Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο μου δεν αναφέρθηκα σε σενα ρε...Μη με παρεξηγείς...Ούτε καν είδα ότι είχες απαντήσει εκεί.....Εννοείται ότι η κάθε μάνα έχει την άποψή της για τον α,β λόγο, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω θέματα με τίτλους "Απαιτήστε να έχετε κοντά σας το μωρό" και να έχει ένα κείμενο για τις "αφιλόξενες" αίθουσες νεογνών.....

Συγγνώμη πραγματικά...Δεν αναφερόμουν σε σενα ούτε στην Άρτζι ούτε σε καμία από εδώ...Αλήθεια!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Εγώ είπα απλώς ότι με εκνευρίζουν οι υπερβολές!!!!!!Σε όλα τα θέματα...Αυτό ήθελα να τονίσω....

ΜαρίαΙωάννα μου τι λές τώρα;;;;;; :o:o:o:o Θα είχα πάθει σοκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω τώρα τα νέα μας...Χθες πήγαμε παιδίατρο, κάναμε το πενταπλό το εμβόολιο, η μικρή είναι 82 πότνους, 12780 :shock: (:shock: ), αλλά αν και πάντα ο γιατρός φώναζε για τα κιλά, χθες δε μου είπε τίποτα...Είπε ότι είναι πολύ καλή, έχει ψηλώσει αρκετά, δεν είναι χοντρή κλ κλπ κλπ.........

Περιττό να σας πω ότι κυριολεκτικά είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό.... :o:o:o:o Η Ιωάννα έδωσε ρεσιτάλ.....Την έφτυνε όλη την ώρα και έλεγε ότι είναι πολύ προχωρημένη για την ηλικία της σε επίπεδο λεξιλογίου.....Κι εμείς φυσικά καμαρώναμε....

Λοιπόν, μπήκαμε μέσα...Της λέει γεια σου Ιωάννα...Τι κάνεις;;;"Καγιά" (δε λέμε ακόμα το λ και το ρ)του λέει αυτή...

Της λέω εγώ για πες στο γιατρό πώς τη λένε τη μαμά..Γωγώ απαντάει...

Τον μπαμπά;;;; Γιώγο.....

Μπράβο, έλεγε ο γιατρός....

Ιωάννα μου θα μετρήσεις να σε ακούσει ο γιατρός;;;;;;;;;της λέω..

Και αρχίζει...Ένα, δύο, τία, πέντε, έτσι....Κάνει μια παύση.....Της λέω εγώ, μετά;;;;Και με ένα απαξιωτικό υφάκι σαν να μου λέει τι με πρήζεις τώρα συνεχίζει....Επτά, εννιά, διέκα....(Δε λέει το τέσσερα και το οχτώ).... :lol::lol::lol::lol: Κάγκελο ο γιατρός.....Την πήρε αγκαλιά και την φίλησε.....

Μας είπε ότι κανένα παιδάκι στην ηλικία της από αυτά που έχει ούτε ο εγγονός του 19 μηνών δε λέει τόσα πολλά....

Επίσης του έκανε μάθημα ανατομίας και του έλεγε "μάτια, μύτη, ατάκια, μαγιά, ντοντάκια" :lol::lol::lol:

Μετά του φώναζε "Ένεση, ένεση"......Του είπε ότι στο νινί μας θα δίνει γάγια, πιπία και θα του φοράει πάνια και όταν φύγαμε του έλεγε bye και αντίο..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, πήγα να τη ντύσω, να της φορέσω ζακέτα και αυτή μου φώναζε "Άσιε με... Άσιε με...ε σέλω..." :lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο περιμέναμε στο ιατρείο, την βλέπω είχε βρέξει την μπλούζα της με νερό....Δεν είχα άλλη μαζί μου...Γυρίσαμε σπίτι, είχε βραχεί και το φανελάκι της...Την άλλαξα αμέσως.....Σκέφτηκα "έχε γούστο να κρύωσε"...

Και σήμερα το πρωί ξυπνάει με έναν απίστευτο βήχα με φλέγματα..... :(:(:(:(:( Χθες που την εξέτασε ο γιατρός ήταν μια χαρά και σήμερα βήχει....Μια την πιάνει, μια την αφήνει...Τον πήρα τηλ και μας έδωσε Mucothiol....Γιατί ρε γαμώτο να αρρωστήσει πάλι;;;; :(:(:(:( Ουφ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα σε τί κόσμο ζούμε την προηγούμενη εβδομάδα μας είπε η Λένα για τον συμφοιτητή της που κατηγορείται για παιδεραστία και σήμερα εσύ Μαρία:(:(:(:(:(:(:(

Γωγώ και η Έλενα την προηγούμενη Παρασκευή σταματήσαμε το αερολιν και σήμερα το πρωϊ που ξύπνησε έβηχε :(:(:(:(:(:(:(

Το έστειλε αδιάβαστο τον γιατρό η πολυλογού σου:lol::lol::lol::lol:

Η Έλενα έχω την εντύπωση ότι βαριέται να μιλήσει, πετάει στο άσχετο μια λέξη και μετά δεν την ξαναλέει, χθές όλο το απόγευμα φώναζε μαμά, είχε 2 βδομάδες να το πεί και να δώ πότε θα το ξαναπεί:?:?

Για το χθεσινό θέμα εγώ όταν το διάβασα ανατρίχιασα και ένιωσα τύψεις που δεν είχα τα μωρά μαζί μου όταν γέννησα :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηστευω οτι γνωριζομαστε καλα τοσο καιρο εδω μεσα .

δεν αναφερθηκα ποτε στισ μαμαδες και στο αν καποια εχει την κουραγιο η οχι να φροντισει το μικρο απο την αρχη .

και μενα νοσηλευτηκε 2 εικοσιτετραωρα στην παιδιατρικη με δεκαδεσ σολινακια να κλαιει και δεν τον ειχα κοντα μου και με ρωτουσαν ολοι που ειναι το παιδι σου. Δεν σηκωθικα 1-2 φορεσ να παω να τον θηλασω γιατι ηθελα να κοιμηθω και ας ηξερα οτι θα τον ηρεμουσα λιγο απο αυτο που περνουσε.

δεν μου αρεσει η πολιτικη των μαιευτηριων στην Ελλαδα που απομακρυνουν το μωρο απο την μαμα του και τα εχουν ολα μαζι σε μια εθουσα με ξενεσ γυναικεσ γυρο τουσ .

δεν κρινω οσεσ πιστευουν οτι αυτο ειναι το καλυτερο για τον α β λογο .Ολεσ οι μαμαδεσ κανουμε επιλογεσ ,για αυτεσ τισ επιλογεσ εγραψα εκει οτι οποια θελει να το εχει κοντα τησ υπαρχουν επιλογεσ .

τωρα αν και αυτην την προσωπικη αποψη και επιλογη την θεωρειτε "τελεια μαμα " δεν εχω να πω κατι παρα πανω .

Αφρο μου δεν αναφέρθηκα σε σενα ρε...Μη με παρεξηγείς...Ούτε καν είδα ότι είχες απαντήσει εκεί.....Εννοείται ότι η κάθε μάνα έχει την άποψή της για τον α,β λόγο, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω θέματα με τίτλους "Απαιτήστε να έχετε κοντά σας το μωρό" και να έχει ένα κείμενο για τις "αφιλόξενες" αίθουσες νεογνών.....

Συγγνώμη πραγματικά...Δεν αναφερόμουν σε σενα ούτε στην Άρτζι ούτε σε καμία από εδώ...Αλήθεια!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Εγώ είπα απλώς ότι με εκνευρίζουν οι υπερβολές!!!!!!Σε όλα τα θέματα...Αυτό ήθελα να τονίσω....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι έγινε ρε παιδιά? έχασα επεισόδια πάλι? πού αναφέρεστε? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Ελπιζω να ειστε καλα!!!!!

Καταρχην Νατασουλα μου καλη επιτυχια σήμερα!!!!Καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!!

Αργυρουλα μου πραγματικα κανω διαιτα αλλα μιλαμε δεν αντεχα.Επειδη και οι μετρησεις ειναι οκ ειπα να το ριξω λίγο έξω.

Μαρια Ιωαννα τι ηταν αυτο καλέ;;;Πω πω.Αγορακια ή κοριτσακια προτιμουσε;;;Τι ανωμαλοι Παναγια μου. :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Θουλι δε ξερω νασου πω τι ισχυει στον ιδιωτικο τομεα.Επιδοματα δεν παιρνετε δηλαδη στο μισθο σας;;;

Α στο δημοσιο σου δινουν 30 ευρω για το γαμο και 30 για καθε παιδι!!!ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Συμπεθερουλα εισαι καλυτερα;;;Την αλλη Τεταρτη εχω και εγω ντοπλερ.

Αναστασια μου και εγω να σου πω την αληθεια θα κοιμομουνα για λιγο καιρο μαζι του.Νομιζω οτι περναει χοντρη φαση ο Σπυρακος.

Γωγω μπραβο ρε η μικρη.Ο δικος μου ειναι τελειος μπουνταλας ρε παιδια.Χαμπαρι απο λεξουλες.Μονο τα μπεμπε λεει.

Ρε Αφρο αυτο το φαγητο το λενε "το φαι της τεμπελας".Το φτιαχνω και εγω(χωρις κοτοπουλο) και γινεται πολυ καλο.

Στο Μητερα τα μωρα τα φερνουν 6 φορες.Κοριτσια δε διαβασα το αλλο θεμα αλλα εμενα το ρουμινγκ ιν δεν μου αρεσει για αλλους λογους.Που ερχετε ο καθενας πανω απο το παιδι και λεει το μακρυ του και το κοντο του. :evil::evil::evil::evil:

Επισης εγω θηλαζα χυμα στο κυμα και ο πεθερος μου δεν εβγαινε εξω .Εεεεεε στα τετοια μου και εμενα.

Επισης η καθε μητερα κανει τις επιλογες της συμφωνα με τις αναγκες της και τα θελω της.Μακαρι να ειχα τις υπερδυναμεις και καθημερινη οικιακη βοηθο και να ημουνα πανω απο το κεφαλι του Νικολα συνεχεια και να μην του εβαζα για παραδειγμα να δει στην τηλεοραση "Mazoo and the Zoo". :oops::oops::oops::oops:

Απλως καποια πραγματα δε μπορω να τα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι απασχολημένη στο μέγιστο! Κοντεύουν οι μέρες μου. Η μητέρα μου έρχεται την Τρίτη το πρωί οπότε θα έχω κάποιον να αφήσω τα παιδιά.

Χτες έφτιαξα το κρεβάτι της Ναταλίας και είμαστε σχεδόν έτοιμοι!!!! Έχω και επισκέψεις!

Το μωράκι το είδα την Τρίτη στη γιατρό μου και μου είπε το φοβερό: "Το κεφάλι του είναι μικρό, δεν είναι φυσιολογικό, αλλά δεν ανησυχούμε!!!!!!" Ναι! Ναι! ΝΑι! Φυσικά θα ανησυχούσε αν ήταν το δικό της παιδί, αν εκείνη πονούσε σε σημείο να μην μπορεί να περπατήσει, αν είχε άγχος, αν..., αν...., αν....! Ό,τι και να της πω, υπομονή θα γεννήσεις είναι η απάντηση.

Με τα πολλά πήγα την Τετάρτη στο νοσοκομείο του άντρα μου και μου έκανε μια Β-επιπέδου εξέταση ένας επιμελητής γιατρός (=ξέρει τι του γίνεται) και το μωρό μου είναι σε όλα στα φυσιολογικά όρια. ΟΚ, περίμετρος κεφαλιού είναι 32,5εκ. δεν είναι καμιά κεφάλα αλλά όλα είναι σούπερ. Είναι 3100γρ και 50,5εκ με κάθε απόκλιση που έχει ένας υπέρηχος! Οπότε είμαι πιο ήρεμη.

Κουράστηκα όμως για να πάω εκεί και μου είπε το φοβερό η πεθερά μου: "Γιατί δεν πήρες ένα ταξί για να πας;"

"Μα είναι σε άλλη πόλη το νοσκομείο, θα πλήρωνα πάνω από 100€"

"Ε, και; από το να γεννήσεις μέσα στο τρένο...." :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου μια κοπέλα είχε βάλει ένα θέμα "ΑΠΑΙΤΕΙΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ" ή κάπως έτσι τελοσπάντων και είχε παραθέσει ένα άρθρο ενός γιατρού που χαρακτήριζε τις αίθουσες νεογνών φυλακές και ότι είναι μόνα τους τα μωρά και κλαίνε κλπ κλπ κλπ και δε μυρίζουν τη μαμά τους κτλ...

Αλλά εγώ δεν αναφερόμυον σε καμία κοπέλα απο εδώ...Αφού απάντησε η Αφροδίτη, μπήκα και είδα τι απαντήσεις έχουν δοθεί στο θέμα.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,,,

τι κανετε????????????

το σκατιαρικο απο της 7 με ξυπνησεεεεεεεεεεεε

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αναστασια :(:(:( τι αν σε πω ρε κοριτσι...

ευχομαι γρηγορα να του ερθει η ορεξη..παντως κοιμησου μαζι του αν ειναι να κοιμηθεις να ξεκουραστεις..

νατασα ζηλευω..μονοκλινο???????????

εμενα δε μ αρεσει το μονοκλινο αλλα θελω το μωρο μαζι μου..η τουλαχιστον οχι μονο 3 φορες..

γωγω συμφωνω μαζι σου ...παλι καλε κρυωσε??????????

νατασουλα κ γω ανατριχιασα οταν το διαβασα κ στεναχωρεθηκα..

ολα καλα σημερα ευχομαι..

βικυ καθε μερα 12.30 κοιμαται? :shock::shock: η μαμα καλα/>????

μαριαιωαννα επαθα σοκ :o:o:o:o:o:o

αργι στο εξωτερικο ολες εχετε τα μωρα αμζι σας...

αφρο καλυτερα σημερα?

η παλι αναγουλες?????????????εμενα αυτη τη φορα βγηκαν 100 ε

παναγιωτα κ γω ετσι το ξερω..της τεμεπλας..αυτο ελεγα στη αφρο..

δηλ μονοκλινο αν εχεις οταν εχεις επισκεπτηριο το βλεπουν ολοι το μωρο ε? :roll:

αθηνα χαιρομαι πολυ..σε μιλαω στο τσατ..χθες βασικα..δε με μιλησες...

αντε με το καλο κοριτσαρα..3100?τελεια..τα αλλα ποσοσ εβγηκαν?

ελευθερια ποιο ειναι το μπλοκ σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Μα είναι σε άλλη πόλη το νοσκομείο, θα πλήρωνα πάνω από 100€"

"Ε, και; από το να γεννήσεις μέσα στο τρένο...." :shock::lol:

καλύτερα να γεννήσεις στο ταξί λοιπόν!!!! πρόσεξε την εθνικότητα του ταξιτζή (δεν λέω πολλά!!!) ;):lol::?

εσύ έκανες το κραββάτι? δεν έβαλες τον ξάδελφο? :ymapplause: [smilie=icon_bounce.gif]

Θούλη εγώ τα είχα και τα 2 μαζί μου όλη την ώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena kalosto attiko htan oti giro apo to xoro tou krebatiou exei kourtina .

hmouna se tetraklino kai eklna thn kourtina kai apomononomouna .

exw akousei oti den alla nosokomia den exoun kourtina .

polu duskolo auto !!!!!

se athn thn genna tha pw ston giatro mou na kanonisei monoklino h diklino sthn kenourgia pteriga .

kalh h kourtina sto attiko alla den krataei thn fasaria makria ...mono ta adiakrita blemata

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα άντε με το καλό κοριτσάκι μου.....Να πάνε όλα τέλεια...Τζαμπα σε άγχωσαν με το κεφαλάκι της μικρής.... :evil::evil::evil::evil:

Παναγιώτα εγώ μια μέρα στο μαιευήριο ήθελα να θηλάσω τη μικρή και ήταν εκεί η πεθερά μου, ο πεθερός μου, τα κουνιάδια μου και ο άντρας μου....Και λέω "βγείτε λίγο έξω γιατί θέλω να θηλάσω;;;;"

Και τι μου απαντάει ο πεθερός μου;;;;;;

"Και γιατί να φύγουμε;;;Θα δούμε τίποτα που δεν έχουμε ξαναδεί;;;;;" :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil:

Γυρίζω τον αγριοκοιτάζω, ο Γιώργος κατάλαβε ότι πήρα ανάποδες και τον έδιωξε.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας

Αφροδίτη εγώ πλήρωσα 360ευρώ

Παναγιώτα μην λες καλέ μπουταλά τον Νικόλα, θα τα πεί όλα μαζεμένα και η Έλενα πολύ ελάχιστες λεξούλες λέει

Μάρθα κομάται τουλάχιστον σερί ή ξυπνάει και το βράδυ?

Αθηνά ελπίζω να χαλάρωσες τώρα που έκανες τον υπέρηχο και είδες ότι η μπουμπού είναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη 150 ευρώ έδωσα αλλά χωρίς να κάνω εξέταση για την ομάδα αίματος και το στίγμα. Τα είχα από την Ειρήνη.

MariaIoanna και γω είδα το όνομα ενός συμμαθητή μου από το σχολείο! :?:?:?

Nατάσα thanks!

Γωγώ είχα ΤΕΒΕ μέχρι πριν μισό χρόνο. Τώρα επειδή είμαι στον ΟΑΕΔ και παίρνω επίδομα έβγαλα βιβλιάριο στο ΙΚΑ ευτυχώς!

Μπράβο στην τσαχπινογαργαλιάρα σου!!!! 12780!!!!!! Όυάου!!!!!!! Τόσα κιλά θα είναι η Ειρήνη στο γυμνάσιο!!! :lol::lol::lol::lol:

Και επειδή έθιξες το θέμα, εγώ αυτήν τη φορά θα έχω μαζί μου το νινί. Στην Ειρήνη το μετάνιωσα αλλά δεν γινόταν και αλλιώς. Συζήτηση κάνουμε ε....

Εγώ διαφωνώ μαζί σου. Δεν το θεωρώ υπερβολικό. Η ελληνική πραγματικότητα μας κάνει απλά να μας φαίνεται παράξενο. Εγώ εύχομαι να αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο και αυτό μπορεί να γίνει μόνο αν κινηθούμε συλλογικά γιατί εγώ ,εσύ ή κάποια άλλη από μόνες μας δεν θα καταφέρουμε τίποτα.

Αυτάααααααα.....

:P:P:P

Καλέ μην παρεξηγείστε! Κουέντα κάνουμε! Πρέπει πάντα να συμφωνούμε;;;;

Παναγιώτα ντοπλερ μου κάνει η γιατρός οπότε σε κάθε επίσκεψη από δω και πέρα θα το βλέπουμε και αυτό!

Αθηνά τί καλά που κοντευείς....

Με το καλό!

Θπυ στη χλιδή αθα είμαι!

Με 800 ευρώ!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και στο Ιασώ σε 4κλινο που ήμουν εγώ είχε κουρτίνα, αλλά μόνο από τη διπλανή με έκρυβε.....

Οι απέναντι μια χαρά έβλεπαν τα μεμέδια μου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Έχω ακούσει ότι στο Έλενα στην καινούρια πτέρυγα είναι super....Υπερλουξ...

Εγώ βασικά δε θα ήθελα μονόκλινο...Θέλω παρεούλα μωρέ.... :oops::oops::oops::oops:

Παναγιώτα καλά σου λέει η Νατασούλα..Δεν είναι μπουνταλάς ο Νικόλας....Κάθε παιδί έχει το ρυθμό του.... ;););) Η Ιωάννα ξέρεις ότι μπουσούλησε 10,5 μηνών;;;;;;; :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Η συμπεθέρα μου η Λένα που είναι;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τί διακριτικός που είναι ο πεθερός σου ρε Γωγώ!!!!!!

Αυτή τη φοαρά θα ξέρουν πολύ λίγοι και καλοί οτι γέννησα! Είμαι λίγο παράξενη και δε θέλω πολλές επισκέψεις ιδίως από άτομα-συγγενείς που τους βλέπω μια φορά το χρόνο και αν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ο πεθερος σοτ γωγω δε παιζεται :lol::lol::lol::lol:

νατασουλα κ σερι κ ξυπναει..

σημερα ας πουμε ξυπνησε μια φορα..κ μετα στης 7

χθες σερι..

οτι να ναι..

αλλα πανω απο μια φορα πλεον δε ξυπναει..

360??????????/γιατι τοσο ακριβα καλε?

νατασα 800 για μια νυχτα μονοκλινο ειναι ακριβο ρε..

εγω δε εχω τοσα για 4 μερες που θα κατσω γεννεσις..δε διαθετω.

ρωτησες τη γυναικα?εχω αδεια τις μερες που σε ειπα..πες να ξερω..

παναγιωτα εγω ντοπλερ δε εκανα στο θοδωρη,,μονο στη β επιπεδου.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου με δουλεύεις με τον πεθερό;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Βασικά είμαι σκυλίτσα όπως έχετε καταλάβει....Άλλο σκηνικό.....

Έχουν έρθει ένα πρωί οι 2 αδερφές του πεθερού μου (70 χρονών περίπου) και οι οποίες δεν έχουν παιδιά να με δουν.....Και εκείνη την ώρα μου φέρνουν την Ιωάννα...Προσπαθούσα να την κρατήσω να τη θηλάσω καθότι δεν ήξερα και να θηλάζω και είχαν έρθει και οι δύο πάνω ακριβώς από τα βυζιά μου και μου λέγανε "κράτα την έτσι κλπ κλπ κλπ"...Και τα παίρνω κρανίο και τους λέω "Θα μου δώσετε συμβουλές για θηλασμό εσείς που ούτε καν έχετε γεννήσει;;;;;:" :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Μεγάλη χοντράδα είπα, το ξέρω, αλλά....... :oops::oops::oops::oops::oops: Και οι δυο μαζεύτηκαν με τη μια...Είμαι σκύλα!!!!Το ξέρω....

Αφήστε που πλάκωσαν στο μαιευτήριο κάτι ξαδέρφες των γονιών μου που έχω να δω χρόνια....Και μετά μου λέτε rooming-in..... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θου 800 για 2 μέρες! Αν κάτσω μια είναι 600!!!

Θα μιλήσω μαζί της και θα σου πω...

Γωγώ γιαυτό τώρα μην το πεις παντού. Μόνο σε αυτούς που θέλεις.

Σιγά μην έρθουν και οι θειές από Αμερική....

Ελέος!!

Καλά τις είπες πάντως!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...