ηρθε μια χαρα η ντουλαπα!Το κομματι αυτο της καμερας ειναι αρκετα μικρο,το μεγαλο ειναι αυτο που τη βλεπουμε εμεις κ το εχω στο σαλονι(κ φυσικα το κρυβω οποτε ειναι η μικρη ξυπνια γιατι του εχει αλλαξει τα φωτα στην κυριολοξια!!)!!Ειναι σα πολυ μινι τηλεοραση!

Καλε ποσα ειπα :shock::lol::lol: ???

Ειδες?!Μπορει να αργησα να σου απαντησω αλλα σε αποζημιωσα ε :-p:) ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχαχα..ναι καλε,πολύ στα σοβαρα σαν να το πήρες οτι παρεξηγηθηκα..!!! =))=))

Λοιπόν εμείς εχουμε ραφακια ακριβως απέναντι απο την κούνια κ εχει κ μπρίζα κοντά..

Θα δοκιμασω να την βαλω εκεί..Εχω κ εγω ντουλάπα ξεχωρη(όχι εντοιχισμένη) αλλα

για να φτασω εκει πανω καλώδιο θελει τρελή πατέντα κ πολλά καλωδια απο δω κ απο κει

κ ειμαι σιγουρη οτι δε θα μεινει καμερα για καμερα!!Κ εμας ειναι κ εγχρωμη,απο τις

καλές,250ευρα εδωσε η μανούλα μου για να την παρουμε...Δεν είναι για πτώσεις!! :-o

Σ ευχαριστω πολύ κοριτσακι μου..Το ξανθο μυαλο μου δεν πήγε σε μερη παραπέρα απο

την κούνια.... :-??

Φιλάκια πολλά σε όλεεες!!Καλό μεσημεράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ηθελα να γραψω κατι οπωσδηποτε... για να δω το τικερακι!

Χρονια πολλα σε οσα μωρα γιορταζουν (μετραει και οταν ειναι δευτερο ονομα ε?)!

Χρονια πολλα και σ' εμας... παμε για το 10 το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεε???????????????Πού πήγατε ολεεες???

Λοιπον,το παιδι μου ξαφνικά άρχισε να μιλάει..!!!

Μιλούσα στο τηλεφωνο το πρωι κ οταν εκλεισα είπα "τσαο!!" κ για κανα μισαωρο έλεγε

"καοοο!!"κ μετα φωναζε ολη την ωρα μαμαααα μπαμπαααα γιαγιαααα...Πήγαινε στο λαπτοπ

κ μου λεγε "αιγιάγια"(σαλαμάγια)-δεν εχουμε το dvd κ οποτε το βλέπει το βλέπει μόνο

εκεί,ή Σαββατοκυριακα στο αλτερ κιντς!Ελεγε μαμακαααα,μπουμπουουου,κακααα πουφ!!!

κ αλλα ατελείωτα!!Με τρέλλανε..ή που είχε ρεντα κ θα κανω κανα 6μηνο να τα ξανακουσω,ή

αρχισε να μιλάει!! :o)

ΜΠΡΑΒΟ!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μακαρι να συνεχισει ετσι και να μας κολλησετε κι εμας την ομιλητικοτητα σας... ακομα στα ιδια ακατανοητα ειμαστε... ουτε το 1/1000 δεν καταλαβαινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντζι μου δε μου "ακούστηκες" καλα,γιατι???????????? :(:(:(

Ευχαριστω ολες για τη χαρα σας,κ ναι,κ σημερα το μωρό μου συνεχεια μιλούσε..

Βέβαια την περισσότερη ώρα έλεγε τα δικά της,αλλα πετουσε κ τα χθεσινα κ

παρατηρησα πως οτι κ να ελεγα,εδειχνε να το επεξεργαζεται... :-B

Σημερα αποφασισα πως ειναι μεγαλη κοπέλα κ πρέπει σιγα σιγα να αρχισει να

πίνει το γαλατακι μόνη της...Σκέφτηκα πως ούτως η άλλως της αρεσει πολύ οπότε

δε χρειαζεται πίεση,αλλα φοβήθηκα να μη το θεωρησει παιχνίδι κ κανει χαζομαριτσες...

Έτσι,την πηρα αγκαλίτσα κ της έδωσα το μπουκάλι...Κ που λετε ξάπλωσε η κυρια

κ κρατώντας το ολομόναχη,το ήπιε μονορούφι!!!!!! :ympeace:

Οπότε φανταζομαι οτι σιγα σιγα θα μπορω να τη βαζω στον καναπε κ να της το δινω να το

πίνει μόνη της,ετσι ωστε να πλένουμε κ τα δοντακια πριν κοιμηθούμε κ όχι πριν

πιούμε το γάλα!!Διότι η καθαριοτητα είναι μιση αρχοντια έτσι????

Σημερα θαρρω μόνη μου τα λεω μόνη μου τ ακούω,χιχιχι...εξαφανιζόλ σας ριξανε?!! ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΜΜΥ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?ΧΑΘΗΚΑ ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΙΑΚΟΠΕς ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΜΗΝΑ...ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΤΕ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΙ..

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΚΡΟΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΠΕΣΕ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ..ΕΥΤΥΧΩς ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΤΡΧΕΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ..

ΕΠΕΙΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΚΟΚΚΑ΄ΛΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΓΑΖΑΣ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑΡΘΗΚΑΣ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ...ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Σς 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΗΔΩΝ ΔΑΧΤΥΛΟΣ...ΔΗΛ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΛΩΣΤΗ ΣΤΟ ΤΕΝΟΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΚΑΛΩΝΕΙ Ο ΑΝΤΙΧΙΕΡΑΣ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΛΥΓΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΥΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΛΑΞΕΙΣ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΡΕΙΣΤΑΕΙ ΤΟΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΝΑΡΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΖΑΛΗ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΚΟΜΑ...

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Η ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10ΧΡΟΝΙΑ...ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΑΚΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ..ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΡΑΚΑΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΙΚΡΟΖΗΜΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΡΟΜΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΤΡΕΧΕ.ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΛ.ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΡΩΡΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΙΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσαρες...

Ειχα γραψει μια ολοκληρη σελιδα το μεσημερι, και μολις πηγα να κανω "υποβολη"

με πεταξε στη σελιδα που σου ζηταει username κτλ....

Ειχα ξεχασει να κανω το κειμενο αντιγραφη... Γιατι το κανει αυτο το πραγμα ΣΥΝΕΧΕΙΑ...?

Χρυσα κανε κατι (αν μπορεις).. ;)

Tιποτα με τα σκουλαρικια μωρε.. πηγε ο αντρας μου να της βγαλει την μπλουζα και κοντεψαν εκτος απο τα σκουλαρικια και της φυγουν και τ' αυτια...

Ριξαμε εναν καυγα τρικουβερτο.. Με κατανευριασε.. Βαριεται να κανει μια δουλεια και την κανει ετσι ακριβως οπως δεν πρεπει.. Ακομη δε του μιλαω... Αυριο και ΑΝ! Το πονεσε το καημενο μου.

Εγω τα τραβηξα ολα μετα μεχρι να της τα ξαναβαλω... Τελος παντων...

Ακουστε τι εκανε η μικρη σημερα..

Πηγαμε στη μαμα μου και σε μια γωνια εχει ενα στρογγυλο τραπεζακι με ενα βελουδινο καρε πανω.

Ε! Η μικρη πηγε... το εβαλε κατω απ' το σαγονι της και ειπε "παππου μαμ"!!!!!!!!!!!!!!! :lol: και περιμενε με ανοιχτο στομα να της δωσει θεια κοινωνια ο παπας!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Πεθαναμε στα γελια ολοι...

Και το απογευμα που καναμε βολτα, περασαμε απο την θεια μου και της λεει.. "μπια... που-που.."..?

(Ρωτουσε που ειναι η ξεδερφη μου, και κουνουσε και το χερι =; ο πορδος... αυτες τις μερες ο εγκεφαλος της εχει παρει μπρος για τα καλα... Μεχρι τα Χριστουγεννα την βλεπω να μας λεει και τα καλαντα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Καλα Στελλα...Μπομπ ο μασταρος εχεις γινει... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μια χαρα εκανες τη πατεντουλα σου μπραβο... :D

Ντινακι μου, ακομη να φυγει η μελανια? Ε καλα την δαγκωνια ηταν αυτη? :evil:

Τα νευρα μου ε...! :evil:

Αααα μας εχει φαει στη στροφη η Ολινα!!!! Και γαλα μονη της? Θα χαζεψω!!!!!!!! :shock::shock:

Η δικια μου τρωει και πινει ΜΟΝΟ με καραγκοζιλικια.. Σιγα μη σηκωσει μονη της το μπουκαλι..

Το σιγουρο ειναι να το πεταξει στα πλακακια και να παει να τα πατησει κι' ολας.. :lol:

Κατερινακι μου εστρωσε ο καιρος εκει?

Αν μιλησεις με την Ιφιγενεια να της πεις πως περιμενουμε νεα της!!!!

Φιλια στον Παναγιωτακη..!

Αγγελικουλα μου που εισαι εσυ νυχτοπουλι μου...? Διαβαζεις?

Ο μικρος πως τα παει στο σχολειο? Ααααα!! Για κατσε να σου πω τωρα!

Το παιδι ΜΙΛΑΕΙ!!! Τωρα αν εσυ αν δεν καταλαβαινεις τι σου λεει... αυτο ειναι αλλο καπελο... :-o

Ειμαι σιγουρη πως σου εχει παρει τ' αυτια (εκτος απο την μεση..) ολη μερα και απο τα πολλα που λεει μερικα σου διαφευγουν... Γι' αυτο νομιζεις οτι ειναι ακαταλαβιστικα..

Για σκεψου λιγακι.................!!!

Βρε κοριτσια η Ζαιρα που ειναι....?

Εχει καμια νεα της? Μου ελειψε η σκατου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Ιφι μου,καλως μας ηρθες...αλλο κακό να μη σας βρει κοπελα μου,αν

είναι ποτέ δυνατον,ολα αυτα σε 2-3 μηνες??Ελεος....Ελπίζω απο δω κ περα ολα να πάνε

κατ ευχην!

Φανουλι μου το αστερι σου ειναι all the moneyyyyyyy!!!!!!!!!!Ακου εκεί,μου θελε

κ μεταλαβια ακόμη δεν ειδε βελούδινο πετσετακι!!!!!!! @-)@-) Θα τρελλαθούμε εντελώς..!!!

Ναι,ναι,ασε ρε,η μελανια επιμενει,αλλα αυτο μου φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό,

αν πρήστηκε κ μελάνιασε το μαγουλάκι της σε 1 λεπτό απο την ωρα που τη δαγκωσε

σκεψου για τι δαγκωμα επροκειτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...