Μετάβαση σε περιεχόμενο

To μωρακι μου νοσηλευετε...


Recommended Posts

Αννούλα περαστικά στον μικρούλη σου, γρήγορα να γίνει καλά, να γυρίσει σπίτι και να ξαναπέξει με τα παιχνιδάκια του ..... φιλάκια :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax οριτσια συγκινηθηκα... σνιφ σνιφ... :oops: ευχαριστω παααααρα πολυ για τις ευχες σας!!!

Δυστυχως ξεκιναει αγωνας για μας αντι να τελειωσει!! :( Τον εξετασαν παλι και μου ειπαν οτι δεν εχει την αναμενομενη βελτιωση και αυριο μπαινουμε χειρουργειο... Κοριτσια... μου λυθηκαν τα ποδια!!!

Πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε οτι ειναι φυσικο σε 4 μερες να μην εχει υποχωρησει και να αρνηθω. Δεν μπορειτε να φανταστητε!!! Απο την μια ο ενας γιατρος να λεει ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ κι απ την αλλη ο παιδιατρος να μου ορκιζετε οτι πρεπει να παρω αμεσα το παιδι απο κει γιατι παιζοντε συμφεροντα στα αφτια του παιδιου μου 8-| Ενοιωθα πως επρεπε να παρω αποφαση για την ζωη της ζωης μου!!!! :-ss Αφου συζητησαμε με τον αντρα μου αποφασισουμε να τον παρουμε απο κει και να δουμε και αλλους γιατρους ιδιωτες. Με χερια τρεμαμενα υπογραψαμε και με μια τεραστια αμφιβολια, ενα παιδι που εκλαιγε και νυσταζε και πειναγε απο την ταλαιπωρια, χιλιοτρυπημενο και εμενα με οοοοολες τις ιωσεις καλα γατζωμενες πανω μου να ψηνομαι στον πυρετο!!! Πηγαμε απ ευθειας σε μια ωρυλα και μας ειπε οτι ηταν νωρις για να μπει για επεμβαση αλλα οχι λαθος. ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ 12 ΜΕΡΕς ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ!! :cry: Θελω να πιστευω οτι θα πετυχει και θα τελειωσει ολο αυτο. Ειμαι κουρασμενη, αρρωστη, ταλαιπωρημενη και παρα πολυ στεναχωρημενη... Το παιδακι μου? Το δικο μου το παιδακι με πεταλουδα στο ποδαρακι? Με πληγουλες στα χερακια απο τις ενεσεις? Δεν το αντεχω... Σαν να ειναι ονειρο που θελω πολυ να ξυπνησω!! πολυ ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή κούκλα μου... Θα δεις ότι θα αναρρώσετε πολύ γρήγορα σπιτάκι σας... το ίδιο το περιβάλλον θα βοηθήσει τον μικρό σου και φυσικά η περιποίηση της μανούλας του...

Όλα θα πάνε καλά... πολλές ευχές... Περαστικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά και γρήγορα.Θα δεις με την αντιβίωση θα περάσει.Καλύτερα που δεν προχωρήσατε στην επέμβαση και συνεχίζετε με την αντιβίωση.Ναι είναι αλήθεια ότι στα νοσοκομεία προτείνουν αμέσως επέμβαση.Θα σου πω και την δικιά μας την εμπειρία.Ο μεγάλος μου γιος όταν γινόταν δύο χρονών προσέξαμε στο αριστερό του χέρι κάτι σαν μικρό ογκίδιο.Αμέσως πάθαμε λαχτάρα.Τρέξαμε στο παίδων,βγάλαμε ακτινογραφία είχα χάσει την ζωή μου.Τότε ο ορθοπαιδικός στο παίδων, μας είπε ότι είναι γάγγλιο και πρέπει να κανονίσουμε άμεσα να το αφαιρέσει με ολική νάρκωση και όλα τα σχετικά.Τρόμαξα και έφυγα αφού του είπα ότι θα το σκεφτώ.Μίλησα με τον παιδίατρο μας και μας έστειλε σε ένα δικό του ορθοπαιδικό για παιδιά.Μόλις το είδε το γάγγλιο και άκουσε αυτά που μας είχαν πει ξέρεις ποια ήταν η αντίδραση του.Δε θα κάνετε επεμβαση είναι πολύ κοντά στο νεύρο και μπορεί να πειραχτεί ανεπανόρθωτα.Θα το απορροφήσει ο οργανισμός του.Το αποτέλεσμα,σήμερα που είναι 8,5 δεν υπαρχει τίποτα.Απορροφήθηκε.Πάντα είναι καλό να ζητάμε και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη γνώμη.Περαστικά και πάλι στο μικρό σου. :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά για τον μικρούλη σας κ να αντιμετωπιστεί το όλο θέμα με την αντιβίωση !

Πολλές ευχές για γρήγορη ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να περασει με την αντιβιωηση και να ειναι παλι γρηγορα καλα το παιδακι σας...

Ολα καλα θα πανε και θα δεις, οταν θα περασει λιγος καιρος θα τα θυμασαι σαν ενα πολυ ασχημο ονειρο.. ετσι εγινε και με εμας..

υπομονη και θα ειναι περαστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου τωρα ειδα το θεμα εδω!!Αχ κοριτσι μου τι περνατε!!!!Υπομονη και ολα θα πανε καλα!Στεναχωρηθηκα τοσο πολυ!!Να του δωσεις φιλακια στα πατουσακια!!Περιμενουμε νεα σου καθημερινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκι μου, καταλαβαίνω πόσο πολύ στεναχωριέσαι που ταλαιπωρείται το πλασματάκι σου :( ...Εύχομαι ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ η αντιβίωση να φέρει τα επιθυμητά αποτελέσματα και να μη χρειαστεί ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ να μπει στο νοσοκομείο το λουκουμάκι σου..Κανένα παιδάκι δεν πρέπει να ταλαιπωρείται έτσι ρε γαμώτο..Περαστικά και σε σένα και εύχομαι πολύ σύντομα να μας γράψεις καλά νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koριτσια να ειστε καλα. Σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ!!!!! :YMHUG: Επεσε για υπνο το μαναρι μου.... Ευτυχως ειναι απυρετος απο προχθες το βραδυ!! :D Η θετικη σας ενεργεια σιγουρα βοηθησε σ αυτο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα!! Βεβαια με στεναχωρει κι οτι δεν με θελει καθολου.. Ειμαι η κακια που τον κραταει χειροποδαρα για εξετασεις, αιμα, ορο, φαρμακα κτλ. Με βλεπει και ειναι διστακτικος.. :cry: Δεν πειραζει ομως. Θα ξεχασει... Για το καλο του ειναι!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!!! Αυτο μου θυμισε η περιπετεια μας.. Για ποσα πραγματα γκρινιαζουμε οταν εχουμε το πολυτιμοτερο αγαθο! Την υγεια μας!!!! Να γινουμε καλα και δεν θα ξαναγκρινιαξω για τιποτα!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα να πανε τρις μου απο εδω και περα και να μην ξαναταλαιπωρηθειτε ποτε ξανα ετσι!!!!

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koριτσια να ειστε καλα. Σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ!!!!! :YMHUG: Επεσε για υπνο το μαναρι μου.... Ευτυχως ειναι απυρετος απο προχθες το βραδυ!! :D Η θετικη σας ενεργεια σιγουρα βοηθησε σ αυτο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα!! Βεβαια με στεναχωρει κι οτι δεν με θελει καθολου.. Ειμαι η κακια που τον κραταει χειροποδαρα για εξετασεις, αιμα, ορο, φαρμακα κτλ. Με βλεπει και ειναι διστακτικος.. :cry: Δεν πειραζει ομως. Θα ξεχασει... Για το καλο του ειναι!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!!! Αυτο μου θυμισε η περιπετεια μας.. Για ποσα πραγματα γκρινιαζουμε οταν εχουμε το πολυτιμοτερο αγαθο! Την υγεια μας!!!! Να γινουμε καλα και δεν θα ξαναγκρινιαξω για τιποτα!! :roll:

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΞΗΜΕΡΩΣΑΤΕ??

ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΑΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ;)

ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ,ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ....ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ Κ ΑΓΥΡΙΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!

ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Τώρα είδα το θέμα σας γιατί είχα μέρες να μπω. Εύχομαι καλή ανάρρωση στο μωράκι σας και άλλο κακό να μη το βρει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...