Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο5


Recommended Posts

Eυάκι 3.600 ε;;; Μεγαλούλης θα σου βγεί και σένα σαν της Μαρίας. Έχει βολευτεί φαίνεται και δεν το αποφασίζει. Κλείσατε ραντεβού τελικά για 12 Νοεμβρίου; Τι έδειξε ο καρδιοτοκογράφος; Όλα καλά θα πάνε να δεις. Αν δεν θέλει να βγει νωρίτερα δεν πειράζει. Ας βγει στις 12. Αρκεί να βγείτε υγιέστατοι και οι δύο σας! Φιλάκια πολλά!

Nai Anastasia mou to rantevou klistike gia ths 12 tou mhnos, mou eipe na dialeksw anamesa sths 10 kai 12 Noemvriou kai apofasisa na tou dosw ligo perithorio mpas kai gennuthei fisiologika alla an den exei parei thesh mexri tote malon pame gia kaisarikh, outos h alos mou to exei tonisei epanelimena pos tha einai enas diskolos toketos (gia fisiologika milame twra) alla eimai diatethimenh na to palepsw kai o giatros mou dinei kapies elpides...

Eutixos o kardiotokografos htan kalos kai epiveveose to gegonos oti den exw ixnos sispaseon.

Thn Deftera tha ksanapaw gia kardiotokografo kai thn trhth pali ston giatro.

10 meres mhnane tha perimenw ti alo mporw na kanw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ωραία, όλα τα μπεμπάκια είναι καλά!!! πολύ χαίρομαι!

Εύη μου ο γαμπρούλης μου θα βγει ολόκληρος άντρας! :D ! Αντε σε 10 μέρες το πολύ θα τον κρατάς στην αγκαλιά σου!

Αναστασία κι εσένα το βράδυ σε έπιαναν οι πόνοι περιόδου; κι εμένα συνηθως βράδυ με πιάνουν ή νωρίς το πρωί, οι έντονοι τουλάχιστον. Σήμερα που κουράστηκα με το σίδερο με έπιασαν λίγο το απόγευμα.

Ελίζα, Ευγενία και Μαρίνα σούπερ τα μωράκια σας!

Αντε να δω κι εγω αύριο τι κάνει η μπεμπούλα μου! μετά το ντόπλερ έχω και το πρώτο ραντεβού με την μαία, να γνωριστούμε και να μου κάνει και ένα μαθηματάκι! θα μπω να σας πω τα νέα μου το απόγευμα μόλις γυρίσω και από το γιατρό.

Καλό βράδυ! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auth h anamonh twra sto telos kai h aveveotita me eknevrizei alla den mporoume na kanoume kai tpt.

Roula esena se vlepw na gennas opou nane me toses sispasois pou exeis sinexia.

Kai esu Anastasia nomizw exeis arketa sixna eee??

Enina mou mpikes kai esu sthn telikh euthia twra, Ante na thn kamaroseis kai esu avrio thn kouklitsa sou.

Kalo vradi kai apo emena koritsares ta leme aurio pali... :-*:x:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..να ζησει το μωρακι της Μαριας κ με το καλο ολες μας..εγω κοριτσια ειμαι στα κατω μου απο το απογευμα..ειχα ραντεβου με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι το μωρο μου εχει χαμηλο βαρος.ειμαι 34 εβδομαδων κ κατι ημερες κ το μωρο ζυγιζε 2060γρ.. με εβαλε σε 2 εβδομαδες να κανω παλι ντοπλερ κ μετα θα με βλεπει αυτος καθε εβδομαδα μηπως κ το μωρο ζοριζεται ..τι να πω,δεν ξερω..το μυαλο μου παει στο χειροτερο..μου ειπε να μην περπατω,ξεκουραση κ καλο φαγητο..αυτα τα νεα μου..καλο βραδυ σε ολες σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia,diabazw ta neakia sas kai xairome pou oles eisaste kala!!!mexri to telos tou mhna tha exoume oles ta mwrakia mas.....emena mou eipane to argotero 2 ebdomades tha mou kanoune proklhsh!!!!tha dw aythn thn ebdomada ton kardiologo kai meta ton gynekologo gia na orhsoume hmeromhnia!!!!mia proseuxh apo oles sas gia to mwrakh mou pou thn exei anagh na einai dynatos kai geros kai na kseperasei oti problhmata prokipsoun..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..να ζησει το μωρακι της Μαριας κ με το καλο ολες μας..εγω κοριτσια ειμαι στα κατω μου απο το απογευμα..ειχα ραντεβου με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι το μωρο μου εχει χαμηλο βαρος.ειμαι 34 εβδομαδων κ κατι ημερες κ το μωρο ζυγιζε 2060γρ.. με εβαλε σε 2 εβδομαδες να κανω παλι ντοπλερ κ μετα θα με βλεπει αυτος καθε εβδομαδα μηπως κ το μωρο ζοριζεται ..τι να πω,δεν ξερω..το μυαλο μου παει στο χειροτερο..μου ειπε να μην περπατω,ξεκουραση κ καλο φαγητο..αυτα τα νεα μου..καλο βραδυ σε ολες σας..

Axxx kopela mou lipame pou prepei na peraseis apo authn thn diadikasia kai to anxos, logiko einai na eisai stenoxorimenh alla na skeftese thetika oso mporeis...

Doppler exeis ksanakanei?? Ti edikse???

Outos h alos sthn evdomada pou eisai kai me ta kila tou mwro tha mporousate na to parete xoris fovo..

Egw sthn thesh sou nomizw pos tha pigena pio taktika gia parakolouthish gia na krataw ta nevra mou se ifesh kai na mhn trelathw....

Elpizw esu na eisai pio psixremh gia na einai kai to mwraki sou iremo....

Polla filia.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..να ζησει το μωρακι της Μαριας κ με το καλο ολες μας..εγω κοριτσια ειμαι στα κατω μου απο το απογευμα..ειχα ραντεβου με τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι το μωρο μου εχει χαμηλο βαρος.ειμαι 34 εβδομαδων κ κατι ημερες κ το μωρο ζυγιζε 2060γρ.. με εβαλε σε 2 εβδομαδες να κανω παλι ντοπλερ κ μετα θα με βλεπει αυτος καθε εβδομαδα μηπως κ το μωρο ζοριζεται ..τι να πω,δεν ξερω..το μυαλο μου παει στο χειροτερο..μου ειπε να μην περπατω,ξεκουραση κ καλο φαγητο..αυτα τα νεα μου..καλο βραδυ σε ολες σας..

λινα μου μην αγχωνεσαι κουκλα μου...θα βγει λιγο πιο μικρη η ζουζουνα σου...δεν πειραζει...ολα θα πανε καλα!πολλα φιλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia,diabazw ta neakia sas kai xairome pou oles eisaste kala!!!mexri to telos tou mhna tha exoume oles ta mwrakia mas.....emena mou eipane to argotero 2 ebdomades tha mou kanoune proklhsh!!!!tha dw aythn thn ebdomada ton kardiologo kai meta ton gynekologo gia na orhsoume hmeromhnia!!!!mia proseuxh apo oles sas gia to mwrakh mou pou thn exei anagh na einai dynatos kai geros kai na kseperasei oti problhmata prokipsoun..............

Maraki ante konteveis kai esu, mhn stenaxoriese ola kala tha pane..Apo thn stigmh pou exoun apofasisei na gennhseis fisiologika kai na mhn ston paroun me kaisarikh malon antexei o mikros to zorizma kai tha einai mia xara tha deis....

Filakia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα σας!

ααχ χαιροομαι για τα καλα σας νεακια!

ευη μου νταξει θα τακτοποιηθουνε τα πραγματα με το χαλι! με το καλοο και το θρεφταριι σου!

αστεριας μου μην ανησυχεις θα παρει και αλλα κιλακια μεχρι να γεννησεις!

μαρακι απο τα ξενα ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ευχομαι με τον κουκλο σου! ειναι πολυ δυνατος μην ανησυχεις!

αντε αντε περναει ο καιρος εγω πρεπει να ειμαι απο τις τελευταιες εε? :? σε 2,5 βδομαδες μπαινω στον μηναα μου .. ααχ ανυπομωνωω

χθες πηγαμε στον Αλιμο που σας ειπα.. τι ωραια που ηταν..καλε ειναι τοσο ωραιαα με τις πλατειουλες τους τις κουνιες για τα παιδια..μου αρεσε πολυ..βεβαια νυχτωνει νωρις και μου την σπαει πολυ αυτο!

Ωραια περασαμε..εφαγαα και ενα σουβλακιιιι αλλο πραγμαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω νεαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεννησε η Αναστασουλα μας!!!!!!!!!!! :P με πηρε μολις τηλεφωνο,εχθες εσπασαν τα νερα (το βραδακι)και σημερα 7 το πρωι εφερε στον κοσμο μια κουκλιτσα 2950γρ μελαχρινη με μαλλακια!!!!!!

να ζησουν τα μωρακια μας.......γλυκια μου Αναστασουλα να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις και να την βλεπεις ευτυχισμενη και υγιεστατη!!!!!!!!!!!!!

και στα δικα μαςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια Αναστασία γέννησε;;;!! Ποια είχε μπέμπα;;

Όποια κι αν είναι... να σας ζήσει!!! Να'ναι γερό και καλότυχο το μωρό!!!

Και με το καλό και για τις υπόλοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εισαστε ετοιμες?εχετε παρει αποφαση πως σε λιγες μονο μερες θα γινετε οι μισες πρωτομανουλες και οι υπολοιπες πολυμανουλες??? :D:D:D:D:D:D:D

ευακι μαζι βαδιζουμε οι δυο μας???? :P:P:P:P:P μια χαρα ειναι ο μπεμπαρος σου και να πω και κατι τα μεγαλα μωρα εχουν πλεονεκτηματα ο δικος μου για παραδειγμα μπορεις να τον πιασεις να τον κανεις μπανιο να τον ντυσεις χωρις φοβο μην σπασει...στην κλινικη διπλα μου ηταν μια αλλη κοπελα η οποια γεννησε ενα κοριτσακι 2,5 κιλα πανω κατω ηταν ενα μικροσκοπικο πλασματακι που δεν ηξερες πως να το αντιμετωπισεις...

μαρακι μου μια χαρα θα ειναι και σενα ο μπομπιρακος και πριν προλαβεις να το καταλαβεις θα εχεις κι αλλα σωβρακα να πλενεις :P:P:P:P:P

γεννησε η αναστασια????με το καλο να το χαιρεται το πλασματακι της καλομεγαλωμενο και αυτο οπως ολα τους...

αστεριας εχουν δικιο τα κοριτσια μεχρι τελευταια στιγμη περνουν κιλακια ο δικος μου σε δυο μερες πηρε 200 γραμμαρια φαντασου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria ektos apo ta kila exoume kai ala kina, kai emena kontevei na vgei apo to stoma (opos egrapses kai esu sto alo themataki sou) kai malon den tha ta kataferoume me fisiologiko, alla den variese kala na eimaste oloi mas kai tha to ksexasw kai afto....

Telika h Anastasia mas gennhse eee??? Na sou zhsei h koroula kopela mou panta gerh kai kalotuxh na einai...Auta einai ta wraia otan den ta perimeneis :o):ymparty::ymparty::o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ τι ωραια νεα ειναι αυτα ρηνιω μου?

Να σας ζησει αναστασουλα να την χαιρεστε! γερη και δυνατη να ειναι! με το καλο να επιστρεψετε σπιτακι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H anastasiataka...........

αχ εχω χαρει απιστευτα!!!!!!

ειναι τελεια η εμπειρια του απροοπτου.....θελω και εγω ...την παλιοκαισαρικη μου!!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!τι κακο ειναι αυτο με τις ορμονες???εχω γινει φουλ ευαισθητη και με παιρνουν τα ζουμια με το παραμικρο!τουλαχιστον γεννατε δυο δυο βρε κοριτσια να τελιωσουμε λιγοτερα επωδυνα!!δεν αντεχω καθε φορα που ακουω τετοια νεακια να πλανταζω στο κλαμα!! :P:P:P:P αναστασια μου να σου ζησει η κορακλα!!!ηρθε λοιπον και το δευτερο μωρακι :ymparty::ymparty::ymparty: να δουμε τωρα ποιο θα ειναι το επομενο! :?::?::?: εγω κοριτσια οπως τα ξερετε..αργω ακομα πιστευω.το βραδυ ειχα συνεχεια πετρωματα και πονους στη μεση :(

μαριακαπ σε λιγοτερο απο 2 βδομαδες δηλαδη θα εισαι ξανα μανουλα???εχεις ολες μου τις ευχες να πανε ολα καλα!

eliza και eugenia τελεια τα μωρακια σας

asterias μην ανησυχεις ακομα και να χρειαστει να στο παρουν νωριτερα το μωρακι δεν κινδυνευει,κι εγω συμφωνω με την ευη οτι θα ηθελα πιο συχνη παρακολουθηση,αλλα αν εχεις εμπιστοσυνη στο γιατρο σου οκ,ολα θα πανε καλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα χαιρομαι που ειστε ολες καλα να ζησει η μπεμπουλα της αναστασιας αχ τι ωραια αντε και σε ολες μας με το καλο

asterias μου ολα θα πανε καλα και οπως σου λενε και τα κοριτσια μεχρι να γεννησεις το μωρακι θα παιρνει συνεχεια βαρος και θα δεις τι μωρακι θα γεννησεις με το καλο

mariakap αντε 2 βδομαδουλες ακομα και μετα θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσαααααααααααααααααααααααααααααααα τι πιο ωραιο αντε συντομα να ακουσουμε και αλλα γεννητουριααααααααααααααααααααααααα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου που ειστε? το ριξατε στον υπνο?

εγω σημερα κοιμθηκα ενα 2ωρο και τωρα ειμαι μια χαρα! εχω να σιδερωσω ομως :?

τελως παντων θα το κανω και αυτο σε λιγο..

θελω να πανα παρω μποτες.. ειδα κατι ωραιες χθες εδω στην αργυρουπολη και τις θελωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τέλεια νέα είναι αυτά!! Να σου ζήσει Αναστασία μου η κουκλίτσα σου!! Να είναι πάντα γερή, δυνατή και ευτυχισμένη!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Και εγώ έτσι θέλω-να γίνουν όλα ξαφνικά!! Το μόνο που θέλω είναι να είναι στο σπίτι ο άντρας μου γιατί διαφορετικά μέχρι να έρθει να με βρει θα τρελαθεί εντελώς...Σήμερα ξεκινησε η μάνα μου την γενική στο σπίτι μου και πολύ σύντομα θα είναι όλο το σπίτι έτοιμο για τον άφιξη του μπέμπη. Αύριο ξαναπάω στο ΙΑΣΩ - δεύτερο σπίτι του έχουμε κάνει ήδη!!! Είχαμε ένα θέμα απο παλιά και θέλουμε να δούμε την εξέλιξή του τώρα με την εγκυμοσύνη. Μακάρι να είναι όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια μου ωραιο ειναι το ξαφνικα αλλα οπως λες και συ να ειναι καπου εκει και ο αντρας μας χα χα χα χα χα χα χα χα χα

αυτο το ιασω θα μας τα φαει ολα χα χα χα χα χα χα χα και απο την αλλη σου λενε μειωση τιμων χα χα χα χα χα χα χα

αμα παμε συνεχεια οτι μειωση και αν εχει κανει παλι ο κουκος αιδωνι

natali ποτε γεννας και που??? γιατι ειμαστε κοντα πολυ στις βδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είναι κοντά, γιατί η δουλειά του είναι μια ώρα δρόμο απο το σπίτι - πέρνει και ferry boat για να πάει!!! Εμάς πάλι καλά για του τελευταίους υπερηχους που κάνουμε στο ΙΑΣΩ ο γιατρός μου δεν πέρνει λεφτά - θα τα πάρει και με το παραπάνω στην γέννα. Έχω ασφάλεια και θα πάω σε δίκλινο οπότε θα πάρει και ο ίδιος αρκετά περισσότερα χρήματα. Πραγματικά χαλάλι του γιατί μέχρι τώρα μου έχει σταθεί πάρα πολύ. Και είναι πολύ πολύ ψείρας και ελέγχει το παραμικρό και νιώθω ασφάλεια. Να σε ρωτήσω κάτι? Μαία θα πάρεις? Εγώ έλεγα να μην πάρω αλλά ο γιατρός μου, μου πρότεινε δεύτερη φορά να πάρω για να με βοηθήσει πολύ και μετά στον θηλασμό.

Αχ κορίτσια δεν μπορώ να κάτσω λεπτό καθιστή - πρέπει να είμαι συνέχεια ξάπλα. Νιώθω πίεση κάτω απο το στήθος. Βρίσκει η κοιλιά με το στήθος - μεγάλωσαν πολύ και τα δυο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Καλέ τι ευχάριστα νέα ήταν αυτά;;; Αναστασάκι μου να σου ζήσει η μπεμπούλα!! να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη! πω πω απίστευτο, χθες το βράδυ μιλούσαμε! :D ! Οπότε μέχρι στιγμής πήγαμε εναλλάξ, ένας μπέμπης και μια μπέμπα! με το καλο να έρθει και το επόμενο! ποιο θα είναι άραγε;;; Εύη, μάλλον ο δικός σου κούκλος έχει σειρά!

Αστερία μην στενοχωριέσαι, δεν είναι πολύ ανησυχητικό το βάρος του μωρού. Αλλωστε θα πάρει κι άλλο μέχρι να γεννηθεί, όλα καλά θα πάνε! θα γεννήσεις και πιό εύκολα, σήμερα αυτή την κουβέντα είχα με τη μαία μου. Και για να σε καθυσηχάσω περισσότερο, θα σου πω οτι ο άντρας μου γεννήθηκε 800 γραμμάρια, στον όγδοο μήνα και πριν από 35 χρόνια κιόλας, που δεν υπήρχαν τα μέσα και οι γνώσεις που έχουμε σήμερα! μη στενοχωριέσαι και στενοχωριέται και το μωράκι σου, όλα θα πανε μια χαρά θα δεις!

ΜαρίαΚαπ εννοείται ότι οι προσευχές μας είναι μαζί σου και με το αγοράκι σου! πέρασαν τα δύσκολα, τα κατάφερε τέλεια ο μικρούλης! σε 2 εβδομάδες έρχεταιαιαιαι!

Κοριτσάκια εγώ έκανα το ντόπλερ σήμερα, και όλα καλά δόξα τω Θεώ! το βάρος της μικρής το έβγαλαν 2.430 στο ντόπλερ και γύρω στα 2.600 ο γιατρός μου που με ξαναείδε αργότερα, παίζει από μηχάνημα σε μηχάνημα από ότι μου είπε... γύρω στα δυόμισι θα λέω για να είμαι μέσα! :lol: ! την είδα που έκανε αναπνευστικές κινήσεις, είχε πολύ πλάκα! ακόμα δεν έχει εμπεδωθεί οπότε λογικά τουλάχιστον μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες δεν την περιμένουμε! τον τράχηλο ευτυχώς δεν τον είδε, μου είπε ότι από την 37η εβδομάδα και μετά θα με ελέγχει. Το επόμενο ραντεβού είναι σε 2 εβδομάδες, θα κάνω και καρδιοτοκογράφο. Γνωρίστηκα με τη μαία, πολύ καλή και μου εξήγησε αρκετά πραγματάκια... το μόνο περίεργο ήταν ότι στο ντόπλερ, ενώ μέχρι στιγμής βάσει υπερήχων είχα ΠΗΤ 5 μέρες νωρίτερα από την προβλεπόμενη, εκεί έδειξε 1 εβδομάδα αργότερα! τι να πω, θα δείξει! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Enina mia xara einai h mpoumpou mas magalonei to koritsi......

Egw nomizw pos h Roula tha gennhsei prhn apo emena kai egw tha paw me rantevoudaki sths 12 tou mhnos opos kanonisame me ton giatro. Exei sinexia sispasois eno egw den exw tpt...

Me thn Anastasia kai egw ksafniastika giati opos les kai esu mexri arga exthes milousame kai den eipe tpt...Ante twra na girisei spiti na mas pei leptomeries kai entiposois..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...