Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

KΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΕ 3 ΦΟΡΕΣ Κ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΑ!

ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ-ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ

ΚΟΥΒΑΛΗΣΑ Κ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ , ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΩ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΑΜΠΙΚΟ!

ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ -ΣΥΜΜΑΖΕΜΕΝΗ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!

ΟΛΑ ΟΛΑ ΣΕ ΤΑΞΗ!

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ Ε???

ΚΑΛΕ ΗΡΘΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια τι κανετε?Τι κρυο ηταν αυτο σημερα?Βαλαμε σκουφακι σημερα για να παμε στην γιαγια!( δεν εχουμε και πολλα μαλλακια!!!!!! :lol: )

Σοφια δυστυχως αυτα τα φορμακια ειναι καθαρος πολυεστερας!Το ειδα....Γι'αυτο ρωτουσα μηπως εχετε βρει κατι εσεις διαφορετικο σε αυτο το στυλ.Αν χρησιμοποιουσα αυτους θα της φορουσα και φορμακι απο μεσα αλλα θα το σκασω το παιδι στο τελος!!!!!!!!!!!!! [smilie=mumum.gif] Εψαχνα σημερα στο internet μηπως βρω κατι αλλα τζιφος.Οποτε θα καταληξω σε καποιους υπνοσακους που ειδα στο λητω ή στο babycenter.

Για την καθαριοτητα κοριτσια και εγω χρησιμοποιω dettol και μονο στο μπανιο χλωρινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΤΡΕΧΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ..ΒΑΦΤΙΖΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑ..ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ,ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΝΕΛΑΒΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ..ΤΗΝ ΑΝΕΛΑΒΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ,ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΒΑΨΙΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ(ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ) ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑ!!ΟΛΑ ΚΥΛΙΣΑΝ ΟΜΑΛΑ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ..ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΒΡΕΧΕ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΤΙΣ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΧΘΕΣ ΞΑΝΑΦΟΥΝΤΩΣΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ,ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟΥΣΑΝ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!ΤΑ ΕΔΙΩΧΝΑ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΟΥΣΑΝ..ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΟΒΑΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΕΧΟΥΔΑΚΙ,ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ..ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ..

ΝΑΝΑΒΙLL ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΑΜΠΙΚΟ..ΖΗΛΕΥΩ..ΕΜΕΝΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ,ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΛΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ..ΤΕΣΠΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ..

ΜΑΡΙΛΟΟ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ,2 ΠΟΝΤΟΥΣ?ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..

ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ

ΜΑΜΑ ΕΥΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΡΚΕΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΟΛΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΧΛΩΡΙΝΗ Η ΔΙΩΧΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ Η ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΩ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ Η ΜΗΡΩΔΙΑ..

ΑΤΗΙΝΟΥΛΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΕΤΣΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ..

ANYWAY ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Πανε οι ηλιολουστες Κυριακες :(:(:( Χειμωνα δε θελατε????Να τωρα!!!! :(:(:(:(

Το λουλουδι μολις κοιμηθηκε!Χθες βραδυ κοιμηθηκαμε αγκαλια καθως ξημερωσε μαζι μας και ο πολυαγαπημενος μου κουμπαρος παιζοντας pro11 με τον Κωστη!!!Εχουν αγωνα σημερα τα παιδια με δυο αλλα πυροβολημενα και εκαναν προπονηση! :lol:Ευτυχως θα παιξουν στο σπιτι της κουμπαρας μου κ ετσι θα εχω ησυχια!!

Ιωαννα μου βρηκα κατι στο λητω που λεει οτι εσωτερικα τουλαχιστον ειναι καπιτονε απο 100% βαμβακι και μαλλον θα παρω αυτο!Στο net βρηκα καποια που λενε πτι ειναι απο οργανικο βαμβακι αλλα δεν μπορω να τα δω απο κοντα και ετσι δεν παιρνω το ρισκο!

Νανα μου υποθετω πως καποιες φορες εχουν υπερενταση πριν το βραδινο υπνο γιατι εχουν ελλατωσει τις ωρες ξεκουρασης κατα τη διαρκεια της ημερας και το βραδυ ειναι πολυ κουρασμενα, θελουν να κοιμηθουν και το βγαζουν σε εκνευρισμο!

Δε ξερω τι στο καλο κανουμε εμεις λαθος????Μαλλον ειμαστε λιγοοο τεμπελιτσες σε σχεση με τις μαμαδες μας!!! :oops::oops::oops: Η γιαγια μου βεβαια ειναι η χειροτερη!!!Να εχω αφησει ασιδερωτα....ή να εχω απλωσει διπλα σε πετσετα μπλουζα???/Απαπαπαπαπα μαυρο φιδι που με εφαγε!!

Αθηνα μου εγω της δινω το ολυμπος που ειδες και κατι αλλα βιολογικα natura plus τα οποια τα καθαριζει στο 5λεπτο!Γενικα της αρεσει πολυ το γιαουρτι σε αντιθεση με τις κρεμες!!Τωρα που θα χειμωνιασει να δω τι θα τρωει το απογευμα????

Δημητρα καλοφωτιστα τα ανηψακια!!Αντε και με το καλο ο Θανουλης σου!!!Προβλημα αυτο με τη μαμα και τον αντρα σου!!Δε μπορω να φανταστω πως ειναι!!Με τη μαμα μου ειμαστε αυτοκολλητες και θα ειχα μεγαλο θεμα αν δεν τα πηγαιναν καλα με το Κωστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ,ΚΟΙΝΩΝΗΣΑΜΕ ,ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ....ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ...ΝΥΣΤΑΖΕ ΤΟ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ!Κ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ!

ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΚΡΥΟ!

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΧΕ 10 ΒΑΘΜΟΥΣ!

ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΠΟΔΟΣΑΚΟ ΝΟΜΙΖΩ!

ΕΜΕΝΑ ΣΟΦΙΑ Ο ΜΠΙΛ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΒΙΝΤΕΟΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ!ΟΤΑΝ ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ-ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΒΛΕΠΕΙ ANIMAL PLANET!ΕΧΟΥΜΕ 6 ΣΚΥΛΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΞΟΔΕΥΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΝΑΔΥΟ ΞΟΔΕΨΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ!ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΕΠΙΠΛΩΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...ΚΡΑΤΗΘΗΤΕ...ΠΗΓΑΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΣΚΥΛΩΝ! ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗ ΣΚΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙ!ΣΤΗ ΖΑΒΛΑΜΑΡΑ ΣΑΣ ΚΕΡΔΙΖΩ ΟΛΕΣ!ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ LEVEL!ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΧΑ!ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΣΑΚΚΟΥΛΑ Κ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ 10 ΦΟΡΕΣ! Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ!ΑΛΛΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Κ ΟΠΩΣ Κ ΦΟΡΟΥΣΕ ΑΚΡΙΒΟ ΤΖΙΝ Κ ΑΚΡΙΒΗ ΜΠΛΟΥΖΑ!ΜΗ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ! :lol::lol::lol:

ΔΗΜΗΤΡΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΑΜΑ!

ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ , ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ , ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΛΩΣΩ Η ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Η ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ , ΓΙΑΤΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ!

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΙΣΣΟΡΟΠΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΕΠΤΕΣ, ΠΣΙΤΕΥΩ Κ ΟΣΕΣ ΜΕΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΒΙΩΝΕΤΕ!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΛ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΣΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ!ΦΑΓΑΤΕ,ΗΠΙΑΤΕ, ΚΑΤΟΥΡΗΣΑΤΕ,ΝΤΥΘΗΚΑΤΕ,ΚΡΥΩΣΑΤΕ ΚΤΛ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ!ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΚΟΣ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΟΥΝ!ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!

ΥΠΝΟΣΑΚΟΥΣ ΣΑΝ ΦΩΛΙΤΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΝΕΤΟΝ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΣΥ!ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΩΛΙΤΣΑ...ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ!

ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΝΑΤΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΒΑΖΑΚΙ???

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!ΧΤΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΑΡΝΑΚΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ!!!

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!

ΔΗΜΗΤΡΑ, ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΡΜΑΤΙΚΕΣ ,ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ!ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ!ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕΣ ΣΑΜΠΟΥΑΝ?Η ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ???Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?

ΕΓΩ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ...ΒΡΕ ΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ...ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΚΙΠ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΕΝΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΡΙΕΛ

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΓΕΜΙΣΑΝ ΚΑΝΤΗΛΕΣ-ΞΕΡΕΤΕ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ!ΕΚΤΟΤΕ ΠΛΕΝΩ ΜΕ ΠΡΟΔΕΡΜ Κ ΒΑΖΩ ΑΡΙΕΛ ΣΤΟΥΣ ΛΕΚΕΔΕΣ!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΑΖΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΑΡΙΕΛ!

ΕΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΜΠΟΥΦΑΝ Κ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ!ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΠΟΥΦΑΝ, ΦΟΡΜΕΣ Κ ΚΟΛΑΝΑΚΙΑ!

ΔΕ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΦΟΡΕΜΑΤΑ, ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!Κ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΤΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ!ΟΛΟ ΤΖΙΝΑΚΙΑ , ΦΟΡΜΕΣ Κ ΚΟΛΑΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ!

ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ Κ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΩΠΩΠΩ ΛΟΓΟΔΙΑΡΡΟΙΑ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΝΑΤΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΒΑΖΑΚΙ???

ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ Κ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ!

Ναι αυτο ειναι!Της παιρνω αυτο μπανανα και το ολυμπος ασπρο πληρες!

Εγω τη Τριτη με φορμα θα παω για να του τη σπασω!!Aρχισε να με στελνει απο εδω και απο εκει απο τη δευτερη εβδομαδα!!Φορμα και all star...θα ντυθω Λαζοπουλος και θα παω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

χαθηκα..δεν ημουν καλα ψυχολογικα...μου επεσε το παιδι κ ημουν χαλια...ευτυχως ουτε χτυπησε ουετ τιποτα αλλα κ μονο που τον ειδα αβοηθητο στο πατωμα να με κοιταει κ να κλαιει κ σκεφτομουν τι θα μπορουσε να ειχε παθει..εκλαιγα συνεχεια...

τον ειχα οπως παντα πανω στην τραπεζαρια στο ριλαξ του το οποιο ειναι αρκετα βαθυ γιατι γινεται καρεκλακι κ ετσι το εχω δηλαδη κ ημουν απ τον υπνο κ ξεχασα να τον δεσω...πρωτη φορα...κ του καθαριζα μηλαρακι για την κρεμα του κ ξαφνικα μπουμ....Δοξα Τω Θεω δεν επαθε τιποτε περα απο ενα χτυπηματακι μικρο πολυ διπλα στο ματακι του...νιωθω παντελως αχρηστη...ανικανη κ πολλα αλλα...ευχομαι να μην ξανασυμβει τιποτα παρομοιο...τρελαθηκα επεσε διπλα μου...τον πηρα αμεσως αγκαλια..εκλαιγε..εκλαιγα κ εγω..του ζητουσα συγμωνη...χαμος...κ τον εβαλα στηθος κ το μαναρι μου ηρεμησε αμεσως το κλαμα αλλα ειχε ακομα αναφυλητα...εγω να κλαιω ασταματητα...ολη νυχτα μετα αυπνη να σκεφτομαι οτι επεσε με το κεφαλι κ τι θα μπορουσε να ειχε συμβει...αφηστε ενα δραμα...

εν τω μεταξυ ειμαι κ αρρωστη..πολυ χαλια,πονανε ολα τα κοκκαλα μου κ δεν κοιμαμαι κ επαρκως οποτε ειμαι ακομα χειροτερα...ευτυχως ο Βασιλης μου το περναει πολυ ελαφρια γιατι εγω κ ο Κωστας ειμαστε χαλια...ο Κωστας εχει φοβερο βηχα εγω πονο στα κοκκαλα κ τρομερο μπουκωμα...χαλια....

κατα τα αλλα καλα..

οπως καταλαβαινετε για αυτο εχω χαθει λιγο...

συγνωμη που δεν σχολιαζω..η διαθεση ειναι υπο το μηδεν...

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfiriko μου καλε!

καταρχην δεν υπαρχει λογοσ να ζητασ συγνωμη!

πανω απο ολα θα κοιταξεισ την υγεια σου κ μετα ολα τ αλλα!!!

περαστικα σασ!ευχομαι να γιανεται γρηγορα!!!

οσο για το πεσιμο, μην κατηγορεισ τον εαυτο σου ,σε ολουσ εχει συμβει η θα συμβει!

εγω αμα σασ πω τι επαθα σημερα θα παθετε κακο!!!

εχω ενα μεγαλο μπουκαλι ορο κ βγαζω με συριγγα απο μεσα!

και το ειχα κοντα στη αλλαξιερα κ αρπαζει την συριγγα κ την βλεπω με την βελονα στο χερι κ αρχισα να ουρλιαζω!!!

γι αυτο σου λεω σοφακι ολεσ καθε μερα κατι τετοιο περναμε!!!

κοριτσια ειμαι ντιπ για ντιπ!ξεχασα να σασ πω οτι η αδερφη μου μου πηρε περισυ εναν βαμβακερο υπνοσακο απο το ikea!!!

προχτες που εκανα χειμωνιατικα το ειδα!

σημερα εχει πολυ υπερενταση!

μεχρι κ απο ματι την καναμε...ειχε πολυ σημειωτεον!

ακομη δεν εχει κοιμηθει!

μαλλον εχει τα δοντακια τησ!θα τησ δωσω λιγο ντεπονακι αν δω οτι δεν ηρεμει!

καλο σας βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!Τι μου κανετε σημερα??Εγω ρεπαρω και κανω δουλειες!!!

Σοφακι μου τι κανεις??Πως ειναι ο Βασιλακος?Βρε κοριτσι μου σε νιωθω απολυτα εμενα η μικρη μεσα στα ρουχα επεσε και παλι περασα απιστευτο σοκ ποσο μαλλον εσυ!!Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν υπαρχει λογος να εχεις τυψεις!!Το ηθελες???Οχι βεβαια!!!Σημασια εχει οτι ειναι το μαμουνι καλα!!

Νανα εινια ζεστος?Να παω να παρω απο το ικεα αν ειναι καλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....Χάθηκα λίγο αλλά είχα τρομερή δουλειά στο γραφείο αλλά και στο σπίτι μία από τα ίδια...Έχω και το Γιώργο ο οποίος κάνει τα ίδια σχέδια με τα υπόλοιπα παιδάκια του φόρουμ απ' ότι διάβασα. Δηλαδή: Το βράδυ τον πιάνει υπερένταση από το πολύ παιχνίδι και ενώ κουτουλάει από τη νύστα, τον βάζεις στην κούνια και αμέσως τσουπ1 όρθιος από το κάγκελο και όλο χαχχαα και χουχουχου. Θέλει αγκαλιά και τραγουδάκι. Άλλο και τούτο, τί φεγγάρι περνάει πάλι? Βγάλαμε και τα δύο επάνω δοντάκια μαζεμένα και όπως καταλαβαίνετε, όλα του φταίγανε. Η εβδομάδα που πέρασε ήταν όλο γκρίνια και μανούρα. Και ποοοοοολύ όρεξη για ορθοστασία, παιχνίδι, μπλα μπλα (μου χει φύγει η μαγκιά να τον κρατάω όρθιο - καθιστός ούτε λόγος...). Λέει πεντακάθαρα "μπαμπά" και κοιτάει το μπαμπά του (άρα καταλαβαίνει τη σημασία αυτού που λέει), "ιαια" και κοιτάει τη γιαγιά, "μαμ" όταν πεινάει, το "μαμά" το έχει για φτύσιμο (το κάθαρμα) και επίσης λέει διάφορα ακατάληπτα του τύπου "ντιντιντι, τατατατατα, γκαγκαγκα, νιανιανια" και άλλες τέτοιες μπαρούφες.

Περαστικά σε όλα τα μπεμπάκια που συναχωθήκανε....Τα φουκαριάρικα, με τέτοιο τρελόκαιρο τί να σου κάνουν?? Φιρφιρίκο μου, περαστικά και σε σένα και τον αντρούλη σου. Αχ, πόσο σε καταλαβαίνω με το πέσιμο του βασιλάκη...Κι εγώ αυτό που έπαθα το καλοκαίρι που μου 'πεσε από την αλλαξιέρα δε θα το ξεχάσω όσο ζω μου φαίνεται. Αφού δε χτύπησε το μωράκι, πάλι καλά. Να'ναι αυτό το χειρότερο, από δω και πέρα να είναι όλα καλά εύχομαι.

Ο Γιώργος μου μάλλον πέρασε ένα ψιλοκρυωματάκι στην κοιλίτσα αλλά πολύ ελαφρά. Πάλι καλά το μωρό μου. Μόνο που άφηνε πολλές κλανίτσες :oops: και έκανε μία φορά έναν περιποιημένο ρουκετο-εμετό. Μετά από 2 μέρες όλα καλά. Ευτυχώς.

Αχ, με τις δουλειές ανοίξατε πολύ πονεμένο θέμα. Θέλω να στρώσω το σπίτι (κάνει κρύο, δεν είσαι κρυουλιάρα Σοφάκι...), να μαζέψω τα καλοκαιρινά, να καθαρίσω την αποθήκη που γίνεται χαμός, να πλύνω τις κουρτίνες. Έλεος, τί θα πρωτοκάνω και κυρίως ΠΌΤΕΕΕΕΕ???? Ένα ρημάδι ΣΚ και δεν προλαβαίνω...τρέχω και για τη βάφτιση και φεύγει ο χρόνος σαν νερό. Αύριο λέω να την κοπανήσω από τη δουλειά για να στρώσω....Θα κάνω την άρρωστη. Τις ντουλάπες το ΣΚ γιατί πρέπει να μη βρέχει και να είναι και πρωί του Θεού (τί, σαν το βαμπίρ μες στη νύχτα θα καθαρίζω συρτάρια και ντουλαπόφυλλα??? Ήμαρτον).

Νανά , η βαβούρα της μικρής είναι σίγουρα από τα δόντια.. Και σκέψου πόσα έχουν να βγάλουν (με πιάνει πανικός και μόνο που το σκέφτομαι).

Όσο για το σκέπασμα, το μαξιλάρι και τον ύπνο, άλλο πονεμένο θέμα. Κατ' αρχήν εγώ του Γιώργου δεν του βάζω μαξιλάρι, νομίζω επιτρέπεται μετά το χρόνο. Φοβάμαι μη μου σκάσει γιατί κάνει κάτι κουλά στον ύπνο του και χώνει τη μούρη του στην πάντα...Τα σκεπάσματα τα πετάει και τσαντίζεται κιόλας οπότε μάλλον κι εγώ στον υπνόσακο θα καταλήξω. Μου έχει δώσει μία φίλη μου 3 (από το γιό της), ένας με πατουσάκι ολόσωμος και οι άλλοι δύο χωρίς. Μου φαίνονται όμως πολύ χοντροί και μάλλον ο Γιώργος θα σκούξει από τσαντίλα (σα να φοράει μπουφάν στον ύπνο του). Δεν ξέρω, έχω δει και στο ΙΚΕΑ κάτι άλλους που είναι σαν σακουλίτσα. Θα δοκιμάσω αυτούς που έχω και θα δώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!Ο ΘΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΤΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΠΟΥΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΣΚΕΤΗ ΜΟΥΧΛΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ!!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΖΩΗΡΕΥΟΥΝ,ΘΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!

SOPHIAK ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΩΣΑΜΕ Μ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΠΑΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΡΩΓΕΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..

ΝΑΝΑΒΙΛΛ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΩΝΙΑ,ΔΗΛ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ..ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ SKIP ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΧΤΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,Μ΄ΕΦΕΡΝΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ..

KOKKORAKI KAI MENA AYTES TIS ROYKETES ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ..ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ?ΜΕΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΑΣ..ΑΧ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΕΓΙΝΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ.ΓΕΛΑΚΙΑ,ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩΕΝΩ ΚΟΥΤΟΥΛΑΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ..ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ?

ANYWAY ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!

ευχαριστω για την συμπαρασταση...

Σοφακι κ εγω τον εχω αυτον τον υπνισακο που λεει η Νανουκα...Νανα ο μπλε δεν ειναι με το φερμουαρ?

αν ειναι αυτος ειναι εντελως βαμβακερος κ ειναι πολυ καλος αλλα μην φανταστεις Σοφακι οτι ειναι σαν αυτους στο εμποριο τους πολυεστερ κλπ εκεινοι ειναι πιο ζεστοι αλλα απο το να ξεσκεπαζεται κ να μενει ετσι παρτο να της το βαλεις ειναι καλο.

σημερα κοριτσια μου εχει πρεμιερα ΤΟ ΝΗΣΙ κ θελω να το δω..να δουμε θα μπορεσω???

εκανε κακα...κλαιει κ νυσταζει..θα ξαναμπω οταν μπορεσω...

φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ! ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ( ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ). ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ, ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΓΚΡΙΝΙΑ, ΚΛΑΜΑ, ΠΑΝΙΚΟΣ, ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΟΟΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕΚΟΣ. ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ! ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ. ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ.

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΝΑΡΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΛΑΧΤΑΡΑ, ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ. ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΗ ΜΑ.......ΚΙΑ ΜΟΥ!!! :twisted::twisted::twisted: ΤΗΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ, ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ. ΛΟΙΠΟΝ, ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΗΝ ΕΧΩ Η ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΔΕΜΕΝΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ. ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΝΑ ΘΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ... ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΦΑΙΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΚΑΘΙΣΜΑ. ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ :?:? ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!! ΕΥΤΥΧΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ 20-30 ΧΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ. ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΘΝΙΚΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΟΠΟΤΕ ΣΟΦΟΥΛΑ.....ΑΣΕ, ΟΛΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ. ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΔΙΟΓΚΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΓΙΞΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ. ΣΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΒΟΛΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ. :( ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα μου, τί τρομάρα κι αυτή??? Αν κατάλαβα καλά, ενώ είχατε δέσει το παιδί στο καρεκλάκι, δεν είχατε δέσει το καρεκλάκι στο κάθισμα, ε?? Αμάν, πώς και δεν έγινε τίποτα χειρότερο. Πω πω, τί μπορείς να πάθεις από τη μια στιγμή στην άλλη.....Παναγίτσα μου.

Χα, τι μου λες τώρα....Πόσες φορές έχουμε τσακωθεί με το Σώτο επειδή ο Γιώργος κάνει τα δικά του και μας έχει κάνει τα νεύρα κρόσσια.....Χαρακτηριστικό παράδειγμα προχτές που αρπαχτήκαμε γιατί ήθελε σώνει και καλά να τον νανουρίσει να κοιμηθεί (εν μέσω κλάματος και οδυρμού του Γιώργου) ενώ εγώ έλεγα να τον πάρω απλά αγκαλίτσα έξω από το δωμάτιο να ηρεμήσει γιατί ΔΕ ΝΥΣΤΑΖΕΙ. Όσο ο Σώτος τον νανούριζε, τόσο ο μικρός έκλαιγε. Αποτέλεσμα: μόλις τον έβγαλα από το δωμάτιο, άρχισε να χασκογελάει και να θέλει να παίξει με το φορτηγό της Fischer Price. Εμείς έχουμε μούτρα, ο Γιώργος περνάει σούπερ με το φορτηγό και ύπνος γιοκ. Μία τρυφερή οικογενειακή στιγμή Κυρίες και Κύριοι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !

καλη εβδομαδα σε ολες !

εγω περασα ενα χαλια σαβ-κυρ..Εχω κοιμηθει ελαχιστα κ η υπερενταση βαραει κοκκινο ..Ακουω ομως οτι αρκετα απο τα μπεμπακια του Ιανουαριου ξενυχτανε τον τελευταιο καιρο ..Ας έλπισουμε να στρωσουν τα πραγματα ..Πανω που ελεγα οτι ενταξει το δυσκολο κομματι περασε με το πρωτο δοντακι της μπουμπους , τα πραγματα εγιναν χειροτερα , εχει τρελη γκρινια και το εχει ριξει στην ..απεργια πεινας ..Πινει μονο γαλα ..Τι να πω πια , ισως ετοιμαζεται να βγαλει κ αλλο δοντακι , ελπιζω να ειναι αυτο κ να μην εχει κατι ..Χτες το βραδυ εκει γυρω στις 2300 ξυπνησε με υστερικες κραυγες ..Δεν την ειχα ξανακουσει ετσι , τρομαξα ..Της εδωσα ντεπον , την αλλαξα , της εδωσα το βραδυνο γαλα , δεν ηρεμουσε ..Με τα χιλια ζορια κοιμηθηκε αποκαμωμενη κ απο το κλαμα αλλα κ απο την κουραση ..Δεν ειχε κοιμηθει ολη μερα παρα μοναχα ενα μισαωρακι .

firfiriko, μην στεναχωριεσαι για οτι εγινε ..παει τελειωσε ..Συμβαινει αν οχι σε ολες τις κουρασμενες , ξενυχτισμενες , ταλαιπωρημενες μανουλες , στις περισσοτερες τουλαχιστον ..Ηταν απλα μια κακια στιγμη ..αυτο να σκεφτεσαι ..Και γω κοριτσια την ειχα πατησει ..Τον καιρο των ενδοξων ..βραδυνων των διδυμων , μιλαμε για μηνες αυπνιας - υπνος καθημερινα γυρω στις 4 ωρες στην καλυτερη των περιπτωσεων , δουλεια πολυ , σπιτι κτλ - αλλαζα την μεσαια μου κ θα την εβαζα στο κρεβατι της ομως σε κλασματα δεπτερολεπτου μου επεσε απο το μονο κρεβατι που εχουμε στο δωματιο τους στο πατωμα ..Εννοειται οτι ενιωσα απαισια , εκλαιγα για ωρες ...

athinouli, με την περιγραφη σου για το καρεκλακι αυτοκινητου τρομαξα κ γω επισης ..Ευχομαι να ειναι ολα ενταξει με τον γιατρο σου και να πηρες αδικα την τρομαρα ..

Ευχομαι επισης σε ολα τα μωρακια που τα ταλαιπωρουν ιωσεις , να συνελθουν γρηγορα κ περαστικα τους !

Αχ παω να πιω κ αλλο καφε ..θα βρυκολακιασω στο τελος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑα, Αθηνούλα, δεν σου είπα και περαστικούλια και να πάνε όλα καλά με την κοιλίτσα....Βρε συ, μήπως σήκωσες βάρος??? Παίζει να έχεις κήλη?? Δε θέλω να σε ανησυχήσω, μία πρώτη σκέψη κάνω (και ελπίζω να μείνει μόνο στη σκέψη). Πότε θα πας στο γιατρό?? Να μας πεις νέα επειγόντως.

Εύα μάλλον ετοιμάζεται και το δίπλα δοντάκι...Έτσι πάνε αυτά, σαν τους Χιώτες - δυο δυο. Πάνω που λες "επιτέλους έσκασε το δοντάκι" να 'σου έρχεται στο καπάκι και το άλλο. Υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε Αθηνα τι επαθες και εσυ!!!Να μας δω οταν περπατησουν....πανικοςςς!!!Αντε μπας και φυγει το 5 κιλο που εχει αραξει πανω μου!!! :lol::lol::lol: Παντως κοριτσια μεταξυ μας μια χαρα ειστε ολες απο θεμα κιλων και ειδικα η αδερφη σου Κικη που εχει γεννησει προσφατα!!!Τυψεις τυψεις παω να φαω γαλα με κορν φλεικς...ας τα φαει ο Κωστας τα υπεροχα μου μακαρονια!!!

Αθηνουλα λα καλα θα πανε βρε μην αγχωνεσαι κατι απλο θα ειναι!!Περιμενουμε νεα!!

Ευα κουραγιοοοοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΤΕ ΠΡΙΝ, ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ, ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΚΙΚΗ ΜΟΥ, ΝΑΙ, ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΩΣ ΚΙΝΗΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ, ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΔΕΝΑ ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΖΩ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΑΣΕ, ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ ΤΕΛΑΘΗΛΑ. ΑΥΤΗ ΑΠΤΟΗΤΗ. ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ ΤΗΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΚΑΘΙΣΜΑ. ΣΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ!!!! Η ΚΗΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;; ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΒΑΡΗ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΟΓΚΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΩΡΑΚΑ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟΚΑΤΩ. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΗΛΗ; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΜΙΑ. Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΙΣΥΧΑΣΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΨΙΛΟΧΤΥΠΗΣΑ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ. ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΗΛΑΦΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ.....ΚΕΡΝΑΩ!!!!!! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ!!!!! ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΣ ΣΚςΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΟΤΕΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ..ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα μάλλον ετοιμάζεται και το δίπλα δοντάκι...Έτσι πάνε αυτά, σαν τους Χιώτες - δυο δυο. Πάνω που λες "επιτέλους έσκασε το δοντάκι" να 'σου έρχεται στο καπάκι και το άλλο. Υπομονή...

αχ μακαρι να ειναι δοντακι ..Ελπιζω να μην μπηκαμε παλι στο ..χορο των ιωσεων γιατι την φοβαμαι πολυ την Αριαδνη ..Αυτο το αερολιν πια , επεκταση του εαυτου της εχει γινει..Εχει ταλαιπωρηθει πολυ το κοτοπουλακι μου απο πολυ μικρουλη ετσι ειλικρινα θελω να πιστευω οτι ειναι απλως τα δοντακια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια μεταξυ μας μια χαρα ειστε ολες απο θεμα κιλων και ειδικα η αδερφη σου Κικη που εχει γεννησει προσφατα!!!Τυψεις τυψεις παω να φαω γαλα με κορν φλεικς...ας τα φαει ο Κωστας τα υπεροχα μου μακαρονια!!!

Η αδερφή μου είναι ποοοολύ σπαστική....Τρώει του σκασμού και αδυνατίζει. Μπορείτε να μου το εξηγήσετε??? Τί είναι πάλι αυτό "δίαιτα του αδυνατίστε τρώγοντας"??? Θα την πνίξω (και έχει και γεννέθλια σήμερα το μανάρι μου...).

Αστα Σοφάκι, κι εγώ με ένα τάληρο έχω μείνει και πρέπει να το διώξω...ΠΩΣ ΟΜΩΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΗΝΟΥΛΑ.....THINK POSITIVE. Η κήλη είναι χαμηλά οπότε άκυρο αυτό που είπα....Να δεις δε θα είναι τίποτα. Μη σκέφτεσαι μαύρα και κυρίως ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ!!! Μπορεί να σε κάνουν τρελό (το έχω πάθει κι έχω μάθει).

Φιλιά σε όλες, πάω στο λεβέντη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μην λετε για κιλα ...Θα αυτοπυρποληθω οπως ειμαι ..

με το τρεξιμο που ριχνω ολη μερα , χωρις υπερβολη κανω χιλιομετρα , θα επρεπε να εχω επανελθει στα κιλα μου προ Αριαδνης ...Τζιφος η υποθεση αντι να χασω εχω μεινει στασιμη ..Ατιμη ζυγαρια ουτε ενα βηματακι πισω ..

Τα κιλα που ειχα παρει στις διδυμες ηταν πολυ λιγοτερα απ'οτι στην Αριαδνη κ μαλιστα τα ειχα χασει σε χρονο ρεκορ..Η κοιλιτσα μου ειχε μεινει λιγο αλλα κ αυτη ημουν σε πολυ καλο δρομο για να την αποχωριστω οταν μπαμ μας ηρθε η νεα εγκυμοσυνη ..

αχ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!! Πολλές σελίδες για διάβασμα και χάθηκα! Δεν θυμάμαι τι έγραψε η καθεμιά, μέσες άκρες θυμάμαι.

Αθηνά όλα θα πάνε καλά. Η Γλυκεριάννα είναι πολύ αγαπησιάρα και θέλει αγκαλιά το αρκουδάκι!!! Εγώ κάνω άλλο κόλπο, του δίνω μια πυτζάμα μου καθαρή την οποία την μασάει και αποκοιμιέται. Και αυτό το κόλπο πιάνει. Ευτυχώς κοιμάται ο μικρός 9-9:30 μέχρι το πρωί στις 8 και ξεκουράζομαι και εγώ έτσι.

Κική τα δοντια έχουν ζόρι! Όσο για την αδερφή σου είναι απο τις τυχερές που τρώνε τρώνε και δεν βάζουν γραμμάριο! Και εμένα μου έχουν κατσικωθεί 3 κιλά προ γέννας και θέλω να τα χάσω αλλά τρώω λόγω θηλασμού ό,τι βρίσκω! Μετά θα προσπαθήσω και με γυμναστική. :(

Μαμά Εύα δοντάκι θα είναι μην στεναχωριέσαι, όχι πάλι ίωση!!

Σοφία ρεπό εεεε?? Εγώ φεύγω για δουλειά, θα τα πούμε σύντομα!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΔΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΒΡΕΧΕ ΠΟΛΥ!ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ!Κ Η ΜΙΚΡΗ ΛΥΣΣΑΞΕ, ΤΟΝ ΨΟΦΗΣΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΗΣ!!!

ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟ ΨΙΛΟΒΛΕΠΩ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ!

ΠΧ ΤΟ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΘΕΜΑ!

Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΛΑ!!!

ΦΑΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ!

ΣΟΦΙΑ ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟ ΝΑΤΟΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΕΧΤΕΣ ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕ Ο,5% ΛΙΠΑΡΑ ...ΕΧΕΙ Κ ΜΕ 4% ΛΙΠΑΡΑ? ΓΙΑΤΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΙΠΑΡΑ

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΚΡΕΜΑ?Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ???

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ, ΑΝ ΦΑΕΙ ΣΤΙΣ 10 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΛΛΑΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ! ΑΝ ΦΑΕΙ ΣΤΙΣ 9 Κ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΤΙΣ 12 , ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 12 Κ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ...ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ

Υ.Γ. ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ 7 ΝΑ ΧΑΣΩ...ΣΥΝΟΛΟ ΕΒΑΛΑ 27...!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...