Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Ρεβεκα μου μια χαρα τα βρισκω τα νεα σας!!!! παρτο ομως αποφαση και ξεκουρασου για λιγο γιατι η κορουλα σου αρχισε και παραπονιεται. ηταν αναγκη να πας σημερα για κουρτινες? δεν παιζεσαι :lol::lol::lol:

Εχεις δηλαδη συσπασεις? γιατι ακριβως δεν καταλαβα.

Αντε ξαπλα γιατι αλλιως σε βλεπω να μενεις στο κρεβατι ως το τελος και να τα ακουμε και εμεις που δεν βαζουμε ποπο κατω. μωρε ειναι ζορι ενας τοσο δραστηριος ανθρωπος σαν και σενα να περιοριζεται, σε καταλαβαινω, αλλα χαλαλι της!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσα μου ακριβως οπως τα λες!!!!!δεν μπορω να κατσω στο κρεββατι φρικαρω!!!

οι συσπασεις μου ηταν οκ αποτι μου ειπε!!!!οχι ανυσηχητικες!!!

θα παρακολουθησουμε το αιμα και θα δουμε!!!!

για τις κουρτινουλες δεν κουραστηκα ηταν στον δρομο μας!!!εκατσα ανετα σε μια πολυθρονα και τις διαλεξα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ρεβεκα επειδη το εχω πολυ απορια, τον αντρουλη σου πως τον γνωρισες? ( αν δεν γινομαι πολυ αδιακριτη δηλαδη)

μμμ μεγαλη ιστορια!!!!εγω εγραφα τραγουδια οταν ημουν ελλαδα,ακομα γραφω ,ειχα μια σελιδα στο ιντερνετ για την δουλεια μου,μιλουσα με τραγουδιστες στιχουργους κτλ!!!ο τζεμ παλι λατρης της ελληνικης μουσικης εντεχνο ρεμπετικο εψαχνε τραγουδια και ουπς επεσε πανω στην σελιδα μου!!!απο τοτε δεν σταματησε να με πολιορκει και ο λογος ηταν οτι του ειχε πει μια μαντισσα οτι θα παντρευτει μια οχι απο την πατριδα του η οποια θα εχει 2 β στο ονομα της και οτι εχει μια ελια στον αριστερο ωμο :shock: εγω φυσηκα τον απωθουσα δεν μιλουσα ποτε με καποιον ξενο στο ιντερνετ!!!!τελος παντων μια μερα μου λεει θα ερθω να σε βρω!!!ηρθε ελλαδα και με πηρε μαζι του σαν να μ ειχε μαγεψει :) εκατσα εδω ενα μηνα μετα γυρισα πισω ελλαδα εεεεεεεεεε και μετα δεν αντεχαμε ουτε λεπτο μακρια ο ενας απο τον αλλον,ετσι ηρθε ενα ωραιο πρωινο βαλαμε σε ενα αμαξι οτι μπορουσα απο τα πραγματα μου και αρχισε ενα γεματο εμπειριες και καινουργια πραγματα ταξιδι ζωης,δεν μετανιωσα ουτε στιγμη ως τωρα,δεν θα μπορουσα να βρω εναν τετοιο αγγελο πουθενα αλλου,ετσι πουλησα και αφησα οτι ειχα και να μαι!!!συγκινηθηκα καλε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε!!!! να υποθεσω οτι εχεις γραψει ηδη τραγουδι την ιστοριουλα σας. τι ρομαντικα!!!! ειδες το πεπρωμενο? παντως ειστε πολυ ομορφο ζευγαρι αλλα το σημαντικο ειναι οτι περνατε τελεια!!!

Εγω ζω κυπρο αλλα ειμαι απο ελλαδα και σιγουρα η δικια μας ιστοριουλα δεν ειναι καθολου ρομαντικη αλλα δε πειραζει γιατι και εμεις τελεια περναμε. ειμαι εδω 11 χρονια και δεν μετανοιωνω ουτε στιγμη αλλα να μωρε μου λειπει λιγο η οικογενεια μου. παντως πρεπει να υπαρχει μεγαλη διαφορα στην κουλτουρα ελληνων και τουρκων εεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσεις πως γνωριστηκατε???ναι εχω γραψει αρκετα στοιχακια!! ολοι ιδιοι ειμαστε!!!ο τζεμ η περιοχη που μενουμε οι φιλοι και συγγενεις ειναι σαν ευρωπαιοι δεν εχω γνωρισει κανεναν ως τωρα με μυαλα μουσουλμανου!!!ο τζεμ παρεπιπτοντως δεν πιστευει πουθενα και μισει τους ανθρωπους με τις μαντιλες!!!τους αποκαλει δηθεν!!!για χρονια μεναμε μαζι εχουμε παρα πολλες ιδιες λεξεις ιδια εθιμα οχι ολα βεβαια!!! παροιμιες φαγητα κτλ!!!!

υπαρχει βεβαια η τουρκικη κουλτουρα ομως με λιγες διαφορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!! Μου λείψατε πολύ. Όπως και η Δεσποινούλα μας πέρασα και περνάω δύσκολες στιγμές :( Στις 22/10 μπήκαμε εσπευσμένα στο νοσοκομείο του νησιού μου μιας και η μικρή μου είχε ακατάσχετους εμετούς και πόνους στην κοιλίτσα. Από εκείνο το βράδυ ξεκίνησε ο εφιάλτης μας. Διάγνωση: διαβήτης τύπου 1. Κατέρευσα!!! έπρεπε να φύγουμε επειγόντως για το Παίδων Αγλαία Κυριακού όπου έπρεπε το παιδί να αρχίσει ινσουλίνη, και να εκπαιδευτούμε για το πως θα την κάνουμε οι γονείς πως θα κάνουμε τις μετρήσεις τι διατροφή θα ακολουθεί το παιδί και όλα τα συναφή. Μιας και από εδώ και πέρα το παιδί εφ όρου ζωής θα κάνει ινσουλίνη. Μείναμε στο Παίδων μία εβδομάδα. Καταλαβαίνετε για μένα δεν υπήρχε τπτ άλλο απ τη μικρή μου μέχρι που ξέχασα πως είμαι έγκυος. Εκεί χρειάστηκε δυο φορές να τρέχω στα επείγοντα μια στο Αλεξάνδρας επειδή χτύπησα χωρίς να το καταλάβω από μια γωνία στην κοιλιά και πόναγα αλλά ευτυχώς όλα καλά. Και μια δεύτερη στο Λαικό όπου έπαθα φοβερή κρίση με τη χολή μου. Ευτυχώς που δεν με κράτησαν μέσα. Γιατί το παιδί ήταν στο παίδων. Τώρα είμαστε σπίτι μας η ζωή μας άλλαξε εχουμε ένα νέο συγκάτοικο στη ζωή μας που λέγεται διαβήτης και πρέπει να μάθουμε να ζούμε παρέα. Ευτυχώς η μικρή μου το πήρε θετικά και συνεργάζεται τόσο με τις ενέσεις όσο και με τη διατροφή της. Ξέρω ίσως είμαι υπερβολική υπάρχουν και χειρότερα αυτά προσπαθώ να σκέφτομαι και να ηρεμώ και ιδίως δεν δείχνω τίποτα απ το άγχος μου στο παιδί για να το βλέπει και εκείνο θετικά. Τις ώρες μόνο που είμαι μόνη κλαίω απαρηγόρητη γι αυτό που μας βρήκε. Η εγκυμοσύνη ευτυχώς εξελίσεται ομαλά πρόλη τη στεναχώρια μου, το μόνο είναι ότι έχασα αρκετό βάρος και είμαι όσο ήμουν όταν έμεινα έγκυος. Την Τρίτη θα πάω για το dopler και εύχομαι η μπεμπούλα μου να είναι καλά μετά από τόση ταλαιπωρία ψυχική και σωματική, που έχει υποστεί και αυτή. Την περιμένουμε με τόση λαχτάρα να φέρει λίγη χαρά πάλι στο σπίτι μας. Δεσποινάκι εύχομαι σύντομα να έχετε ευχάριστα νέα. Ρεββεκάκι μου χαλάρωσε και ξεκουράσου όσο μπορείς λίγος καιρός έμεινε. Σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά να μου προσέχετε :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκάκι αφού δεν σου βρήκε κάτι ανησυχητικό, όλα καλά. Η ξεκούραση είναι το λιγότερο. Υπομονή και μετά θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε με τα ζουζούνια!!!! Πολύ ωραία η ιστορία της γνωριμίας σου με τον αντρούλη!! Πρέπει να είσαστε πολύ ταιριαστό ζευγάρι!!! Μπράβο σας!!!

Κι εγώ είχα πάει σήμερα να δω κουρτίνα για το παιδικό αλλά δεν βρήκα κάτι.. μόνο το περπάτημα που έριξα και κουράστηκα :cry: Θα ψάξω κι αλλού από εβδομάδα.

Barbitsa μάλλον η πρώτη θα είσαι που θα μας πεις την εμπειρία της γέννας!! Άντε με το καλό!

Δεσποινάκι έχουμε κανένα νέο??

Λενάκι δεν είμαστε για πολύ περπάτημα.. κι εγώ κουράζομαι πολύ εύκολα τώρα, προσοχή!! αα η κοιλίτσα στην φωτογραφία είναι λίγο παλιά σε σχέση με αυτή που έβαλα χθες, είδες διαφορά!!! Λες κι εχω φάει ένα καρπούζι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marielen μου προσπάθησε να μην στενοχωριέσαι και στενοχωρείς και το μωράκι στην κοιλίτσα.. Σιγά σιγά θα προσαρμοστείτε στα νέα δεδομένα και θα συνηθήσει και η κορούλα σου με την διατροφή και τις ενεσούλες. Προσπάθησε εσύ να της το περάσεις ότι δεν είναι τίποτα και όσο πιο χαλαρή βλέπει εσένα τόσο θα το συνηθήσει κι εκείνη πιο εύκολα!! Μια μεγάλη αγκαλίτσα από μένα!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριελεν μου δυστηχως πολλα παιδακια ετσι!!!!τι να πω αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι ειναι μια κατασταση που θα γινει μερος της ζωης της θα συνηθισει και εκεινη και εσεις!!!θα ζει φυσιολογικα το ξερεις ηδη αυτο!!!εμενα η φιλη μου το εχει απο μικρη και εχει γινει μερος της ζωης της!!!ειναι μεσα σε ολες τις δραστηριοτητες χορο γυμναστηρια εξοδους ξενυχτια,απλα το ρυθμιζει!!!

κουραγιο και υπομονη σας ευχομαι!!!

εγω ζωουλα ενα σε ενα μαγαζι πηγα και τελος!!!!την βρηκα την κουρτινα,οταν τις παρω θα σας την δειξω σε φωτο!!!

εχω βαλει την μανουλα μου στην πριζα να ερθει τελος του μηνα!!!η πεθερουλα θελει να ερθει να με βοηθησει αλλα δεν νιωθω ανετα ρε κοριτσια οποτε της λεω δεν χρειαζετε!!!

δεσποινακι περιμενουμε νεα του αδερφου σου!!!!

μπαρμπιτσα λενακι μου κοριτσια μου φιλακια σε ολες!!!

αντε να αρχισουν να ερχονται τα μπεμπακια μας!!!λιγο απο κατω μας εχει παρει ο νοεμβρης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Δεσποινα περιμενουμε νεακια απο τον αδερφουλη σου!Εδω εχουμε γινει πια μια παρεα μην σκεφτεσαι πως μας στεναχωρεις......ισα ισα που εχουμε και εμεις τηνη εννοια σας!

Ρεββεκακι επιτελους ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!!!Ευτυχως που ολα ειναι καλα αλλα μην ζοριζεις την τυχη σου....κανε λιγο υπομονη κατσε χαλαρη και οταν με το καλο γεννησεις οπως ειπε και η geozouli θα τρεχουμε και δεν θα φτανουμε!Σαν παραμυθι η ιστορια σας με συγκινησες!!!Μπραβο στον Τζεμ που σε πολιορκησε!!!!Ετσι εκανα κι εγω με τον αντρα μου ;);););) Εγω επεδιωξα να τον γνωρισω και φυσικα τα καταφερα :lol::lol::lol::lol:

Μαριελεν υπομονη κοπελα μου!Ειναι πολλοι οι ανθρωποι που εχουν διαβητη και γενικως λενε πως ειναι καλο να το μαθεις απο μικρος γιατι ετσι μαθαινεις να ζεις με την νοσο!Μην στεναχωριεσαι υπαρχουν πραγματικα πολλες ασχημιες που μπορει να μας τυχουν στην ζωη πολυ χειροτερες απο τον διαβητη...απλα η μικρη σου θα μαθει να ζει με λιγο διαφορετικες διατροφικε συνηθειες απο εμας που αν το καλοσκεφτεις κιολας αυτες ειναι και πιο υγειηνες...ποιος επαθε κακο που δεν εφαγε τονους γλυκα φρατζολες ψωμια και αμετρητες καρμποναρες;;;;;

Καλημερα και καλη Κυριακη σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!!!!!!!

που είσαστε ότιλες? μην μου πείτε ότι τρέξατε όλες να ψηφίσετε?? :lol::lol:

Εγώ περιμένω τον αντρούλη να πάμε να ψηφίσουμε και να πάμε για κανένα καφεδάκι και το απόγευμα θα πάω να δω τα ανηψάκια μου που γιορτάζουνε!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

φιλάκια πολλά σε όλα τα κοιλουμπάκιααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε εχω καμιαβδομαδα να μπω ειδα τα νεα σας

Στεναχωρεθηκα πολυ με τη Δεσποινα, περαστικα στον αδελφο σου κοριτσι μου ολα καλα θα πανε θα δεις κ μη ξεχνας στιγμη οτι εχεις κ ενα μπεμπακι που νιωθει τα παντα προσοχη στις αντιδρασεις σου

Ρεβεκκα μου τελικα δεν ηταν τιποτα;ασε τις γιογκες τωρα φτανει, ξεκουραση!

κοριτσια ανυπομονω να μπει Δεκεμβρης να στολισω κ να περιμενω τον μπεμπη μου :D:D

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!

σημερα δεν εβγαλα καφε υγρα ευτηχως!!!

ξεκουραστηκα και ειχα τον τζεμ να κανει ολες τις δουλειες και γω να διαταζω!!!! :D

πηγα και την βολτιτσα μου στην θαλασσα βεβαια!!!αλλα δεν περπατησα κατσαμε σε ενα παγκακι και απολαυσα ηλιο και θαλασσα!!!!

ιωαννιτσα ζωουλα φιλακι σας φιλω ολες!!!!και τα υπολοιπα κοριτσια!!!

που εισαστε???βολταρετε???ψηφισατε σημερα????

δεσποινακι που εισαι γλυκια μου ανυπομονουμε να μαθουμε νεα του αδερφου σου!!!!ελπιζω ολα να πηγαινουν καλα!!!να προσεχεις το κοιλουμπακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια. Πως ειστε σημερα? Αντε και μας θελω ολες πιο αισιοδοξες!!!!!! Καποιος μας ματιασε τελευταια. Και εγω σημερα περιμενω νεα για το μπαμπακα μου, ειμαι πολυ αγχωμενη αλλα το βλεπω αισιοδοξα και ελπιζω τουλαχιστον να μην ειναι τα χειροτερα :?::?:

Μαριελεν μου υπομονη, ειναι το πρωτο σοκ και σε καταλαβαινω απολυτα, εδω λιγο πυρετο ανεβαζουν τα ζουζουνια μας και τρελλαινομαστε. Ομως μην το βλεπεις ετσι. Και εγω εχω συγγενη με παιδικο διαβητη ο οποιος τωρα ειναι 30 χρονων. Ειναι ενας πολυ χαρουμενος ανθρωπος που δεν στερηθηκε τιποτα στη ζωη του και σκεψου οτι πριν απο 25 χρονια τα πραγματα δεν ηταν οπως σημερα στο θεμα της ιατρικης αντιμετωπισης. Ομως παρολα αυτα δεν εχει κακες αναμνησεις( η ενεσουλα ειναι απλως μια φιλη του κολλητη) και ο τρελλαρας εχει κανει μια τελεια ζωη με ταξιδια, σπουδες στο εξωτερικο και πολυ διασκεδαση.Ολα μια συνηθεια ειναι. Μακαρι να μην γινοταν αλλα δεν πειραζει αφου το μωρο ειναι μια χαρα. Και μια αλλεργια να ειχε παλι θα περιοριζοταν . Ετσι να το δεις ;);)

Ρεββεκακι εσυ πως πας? Παλι δεν αντεξες να μεινεις σπιτι, καλα δεν παιζεσαι :lol::lol: Αντε ολα μια χαρα!!!! Εγω με τον αντρουλη μου σπουδαζαμε μαζι στην Αγγλια και εκει γνωριστηκαμε, ημασταν συγκατοικοι στην εστια. Αυτος βεβαια τελειωσε 2 χρονια πριν απο εμενα. Αντεξαμε στην αποσταση λογω των σπουδων μου αλλα μολις τελειωσα δεν πηγα σπιτι μου ηρθα αμεσως Κυπρο. Μειναμε 7 χρονια μαζι και μετα παντρευτηκαμε. Φετος κλεινουμε 14 χρονια μαζι και αγαπημενοι. Πωπω!!!!! τωρα που το σκεφτομαι μωρο ημουν τοτε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα καλημερα κοριτσια!!!!!!

χρυσα μου 14 χρονια??να τα χιλιασετε βρε!!!

ελπιζω με τον μπαμπακα σου να πανε ολα καλα,οπως και με τον αδερφο της δεσποινουλας!!!

αχ ρε κοριτσια εγω απο τοτε που εχασα τον μπαμπα μου,ημουν 17,εχω συμφιλιωθει με αρωστιες και θανατο!!!τα θεωρω φυσιολογικη εξελιξη της ζωης που εμεις οι ιδιοι εχουμε φτιαξει ετσι ωστε να μας συμβαινουν!!!τιποτα δεν ειναι ασφαλες πλεον!!!σπιτια ,μεσα μεταφορας,τροφες!!!τιποτα!!!γιαυτο το μονο που μας μενει ειναι η αισιοδοξια και η ελπιδα!!!ποναω με τον πονο των αλλων και τους συμεριζομαι ,δεν μπορω να βλεπω θλιμενους ανθρωπους!!!απλα εχω φτιαξει το δικο μου παραμυθι,ξερετε σας παρακαλω μην πυροβολητε το συνεφακι μου και τετοια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ο καθενας εχει τα δικα του. εμεις ημασταν απο τους τυχερους και δεν ειχαμε ασχημες εμπειριες μεχρι τωρα γιαυτο και με τον μπαμπα μου ειμαστε ολοι μας σε πανικο. Τι να κανουμε ολοι στη ζωη πρεπει να δοκιμαζομαστε καποια στιγμη. αντε φτανουν οι στεναχωριες!!!!!!!!! Τα μπεμπακια ολα καλα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου ;;) μολις γυρισα απο το μικροβιολογικο και τωρα ειμαι στο γραφειο εκανα την καμπυλη ζαχαρου !!!! πειτε με παραξενη αλλα μου αρεσε πολυ η γευση της :shock: ανετα επινα αλλα δυο ποτηρακια :lol::lol::lol: τελικα ειμαι πολυ γλυκατσου. :-o:-o:-o

THEODOSIADOU μου που εισαι? δεν πιστευω να εννοουσες αυτα που μας εγραψες και να μην μας ξαναγραψεις νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πες μας πως ειναι ο αδερφουλις σου, ευχομαι ολα να ειναι καλα. :x:x:x

rebbeka μου ελπιζω να μην ξαναεμφανιστουν τα καφε υγρακια παει περασε :x:x:x

chrysa 77 μου θελω ευχαριστα νεα για τον μπαμπακουλινι σου φιλακια [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

ioanna123456 μου σημερα θα πας στον γιατρο??? περιμενουμε νεα!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Marielen μου να δωσεις πολλα πολλα πολλα φιλακια στην κορουλα σου!!!! πρεπει να κανεις υπομονη κουκλιτσα μου ξερω ειναι δυσκολο πολυ αλλα ολα θα πανε μια χαρα!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]

Lenaki26 mata IreneValadia annoula198 dat πολλα φιλακια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα stk !!!!! ;)

τωρα μολις πηρα τα αποτελεσματα και εγω των 50 gr εκανα και μετα απο μια ωριτσα πηγε 125 mg μου ειπανε στο μικροβιολογικο οτι ειναι καλα το οριο ειναι μεχρι 170 mg. Το απογευμα θα παρω και τον γιατρο μου να τον ρωτησω.

ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!

Εδω ειμαι κι εγω... Μπηκα αισιως στην 27η βδομαδα, αντε κοντευουμε ;)

Εδω στη Πατρα βρεχει πολλη κι εχουμε να παμε και επισκεψη το απογευμα :? Το σπιτι που σας ειχα πει οτι θα εβλεπα ηταν σκετη απογοητευση :( Στην αγγελια ελεγε οτι ειχε τρια υπνοδωματια αλλα στην ουσια ειχε ενα :shock: Το παιδικο ηταν μια τρυπα στην κυριολεξια με μια μικρη ντουλαπα, χωρανε δυο παιδια εκει?

Το τριτο υπνοδωματιο ηταν στην ουσια η τραπεζαρια που χωριζοταν απο μια συρομενη πορτα απο το σαλονι κι επειδη ο προηγουμενος νοικαρης το ειχε κανει υπνοδωματιο το βγαλανε "τριτο" υπνοδωματιο X(

Το καλυτερο δε σας ειπα. Μπροστα απο το σπιτι ειχε ενα μικρο παιζοδρομο οποτε το μπαλκονι του απεναντι ηταν παααρα πολλη κοντα X(X( Και αυτο το κελεπουρι κοριτσια 330 ευρουλακια.....

Το εχω παρει αποφαση, δε προκειται να βρω σπιτι ετσι οπως το θελω :cry::cry::cry:

Αυτα τα νεα μου φιλακια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!Τι μου κάνετε???

Στεναχωριέμαι μωρέ που έχετε άγχη και στενοχώριες...Αυτά δεν πρέπει να τα περνάνε εγκυούλες...

Εύχομαι όλα καλά να πάνε!!

Εγώ μόλις γύρισα από τον γιατρό!!! :D:D:D Έχουμε φτάσει το κιλό!!Και το καλύτερο είναι ότι πήραμε και σωστή θέση με το κεφαλάκι προς τα κάτω!(έτσι εξηγείται το γεγονός ότι τρώω κλωτσιές στο στομάχι τελευταία! :lol: ) Μου έγραψε να παίρνω ασβέστιο (σαν πορτοκαλάδα λέει είναι,αναβράζον) Και μαγνήσιο λέει δεν χρειάζεται... :roll: Ούτε για καμπύλη ζαχάρου μου είπε,απλά δώσαμε ραντεβού σε έναν μήνα και θα με στείλει για doppler!Μου πήρε και πίεση και όλα καλά!Είμαι πολύ χαρούμενη!Τώρα θα αρχίσω να τακτοποιώ και τα ρουχαλάκια του μπέμπη γιατί έχουμε γεμίσει από διάφορες κοπέλες που δεν τα χρειάζονται πια! :mrgreen: Αλήθεια,ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν ήδη παιδάκι,πως είναι καλύτερα να τακτοποιήσω τα ρουχαλάκια?Εννοώ να τα βάλω μια στοίβα με κορμάκια,μια με φορμάκια ή να βάλω σε ένα συρτάρι αυτά που είναι για σπίτι και σε άλλο αυτά που είναι για έξω...Φωτίστε μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλουμμπακια :D

αννουλα μπραβο ο δημητρακης σου :D:D:D:D εγω αυτα που μου εχουν φερει τα εχω χωρισει αναλογως με τους μηνες που γραφουν τα ταμπελακια,ετσι βαζω τα μεγαλητερα κατω και τα μικροτερα πανω πανω,τωρα φορμακια ρουχαλακια για εξω κτλ εσυ θα το δεις αλλα ας παρεις και γνωμες απο τις ηδη μανουλες ;)

μπιμπιμπο ευχομαι το επομενο σπιτι που θα δεις να ναι και το ιδανικο :P

ελενα μου και γω το ελπιζω να μην εμφανιστουν ξανα,δοξα το θεο 2 μερες δεν εχω,αλλα με ποναει πολυ η μικρη μου κανει κατι κινησεις οι οποιες ειναι σαν μαχαιριες!!!σημερα ολη μερα στριφογυρναει!!!

κοριτσια που εισαστεεεεεεεε???λενακι???ματα???δεσποινακι??ειρηνακι???και πολλα αλλα κοριτσακια αντε νεακια θελω να εχω να διαβαζω βαρεθηκα ξαπλα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

Σήμερα το μεσημέρι πήγα για υπέρηχο και είδα το αντράκι μου!!!!! Μεγάλωσε πολύ το μικρούλη μου, είναι 1595γρ!!!!!!!! Έχει γυρίσει με το κεφάλι κάτω και μου ρίχνει κάτι κλωτσιές ξεγυρισμένες στην κοιλίτσα!!! :lol::lol::lol:

Τώρα θα περιμένω τέλη του μήνα να κάνω το Doppler για να το ξαναδώ!! :( Ευτυχώς η γιατρός μου είπε ότι πάνε όλα καλά και η ανάπτυξή του και η καρδούλα και όλα καλά :D:D

Χθες πήγα στην αδερφή μου και αδειάσαμε την αποθήκη της!! μου έδωσε καρότσι, ριλάξ, καθισματάκι αυτοκινήτου, παρκοκρέβατο, μπανάκι, ρούχα, απ' όλα τα καλά!! Να δω αν θα μου μείνει τίποτα να ψωνίσω κι εγώ για το μπεμπούλη μου!! :D:D

bibibo μην απογοητεύεσαι κούκλα μου! Θα βρεις το κατάλληλο σπίτι και για σένα, λίγο υπομονή θέλει.. μόνο να προσέχεις μην κουράζεσαι! Αλήθεια τι γίνεται εκεί με τον ανεμοστρόβιλο? Έβλεπα πριν στις ειδήσεις ότι έγινε χαμός εκεί. Ελπίζω να μην σας επηρέασε εσάς!

elena kai stk μια χαρά είναι η τιμούλες σας στην καμπύλη ζαχάρου!! :):):)

Αννούλα μια χαρά κι ο δικός σου ο μπεμπάκος!!!! κι εγώ στο στομάχι τις τρώω τις κλωτσιές τελευταία! :lol::lol::lol: Εγώ από αύριο θα ξεκινήσω να πλένω τα ρουχαλάκια.. μάλλον καλύτερα είναι να έχεις τα φορμάκια μαζί, τα μπλουζάκια μαζί κτλ. Εγώ μάλλον έτσι θα τα φτιάξω. Ας μας πουν και οι μανούλες που ξέρουν καλύτερα!!

Δεσποινούλα που είσαι???????????

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...