Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!

σήμερα είμαι καλύτερα. Αιματάκι δεν έχω ξαναδεί από χθες το μεσημέρι που είδα αυτό το λίγο και έχω ηρεμήσει. είμαι βέβαια ξάπλα, δεν κάνω τίποτα και βλέπουμε. Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας!!! Θα προτιμούσα βέβαια να πάω στην γιατρό να με δει για να είμαι πιο ήσυχη αλλά ίσως δεν μου είπε επειδή με είδε την Δευτέρα και δεν είδε κάτι ανησυχητικό και μάλλον δεν θέλει να μετακινηθώ κιόλας. ξεκούραση και βλεπουμε!

Ειρηνούλα κι εγώ συμπαράσταση σου κάνω στα γλυκά. Μια εβδομάδα χωρίς ζάχαρη και αλάτι λόγω της κορτιζόνης!! Μπορώ να πω ότι πιο πολύ με ενοχλεί που δεν θα φάω γλυκά παρά το αλάτι. Έτσι κι αλλιώς δεν το πολυκαταλαβαίνω το αλάτι στα φαγητά.

Όσο για τα βλαστοκύτταρα κι εγώ έχω αποφασίσει να τα δώσω στην Δημόσια Τράπεζα. Μόνο εκεί αξίζει!!

Ρεββέκα μου θα γίνει τέλειο το παιδικό. Μου αρέσει πολύ το πράσινο. Κι εγώ ανυπομονώ να το τελειώσω, αλλά προς το παρόν δεν μπορώ :( Σιγά- σιγώ ελπίζω να προλάβω..

Φανούλα θα τις κάνεις κι εσύ τις ενέσεις ε? Εγώ ελπίζω να τις έκανα τζάμπα και να μην βγει πιο νωρίς ο μικρός!! Προσπάθησε να μην συγχύζεσαι με το ΙΚΑ. Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.. κοίτα μήπως πάει κάποιος άλλος αντί για σένα στο ραντεβού για να σου γράψει την άδεια τοκετού. εμένα ευτυχώς μου την έχει γράψει εδώ και δυο εβδομάδες αλλά πάλι θα πρέπει να πάω μετά τις 23 του μήνα που ξεκινάει για να πάρω τα χρήματα να τα επιστρέψω στην δουλειά μου. Αυτά βέβαια γίνονται και με εξουσιοδότηση, αρκεί να έχεις κάποιον να μπορεί να τρέξει.. Άντε θα πάτε αύριο για ψώνια και θα φτιάξει η διάθεσή σου, θα δείς :D:D

minie κι εγώ έχω εξάψεις, δεν είσαι η μόνη! Κατά πάσα πιθανότητα είναι από τις ορμόνες. Θέλει προσοχή βέβαια γιατί ιδρώνεις ξεϊδρώνεις και είναι εύκολο να αρπάξεις κανένα κρύωμα! Όσο για τα γλυκά φάει και για μενα!!!

barbitsa απορρυπαντικό και μαλακτικό προδέρμ, μυρίζουν πολύ ωραία!!

Χρύσα μου καλά ψώνια!!! Εγώ θέλω να ψωνίσω το φορμάκι που θα βγάλω το μωρό από το μαιευτήριο και καμιά πιπίλα για μπιμπερό. Ελπίζω να προλάβω να βγω για ψώνια πριν βγει ο μπέμπης.. :?:?

Τι πολυλογία με έπιασε... Φιλάκιααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!!

Χμμμμμμμ...... εγω και αν εχω καιρο να γραψω και απ'οτι βλεπω γινεται ενας πανικος απο τα δικα σας νεα!!

Κατα καιρους τσεκαρω οτι μιλατε για μοναξια..να μη σας πω για τη δικια μου, αφου ο αντρουλης μου πριν λιγο καιρο επιασε κι αλλη δουλεια, φευγει στις 8 το πρωι και γυριζει στις 12 το βραδυ!!! τετοια βαρεμαρα δεν εχω ξανανιωσει στη ζωη μου, ειλικρινα σας μιλαω!!

Ευτυχως ομως εχω και τη μπεμπουλα και ξεχνιεμαι λιγο, ειδικα με τις κλωτσιες που τρωω στα πλευρα και το στομαχι και ετσι περναει λιγο η ωρα!!

Βαψαμε και το δωματιακι της λαχανι με ροζ και εγινε πολυ γλυκο!!! Πηραμε και την κουνια μας, το λικνο μας μεχρι και το καροτσι μας, το χαλακι, τα ρουχαλακια μας και μας μενουν μονο οι κουρτινες και οτι χρειαστω εγω για το μαιευτηριο!!

Αληθεια απο αγχος πως τα πατε γιατι εγω το εχω χασει τελειως!!

Σε λιγη ωρα εχω ραντεβου με το γιατρο οποτε σας αφηνω προς το παρον και 8α τα πουμε αργοτερα!!!

Φιλια σε ολες και καλο κουραγιο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου;;;;;;;;;;;;τι μου κανετε;;;;;επεστρεψα αλλα για λιγο!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!!!ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕς ΣΑς;;;;;;;ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!ΕΜΕΙς ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ 5 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 1.100 ΓΡ Κ 36 ΠΟΝΤΟΥς,,,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΑΚΤΟ ΜΩΡΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΕςΚΛΩΤΣΙΕς,,ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ =1 ...ΜΟΛΙς ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΙΛΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς Κ ΟΛΕς ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕςΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΚΟΜΑ Κ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΡΩΩ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ ΖΑΧΑΡΟ!!!!!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩς...Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙς ΘΕΣΗ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΟΠΟΤΑ ΤΟ ΑΝΥΣΥΧΗΤΙΚΟ!!!!!!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΙΒΑΣΑ ΝΕΑ ΣΑς Κ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑ2ς ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μολις εφυγε ο μπογιατζακος!!!!αλλη μια μερα αυριο και τελειωσαμε!!!το παιδικο ηδη τελειωσε και ειναι παρα πολυ ωραιο,ανυπομονω να καθαριστει να μπουν κουρτινες να φανει επιτελους παιδικο :D:D:D

σημερα ηρθε η πεθερουλα για βοηθεια μου μαγειρεψε τα τουρκικα της μου εκανε παρειτσα γιατι δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα!!!αυριο που θα τελειωσει θα μου καθαρισει!!!τι καλη!!!!

καλλι μου γλυκια μου χαθηκες!!!!μπραβο η κορουλα σου ολα πανε καλα μπραβο σε φιλω!!!!

μινι λιγα σου μεινανε!!!οσο για τους αντρουληδες μας μια απο τα ιδια!!!!

ζωουλα μου χαιρομαι που εισαι καλα!!!!!!

αννουλα μου υπομονη!!!αχ με αυτα τα ψυχολογικα!!!2 μηνες μεινανε μετα θα εχουμε καθε μερα και καθε νυχτα παρεα!!!

ειρηνακι χρυσα μου μπαρμπιτσα και ζαχαρενια πολλα μουτςςςςς και σε ολα τα κοριτσια πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!! :)

Τι κανετε??

Πηγαμε γιατρο σημερα.Γιναμε 1100γρ. και 37 εκατοστα! Ο γιατρος τον βρηκε παλι μικρουλι για την ηλικια του αλλα δεν ανησυχει.Ντοπλερ,καρδιοτοκογραφο ολα καλα.Πηρε ηδη θεση.Παλι γατακι θα βγαλω οπως την προηγουμενη εγκυμοσυνη! :lol: Γερος να ειναι μονο και δεν με νοιαζει ποσο θα ζυγιζει. ;)

Δεν γινοταν να αφησω την μικρη σε κανενα σημερα και ετσι πηγαμε τα 2 μας! Κοριτσια ητανε μια μικρη κυρια.Καθοταν και ζωγραφιζε και με αφησε ησυχη να κανω καρδιοτοκογραφο.Στον υπερηχο εκατσε σε μια πολυθρονα μεσα μαζι μου και δεν κουνηθηκε απο εκει η ψυχουλα μου.Και εγω πιστευα πως θα μου βγαλει το λαδι...

Δεν σας διαβασα ακομα.Εχω ενα κεφαλι σημερα μπαχαλο.Νιωθω πολυ ανακατοσουρα?? ζαλη?? ουτε και εγω ξερω τι.Αν μπορεσω θα μπω αργοτερα.Φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Καλημερα μου κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ζωουλα ευχομαι σημερα να εισαι ακομα καλυτερα!!!! :-*:-*

Ρεββεκακι μου μια χαρα, εσυ να δινεις μονο οδηγιες!!! ;)B-)B-)B-)

mini μου εχεις την καλυτερη παρεουλα, μη σκας!!!! ;):-*

Καλλη μου εεεεεεεε οχι κι ενα κιλο μονο!!!!!!! :evil::evil: Να φυγεις!!!!!Να πας αλλου!!!!! :evil::evil::lol::lol::lol:

Λενακι μου γερος να ειναι ο μπεμπουλης σου και ποτε θα μεγαλωσει κι αυτος ουτε που θα το καταλαβεις..... 8-|8-|8-| Εγω κοιταζω την Αντωνιτσα μου και δεν το πιστευω πως εγινε παιδακι..... 8-|8-| Οσο για τη ζαλη και το ανακατεμα.....κι εγω μια απο τα ιδια εδω και καμποσες μερες....βρε λες να ειμαστε παλι εγκυες;;;; :o:o:o:lol::lol::-*:-*:-*

Καλο Σ/Κ σε ολες και πολλα πολλα φιλακια!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ωραία χειμωνιάτικη μέρα σήμερα!

Έκανα το μαγειρεμά μου και τώρα ξεκουράζομαι γιατί κουράστηκα η αλήθεια είναι.

Θέλω μετά να κάνω και ένα ραβανι … θα δούμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοιλουμπάκια!!!!

Σήμερα είμαι μια χαρά, ξάπλα βέβαια αλλά καλά. Ευτυχώς ο αντρούλης κάνει τα βασικά στο σπίτι, η πεθερούλα θα μου φέρει φαγητό και η αδερφούλα μου θα έρθει το απόγευμα να μου σιδερώσει. Ειρηνούλα ένα κομματάκι ραβανί θα το έτρωγα.. αλλά δυστυχώς δεν τρώω ούτε αλάτι ούτε ζάχαρη για μια εβδομάδα :cry::cry: Βέβαια ήδη έχω χάσει ένα κιλό!!! καλό ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κ καλή εβδομάδα να έχουμε γκαστρούλες μου!!!! Έχει εδώ κ 1 βδομάδα κάνει τέλειο καιρό, ηλιόλουστο , καθόλου κρύο αλλά αρκετή υγρασία. Σήμερα έβαλα κ έπλυνα τα ρουχαλάκια του μπέμπη , αχχχχχ κορίτσια μοσχοβόλησε το σπίτι μωρουδίλα!!!! Τι τέλεια μυρωδιά!!!!! Τα βλέπω κρεμεσμένα στα σχοινιά , είναι τόσο μικροσκοπικά κ γλυκά!!!! Εχω αρχίσει κ κάνω την προετοιμασία για τον μπέμπη μας κ θέλω ακόμη πιο γρήγορα να γεννήσω , να τον πάρω στην αγκαλίτσα μου!!!!

Τις καλημέρες μου κ τα φιλιά μου σε όλες!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλή εβδομάδα και απο μένα ,

Πήγαμε και εμείς επιτέλους το Σαββάτο και ψωνίσαμε κάποια πραγματάκια, μας έμειναν τώρα μπιμπερό , πιπίλες και διάφορα άλλα τέτοια ! Εσείς πως πάτε με τις ετοιμασίες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη. Μου απάντησε ο γιατρούλης μου στο e-mail που του έστειλα εχθές και μου είπε πως φυσικά και μπορώ να το χρησιμοποιώ το ελλειπτικό μου! Αχ τι καλά! Βέβαια αμφιβάλω αν ξέρει τι ακριβώς είναι το ελλειπτικό, αλλά αφού πήρα το οκ … μια χαρά. Αυτές τις μέρες κλαδεύω τις τριανταφυλλιές μου. Μόλις τις τελειώσω, ξεκινώ το ελλειπτικούλι μου!

Σίγουρα το περπάτημα είναι το καλύτερο αλλά κάποιος πρέπει στο τέλος να έρχεται να με παίρνει με το αυτοκίνητο. Το χωρίο είναι γεμάτο ανηφόρες – κατηφόρες. Το σπίτι είναι στην κορυφή του χωριού. Θα κατεβαίνω – θα κατεβαίνω και μετά;;;; ανηφόρα και σκάλες δε μπορώ καθόλου…

Αλλά δε γίνεται να μη κάνω τίποτα. Ιδιώς μετά το μεσημεριανό δε μπορώ να χωνέψω με τίποτα. Ειναι κρίμα να το έχω στο σπίτι και να μη το χρησιμοποιω... Με μέτρο βέβαι ... ΠΑΝΤΑ. Κανένα 15-20 λεπτο λέω.

Ζωούλα … εγώ είπαμε σου κάνω συμπαράσταση με τα γλυκά. Ούτε που το κοίταξα το ραβανί μην ανησυχείς! Λίγη υπομονή που θα πάει… δε θα γεννήσουμε;;; θα φάμε μετά εμείς!

Σοφία, Φανή & Μάτα καλημέρα!

Η μανούλα μου έρχεται μάλλον Παρασκευή!!! Οπότε … αρχίζουμε ψώνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!

Δυστυχως η μερα ξεκιναει με ενα πολυ δυσαρεστο νεο...Μου ειναι δυσκολο ακομα και να το γραψω... :(

Ο αδερφουλης της Δεσποινας μας εχασε την μαχη με την ζωη την Παρασκευη.Το Σαββατο ειχανε την κηδεια του :(:(:( Απο χτες το βραδυ που το εμαθα δεν μπορω να το χωνεψω...σκεφτομαι την Δεσποινουλα μας...ποσα εχει περασει αυτη η ψυχη...ευχομαι μονο να ειναι καλα...Αν μαθω νεοτερα θα σας πω..Λυπαμαι τοσο πολυ :(:(:(:(:(

Δεσποινακι μου τα θερμα μου συλληπητηρια σε ολη την οικογενεια.Μια ψυχουλα εφυγε αλλα μια αλλη ερχεται να φερει το χαμογελο και παλι στα χειλια σας.Να εισαι δυνατη για το κοριτσακι σου.Οι θελησεις ειμαστε μαζι σου. Καλο ταξιδι Θοδωρη....

Θα μπω αργοτερα..σορρυ αν σας μαυρισα την ψυχη πρωινιατικα.. :oops: Τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!

Δυστυχως η μερα ξεκιναει με ενα πολυ δθσαρεστο νεο...Μου ειναι δυσκολο ακομα και να το γραψω... :(

Ο αδερφουλης της Δεσποινας μας εχασε την μαχη με την ζωη την Παρασκευη.Το Σαββατο ειχανε την κηδεια του :(:(:( Απο χτες το βραδυ που το εμαθα δεν μπορω να το χωνεψω...σκεφτομαι την Δεσποινουλα μας...ποσα εχει περασει αυτη η ψυχη...ευχομαι μονο να ειναι καλα...Αν μαθω νεοτερα θα σας πω..Λυπαμαι τοσο πολυ :(:(:(:(:(

Θα μπω αργοτερα..σορρυ αν σας μαυρισα την ψυχη πρωινιατικα.. :oops: Τα φιλια μου σε ολες.

κριμα............... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

ειχα ορεξη να γραψω για το δωματιακη και να στειλω φωτο αλλα θα το αφησω για λιγες μερες!!!

δεσποινακη μου κουραγιο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα λυπαμαι πολυ για τον αδελφο σου.

Ο,τι και να πεις αυτες τις στιγμες ειναι τοσο λιγο και δεν μπορει να απαλυνει τον πονο,οποτε σιωπω.

Να ξερεις οτι η σκεψη μου ειναι κοντα σου!

Κουραγιο μικρη μου φιλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι κ να πεις αυτές τις στιγμές είναι λίγο, ο πόνος είναι μεγάλος, Δέσποινάκι μου να είστε γεροί όλοι να τον θυμάστε!!!! Να σκέφτεσαι ότι ήταν θέλημα Θεού κ εκεί που έχει πάει θα είναι κοντά του!!!! Να προσέχεις τον εαυτό σου κ το μωράκι σου κ ότι χρειαστείς , είμαστε δίπλά σου. Κ πάλι συλληπητήρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Ήθελα κι εγώ να πω στην Δέσποινα τα συλληπητηριά μου για τον αδερφούλη της. Δεσποινάκι εύχομαι ο χρόνος να απαλύνει τον πόνο σου και το μωράκι που θα έρθει να σε βοηθήσει να ξαναβρεις το χαμόγελο και να ξέρεις ότι όλες σε σκεφτόμαστε και ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!

μια μεγάλη αγκαλιά έστω από μακριά.. :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι δεν ξερω τι να πω!!!! Ειναι τοσο αδικο καποιες φορες. Μονο οσοι ζησαν κατι παρομοιο μπορουν να νιωσουν τον πονο σας. Ο χρονος μονο μπορει να απαλυνει τον πονο σου. Κανε κουραγιο καλη μου και στηριξε οσο μπορεις τη μανουλα σου. Τωρα εσυ και η μπεμπουλα σου ειστε τα παντα γι αυτην.

Ας ειναι το τελευταιο χτυπημα αυτο και ευχομαι οταν θα νιωσεις ετοιμη να σε ακουσουμε και παλι. Αληθεια λυπαμαι πολυ και σας ευχομαι κουραγιο και δυναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι μου , θερμά συλληπητήρια και από εμένα , ο θεός ας απαλύνει τον πόνο σας και ας αναπαύσει την ψυχούλα του . Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι κουράγιο και δύναμη γιατί έρχεται και το μωράκι σας και θέλει υπομονή και δύναμη , και πάλι συλληπητήρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρω τι να πω...

Είναι κρίμα ...

Δέσποινα είμαστε μαζί σου ...

Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε κάτι περισσότερο...

Σκέψου τη μπέμπα σου και μόνο αυτή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι μου γλυκο...................μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε κατι, να παρουμε τον πονο σου............ευχομαι να το καταφερει αυτο η μπουμπουκα σου......Αυτη θα δωσει και παλι ζωη σε σενα και στην οικογενεια σου!!! Να προσεχεις εσενα και τη μικρουλα σου!!!! Μια μεγαλη αγκαλια κι απο μενα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

despoina ta logia einai peritta mporei na mh se gnorizo prosopika alla stenaxorethika para poli gia ayto poy sas brhke einai krima kai adiko alla ayta exei h zoi kai kala kai asxhma.o mikros tha paei sto paradeiso kai tha sas prosexei apo pshla.eyxomai tora na anteksete to pono esy k h oikogeneia sou mh ksexnas to moraki sth koilitsa sou mono...zoh se esas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wx 8eoylh moy!!!!!!!!!!!!!!

Twra to eida molis..................

Ki allh psyxoyla ston oyrano...............

Giati 8ee moy??????

Koyragio Despoinaki moy..........

Koyragio mikrh moy...........

Sthrixoy sth mpoympoyka soy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta 8erma moy syllhphthria............ na ton skeftesai me agaph!!!!!!!!!!!

Makari na hmoyn dipla soy!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...