Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

h kourtina ekline giro giro :D

mou xasane tis mises eksetaseis :evil::evil:

malon tha tis kanw sto nna kai den tha plirosw tipota ....alla thn auxenikh se poliiatrio giati den briskw ranteyou sto elena .

bioiatrikh h progenesis ti lete ?

ti rwtaw e ?xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θούλη την ώρα που άκουσα ότι έχω μήνυμα στο μαμμυ, ήρθε ο αντρας μου με τον ξάδερφο και άφησα τον υπολογιστή. Μετά ήθελε το ιντερνετ και τα έκλεισα όλα!!!! Οπότε δεν είδα καν ποιά μου έστειλε το μήνυμα!!! :x

Αργυρούλα το κρεβάτι το έκανα μόνη μου και μένει να το σηκώσουν οι άντρες για να βιδωσω τη σκάλα. Δηλαδή 3 λεπτά δουλειά. Να δω πότε θα το κάνουν και το βασικότερο... τι θα βρουν για να γκρινιάξουν!!!!! Το θεμα είναι ότι δεν έχω το στρώμα. Γι αυτό και πήρα τηλέφωνο για να νοικιάσω μια βρεφική κούνια με ρόδες για 1-2 μήνες μέχρι να έρθει το στρώμα και η Δανάη να συνηθίσει το νέο της κρεβάτι.

Γωγώ εγώ έχω ζητήσει σε φίλους να μην έρθουν στο μαιευτήριο, όχι για να μη δουν τα μαστάρια μου, αλλά γιατί θέλω ηρεμία και όχι βαβούρα. Θα έρθουν τα παιδιά, ο άντρας μου και ίσως οι δικοί μου. Πόσοι άλλοι να με επισκεφτούν;

Αργυρούλα λες να έπαιρνε και υπηκοότηα αν γεννούσα σε ταξί "αλλοδαπού"; Εδώ που τα λέμε, άλλο γκλάμουρ έχει να γεννήσεις σε ταξί με ταρίφα και άλλο σε τρένο που μπαίνει η σάρα και η μάρα. Τι άλλο θα ακούσω! Τέτοια να μου λένε και θα γεννήσω άμεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε σερβιέτα :lol: δεν προλαβαίνω να αλλάξω σήμερα αλλααα.. την σηκωσα την μακαρονόπιτα.

Καλέ το blog ειναι αυτο που έχω στην υπογραφή μου το http://www.eri-captaincook.blogspot.com..

Λοιπον σας διαβάζω στα γρήγορα οτι θυμάμαι τώρα, εγώ πάντως κατάλαβα πως το είπε η Γωγώ δεν ηθελε να θίξει κανέναν απλά τόνισε ότι γενικά δεν της αρέσουν οι υπερβολές. Τωρα το τι θεωρεί ο καθένας υπερβολή είναι λιγάκι σχετικό.

Και ειναι γεγονός οτι στα δωμάτια του μεαιυτηρίου γίνεται πανικός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγώ φέρνουν το μωρό όταν έχει επισκεπτήριο????????

Την Έλενα μέχρι να πάω σπίτι δεν την είχε δεί κανένας μόνο ο Ηλίας και η μαμά μου που ήταν εκεί την ώρα που γέννησα. Το πρωϊ ήρθε ο μπαμπάς μου γιατί την νύχτα που γέννησα ήταν στο σπίτι με τον Μιχάλη και δεν του τη δείξανε.

Μάρθα 360 στη Έλενα που ήταν 2ο, στον Μιχάλη είχα πληρώσει πιο πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με τη γωγω οτι δε θελω μονοκλινο γιατι εθλω παρεουλα

αλλα συμφωνω κ με τη νατασα που θελω το μωρο μαζι..

αλλα αν δε εχει φραγκα πλεον δε κανεις αυτο που θελεις..

οποτε καλο μου τρικλινακι ερχομαι :lol:

αλλα θα απαιτησω να πηγαινω πιο συχνα στο μωρο..

μα οταν γεννησα το θοδωρη ολη μερα δε ηξερα τι να κανω..οκ σε επισκεπτηριο εισαι καλα..

αλλα ενδιαμεσα///???????

περιμενα πως κ πως να ερθει το καμαρι μου..

να εμ κοιταει με τα αλιθωρα ματακια του :lol::lol::lol:

μα τι μαλαγανα γιο εχω!!!!!!!!!!!!!!!!1

χθες με ζηταει χυμο..

του δινω..

κ περνει κατι μπολακια πολυχρωμα του ικεα..

κ ηθελε να τον βαλει εκει το χυμο..του ειπα οχι..ε εκει που επλενα πιατα ερχετε κ με κενι κατι τα χειλη του

λεω θες να ζωγραφισουμε ψαρακι?(νομιζα με κανει το ψαρακι)

ξανα κανει τη ιδια γκριματσα..

τελικα ηθελε να με δωσει στα καλα του καουμενου φιλι :shock:

μπα λεω αυτος κατι θελει..

κ μετα παει κ βαζει το χυμο στα μπολλ

μα τι μαρκα ειναι λεωωωωω

με καλοπιασε κ πηγε το εκανε :lol::lol::lol:

εγω στο πρωτο πληρωσα νατασουλα 170 κ τωρα 100.τι να πω..ιδιες δε εινβαι οι εξετασεις?

εγω κανω κ κουμπσ γιατι εχω 0-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγώ φέρνουν το μωρό όταν έχει επισκεπτήριο????????

Εγώ που γένησα στο Ιασώ, προλάβαιναν να δουν το μωρό αυτοί που ερχόταν πρώτοι στο επισκεπτήριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα κι εγώ Ιασώ γέννησα και ναι...Το έφερναν το μωρό κανονικά αν είχε επισκεπτήριο, αλλά ζητούσαν να βγουν όλοι από το δωμάτιο και να μείνει μόνο ο μπαμπάς.....Αλλά κανένα γαϊδούρι δεν έφευγε..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Συν του ότι ο πεθερός μου και η πεθερά μου δεν έφευγαν καθόλου όλη μέρα...Τους είχα εκεί μπάστακες και μου είχαν γίνει τα νεύρα κρόσσια...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αν έχεις μονίμως κόσμο, τι να κάνουν;;;;Να μη φέρουν καθόλου το παιδί;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Αφού ρε κορίτσια ξέρετε ότι είχα θέματα με το θηλασμό....Τη νύχτα που ήμουν ολομόναχη και μου έφερναν το νινί να το θηλάσω, θήλαζα λες και ήμουν έμπειρη σε αντίθεση με τη μέρα που δεν ήξερα ούτε πως να την κρατήσω..... :?:?:?:?:?:?:?

Γι'αυτό και τώρα λέω ότι δε θέλω να το έχω δίπλα μου...

Ρε κορίτσια εγώ στις πρώτες εξετάσεις στην Ιωάννα που τις είχα κάνει στη Βιοιατρική είχα πληρώσει 55ο ευρώ.... :shock::shock::shock::shock: Τώρα της έκανα με το βιβλιάριο της πεθεράς μου σε άλλο κέντρο και δεν πλήρωσα τίποτα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο εγώ έκανα αυχενική σε έναν ιδιωτη αυτή τη φορά που λένε ότι είναι από τους καλύτερους...Κούρτης λέγεται...Πλήρωσα 150 ευρώ για αυχενική και Papp-A....Ήταν λεπτομερέστατος...Με κράτησε κανα 40λεπτο, μας εξηγούσε και έδειχνε τα πάντα, αλλά.......ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2 ΩΡΕΣ...... :o:o:o:o:o:o:o:o

Θου κι εγώ για τρικλινο πάω...Εκτός αν καταφέρω να πάω σε 2κλινο πληρώνοντας 3κλινο μέσω γνωριμιών.... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα λες να έπαιρνε και υπηκοότηα αν γεννούσα σε ταξί "αλλοδαπού"; Εδώ που τα λέμε, άλλο γκλάμουρ έχει να γεννήσεις σε ταξί με ταρίφα και άλλο σε τρένο που μπαίνει η σάρα και η μάρα. Τι άλλο θα ακούσω! Τέτοια να μου λένε και θα γεννήσω άμεσα!

τι λες!, αν γεννήσεις στο ICE 1η θέση, με όλες τις ανέσεις? ποιά σάρα και μάρα?

στο ταξί μπαίνει η σάρα και η μάρα και αν είναι ταξί Τούρκου, φανμτάσου τότε ποιός έχει καθήσει επάνω στη θέση!!!! :lol::lol::lol::lol:

σου τα λέω μήπως και γεννήσεις, κατάλαβες? :lol::lol::lol:

Γωγώ εκεί που γέννησα εγώ είχε δωμάτιο θηλασμού, ένα πάρα πολύ ωραίο δωμάτιο διακοσμημένο σαν παιδικό, δλδ με παιδικές φιγούρες κ.λπ., και είχε και καρέκλα θηλασμού, μαξιλάρι και όλα τα συναφή!!!! τέλειο ήταν, αλλά εγώ είχα μονόκλινο και έτσι δεν το χρησιμοποίησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o kanakarhs mou ekane tatoo sto mpratso tou opos exei o mpampas mas :lol::lol::lol::lol:

pire to stilo kai ekane grames :lol::lol::lol::lol:

gwgw palu kala pou den sou eipai "exw dei kai kalutera" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

egw pantos thilaza aneta mprosta se olous 8-) .......den eniotha ntroph :roll:

pantos h kourtina mou htan panta trabigmenh na me kaliptei apo tous ksenous ,stous dikous mou den ntrepomoun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο εγώ πλήρωσα τόσα πολλά για εξετάσεις??? :o:o:o:o:o:o

Τώρα που είδα την μακαρονόπιτα σε φωτογραφία στο blog της Ελευθερίας κατάλαβα ότι είναι χωρίς φύλλο

:lol::lol::lol::lol: ωραία φαίνεται πάντως, εγώ μόλις έφαγα μια τονοσαλάτα πολύ πετυχημένη μπορώ να πώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα κι εγώ Ιασώ γέννησα και ναι...Το έφερναν το μωρό κανονικά αν είχε επισκεπτήριο, αλλά ζητούσαν να βγουν όλοι από το δωμάτιο και να μείνει μόνο ο μπαμπάς.....Αλλά κανένα γαϊδούρι δεν έφευγε..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Συν του ότι ο πεθερός μου και η πεθερά μου δεν έφευγαν καθόλου όλη μέρα...Τους είχα εκεί μπάστακες και μου είχαν γίνει τα νεύρα κρόσσια...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αν έχεις μονίμως κόσμο, τι να κάνουν;;;;Να μη φέρουν καθόλου το παιδί;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Δεν έχει συγκεκριμένες ώρες επισκεπτηρίου?

Πως μένανε εκεί η πεθερά σου και ο πεθερός σου ολη την μέρα ?:evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου εσύ ζεις Γερμανία...Εμείς στο Ελλαδιστάν...... :evil::evil::evil::evil::evil:

Αφρο μια χαρά με τις κουρτίνες..... :lol::lol: Αν και οι ξένοι, θα περίμεναν πως και πως να ανοίξεις την κουρτινούλα σου να δουν τα μεμέδια σου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θου τέλειος ο Ντόντος!!!!!!!!!

Αθηνά καλά έκανες και τους είπες να μην έρθουν!!!!!Εγώ βασικά ντρέπομαι να το πω.... :oops::oops::oops::oops: Άσε που δε θέλω μετά να έρθουν σπίτι.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αλήθεια πώς είναι να γεννάς στο νερό;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Νομίζω ότι δε θα το τολμούσα ποτέ..... :?:?:?:?:?

Νατασούλα σε έφαγα!!!!!!!!!!Πλήρωσα πιο πολλά!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Νατασούλα μη μου το θυμίζεις.........

Δεν ξεκόλλαγαν!!!!!

Οι γονείς μου ήρθαν την πρώτη μέρα και την τρίτη για μια ώρα....Βλέπεις, ο μπαμπάκας μου ήταν άρρωστος τότε..... :(:(:(:(:(:(:(

Εντωμεταξύ το Ιασώ από το σπίτι μας απέχει 5 λεπτά...Και δεν ξεκουνούσαν ρε...Έρχονταν το πρωί στις 10 και έφευγαν το βράδυ στις 9..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και το πρώτο βράδυ μάλιστα πήγαν σπίτι μας οικογενειακώς..Ο άντρας μου, τα πεθερικά και τα 2 αδέρφια του άντρα μου και φάγανε πίτσες......Και εγώ είχα πάρει γυναίκα να το καθαρίσει για να είναι έτοιμο για το μωρό...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κι όχι μόνο αυτό...Είχα ξεκαθαρίσει στον άντρα μου ότι σπίτι θα γυρίσουμε οι 3 μας...Μην τολμήσουν να έρθουν οι δικοί του....Και την ώρα που ετοιμαζόμασταν να φύγουμε από Ιασώ, σκάνε μύτη οι γονείς του και τα αδέρφια του.....Τα παίρνω κρανίο, φεύγουμε οι 3 μας, πάμε σπίτι και μετά από 5 λεπτά χτύπησαν το κουδύνι...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τους σιχάθηκα πραγματικά....

Τώρα ξέρετε τι τους λέω ε;;;;Όσο χαρήκατε χαρήκατε στην Ιωάννα....Στο 2ο δε θα πατήσετε στο μαιευτήριο..Θα είστε σπίτι με την Ιώαννα......Αλλά μάλλον ονειρεύομαι......

Η πεθερά μου είναι καλή, ο πεθερός μου είναι γαϊδούρι ξεσαμάρωτο και νομίζει ότι του ανήκει το εγγόνι του....Άντε φόρτωσα πάλι.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!

Καθισα και σας διαβασα και κουραστηκα!! :lol::lol:

Να σας πω κ εγω θελω πολυ να εχω το επομενο μεσα μαζι μου, οχι γιατι θεωρω τις αιθουσες αφιλοξενες αλλα γιατι δε θελω εν αγνοια μου να δωσουν στο παιδι μπουκαλι. και δεν εχω σκοπο να το πω σε κανεναν οταν γεννησω, δε θελω να ερθει κανεις, τους δικους μου θα τους εχω σπιτι με τον ανασταση!!

θεωρω υπερβολη κατι χαρακτηρισμους αλλα καπως πρεπει να υποστηριξει ο αλλος τη θεση του.. μη συγχυζεσαι συμπεθερα μου και χαλαει το πανεμορφο προσωπακι σου!!

παντως στο γενεσις που ειχαγεννησει ηταν παρα πολυ αυστηροι στο θεμα του επισκεπτηριου.. δεν εφερναν κανενα μωρο αν δεν ειχε αδειασει ολη η πτερυγα και πολυ μου αρεσε αυτο! μονο ο τολης εβλεπε τον μικρο και οι γονεις μου οταν τον εβγαλε λιγο εξω ο οτλης να τον δουν οταν ειχα γεννησει.. αυτο μονο! μετα οποιος ηθελε ειχε επιδειξη νεογνων :lol::lol::lol::lol: και το εβλεπαν απο μακρια!!

στο επομενο δεν υπαρχει περιπτωση να το πω σε κανεναν.. δε θελω να ερχεται ο καθενας και να μου λεει το μακρυ του και το κοντο του, οποιος θελει ας ερθει μετα στο σπιτι να μας δει..

εγω παντως με το θηλασμο ειχα θεματα ντροπης τις δυο πρωτες φορες.. μετα αν καποιος ενιωθε αβολα ας εφευγε! :lol::lol:

αφροδιτη ποιες αιματολογικες λες? αυτες που ειναι σαν προγεννετικος ελεγχος? αυτες μια φορα τις κανεις στη ζωη σου δεν τις επαναλάμβανεις.

δε θυμαμαι τιποτα αλλο, μονο οτι η θεα η νυφη μου ειναι σουπερ!!!!!!!! μαναρι μυο εσυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου γλυκιά....................................................Το πανέμορφο προσωπάκι μου δε χαλάει ποτέ....Ή είσαι όμορφος ή δεν είσαι...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ στη Θεσσαλονίκη περνάτε καλά στα μαιευτήρια...Λέτε να έρθω εκεί να γεννήσω το 2ο;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Και να ερθετε όλες να μου κάνετε μαθήματα θηλασμού;;;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))

Λένα αιματολογικές επαναλαμβάνεις και σε 2η εγκυμοσύνη....Μόνο στίγμα, ομάδα αίματος και δε θυμάμαι τι άλλο δεν κάνεις πάλι..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ο Αναστασάκος μας τι κάνει;;;;;;;;;;;Θα έρθετε τελικά το Νοέμβρη ή λόγω χειρουργείου δεν.....;;;;;; :P:P:P:P:P:P:P

Κορίτσια πάντως το Ιασω σε θέματα επισκεπτηρίου ήταν απαράδεκτο..... :evil::evil::evil::evil::evil: Κρίμα τα 3500 ευρώ που πλήρωσα...Και σε 4κλινο παρακαλώ..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάντως το Ιασω σε θέματα επισκεπτηρίου ήταν απαράδεκτο..... :evil::evil::evil::evil::evil: Κρίμα τα 3500 ευρώ που πλήρωσα...Και σε 4κλινο παρακαλώ..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Γωγώ μου εγώ ψάχνω να αλλάξω γυναικολόγο για αυτο ακριβώς το θέμα. Δεν ξαναγεννάω στο Ιασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπη δεν το βλεπω τελικα να κατεβαινουμε... αναβαλλεται για μετα τις γιορτες... γιατι ολο το δεκεμβρη ο τολης θα δουλευει 12 ωρα με χεσω το γαμωμαγαζο τους :evil::evil::evil::evil::evil:

φιλεναδα ελα εμεις θα σε προσεξουμε πολυ!!! ολη μερα θα ειμαστε μαζι σου και θα σου λεμε καλε γωγω μην κρατας ετσι τον μικρο... κρατα τον αλλιως... θα σου δινουμε οδηγιες και θα μας διαολοστειλεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αληθεια επαναμαλβανουμε τις εξετασεις??? ο προηγουμενος γυναικολογος μου ειχε πει οτι οταν θα ξαναεμενα εγκυος το μονο που θα ελεγχαμε ειναι ο σιδηρος και αυτα τα κλασικα.. πω πω παλι ενα σκασμο λεφτα πρεπει να δωσουμε ε?

αχ εγω σκεφτομαι στο δευτερο να μην κανω επισκηριδιο.. το ειχα μετανιωσει στον ανασταση, ειχα ενα καρο παρενεργειες μεχρι και ο τολης ειχε τρομαξει και φωναζε να ερθει αλλος γιατρος

χτες ηρθε ο τολης ορεξατος απο τη δουλεια... μου λεει γδυσου πανεμ εσα κ ερχομαι... ετοιμασου να σε γονιμοποιησω λεει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εν τω μεταξυ εχω καθυστερηση αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι.. και τσακωθηκαμε γιατι του ελεγα να το καθυστερησουμε μεχρι το γεναρη που θα εχει αναρρωσει. δε γινεται να με γκαστρωσει και να μ μπορει να παρει μια αγκαλια τον ανασταση η να μη μπορει να σηκωσει μια σακουλα απο το σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι στο γενεσις οπως λεει η λενα ηταν αυστηροι..

αλλα μονο 3 φορες στο φερναν :(:(:(:(:(

οσο για το οτι δε θελετε να ερθουν να σας δουν :?

γιατι καλε???????????????

εγω θελω..παρεα..βαριομουν οταν δε ειχα κανενα..δε λετε τους συγγενεις σας να ερθουν σε μενα? :lol::lol::lol:

εγω στο σπιτι οταν γυρισα δε ηθελα κανεναν..με κουρασε τοσο ο θηλαμσος που σε ολους ελεγα οχι..

κ στο 2 αν δε ειμαι καλα παλι 40 μερες απαγορευτικο θα βαλω..

αλλα στη κλινικη ολοι καλοδεχουμενοι..

ειχα θυμαμαι τη διπλανη μου..δε ειπε σε κανενα οτι γενναει\ουτε στη μανα της..ε υπερβολικο το βρισκω

αφου με ελεγε εμεις δε εχουμε φιλους..μονο εγω κ ο νατρας μου..δε χρειαζεται αλλος :shock:

ε οχι κ ετσι...

συμπεθερα μου εμενα με θες/??? :oops:

ρε λενα θα συμφωνησεις ποτε με τον τολη ποτε θα κανετε τη κορη? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα ασε θουλη δε μας βλεπω να το κανουμε το δευτερο αν παμε ετσι για πολυ καιρο ακομα :lol::lol::lol::lol:

αχ δε μπορω τον κοσμο.. στον ανασταση ερχονταν συνεχεια και ημουν κομματια.. εγω το μονο που θελω ειναι να μου φερουν μια δυο φορες να δω τον μικρο μου γιατι δε θα αντεξω μακρια του!!!!

ωραια τοτε θα ερθω να σε δω στην κλινικη εγω θουλη!! αν θες κοσμο μην ανησυχεις!!!

στο γενεσις θα γεννησεις παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπες ΟΧΙ σε πολυτιμες στιγμές με τον καλό σου;;; Είπες ΟΧΙ;;; ΙΙΙΙΙιιιιιι! Η προσπάθεια είναι που μετράει! Δεν είναι σίγουρο ότι θα σε γονιμοποιήσει κιόλας!!!! 8-)

Διαβάζω τιμές μαιευτηρίων και μου σηκώνεται η τρίχα! Μα καλά, δεν τα χρειάζεστε αυτά τα χρήματα; Εμείς υπολογίζουμε να μας πάει το πακέτο μέχρι 400€ γιατί θέλω μονόκλινο και δική μου μαία. Είναι κρίμα αν το σκεφτεί κανείς γιατί στην Ελλάδα και βάζουν ορό μόλις πιάσουν οι πόνοι και σε αναγκάζουν να γεννήσεις ξαπλωμένη στο κρεβάτι. Ενώ εδώ είναι όλα πιο χαλαρά. Γεννάς σε όποια στάση σε βολεύει με τους δικούς σου ρυθμούς. Δεν απαγορεύονται τα παιδιά στο επισκεπτήριο και γενικότερα είναι όλα χαλαρά.

Νατασούλα ηρέμησα μετά τη δεύτερη εξέταση. Ξέχασα να σου απαντήσω πριν. Τώρα θέλω να περιμένω 5 μέρες ακόμα και μετά ας έρθει όποτε θέλει!

Σήμερα το μενού έχει μακαρόνια με μύδια. Παθαίνει αμόκ ο άντρας μου. Κρίμα που δεν μπορούμε να κάνουμε τρέλες.... Αφού τον βλέπω και μου τρέχουν τα σάλια. Μόλις όμως το μυαλό μου μπει σε διαδικασία σεξ, ξενερώνω. @#$%^&**(()(%$# ορμόνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα συμφωνήσω με την Μάρθα, στην κλινική βαριόμου μόνη μου όταν δεν είχε επισκεπτήριο

Όταν πήγα μετά στο σπίτι δεν ήθελα να έρχεται κανένας, ήμουν τόσο κομμάτια με τον θηλασμό που το μόνο που ήθελα ήταν ύπνος

Μάρθα το γραφείο μας είναι δίπλα στο γέννεσις, θα κάνω κοπάνες όταν λείπουν τα αφεντικά και θα έρχομαι να σε βλέπω :D:D

Λένα εγώ είχα πεί στον Ηλία να μου φέρνει τον Μιχάλη κάθε μέρα, δεν μπορούσα να μην τον βλέπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατολικα δουλευεις νατασουλα???????????????δε το ξερα..

οποια θελει ας ερθει..

αλλα αν βαλω πολλα κιλα δε θελω να ερθετε.. :oops::D:D:lol:

μιλαμε οταν γεννησα σα τερας ημουν..απο το να σπρωχνω σπασαν αγεια στο προσωπο μου πρησμενη στο φουλ...κ φυσικα χοντρη..

εμενα το πακετο στο γεννεσις με βγηκε 1800 το 3 κλινο κ 1000 ο γιατρος..

κ δε με αφηναν αν σηκωθω πριν γεννησω.. :evil:

κ ενω ειχα συσπασεις ο παλιομαλακας ο αναισθησιολογος δε περιμενε να φυγουν οι πονοι

αλλα εγω πονουσα κ αυτος ελεγε να μη κουνιεμαι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

το μονο που σιχαθηκα στη γεννα μου..το οτι με φερθηκε ακριβως σα ζωω

αθηνουλα αν μου εβγαινε 400 ε θα ειμουν πλουσια κατα 2400 ε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...