Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Χα, χα, χα, χα =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Πάλι έχασα τις ωραίες φάσεις...ουαααααααά :((:((:((:((:((:((:((:((

Τι γράφετε μωρέ ξεμυαλισμένες;;; x_xx_xx_xx_x Τι παγάκια ονειρεύεσται;;; Τι κρεβάτια στα μπαλκόνια και τι λαμπάκια θα κρεμάσετε μωρέεεεεεεεεειιιιιιιιι;;; :-t:-t:-t:-t:-t Πάει, έχουμε βουρλιστεί τελείως!!!! Θα μας πετάξουνε από το mammy κλωτσιδών!!! [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]

Είπαμε να βάλουμε καμιά παγωμένη κομπρεσούλα, όχι να τους κάνουμε χιονισμένο Χριστουγεννιάτικο δέντρο!!!

Καλά λέει η ρόουζ. Στο τέλος θα καταψυχθούν τα [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] ... :crazy::crazy::crazy: και να δω εγώ τι δουλειά θα κάνουμε... ;));));));));))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχα =))=))=))=))=))=))=))=)) μην πει άνθρωπος κουβέντα είστε εδω μέσα....:o):o):o),

Τρελές και ξεμυαλισμένες όπως λέει και η marikaki, όμως σκεφτείτε όμορφες ξανθές, Κουιζ: Γιατί του άντρα είανι εξωτερικά και γιατί υης γυναίκας εσωτερικά?

εεεεεεεεε :-?:-?:-?

Πάτε να κάνετε τον άντρα σας χιονάνθρωπο!! Βρε τι είστε εσείς #-o#-o

Ελάτε κοριτσάκια, για σκεφτείτε *-:)*-:)

αααα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

em..gia na ta vriskei eukola o antras as poume?ta dika tou?

einai asteio i einai sovaro auto pou rotas?giati tou antra einai exoterika gia na diatirountai se thermokrasia domatiou ta augoulakia kai na mi zestainontai..auto de simainei oti tous vazoume pagakia... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: ναι βρε δεν θα βάλουμε και παγάκια, αλλά θα πρέπει να μην τα διατηρούν ζεστά, δηλαδή δεν πρέπει να φοράνε εσώρουχα όπως αυτά τα μποξεράκια τα στενά για παράδειγμα γιατί τα ζεσταίνουν περισσότερο απο τα κανονικά "σλιπ". Τι λέω η γυνάίκα πάλι...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ???? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΞΕΡΩ [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα' τα χέρια ΣΙΑ!!!! [smilie=stop.gif][smilie=stop.gif][smilie=stop.gif] Θα στα κόψω!!! Είπαμε ζεσταίνονται και δεν κάνουν καλή δουλειά...

Πλάκα-πλάκα, το morouli έχει δίκιο για τα στενά εσώρουχα, στενά παντελόνια και για τα ζεστά μπάνια. Ο δικός τηρεί αυτούς τους κανόνες ευλαβικά εδώ και πολλά χρόνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα θα ανοιξετε συζητηση ποια τα πιανει περισσοτερο και ποσο ζεσταινονται? =))=))=))=)) ειστε τελειως μουρλες :)):)):))

βρε ΣΙΑ εχεις ξεφυγει πολυ μου φαινεται :-o:-o ηρεμησε και πιασε αφοβα καλο κανει =))=))=))

τον τελευταιο καιρο ειμαστε τελειως γιουχου εδω μεσα 8-}8-} αλλα μαλλον φταιει το πνευμα των Χριστουγεννων :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν βρήκαμε την απάντηση στο κουίζ που μας έβαλε το morouli... #-o#-o#-o#-o#-o:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Παρεπιπτόντως, ποιές από εμάς είναι ξανθές;;; Μήπως γι'αυτό δυσκολευόμαστε;;; Γιατί και εγώ τελευταία προς το ανοιχτό καστανό με χρυσές ανταύγιες φέρνω.... :-s:-s:-s:-s:ymbilly::ymbilly::ymbilly::ymbilly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκα μου τρελοκομεια!!!Βρε τι γραφετε εδω μεσαααααα;;;;;Εριξα γελιο πρωι-πρωι,να'στε καλα!!!

Παντως η αληθεια ειναι οτι οι ντοκτορες αυτο λενε,να μην ζεσταινονται κ πολυ τα...γκουχ,γκουχ...καταλαβατε.

Αλλα οχι να μην αγγιζουμε κιολας!!!!!!!!!!!!!Μην τρελλαθουμε.Αν δεν αγγιξουμε πως θα γινει αυτο που θελουμε;;;

Εγω ψιλοξενερωσα παλι σημερα...γιατι δεν το κρυβω καθε μηνα...εχω μια μικρηηηηη,απειροελαχιστη ελπιδα μηπως και....αλλα παλι τιποτα....δεν αδιαθετησα ακομα αλλα...το νοιωθω στο δρομο ειναι κ ερχετε.Σημερα-αυριο.....τι να κανουμε....οπως εγραψα κ σε ενα αλλο post μαθημενα τα βουνα απ'τα χιονια!!!!!

Καλημερα κ παλι σε ολες και να ειστε παντα ετσι κεφατες!!!Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκα μου τρελοκομεια!!!Βρε τι γραφετε εδω μεσαααααα;;;;;Εριξα γελιο πρωι-πρωι,να'στε καλα!!!

Παντως η αληθεια ειναι οτι οι ντοκτορες αυτο λενε,να μην ζεσταινονται κ πολυ τα...γκουχ,γκουχ...καταλαβατε.

Αλλα οχι να μην αγγιζουμε κιολας!!!!!!!!!!!!!Μην τρελλαθουμε.Αν δεν αγγιξουμε πως θα γινει αυτο που θελουμε;;;

Εγω ψιλοξενερωσα παλι σημερα...γιατι δεν το κρυβω καθε μηνα...εχω μια μικρηηηηη,απειροελαχιστη ελπιδα μηπως και....αλλα παλι τιποτα....δεν αδιαθετησα ακομα αλλα...το νοιωθω στο δρομο ειναι κ ερχετε.Σημερα-αυριο.....τι να κανουμε....οπως εγραψα κ σε ενα αλλο post μαθημενα τα βουνα απ'τα χιονια!!!!!

Καλημερα κ παλι σε ολες και να ειστε παντα ετσι κεφατες!!!Πολλα φιλια!

Ζουμπι μου δεν εισαι μονη σου, ολες εδω μεσα με αυτην την απειροελαχιστη ελπιδα ζουμε και ελπιζουμε!!!Απολαυσε εδω την συντροφια μας και τη στηριξη μας και να δεις ποτε θα περασει ο καιρος και θα ερθει μωρακι και δεν θα το καταλαβουμε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχομαι το 2011 να σας βρει ολες με ενα μωρακι αγκαλια...η παναγια μαζι σας :)

Ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεε :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 ευχαριστουμε πολυ πολυ :):):)

τι κανετε τσουπρες?τι χαλια καιρος σημερα?πολυ αερας τα εχει παρει ολα σβαρνα :S

εγω απο αυριο δουλειααα :( καλα καθομουν βαριεμαι τωρα να ξαναπαω :-p βεβαια στην αρχη λεω ετσι παντα μετα συνηθιζω.

ζουμπι μου η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ;) οποτε αν δεν εχει ερθει ακομα ελπιζουμε... ;;);;)

ας μας πει το μορουλι τελεικα μια ειναι η απαντηση στο κουιζ.το βρηκανε τα κοριτσια η ειναι κατι αλλο?αν και δεν ειμαι ξανθια βρηκα μια απαντηση αλλα δεν την λεω γιατι δεν λεγεται :-p:)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα :D

Να ΄μαι και ΄γω. Τια κάνουε οι τρελαμένες? Rose πες μας τι βρήκες εσύ...πες το να μας τρελάνεις πάλι... οι δυο τρελαμένες να μπερδευτούν πάλι, η marikaki πάλι να τις ξεμπερδευει... και οι υπόλοιπες τρελαμένες να γελαμε καν δύωρο πάλι....

Αφού η Cuando σας κάλυψε ακόμη το ψάχνετε...

αααα ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ..χιχιχιχι :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια απο την έταιρη τρελαμένη της παρέας... [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_compress.gif]

Τι κάνετε βρε παιδιά;;; :o):o):o):o)

Εγώ σήμερα μπήκα πρωί-πρωί με την τσίμπλα στο μάτι και διάβασα ωραία μηνύματα από τις διάφορες φιλενάδες του mammy. Η μία πάει για εμβρυομεταφορά, η άλλη κάνει ωοληψία, οι άλλες κάνουνε διορθωτικές θεραπείες... ΤΕΛΕΙΑ!!! Προβλέπω πολλά μωράκια καθοδόν...

Γειά σου ζούμπι. Εμείς οι τρελαμένες περνάμε σούπερ!!! Κάνουμε την πλάκα μας, αυτοσαρκαζόμαστε και η ζωή συνεχίζεται...Ελπίζω κάποια μέρα να ξυπνήσουμε γκαστρωμένες!!!

morouli και εγώ στην 5η μέρα είμαι. Συμπορευόμαστε!!!

Ετοιμαστείτε κορίτσια, μπείτε στη σειρά, το καθήκον μας καλεί...[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif], έλα να αυξήσουμε τον πληθυσμό του πλανήτη... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif], αλλά αυτή τη φορά χωρίς πολλά [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif] , γιατί ο Αγιος Βασίλης θα πάρει δρόμο και άντε να τον γυρίσεις πίσω.... =))=))=))=))=))=))

Αναστασούλα την κρέμασα την καλτσούλα στο τζάκι 8-}8-}8-}8-}8-} Λες να....;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχομαι το 2011 να σας βρει ολες με ενα μωρακι αγκαλια...η παναγια μαζι σας :)

Σε ευχαριστούμε πολύ bourique1983 [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli αστο γιατι θα γελατε μαζι μου κανα χρονο :lol::lol: ειναι χαζομαρα...

μαρικακι τωρα που εβαλες την καλτσα ερχεται φιλεναδαααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...