Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Ενα διαλειμα απο τις δουλιες..πονεσε η μεση μου!!!!!

Κοριτσαρες εχετε χαιρετισματα απο την Ευη...οχι δεν γενναει ακομα...

Αρτζ μηπως μιλησες με την Αθηνα..γεννησε...

Λενακι δεν ξερω τι να σου πω..ενας λογος που θελλω να γεννησω φυσιολογικα..ειναι και η ναρκωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τί κάνετε;;;

Εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη και κέφι...

Είμαι πολύ πεσμένη, στα τάρταρα που λένε; Αυτό...

Και έχω λόγο ρε γμτ...

Τέσπα

Τουλάχιστον έκανα το μάθημά μου το πρωί και ηρέμησα λίγο. Το απόγευμα πήγαμε και για κολύμπι με την Ειρήνη. Το χάρηκε το πουλάκι μου! Αλλά εγώ σκατά...

Θου περιμένω τηλ για τα νέα.

Μαρία την Τετάρτη θα πάς;; Και γω!

Χρύσα εγώ κάνω πανέ σε λαδόκολλα και αντί για φρυγανιά βάζω τριμμένα κορν φλεικς. Δοκιμάστε το!

Αφροδίτη όλα καλά;;

Παναγιώτα άντεξες;;;;

Νατασούλα βρικολάκιασες ε;;; Κοιμήσου σήμερα να ξεκουραστείς!

Argi μπρρρρρ κρύο...

Λένα καλή επιτυχία με τον Τόλη! Όλα καλά θα πάνε αρκεί να σκέφτεστε θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα γιατι βρε πουλακι μου τετοιο πατο..ελα ανεβα λιγακι....δε βοηθαει και ο καιρος

Ωραια ιδες αυτο με τα κορμ φλεικσ...θα τα δοκιμασω τα τριβεις στο μπλεντερ;;;; και τα παναρεις μετα οπως και η φρυγανια ετσι;;;

Νευριασα..ο γειτονας καπνιζε στο μπαλκονι που ειναι διπλα απο το δικο μας της κρεβατοκαμαρας...ειχα τοση ωρα ανοιχτα και τωρα βρωμαει το δοματιο τσιγαριλα..γκρρρ..θα βαλλω μερικες σταγονες αιθερια ελαια στον ιονιστη μπας και ξεβρομησει λιγο...

Κουραστικα, θελω να κανω ενα ζεστο μπανιο και να κοιμηθω ...ζηταω πολλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas leo ena syntomo geia sas.exo xathei apo tote poy arxisa na douleuo.me tis vardies,moro,doyleies ta xo paiksei.sas agapo poli kai na eiste panta kala :lol::lol::lol: elpizo me tin adeia poy tha parvo meta tis ekloges na ta poyme pio kala kai irema.kalinihta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!!!!!!!!!

πηγα εκανα το μαγαλο υπερηχο..

ολα καλα..

το νινι ειναι καλα..

ειναι 477 γρ στις 22 βδομαδες κ 1 μερα

ο θοδωρης στης 22 κ 6 μερες ηταν 504 :)

στη μεση τυ υπερηχου λεω στο dvd θα φαινετε το φυλο?

κ με λεει θες dvd?απ τη αρχη επρεπε να το πεις..

εγω το σκεφτηκα στη αρχη αλλα λεω ε δε μπορει θα το γραψει..

με λεει τωαρ θες να το αρχισω?

κ ειμασταν στη μεση..κ της ειπα οχι..

στεναχωρεθηκα..

ενας αλλος λγος οτι ειναι αγορι.

με λεει κοιτα αλλου να δω φυλο..

κστα 5 δευτερα με λεει οκ..

αρααααααααααααα ειδε τσουτσου λεω για να ταν τοσο γρηγορο

εφαγα γαριδακια...φετα με μερεντα..κ 2 τοστ..ειναι πολλα? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηη

μπράβο πολύ χάρηκα όλα καλά!!

μη νομίζεις εμένα και στις 2 αμέσως έλεγε ότι είναι κορίτσι φαίνεται.

Νατασούλα γιατί μωρέ?

Εσύ που πάντα είσαι ανεβασμένη και σε ζηλεύω για την καλή σου διάθεση :-*

Εμείς γυρίσαμε απο ΙΚΕΑ.

Πήραμε κάποια πραγματάκια για το σπίτι.

Λίγο σαν να ανέβηκα εγώ λέω.

Αδιαθλετησα κιόλας χτες οπότε μου φύγανε τα πολλά νεύρα.

πήγαμε πάλι παιδίατρο χτες. Η μικρή με αντιβίωση και αερολίν (και αυτή μαζί με την Ιωαννα)

Πυρετό δεν έκανε σήμερα το μωρό μου και τι καταχάρηκε στο ΙΚΕΑ!!

Τώρα κοιμάται και δεν είναι ζεστή.

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσα ναι, το αλέθεις στο μούλτι η με ένα γουδί. Γίνεται τέλειο!

Θου κορίτσι έχεις.

Άκουσέ με...

loukoumas που είσαι βρε κοπελιά;

Το μικρό σου τί κάνει;

Καλό κουράγιο με τη δουλειά...

Mαρία έχει ΙΚΕΑ στη Λάρισα;;

Τέλεια!! Αφού το χαρήκατε;;;

Εγώ έπνηξα τον πόνο μου με ένα Creamy cheese από τα goodies...

Απορία της ημέρας. Αυτό το αερολιν τί είναι;;; Πολύ παίζει γενικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to proi hmouna kala kai to apogeuma xalia maura

den kserw ti einai to aerolin alla exw akousei oti kimounte polu kala me auto :D skeutomoun kapote na parw na tou dinw mios kai eklina mati :lol::lol::lol::lol:

thouli kala den eides tosh wra tipota na eksexei ?

maria iwanna exw paei sto ikea ths larisas ,pigename pros athhna kai stamatisame gia fagito ....genika se ola ta ikea exw paei :? sthn thesalonikh einai to kalutero giati exei ana takta diastimata fiales me nero ....pouthena alou den exei !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αφρο αυτο προσεξες?

τι φυαλες νερο :lol::lol::lol::lol::lol: θεα...

οταν εδειχνε τα ποδια εγω κοιτουσα ετσι :roll::roll::roll:

δηλ δε εβλεπα κ ελεγα ναι ναι :lol::lol::lol::lol:

ρε αφρο λες κοριτσι?αντε ταταρτη θα μαθουμε απο τη μαρια νεα..μετα η γωγω κ μετα ΕΣΥ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

τι κανετε κοριτσια μου ειστε ολες καλα??

εμεις μια απο τα ιδια τι να πω πια κουραστικα.....

το aerolin ειναι σπρει για βροχικα,βηχα και τετοια πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εμείς χθες το απόγευμα είχαμε λίγη γκρίνια!!, τελικά ο Λουκάς έφαγε την κοτόσουπα,η η μικρή όχι με το μπαίνει το 1ο κουταλάκι στο στόμα, το βγάζει κατευθείαν! πολύ μου την δίνει αυτό!!! .....μετά από καμμιά ώρα ο Λουκάς ζήτησε να φάει ένα πτι μπερ Παπαδοπούλου και του δίνω, ζητά και η μικρή και της λέω "όχι εσύ να φας το φαγητό σου"!!! βάζει κάτι κλάματα, αλλά δεν ενέδωσα, ούτε και εκείνη όμως, ξαναείδε το φαγητό και το σκέπασε μόνη της!!! :o:shock:

τελικά κοιμήθηκε μόνο με ένα γιαουρτάκι!!!! και το βράδυ ξύπνησε, πιστεύω επειδή πεινούσε.....σήμερα το ίδιο θα φάει αλλά πρέπει να το καμουφλάρω λίγο για να μην το καταλάβει!!!!

Θούλη ωραία τα νέα σου και εγώ είχα στενοχωρηθεί που δεν πήρα βίντεο, αλλά μετά την γέννα το ξεχνάς!!! ;)

Μπράβο στην Λάρισα που έχει και ΙΚΕΑ!!!!

Αφρο μάλλον ήθελαν να σε υποχρεώσουν να πας στο εστιατόριο για κανένα ποτάκι!!!! :lol:

Καλημέρα Αναστασία, γιατί έτσι ο Σπύρος? η δικιά μου αν ξυπνήσει της λέω: "ώρα για ύπνο τώρα τέλος!!!" με σοβαρό και αποφασιστικό ύφος, και κοιμάται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

δεν μπορώ άλλο αυτήν την υγρασία, έχω 3 μέρες απλωμένα ρούχα και δεν στεγνώνουν με τίποτα. Είναι 1η φορά που θέλω τόσο πολύ ένα στεγνωτήριο :?

Μάρθα μια χαρά το σποράκι, απορώ πάντως με την υπομονή σου που αντέχεις να μην μάθεις φύλλο

Νατάσα τι έπαθες και είσαι χάλια, άντε ανέβα λίγο

Το αερολιν είναι για τον ξερόβηχα, υπάρχει σε σιρόπι και σπρει για εισπνοές

Αργυρώ η Έλενα δεν τρώει καθόλου σούπες μόνο ο τραχανάς της αρέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νατασσούλα, σιγά μόνο σούπα δεν ήταν, έβαλα ριζάκι και το ήπιε το ζουμί της και στο πιάτο της δεν έβαλα σχεδόν καθόλου ζουμί!!!!

θέλω απλά πράγματα: να κάθονται στο τραπέζι, να τρώνε ήσυχα ό,τι τους βάζω και μετά ας παίζουν.....

ξέχασα να σας πω, σήμερα έχουμε 2 βαθμούς........!

εμείς έχουμε στεγνωτήριο αλλά μην νομίζεις, τα ρούχα των παιδιών δεν μπαίνουν, μόνο πετσέτες, σεντόνια, φανελάκια και καμμιά φορά βάζω και τζιν του Λουκά!!!!.....εμείς έχουμε τις απλώστρες στο υπόγειο και στεγνώνουν με ανοιχτά παράθυρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

τι καταχνιά και μουνταμάρα είναι αυτή σήμερα!

Και αυτή η βροχή αμάν.. κι εγώ ζηλεύω τα στεγνωτήρια κάτι τέτοιες στιγμές.

Το μωρό μου το μικρο είναι μια χαρά καθόου πυρετό και κοιμήθηκε μια χαρούλα!

Μάλλον ήθελε να βάλει τα καλά της και να πάρει τον αέρα της :lol:

Αυτό είναι το αερολίν και εμείς τώρα το μάθαμε.

Και ΙΚΕΑ έχουμε και Pantheon Plaza και άλλο ένα εμπορικό (GAIA) και ετοιμαζόμαστε για 2ο Jumbo.

Και η δική μου διάθεση είναι μια χαρά. Ελπίζω να κρατήσει :roll:

Πάντως χτες που θέλαμε νερό βρήκαμε φιάλες με νερό και ήπιαμε

Φιλιάαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααααααααααα.......Τι κάνετε τρελοκαμπέρες;;;;

Εγώ καλά....Κάτι ψιλοπροβλήματα με τη δουλειά που ώρες ώρες σκέφτομαι να την παρατήσω, αλλά κάνω υπομονή...Μου ζητάνε περισσότερη δουλειά εκτός εφημερίδας και φυσικά χωρίς ευρώ παραπάνω.... :evil::evil::evil::evil: Και δεν μπορώ να αρνηθώ.... :evil::evil::evil::evil:

Θουλάρα χαίρομαι που όλα είναι καλά με το νινί!!!!!!!!!!Μην είσαι σίγουρη ότι είναι αγόρι....Εγώ τώρα στην αυχενική που έκανα, με το που μου ακούμπησε ο γιατρός τον υπέρηχο στην κοιλιά μου λέει αμέσως κορίτσι... :shock::shock::shock: Και χωρίς να τον ρωτήσω.... :o:o:o:o

Ρε αγορομάνες αλήθεια φαίνεται το τσουτσουνάκι κανονικά στον υπέρηχο;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜαρίαΙωάννα χαίρομαι που είναι καλά η μικρή....

Εμείς με αερολίν κάναμε εισπνοές όταν η μικρή είχε πάθει τη λοίμωξη του αναπνευστικού.... :cry::cry:

Αφρο σε έβλεπα στον ύπνο μου, αλλά δε θυμάμαι πώς.... :roll::roll::roll::roll:

Α, Χρύσα και Νατάσα, χθες μιλούσα με τη μάνα μου και της έλεγα ότι μου είπατε για πανέ στο φούρνο σε λαδόκολλα και μου είπε ότι κι εκείνη έτσι το έκανε όταν ήμασταν μικρά.... :D:D:D Τώρα δε φτιάχνει....

Το απόγευμα έχουμε το εμβόλιο της Ιωάννας...Τη ζύγισα το πρωί νηστική και ήταν 12.780.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Μα να παίρνει ακόμα μισό κιλό το μήνα;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Βέβαια, πλέον δε φαίνεται χοντρούλα, έχει ψηλώσει..Λέτε να είναι βαριοκόκκαλη;;;;;; :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Θέλω κι εγώ να πάω ΙΚΕΑ να χαζέψω....

Αρτζι, Νατασούλα τα φιλιά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και παλι.....δεν εφαγε!!!!

μας βλεπω να καταληγουμε στο νοσοκομειο

μα καλα δεν κανουν τιποτα οι βιταμινες????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερα σε ολες!

τι κανετε?

χαιρομαι που ειχατε καλα αποτελεσματα απο τους υπερυχους!

καλη επιτυχια στον Τολη!

εγω σημερα παλι απογευμα... χθες την μικρη την κρατησε η μαμα μου...πηγε ο αντρας μου να την παρει και δεν ηθελε νακατεβει κατω.....!

το βραδυ που την ειδα με φωναζε ¨κα Κατερινα¨( η δασκελα του ανηψιου μου) και "κυρια κυρια¨

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τωρα βλεπει τηλεοραση......σημ. εχω πολυ παιδικο υλικο...οποια θελει εδω ειμαι!

μαγειρευω κοκορα με μακαρονια!

θελ να κανω πατζουρια και δεν εχω κουραγιο......για γυναικα με τιποτα δεν βγαινουμε....!

θελω και εγω να παω στο ΙΚΕΑ!

ΤΩΡΑ!

θελω να παρω κατι παιχνιδοκουτα για το παιδικο!

εφτασε η ωρα να μαζεψουμε το αντισκηνο του νονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω το εξπρες!!!!!!!!!!!!

θουλη,εκανες υπερηχο?????οι υπολοιπες κοιλιτσες τι κανουν?????

σε 10 μερες ερχονται τα προσκλητηρια!!!!!!!!! :D

ειμαι αυπνη..........πως την παλευετε εσεις βρε κοριτσια με δουλεια και ξενυχτι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα και με την Αθηνά στο τηλέφωνο, ίσως από βδομάδα να γεννήσει!!!, που έρχεται και η μαμά της!!! ;) , τώρα ετοιμάζεται να συναρμολογήσει το κρεββάτι της δανάης!!! :shock: , εν τω μεταξύ έφτιαξε πίτες και τις γέμισε με μοσχάρι σουβλάκι και πατατούλες και ντομάτα, κρεμμυδάκι! με λίγα λόγια μου άνοιξε την όρεξη και θα φτιάξω και εγώ κάποια στιγμή!!!!

Νατασσούλα φαντάζεσαι να είμαστε σαν την γριούλα αυτή? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!

Καλε τι εχετε;;;Χρύσα και Νατασα;;;;Γιατι μωρε ειστε πεσμενες;;;

Νατασα με ειχες ρωτησει και το ξεχασα.Στο μητερα θα γεννησω.Επισης χθες πήγα σε μια προεκλογικη συγκεντρωση ενος γειτονα που βαζει για δημοτικος σύμβουλος και εφαγα σα γουρουνα. :o):o):o):o)

Θούλι ωραια η κόρη σου ρε;;;;Ουτε και εγω εχω dvd.Δε ξερω αλλα ποτε δεν ημουνα ξετρελαμενη με 3d φωτο εμβρυων και dvd υπερηχων.Επισης τι όνειρο ηταν καλε αυτό που είδες;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικα χθες το ικεα ειχε την τιμιτικη του.Και εμεις εκει πήγαμε να πάρω εκεινα τα παιχνιδακια-φαγητα τα πάνινα.Α, και τσακισα και ενα χοτ ντογκ εκει. :oops::oops::oops::oops:

Γωγω όλα τα παναριστα γίνονται στο φουρνο.Απλως να ειναι λεπτοκομενα και οχι κουμουτσες.

Ρε Αργυρω αυτη η γιαγια ειναι απο φυσικου της ετσι;;; 8-|8-|

Βίκυ μου τι παιδικό υλικο έχεις;;;Για πες.

Αναστασια γάλα και κανα φρουτο τρώει;;;;Δηλαδη αρνειται να φαει ή τρωει λιγο και μετα το φτύνει;;;

Παντως και ο δικος μου μονο γαλα πινει με ορεξη.Τωρα του τα κοψα και τα τριμμενα εντελως και τρωει μετρημενα 5 μπουκιες.Ηθελα να ξερα που εμεοιασε αυτο το παιδι και ουτε τρωει ουτε κοιμαται;;;;; :-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...