Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΛΕΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ!!Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ Που το πηε αποφαση ο Τόλης ,αντε μετα την αναρρωση βουρ στο ψητό!!! τριδυμα θα σου κανει!!!! παω γ δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας,

Ο Λουκάς είχε χθες 37,3 έτσι σήμερα δεν τον έστειλα στο κολυμβητήριο, τώρα όμως έχει 36,6 άρα θα πάει σχολείο.....αλλά χθες αν και είχε 37,3 ήθελε να βγει έξω να κάνει ποδήλατο!!! :o και είχε και κρύο!!!! δεν βγήκε φυσικά!!!

σήμερα έχουμε 4,3 βαθμούς (καλοκαιράκι δηλαδή!!! :lol: )

Γιώτα μου άρεσε το "όπου Γιώργος και ταβέρνα!!!" χαχαχαχα....μου θυμίζει εμένα, όταν γνώρισα τον άντρα μου κάθε Παρασκευή πηγαίναμε σε ουζερί και να σου τα ουζάκια και τα μεζεδάκια, όλη την εβδομάδα καθημερινό γυμναστήριο και την Παρασκευή εκγύμναση κοιλιακών!!!! :lol::lol::lol::lol: , είμασταν οι καλύτεροι πελάτες (πηγαίναμε στο ίδιο κάθε φορά!!!), αχ ωραία ήταν........!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

χθες κοιμήθηκε η Έλενα στις 8 στις 9 παρά την ακούω να κλαίει πάω ξαπλώνω μαζί της και με παίρνει κι εμένα ο ύπνος :shock::shock: ξύπνησα στις 1 και δεν ήξερα τι να κάνω, τελικά ξανακοιμήθηκα στις 4 :?:?

πάντως νιώθω πιο ξεκούραστη από άλλες μέρες :):)

Χθες έκανα σπανακόρυζο με καστανό ρύζι το οποίο το έβραζα 1,5 ώρα και πάλι σκληρό ήταν:(:( το καλοκαίρι που έκανα γεμιστά γινόταν πολύ ωραίο και το έβραζα πολύ λιγότερο.......

Γιατί ρε Γωγώ με μισείς ας ήμουνα κι εγώ 1,70 κι ας είχα μερικά κιλά παραπανίσια κάνεις λίγο δίαιτα και τα χάνεις........ 10 πόντους όμως ότι και να κάνω δεν πρόκειται να πάρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ 4,3 σήμερα??????? καλοκαίρι :lol::lol::lol::lol:

Οι ρεβυθοκεφτέδες γιατί δεν βγήκαν καλοί πως τους έκανες?

Λένα κι εγώ σας πεθύμησα και θέλω καφεδάκι αλλά όλο κάποιος έιναι άρρωστος, αυτό λέγαμε και μη την Χρύσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

τι κανετε?? εγω κουτουλαω δεν αντεχω αλλο αυτα τα ξενυχτια καθε μερα

τα ειχα ξεσυνηθησει....

ηθελα να ρωτησω κατι

αυτες οι βιταμινες ποτε ξεκινανε και δρουν?? τις παιρνει εδω και 5 μερες και εχει φαει μονο τις 3..χθες και προχθες εφαγε ελαχιστα εως καθολου!!!!

και κατι αλλο οταν τα τσισακια μυριζουν εντονα σημαινει κατι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία,

εγώ στον γί μου κάποια στιγμή που έδινα βιταμίνες δεν είδα καμία διαφορά, ποτέ δεν άρχισε να τρώει περισσότερο ;)

Για τα τσισάκια δεν ξέρω μήπως από κάποιο φαγητό? βλέπεις διαφορά και στο χρώμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;

Μπεμπου σε σειδα στον υπνο μου..αλλα δεν θυμαμαι τι εκανες....χαχαχα

Κοιτα η μυρωδια στα τσισακια ειναι απο το φαγητο, να ξερεις ομως πως και μερικες βιταμινες "αρωματιζουν" αλλα και χρωματισζουν τα ουρα.

Λενα αμα σε παρηγωρει ουτε εγω τα βλεπω τα βιντεακια..τα εβαλα αλλα μεσω φεισ δεν τα ανοιγει..χιχιχ..ειναι οι καθημερινες ταρζανιες που κανει ο δικος μας..φανταζομαι και τα δικα σας τα ιδια κανουν.

Θου καλα αποτελεσματα σημερα στον Μεγαλο υπερυχο...

Γιωτα φιλακια πολλα ..αμα θα εχεις φρι χρονο κανε μου αναπαντητη να σε παρω..εχουμε καιρο να μιλησουμε...

Νατασουλι φιλακια, εγω απο παρασκευη μεχρι δευτερα δεν θα ειμαι διαθεσιμη...μετα ομως..οποτε θελετε..τωρα δε που οτι εχει ο μικρος δεν ειναι κολλιτικο αλλα αλεργια..μια χαρα!!!

Χτες πηγα στη μαμα μου και ηταν εκει μια φιλη της γειτονισσα..πρωτη φορα νευριασα με ανθρωπο για το θεμα παιδικη διατροφη..οπως και πρωτη φορα αντιμιλισα..μετα ειχα τυψεις βεβεια αλλα τι σημασια εχει..

Παω να κανω καφε και θα σας πω μετα τι εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

τι κανετε?

ειμαι ξυπνια απο τις 7:00 η μικρη κοιμαται και προσπαθω να μαζεψω το σπιτι!

αλλα ουσιαστικα δεν κανω τιποτα!

δεν εχω κουραγιο!

νυσταζω.....και σημερα ειμαι απογευμα!

κατεβασα τα χειμερινα της μικρης αλλα δεν μαζεψα ακομα τα καλοκαιρινα...

αχ ποτε θα το κανω?

θελω να στρωσω και το παιδικο αλλα αν δεν α τελειωσω ολα αυτα δεν γινεται!

πρεπει να βαλουμε πετρελαιο......αχ αχ

ο Π. εβγαλε ολα του τα δημ εγγραφα.....κοστος? συν. 120 ευρω....

ααααααα ρε κλεφτη....!!!!!!!!!!

σημερα μακαροναδα με απλη κοκκινη σαλτσουλα!

Αναστασια μου για τα τσισακια δωσε πολυ νερο κι αν δεν δεις διαφορα κανε μια γενικη ουρων!

φορατε πανα?

αν ναι αλλαξε την!

θουλη καλα αποτελεσματα στον μεγ. υπερυχο

Χρυσα δεν θα εισαι διαθεσιμη??????????

μμμμ υποπτο! :-?[smilie=angel3.gif] .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Βικυυυυ αφου ξες γιατι δεν θα ειμαι διαθεσημη!!!!

χαχαχα

Ασχετο σου πηρα αυτο που σου ελεγα...τωρα θα δοκιμασεις τι εστι γιατι του ΣΜ ειναι αηδια...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το προσεξω αυτο με τα τσισακια...

εχω αγχωθει με το τι να του κανω(και να το φαει)για μεσημεριανο....

χρυσα τι εγινε καλε???

βικυ εγω ειμαι ξυπνια απο τις 4:30 :(:(:( φροντιζει ο σπυρος γιαυτο καθε μερα

οταν λες να αλλαξω πανα??? λες να φταιει η πανα που μυριζουν??

τωρα τον αλλαξα ειχε χεστει μεχρι επανω :o:o:o εμενα το μυαλο μου για τα τσισα πηγε στο οτι δεν τρωει :roll::roll: βλακεια σκευτικα??

χαχαχα δεν πειραζει ρε χρυσα που δεν θα εισαι διαθεσιμη :lol::lol::lol::lol::lol:θα ειμαστε εμεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου πολλες φορε φταινε οι πανες για τις ασχημες μυρωδιες!

αλλαξε πανα και παρατηρησε το!

και εγω διαθεσημη ειμαι για ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. χθες κοιμήθηκε η Έλενα στις 8 στις 9 παρά την ακούω να κλαίει πάω ξαπλώνω μαζί της και με παίρνει κι εμένα ο ύπνος :shock::shock: ξύπνησα στις 1 και δεν ήξερα τι να κάνω, τελικά ξανακοιμήθηκα στις 4 :?:?

πάντως νιώθω πιο ξεκούραστη από άλλες μέρες :):)

2. Χθες έκανα σπανακόρυζο με καστανό ρύζι το οποίο το έβραζα 1,5 ώρα και πάλι σκληρό ήταν:(:( το καλοκαίρι που έκανα γεμιστά γινόταν πολύ ωραίο και το έβραζα πολύ λιγότερο.......

3. Γιατί ρε Γωγώ με μισείς ας ήμουνα κι εγώ 1,70 κι ας είχα μερικά κιλά παραπανίσια κάνεις λίγο δίαιτα και τα χάνεις........ 10 πόντους όμως ότι και να κάνω δεν πρόκειται να πάρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ 4,3 σήμερα??????? καλοκαίρι :lol::lol::lol::lol:

4. Οι ρεβυθοκεφτέδες γιατί δεν βγήκαν καλοί πως τους έκανες?

1. έχω διαβάσει ότι ο πιο σημαντικός ύπνος, που σε ξεκουράζει, είναι αυτός μεταξύ 22.00-2.00, για αυτό ίσως να νιώθεις ξεκούραστη σήμερα!!! ;)

2. εγώ το αναποφλοίωτο ρύζι το βράζω για 30 λεπτά, όπως λένε και οι οδηγίες από πίσω, αλλά σε ζωμό λαχανικών.....

3. είχα διαβάσει πιο παλιά ότι κάποιος ήθελε να περάσει στη σχολή ασυνομικών αλλά δεν μπορούσε γιατί δεν είχε το απαιτούμενο ύψος έτσι πήγε στο γυμναστήριο και τον τέντωσαν!!! :o και πήρε τους πόντους που ήθελε (περίπου 3)!!!

4. είδα μια συνταγή του Μαμαλάκη από το μπουκιά και συγχώριο, ρυβυθοκεφτέδες από την Σίφνο!!!....το πρόβλημα, μάλλον, ήταν ότι έγιναν στεγνοί επειδή δεν έβαλα λάδι!!! :? και τους έβαλα στον φούρνο σε λαδόκολα, ενώ η συνταγή λέει όχι λάδι στο μείγμα αλλά το τηγαίζει τίγκα στο λάδι!!! και μάλλον αυτό ήταν το πρόβλημα!!!!.....ο άντρας μου τους έφαγε όλους με μουστάρδα!!! και ταμπάσκο!!! :lol::lol:

έχουμε και ομίχλη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελλω να φαω ενα τοστ με απ'ολα...

θελλω να φαω πιτσα

θελλω να φαω σπαγγετι καρμποναρα

θελλω να ποιω εναν καραμελ μακιατο οχι λαιτ

Θελλω να φαω ενα κεικ απο το Λεονε....ολοκληρο

Θελλω να φαω τζατζικι..και μπιφτεκια..ετοιματζιδικα..και τυροκαυτερη...

αχ..ατιμη διαιταααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελλω να φαω ενα τοστ με απ'ολα...

θελλω να φαω πιτσα

θελλω να φαω σπαγγετι καρμποναρα

θελλω να ποιω εναν καραμελ μακιατο οχι λαιτ

Θελλω να φαω ενα κεικ απο το Λεονε....ολοκληρο

Θελλω να φαω τζατζικι..και μπιφτεκια..ετοιματζιδικα..και τυροκαυτερη...

αχ..ατιμη διαιταααααα

και εγώ όλα αυτά συν γαλακτομπούρεκο!!! μμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες...Τι κάνετε;;;;Εγώ καλά, λίγο πονοκέφαλο έχω, αλλά καλά...

Λενάκιιιιιιιιιιι μου αγάπη μου μπυ έλειψες....Περαστικά στο Στάση μας....Άντε με το καλό να γίνει το χειρουργείο του Τόλη και μετά τον βλέπω να νοσηλεύεται με αφυδάτωση αφού θα τον έχεις ξεζουμίσει... :lol::lol::lol::lol::lol: Τι άλλα;;;;;

Χρύσα εγώ είδα το ένα βίντεο του Ταρζάν.... :lol::lol: Για πες τι έγινε με τη γειτόνισσα της μάνας σου να φορτώσω κι εγώ λίγο... :evil::evil::evil:

Καλά μωρή 5 μέρες συνέχεια σεξ θα κάνεις;;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)

Μπεμπούλης μήπως έδωσες στον Σπυράκο σπαράγγια και γι'αυτό μυρίζουν τα τσισάκια του;;;;; :lol::lol: Πλάκα κάνω.... :oops::oops:

Βικάκι πως τα περάσατε στο χωριό;;;;Η βιοψία της μαμάς σου πότε βγαίνει;;;;

Ξεκίνα σιγά σιγά τις δουλίτσες και κάποια στιγμή θα τελειώσεις... :lol::lol::lol:

Θουλάρα καλά αποτελέσματα!!!!!!!!Ελπίζω να μη δεις τσουτσουνάκι σήμερα.... :lol::lol::lol:

Νατασούλα τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια...Καλά, μη φανταστείς ότι είμαι ψηλή...Κανονική είμαι....Αν αδυνατίσω, θα φαίνομαι και ψηλή.....

Γιωτάκιιιιιιιιιι που είσαι μωρή;;;Μας ξεχνάς συνέχεια...Δεν πολυμπαίνεις.... :cry::cry::cry: Η Σουηδέζα τι κάνει;;;;; ;););)

Αρτζι περαστικά στον μικρό....Καλά δεν έχω φτιάξει ποτέ συνταγές που βλέπω στην τηλεόραση....4,5 βαθμούς ε;;;;Τόση ζέστη.....Το μικρό θηρίο τι κάνει;;;;

Κορίτσια η Αθηνά που είναι;;;;;; :roll::roll::roll: Μήπως γέννησε;;;;; :?:?:?:?

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εγω μονο τον μακιατο θελω

σημερα ειμαι λιγο καλυτερα .

ο μικροσ βλεπει το αγαπημενο του μπομπ σφουγκαρακι .λεει κανονικα μπομπ και χαιδευτικα τον λεει μπουνι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa..Γωγω τρεληηη

Δεν ειναι να φορτωσεις..απλα νευριασα λιγακη με την λογικη της.

Ξερετε οτι ενα θεμα με τα ετοιματζιδικα και τις πολυτ επεξεργασμενες τροφες το χω..

και φροντιζω να μην κυκλοφορουν πολυ στο σπιτι..οχι οτι δεν τροω καθολου..μια χαρα θα σαβουριασω αραια και που και πατατακια και κανενα πυτογυρο κλπ κλπ...αλλα μεσα στο σπιτι φροντιζω να εχω υγειηνα πραγματα και μαγειρευω πλεων και για μας πιο υγειηνα γιατι ο μικρος θελει να τρωει μεσα απο το πιατο του μπαμπα του

Παω χτες στη μαμα μου και αφτιαχνε ο αδελφο ςμου τοστ..παει να δοσει στο μικρο μη του λεω εχει μεσα καπνιστο κασερι και σαλαμι...

Πεταγιετε η αλλη..γιατι καλε να μη φαει τοστακι..δεν του δινεις του παιδιου...λεω του δινω αλλα οχι τετοιο τοστακι και οχι βουτυρωμενο..ααα εσεις οι νεες μαμαδες πολλα ξερετε- με ειρωνια- δεν αντιδρω..

σε καποια φαση γυρησ εο μπαμπας απο το ΣΜ και μαζι με τα ψωνια φερνει ενα πακετο μιραντα...τα ειδ εο μικρος αρπαξε το πακετο παει στη μαμα μου- ξερει οτι εγω δεν θα του δοσω- και της δειχνει το πακετο και λεει μνιανια...

Οκ λεω αλλα δωστου το με γιαουρτι για να φαει μονο ενα..

γιατι λεει η γειτονισσα με γιαουρτι ας φαει το παιδι, ειναι νοστιμα και θρεπτικα, εμενα τα παιδια μου τα τρωγανε με το γαλα για πρωινο...την αγριοκοιταζω παλη δεν μιλαω..ο μικρος εφαγε ενα μπισκοτο κει ενα ολοκληρο γιαουρτι...

Ε αρχισε αυτη να λεει μετα οτι κακως δεν δινωστο παιδι να τρωει απ'ολα και τον περιοριζω..μα της λεω απ'ολα τρωει...τι θα επρεπε να φαει δηλαδη..αντι για χυμο πορτοκαλι κοκα κολα;;;;

Οχι λεει τα παιδια πρεπει να τρωνε τα παντα και να αποφασιζουν μονα τους τι τους αρεσει..της λεω βρε Σοφια θεωρεις κανενα παιδι ικανο να προτιμισεινα φαει μια μπανανα αντι για κρουασαν..οχι πες μου..αμα ομως του εχει για επιλογη η μπανανα η μηλο και οχι κρουασαν ναι θα το φαει ετα..αλλα θα προτιμαει τις μπανανς γιατι του ειναι πιο οικεια σαν γευση απο τα παιδικα του χρονια..

Μα μου λεει εσεις δεν τρωτε..της λεω οχι μπροστα του..πως θα εχω την απαιτηση το παιδι μου να φαει μηλο οταν εγω τροω πατατακια;;;

Ναι μου λεει σηγα μην αλλαζα τη ζωη μου για τα παιδι αμου..ε μην την αλλαζεις εσυ..εγω θελλω να την αλλαξω..οχου κολληματα που εχουν μερικοι μερικοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτι η δικιά μου σαν να έχει ηρεμήσει λίγο...Κολλημένη πάνω μου είναι τις τελευταίες μέρες..."Πάε με" μου λέει...Και της λέω τι να σε πάρω;;;Και μου λέει "Γκαγιά".... :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά καθημερινά μου λέει και "Άσιιε με..." και "Όχι"...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα εμένα με το που μου έλεγε πολλά ξέρετε οι νέες μαμάδες, θα την άρπαζα από τα μούτρα....Σιγά μην του δώσεις και μπέικον..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Κι εγώ της δίνω τοστάκι με τυρί Fina και γαλοπούλα...Αν είμαστε έξω και της παραγγείλω, θα της πάρω ΜΟΝΟ με τυρί....

Καλά όσο για το ότι δε θα άλλαζε τις συνήθειες της για το παιδί, είναι απλώς απαράδεκτη.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Γι'αυτό καλπάζει η παιδική παχυσαρκία.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που κοιτανε τι κανει ο διπλανος..δε με απασχολει..αμα θελει να ταιζει τα παιδι ατης με πητογυρο..ας το κανει...εγω δεν θελλω...και απο τη στιγμη που δεν θελλω τερμα η συζητηση..

Εγω αποφασιζω πωςθα μεγαλοσω το παιδι μου...

Σου λεει εχω δωσει και ατοιματζιδικα στον μικρο, και τηγανιτες πατατες εχει φαει, αλλο ομως να το κανει μια φορα στους 17 μηνες που ειναι τωρα και αλλο να τον ταιζω συνεχεια.

Μια φορα μου την ειπε που αντι για Φαριν Λακτε του εδινα απλη κολοκυθα βρασμενη ..μου λεει τα παιδι αμου μεγαλωσαν με Φαριν λακτε..

ναι αλλα η κορη της που ειναι ψιλη και αδυνατη, πρεπει μια ζωη να προσεχει γιατι της αρεσουν τα γλυκα, ενω ο Χριστοφορος δεν πολυτρωει τα πολυ αλμυρα η πολυ γλυκα, του αρεσουν οι πιο καθαρες γευσεις...

Θα αλλαξει βεβεια καποια στιγμη και κυρωως οταν θα βγει εξω μονο του αλλα θα του εχουν μινει καποια πραγματα δεν μπορει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερά μου ήθελε να δώσει στην μικρή σαλάμι όταν ήταν 1 έτους!!!! καλά που ήμουν μπροστά και το άρπαξα και της είπα όχι είναι πολύ μικρή ακόμη για αλλαντικά!!!!

δεν θα την εμπιστευόμουν ποτέ στην πεθερά μου όσον αφορά στη διατροφή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε..εχεις δικιο ρε Αφρο!!

Εχω την αντιπωση πως ασχολεισαι με πραγματα που δεν εχει νοημα.

Ο καθενας το κοντο του και το μακρυ του..

εν τελη παλη ο καθενας κανει οτι θελει και θεωρει σωστο...αλλα ανακατεβεται παντου και παντα!!!

Ασχετο..ειδα κατι προσφορες στο μελινα μει για μποτες και γαλοτσες...εχει πολυ καλε ςτιμες..αλλα δενε χει νουμερα..

Μα γιατι δεν εχει γαλοτσες και μποτες για μικρα αγορακια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!11

σες δε σχολιαζω..καλα τις τα πες..

γωγωκα εμενα οταν τον παω στη γιαγια του εμενα δε με θελει :o:shock:

αφρο χαιρομαι που εισαι καλυτερα..

αργι καλοκαιρι σημερα ε????????????

γιωτα εσυ αν χασεις κιλα..θα γινεις..ασε δε το λεω....

βικυ κ σας κλεψαν κ 120?να τα πληρωσει το αφεντικο..

αναστασια αλλαξε πανα..

νατασουλα καλε τι εκανες μεχρι της 4????????????????????????????????????

λενα τι ωρα κοιμηθηκες χθες τελικα?

νατασα περιμενω νεα απο τα μαθηματα.

εδω βρεχει..

εμενα κοιμηθηκε 10.30 κ ξυπνησε οριστικα 7.10 :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...