Μετάβαση σε περιεχόμενο

σημερα γενναει η admin μασ!!!!!


Recommended Posts

Είδες Λενάκι έφτασε ο καιρός και για τις δυο μας!!Να σου ζήσουν!Να τις καμαρώνετε μέρα με τη μέρα γερές και δυνατές!Όσο για το ότι δε σε αφήνουν να σηκωθείς εκμεταλλεύσου το...μετά δε θα σε αφήνουν οι ζουζούνες σου να καθήσεις!!!!Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου!!!

Λένα, σου ευχομαι να είναι δύο υγιή , καλότυχα και πανέμορφα κοριτσάκια!!

Να σας ζήσουν και να έχετε δύναμη να τις μεγαλώσετε!!!!

Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας!Καλά λόχεια σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν οι κουκλίτσες Λενάκι adminaki μας!!!!Να τις δείτε όπως επιθυμείτε!!!

Γερές και καλότυχες!!!!!!!!!

Καλή λοχεία να έχεις και κουράγιο τώρα που αρχίζει το τρέξιμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου να σας ζησουν οι κουκλιτσες σας...γερες δυνατες και καλοτυχες..οτι επιθυμειτε μεσα απο την ψυχη μου..καλη λοχεια να χετε καλη δυναμη με τις κορακλες σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως πέρασε ο καιρός!!! Λενάκι μου να σου ζήσουν τα αγγελάκια σου...φαντάζομαι πλέεις σε πελάγη ευτυχίας!!!

Σου εύχομαι καλή λοχεία και υγεία πάνω απο όλα και για όλους σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!! :ymapplause::ymapplause:

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ Κ ΔΥΝΑΤΕΣ ΠΑΝΤΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ 3 ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ :lol:

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου να σας ζησουν οι νεραιδες σου κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να ειναι γερες κι ευτυχισμενες παντα στην ζωη τους και να τις χαιρεστε!!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου συγχαρητήρια και απο μένα ! Να σου ζήσουν, πάντα γερά και καλότυχα να είναι τα κοριτσάκια σου...! Καλή δύναμη απο εδώ και πέρα...Με την αγάπη όλα φαντάζουν δυνατά...:)

Τα φιλιά μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια, τώρα θα βρεις καινουριο νοημα στον όρο ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΖΩH! :lol:

Να χαίρεσαι τα κουκλάκια σου! Να είναι πάντα υγιή, χαρούμενα κι ευτυχισμένα! Να τα καμαρώνεις και να τα δεις να εκπληρώνουν τα όνειρά τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μας γλυκο,να σας ζησουν τα κοριτσακια σας!!!

Καλοτυχα,και ευτυχισμενα για ολη τους την ζωη να ειναι!!!

Καλη δυναμη και καλη λοχεια κοπελαρα μου!!!

πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γύρισα!!!! Όχι μόνη μου όμως....αλλά με τις 2 νεραϊδούλες μου!!!! [smilie=wav.gif]

Είμαι πολύ ευτυχισμένη που τις απέκτησα και επιτέλους βλέπω τα προσωπάκια τους που 9 μήνες απλώς τα ονειρευόμουν πώς θα είναι.... :ymdaydream:

Σας ευχαριστώ όλες για τις υπέροχες ευχές σας με συγκινήσατε πολύ, και εύχομαι απο τα βάθη της καρδιάς μου να νιώσετε όλες αυτό το μοναδικό αίσθημα της μητρότητας !!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι καλως ηρθες στο κλαμπ !σου ευχομαι καθε χαρα και υγεια πανω απο ολα για τα παιδακια σου και εσας να χαρει καθε δευτερολεπτο της ζωης τους .Να μας της βγαλεις φωτο μην ξεχνας υπαρχου και υποψηφιοι γαμπροι .... Οχι τιποτα αλλο αλλα και 6μιση χρονια πιο μεγαλος ενα αντρας εχει το πλεονεκτημα του :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου , να χαιρεσαι τις κορουλες σου!! Καλοτυχες να ειναι!!!Να σου ζησουν κ να τις καμαρωσεις!!!

Αντε κ με 2 καλους γαμπρους!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γύρισα!!!! Όχι μόνη μου όμως....αλλά με τις 2 νεραϊδούλες μου!!!! [smilie=wav.gif]

Είμαι πολύ ευτυχισμένη που τις απέκτησα και επιτέλους βλέπω τα προσωπάκια τους που 9 μήνες απλώς τα ονειρευόμουν πώς θα είναι.... :ymdaydream:

Σας ευχαριστώ όλες για τις υπέροχες ευχές σας με συγκινήσατε πολύ, και εύχομαι απο τα βάθη της καρδιάς μου να νιώσετε όλες αυτό το μοναδικό αίσθημα της μητρότητας !!! @};-

συγχαρητηρια λενακι....το οποιο ωραιο πραγμα στον κοσμο η μητροτητα....τα χαρουμενα προσωπακια τους που σου γεμιζουν την ζωη....να χαιρεσαι τις κουκλιτσες σου...πως ειναι?περιμενουμε λεπτομερειες...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου να σας ζησουν οι νεραιδουλες σας!!!!!!να τις καμαρωνετε και να τις δειτε οπως ακριβως επιθυμειτε!!!!!καλη λοχεια και καλη ευκολια σου ευχομαι!!!!!!!!

post-2628-13873935203971_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...