Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Σκέτο μπρόκολο για να παραμείνω στιλάκι :lol::lol::lol::lol: θα φάω κανονικό φαγητό όταν γυρίσω σπίτι στην δουλειά συνήθως πέρνω σαλατα και φρούτο

53 κιλά αλλά τι ύψος έχω 1,58 οπότε δεν θεωρούμε αδύνατη αλλά κανονική :roll::roll::roll:

Εγώ πάντως τα φτύνω τα κουκούτσια από το ρόδι

Καλοριφερ δεν ανάψαμε ακόμα αλλά το κλιματιστικό το ανάβω από την Παρασκευή

Εύα τέρμα το τρέξιμο τακτοποιήθηκαν όλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑλεεεεεεεεεεε περιμενετε λιγοοοοοοοοοοο. :lol::lol::lol:

Αφροδιτη εγω με ψωμοτυρι ενιωθα καλυτερα.Βεβαια έβαλα πολλα κιλα. :?:?:? Δεν ανυσηχω όμως γιατι με τη διατροφή που κανω τώρα αποκλειεται να πάρω άλλα.

Ρε Νατασουλα 53 κιλά;;;;; :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Αψογη!!!!!

Συμπεθερα Β' εγω μετα τις 15 Νοεμβριου θα αρχισω να αναρωτιεμαι αν γέννησες.

Αληθεια η Αθηνα τι κάνει;;;;;

Κοριτσια εγω σιχαινομαι να πιάσω όλα τα φαγητα ωμα(ειδικα τον κιμα,σκορδα,κρεμμυδια,κοτοπουλο κα ). :oops::oops::oops: Πάντα φοραω γαντια μιας χρησης.Ακομη και για να καθαρισω πατατες.Πάντως τα ψάρια τα καθαριζει ή ο ψαρας ή ο πεθερος.

Θουλι κανει κρυο πάνω;;Εδω σημερα εχει εναν ηλιθιο νοτια. :twisted: Να δω πως θα στεγνωσουν τα ρουχα.

Αυτα για την ώρα .Πάω να μαζεψω το αντρακι μου.Φιλακια σε όλες σας!!!!

Χρυσα μη στενοχωριεσαι ρε συ.Ακομη ειναι μικρουλης.Θα δεις πως θα εξελιχθει.ΚΑι εγω κατασπρη ειμαι και δεν ειχα πάθει ποτε βροχικα ουτε αλλεργιες.Την ανοιξη απλως με ενοχλει η γύρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ανοιχτή τη σελίδα από το πρωί και τώρα καταφέρνω να γράψω!

Πήγα στο ΙΚΑ έκανα τη δουλειά μου και μετά πήγαμε όλοι μαζί στη ΝΕΟSET για να δουμε δωμάτιο για την Ειρήνη. Τελικά βρήκα εκεί φωτιστικό και χαλί για τη μπουμπού!!(άσχετο ε;;) Αύριο το πρωί ξεκινάω τα μαθήματα ανώδυνου και ανυπομονώ. Θέλω να δω και τι θα μας πουν για το θηλασμό!!! :P:P:P

Εγώ είμαι ήδη στα +7 και γενικά κρατιέμαι. Στην Ειρήνη θυμάμαι είχα ξεπατωθεί στα γλυκά και έβαλα 14. Ξεκίνησα 52 έφτασα 66 και από την κλινική βγήκα 62. Είχα πάθει σοκ όταν ανέβηκα στη ζυγαριά.. :shock::shock: Τώρα πάλι ξεκίνησα από τα 52 αλλά δεν ξέρω με πόσα θα τερματήσω. Έχω βάλει στόχο τα +12 αλλά βλέπουμε... Πάντως επανήλθα πλήρως όταν η Ειρήνη έγινε ενός έτους. Και μετά από 1 μήνα έμεινα έγκυος! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα keep going...

Που γεννάς;;;;

Γωγώ έχω καθαρίσει τόνους ψάρια τόσα χρόνια. Υπήρχαν εποχές που τρώγαμε 5 φορές τη βδομάδα λαβράκια. Τα είχα σιχαθεί... Και αυτός ο έρμος ο μπαμπάς μου έχει τρελλό κόλλημα με το ψάρεμα αλλά μας συμφέρει. Μας φέρνει πάντα τα καλύτερα.

Γενικά να ξέρετε πάντως, καλύτερα να παίρνετε γαύρο πχ από τσιπούρα-λαβράκι ιχθυοτροφείου και κατεψηγμένα. Όπως επίσης πέρκα-σολωμό δε βρίσκετε έυκολα ελληνικό. Ειδικά η πέρκα συνήθως είναι γλυκού νερού.

Θου θα περιμένω......

Αφροδίτη μαγιάτικο θα βγει το νινί!! Τί καλά! Με το καλό!!!

Χρύσα να πάρεις γυναίκα... χθες κιόλας!

Argi 8,5-9 kιλά;;; Άπιαστο όνειρο...

Αααααα Γωγώ πολύ ξήγας ο πεθερός! Μια χαρά τα Μουγέρ! Σ'αγαπάει ο άνθρωπος!!!!!

Νατάσα με γειά το δόντι!

Γιώτα ξετρελλάθηκε η μικρή ε;;;

Τέλεια!!! Καλή συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νατασα μια που θα πατε να δειτε τα αεορπλανα δε παιρνεις κ τον γαμπρο σου που εχει ψωρα?

αν κ τα εχει δει..αλλα να να τα δινει εμ τη νυφη :lol::lol::lol:

εγω στη πρωτη ξεκινησα 57 κ εφτασα 76

απο τη κλινικη βγηκα 69 κ στο χρονο εχασα 20 κιλα..δηλ συν ενα 8-)

τωρα ξεκινησα 56 εβαλα 5 κιλα κ βλεπω οτι απο δω κ περα ανοιγει η ορεξη..

κ αν ξεκινησωωωωωωωωωωωωωωωω

αχουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ρε νατασα με πουλας ψαρι?απ το να τα δινω στο ψαρα..να βγαλεις το χαλι της μπουμπουκας σου.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikrh etroga 2 fores thn eudomada (sxedon) kouneli .....eixame polla kai ekanan sinexia .

ta exw sixathei den thelw oute na ta ksana dw (psofia) oute na ta ksana mirisw ,kai mono pou to skeutome anagouliazw kai den fteei h egkimosinh .

didimaki tha bgei kai o manwlhs idroxoaki tha teriazoun polu .ta idia einai kai duo ksaderfia tou kosta to prwto didimaki kai to deutero idroxoaki kai megalosan polu agapimena .akomakai twra pou einai 29-27 kai menoun akoma sto idio domatio kai diaforetiko filo einai polu agapimena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δε σας ειπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

αυριο εχω μεγαλο υπερηχο [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

επιτελους θα μαθω το φυλο :lol::lol::lol::lol::lol:

πΛΑΚΑ ΚΑΝΩ

α τη χαρτια ρε νατασα θελει για το ικα?

μεθαυριο λεω να παω.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Μάρθα για αύριο, άντε μπορεί να του ξεφύγει του γιατρού και να σου το πεί το φύλλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροδίτη εγώ το κουνέλι το κάνω μόνο στιφάδο κιαυτό μια φορά το χρόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάστε τι διάβασα!!!!!!:

"Παιδί ενός έτους στην Σαουδική Αραβία βρέθηκε έγκυο. Μετά από εξετάσεις διαπιστώθηκε ότι η μητέρα του άτυχου βρέφους ήταν έγκυος σε 2 παιδιά... Δυστυχώς όμως για κάποιο ανεξήγητο λόγο το ένα από τα 2 βρέφη κυοφορήθηκε εντός του άλλου. Έτσι γεννήθηκε το παιδί το οποίο δίχως να το γνωρίζουν οι ιατροί κουβαλούσε μέσα του το αδερφάκι του."

να'χα και εγώ ένα κουνελάκι τώρα!!! μμμμμμ.....

αν και έχω πει ότι αν δεν είχα κάνει οικογένεια θα ήμουν χορτοφάγος!!!

τι μας φταίνει τα καημένα τα κουνελάκια, να ζήσουν θέλουν και αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα τέλειααααααααααααααα...Αντε μωρή να πας αύριο και να σου πει ο γιατρός κατά λάθος ότι θα κάνεις έναν κορίτσαρο, σωστό γενίτσαρο....... :lol::lol::lol::lol::lol: Να πάνε όλα καλά αγάπη!!!!!!!!!

Μωρή Νατάσα που τη βρίσκεις την όρεξη και όλη μέρα τρέχεις;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Η εσύ είσαι υπερδραστήρια ή εγώ είμαι κουράδα..... :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ γυρίζω από τη δουλειά και δεν έχω όρεξη να βγω από το σπίτι.... :?:?:?:?:?:?:?

Αφρο δεν έχω φάει ποτέ κουνέλι....Το σιχαίνομαι!!!!Κι ας μην έχω δοκιμάσει...

Νατασούλα κουνέλι στιφάδο φτιάχνει μια φορά το χρόνο και η μάνα μου, αλλά εγώ δεν τρώω τέτοια πράγματα.... :?:?:?

Επίσης, εμένα που και τα δυο παιδιά μου θα είναι κριάρια τι να περιμένω;;;;;;;; :o:o:o:o Να φορέσω κράνος;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια, για τα κιλά που λέτε...Ξεκίνησα στην Ιωάννα 65 και έφτασα 81.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πάνω από 72 δεν είχα πάει ποτέ....Κόλλησα στα 70.....ήθελα να φτάσω πάλι 65, αλλά...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Τώρα είμαι συν 1 κιλό...71 κιλά....Πάλι θα τα πατήσω τα 80.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Μετά θα αρχίσω διατροφή και γυμναστήριο.....Θέλω να πάω πάλι 65 κιλά...Έχω ύψος 1.70....Καλά να σας πω την αλήθεια 60 θα ήθελα να παω, αλλά........... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Άπιαστο όνειρο...... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok afou leme oles ta kila mas tha sas pw kai egw ....an kai me ponaei .

ksekinisa 56 kila me ipsos 1.66 eftasa ston manwlh ta 78 !!!! :o:o:o:shock::shock::shock:

kolisa gia para pollpus mhnes sta 70 kila kai prin ligous mhnes pou arxise na mou erxete ksana h periodos (opote thimotan ) exasa 4 kila kai eixa ftasei 66 .twra eimai 67 kai thelw na mhnw edw pou eimai oso ginete perissotero .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είμαι 1,68 και πάντα ήμουν 53-55 κιλά, όταν ήρθα εδώ (Βόννη) ξεκινώ την εγκυμοσύνη 58 και την τελειώνω 66,5 πέντε μήνες μετά την γέννα πάω 56!!!!.....τρία χρόνια μετά γίνομαι 63 και για να μείνω έγκυος πάλι έχασα τα 3 γιατί δεν ήθελα να δω με τίποτα το 70 στην ζυγαριά....ξεκινώ την 2η εγκυμοσύνη 60 και την τελειώνω 69....τώρα είμαι (δυστυχώς) 60!!! θα ήθελα 55 να ήμουν αλλά μου την δίνει να μην τρώω, απλά πρέπει να αρχίσω κάποιο είδος άσκησης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....επίσης ξέχασα να πω ότι η ρεβυθοκεφτέδες μου δεν μου άρεσαν καθόλου και έτσι έκανα χυλοπίτες και η μικρή τις τσάκισε!!!!.....πάμε να πάρουμε τον Λουκάκο μας!!!

καλό απόγευμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, πήζω στην δουλειά σήμερα και χθες και δεν πρόλαβα να μπω πολύ.. :oops:

Μπαίνω σήμερα και βλέπω ότι μιλάτε για κιλά.. ο εφιάλτης μου! :shock:

Δεν υπάρχει σωτηρία, θέλει ράψιμο το στόμα μου.. :|

Είμαι 1.68 και ειμαι 72 κιλά. Ήμουν -πριν την εγκυμοσύνη- 63 κιλά που νομίζω ότι είναι ¨τα κιλά μου¨

Σε 2 μήνες ακριβώς εχει τα δεύτερα γενέθλια του ο μικρός..

Πόσο θα ήθελα…. [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε συ Αφρο 56 κιλά μόνο;;;;;;;;;Μην απογοητεύεσαι...Θα τα χάσουμε μαζί....Κι εγώ με τα κιλά έχω θέμα εξαιτίας περιόδου και πολυκυστικών...Αστα....

Ρε Άρτζι μόνο 60;;;;;; :o:o:o:o:o:o Δεδομένου ότι πλέον είσαι γιαγιά, είσαι κορμάρα..... :lol::lol::lol::lol::lol: Σκέψου εμένα γιαγιά πόσα κιλά θα είμαι αν τώρα είμαι 70....Θα τα εκατοστήσω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελευθερία θα τα χάσουμε μαζί τα κιλά......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θου, Νατάσα, Άρτζι και Νατασούλα σας μισώ..... :twisted::twisted::twisted: Δε σας ξαναμιλάω!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σε ειπα γωγω..μεχρι να γεννησω θα ξεμαλλιαστουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*[/quote

Κουκλάρα μου εσύ....Σιγά μην ξεμαλλιαστώ εγώ μαζί σου που τόσο πολύ σε συμπαθώ.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kaνετε κουκλες?

δεν διαβασα τιποτα!

ημουν χωριο ...επεστρεψα πριν κανα 2ωρο

η μικρη σε 4 ωρες ταξείδι εκανε τσισα της 5 φορες....!

επεσε απο το κρεβατι το βραδυ...ευτυχως ηταν χαμηλο.....στο δικο μας που ειναι ψηλο δεν εχει πεσει ποτε!

ετρωγε συνεχως...χωρις να σταματα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι τα θελετε τα κιλα? ξεκινησα 85 με 1,70 υψος αφου ειχα ηδη βαλει 15 κιλα μετα το γαμο,εφτασα τα 100+ (στα 97 σταματησα να ζυγιζομαι!36 εβδομαδων αυτό!) γεννησα και γυρισα σπιτι 93,σημερα ουτε που ξερω ποσα ειμαι...πρεπει να ξαναγινω 70 επειγοντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γιωτα...αμα ξαναγινεις 70 θα μας φας ολα τα γκομενακια...χαχαχαχαχα

Εβαλα στο φεισ ενα δειγμα με το το κανει ο μικρος καθε μερα αναλογα με το τι παιχνιδι του γιαλυσει...σημερα πχ βαλθηκε να αποσυναρμολογει το αυτοκινητακι της πλεισκουλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

τι κανετε? εμεις καλα, μια απο τα ιδια..

τι ηθελα και ελεγα οτι ο μικρος δεν εχει αρρωστησει ακομα.. δε δαγκωνα τη γλωσσαμου καλυτερα... σημερα τρεχει η μυτουλα του το μαναρι μου.. και παει να τη σκουπισει με το μανικι του και εχει δυο μανικια τιγκα στη μυξα :lol::lol::lol:

στο παπαγεωργιου θα την κανει την επεμβαση ο αντρας μου, αυριο θα παει να κλεισει ραντεβου, να δουμε ποτε..

αχ κοριτσια πολυ πονεμενο θεμα τα κιλα.... εγω ημουν γενικα 62-63. εχω υψος 168.

λιγο πριν μεινω εγκυος ειχα παχυνει λιγο και ειχα παει 67.

στην εγκυμοσυνη ειχα βαλει 12 κιλα και ειχα φτασει σχεδον τα 80 κιλα..

οσο θηλαζα ειχα αδυνατισει αλλα μετα τα καναπηρα. τωρα ειμαι 70 :oops::oops::oops:

καλα σε εκεινα τα ρουχα δε νομιζω να ξαναμπω ποτε.. αν και θα το ηθελα σαν τρελη!!

καλα η νατασα η νατασουλα και η θουλαρα ειναι τρελα κορμια!! δεν το συζηταω!!!! μακαρι να ημουν η μιση απο αυτες!!

μια κοπελα που εχω φιλη στο φεις μου εστειλε μηνυμακαι μου ειπε οτι υπαρχει μια ομοδα milf (Mother I'd Like to Fuck) και μεσα απο μια ομοδα βλεπουν ποιες εχουν μωρα στη φωτο προφιλ και τους στελνουν προστυχα μηνυματα!! :shock: εμενα προς το παρον δε μου εχουν στειλει τιποτα

χρυσα ειδα οτ εβαλεσ βιντεο αλλα για καποιο λογο δε μου τα παιζει... γιατι/// τι σκατα συμβαινει παλι με το φεις/

αχ σας εχω πεθυμησει παρα πολυ θελω καφεδακι επειγοντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα μου,τα περισσοτερα ειναι υπο ελεγχο!!!!!!!! :D:D:D:D

για κιλα που λετε εγω ξεκινησα 48 και εφτασα 65...... :shock::shock::shock: υψος 1.62..... ;) τωρα ειμαι 54 και θελω να φτασω 50 γιατι στα 48 ημουν πολυ χαλια..... :oops::oops::oops: πιο πολυ με νοιαζει η συσφυξη!!!!!! :P:P

θουλη,αυριο εχεις το μεγαλο υπερηχο????? :D:D:D περασε ο καιρος ε?????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοιμηθηκε...τι καλα..

ευα ολα καλα?

ποτε ειπαμε παντρευεσαι?

λενα ευχομαι γρηγορη αναρρωση..

πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι ,οσο αθλουμουν οτι κ να ετρωγα δεν εμενε επανω μου ,μετα που στματησα τον αθλητισμο κ ξεκινησα το αθλημα Γιωργος..... γτ οπου Γιωργος κ ταβερνα χαχαχαχα

Χρυσα αμα ηθελα γκομενακια τα τσακιζα κ τωρα!!!! οι γυναικες με πιασιματα εχουν τη χαρη!!!!! :P

πειναω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θουλη αληθεια αυριο εχεις τον μεγαλο?????? :D

α τι τελεια!!!!!!!!! πω πω πως περασε ετσι ο καιρος κοριτσια... :mrgreen::mrgreen:

νασαι καλα θουλαρα, ευτυχως θεωρειται επεμβαση ρουτινας και δεν εχει επιπλοκες. ειμαι αισιοδοξη.. :)

μου εσπασετα νευρα ο μικρος, ειχε φαει του σκασμου το απογευμα και το βραδυ και οταν κοιμηθηκε εκανε εμετο. μετα αναστατωθηκε που του αλλαξα τα σεντονια και κοιμηθηκε 12!!!!! :shock::shock::shock::shock:

μπηκα εκανα μπανιο και τωρα θελω να τελειωσω κατι χειροτεχνιες που θελω να τους κανω αυριο στο σχολειο... καλο μου ξενυχτι!! :|:|

γιωτα φιλακια

καλο σας βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...