Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο5


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια marina πολυ ωραια φανταζομαι την χαρα σου και λεω απο την αλλη βδομαδα να ρχισω να πλενω τα ρουχαλακια του μικρου και να κατεβασω το καθισματακι του αυτοκινητου και το λικνοοοοοοοοοοοοοο θα ξαναθυμηθω οτι εκανα 2 χρονια πριν

ναταλι και αστερια ολα καλα θα πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τα μωρακια παιρνουν βαρος συνεχεια μεχρι να γεννηθουν

evi μου ποσα πραγματακι εχεις παρει και δεν σου φτανει η βαλιτσουλα που ειχες ηδη διαλεξει???

μαμαπαναη και γω το ιδιο αισθανομαι θελω να στολισω το δεντρο και ολο το τρεναρουμεεεεεεεεεεε χα χα χα χα ο αντρας μου μου λεει περιμενε λιγο και περιμενε λιγοοοοοοοοοοοχι χι χι χι χι χι χι

τι ζητανε δηλαδη σε ενα δημοσιο νοσοκομειο να εχεθς μαζι σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? Εμείς εδώ κάνουμε τούμπες και εγώ απλά βογκάω...Και έλεγα τι ήρεμος που ήταν χθες και σήμερα μετά απο δυο μέρες που δεν είχε ηρεμήσει καθόλου..Το βράδυ όμως πάντα κάνει τις κινήσεις του!! Καλά να είναι και ας πονάω!!

Κατα τα άλλα τα ιδια και εγώ- σπτίτι συνέχεια μιας και είχαμε γενική και έπρεπε να βοηθάω την μάνα μου λιγάκι. Πάλι καλά τελείωσε και μας μένει μόνο να στρώσουμε χαλιά την επόμενη εβδομάδα. Αν και έχει ζέστη ακόμα και απίστευτη υγρασία - μάλλον κρύωσα και εγώ .. με καίει ο λαιμός μου. Είναι και οι 2 κουμπάρες μου άρρωστες και δεν μπορώ να πάω πουθενά - λείπει και ο δικός μου άντρας πάρα πολλές ώρες και είμαι συνέχεια μόνη μου και βαριέμαιιιιιιιιιιιι - δεν γκρινιάζω πολύ πλέον γιατί παλιότερα ερχόταν κάθε μέρα στις 10-10.30 το βράδυ και τις Κυριακές είχε και αγώνες πιγκ πογκ και έλειπε την μισή μερα!!

Κάνω και εγώ ενέσεις ηπαρίνης και δεν ήξερα ότι δεν θα μπορέσουμε να κάνουμε επισκληρίδιο - απλά σπάσαμε την ένεση στην μέση και μου είπε ότι έτσι δεν θα έχω πρόβλημα γιατί δεν θα έχω πολύ μεγάλη ποσότητα στον οργανισμό μου. Δεν θέλω να σκεφτώ ότι υπάρχει περίπτωση να γεννήσω χωρίς επισκληρίδιο.............αααααααααααααααααα...................τώρα αγχώθηκα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι μου κάνετε;;

Εγώ εδώ, τα γνωστά.. τίποτα το καινούριο.

Είδα που λέτε περί ηπαρίνης. Κάνω κι εγώ, 2 ενέσεις την ημέρα, πρωί-βράδυ (innohep) και η αιματολόγος την περασμένη εβδομάδα μου έδωσε γραπτές οδηγίες για να τις δώσω με το που θα πάω στο ιασω.

Έγραψε ότι 20 λεπτά πριν την χορήγηση της επισκληριδίου να μου κάνουν εξέταση anti-xa. Περιμένουν τα αποτελέσματα πριν προχωρήσουν. Και 5 ώρες μετά την αφαίρεση της επισκληριδίου ξεκινάω πάλι την ηπαρίνη, αλλά πλέον μία ένεση την ημέρα.

Μου είπε ότι αν πχ καταλάβω από το βράδυ ότι κάτι γίνεται, να μην κάνω την ένεση.

Σε σχέση μ'αυτό, το ιδανικό θα'ταν να πάμε με ραντεβού και προγραμματισμένη τη διακοπή της ηπαρίνης. Αλλά δεν παίζει αυτό το σενάριο, τουλάχιστον με μένα... οπότε... ελπίζω να καταλάβω εγκαίρως ότι ξεκινάει ο τοκετός!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ σε αυτό ελπίζω - ότι θα το καταλάβω έγκυρα και θα έχει περάσει αρκετή ώρα απο την ένεση.. 2 innoxep των 3.500 χιλιάδων κάνω και μετά την γέννα θα κάνω και εγώ μόνο μια. Η αιματολόγος μου είναι στο ΙΑΣΩ οπότε θα με παρακολουθεί και όταν κάνω εισαγωγή. Αντε να τελειώνει και αυτό γιατί πλέον πονάω όταν τις κάνω..δεν βλέπω καν που τις βαράω...με τέτοια κοιλούμπα και τέτειο στήθος έχει περιοριστεί το οπτικό μου πεδίο... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την κα Φοίφα έχεις κι εσύ;

Εγώ τώρα κάνω τις 0,45 και μετά θα γυρίσω πάλι στις 0,35...

Ουφ..άσε, αυτό το τρύπημα πια... άλλες δεν πονάνε καθόλου, άλλες πολύ! Ανάλογα τι θα πετύχει.. Η κοιλιά είναι όλο μικρά μικρά σημαδάκια...

Πάντως μπράβο βρε θηρίο, τις κάνεις μόνη σου εε;; Εμένα μου τις κάνει ο άντρας μου. Εγώ δεν το'χω... με τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι την Φοίφα έχω και εγώ - την μια και μοναδική!! ;);)

Μόνη μου τις κάνω απο την αρχή - νομίζω ότι αν μου την κάνει άλλος θα πονάω πιο πολύ. Αν βρω ένα σημείο που με πονάει, την κάνω αλλού. Δυστυχώς έχουν μείνει λίγα σημεία που δεν με πονάνε...

:cry:

Αν δεις την φώτο μου έχω μελανιά απο την ένεση. Κάποια στιγμή δεν έβλεπες σημείο της κοιλιάς μου χωρίς μελανιά. Τότε κατάλαβα ότι έπρεπε να αλλάξω σημείο.. 8-}8-} τώρα τις κάνω στα πλάγια της κοιλιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα κι εσύ, στο ίδιο σημείο συνέχεια;;;; Δεν κάνει βρε!!

Δοκίμασε στα σημεία που είναι κοντά στον αφαλό, 2-3 δάκτυλα απόσταση. Συνήθως εκεί δε με πονάνε.

Επίσης, κάτι άλλο. Τις κάνεις με φόρα (σαν να παίζεις βελάκια) ή τις πας αργά αργά; Υπό γωνία ή κάθετα; Εμείς τον τελευταίο καιρό έχουμε καταλήξει στο αργά αργά υπό γωνία...

Τόσες ενέσεις... κάποια στιγμή βελτιώνεται η τεχνική! :lol::lol::lol:

Καλά, η Φοίφα δεν παίζεται!! Φοβερή τύπισσα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααααααααααααααααααααααααααααααααα τι κανετε???

ρουλιτσα και ευγενια αυτες οι ενεσουλες ειναι για πιο λογο???για το αιμα???την πικτικοτητα του??/

πω πω με τις ενεσεις εγω δεν το εχω καθολου μα καθολου εμενα μου φανηκε μαρτυριο οταν ο γυναικολογος μου μου ειπε οτι πρεπει σε διαστημα 10 ημερων να κανω 2 για τα πνευμονακια του μωρου ασπρισα αλλαξα 500 χρωματα αλλα ευτυχως ηταν μονο 2 μπραβο σας σας θαυμαζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,καλημερα Ραπανακι,τι κανεις?

Ο μικρο παιζει με τον μπαμπα του και βρηκα ευκαιρια να μπω.Πιο αργα θα παμε καμια βολτα για καφεδακι αν και εχει αγριςψει ο μικρος και δεν τα βγαζω περα ετσι οπως ειμαι!

Ραπανακι,εμενα ο γιατρος μου μου ειχε πει να κανω αυτες τις ενεσεις για α πνευμονια στην πρωτη εγκυμοσυνη,τωρα μου ειπε να μην τις κανω γιατι δεν ειχα σημαδια για προωρο τοκετο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!ερχετε κι αλλο μπεμπακι βλεπω απο τη μαριακαπ.μαρακι σου ευχομαι με το καλο να φερεις σου κοσμο το μωρακι σου!ολη η αγωνια που περασες τελιωσε πια κοπελα μου!ευη και ενινα υπομονη με τους αντρες μας...κι εμενα δουλευει σε αποθηκη του jumbo και κουραζεται πολυ ο γλυκος μου..ολη μερα λειπει και οταν ειναι εδω λογικο ειναι να ειναι πτωμα.εμενα αυτο μου προκαλει νευρα και σε συνδυασμο με τις παλιορμονες που λεγαμε δυσκολα το κοντρολαρω ομως προσπαθω να βαζω παντα τη λογικη και να τον καταλαβαινω καπως.εγω ελεγα να παρω τσαντα με ροδακια αλλα τελικα θα παρω σακβουαγιαζ(αν χωρεσουν μεσα τα πραγματα μου).ευγενια και ρουλακι υπομονη με τις ενεσεις!τελιωνουν ολα σε λιγες μερουλες για σας και μολις αντικρισετε τα αγγελουδια σας θα ξεχασετε και βελονες και πονους και ολα.μαρινα μια χαρα το μωρακι σου!αστερια και ναταλι μην ανησυχητε για το βαρος..απ'οτι εχω καταλαβει τα κοριτσακια αργουν να παρουν βαρος.για να καταλαβαιτε εγω γεννηθηκα 41 βδομαδα και ημουν μολις 2700!καλημερα και σε σας ραπανακι και ελιζα!ραπανακι οι ενεσεις για τα πνευμονακια ειναι κατι πολυ συνηθισμενο.θα δω κι εγω τι θα μου πει τη πεμπτη που θα παω γιατι απο συσπασεις καλα τα παω και ειναι λιγο νωρις,τουλαχιστον ειναι ακανονιστες και ειναι συνηθως το βραδυ.προστοπαρον ξαπλα λοιπον...και προσπαθω να ειμαι ηρεμη...αν και εχω τρελαθει απο την αγωνια μου ειναι η αληθεια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elisa μου στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ολα ηταν πολυ χαλαρα καμοια σχεση με την δευτερη ο δευτερος ειναι πολυ αντραρτης και σε καποια βαση ειχε κατεβει πολυ κατω και επειδη ακομα δουλευα ο γιατρος μου μου ειπε προλυπτικα να τις κανω για να αποφυγουμε καθε ενδεχομενοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τωρα που ειμα σπιτι απλα ξεκουραζομαι πολυ και ξαπλωνω αρκετα αλλα αυτες οι κλωτσιες αχ αυτες οι κλωτσιες

πω πω σε καταλαβαινω και σενα στο jambo γινεται πανικος αρα ο ανθρωπος θα ερχεται πτωμα και μενα συνηθως ειναι πολυ κουρασμενος οταν γυρναει ειναι ελαιοχρωματιστης και μπορει να δουλευει απο το πρωι μεχρι το βραδυ ειδικα αν ειναι να κανει καποια ανακαινηση η καποια τεχνοτροπια σε κανα μεγαλο σπιτι αφου ξαπλωνει λιγο στον καναπε και ηδη εχει κοιμηθει αλλα ευτυχως με βοηθαει με τον μικρο ωστε να μην χρειαζεται να τον πολυ σηκωνω κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Μαράκι στα ξένα έφτασε η μεγάλη στιγμή! Όλα τέλεια θα πάνε και πολύ πολύ σύντομα θα έχεις τον κουκλο σου αγκαλίτσα. Είναι πολύ δυνατός και θα συνεχίσει να είναι και όταν γεννηθεί!!Πήρε απο την μανούλα του..

Ρούλα μου η περιοχή γύρω απο τον αφαλό μας τελειώσε εδω και καιρό γιατί έχει τσιτώσει και είχαν γεμίσει μελανιές και φλεγμονές. Τώρα τις κάνω στα πλάγια της κοιλιάς εναλλάξ δεξιά και αριστερα. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση πλέον η κοιλιά μου αλλά δεν με βολεύει το σημείο να τις κάνω μόνη μου και πονάνε αρκετά. Υπό κλίση και πάντα αργά αργά..

Κορίτσια ας έχουν δουλειά οι άντρες μας και ας αργούνε λίγο παραπάνω - είναι δύσκολοι καιροί και πρέπει να κάνουμε υπομονή με τις δουλειές τους. Εμένα έχει δική του δουλειά (ασφαλιστικό γραφείο) και αν δεν τρέξει ο ίδιος δεν θα κάνει προκοπή. Εγώ βέβαια γκρινιάζω λίγο - αν τον αφήσω μπορεί να είναι 24 ώρες το 24ωρο στην δουλειά για να τους ικανοποιήσει όλους!! Αλλά βλέπω και φίλους που ήταν πάντα λίγο τεμπέληδες και τώρα δεν έχουν δουλειά και κλαίνε την μοίρα τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!!

Οι ενέσεις ηπαρίνης είναι αντιπηκτικές, βοηθουν δηλαδή στο να μην πήζει το αίμα και να μη δημιουργούνται θρομβώσεις.

Κορίτσια, ώρες ώρες έχω τη μία σύσπαση μετά την άλλη... κι έχει αρχίσει και με χτυπάει όλο αυτό στη μέση. Επίσης έχω πολύ περισσότερα υγρά, διάφανα και άσπρα (σόρι..).

Τι γίνεται, οεο;;;; ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω βαλει νανουριματα και του αρεσουν πολυ :D:D κανει συνεχεια ηρεμες κινησεις περα δωδε το αγγελουδι μου :D:D:D δειτε κι εσεις

συμφωνω οτι παλι καλα που εχουν δουλεια με τη κριση που υπαρχει...εμεις πρεπει να τους στηριζουμε και μην εχουν απο πανω και τη γκρινια μας οταν γυρνανε σπιτι,ασχετα αν δεν το καταφερνουμε τωρα 100% με τις παλιοορμονες.ολα ομως με μετρο!και η πολυ δουλεια λενε τρωει τον αφεντη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι μου αυτα ειναι σημαδια οτι αργα η γρηγορα θα ξεκινησει τοκετος ετσι εχω ακουσει :D:D:D αυτο ομως μπορει να κρατησει και λιγες μερες.να εισαι προετοιμασμενη!!!με το καλο!!!μου φαινεται μεχρι τη δευτερα θα εχουμε 2 γεννητουρια ενα της μαριας καπ και ενα δικο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες βρε Κατερίνα;;;;;; :o:o

Πω πω... λες τελικά να μην προλάβω ούτε το ραντεβού στο γιατρό, ούτε το μάθημα στη Φαιναρέτη τη Δευτέρα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ κοριτσουδια μου καλημερα σας!

Μαρακι μου δεν σου ευχηθηκα! με το καλο να ερθει ο γιοκας σου! γερος να ειναι παντα!

κοριτσακια με τις ενεσουλες υπομονη δεν σας εμεινε πολυ ακομα!

καλεε δηλαδη θα περιμενουμε κανενα απροβλεπτο απο την ρουλαα..

ααααααααααααα τι καλααααα!

εφτιαξα ενα κεικ εβαλα και σοκολατα μεσα.. ξετρελαθηκαν τα μικρα!

ηθελα να φτιαξω και καρμποναρα που τοσο ηθελα αλλα του αχιλλεα δεν του αρεσει με τιποτα.. ε και δεν εφτιαξα..

σημερα ποσοοο βαριεμαιιιι μα ποσοοο βαριεμαιι΄..μας εχουν καλεσει σε γεννεθλια..αλλα δεν θα εχει παιδακια και δεν ξερω τι θα κανουμε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα μου μηπως γεννας?Αντε με το καλο?Ποσο ειναι ο μπεμπης?

Διαβασα αυτα που γραφεις με την ηπαρινη....φοβαμαι θα κανω κ εγω στην επομενη εχω μιλησει με την Φοιφα κ μου φαινεται καλη...εντωμεταξυ ξερω απο αιμοληψιες αλλα φοβαμαι να κανω σε μενα ενεση πολυ....θα βαζω τον αντρα μου νομιζω οτι θα λιποθυμησω....αφου να φανταστεις οτι οταν εκανα την καισαρικη κ μου βγαλαν τον μεγαλο επιδεσμο μου δωσαν κατι μικρα για το σπιτι...ουτε να τα ξεκολησω απο πανω μου δεν μπορουσα...ξαπλωνα κ μου τα εβγαζε ο συζηγος απο το φοβο....δεν σου λεω οταν μου καναν την αντιβιωση στον ορο κ ποναγα απο το φαρμακο μου εκανε αερα γιατι δεν αντεχα τον πονο.....ειμαι υπερβολικα φοβιτσιαρα...ουτε αιμα δεν μπορω να δωσω.... :cry: ας πανε καλα ομως κ ας τρωω κ τις ενεσεις....

Μαιρουλα μου μπραβο ο αφρατουλης σου....τον ξεπερασε τον γιο μου στις ιδιες εβδομαδες.....αλλα οπως σου ξαναειπα η αδελφη μου 4100 γεννησε φυσιολογικα σε 5 λεπτα τον γιο της....στον πρωτο γιο της 3800 δεν προλαβαν να τις κανουν επισκλειριδιο κ στον δευτερρο καναν απο την αρχη γιατι πονεσε πολυ.....κ παλι ο γιατρος δεν προλαβε να βαλει γαντι.... :lol:

Γεννα εξπρες κ με προκληση..... :roll:

Κοριτσια με το καλο ολες σας γερα μωρακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου ξέρω γω;! Λες να γεννάω και να μην το'χω πάρει χαμπάρι;; Ουφ!!!!!

Δεν πονάω από κάτω, δεν πονάω κάπου ιδιαίτερα, μόνο στη μέση λίγο όταν έχω σύσπαση... θα δείξει!!

Ο μπέμπης στις 27/10 ήταν περίπου 2600.

Όσον αφορά τις ενέσεις, θα τις δεις και θα γελάς, είναι τόσο μικρές... και γίνονται υποδόριες... με την εμπειρία που καλύτερα να μάθεις να τις κάνεις μόνη σου για να μην αγχώνεσαι άμα λείπει ο άντρας σου κλπ. Εγώ πάντα είχα ένα θέμα με τις ενέσεις και παρ' όλο που'χω κάνει καμιά 500αριά τώρα, δεν κατάφερα να το ξεπεράσω...

Η κα Φοίφα είναι πολύ καλή - ο γιατρός μου την εμπιστεύεται 100% "με κλειστά μάτια"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη προηγουενη φορα μιλησαμε στη φαιναρετη για σημασια οτι ξεκιναει ο τοκετος. τα σημαντικοτερα συμπτωματα ειναι:

1) ολο και τακτικοτερες συσπασεις

2)περισσοτερα υγρα

3)πονος που χτυπαει σε μεση και πλατη

:D:D:D:D μην αγχωθεις ομως γιατι μας ειπε οτι αυτα μπορει να διαρκεσουν και λιγες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι ρουλιτσα να τις δω κ εγω τοσο ευκολες.....αντε να δουμε...βλεπω ενεσεις κ με πιανει κατι..εκανα παπ-α κ μου βαλαν πεταλουδα να μου παρουν αιμα...κ απο το αγχος σταματησε να βγαινει το αιμα....ασε εχω πολυ κακες εμπειριες....αλλα η θεληση μου να κανω το αδελφακι του γιου μου με κανει να εχω δυναμη.....

κ να γεννησεις τα κιλα του ειναι μια χαρα, οποτε αντε με το καλο κ εγω στις 35 ηταν 2500 κ στις 38 γεννηθηκε 3200.....θα περιμενουμε νεακια σου....το ποιο ωραιο πραγμα στην ζωη μου ειναι η γεννηση του γιου μου....μολις το παρεις αγκαλια σου θα καταλαβεις αμεσως διαφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou eyxaristw poli gia tis euxes sas,tis exoume anagki kai euxome o kalos theoulis na tis akousei kai to mwraki mou na ksefigi kathe kundino!!!!!!shmera paw na kanw thn prwth enesh!!kai pali euxome gia tis kopeles pou tha gennhsoune ayth thn ebdomada auto pou tha zhsoun na einai teleio kai me megalh xara na exete ta mwrakia sas agalitsa!!!kai ypoloipes ligo ypomonh tha erthei kai h seira sas!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!

Μαράκι μην μας ευχαριστείς! Τις έχει ακούσει ο Θεούλης τις προσευχές μας και φροντίζει και τους δυό σας!

Ναταλια κέικ, καρμπονάρα... έχεις βαλθεί να μας κάνεις να μας τρέχουν τα σάλια! :)

Εμείς σήμερα θα φάμε κρεατόσουπα.. είπε η μαία ότι καλό θα είναι επειδή έχω χαμηλο αιματοκρίτη να τρώω πιό συχνά μοσχάρι μέχρι να γεννήσω, και πήγε ο καημένος και πήρε το πρωί μοσχαράκι και μου το έκανε σουπίτσα! Βρε κορίτσια το τσούξιμο δεν βελτιώνεται και έχω πραγματικά αρχίσει να πανικοβάλομαι... λέτε να έπαθα ουρολοίμωξη; ή μήπως χειρότερα ακόμα, κόλλησα κανένα μικρόβιο από ξένη τουαλέτα; φοβάμαι πολύ... τώρα στα τελειώματα να κινδυνέψει το μωράκι μου... από χθες το βράδυ άρχισαν και οι συσπάσεις! ουφ....

Σας αφήνω προς το παρόν, πάω να φάω τη σουπίτσα μου... κάντε μια προσευχούλα και για μένα να μην είναι κανένα μικρόβιο και πάθει κάτι το κοριτσάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενιω μου μια χαρα θα ειναι.. θα σου ελεγα να ξανα κανεις μια εξεταση ουρων για να δεις!

μα χαρα θα ειναι το κοριτσακι σου μην ανησυχεις!

σου στελνω πμ για κατι που θελω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου με το καλό!! Όλα θα πάνε καλά!!

Κατερίνα, γιούχου.. γεννάω δηλαδή??? :o:o:o

Όπου να'ναι... σίγουρα!!! Κορίτσια, απίστευτο μου φαίνεταιιιιιιιιιιιιιιι!!

Εnina μου, μήπως να'κανες μια καλλιέργια ούρων Δευτέρα πρωί για να'σαι σίγουρη;

Το γιατρό σου τον πήρες; Μήπως είναι τίποτα μύκητες; Έχεις περίεργα υγρά;

Πάντως μην ανησυχείς, δε θα'ναι κάτι σοβαρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...