Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

ειδε οτι εχει μεσα κοτοπουλο και δεν ειναι πανε ....

τι να πω δεν ξερω ....τρωει και τιποτα .....τα νευρα μου

δεν εχει τιποτε αλο αυτο θα φαει η τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ και ο άντρας μου πάντως ΘουΘου παίρνουμε κανονικά και επίδομα γάμου (10%) και επίδομα παιδιού (5%)...Κι εγώ ακόμα ΙΚΑ έχω....Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις που έδωσα για να αλλάξω ταμείο...Επιτέλους!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ελευθερία μου είδες τι τραβάμε;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Περαστικούλια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!!!ΙΚΑ έχω μόνο για ιατροφαρμακευτική περίθαλψη και ΤΣΠΕΑΘ για σύνταξη...Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και γι'αυτό κάθε μήνα παίρνω παραπάνω λεφτά..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα μισό μπωλ πατατοσαλάτα, ένα μήλο και ΣΚΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........

Έχω φοβερό φούσκωμα αλλά είμαι σχεδόν νηστική...

Αρχίσαμεεεεε. Πρέπει να κάνω μικρά και συχνά γεύματα γιατί δεν την παλεύω.

Έκλεισα ραντεβού και με τη γυναικολόγο για την άλλη Τετάρτη να δούμε πως πάμε.

Επείσης νομίζω οτι έχω και καούρες!!

:lol::lol::lol:

Λέτε να βγέί και αυτή με μαλλιά;;;

Στην Ειρήνη δεν είχα καθόλου αλλά βγήκε με πολύύύύύ μαλλούρα!

:D:D:D

Μόνη μου μιλάω....

Αφροδίτη κάτι ανάλογο μας έκανε η μαμά μου όταν είμασταν μικρά.

Μιαμ μιαμ μιαμ πολύ νόστιμο!

Ερη βάλε και τη δική σου παραλλαγή!

Θου εγώ δεν παίρνω επίδομα. Ούτε και ο Δημήτρης γιατί έχει ΤΕΒΕ.

Γ@μώ το κωλοΤΕΒΕ μου. Κάθε φορά που σκέφτομαι πόσα λεφτά δίνουμε το 2μηνό τρελαίνομαι. Και από παροχές κουραφέξαλα. Με τόσα λεφτά σε ιδιωτική ασφάλεια θα είχαμε παρκαρισμένο ελικόπτερο στην ταράτσα και με την παραμικρή γρατζουνιά θα φεύγαμε Ευρώπη.

Σκατάάάά΄...

Γωγώ επίδομα τέκνων έπαιρνε μόνο η μαμά μου ια φορά το χρόνο από τον ΟΑΕΔ. 300 ευρώ

Εφόσον παίρνει ένας από τους 2 γονείς ο άλλος δεν δικαιούται...

Μιλάμε όμως για χοντρό πακέτο!!! Να μην ξέρεις πως να τα ξοδέψεις λέμε.....

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΕς κοιμαστε!

καλα κανετε!

τωρα θα παω και εγω....επιτελους κοιμηθηκε!

ηθελε να δει τις βασιλοπουλες!

για φαγητα παλι λετε?

τελικα Αφροδιτουλα εφαγε ο Μανωλακης?

Παναγιωτα εγω στον σκληρο απο ζουζουνια (βιντεο και τραγουδακια) μικυ μαους,λουνει, τομ και τζερι,στρουμφακια, φρουφου, χαιντυ,γκουφυ, καρς,γουολ, σρεκ, μπαρμπι, βασιλοπουλες, χιονατη κλ

και απο τραγουδακια:στρουμφοσυλογη, μαζου,γκαμυ μπερ, φραουλιτσα κλπ

αααα καθως και παιδικες κατασκευες!

αυριο ρεπο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι θα κανω??????????

ουτε χθες εφαγε...εκτος απο το μεσημερι που τσιμπισε λιγη ψαροσουπα

το πρωι εφαγε 3 μπουκιες ψωμι και τις εκανε εμετο...το απογευμα τιποτα :(:(:(:(:( μονο γαλα πινει και του το εχω ανεβασει σε μλ του το εκανα 300

αφου την νυχτα που ξυπναει ειναι η επειδη πειναει η εχει ανασφαλεια και του λειπω(ετσι μου ειχε πει η παιδιατρος)

δεν αντεχω αλλο ειμαι ενα κουρελι....σημερα εχουμε σηκωθει απο τις 4 :o:o:o και καταληξαμε να ξανακοιμηθει με κοπους και κλαμματα στις 6 παρα δεκα :o

ααα το επιδομα το πηρα κι εγω απο τον οαεδ 98 ολοκληρα ευρω(φερτε μου σεκιουριτι :lol::lol::lol: )

και ενω περσυ τα εβαλαν στον λογαριασμο σε 10 μερες φετος ειπαν σε ενα μηνα :o:shock::o

την καλημερα μου σε ολο το τρενακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, μόλις βγήκε λίγο ήλιος λέτε να στρώσει ο καιρός?

Σήμερα έχω την βιοψία και ανώ μέχρι χθες δεν το σκεφτόμουνα καθόλου σήμερα μ'επιασε ένα άγχος τρελό :cry::cry::cry::cry::cry:

Αναστασία η παιδίατρος που πήγες τί σου είπε το συζητήσατε?

Αν τον ρωτήσεις τι θέλει να φάει δεν ζητάει κάτι?

Γωγώ το γάλα κατεβαίνει την 3η μέρα συνήθως πριν όμως υπάρχει το πρωτόγαλα το οποίο είναι ότι ακριβώς χρειάζεται το μωρό της πρώτες μέρες. Επίσης όσο περισσότερο βάζεις το μωρό στο στήθος τις πρώτες μέρες βοηθάς να κατέβει πιο γρήγορα το γάλα

Το επίδομα παιδιού αν δεν το παίρνεις από τον εργοδότη (δεν υπάρχει δηλαδή στην συλλογική σύμβαση) το παίρνεις από τον ΟΑΕΔ. Το κακό είναι ότι δεν πρέπει να το παίρνει κανένας από τους 2 γονιούς από τον εργοδότη για να το πάρεις από τον ΟΑΕΔ.

Κι εμείς δεν το παίρνουμε γιατί ο άντρας μου έχει ΤΕΒΕ κι εγώ ΤΣΜΕΔΕ

Ελευθερία περαστικά

Βίκυ καλή ξεκούραση

Νατάσα ελπίζω να είσαι καλύτερα, που θα γεννήσεις τελικά?

Μάρθα στο γέννεσις μόνο 3 φορές τα φέρνουν????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

και η δικιά μου την κοτόσουπα δεν την έφαγε και την καμουφλάρισα και λίγο!!! πώς τα καταλαβαίνουν αυτά τα παιδιά δεν ξέρω!!! [smilie=dontknow.gif]

τελικά της έδωσα χυλοπίτες με τυράκι και τις έφαγε όλες!!!

βρε Αναστασία τι γίνεται? :o , δεν τρώει, δεν κοιμάται?!

αν αισθάνεται ανασφάλεια, τότε να κοιμάσαι μαζί του......τουλάχιστον για λίγο καιρό!

όσο για το φαγητό τι να πω, μήπως του πονάει κάτι? για ρώτα τον!.....αν τρώει τα τοστ, βάλε στο μπλέντερ το φαγητό και κάνε το τοστ, θα το φάει, έτσι τουλάχιστον κάνω στην δικιά μου και το τρώει....την ξεγελάω!!!...βρες ένα κόλπο, έστω και παίζοντας!!!, ή στην παιδική χαρά.....

πήραμε χθες καινούργια senseo καφέ μηχανή, εγώ άλλη ήθελα αλλά τέλος πάντων!!! :angry:

Συμπεθέρα περαστικά και κοίτα μην κολλήσεις τον γαμπρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νατασσούλα καλά αποτελέσματα στην βιοψία σου σήμερα, ένα άγχος θα το είχα και εγώ, δυστυχώς όμως έχοντας άγχος δεν καταφέρνουμε και τίποτα!!!!

εγώ και τα 2 παιδιά τα είχα από την ώρα που γέννησα (δλδ εγώ τα είχα στην αγκαλιά μου ότανν έφυγα από το δωμάτιο τοκετού, μαζί φύγαμε) μέχρι που φύγαμε από το νοσοκομείο, πάντα μαζί μου, κοιμόντουσταν δίπλα μου στο κρεββατάκι τους....το ωραιότερο πράγμα και εγώ κουρασμένη ήμουν, αλλά είναι παιδιά μου και τα θέλω ......(μην βαράτε, και εσείς τα θέλετε το ξέρω!!!), αλλά χρησιμοποιούν το rooming in, πολύ ωραία... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα καλα αποτελεσματα με την βιοψια

σημερα ειναι ε??

ε που μυαλο το ξεχασα τελειως!!

κοριτσια ουτε καμουφλαρισμενα τα τρωει!!!

ουτε εξω αν τον βγαλω τρωει

ειχε στοματιτιδα γιαυτο μου ειπε η παιδιατρος οτι δεν ετρωγε....μα απο τις 8 του μηνα που ξεκινησε αγωγη ακομη δεν εχω δει βελτιωση

εν το μεταξυ ξερω οτι αν παω να κοιμηθω μαζι του(εκτος του οτι δεν θα κοιμηθουμε γιατι ο ενας ξυπναει τον αλλο)οταν θα ξαναπαω στο δωματιο μου θα εχει συνηθησει με εμενα και θα ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα

καθε μερα αγχος,καθε μερα να σκευτομαι τι θα φαει...αν θα φαει και αν θα κοιμηθει ηρεμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχές Αργυρώ και Αναστασία

Αναστασία ακόμα δεν έχει περάσει η στοματίτιδα? Τον πονάει?

Την αγωγή την συνεχίζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν το μεταξυ ξερω οτι αν παω να κοιμηθω μαζι του(εκτος του οτι δεν θα κοιμηθουμε γιατι ο ενας ξυπναει τον αλλο)οταν θα ξαναπαω στο δωματιο μου θα εχει συνηθησει με εμενα και θα ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα

καθε μερα αγχος,καθε μερα να σκευτομαι τι θα φαει...αν θα φαει και αν θα κοιμηθει ηρεμος

ναι μπορεί να είναι έτσι μπορεί και όχι, δεν ξέρεις ποτέ πώς θα αντιδράσουν τα παιδιά! μπορεί να αλλάξει......εντω μεταξύ, όμως, θα έχεις ανακτήσει κάποιες δυνάμεις και ο ίδιος θα έχει κοιμηθεί και ξεκουραστεί,........ για λίγο διάστημα - ίσως - και να μην βλάπτει.....εγώ προσωπικά θα το έκανα.....όταν η μικρή ήταν λιγότερο από 1 έτους υπήρχαν νύχτες που την κρατούσα στην αγκαλιά μου για 5 ώρες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το δοκιμασω και αυτο αργυρω μου

και ο θεος βοηθος!!!!

η αγωγη για την στοματιτιδα τελειωνει σημερα 8 μερες του βαζω αλοιφη και 8 μερες ειναι που πινει βιταμινες

δεν θα επρεπε να διχνει καποια σημαδια βελτιωσης???

τετοια ωρα ο σπυρος ηταν ολο μαμ και μαμ ετρεχα να φτιαξω το πρωινο του γιατι θα ετρωγε κι εμενα :lol::lol: τωρα.....ουτε που μου το αναφερει,αν δεν του πω εγω δεν μιλαει :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Πήραμε το πρωινό μας και σε λίγο θα ετοιμαστούμε να βγούμε στις τράπεζες!

Τέλεια.........

Νατάσα με ξαναρώτησες και το ξέχασα...

Συγνώμη... :oops::oops::oops:

Θα γεννήσω στη Βιοκλινική και αν όλα πάνε καλά θα πάρω το πακέτο της 1 μέρας (ή μπορεί 2) και μονόκλινο για να έχω μαζί μου το μωρό. Αν τελικά κάνω καισαρική (ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΠΤΩΣΗ :lol::lol::lol: ) θα πάρω πακέτο 3 ημερών .

Καλή επιτυχία με τη βιοψία! 'Ολα καλά θα πάνε!

Αναστασία μου τί ζόρι μπορεί να τραβάει ο καημένος...

Ελπίζω να το ξαπεράσει σύντομα και....να φαεί!!!

Βίκυ, Argi καλημέρα!!

Λείπει η Χρύσα και ούτε 3 σελίδες δε γεμίζουμε τη μέρα!!! :D:D:D:D

Χρυσάάάάάάαά΄!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες,

Νατασούλα και απο μένα καλά αποτελέσματα να έχεις και όλα να ειναι οκ! ;)

Λοιπον για την μακαρονόπιτα δεν εκανα παραλλαγή τελικά.. της άλλαξα τα φωτα..

Σε κάποια φάση θα την ανεβάσω στο blog μου σήμερα όταν προλάβω...

Φιλάκια θα τα πούμε και μετά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

Νατασουλα καλα αποτελεσματα με την βιοψια!

ολα καλα θα ειναι!

Αναστασια η στοματιτοτιδα για να κανει τον κυκλο της με αγωγη η οχι θελει τ λιγοτερο 2 εβδομαδες!

απο την στιγμη που πινει γαλα μην σε ανησυχει....!

κανε του οτι του αρεσει και αν το φαει καλως αν οχι μπορα ειναι και θα περασει!

σουπιτσες δεν τρωει καθολου?

υπομονη!

οσο για το ξενυχτι.....δεν μπορω να μιλησω!

εμενα κοιμαται μετ ατις 12:30!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία υπομονή αν είναι από την στοματίτιδα θα ξανααρχίσει να τρώει μόλις του περάσει

Νατάσα τέλεια, είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα γεννήσεις φυσιολογικά, με τόση θετική σκέψη τί στο καλό δεν μπορεί κάτι να στραβώσει :D:D:D

Βίκυ το πακετάκι το έχω έτοιμο αλλά δεν πρόλαβα να το στείλω, μέσα στην επόμενη εβδομάδα όμως θα το πάρεις σίγουρα :)

Ερι το blog σου τέλειο, λαχταριστό , λαχταριστό :lol::lol:

Αργυρώ αλέθεις το φαγητό και το κάνεις τοστ και το τρώει????? πολύ καλή ιδέα θα το δοκιμάσω αν και η δικιά μου ούτε για τοστ τρελένεται

Χθες έφαγε αυγό βραστό μετά από πολύ καιρό και είχε πολύ γέλιο έκλεινε να μάτια ξινιζόταν αλλά στο τέλος το κατέβαζε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Έγρψα ένα κατεβατό και χάθηκε...

Νατασούλα να πάνε όλα καλά με τη βιοψία...Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου!!!!! :P:P:P

Αναστασία μου ακόμα ταλαιπωρείται ο Σπυράκος ε;;;;; :(:(:( Υπομονή!!!!!!!

Βίκυ 12.30 κοιμάται η γλωσσού;;;;; :o:o:o:o Καλά κι εσύ πότε ξεκουράζεσαι ρε Βικάκι;;;; :roll::roll::roll:

Νατασούλα σε έχει ο άντρας σου ασφαλισμένη στο ΤΕΒΕ;;;;;

Αρτζι μου χωρίς να αναφέρομαι σε εσένα με αφορμή αυτό που έγραψες για το rooming in, θέλω να πω για ένα θέμα που δημοσιεύτηκε χθες στο mammy σχετικά με αυτό!!!!!!!!!!

ΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣ με τις τέλειες μαμάδεςςςςςςςςςς.....Έλεος!!!!!!!!!!Βαρέθηκα να ακούω για τα καημένα τα νεογέννητα που τα κακά μαιευτήρια έχουν πεταμένα σε απάνθρωπες αίθουσες νεογνών κι όχι στην αγκαλιά της σούπερ μαμάς, η οποία μετά από την ταλαιπωρία της γέννας έχει η ίδια το κουράγιο να φροντίσει το μωράκι της.....Έλεος!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Εγώ ως κακιά και άσπλαχνη μάνα σας λέω ότι ούτε την Ιωάννα μου ήθελα πλάι μου στο μαιευτήριο ούτε το μωράκι που πρώτα ο Θεός θα έρθει σε 6 μήνες......Και τις αντοχές δεν είχα και δε θα έχω, είναι οι τελευταίες μέρες που απομένουν για ξεκούραση και όχι δε θέλω το παιδί μου να είναι σε μια πηγή μικροβίων που θα φέρνουν οι επισκέπτες οι δικοί μου και των άλλων μαμάδων.....Και δε ντρέπομαι καθόλου να το πω....Θα έχω το παιδί μου σπίτι μου συνέχεια για μια ζωή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα υπόλοιπα στη συνέχεια....Να ηρεμήσω και θα σας γράψω τα νέα μας!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!

Αρτζι μου δεν είναι επίθεση προς εσένα!!!!!!!!Σε συμαπθώ πολύ πολύ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγο δεν εφαγε,ψωμακι δεν εφαγε,τοστ ουτε να το δει....οποτε του εκανα ενα μπουκαλι γαλα και το ηπιε :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

τωρα του φτιαχνω κοτοσουπα(ευτυχως με τις σουπες κατι τρωει,εστω το μισο πιατο του)

γωγω συμφωνω μαζι σου!!!!!!!

εγω στο αλεξανδρας,πριν ανακαινιστει η πτερυγα που ημουν,ημουνα σε εναν θαλαμο με 12 κρεβατια :o:o:o:o:o φανταστειτε τι γινοταν με το επισκεπτηριο!!!!!

αφου οταν ηθελα να βγαλω γαλα με το θηλαστρο με πηγαινε η μαια σε ενα δωματιακι διπλα στο μπανιο των μωρων(γιατι ειχαμε και εναν μπαμπα που δεν ελεγε να βγει απο τον θαλαμο...μονο η γυναικα του ειχε γεννησει καμια αλλη :twisted::twisted: κι εγω δεν ηθελα να με βλεπει αλλος ακομη και το μωρο να ειχα και να το θηλαζα)

οταν μου ελεγαν ειρωνικα ολες οι αλλοδαπες(ημουν η μοναδικη ελληνιδα) εσυ που το εχεις το μωρο σου??

ενιωθα πολυ χαρουμενη που δεν ηταν σε τοση βαβουρα και μικροβια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αλέθεις το φαγητό και το κάνεις τοστ και το τρώει????? πολύ καλή ιδέα θα το δοκιμάσω αν και η δικιά μου ούτε για τοστ τρελένεται

Χθες έφαγε αυγό βραστό μετά από πολύ καιρό και είχε πολύ γέλιο έκλεινε να μάτια ξινιζόταν αλλά στο τέλος το κατέβαζε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βγαίνει σαν τριμμένη παρμεζάνα!!!! κυρίως το κοτόπουλο κάνω γιατί η κυρία έχει ένα θέμα με το πουλερικό!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα την άλλη Νατάσα ρωτούσα για το ΤΕΒΕ...Τη Lovie.... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Δε συγχίζομαι ρε συ, αλλά δεν μπορώ να ακούω τέτοια.....Εμένα μια χαρά είναι η Ιωάννα μου που δεν την είχα δίπλα μου στο μαιευτήριο...Ούτε ψυχολογικά έχει ούτε τίποτα...Εξάλλου, μονίμως κοιμόταν....Όσες φορές ερχόταν κάποιος εκτός επισκεπτηρίου και πήγαινα στην αίθουσα νεογνών και τους παρακαλούσα να μου βγάλουν το πιρεξάκι να δουν οι φίλες μου την Ιωάννα, ποτέ δε τη βρήκα να κλαίει.....Συνέχεια ύπνο....

Αναστασία 12 άτομα;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Κι εγώ είχα πρόβλημα με το θηλασμό....Δεν μπορούσα να θηλάσω μπροστά σε κόσμο...'Ημουν σε 4κλινο...

Επίσης, στο δωμάτιο μέσα είχε μια τρεις γλάστρες...Είπα στη μάνα της 300 φορές να τις βγάλει έξω, γιατί δεν κάνει για τα μωρά και αυτή με έγραφε....Και οι μαίες που έκανα παράπονα δεν έλεγαν τίποτα, επειδή ήταν περίεργη η κατάσταση με την κοπέλα...Πρόωρα δίδυμα στις 29 εβδομάδες και αυτή μέσα στο Ιασώ για 3 μήνες πριν γεννήσει σε πλήρη ακινήσια...Αφού τη σήκωναν μετά τη γέννα να περπατήσει και συνέχεια λιποθυμούσε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηστευω οτι γνωριζομαστε καλα τοσο καιρο εδω μεσα .

δεν αναφερθηκα ποτε στισ μαμαδες και στο αν καποια εχει την κουραγιο η οχι να φροντισει το μικρο απο την αρχη .

και μενα νοσηλευτηκε 2 εικοσιτετραωρα στην παιδιατρικη με δεκαδεσ σολινακια να κλαιει και δεν τον ειχα κοντα μου και με ρωτουσαν ολοι που ειναι το παιδι σου. Δεν σηκωθικα 1-2 φορεσ να παω να τον θηλασω γιατι ηθελα να κοιμηθω και ας ηξερα οτι θα τον ηρεμουσα λιγο απο αυτο που περνουσε.

δεν μου αρεσει η πολιτικη των μαιευτηριων στην Ελλαδα που απομακρυνουν το μωρο απο την μαμα του και τα εχουν ολα μαζι σε μια εθουσα με ξενεσ γυναικεσ γυρο τουσ .

δεν κρινω οσεσ πιστευουν οτι αυτο ειναι το καλυτερο για τον α β λογο .Ολεσ οι μαμαδεσ κανουμε επιλογεσ ,για αυτεσ τισ επιλογεσ εγραψα εκει οτι οποια θελει να το εχει κοντα τησ υπαρχουν επιλογεσ .

τωρα αν και αυτην την προσωπικη αποψη και επιλογη την θεωρειτε "τελεια μαμα " δεν εχω να πω κατι παρα πανω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

έχω πάθει ένα σοκ από το πρωί.

Χτύπησε το τηλ χτες το βράδυ και μας είπαν για ενα φίλο μας ότι είναι κατηγορούμενος για παιδοφιλία και σήμερα είδα το όνομα του στη λίστα με τους παιδόφιλους!! Μα είναι δυνατόν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...