Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Κορίτσια, γύρισα απο την σπερματέγχυση.

Όλα πήγαν καλά. Είχαμε καλή κινητικότητα, οπότε ελπίζω τώρα να γίνεται η Μάχη του Δράμαλη εκεί μέσα... =))=))=))=))=)) Χοριακή μου είπαν να κάνω στις 29/12, αλλά εγώ εκείνη την ημέρα θα πετάω, οπότε θα πάω την επομένη.

Δεν ξέρω ποια να πρωτοευχαριστήσω για την υποστήριξη και τη συμπαράσταση. Θα ξεχάσω καμιά σας και θα παρεξηγηθούμε, γι'αυτό στέλνω σε όλες, μα όλες τις φιλενάδες την αγάπη μου και τα φιλιά μου :x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

Χαρά και Μαράκι σας ευχαριστούμε που μας θυμάστε και περάσατε για να μας δώσετε μπεμπεδόσκονη (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) Εμένα πάντος με πήρε ξώφαλτσα, το αισθάνθηκα εκεί στο αριστερό αυτί :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .... Να είσαστε καλά και καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σας.

Αναστασούλα, η σειρά σου τώρα για σπερματέγχυση. Τη Δευτέρα δεν είναι;;;

Cuando, εννοείται ότι "συν Αθηνά και χείρα κίνει"... γι΄αυτό ντόινγκ-ντόινγκ-ντόινγκ [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif] και από γλυκά για τον Άγιο Βασίλη, όσα θέλει... από Αμέρικα, από Ελλάντα... το μαγαζί είναι πλήρες... :lol::lol::lol:

Έλα, πάμε κορίτσιααααααααα [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

Αναστασία, ΣΙΑ, Μερέντα, cuando, rose, kiska, morouli, levou, jannolino σύντομα εγκυούλες :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

girl84 μετράμε μέρες, μετράμε μέρες.... :!!:!!:!!:!!:!!:!! [smilie=lovestory.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Μαρικάκι μου εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει το σποράκι σου και να μείνει 9 μήνες στην κοιλίτσα!!!

Ευχομαι καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια!!!! Φιλάκια!!!!!

blowingdust.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεπιπτόντως, αύριο είναι του Αγ.Ελευθερίου. Η μητέρα του πατέρα μου ήταν Ελευθερία και γέννησε το 12ο παιδί της στα 46.

8-}8-}8-} μπράβο !!!

Μακάρι βρε Μαρικάκι μου να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί να γίνει εξωσωματική !! Περιμένουμε θετικά αποτελέσματα !!!!!!!!!!!!!! να μας φέρεις μια μεγάλη χοριακή !!!!!

Γεια σου βρε Αναστασία με τα αυγουλάκια σου !!! ε δεν μπορεί κάτι καλό θα γίνει !!

maraki24 ευχαριστούμε, να πιάσουν τόπο τα λόγια σου !!

Ροουζ νομίζεις πως θα την γλιτώσεις ; χα, πολύ σε ανεχτίκαμε εδώ, να φύγεις να πας αλλού :lol::lol:

Για εμάς σιγά σιγά τα πράγματα άρχισαν να μπαίνουν σε μια τάξη, τελικά πράγματι το σπερμοδιάγραμμα δεν ήταν σωστό όπως διαπίστωσε ο γυναικολόγος μου, οι τιμές μεταξύ τους δεν κολλούσαν και τα νέα αποτελέσματα έδειξαν οτι τα σποράκια μας είναι τεμπέλικα και απο αυτά το 50% δεν έχουν σωστή μορφολογία.. χάσαμε 2 μήνες σχεδον για λάθος μιας μικροβιολόγου [smilie=angry2.gif][smilie=cwm21.gif][smilie=evil3.gif]

θέλω να πιστεύω πως δεν θα προκύψει κανένα άλλο πρόβλημα, τουλάχιστον όχι αντιμετωπίσιμο... και σύντομα θα γίνουμε γονείς !!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, cuando ταξιδεύω 28/29-12. Εύχομαι να το φέρει ο Αη Βασίλης, αλλά καλού κακού, βούτα και τον πελαργό εσύ, που ξεμυαλίστηκε στα Παρίσια, αντι να κάνει τη δουλειά του...

Diosa φύσα, φύσα γερά να πάρουμε όλες... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Ευτυχώς που οι εξετάσεις σου βγήκαν καλές, γιατί έπαθα ένα ψιλοκαρδιακό μόλις έπιασε το μάτι μου "διακοπή κύησης". Τι τραβάς και εσύ βρε παιδί μου...

Μερεντούλα εμένα ο άντρας μου έχει πάνω από 80% ανώμαλες μορφές, αλλά οι Αμερικάνοι θεωρούν ότι βρίσκεται μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια. Η κινητικότητα όμως ήταν καλή... Και σκέψου ότι έμεινα έγκυος δύο φορές σε ένα χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Μαρικάκι μου καρδιακό δεν λες τίποτα... εγώ απο το μεσημέρι της Δευτέρας μέχρι το μεσημέρι της Τρίτης τα έπαθα-είδα όλα!! Καρδιακά, εγκεφαλικά... ότι μπορείς να φανταστείς... έχασα 20 χρόνια απο τη ζωή μου... εκεί που θα ζούσα μέχρι τα 120 τώρα θα φτάσω μόνο μέχρι τα 100 :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευτυχώς όλα καλά!! Και εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες τις κοπέλες, και όσες προσπαθούν αλλά και όσες είναι ήδη εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki παμε γερα λεμεεεεεεεεεεεε....μου μυριζει μωρακι αυτη τη φορα, δεν ξερω διαισθηση, αντε θα το πας και βολτα στην Ελλαδα!!!!! :D Θα μετραμε μαζι αντιστροφα!!!!

Εγω σημερα πηγα για 2ο υπερηχο και ξαφνικα τα 3 αυγουλακια εγινα τεσσερα.2 αριστερα....11χιλ και 12χιλ και 2 δεξια....10χιλ και 9,5χιλ...που ξεφυτρωσε το 4ο δεν ξερω!!!!!Λογικα δευτερα με τριτη βλεπω σπερματεγχυση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου πας για σπερματεγχυση;;;;

ευχομαι ολα να πανε καλα και ο αι βασιλης να σου φερει το καλυτερο δωρακι!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Η ΕΛΠΙΔΑ Η ΕΥΧΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου πας για σπερματεγχυση;;;;

ευχομαι ολα να πανε καλα και ο αι βασιλης να σου φερει το καλυτερο δωρακι!!!!! :):):)

bourique μου ναι ειναι η 2η προσπαθεια!Στην πρωτη μας βγηκε ολιγον τι βιοχημικη....νομιζω θα τα καταφερω τωρα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA, girl84 σας ευχαριστώ πολύ, κορίτσια και σας φιλώ :-*:-*:-*

ΣΙΑ μου :x:x:x:x:x:x:x:x εύχομαι γρήγορα να είμαστε και οι δύο εγκυούλες... αλλά νομίζω ότι θα μας τα φορέσει άγρια η Αναστασία =))=))=))=)) , με τέσσερα αυγουλάκια, δεν παίζεται... :-o:-o:-o:-o:-o Έ, ρε, τι έχει να γίνει στις αρχές της εβδομάδος!!!! Τι η μάχη του Δράμαλη, τι τα Δερβενάκια, εδώ η πολιορκία της Βασιλεύουσας θα γίνει και θα ηττηθεί κατά κράτος... =))=))=))=)) Φιλενάδα, κανόνισε για δίδυμα και βάλε... ;);););) Εσύ θα ξεμπερδέψεις με την μία, μου φαίνεται, και οι υπόλοιπες θα τρίβουμε τα μάτια μας... @-)@-)@-)@-)

Μωρέ, λές να μείνω έγκυος και να το πάω βόλτα στους παπούδες;;;; *-:)*-:)*-:)*-:)*-:)*-:):-?:-?:-?:-?:-? Πολύ πλάκα θα έχει... 8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki27 γιατι εχω και εγω μια διαισθηση οτι το μωρουλι η τα μωρουλια σου θα ταξιδεψουν Ελλαδα?θελουν να ερθουν εδω βρε δεν το ειχες καταλαβει τοσο καιρο? :-p θα ειναι το Χριστουγεννιατικο δωρακι σας :x:x:x:x@};-@};-@};-@};-

diosa ευχαριστουμε για το φυσημα..μα τι ωραια νεραιδα ειναι αυτη?? ;;) απο οτι καταλαβα αν δεν εβγαιναν καλες οι εξετασεις θα επρεπε να διακοψεις την κυηση? :-o:-o χαιρομαι ομως που ολα ειναι καλα!ο Θεος μαζι σας και σε ολες τις εγκυουλες μας :x:x

merenta ουτε εγω με θελω εδω αλλα τι να κανω :-p θελω να φυγω αλλα θελω να ερθετε οοολες μαζι μου στο αλλο ποστ ;) ξερεις τι βλεπω ομως να γινεται?να φυγετε ολες και εγω να ειμαι ακομα εδω :)):))

αναστασια ετοιμασου και εσυ να καλοσορισεις το νεο μελος ;)

το τικερ μου λεει οτι ειμαι στις γονιμες?μαλλον ναι..αλλα εγω δεν νιωθω να ειμαι!λιγο πρησμενο στηθος εχω και σημερα ειχα και κατι τσιμπηματα :unsure: τωρα αυτα μπορει να ετυχαν!σπυρια σταματησα να βγαζω που παντα εβγαζα στις μερες της ωορρηξιας..πρεπει να εγινε τις προηγουμες μερες που ενιωσα και πονο.εμεις βεβαια θα συνεχισουμε τα ντοινγ ντοινγκ :blush: και ευχομαι τελος του μηνα να μην την δω την κυρια αλλα με το που μπει ο χρονος να εχω ευχαριστα να ανακοινωσω.περιμενω μεχρι 31 Δεκεμβριου οποτε το 2011 πως θα μπει οεο?αν μπει κοκκινο καηκαμε :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα για το σπερμοδιαγραμμα το λαθος που λες εμεις εχουμε χασει παααρα πολυ χρονο.το πρωτο που εκανε να δουμε αν φταιει εκεινος που δεν εχουμε ακομα παιδι ηταν οριακα ολα μας ειχαν πει..ετσι με 3μηνη θεραπεια με χαπια ελπιζαμε οτι θα φτιαξει αλλα το επομενο σπερμοδιαγραμμα σε αλλο εργαστηριο ηταν χαλια.εκει να δεις απογοητευση που η βλαμενη η μικροβιολογος μου ελεγε τα χειροτερα με εκανε να σκασω απο την στεναχωρια μου!μετα ακολουθησε ενα σπερμοδιαγραμμα σε μηχανημα που ειχε ο γυναικολογος μου τσαμπα 100 ευρω δηλαδη δεν εδειξε τιποτα..μαλλον ειχε μικρο ποσοστο λεει γι αυτο δεν εδειξε και μας ειπε να παμε Αθηνα στο μαιευτηριο που ειναι εκεινος να καναμε νεο.εγω λεω αυτος μας δουλευει και αποφασισα με συζητησεις που ειχα εδω στο μαμμυ να παμε σε ουρολογο!μου συστησε η χαρα τον δικο της και ετσι φτασαμε εδω που ειμαστε..να ναι καλα η κοπελα της χρωσταω πολλα :x:x:x

οι λαθος διαγνωσεις μας φερνουν πολυ πισω αλλα ξερεις λεω ολα για καποιο λογο γινονται..τουλαχιστον βρηκαμε την αιτια,ελπιζω να την θεραπευσαμε κιολας και τωρα ελπιζουμε...

γι αυτο προσοχη σε ποιο εργαστηριο κανετε τις εξετασεις..αν θες σου συστηνω εκει που την εκανε και ο αντρας μου ειναι πολυ καλο!Αθηνα μενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααααα, marikaki, girl, anastasia, καλή επιτυχίαααα, σορυ αν ξέχασα καμία, κάλή επιτυχία και στις υπόλοιπες με τις προσπάθειες, μα ςευχομαι να τα καταφέρουμε όλες αυτόν τον μήνα...

Roseeeee με ενδιαφέρει ο ουρολόγος που αναφέρεις , μπορείς να μου δώσεις στοιχεία του?

Diosaaaa καλά κουκλίτσα μου, Χαραααα, για χαλαρώστε και μην κάνετε χαζομαρούλες, απολάυστε τις ξάπλες, Diosa θυμάμαι που είχες και εσύ την τρελή δουλειά και τώρα χαχαχαχα έμεινα εγώ να τρέχω σαν τρελή και εσύ να απολαμβάνεις την ξάπλα, χαλάλι σου όμως κοπέλα μου...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ....

Εχω φουλ δουλειά την κοπανάωωωω :o:o:o:o:o:o:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου ναι ειναι η 2η προσπαθεια!Στην πρωτη μας βγηκε ολιγον τι βιοχημικη....νομιζω θα τα καταφερω τωρα!! :D

θα τα καταφερεις,ειμαι σιγουρη! :D

αχετο...μηπως να ανοιγατε καινουργιο θεματακι;;;εχετε περασει τις 100 σελιδες :roll:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια!!!!!!!!!τι κανετε??αναστασια μου ,ολα καλα ευχομαι να πανε με αυτη τη φορα!!!!!!!σημερα εχει πολυ κρύο!!!!ηρθα στη δουλεια και ξεπαγωσα !!!αχ..κοριτσακια μου ποσο πολυ μαρεσουν οι γιορτες αντε να καθησουμε και κανενα 3ημερο!!!!μορουλι υπομονη με τη δουλεια...

ετσι οπως εχουμε γινει λεμε μακαρι να εχουμε δουλεια..

ροζε μου !!!!!!!!αυριο θα παω ..εχω αγωνια μακαρι ολα να ειναι καλα!!στελνω πολλα φιλακια και θετικη διαθεση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera vre koritsia...pos eimaste simera?roouz perasan oi gonimes..etsi elege to tiker sou...

re paidia me aghosate me to lathos spermodiagramma..toso lathos ginetai na vgei?ektos an to sperma allazei genika einai euaisthito..mou fainetai poli periergo..aghothika tora..emeis tha xanakanoume meta tis giortes alla to proto vgike ok..ton iouli..alla tipota apo tote mexri tora.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o τι εκανα αντι να πατησω τα εικονιδια που ηθελα πατησα υποβολη 8-}8-}

χαρα μου φυσικα περιμενω νεα σου..ολα καλα θα ειναι θα ακουσετε την καρδουλα του τι καλααα!! :x:x:x

cuando τωρα ναι δειχνει οτι εχουν περασει οι γονιμες!κοιτα το σπερμα οπως λες και εσυ ειναι ευαισθητο οποτε να παει να κανει σπερμοδιαγραμμα θα δειξει διαφορετικα αποτελεσματα σιγουρα!βεβαια οχι τρελλα αποτελεσματα απλα πανω κατω στα ιδια.τωρα εμας ηταν τελειος παραλογα αυτα που ειχαν βγαλει..στο πρωτο ηταν οριακα στο δευτερο χαλια :blink: πως γινετε αυτο?αρα κατι λαθος ειχαν κανει.ετσι πηγαμε σε αυτο το μικροβιολογικο στην Αθηνα και ησυχασαμε!δεν ξερουν να βγαζουν σωστα σπερμοδιαγραμματα ολοι ειδικα εδω που μενω ειναι ασχετοι.γι αυτο λεω προσεξτε που το κανετε γιατι εμεις αν ειχαμε τα σωστα αποτελεσματα απο την αρχη τωρα ισως να ειχαμε και μωρο αλλα ειπαμε ολα για καποιο λογο γινονται,ετσι το παιρνω εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, απ'ότι έχω καταλάβει, το σπέρμα παρουσιάζει διακυμάνσεις. Εμείς είχαμε ένα καλό (έτσι είπαν οι Αμερικάνοι...) σπερμοδιάγραμμα τον Ιούλιο, αλλά τον Σεπτέμβριο που κάναμε την σπερματέγχυση η κινητικότητα ήταν χάλια!!! Μας είπαν ότι ήταν τεμπέλικα. Αγοράσαμε λοιπόν ειδικές βιταμίνες και από τότε παίρνει 3 κάψουλες την ημέρα, ασταμάτητα. Το αποτέλεσμα ήταν ότι τον Οκτώβρη είχαμε καλή κινητικότητα και στη χθεσινή σπερματέγχυση μας είπαν ότι το σπέρμα ήταν ζωηρό. Και να φανταστείται ότι είχαμε προσπαθήσει ήδη μια φορά σε λιγότερο από μια ημέρα. Τι να πώ;;; Να βοήθησαν οι βιταμίνες;;; Μπορεί!!! Παραγγείλαμε κι άλλες για να είναι έτοιμος για την εξωσωματική του Γενάρη, εάν φτάσουμε έως εκεί... Πάντως και εμείς έχουμε μεγάλο ποσοστό ανώμαλων μορφών, αλλά μας είπαν ότι βρισκόμαστε σε κανονικά πλαίσια, διότι κάπου εκεί κυμαίνονται όλοι οι άντρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου morouli καλό κουράγιο με τη δουλειά :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γειά σου xara μου. Με το καλό να ακούσετε αύριο καρδούλα... :x:x:x

Ρόουζ, έβγαλα μερικές φωτογραφίες το σπίτι μας απ'έξω με τα φωτάκια, αλλά δεν είναι πολύ καλές. Θα τις αναρτήσω στο προφίλ μου, για να τις δείτε όλες. Θα βάλω και μερικές από τον προπέρσινο χειμώνα, για να δείτε το χιόνι που συνήθως πέφτει εδώ τέτοια εποχή. Φέτος την έχουμε γλυτώσει, και ίσως να μην δω ιδιαίτερα χιόνια μέχρι τις 28/12 που πετάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ νομίζω ότι πρέπει να ανοίξουμε καινούργιο πόστ, αλλά επειδή είμαι προληπτική, ΣΑΣ ΕΚΛΙΠΑΡΩ, ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ !!!. [-x[-x[-x[-x[-x

Μέχρι στιγμής το πόστ ήταν πολύ γούρικο, γι'αυτό ας περιμένουμε λιγάκι μέχρι την 1η του έτους και μετά άς ανοίξουμε ένα καινούργιο, για να μπει ο χρόνος με το δεξί!!! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, απ'ότι έχω καταλάβει, το σπέρμα παρουσιάζει διακυμάνσεις. Εμείς είχαμε ένα καλό (έτσι είπαν οι Αμερικάνοι...) σπερμοδιάγραμμα τον Ιούλιο, αλλά τον Σεπτέμβριο που κάναμε την σπερματέγχυση η κινητικότητα ήταν χάλια!!! Μας είπαν ότι ήταν τεμπέλικα. Αγοράσαμε λοιπόν ειδικές βιταμίνες και από τότε παίρνει 3 κάψουλες την ημέρα, ασταμάτητα. Το αποτέλεσμα ήταν ότι τον Οκτώβρη είχαμε καλή κινητικότητα και στη χθεσινή σπερματέγχυση μας είπαν ότι το σπέρμα ήταν ζωηρό. Και να φανταστείται ότι είχαμε προσπαθήσει ήδη μια φορά σε λιγότερο από μια ημέρα. Τι να πώ;;; Να βοήθησαν οι βιταμίνες;;; Μπορεί!!! Παραγγείλαμε κι άλλες για να είναι έτοιμος για την εξωσωματική του Γενάρη, εάν φτάσουμε έως εκεί... Πάντως και εμείς έχουμε μεγάλο ποσοστό ανώμαλων μορφών, αλλά μας είπαν ότι βρισκόμαστε σε κανονικά πλαίσια, διότι κάπου εκεί κυμαίνονται όλοι οι άντρες...

Μarikaki μου ετσι ειναι...εμεις καναμε ενα σπερμοδιαγραμμα και ηταν κλαφτα χαραλαμπε και μετα απο 6 μηνες ολα ηταν διαφορετικα!!Αρα καθε φορα τα πραγματα θα ειναι διαφορετικα.Εσεις παρτε τις βιταμινουλες να ειστε σιγουροι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ros emou ,marikaki eyxaristw poly!!!!!!!!

MARIKAKI mou EMAS to sperma eixe molis 6%fysiologika!!!!!!!kai to 94%eixe blabes STH KEFALI KAI STON AYXENA!!!ayto -kala giatros den eimai eksypakouetai auto-deixnei kirsokiLH .AYTO EIXAME EMEIS POU gia ayto th bgalame.emas bebaia htan megalh poy asxeta me th blabh POY DIHMIOYRGOYSE STO SPERMA EPREPE NA BGEI DIOTI EMPODIZEI TO AIMA STON ORXH KAI ATROFH!

BASIKA EAN YPARXEI KIRSOKILH PREPEI NA BGEI GIATI ESTW KAI LIGO KALUTEREYEI TO SPERMA AN OXI GIA FYSIOLOGIKA ,GINETAI KALUTERO GIA TIS METEPEITA PRAKSEIS(SPERMATEGXYSEIS-EXWSWMATIKES).PANTWS MARIKAKI MOU MHN AGXWNESAI!EMEIS EIXAME FYSIOLOGIKA MONO 6% POSO PIO LIGA!!!KAI OMWS META APO TH KIRSOKILH ...TA KATAFERAME!!!!!(PANAGITSA MOY NA PANE OLA KALA)GIA AYTO NA MH STENAXWRIESAI ...PARE KOYRAGIO APO EMENA!!! :P

SAS STELNW POLLA FILAKIA!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...