Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια

πωπω ποσες σελιδες γραψατε???

δεν τα θυμαμαι ολα, αλλα θα σχολιασω οτι μου ερχεται

μαριαιωαννα αυτο το ειχα χρονια, ακομα και τωρα με πιανει μερικες φορες. μου κοβεται η ανασα, θολωνουν ολα γυρω μου και δε μπορω να παρω αερα.. ο αντρας μου τις πρωτες φορες που το παθαινα τρελαινοταν. να μη στα πολυλογω, εκανα πολλες εξετασεις, μεχρι και σε ειδικους πνευμονολογους ειχα παει και δε μου βρηκαν απολυτως τιποτα. μαλλον ηταν απο το αγχος. τωρα με πιανει ππολυ σπανια πλεον

ρεσυ πεμπι!! αν ειναι δυνατον! τουλαχιστον δεν επαθε τιποτα ο αντρας σου!!!

μπεμπουλης περαστικα... ευτυχως δεν ειναι κατι σοβαρο η στοματιτιδα, θα σας περασει. γιαυτο δεν ετρωγε το πουλακι μου... αλλα θα παρει γρηγορα μπρος!

ποια αλοιφη σας εδωσε? τι νιταμινες του δινεις/

κ ο δικος μου παιρνει βιταμινες, ειναι ενα σιροπι που εχει και σιδηρο μεσα

γωγουλα μου, καθομαι και βλεπω ειδησεις και δεν εχω πετυχει ουτε μια φορα το συμπεθερο!!!!

θουλη βενετια γιωτα και οι υπολοιπες τα φιλια μου

ρε κοριτσια στο σχολειο η κατασταση ειναι ακρως απελπιστικη... οι συναδερφοι φωναζουν ωριονται και τσακωνονται για τα παντα.. αφου τα μεσημερια γυρναω με φοβαρο πονοκεφαλο απο τις φωνες τους και οχι απο τα παιδια! σημερα τσακωνονταν για τις εφημεριες.. μην κατσουν 10 λεπτα παραπανω απο το σχολασμα τους.. ελεος!! δεν αντεχα νατους ακουω, σηκωθηκα και εφυγα απο το γραφειο.. ε δεν αντεχεται καθε μερα αυτο το πραγμα!! ελπιζω να μη μας παει ετσι ολη τη χρονια γιατι δεν ξαναπατω στο γραφειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ κοριτσια σημερα εμαθα κατι που με αναστατωσε πολυ..

συνελαβαν ενα συμφοιτητη μου (26 χρονων) για σεξουαλικη παρενοχληση και κακοποιηση ανηλικου..

αν ειναι δυνατον!!!!!!

εκανε ιδιαιτερα σε ενα κοριτσακι εκτης δημοτικου και αρχισε να εμφανιζει τρομερη αλλαγη στη συμπεριφορα της.. οι γονεις που κατι ψυλιαστηκαν εβαλαν καμερα στο δωματιο της μικρης και οταν ειδαν τα καθεκαστα επαθαν σοκ!!!!

τελικα σε τι κοσμο ζουμε.. διαβασα κ ενα ποστ μιας κοπελας που ελεγε οτι τη σταματησε καποιος στο δρομο και της ζητησε να γλειψει το μωρο της :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

δεν παμε καλα.. δεν παμε καθολου καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

μια φορα που γραφω πρωτη..ειμαι δουλεια, :D

καλα λενακι επαθα σοκ :o:o:o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted:

καλε τι ανωμαλια κυκλοφορει..αχ παναγια μου φυλαξε μας :!:

κ ναι μπορω να σας ανακοινωσω οτι το εβαλα το κιλακι μου...ω ναι..ειμαι στα 5 κιλα..με βαση γιατρου μαλλον στα 5,5

σημερα εκανε ενα θηλασμο..λετε να απογαλακτιζει?

το βραδυ σηκωθηκε εκλαιγε κ κοιμοταν μος..αλλα μεμε δε ζητησε..

το πρωι δε ηθελε..

κ τωρα ξανα το βραδυ..

λετε να το κοβει????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο σαββατοκυριακο!!!

βικυ μου περαστικα στην μανουλα σου και καλη αναρρωση

θα ειναι δυσκολα οχι μονο γιατι παει ο μισθος αλλα γιατι αντε να ξαναβγαλεις απο την αρχη ολα τα χαρτια σου!!

μαιμουδακι τι λες τωρα??? :o:o:o:o:o αν ειναι δυνατον!!!!

πωπω επαθα πλακα τωρα

ελεος πια ο κοσμος μας βρωμαει απο παντου

να σου πω για το σιροπακι

εμας μας εδωσε το multi-vitamin της minadex που ειναι για την ανορεξια και ειναι με γευση ποστοκαλι

το κακο ειναι οτι κολλαει...δεν το θελει με το κουταλι και το δινω με συριγγα(γινομαστε λιγο χαλια αλλα τα καταφερνουμε)

το τζελ για την στοματιτιδα ειναι daktarin γελη(ειναι ασπρη παχυρευστη γελη)

αυτο του το βαζω με το δαχτυλο γιατι δεν εχουμε πλεον πιπιλα για να το βαλω εκει και να πιπιλισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Βίκυ ατυχία, αλλά οι υπάλληλοι γιατί δεν πιέζουν ώστε να μπει και κάμμια ασφάλεια?!

Λένα τι είναι αυτά? σε τι κόσμο ζούμε!!! τελικά από πουθενά δεν μπορείς να προστατέψεις τα παιδιά σου, παντού υπάρχουν ανώμαλοι!!!! πάλι καλά που οι γονείς σκέφτηκαν να βάλουν κάμερα!!!

και επί κάμερας ο λόγος να σας πω το εξής: ένας συνάδελφος του άντρα μου είχε ενδοεπικοινωνία με κάμερα στο δωμάτιο του νεογέννητου και ήρθαν κάτι καλεσμένοι και είδαν την κάμερα και φώναξαν την αστυνομία!!!! επειδή απαγορεύεται η παρακολούθηση όποιου ανθρώπου!!! :?

Θούλη ίσως να απογαλακτίζει, έτσι εκανε και το μουμπούκι ξαφνικά δεν ήθελε βράδυ, εγώ δεν ήμουν ψυχολογικά προετοιμασμένη και μου κακοφάνηκε!!! :shock:

Αναστασία, Ο Λουκάς έτρωγε τα πάντα τώρα όχι, όταν ήταν μικρότερος έτρωγε φακές τώρα δεν του αρέσουν, έτρωγε αρακά, τώρα όχι....και δεν ξέρω πόσο τρώει στο νηπιαγωγείο για αυτό τον πιέζω να φάει όταν γυρίζει πίσω......η ΡΕΑ δεν τα τρώει όλα και τρώει όποτε έχει εκείνη διάθεση!!! :shock::o:? άστα βράστα δηλαδή!!!!

Καλό Σάββατο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε δηλαδη αργυρω μου

κι εγω φακες εφαγα οταν πηγα γυμνασιο :o:o:o:lol::lol: ακομη θυμαμαι στον παιδικο που τις πεταξα στα μουτρα της μαγειρισας :lol::lol: και εκεινη ακομη το θυμαται

οποτε με βλεπει στο δρομο μου λεει 'ενα πιατο φακες για την αναστασια???"

ζηταει τουλαχιστον αλλα πραγματα να φαει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ,Μαρθα της πηρα τωρα που ανεβηκα παντοφλακια απο τον Υφαντιδη στο καπανι (αγορα Μοδιανο) με 12 ΕΥΡΩ ,και εγω θελω γ τον παιδικο μα δεν θα της αγορασω αλλο ζευγαρι ,θα τα βαζω στην τσαντα της κ θα τα οαιρνω πισω το μεσημερι,μεγαλωνουν γρηγορα τα ποδια τους κ αρνουμαι να πληρωνω ενα σκασμο λεφτα σε χαζα!!!! τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! εχω ιντερνετττ!!!!!!!!!!!!! :):):):)

μαρθα εγω πηρα πριν απο λιγο παντοφλακια πολυ ομορφα και εχουνε και σχετικα ανατομικο πελμα ετσι που το επιασα απο μασουτη 6.60!!! πολυ ομορφα και μια χαρα!!!

βρε αναστασια πωπω τωρα ολα τα χαρτια..και τα λεφτα βεβαια σημαντικο ποσο..αστα..υπομονη..ολο αναποδιες ρε παιδι μου!!!!!!!

ψαχνω παπουτσακια και βρηκα αυτο το σαιτ..σκεφτομαι σοβαρα να παρω ειναι πολυ ομορφα εχουνε βραβεια και πανω απο 75 δολλαρια δωρεαν αποστολη..αν θελει καμια θεσσαλονικια να παραγγειλουμε μαζι να μου πει.. 8-)

http://www.pediped.com

και εσεις αυτο δεν καταλαβαινετε? πως ειναι και για εδω η δωρεαν αποστολη που λεει??

επισης σημερα 9ε το πλανετ στον μασουτη 72 μεζουρες οποια ψαχνει και επισης μεχτρ ιτην δευτερα πας το κατω μερος της σκουπας της απλης στο μασουτη και την ανταλλασεις με swiffer!!!!!!!!!!!!!

ante ua kacv to fai meta jana!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

Μπεμπουλης κ εμας το ιδιο σιροπι μας εδωσε. αλλα δεν το πινει με τιποτα ο μικρος, υποθετω οτι δεν του αρεσει επειδη εχει εντονη μυρωδια και γευση πορτοκαλι. μας εδωσε ενα αλλο τωρα αλλα ακομα δεν εχω παει να το παρω :oops:

για τη στοματιτιδα μας ειχαν δωσει απο το νοσοκομειο ενα μπουκαλ κατι δε θυμαμαι ακριβως τι.. αλλα το ντακταριν μια χαρα θα κανει τη δουλεια του

πως ειναι σημερα ο μικρος?

θουλαρα μπορει και να απογαλακτιζει σιγα σιγα.. θα δεις πως θα ειναι και οι επομενες μερες

κ εγω παντοφλακια απο το μασουτη του εχω παρει με 7 ευρω και εχουν ανατομικο πελμα

και για στο πατρικο μου εχει κατι παντοφλακια απο τα μαδερκεαρ, παλι με ανατομικο πελμα νομιζω 12 ευρω ειχαν αυτα.

βενετια τι κανετε κοριτσι μου?? ρε εκανα τα καροτοκεικ και δεν του αρεσαν του μικρου!!!1 ουααααααααααα!!! πολυ στεναχωρεθηκα!! ουτε μπουκια δεν εφαγε!!!!

τι κανει ο φιλιππακος?

δε μπορεσα να κατεβω την προηγουμενη βδομαδα, θα το επιχειρησω αυτη ομως, θα σε παρω τηλ

ρε κοριτσια εγω θελω να του παρω μποτακια.. αλλα βλεπω μονο γυναικεια.. ξερετε κανενα μαγαζι που μπορω να βρω και αγοριστικα??

σημερα θα φαμε μακαρονια με κιμα. θα κανω και μια lemon pie, εχει πολυ καιρο που με παρακαλαει ο τολης.. σημερα εχουμε και ενα γαμο. εχει αρκετο κρυο σημερα κ ας εχει ηλιο, να του βαλω μπουφαν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αναστασια πωπω τωρα ολα τα χαρτια..και τα λεφτα βεβαια σημαντικο ποσο..αστα..υπομονη..ολο αναποδιες ρε παιδι μου!!!!!!!

εννοείς Βίκυ!!!

Τα παιδιά είναι έξω στον κήπο και ζωγραφίζουν γιατί έχει πολύ καλή μέρα με ήλιο, ο μπαμπα΄ς κοιμάται και εγώ σερφάρω, σε λίγο θα μαγειρέψω μόνο για τους γονείς!!! (εμάς δλδ!!!)

Λένα δεν ξέρω πώς είναι ο καιρός εκεί, αλλά πάρε μαζί σου το μπουφανάκι και πράττεις αναλόγως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες ημασταν καλα κατι εφαγε....σημερα το μεσημερι εφαγε 3 φετες σαλαμακι και 3 μπισκοτα

αστα να πανε τωρα θα παω να δω αν θα φαει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρααααααααα...Τι κάνετε;;;Εγώ ακόμα άρρωστη... :(:(:( Βήχα αρκετό και πίνω σιρόπι που μου έδωσε ο γυναικολόγος... :?:? Φοβάμαι μήπως δεν είναι απλό κρύωμα και κολλήσω την Ιωάννα μου...

Έχει τρελό κρύο,αλλά μου αρέσει..Το πρωί πήγα Mall, πήρα ζιπουνάκια από Mothercare και είδα τα παντοφλάκια στα Μούγερ 39 ευρώ.... :o:o:o:o Έλεος ρε παιδιά..Τι νομίζουν ότι πουλάνε;;;;; :x:x:x:x

Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα...Η Ιωάννα χθες έφαγε ένα ολόκληρο ρόδι και σήμερα έφαγε επιτέλους για πρώτη φορά πορτοκάλι.... [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]:-bd:-bd:ymapplause::ymapplause::ymapplause: ...

Συμπεθερούλα κάθε μέρα βγαίνει καλέ στο γυαλί...Τον δείχνει κιόλας τον συμπέθερο..Πώς δεν τον βλέπεις;;;; :-?:-? Εσείς καλά όλα αγάπη;;;;

Καλά ο συμφοιτητής τους είναι για κρέμασμα....Ο ανώμαλος!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil: Δεν πιστέυω να τον είχες γκόμενο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Βικάκι περαστικά στη μαμά σου..Να πάνε όλα καλά...Όσο για τη ληστεία, τι να πω...Να λες δόξα το Θεό που δεν έπαθε τίποτα ο αντρούλης σου.... :roll::roll:

Αναστασία μια χαρά τον βλέπω τον Σπυράκο..Μάλλον ανβοίγει η όρεξη σιγά σιγά...

Βένι μου, Αρτζι μου τα φιλιά μου...

Θουλάρα όλα καλά;;;; Μάλλον ο γιος σου το βαρέθηκε το βυζί σου....:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Lovie χαίρομαι που το είδες το καμάρι μου...Τότε είχε ρεπορτάζ για τις αποδείξεις...Δεν τον είχα δει..ήμουν για ψώνια... :lol::lol::lol: Ωραίος ήταν;;;;;

Τα φιλιά μου...

Πάω να φάω ρόδι!!!!!!!!!!!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τώρα καταφέρνω να σας γράψω...

Από χθες το απόγευμα πιαστήκαμε με το δωμάτιο και τελειώσαμε σήμερα το μεσημέρι. Κουραστήκαμε λίγο παραπάνω αλλά έγινε πολύ γλυκό και όμορφο. Αν καταφέρω θα βάλω καμία φωτο.

Το πρωί (αφού ξεραθήκαμε οικογενειακώς στον ύπνο χθες βράδυ) ξυπνήσαμε κατά τις 8.30. Πήραμε πρωινό και μετά είπα να πάω λαική, Leroy Merlin. Σταματάω πρώτα στον ψαρά παίρνω ψάρια και μετά φτάνω Καλαμαριά στη λαική. Παρκάρω , κατεβαίνω από το αυτοκίνητο, κλειδώνω (έτσι νόμιζα) και πάω να ψωνήσω. Γυρνάω στο αυτοκίνητο και είναι ανοιχτό, το φορτώνω πάω να βάλω μπρος και δεν παίρνει γιατί έμεινε ξεκλείδωτο για κάποια ώρα και κλείδωσε η μηχανή (μαγκια του smart). Πατάω το κουμπί να το ξεκλειδώσω και δεν πιάνει. Πατάω ξαναπατάω τίποτα. Σκέφτομαι οτι έχω μια μπαταρία μέσα στο manual για ώρα ανάγκης. Τη βρήσκω μέσα στην καλή χαρά τν αλλάζω και λέω ώραία θα φύγω! Αμ δε.....

Δεν είχε τελειώσει η μπαταρία του μπρελόκ... Είχε χαλάσει....Τ :evil::evil::evil:

Τελικά πήρα τον Δημ και ήρθε να μου φέρει άλλα κλειδιά. Συνέχισα τα ψώνια μου, πήγα στο κολυμβητήριο να γράψω την Ειρήνη στο babyswimming (Ω ναι επιτέλους άρχισαν τμήματα εδώ κοντά μας) και τη Δευτέρα ξεκινάμε!!!

Γιούπι!!! Πολύ χάρηκα...

Αυτάάάάά :D:D:D

Γωγώ περαστικά ρε συ!!!

Τον ξαναείδα σήμερα!!! :lol:

Ήταν να μην κάνω την αρχή εγώ!!!

Μπράβο στην Ιωάννα!!! Χυμό της δίνεις;; Της αρέσει;;;

Βένι θα δω το σαιτ και θα σου πω!!!

Μαρέσουν ta pediped.

Λένα ωράιος ο συνάδελφος...

Για κάψιμο είναι όλοι αυτοί.(Συγνώμη κιόλας)

Γιώτα πολλά πολλά φιλιά!

Θου 5;;;

Μια χαρά είσαι!

Εγώ σήμερα το μεσημέρι πάλι έσκασα στο φαί...

Bίκυ ο εργοδότης δεν αναλαμβάνει να σας αποζημιώσει;;

Δεν έχει ασφάλεια;;;

Κρίμα γιατί η δουλειά ενός μήνα πάιε χαμμένη...

Τους αλήτες... :evil::evil::evil:

Αναστασία πάλι αφαγία σήμερα;;;

Θα του περάσει μωρέ.

Σκέψου πόσο τον ενοχλεί αυτό το πράγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλη Κυριακη σε ολες σας!!!

Η ωρα ειναι 8 και 22 και απολαμβανω την ησυχια!!!!!!:Ααααααααααχχχχ!!!!

Νατασα μου δε σε πετυχαινω ον λαιν ρε μαναρι ποτε!!!Τι κανεις;;;Το νινακι;;;Ποτε εχεις πάλι γιατρό;;;;

Περιμενουμε φωτο απο το δωματιο!!!!!Σμαρτακι έχεις;;;;Πω πω φανταζομαι πόσοι θα σου την πέφτουν στα φαναρια!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Ρε Θουλιτσα δε μου ηρθε τιποτα!!!! :((:(( Για ξαναστειλε αν θες!!!!

Γωγω περαστικα ρε κοριτσαρα!!!!Α, θα κατσικωθω και εγω να δω τον σύζυγο.

Ρε κοριτσια μια και λετε για τους ανωμαλους ακουστε τι ειδα στην τηλεοραση.Παρασκευη βραδυ (12 παρα) παω να την πεσω και βάζω λιγο τιβι να χαλαρωσω.Ως συνηθως ειχε τις γνωστες αηδιες και βαζω το καναλι Βουλη.Ειχε ντοκιμαντερ για την παιδικη πορνεια!!!! :shock::shock::shock:

Εδειχνε ανηλικους Ρουμανους που εχουν παει στην Ιταλια και εκδιδονται.

Ρε κοριτσια ξερετε ποιο ηταν το πιο φοβερο;;Οτι εναν 15-χρονο τον εξεδιδε ο ιδιος ο πατερας του!!!!!(για 40 ευρω) ~x(~x(:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Λεει δεν εχουνε να φανε και ετσι βαζει το παιδι να κανει τετοια δουλεια.Οποτε καταλαβαινετε σε τι κοσμο ζουμε. :?:?:?:?:?:?:?

Σημερα αν εχει ηλιο θα πάμε προς παραλια μερια. ~o)

Καλα να περασετε όλες σας.Φιλακια πολλα πολλα . :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

παναγιωτα μου καλημερα τι κανει ο νικολας???? κοιμαται???

εμενα το ταρζανακι μου εχει ξυπνησει και ειναι ξαπλωμενος στο χαλι και βλεπει το μικρο μου πονυ

:lol::lol:

χθες κοιμηθηκε σερι!!!!!! ξυπνησε μονο στις 1 γιατι εκανε εμετο :shock::shock: εβγαλε την αλοιφη που του βαζω για την στοματιτιδα γιατι ρε γμτ??? τον αναγουλιασε?

το πρωι και το μεσημερι ηταν μια χαρα δεν τον πειραξε.

ασε τι παθαμε χθες!!!!

ειχαμε επισκεψεις και λιγο πριν φυγουν ειχαμε βγει εξω για ενα τσιγαρο....ανοιγει ο σπυρος την πορτα :o και τρεχει κατα πανω μου....και οπως ερχεται παει να αρπαξει το χερι μου και του παει το τσιγαρο στο ματι :o:o:o:o:o:o κοριτσια τρελαθηκα,αρχισε να κλαιει,να ουρλιαζει

του εριξα νερο και του εβαλα αλοιφη

γμτ δεν τον ειδα καθολου :(:(:(:(:(:(:(:( του εγινε κατακοκκινο το ματακι του

τωρα ειναι ενταξη περασε αλλα το πως ενιωσα χθες δεν περιγραφεται

τον ειχα παρει αγκαλια για να τον ηρεμισω και μου ελεγε 'μαμα βαβα'

εκλαιγα κι εγω μαζι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αναστασια περαστικα ρε συ στον Σπυρακο..πωπω..ετσι ειναι απο το πουθενα μπορει να συμβει κατι κακο.

Γωγω περαστικα ρε συ..ακομα..πως τα καταφερες ετσι;;;

Νατασα τελεια...παιδικη κολυμβιση...ποσο θα ηθελα και εγω αλλα αφενος δυτικα δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ!!!! αφετερου χρονος μηδεν..ειδικα απο τον φευρουαριο που τερμα το μειωμενο...θα ερχομαι στιπι 6 η ωρα

Πρεπει να παρω ενα χαλι στην κουζινα...ενα λεπτο με κοντο πελος για να βαζω ηλεκτρικη ευκολοτερα..

Σημερα εχουμε να παμε και στην κηδεια που θα γινει στο Κιλκισ....

Ο μικρος ξυπνησε με τσιμπλες και τρομαξα..νομιζα παλη επιπεφοικιτιδα...

αλλα η μηξα μηξα....λητρα ο ορος

Χτες πηγα για Ψωνια μασουτη και ειπα θα ξαναπαρω μακαρονια Μισκο που τα ειχε προσφορα..τα ολικης αλεσης λεω...παιδια δεν ειχε μινει τιποτα..τα ειχαν εξαφανισει ΟΛΑ!!!!!

Δε θα σχολιασω για του ανωμαλους...ουτε για το ντοκιμαντερ..δε θελλω να χαλασω το σιμερινο μου καρμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

ναι καλε πεμπι ηθελα να πω!!!! :lol: εμ τοση ωρα πριν τα ειχα διαβασει που να θυμαμαι!!!! :lol::lol:

χρυσα τα προλαβα εγω!! 50% πολυ καλη προσφορα!!

τι κηδεια εχετε?

καλα δεν ειδατε το κυκλωμα που βρηκανε που ειχε μεχρι και βρεφη :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μα τι αηδια..καψιμο δεν λες τιποτα νατασσα και λιγα λες!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

χρυσα για χαλι αρχη μητροπολεως εχει ενα με χαλια στοκ πολυ ωραια πραγματα και πολυ οικονομικα..του παιδικου το ειχα παρει 30ε και ειναι πολυ ομορφο και καλο! :)

νατασσα να μου πεις αμα θελεις να δουμε τι θα κανουμε

ανετ ο μικρος τραβαει το ποντικι..τα λεμε μετα! :)

α!! μαρθααααα δεν σε ξεχασα θα βαλω την συνταγη αργοτερα εδω!!

εκανα ενα κεικ ταχινιου πολυ ωραιο αλλα στο τελος αφηνει πικρα..απο την φλουδα πορτοκαλι λετε? τζαμπα κοπος γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τώρα ξύπνησα...

Νύσταζα πολύ αλλά το καμάρι μου με ξύπνησε στις 8.15 σήμερα. Είχε όρεξη να παίξουμε...

Τελικά την πήρε ο Δημ κατά τις 9 παρά και συνέχισα τον ύπνο μου. Τώρα θα μαγειρέψω (κοκκινιστό λέω με πουρέ καρότο) και θα βγω να περπατήσω . Εχεί ωραίο ήλιο!!!!

Παναγιώτα μου δεν ταιριάζουν οι ώρες μας... :(:(

Θα πετύχουμε η μια την άλλη που θα πάει.

Γιατρό έχω τέλη του μήνα. Εσύ; Η δίαιτα πως πάει;; Που κλωτσάει το νινί;;;

Το smart είναι γκομενοπαγίδα! :lol::lol::lol:

Πολλέ φορές ακόμη και με την Ειρήνη μέσα με γλυκοκοιτάνε...

:oops::oops::oops:

Εγώ ντρέπομαι όμως....

Είναι το χειρότερό μου...

Αναστασία αχ κοπέλα μου τί έπαθες...

Φαντάζομαι πως θα φαρμακώθηκες. Τουλάχιστον τώρα είναι καλά!

Χρύσα καλημέρα!

Βαλέ γάλα ρε συ στο μάτι. Αφού είναι εγγύηση...

Εγώ όσο και να πατήσω τώρα δε βγαίνει. Η Ειρήνη πίνει ήδη το πρωτόγαλά αλλά δεν μοιάζει να την ενοχλεί. :D:D:D

Βένι και το ταχίνι είναι πικρό ρε συ;;;

Κάνε δοκιμές!

Εμένα πάντως μου άνοιξες την όρεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ευχαριστω..θα το δω θα κατεβω κεντρο μεσα στην ευδομαδα για δωρα !!

Για τα Μισκο πηρα την Παρασκευη το πρωι μερικα..αλαλ ειδα πως η ημνια ληξης ειναι μεγαλη και ειπα να το εκμεταλλευτω...53 λεπτα εβγαιναν...αλλα δεν υπηρχε ΤΙΠΟΤΑ!!!

Τα παπουτσακια που βρηκες θελλω και εγω, ειχα ενα μου εστειλε η φιλη μου η Δημητρα απο Αμερικη αλλα ηταν πολι μπεμπε..αλλα πολυ καλα..σαν καινουρια ειναι..οποτε θες μιλαμε και παραγγελνουμε

Βικυ ηθλεα να πω το εξης ...δε χρεαζοταν να παρει ατομο...αν δηλαδη και καλα δεν σηκωνει το κοστος..υπαρχουν και αλλοι πτοποι ασφαλειας...γκρρρρ..δυσκολα τωρα...ουτε σκεφτεται τον ανθρωπινο παραγοντα...λες και ειναι αναλωσημα

Καλημερα Νατασα... εχει τελειο ηλιο..αλλα πολυ κρυο ρε συ....

και εκει που θα παμε θα εχεικαι αερα..θα παγωσω.

Ο μικρος και ο αντρας μου γυρησαν απο εκκλησια και τρωνε και οι δυο χυλο βρωμης με γαλα και σταφιδες...

Εβαλα γαλα προκαταβολικα..αλλα μαλλον ειναι μονο τσιμπλες..μακαρι..δεν αντεχω αλλο να ειναι σαν κινεζακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντακταριν στοματικη γελη..αλαλ το καναμε γι απολυυυ λιγες μερες, επισης πολυ καλη αποστειρωση πιπιλας- ο δικος μου δεν πηρε αλλα τεσπα- μετα καλη απολυμανση ολα τα παιχνιδια, φαγητα χλιαρα και οχι οξινα..περασε σχετικα γρηγορα δεν μπορω να πω.

ΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω..ο μικρος χτες εφαγε γαυρο..μη γελατε...εκανα χτες γαυρο στο φουρνο λαδολεμονο με πατατουλες αχνιστες και διαφορα λαχανικα..του εκανα φιλετακια το γαυρο και το ετρωγε....ουτε γλωσσα, ουτε μπακαλιαρο δεν εφαγε με τοση ορεξη..και ηταν και αναλατος αλλα πολυ νοστιμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτην την αλοιφη μας εδωσε κι εμας αλλα χθες το βραδυ την εκανε εμετο(ξυπνησε στις 1 με κλαμματα παω και τι να δω το μαξιλαρι ηταν γεματο :o:(:(

τα παιχνιδια πως τα απολυμαινω??? σορυ που ρωταω τοσα αλλα δεν μου εχει ξανατυχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!

χτες ειχε πολυ κρυιο τελικα, χαλαρα σηκωνε μπουφανακι!!

πηγαμε στο γαμο, ο μικρος ξεσαλωσε!!!

κοριτσια πηγαινε και εμπαινε κατω απο τις φουστες!!!! :oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σηκωνε φουστες, ανεξαρτητως ηλικιας και δαγωνε μπουτια!!! :lol::lol::lol::lol:

αλλα γενικα εκατσε ησυχος, κοντα μας εννοω!!!!!!

σημερα θα παμε κινεζικο!!

καλα νατασα εδω γλυκοκοιτανε εμενα, εσενα δε θα γλυκοκοιτανε??? :lol::lol::lol::lol::lol: αυτο μας ελειπε!!!

κοριτσια δεν προλαβαινω να σχολιασω τις υπολοιπες, θα επανερθω το μεσημερακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...