Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

καλησπερα!!!!!!!!!!τι κανετε?

εεγω κοματια..πηγα κεντρο σημερα..

ο μικρος παιδικο κ γω αραζω σπιτι :D:D:D:D:D

πηρα φορεμα για το γαμο της αδερφης μου..

πηγα πληρωθηκα απο το ικα τα 8 ολοκληρα ευρω..

το βραδυ ξυπνησε ο μικρος 5 παρα..φωναζει μαμαααααααααα

παω τον βλεπω ανασκελα..παω να τον παρω δε θελει...

λεω να σε σκεπασω??λεει ναι :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αυτο δε παιζει για το θοδωρη..τωρα αρχιζει να δεχεται τη κουβερτα..μεχρι περισι με ΤΙΠΟΤΑ

αργι να χαιρεσε το λουκακο..χιλιοχρονος..να τον δεις γαμπρουλη

η χρυσα ακομα να εμφανιστει??????

λενα χρονια σας πολλα κοπελα μου..αντε κ μια κορρη τωρα

γωγω δε ξερω για τον πονοκεφαλο..μηπως απο τη εγκυμοσυνη εινια ρε...

φιλια σε ολες..

σημερα θα παω στο γιατρο να του δεξω το μεγαλο υπερηχο κ να ζυγιστω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θουλαρα κ ο αναστασης θελει την κουβερτα!!! περσυ με την καμια ομως!!!! και το αναρωτιομουν πως θα τον καταφερω φετος να σκεπαζεται, αλλα παλι καλα!!!!!

ναι ρε που ειναι η χρυσα??

αργυρουλα ειμαστε 2 παντρεμενοι και 8 μαζι σα σχεση. με πηρε μπουμπουκακι ο καλος μου!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!!! να εισαστε καλα κ οτι επιθυμειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να σας πω!!!!

Χτες κατα τις 4 ο πασας του σπιτιου σηκωθηκε, ανοιξε το συνθετο, πηρε ενα dvd, το εβαλε στο home cinema, δυναμωσε και την ενταση και ειχαμε ενα πολυ ευχαριστο ξυπνημα "ελα βρε χαραλαμπη να σε παντρεψουμεεεεεε" και δωστου χορο πανω στον καναπε!!!! :shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια κοντεψα να τον πνιξω!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα παλι καλα ακουσε μονο 3 τραγουδια και μετα πηγαμε ολοι μαζι για υπνο!! παλι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντρευτηκαμε στα 6 χρονια, ημουν εγκυος 4 μηνων.

δε μπορω να πω, ειμαι πολυ ευτυχισμενη με τον τολη, παρολο πουεχουμε τις γκρινιες και τις εντασεις μας. δε μπορω να με φανταστω με καποιον αλλο!!

ειναι πολυ αυθορμητος, απρολεπτος και πλακατζης και νομιζω οτι δε θα τον βαρεθω ποτε!! και γενικα βαριεμαι πολυ ευκολα στις σχεσεις μου, ακομα κ στις φιλικες.

εσεις ποσο ησασταν μαζι οταν παντρευτηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα Χρόνια σας Πολλά, να ζήσετε να ευτυχίσετε άντε και με μια κόρη σύντομα

Νατάσα με γειά το έπιπλα, περιμένουμε φώτο τώρα

Μάρθα με γειά το φόρεμα για πες πως είναι

Ερη να χαιρεσαι τον μπαμπάκα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω στα πολυ πεταχτα σας διαβασα και ηρθε ο Γιώργος με τα ψωνια και εννοειται οτι με επρηξε με κατι μακακιες "ποσο κανουν οι πανες" (αλλη ορεξη δεν ειχα!!!!) :evil::evil::evil::evil:

Παλι δεν προλαβα να σας γραψω τπτ.

Αργυρουλα πολλες ευχες και απο μενα.Να τον χαιρεστε το Λουκα σας και να τον δειτε οπως επιθυμειτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα φτου φτου μην τον ματιάσω, τι ωραία που τρώει!!!! και σουπίτσα!!! να σου στείλω και την δικιά μου να της μάθεις!!!!.....η δικιά μου δεν κάθεται καν στην καρέκλα της, όσο για σούπα δεν το συζητώ, θα σπρώξει το πιάτο μακρυά!!!! αχ πώς έμαθε έτσι? και πώς να την ξεμάθω?!!! :-?#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα μια χαρά είσαι ρε...Κορμάρα!!!!!!Μακάρι να ήμουν σαν εσένα....

Συμπεθέραααααααα μωρή τι έχεις πάθει με μενα, τη Θούλη και τη Lovie και μας βλέπεις στον ύπνο σου;;;;; :shock::shock::shock: Μήπως μας έχεις καψουρευτεί;;;;;;; =))=))=))=))=))=))

Θου-Νατάσα το όνειρο πρέπει να βγει αληθινό...Όταν γεννήσω, πάρτε τα μωρά σας και τα βυζιά σας και κατεβείτε Αθήνα...... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα μου εμένα θα με βαρεθείς;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Τον Τόλη μπορεί...Εμένα ποτέ!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Έριξα τρελό γέλιο με τον Αναστάση και τον Χαραλάμπη....Η κόρη μου παραμιλάει...Όλη μέρα μιλάει ακατάπαυστα και μιλάει και στον ύπνο της...Ίδια με μενα είναι τελικά... :D:D:D:D

Α!!!!!!!!Χρόνια πολλά και για την επετειό σας...Πάντα γεροί, ευτυχισμένοι και ερωρτευμένοι και σύντομα με μια μπεμπουλίνα....... :D:D:D:D Αν τα βρείτε ποτέ αφού μια δε σου κάθεται ο Τόλης και μια δεν του κάθεσαι εσύ..... :lol::lol::lol::lol:

Θούλη και η Ιωάννα δεν ανεχόταν τίποτα πάνω της...Τώρα αν ξεσκεπαστεί στον ύπνο της, κλαψουρίζει και σταματάει μόνο αν τη σκεπάσω.. :shock::shock::shock::shock::shock:

Παναγιώτα τα φιλιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κοστίζουν οι πάνες αγάπη μου.....

Αρτζι είδες που σου έλεγα ότι πρέπει αν τρώει στην καρέκλα της;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Τώρα που έμαθε έτσι, σιγά μην καθίσει κάτω η Ταρζανούλα- Κινεζοκυνηγούλα Ρέα..... =))=))=))=))=))

Έρη μου τι νέα;;;;;;Να σου πω...Ετοιμάζεσαι για 2ο κι εσύ ε;;;;;Διάβασα προχθες που έλεγες ότι ψάχνεις γυναικολόγο εκτός Ιασώ.... :lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια να ανοίξω το επόμενο τρενάκι;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Δεν έχω ανοίξει ποτέ καλέ εγώ.....Δε με θέλετε;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Αν είναι να αποβιβαστώ με ένα παιδί στην αγκαλιά και ένα στην κοιλιά..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!

χρονια πολλα σε λουκα και λουκια!!!!!!!

εμενα γιορταζει ο πατερας μου σημερα!!!!!! :D:D:D:D

μαιμουδακι,τρελο κεφι στις 4 το πρωι ε??????? :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα,ποτε εχεις πητ??????? :?:

θουλη,με το καλο η γαμοβαφτιση της σωσωκας!!!!!! :):):):)

γωγω,ανοιξες τρενακι?????? :?:

εμεις δεν κοιμηθηκαμε καλα....ξυπναγε ανα μια ωρα....στο τελος την πηρα στο κρεβατι αλλα ουτε εκει κοιμηθηκε ηρεμα.....να δω ποιο δοντι θα σκασει...!!!! :P:P:P

εχει πλακα που θελει να με ταισει!!!χαχαχα!!!!!!μου δινει ψωμι και λεει μαμ,μαμ,μαμ!!!!χαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που έμαθε έτσι, σιγά μην καθίσει κάτω η Ταρζανούλα- Κινεζοκυνηγούλα Ρέα..... =))=))=))=))=))

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol:

καλό!!!!

βάζω και πρόσφατη φωτό της, έχει αρχίσει και κάνει και ακροβατικά!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βάζω και πρόσφατη φωτό της, έχει αρχίσει και κάνει και ακροβατικά!!! :shock:

χαχαχαχα!!!!! ειναι το πιο κουκλάκι ζουζουνάκι!!!

Το ξέρω δεν θα με πιστέψεις αλλά αυτο ακριβώς το κάνει και ο γιος μου!!! χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζιαααααααα!!!!!

Τι κανετε;;;;

πωπω..τι ειστε εσεις...ειπα να κανω 4 μερες αποτοξινωση να ηρεμισω απο το μαμι...αλλα δεν αντεξα.,..χαχαχαχα.

Πλιζ καποια να μου κανει μια συντομη περυληψη γιατι τοσες σελλιδες δεν προλαβαινω το ερμο να διαβασω...εχω και ενα σωρο δουλιες....εχω να βγαλω και φρυδια να κανω πεντικιου και να ερθει η κοπελα να μου βαλει καινουρια τεχνιτα νυχια στις 8...

Καλε...ποια θα ανοιξει το επομενοοοοοο!!!!

Εγινε κατι συγκλονιστικο;;;

Γωγω εξηγησου...στειλε πμ σε ποια αναφεροσουν...

Κοριτσια ευχαριστω...ξερετε εσεις ποιες εννοω.

καλα ε οι ομαδουλες μου σκιζουν....

Νατασα - Λοβι παρακαλω να επιμεληθεις μια μικρη συνοπτικη επαναλυψη στο θεματακι που ειναι κλεμμενο και αφιερωμενο σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλέ τι κάνετε ακόμα εδώ;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Εγώ άνοιξα καινούριο τρενάκι....

Χρύσα γύρισες;;;;;Τι κρίμα.... :(:(:(:(:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Welcome back...Μας έλειψες!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ σε ποια αναφερόμουν για ποιο θέμα;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εμπρός στο νέο μας τρενάκι...Το 20ο παρακαλώ!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...