Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

εγω παλι δεν ειμαι ουτε στο ενα ακρο ουτε στο αλλο!

αναλλογα με τις περιστασεις πρατω!

πχ αν ειμασε σε παρτυ δεν θα της απαγορεψω να φαει πατατακι αλλα στο σπιτι δεν θα το επιτρεψω σε καθημερινη βαση.....αλλα αν τρωμε εμεις πως μπορουμε να το απαγορευουμε στο παιδι?

και ναι θα φαμε και πιτογυρο αλλα 1 στις τοσες οχι καθημερινα!

ποτε μη λες ποτε!

αυτο που δεν μου αρεσει ειναι να τρωει τα παιδια τζανκ φουντ αλλα και για αυτο εχει ευθυνη η μαμα τους!

ααααααα τα γυφτακια της περιοχης μου τρωνε οτ πιο βρωμικο και ετοιμο υπαρχει....και τα ατιμα δεν παθαινουν ουτε αλλεργιες ουτε τιποτα.....ε δε μπορει κατι κανουν οι γονεις τους..... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

opos ta leei h bikh .

apo ola exei faei kata kairous .

analogos thn peristash .

makari na etroge kai to fagito tou xoris na to eksetazei eksonixistika opos troei auta pou den exei ksana dei kan xaaxaxaxa

mapos katalebenoun oti to tade pou den to exei ksana dokimasei einai kalutero apo to tade pou to kserei :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxa..Βικυ εμενα μου λες;;;;

ξερεις ποσε ςφορες το εχω πει...

οι γυφτισσες γυρνανε ξυπολητες τα γυφτακια ξυπολητα, δεν εχουν ειδικκα μηχανηματα για τις μηξες ουτε φυσιολογικους ορους ουτε τιποτα...και ομως τα βλεπεις..μια χαρα...εχουν βεβεια μικροτερο προσδοκιμο ΜΟ ζωης..αλλα και παλη..δεν ξερω τι να πω!!!

Τους αφισα τις προαλες κατι ρουχα που μου εδοσε η κουμπαρα μου..σημερα ειδα το ενα να τα φοραει..φαση εχουν...ζουν σε κυριολεκτικα ερηπεια, αλλα βλεπω τα παιδια τους να ειναι χαρουμενα και ευτυχισμενα...

Αφισα και μερικα δικα μας ρουχα κυριως χειμωνιατικα του Χριστοφορου που δεν τα θελλω γιατι ειδα μια ετοιμογεννη...καποια ισως να τους πεσουν μεγαλα..αλλα φανταζομαι δε θα τους πειραζει

Πειναω...

σημερα εχω φιλετο κοτοπουλο ψητο...με μπροκολα κολοκυθακια και καροτα...

Ποσο θα ηθελα μια πιτσα με κοκα κολα τωρα!!!!!

χαχαχα..Αφρο να εισαι σηγουρη....εμενα ειναι επιλεκτικο ςμε τα νεα..τα δοκιμαζει..και αμα δεν του αρεσει τα φτυνει...αλλα ειναι και ακλεκτικος με το χρωμμα...τις προαλες του εβρασα γλυκοπατατα..και εγινε μπλε..ε δεν ηθελε να την φαει..ενω αλλιως τη τσακιζει...αντ'αυτου εφαγε ενα πεινιρλακι...το εγλειψε ομως λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κι εγώ δίνω στην Ιωάννα τα πάντα, αλλά όποτε τύχει...

Και πατατάκια έχει δοκιμάσει και σοκολάτα και πίτσα και γύρο....

Αλλά νομίζω είναι όπως μαθαίνει το παιδί...

Ένα Σάββατο μεσημέρι ήμασταν έξω και καθίσαμε να φάμε στα Goody's και πήραμε και στην Ιωάννα ένα Junior.Είχε κοτοπουλάκια πανέ και πατάτες....Κορίτσια τι να σας πω;;;;Ούτε να τα φτύσει....Το κοτόπουλο ούτε καν το δοκίμασε και την πατάτα,την έφτυσε..... :shock::shock::shock::shock::shock: Πολύ χάρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ρε Αφρο τι παιδί είναι αυτός ο Μανωλάκης με το φαγητό;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Θου τι ώρα έχεις β επιπέδου;;;;;;

Η Ιωάννα αν και τρελαίνεται για τη μαμά μου, επειδή είναι αυστηρή μαζί της, συνέχεια της λέει "Άσιε με..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υτην την στιγμη ο σπυρος τρωει πιτσα απεξω

κι εγω θα ηθελα να του δωσω κατι πιο υγιεινο αλλα οταν δεν τρωει τιποτα????αναγκαζομαι και του δινω και τηγανιτα και ετοιματζιδικα

προσπαθω τουλαχιστον να τρωει ψητα...κατι γινεται εκει

ετσι το πρωι η το απογευμα τρωει μπισκοτα η καμια κρεμα

δυστυχως δεν εχω αλλες επιλογες...δεν μου δινει επιλογες ο ιδιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειχαμε παει πανω ,τον κυνηγουσε η μικρη Μαρια (20 μηνων και αυτην ) να του δωσει μπιφτεκι ,δεν το ηθελε τησ το εδεινε πισω ,του το εδωσα εγω ...τιποτα ,του το εδωσε η κουμπαρα μου τιποτα αυτοσ οχι .

βλεπει ενα κομματι κεικ που δεν ειχε ξανα δοκιμασει κεικ και το πηρε αμεσωσ νατο φαει !!!!

εμενα αντιθετοσ τα κρεατα τα θελει πανε ,αν δεν ειναι ετσι δεν τα τρωει :?

και δεν θελει να ειναι κοκκινο το φαγιτο του (οχι σαλτσεσ) αλλα ασπρο ,και γενικα να του αρεσει η οψη του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια τι καθομαστε και συζηταμε τωρα..ο κοσμος δεν εχει να φαει και εμεις κανουμε και επιλεκτικη διαλλογη.

Κατι που εγω σνομπαρω σαν ανθυγειηνο σε καποιο αλλο παιδι θα σωσει τη ζωη του..λετε οι μαμαδες στην υποσαχαρια Αφρικη να επελεγαν να δοσουν στα παιδια τους ριζες αντι για χαμπουργκερ;;;;

Απλα με εκνευριζει που ο καθενας λεει την αποψη του..αυτη αμα ηξερε οτι ακομα θηλαζω..θα ειχε κανει ολοκληρη διατριβη για το ποσο κακο κανω στο παιδι μου...γι'αυτο και ελαχιστα ατομα ξερουν πως ο μικρος θηλαζει..συνειδητα δεν το λεω σε κανενα..δεν θελλω..δεν ειναι δουλει ατους να το ξερουν και να σχολιαζουν ποικοτροπως...

Ασχετο..σημερα - μολις τωρα δηλαδη- εκανα κατι "κακο" και τωρα εχω τυψεις..

θυμαστ ετις προαλες που σας ελεγα για καποιον με τον οποιον μαλωσα στο δρομο και που με εκανε ςξω φρενων..μαντεψτε..ηρθε για συναντευξη!!!

Και μολι τον ειδα τον γνωρησα..και ρωταω την κοπελα..τι λεει αυτος...ε μου λεει οχι και πολλα..κατω του μετριου αλαλ δεν βρισκω κατι ..και την ειπα μη τον παρεις..και της ειπα τι εγινε.

Αφρο το πανε ειναι καλος τοπος να φανε και αυγο και τυρι..αμα βαλεις δηλαδη στο παναρισμα λιγο τυρακι...εμενα παλη πανε δεν τα τρωει..κριμα γιατι μου αρεσει το σνιτσελ κοτοπουλο πανε και εχω να φτιαξω καιρο ακριβως γι'αυτον τον λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Αχ τα νευρα μου εχω!!!!Το σχολειο του Γιώργου πήγε εκδρομη και τον εχω σπιτι.Γκρρρρρρρρρρ!!!!

Τι κανετε εσεις;;Για κιλα διαβαζω και για διατροφη.

Αφρο θα στην πω ρε τη διατροφη.Βασικα δεν εχει καθολου γλυκα και εχει λίγους υδατανθρακες.Δηλαδη τίποτα καινουριο.

Ρε συ αργυρουλα εισαι πολυ αδυνατη για 1,68 ύψος.!!!!!!

Θουλιτσα καλη επιτυχια σημερα.Αντε και με την κορακλα!!!!!!

Κοριτσαρες φιλαρες και στις υπολοιπες.Βγαινω γιατι πλένω τα πατζουρια!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εσύ που είσαι χρυσοχέρα μαγείρισσα να σου πω...Το πανέ δεν είναι τηγανιτό;;;;;;;;;Και εγώ πεθαίνω για πανέ (χωρίς τυρί βέβαια), αλλά δε φτιάχνω γιατί δε δίνω τηγανιτά στη μικρή.... :?:?:?:? Εκτός κι αν γίνεται και με άλλον τρόπο.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι απαραιτητα τηγανητο...μια χαρα γινετε και στο γκριλ στο φουρνο..αλλα εμενα μ'αρεσει τηγανητο...

γενικα το τηγανητο δεν ειναι απαραιτητα ανθυγειηνο, εαν γινετε σε ελαιολαδο .

Φυσικα τα αφινω να χρυσησουν λιγο οχι να γινουν καφε η να καουν, αυτο ειναι που κανει το τιγανισμα ανθυγειηνο το να "καις" σχεδον το φαγητο, να χρησημοποιεις αλλα λαδια - πχ σπορελαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ αλήθεια;;;;Γίνεται το πανέ στο φούρνο;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o Τι μαθαίνω από εσάς;;;;Το κάνω κανονικά με φρυγανιά ας πούμε και αυγουλάκι και το βάζω στο φούρνο;;;;Πόση ώρα το ψήνω;;;Λάδι βάζω στο ταψί;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα...

να πω οτι ειδα στο ονειρο μου τη γιωτα..

κ νευριασα τοοοοοοοοοσο πολυ μαζι της

ακουστε..

οτι μπορω να περιγραψω..

ειμαι στο γαμο της αδερφης..τελειωνει..κ ειμαι με τη γιωτα..

κ ειχε ρ;αντεβου με ενα μελος απο το μαμμυ..την ελντο :?:shock::?

κ η ελντο ηταν τελικα αγορι..κ ομορφο αγορι..οπου ειχε γυναικα τη βικυ,,ενα αλλο μελος απο το μαμυ που προσφατα γεννησε το δευτερο..

κ της γυλαισε ο ελντος της γιωτας κ εμ παρατησε σε ενα παρκο με ναρκωμανης..

ελεος τι μαλακιες βλεπωωωωωωωωωωωωωωω

δηλ σνιτσελ γινονται κ στο φουρνο?

ασχετο..απο χθες νιωθω το λοξιγγα του μωρου..

στο θοδωρη με εκνευριζε φοβερα..δε μ αρεζε τοσο..

νωρισ δε ειναι να νιωθω το λοξξιγα?

παω να φαω κοτοσουπααααααααααααα :D

α γωγωκα 6 εχω ραντεβου..λεμε τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως είπε και η Χρύσα (μου το πήρες από το στόμα, που λένε!!) οι γύφτοι έχουν χαμηλό προσδόκιμο ζωής, άρα δεν αποτελούν και παράδειγμα!!!

δεν ήξερα ότι το πανέ γίνεται και στον φούρνο, θα το δοκιμάσω καμμιά φορά!!!

και στον Λουκά δεν αρέσουν τα κοκκινιστά και καμμιά σάλτσα!!! τα τρώει όλα άσπρα!!!

Θούλη καλά και θηλυκά νέα να έχεις από τον υπέρηχο !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ σε λαδόκολλα τα πανέ και στο φούρνο, εγώ πολλές φορές τα περνάει πρώτα από το τηγάνια για 1 λεπτό και μετά στον φούρνο, αλλά και κατευθείαν στον φούρνο γίνονται

Χρύσα εσάς δεν είναι κολλητικό εγώ είμαι ακόμα χαλια :(

Μάρθα από τις 1 μέχρι τις 4 βρυκολάκιαζα, είδα ένα ντοκυμαντερ, και μετά γυρνούσα στο κρεβάτι και προσπαθούσα να κοιμηθώ :evil::evil::evil:

Που θα κάνεις την Β επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο..απο χθες νιωθω το λοξιγγα του μωρου..

στο θοδωρη με εκνευριζε φοβερα..δε μ αρεζε τοσο..

νωρισ δε ειναι να νιωθω το λοξξιγα?

παω να φαω κοτοσουπααααααααααααα :D

και γω κοτόσπουπα έχω, να δούμε θα φάνε τα παιδιά?! :-?

εγώ δεν ένιωσα ποτέ τον λόξξιγγα του παιδιού!!! Πώς είναι? τι νιώθεις δλδ?

καλά το όνειρό σου..........!!!! :crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι για φαγητό μιλάτε εσείς????

Επιτέλους κοιμήθηκε νωρίς για μεσημέρι ο νταρντανιάν και κάνω πάρτυ.

Χρύσα άμα ήταν ανάδρομος ο Ερμής του ποιος τον φταίει??? :lol:

Θουλη και μένα το καημένο άρχισε τα κλωτσομπουνίδια γιατί ο Νίκος το κακοποιεί καθημερινά. Παιδιά τι τραβάει αυτή η κοιλιά μου δε λέγεται...

Αχχ τι έχω πάθει αυτές τις μέρες...Επειδή είμαι λίγο αθυρόστομη, μου χύθυκε το φαγητό προχτές και απ΄τα νεύρα μου είπα μια ωραιότατη βρισιά μπροστά στον Νίκο και εκείνη την ώρα δεν είπε τίποτα...Χτες που δεν μπορούσε να βάλει σωστά τα τουβλάκια λέει νευριασμένος "ΕΕΕΕ που#$#%$ μου" :oops::oops: Έκτοτε το λέει συνέχεια κάθε φορά που νευριάζει....πωωωω....ρεζίλιιιιιιιι :oops::? Δεν τον μαλώνω πάντως ούτε σημασία του δίνω, μόνο την πρώτη φορά που το είπε πέθανα στο γέλιο (ήταν αυθόρμητο μη βαράτε)..κλαψ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εικονιδιο για το ονειρο μου ειναι γαματο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελειοοοοοο

στο γεννεσις θα το κανω νατασουλα..

κ σκεφτομαι..στο dvd na τους πω να κοψουν εκει που θα δειχνει τα γεννητικα οργανα?????????

στο θοδωρ τα κοψαν..δε με ρωτησαν φυσικα..

ο λοξιγγας ειναι για κανα διλεπτο να νιωθει ενα χτυπο..σα καρδιας.. ;)

ρε μαρια που χαθηκες????????????ολα καλα?

σημερα παω για μεγαλο υπερηχο..εσυ??????????απο κιλα? :roll: εγω 5 :D

χαχαχα ακου κει στομα ο νικος..ε μη δινεις σημασια..θα δεις θα το ξεχασει :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ τι έχω πάθει αυτές τις μέρες...Επειδή είμαι λίγο αθυρόστομη, μου χύθυκε το φαγητό προχτές και απ΄τα νεύρα μου είπα μια ωραιότατη βρισιά μπροστά στον Νίκο και εκείνη την ώρα δεν είπε τίποτα...Χτες που δεν μπορούσε να βάλει σωστά τα τουβλάκια λέει νευριασμένος "ΕΕΕΕ που#$#%$ μου" :oops::oops: Έκτοτε το λέει συνέχεια κάθε φορά που νευριάζει....πωωωω....ρεζίλιιιιιιιι :oops::? Δεν τον μαλώνω πάντως ούτε σημασία του δίνω, μόνο την πρώτη φορά που το είπε πέθανα στο γέλιο (ήταν αυθόρμητο μη βαράτε)..κλαψ.

χαχαχαχα και εγώ το λέω, όχι συχνά, γενικά προσέχω πως εκφράζομαι μπροστά στα παιδιά, αλλά ακόμη κανένα παιδί δεν το έχει επαναλάβει!!! :?

χαχαχαχα και εγώ θα γελούσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λόξιγκας...Τι ωραία αίσθηση....Μου έλειψε.... :P:P:P:P:P:P:P

Μαρία έχεις φουσκώσει καθόλου;;;Έμαθες φύλο;;;;Ο Νικόλας πολύ γέλιο...

Εγώ όταν έβλεπα τον Παπανδρέου στη ΔΕΘ να μιλάει , τον μούτζωσα και είπα πάρτα...Η μικρή μετά έλεγε συνέχεια "πάτα", αλλά το χεράκι το έκανε σαν να χαιρετάει...

Επίσης, την προηγούμενη εβδομάδα, έβριζα κάποιον στο δρόμο στο αυτοκίνητο και τον είπα μακάκα και ζώον και η μικρή κράτησε -ευτυχώς- το ζώον...Και τώρα όποτε πάμε κάπου με το αυτοκίνητο φωνάζει συνέχεια "γιώον"..... :lol::lol::lol::lol:

Και το τελευταίο...Την Κυριακή που με είχε τρελάνει με τα κόλπα της, την παίρνω αγκαλιά, της δαγκώνω το κωλαράκι και της λέω "Θα σε φάω μωρή πουτάνα...Με έχεις τρελάνει..Δεν μπορώ άλλο".....Και μετά της λέω τι είσαι Ιωάννα μου;;;;;Κι ενώ πάντα μου απαντάει "Σιεααααα" (Θεά δηλαδή), γύρισε και μου είπε "Πουτάνα"...... :shock::shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops: Πεντακάθαρα!!!!!!!!!!Γελούσα κι εγώ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops: Αλλά ακόμα δεν το έχει ξαναπεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστοφορος ειναι συχνα λοξιγκα,,,πωπω..τι μου θυμησατε τωρα..

Βραζω κολοκυθα να φαει...εχει ασπιτευτη ορεξη αυτο το παιδι.

Πολυ μου τη δινει στη δουλεια οταν 3 παρα 5 κατι θελουν απο μενα...και τι η ευκολη λυση...οταν ελειπα ηθελα να ηξερα τι κανανε;;;

Αφρο αμα μπεις page me...

νατασοθλα περαστικα ρε συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη πάω την άλλη Τετάρτη στις 20/10 κάτι μου λέει ότι πάλι για αγόρι πάω..χχχ...Από κιλά έχω βάλει 2,5 αλλά είναι λίπος γιατί τρώω ^%$^%$κίες....οπότε φαίνεται σαν να χω πάρει 4-5...κλαψ.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα παπακι δεν το συζητω... μονο 2,5 κιλα??? μπραβο ρε θηριο!!!

εχετε κανενα νεο απο την αθηνα? μηπως γεννησε καιδεν πηραμε χαμπαρι?

και ο αναστασης ειχε πολυ συχνα λοξυγγα. και τωρα τον πιανει πολυ ευκολα, οταν γελαει ειδικα μετα γινεται χαμος!! αχ τι τελειο που ηταν που εβλεπα την κοιλια μου να χοροπηδαει οποτε τον επιανε!!! :D:D

ο αντρας μου εκλεισε ραντεβου να κανει εισαγωγη 3 νοεμβρη. αποτι φιανεται θα κατσει μεσα 4 μερες. μετα μια βδομαδα θελει ακινησια και για τους επομενους 2 μηνες δεν πρεπει να σηκωνει το παραμικρο!!

απλα δεν ξερει τι αναισθησια να κανει.. εγω νομιζω πω ς η ολικη ειναι καλυτερη, απο ψυχολογικης αποψης. οτι αν κατι (χτυπα ξυλο)δεν παει καλα αν κανει επισκληριδιο δεν ειναι και οτι καλυτερο να ακους τι συζητανε οι γιατροι μεταξυ τους! απο την αλλη ο τολης φοβαται να κανει ολικη γιατι οταν ειχε κανει οταν ηταν 6 χρονων ειχε αργησει πολυ να ξυπνησει.. και φοβαται τωρα..

πειτε μου τη γνωμη σας επι του θεματος

μαρη τρελη συμπεθερα τι λες στη νυφη μου?///// :shock::shock::shock: ακου εκει τι την μαθαινει απο μικρη... :lol::lol: τς τς τς τς τς τς τς πως παει τι νινακι μας αγαπη???

πω πω τωρα που ξεκινησα δουλεια δεν προλαβαινω να μπω στο μσν ουτε για δειγμα... εχω να ετοιμασω τοσα πραγματα καθε μερα.. αλλα πολυ μαρεσει!!

ναι ρε νατασουλα, κριμα που αρρωσταινουν ολα αζι... ο δικος μου εχει μυξα, σημερα περισσοτερο. ελπιζω να μην του εχω μεταφερει τιποτα απο τα παιδια απο το σχολειο.. αν και παιρνω οτι μετρα προστασιας μπορω. αλλα δε γινεται να μη μεταφερεις τιποτα

θουλαρα νατασουλα χρυσα κοριτσαρες φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα εγώ προτιμώ επισκληρίδιο, μια φοβία με την ολική την έχω. Άλλωστε η εγχείρηση είναι ρουτίνας γιατί σκέφτεσαι αρνητικά τί να συμβεί και να το συζητάνε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...