Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα ομορφες κοιλουμπιτσες!!!! [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif] πολυ βροχουλα σημερα!!!!!!

εχτες ειχα παει σε φιλικο ζευγαρι!!εχουν ενα κοριτσακι 8 χρονων οποτε αρχισα τις ερωτησεις εγω :D

τι μου ειπε!!!!!ειχε γαλα και την θυλαζε επι 3μιση χρονια!!!!!! :shock::shock:

λενακι εδω πρεπει να περασουν 5 χρονια για υπηκοοτητα!!!εγω δεν θα την παρω,καθε 3 μηνες βγαινω απο την χωρα και ετσι ουτε αδεια παραμονης δεν αγοραζω!!!τωρα επειδη ο μπαμπας της λυδιας ειναι τουρκος κατευθειαν περνει υπηκοοτητα και απευθειας και ελληνικη αποτι ξερω!!!για να δουμε θα χω πολυ γραφειοκρατεια μου φαινετε!!!!

ζωουλα μου και γω ζηλευω θελω και γω εκδρομουλα!!!!να περασεις καλα :!:

ιωαννιτσα και γω τοσο το βρηκα το τριπλο!!!!οσο για τον μπογιατζη ειναι φιλος και οπως καταλαβαινετε και ξερετε φιλοι και συγγενεις!!!!!αν επερνα καποιον αγνωστο τωρα θα το ειχα βαψει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάρες!!!Χθες το πρωί πληρώθηκε ο αντρούλης μου και το μεσημεράκι με πήρε να πάμε βόλτα στα μαγαζιά!!!Πήγαμε φάγαμε πρώτα και μετά ψώνια!!Βέβαια κάποια στιγμή προς το τέλος,φάγαμε και μια καταιγίδα αλλά δεν πειράζει.... :mrgreen: Μου πήρε κάτι ωραίες παντοφλίτσες με γατούλες για το μαιευτήριο,ένα μπλουζοφόρεμα πλεκτό,πήραμε και μποτάκια με χαμηλό τακούνι,κάτι ωραίες ζεστές καλτσούλες (γιατί είμαι και κρυουλίαρα εγώ!!),ένα παντελονάκι πυτζάμα από τα jumbo,μια ξύλινη πιατέλα με κεράκια για το σαλόνι (θα φτιάξω ρομαντική ατμόσφαιρα στο σπίτι ;) ),επίσης πήραμε μια ηλεκτρονική ζυγαριά για να μπορώ επιτέλους να ζυγίζομαι κάθε εβδομάδα για να ξέρω τι μου γίνεται!Αυτά...και ο καημένος ο καλός μου πήρε όλα αυτά για μένα και για τον εαυτό του μόνο κάτι παντόφλες από τα jumbo με 3 ευρώ :shock: (τις δικές μου τις πήρε 23!! :mrgreen: ) !!

Με κακομαθαίνει... :ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Το καρότσι εμείς το πήραμε από το ζευγάρι που πήραμε και τα έπιπλα και μας το έδωσε 150 ευρώ,στην αγορά που τα έψαξα οι τιμές διαφέρουν αρκετά από μάρκα σε μάρκα (ίδιο με το δικό μας κάνει 600!!! :shock::shock: )

Ζωούλα,καλά να περάσεις στην εκδρομούλα σου!! :)

Λενάκι,μαθαίνω ότι κουβαλάς έναν ποδοσφαιριστή στην κοιλιά ε? :lol: Κι εμένα χθες ήταν πολύ ζωηρούλης!!! :D

Ρεββεκάκι,ο μάστορας είναι απαράδεκτος!Στο τέλος το προβλέπω να το βάφετε μόνοι σας!! :lol:

Φιλάκια κοριτσάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε?Εγω μονη στο σπιτι.Ο αντρουλης μου δουλευει απογευμα.

Λενακι μια χαρα αγορες και σε πολυ καλες τιμες!!!!!!!!!!!!!

Ζωουλα καλα να περασετε στα Τρικαλα!!!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε φωτο!!!!!!!!!!!

Ιωαννα μου το ξερω οτι ειναι δυσκολα αλλα θα πρεπει να προσεχεις κιολας,ε?Μην ξεχνιεσαι...

Ρεββεκακι μου απο φιλους και συγγενεις ειναι που την πατας.

Στις δουλειες καλυτερα να παιρνεις ξενους,φερονται πιο επαγγελματικα.

Αννουλα με'γεια τα πραγματακια σου.Αχ θελω κι εγω να παω για ψωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι,κι εσύ μοναξιές?Κι ο δικός μου δουλεύει από τις 6 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα και είμαι μοναχούλα...Άρχισα σιγά σιγά να κάνω μια γενική στο σπίτι...Άδειασα όλα τα ντουλάπια της κουζίνας για να τα καθαρίσω και να πετάξω ένα σωρό χαζομάρες που μαζεύονται εκεί μέσα...(πως γίνεται αυτό ρε παιδιά?? :mrgreen: ) καθάρισα το ψυγείο μέσα-έξω και γενικά κάνω ένα ξεκαθάρισμα και με την ευκαιρία κάνω μικροαλλαγές σε διάφορα αντικείμενα-διακοσμητικά!!Μου φτιάχνει τη διάθεση όταν υπάρχουν αλλαγές στο σπίτι έστω και μικρές!Ανανεώνομαι!! :D Το Σάββατο μας κάλεσε ένα φιλικό ζευγάρι για φαγητό και μπορώ να πω ότι αυτή την εβδομάδα νιώθω πολύ καλύτερα που βγαίνω από το σπίτι που και που...Δεν αντέχεται η κλεισούρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλακι μου κι εγω ηθελα να σιδερωσω σημερα αλλα με επιασε μια απιστευτη βαρεμαρα.

Οι μικροαλλαγες οντως μας αλλαζουν τη διαθεση.

Λες να το δοκιμασω κι εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,γιατί όχι... θα περάσει πιο γρήγορα και ευχάριστα η ώρα μας!! ;) Και που ξέρεις,μπορεί να σου έρθει και η όρεξη για σίδερο!Το έχω πάθει!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα δεσποινακι μια χαρα σας βρισκω φορτσατες!!!

βαριεμαι και γω πολυ αλλα τι να κανω που εφαγα πολυυυυυυυυυυυυυυυ και δεν μπορω να κουνηθω η γαιδαρα!!!!!!!!

και βρεχει πολυ σημερα δεν μπορω ουτε για περπατημα να παω!!!!!

εμενα καθε μερα ο αντρουλης μου δουλευει απο τις 9 εως 8 η 9 η 10 αναλογως τι παραγγελιες εχουμε!!!!ετσι ολη μερα ειμαι μοναχουλα μου :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!Σαν Κυριακη ειναι σημερα :):):):)

Αννουλα δουλειες ε;;Εγω ειπα σημερα να ξεκουραστω.....μονο φαγακι εκανα ολη την υπολοιπη μερα καθομαι!!!!Ευχαριστηθηκα και κλωτσια απο την μπεμπα σημερα γιατι χτες και προχθες η δεν κλωτσαγε η δεν την καταλαβαινα λογω του οτι κινιομουν ολη την ωρα!!!

Εβαλε κρυο ;;;μπρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες και από μένα,

Πως πάνε τα ψώνια και οι ετοιμασίες σας ? Εγώ κορίτσια δεν έχω κουράγιο για δουλειές , έφερα γυναίκα και καθάρισε και έστρωσε και τα υπόλοιπα η μαμά μου να είναι καλά. Αλήθεια πότε πιστεύεται ότι θα πρέπει να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε την βαλίτσα μας , έχω ένα άγχος με αυτό το θέμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ....κουράστηκα κορίτσια με τις δουλίτσες αλλά άξιζε τον κόπο!!! :mrgreen:

Την βαλίτσα λέω να την ετοιμάζω σιγά σιγά ώστε να είναι έτοιμη μέχρι τέλος Νοεμβρίου καλού κακού,ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...Ήδη πήραμε παντοφλίτσες,τώρα θα κοιτάξω για νυχτικούλια και προς το τέλος Νοεμβρίου θα δω και τα υπόλοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Κρυο σημερα......και δεν εχω κανει συντηρηση στον καυστηρα ακομα.... :oops::oops::oops:

Αννουλα τωρα που ηρεμησες με τις δουλιτσες κατσε και ξεκουρασου! :):):):)

Faniko για την βαλιτσα ε...... :?:?:? ακομα δεν μπορω να το πιστεψω πως σε λιγο καιρο θα εχουμε τα μπεμπακια μας στην αγκαλια μας!Εγω σκεφτομαι κατα την 30η εβδομαδα σιγα σιγα να την ετοιμασω να μην την εχω αγχος!Ασ γραφουν και τα κοριτσια που εχουν ηδη μωρακια τι να βαλουμε μεσα γιατι με βλεπω να ετοιμαζω βαλιτσα king size απο το ανχος μου..... :P:P:P:P:P !Αληθεια για το μαιευτηριο καλυτερα νυχτικο η πυτζαμουλες;;;Εξαρταται απο το αν θα κανουμε καισαρικη η οχι;;;;;

Παω να ετοιμαστω να παω για δουλιτσα!!!Φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε?

Εγω ξυπνησα πριν απο λιγο και εβαλα το φαγητουλι μου να μεγειρευεται (κοτοσουπα).

Αχ,ηρθε ο καιρος να συζηταμε για τις βαλιτσες,ε?

Πως περασαν τοσοι μηνες.Σα χθες θυμαμαι που συζητουσαμε για την αυχενικη...

(Οχι δε θα συγκινηθω)

Βαλιτσα λεω να ξεκινησω να κανω μετα τις 10 Νοεμβριου που θα παμε Δραμα

και θα εχω μπει και στον ογδοο.

Αννουλα τελικα εχθες βρηκα εναν αποικοδομητικοτατο τροπο να περασω τη μερα μου.ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ.

Ιωαννα μου την πρωτη μερα θα σε βολεψει πιο πολυ το νυχτικο γιατι θα ερχονται να σε εξεταζουν.Αλλα για τις υπολοιπες μερες παρε πιτζαμακια.Κοιτα μονο να εχουν κουμπια ή να ειναι σε στυλ πουκαμισακι για να μπορεις να θηλαζεις.

Φιλακια σε ολα τα στρογγυλοκοιλακια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ψωνια εκανα πολλααααααααα......αλλαααααααα......για τον μπεμπη μου λιγα πραγματα μια φορμουλα, μια βαση για το μπανακι του, θερμομετρο για το νερακι, υφασματα για να του ραψω παπλωματοθηκη και μπαντα....αυτα νομιζω!!!! Για την Αντωνια μου ομως πηρα....τραπεζακι, καρεκλιτσες, σκαμπο, κουκλες....,καπελα, κορονες, γυαλια, φορμες με τη Μινη και το Μικη, πιτζαμες, καλσον, τον Γκαρη και το Γκουφη, αυτοκολλητα, μπλοκ.......... [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Κοριτσια εγω ενα νυχτικο ειχα παρει και δε με βολεψε καθολου!!! Τωρα εξαρταται και πως εχει μαθει κανεις! Εγω μονο το καλοκαιρι φοραω καμια φορα...και μετα τη γεννα με σερβιετα και να μην μπορεις να κατσεις και καλα......:-?:-?

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα κι ελπιζω και οσες εχετε μερες να φανειτε να ειστε το ιδιο καλα!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι μου καλημερα!!!! :-*:-*

Εφτασε ο καιρος......εγω βαλιτσα ειχα κανει αφου μπηκα στο μηνα μου.....

Το τι θα παρουμε μαζι μας εχει να κανει και με το που θα γεννησουμε!!! Σε καποιες κλινικες παρεχονται τα παντα και σε αλλες οχι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα παρει για μενα:

1 νυχτικο (τζαμπα....)

2 ζευγαρια πιτζαμες

4-5 εσωρουχα

2 φανελακια

3-4 ζευγ καλτσες

1 ρομπα

2 σουτιεν θηλασμου

επιθεματα θηλασμου (οχι ολο το κουτι κανα 2 ζευγαρια, δεν εχουμε γαλα απο την πρωτη μερα!!! ;) )

σερβιετες

betadine

τα καλλυντικα μου - κολωνια - αποσμητικο - σαπουνι προσ. - πετσετες

παντοφλες

φωτογραφικη και καμερα!!!!! (ολη μερα τραβουσα βιντεο και φωτογραφιες!!!!) χαζομαμα....... :oops::oops:

Για το μωρο:

5-6 φανελακια

5-6 φορμακια (σε ορισμενες κλινικες δεν τα ντυνουν τα μωρα....οποτε δε χρειαζονται!!!) Και στα νοσοκομεια δεν ξερω!!!

5-6 καλτσακια

2 σκουφακια

γαντακια

σελτεδακι - σεντονακι για το καλαθακι του

1 κουβερτουλα χοντρη και 2 φλις - 2-3 πανες

1 ζακετουλα (αν και με τις κουβερτες το παιρνεις αγκαλια...)

1 μαξιλαρακι (οχι για υπνο....για να κρεμασουν οι γιαγιαδες και οι παππουδες λιρες και χρυσαφικα!!!!)

;):lol::lol:

2 μπιμπερο ( Εγω ειχα και αποστηρωτη και θερμο για να μην τρεχω στο κουζινακι της κλινικης)

σαμπουαν - αφρολουτρο - κρεμα σωματος - κρεμα για ποπο - σελτεδακι για αλλαγμα- betadine για τον οφαλο

3-4 πανακια (για το γαλατακι που βγαζουν καμια φορα)

5-6 ποδιτσες

2 πιπιλες

μωρομαντηλα

ειχα παρει και pambers αλλα δε χρειαστηκαν

εεεεεεεε!!!!!Ξεκινηστε μ'αυτα και βλεπουμε!!!!! :lol::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγκυουλες μου!!!! Τι κανετε??

Ειχα γιατρο σημερα!!!! Γιναμε 1002 γρ. και 33 εκατοστα μαντραχαλοι!!! :lol: Εδω που τα λεμε λιγο κοντουλης λεει μπορει να βγει αλλα δεν μας πειραζει! Και εμεις δεν ειμαστε το πρωτο μποι! :D

Η μικρη μου βγηκε 46 εκατοστα γατακι! Για να δουμε ο μπομπιρας! Εκανα και πρωτη φορα καρδιοτοκογραφο και ελιωσα με τους χτυπους της καρδουλας του! Δεν ηθελα να τελειωσει! Απο εδω και στο εξης θα πηγαινω καθε εβδομαδα για καρδιοτογραφο και καθε 2 εβδομαδα θα κανουμε και υπερηχο!! :) Αλλο που δεν ηθελα εγω!!! :D Κεφαλι ειχε πανω και τα ποδια στα μουτρα του και ετσι δεν βγαλαμε φωτο.

Ματινακι μου βλεπω καταξοδευτικες για το γιο! :P:P:lol::lol:

Και εγω ετσι εκανα.Πηγα να ψωνισω στον μικρο και βγηκα με 2 σακουλες ψωνια για την Ειρηνη!! :lol:

Τελεια πρεπει να ειναι τα πραγματακια που της πηρες! Αχ τι σου ειναι τα πρωτοτοκα! :)

Γελασα πολυ με το μαξιλαρακι για τις λιρες!!! :lol::lol::lol: Δεν παιζεσαι ρε συ!! :lol:

Δεσποινακι μου πρωτη απο ολες μας θα γεννησεις!! Τι καλα!! Την καλυτερη δουλεια εκανες που κοιμηθηκες χτες! Μακαρι να μπορουσα να το κανω και εγω. Ποτε πας Δραμα ειπαμε;; Α! και ναι βρηκαμε σπιτι και μπαινουμε 1.12! ;)

Ιωαννα μου οτι σε βολευει εσενα καλυτερα.Δεν εχει να κανει με το αν εκανες καισαρικη η οχι.Εγω ανεκαθεν δεν φορουσα νυχτικια οποτε πηρε ανετα πιτζαμακια με κουμπακια μπροστα για να με βολευει στον θηλασμο.

Αννουλα μου ξεμπερδεψες με τις δουλειες τουλαχιστον! Ξεκουραση τωρα.Αχ τι με περιμενει εμενα σε ενα μηνα στο νεο σπιτι. :roll:

Την βαλιτσα καλο ειναι να την ετοιμασουμε μολις μπουμε στον 8.Θα συμφωνησω με το Ματινακι.Δεν θελει και πολλα πραγματα.Εσωρουχα εγω δεν πηρα της μιας χρησης γιατι δεν τα βρηκα καθολου βολικα ετσι οπως τα ειδα.Με βολεψανε πολυ αυτα που ειναι σαν μποξερακι.Τα σκαφτα τα κολλητα.Κρατανε πολυ καλα την σερβιετα στην θεση της.Σας τα συστηνω! :) Για το μωρο πηρα μονο τ ρουχαλακια που θα της φοραγα φευγοντας.Ολα τα αλλα μου τα παρειχε το νοσοκομειο.

Κοριτσια κοιμαστε ακομα μπρουμυτα;; Εγω ναι αλλα με το ενα ποδι παντα λυγισμενο προς τα πανω.Παρολο που εχω πιο μεγαλη κοιλια απο οτι στην Ειρηνη.Σε εκεινη σταματησα απο τον 6 να κοιμαμαι μπρουμυτα...Αρχισα ομως να ζοριζομαι οταν ειναι να αλλακω πλευρο και επισης εχω πολλες αυπνιες.

Εσεις πως πατε;;

Παω να συνεχισω το φαγητο μου! Αρακα με κοτοπουλο και πληγουρι σημερα! Φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA MOU.OLES KALA BLEPO

MATA M SE EYXARISTOYME POLI GIA TH LISTOULA POU THA XREIASTOUME. AMA THIMITHITE TIPOTA ALLO PEITE TO KORITSIA.

KAI MENA O ANTRAS M FEYGEI STIS 7 KAI ERXETAI TO BRADY STIS 8-9-10 KAI REPO MONO KYRIAKES OPOTE SAS KATALABAINO KAI EINAI ASXHMO OXI MONO GIATI DEN TON BLEPO AFOY ERXETE PTOMA ALLA THELOUME NA PAMESTA MAGAZIA NA DOUME KATI GIA TO MORO KAI DEN GINETE...

SHMERA MOU IRTHE TO VALITSAKI THS BABYLINO DEN KSERO POIA APO SAS TO EXEI PAREI EIDH. EXEI MESA MOROMANTILA SERVIETES BAMBAKI KATI KOUPONIA KAI BABYLINA AX KALE TI MIKRA BABYLINA EINAI AYTA SAN THN PALAMH MAS EINAI POLI POLI MIKRAAAAA.OMOLOGO SIGKINITHIKA OTAN TA EIDA THN AKOUSA POU LENE...PIO POLI ME TA BABYLINA PARA OTAN IRTHE H KOUNIA DEN EINAI ASTEIO?

DEN TO PISTEVO POS SE 2 MHNES THA EXO AGKALITSA TO MORAKI MOU XALALI OTI PERNAME.BRE KORITSIA EXO AKOUSEI OTI OI EGKIES PONANE STH MESH EGO PONAO PISO STAPLEYRA KAI TORA TELEYTAIA APO KATO(STO KOKKALO)TI EINAI AYTO TORA KAINOYRGIO?PEITE MOU AN KSERETE TIPOTA ALLIOS NA ROTHSO TO GIATRO M...

REBBEKA H PROTH FOTO EINAI SAN PSEFTIKH ZHLEPSA H ALHTHEIA EINAI.

AX BRE KORITSIA BLEPEI KAMMIA SAS 1001 NYXTES THN TRITH EIDA TH MPENOU KAI STENAXORITHIKA KAI GO KAI O ANTRAS MOU...

KORITSIA POLI KRYO KAI MARESEI SHMERA-AYRIO THA STROSOUME KAI TA XALIA KAI META ANYPOMONO NA VALOUME K DENTRAKI,ALHTHTEIA KATA TIS 10 DEKEMBRH TO BAZOUME? POPO KAI GO OXI SENTONI KOUVERTA APLOSA FILAKIA POLLA SE OLEEEES!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!!!

Λενακι 1κιλο ο μπεμπης :o:o:o:o:D:D:D:D καλε πως μεγαλωσατε εσεις!!!!!!Και καθε 2 βδομαδες υπερηχο.....τελεια!!!!!!! :):):)Κοιμασαι ακομα μπρουμυτα;Εγω κοιμαμαι μονο ανασκελα και στο πλαι γιατι νομιζα πως δεν κανει..... :?:?:? δεν εχω ρωτησει βεβαια τον γιατρο.....θα δοκιμασω κι εγω να δω αν βολευομαι! :):):) Απο υπνο μια χαρα κοιμαμαι οπως κοιμομουν πριν μεινω εγκυος!Με 7 ωρες υπνου ειμαι πληρης!

Ματα χρησιμη η λιστα σου να σαι καλα που την εβαλες!!! :-*:-*:-* Με γεια και τα πραγματακια που αγορασατε!!!!Τον ριξατε λιγο τον μπεμπη βεβαια... :lol::lol::lol::lol:

Δεσποινακι ξεκουραστηκες χτες ε;;Μας χρειαζεται και λιγη ξεκουραση!

:?::?::?: Και μια ερωτησουλα βρε κοριτσια...τις τελευταιες μερες εχω λιγα παραπανω υγρα, λευκα και αοσμα βεβαια και μερικες φορες που η μπεμπα με κλωτσαει χαμηλα προς τα κατω αισθανομαι σαν να βγαινει λιγος αερας (απο τον κολπο εννοω) δεν ποναω βεβαια καθολου!σας συμβαινει εσας;; :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LENAKI EGO EXO STAMATHSEI TO MPROUMITA APO 3MHNON GIATI FOBOMOUN KAI TORA PIA EINAI ADYNATON AKOMA KAI STO PLAI PEDEVOMAI..

IOANNA NOMIZO POS EXEIS MHKHTES KAI GO MIA APTA IDIA EIXA GIA KANA MHNA KAI TO EIPA STO GIATRO KAI MOU DOSE YPOTHETA KAI HSHXASA..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε; σκεφτεστε τις βαλιτσουλες κ εγω, ηδη τα εχω πλυνει θα παρω μια νυχτικουλα για τις εξετασεις κ πυζαμακια με κουμπια

Ειδαμε κ τον μπεμπη μας εχει γινει 1300 κ ψηλο νινι αλλα ηταν μπρουμυτα κ δεν ειδαμε μουριτσα :(

παλικαρο θα βγαλω μου φαινεται :D:D

καναμε κ το doppler μια χαρα ολα!!

Ιωαννα δες το , αλλα μπορει να ειναι απλα η λευκορροια ( λευκα αοσμα υγρα) εχουν ολες οι εγκυες

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Πως ειστε σημερα;;;Εγω μια χαρουλα,μου εκανε καλο που ηταν αργια την Πεμπτη ξεκουραστηκα οποτε θα βγει και η μερα σημερα στην δουλεια :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: και αυριο ΚΥΡΙΑΚΗ [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

BARBITSA εκανα και εγω θεραπεια πριν κανα μηνα για μυκητες αλλα αυτο που εχω τωρα ειναι διαφορετικο....βασικο οτι δεν εχω φαγουρα αυτην την φορα οπως την προηγουμενη ;););) Μαλλον θα ειναι η λευκορροια που μου ειπε το filaki!!!!

Εχουμε χασει τελευταια πολλα κοριτσια!Breeze Ελεναα Μπουγατσουλα που ειστε;;;Ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα ,

Σήμερα αν και ηλιόλουστη ημέρα σκοτώνω άνθρωπο, αν έχετε το θεο σας πήρε η πεθερά μου 07:50 το πρωι για να πει στον άντρα μου να πάει στο χωριο να μαζέψουν τις ελιές, όλη την εβδομάδα να πάρει ένα τηλέφωνο να δει τι κάνω δεν έχει πάρει ,ούτε που έχει ρωτήσει πως πάει η εγκυμοσύνη,τις ελιές τις θυμήθηκε.Ειλικρινά σας μιλάω έχω νευριάσει πάρα πολύ, έκλαιγα μια ώρα .Τι να πω δεν ξέρω?????

Βλέπω ετοιμάζεσται, εγώ ούτε τις πιτζάμες που πήρα δεν έχω προλάβει να πλύνω, γιατί μόνο αυτό αγόρασα προς το παρόν,και όχι εγώ ας είναι καλά η μαμα,γιατί εμένα ο σύζυγος δεν προλαβαίνει να με πάει στα μαγαζία,έχει τις ελιές........ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στρογγυλοκοιλακια!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?Τα μπεμπακια κλωτσανε κλωτσανε?

Η δικια μου δε σταματα λεπτο,πλεον καταλαβαινω καθε της κινηση.

mata βλεπω γεμισες το μπεμπη με ψωνια...Θα θυμωσει και θα χτυπα πιο δυνατα :P

Εχεις δικιο σ'αυτο με τη βαλιτσα.Θα πρεπει να ρωτησουμε πρωτα το μαιευτηριο τι θα πρεπει να εχουμε μαζι μας.

Λενακι εφτασε το κιλο ο ποδοσφαιριστης???????Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καρδιοτοκογραφο γιατι κανεις απο τωρα?

Δραμα λεω να παω 8-9 Νοεμβριου,αλλα λογω εκλογων δεν ξερω αν θα μπορεσει να παρει αδεια ο Μανωλης.

Αντε με το καλο να μπειτε στο σπιτακι σας.

Για μπρουμυτα ουτε να το σκεφτομαι και ειναι η μονη σταση που με βολευει τοσο.Οποτε ομως παω να γυρισω λιγο,η μπεμπα διαμαρτυρεται.Μονο στα πλαγια...

barbitsa δεντρακι οποτε θελεις στολιζεις.Εμεις φετος θα στολισουμε δυο,ενα στης μαμας μου και ενα στης πεθερας μου,μονο στο δικο μας σπιτακι δε θα στολισουμε :|

Τα πονακια ειναι γιατι ανοιγει η λεκανη σου.Το σωμα προετοιμαζεται για τον τοκετο.

Ιωαννα μου αυτο με τα υγρα το εχω κι εγω,ειναι η λευκορροια.Αν δεν εχεις αλλες ενοχλησεις,δε νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο.Αυτο με τον αερα ομως,δεν το εχω.

Φιλακι τι θηριακι ειναι ο παιδαρος σας!!!!!!!!!!!!Μπραβο του!!!!!!!!!!!!!

Εσυ θα βγαλεις 4 κιλα μωρο!!!!!!!!!!!

Φανη μου μην επηρεαζεσαι.ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΑΘΑΝΑΤΗ ΠΕΘΕΡΑ!!!!!!!!!!!

Λιγο πολυ ολες εχουμε τετοια βιωματα.

Α!Εγω για ψωνια,ουτε πιτζαμες δεν εχω παρει.Μονο κατι δωρακια για τη μπεμπα μου εχουν φερει.

Θα ερθει η ωρα που ο συζυγος δε θα κρατιεται και θα θελει να πατε για ψωνια.

Φιλακια στα υπολοιπα κοιλουμπακια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Faniko μου μην στεναχωριεσαι για την πεθερα σου προφανως ειναι bitch!Δεν της αξιζει να χυνεις δακρυα γι αυτην!Οσον αφορα στον αντρα σου τωρα θα σου προτεινα να τον βαλεις κατω και να του κανεις μια καλη κουβεντουλα :-?:-?:-? Πρεπει να καταλαβει πως πρεπει να συμμετεχει πιο ενεργα στο θεμα εγκυμοσυνη!!!!Πατα λιγο ποδι δεν κανει καλο να τους κανακευουμε συνεχεια! ;);););)

Δεσποινακι κλωτσαει η μπεμπα ε;;Υπεροχο συναισθημα!Κι εμενα με κλωτσαει συχνα και εγω παντα της απανταω........κι εγω σε αγαπαω καρδουλα μου :lol::lol::lol::lol: εχω χαζεψει τελειως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέμα είναι Ιωάννα μου ότι του έχω μιλήσει και δεν καταλαβαίνει από ότι φαίνεται, σταμάτησα από την δουλειά εδώ και ένα μήνα γιατί ειχα συσπάσεις , ο γιατρός μου λέει να μην κάνω τίποτα γιατί είναι δίδυμα από εξωσωματική και είναι επικίνδυνα πολύ για πρόωρο τοκετό, είμαι όλη μέρα σε ενα σπίτι με ένα παιδάκι 2,5 χρονών που θέλει να παίξει , θέλει προσοχή και εγώ δεν μπορώ. Και το αποτέλεσμα είναι ένα Σαβ/κο που μένει ο άντρας μου να τρέχει από πίσω τους γιατί παίρνουν τηλέφωνα. Πόσο υπομονή να κάνω , πες μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου, δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά επειδή είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη, διαβάζω πολύ... Βρηκά λοιπόν το παρακάτω άρθρο που το βρήκα πολύ χρήσιμο για το μήνα που βρισκόμαστε και μετά!  https://syllas.gr/εγκυμοσυνη/εγκυμοσύνη-3ο-τρίμηνο/
    • Όσο για τη ζέστη... ΚΑΘΌΛΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΎΩ!!! Πρήζονται και τα άκρα μου βρε κορίτσια!!! Αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να πίνω νερό! Διψάω πάρα πολύ με αυτές τις θερμοκρασίες... Κι αφού εχθές ήταν μια χαρά οι εξετάσεις μου, τότε κάνω απλά κατακράτηση!!! Να σημειώσω ότι δε χρησιμοποιώ αλάτι. Σχεδόν καθόλου, πουθενά!!! Βοήθεια μας!!!
    • Εμένα με παρακολουθεί απο τα 19 μου αλλά είναι πολλά χρόνια φίλος με το μπαμπά μου και παρακολουθεί πάρα πολλά χρόνια και τη 2η μητέρα μου! 
    • Αχ δύσκολη η ζεστη εγω ειπα να πάω θάλασσα αλλά τελικά το άφησα για το απόγευμα λόγο φουλ ζέστης  ειναι ελαφριά πονακια περιόδου ; Εμένα με έπιασε πριν λιγες μερες έτσι πονακια για μερικές ώρες περιόδου χαμηλά και εκείνη την μέρα ξάπλωσα δεν έκανα τίποτα όλη μετά καναπε τηλεόραση εστειλα και το παιδί για μερικές ώρες με τον μπαμπά της στην δουλειά του να την κρατήσει και μετά μου πέρασαν από 2-3 ώρες ήμουν κομπλέ αλλά δεν σηκώθηκα από τον καναπε εκείνη την μερα δεν έκανα τίποτα  δοκιμασες να κανείς ένα ντουζ να χαλαρώσεις ;
    • Εεε ναι και εγω δεν ξέρω αν θα τον σταματήσω οριστικά για την γεννά του ειπα μόνο τώρα για το μετά θα αποφασίσω αργότερα ποιον θα έχω εσυ τον έχεις και χρόνια τον γιατρό αυτον( αν κατάλαβα καλά ) εγω πάλι με αυτόν αρχισα επισκέψεις λίγο πριν μεινω εγκυος στο πρώτο.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...