Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Μεγάλωσα... :(:( .

Maryloo περαστικά σας γρήγορα!! Δεν θέλει και πολύ να κρυώσεις με αυτό τον καιρό!!

Σοφία ρεπό ε???? Φαντάζομαι χαρά!! Εγώ δεν έχω τέτοια καλά, αλλά δουλεύω λιγότερες ώρες.Απο την μία ήθελα να ξεκινήσω αλλά απο την άλλη βαριόμουν! Τέλος πάντων χρειάζεται και η δουλειά.

Βρε Φιρφιρίκο πώς αντέχεις τα ξενύχτια?? Μπράβο!! Υπομονή θα περάσει!

Σας αφήνω να διαβάσω λίγο. Θα τα πούμε μετά!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!!Πηγαμε την πρωινη μας βολτα στο σουπερ, φουρνο κτλ και επιστρεψαμε!!!Η ζουζου μολις κοιμηθηκε!!

Ελενα μου χρονια πολλα και απο εδω!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Χριστοφορε-κουκλε και Μαρυλου περαστικουλια!!Να γινεται γρηγορα καλα μαμα και γιος!!

Δημητρουλα τη λατρευεις βλεπω την πεθερα!!! :lol::lol::lol:

Νανα δεν το επιασα αυτο με το "νο" !(καταλαβα τι εννοεις αλλα δεν νομιζω να κανει και μεγαλη διαφορα)Εγω της λεω οχι και κουναω ρυθμικα το χερακι!!!!! [-x Η Αλεξια κοιμαται καθε μερα 22.30 :!::!::!::!:

Βρε Νανα ποτε θα ερθετε Αθηνα να σε δουμε?????

Αθηνα τις πινει τις σταγονιτσες?Σημερα που θα παω παιδιατρο θα ζητησω αυξηση γευσεων και γρηγορα :lol::lol: και θα σου δωσω και εσενα ιδεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

Μαρυλοο περαστικα σας κοπελα μου!!!!

δεν ξερω πως αντεχω κοριτσια μην με ρωτατε..πραγματικα...απλα πιστευω η καθε μανουλα αυτο θα εκανε στην θεση μου,αφου δεν πιανει ουτε μπιμπερο να βγαλω με το θηλαστρο ουτε τιποτα...αρα αναγκαστικα κ μοιραια πρεπει να κανω ποοοοοολυυυυυυ υπομονη/κουραγιο κλπ τεσπα..

Ελενα χρονια πολλα πολλα πολλα πολλα κ ευτυχισμενα με υγεια πανω απ ολα!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

εμενα ναι το καταλαβαινει το οχι κ αναλογα το τι κανει πολλες φορες χρησιμοποιω το χερι οπως λεει κ η Σοφιτσα. [-x

κ εδω εχει κρυωσει πολυ ο καιρος...παρα πολυ,εγω τον εχω με μακριμανικο κ απομεσα κοντομανικο φανελακι κ σκεπαζεται με κουβερτα...

πω πω ανατριχιαασα....κοριτσια μου ριχνει κατι κεραυνους να σου σηκωνεται η τριχα...κ βρεχει κιολας απο εχτες κατακλησμο...

μαγειρευω 2 φαγακια μαζι τωρα κ παω για επιθεωρηση γιατι ειμαι κ επικυνδυνη τελικα... [smilie=blob8.gif]:D

φιλακια για την ωρα..... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου οχι δεν ξερω γιατι δεν μπορεις να μπεις απο το κινητο αλλα στειλε πμ στην Λενα κ θα σου απαντησει σιγουρα...

κ εγω του δινω ψωμακι στο χερι την κορα απο ψωμακι ολικης αλεσεως κ δεν εχει πνιγει ποτε απλα κανει 1.000.000.000 τριματα παντου...κ αν τυχον κοπει κομματακι στο στομα το φτυνει αμεσως..ειναι πολυ σιχασιαρης δεν θελει οτι τρωει να εχει το παραμικρο κομματι να ειναι λειο τελειως αλλιως κανει οτι πνιγεται,οποτε Αθηνα μου δοκιμασε το κ εσυ μην φοβασαι.απλα μην δωσεις πολυ μικρο κομματακι να ειναι μεγαλο για να μπορει να το κραταει...

φιλακια παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και μπεμπακια γεια σας κ απο εμας ..

πως ειστε ολες σας ?

Μαριλου περαστικα σας , νομιζω οτι και μεις ετοιμαζομαστε για κατι αναλογο με την Αριαδνη ομως αυτες οι μυξες που εχει ειναι πολυ παραξενες , τις εχει καθε μερα συγκεκριμενες ωρες το μεσημερι και μετα εξαφανιζονται ..Τι να πω θελω μονο να ελπιζω οτι ισως ειναι δοντακι και αδικα ανησυχω ..

Κοριτσια εμεις το εχουμε γυρισει το καρεκλακι αυτοκινητου απο τον 5ο μηνα και πριν λιγες μερες πηγαμε στο επομενο μοντελο για περισσοτερα κιλα και φαινεται να το βολευεται απιστευτα καλα ..Ισως της επεφτε λιγακι μικρο το προηγουμενο ? Δεν ξερω ...

Αυγουλακι εξακολουθει να μην θελει με καμια κυβερνηση του γαλαξια , ετσι και γω το βαζω μεσα στην πρωινη της φρουτοκρεμα και ουτε γατα ουτε ζημια ..Γιαουρτακι ειχαμε δοκιμασει και παλιοτερα διαφορες μαρκες ομως δεν φανηκε να την πολυενθουσιαζει ..Δοκιμασα τις τελευταιες μερες ξανα και τρωμε 4-5 κουταλακια ..Ειναι μια προοδος ..Οσον αφορα το ψωμι αδειαζω και γω την ψυχα απο μεσα ετσι ωστε να μην υπαρχει κινδυνος και της το δινω ..Κανει τρελη χαρα γιατι αν και ..φαφουτα κανει οτι μπορει ..Αντε να δουμε θα βγει δοντακι συντομα ?

Επισης μαθαμε και νεα λεξη ..Τωρα φωναζει στις αδερφες της ΕΛΑ ΕΛΑ ..βεβαια αυτες της τα μαθαινουν αυτα και το μπουλουκακι δεν βαζει γλωσσα μεσα ολη μερα ..και ολη νυχτα επισης ..Αν την αφησω στο παρκο κανει απιστευτες βολτες πανω κατω κρατωντας και σημερα εκανε προβες για το ενα χερι ..Φοβαμαι βρε παιδια μην παρει καμια τρελη τουμπα και φοβηθει και δεν ξαναεπιχειρησει προβες για ..περπατημα ..Εχω αδειασει απο κει μεσα ολα τα παιχνιδακια που ηταν λιγακι σκληρα και εχω βαλει ενα σωρο μαξιλαρια ..Σκαρφαλωνει , φωναζει και σουφρωνει την μυτη της ..Παντως το παιδι μου δεν το βλεπω να εχει καμια ορεξη να μπουσουλησει ..Ακουω για αλλα παιδακια που το κανουν ηδη ομως δεν βλεπω η Αριαδνη να το προσπαθει ..Δεν την ευχαριστει καθολου σε συγκριση με το ..περπατημα στο παρκο ..

Απο προχτες βαλαμε και για τον υπνο μακρυ μανικακι κ παντελονακι γιατι πλεον τα πραγματα αλλαξαν με τον καιρο κ φοβαμαι την ευαισθησια του μικρου μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!!!!! Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τα παιδιά σας!!! πάνω από όλα υγεία!

Πάω για δουλειά, θα τα πούμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ:

http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2& ... 06/10/2010

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ CHICCO ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ. ΣΟΦΟΥΛΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΑΛΕΞΙΑ. ΠΑΡΕ ΑΛΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαναμε εμβολιο και τωρα ξανα 13 μηνων!!! :D 8100 και 71 ποντους!Μου ειπε αν θελω να βαλω σουσαμακι αν και δεν ειναι και πολυ υπερ αφου τα φουσκωνει τα μπεμπακια!!

Αθηνα το ξερω για την πιπιλα, η δικια μου επειδη την αγορασα προσφατα(τις αλλαζω συνεχεια ειναι αλλης παρτιδας) βεβαια καλου κακου την αφησαμε στην ακρη!Η παιδιατρος μου εχει πει οτι αυτες ειναι καλυτερες μεχρι την ηλικια των 7-8 μηνων γιατι οι κοκκαλινες μαζεουν σαλακια αρα και βακτηρια!Εχω και κατι αλλες της mam που εχουν τρυπα στο κοκκαλο!!

Εσκασε μυτη και το 4ο δοντακι μας και τα σαλια ολο και αυξανονται....λετε να πατε και για 5ο??Α, και εγω της δινω ψωμακι και γινεται παπαταγοςςςςςςςςςςς!!!! :lol::lol::lol:

Σοφουλα εστειλα αλλα δεν μου απαντησαν! :?:

Ευα μου εμενα μπουσουλαει κανονικα αλλα μονο οταν δεν μπορει να πιαστει απο καπου...ξερεις οτι τη συμφερει!!! :lol::lol::lol: Με το αυγο μια απο τα ιδια και το ριχνω στη σουπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου γεννησε η Λενα κ γι αυτο δεν σου απανταει κοπελα μου...ξεχασα να στο πω..συγνωμη...ειναι λεχωνα η Λενιτσα μας κ εχει κ διδυμακια οποτε καταλαβαινεις...

εμενα κοριτσια μου δεν μπουσουλαει ακομα αλλα ουτε κ σηκωνεται στο παρκο οπως κανουν καποια απο τα δικα σας...βεβαια δεν τον βοηθαει κ το παρκο που δεν εχει αυτο το διχτακι με τα μεγαλα κενα να πιανεται κιολας η απλα ειναι πιο αργο το μαναρι μου...αλλα πραγματικα μιλαει οοοοολη μερα κ λεει παρα πολλα!!οποτε κατι ειναι κ αυτο!! κανει κ γεια σου κ ελα κ παλαμακια λεει τσα οταν κανουμε κουκουτσα κ πολλα αλλα...μεγαλωνουν μωρε τα μαναρια μας!!!

Δημητρα σου εχω στειλει πμ..

παω να τον κανω μπανακι!!

φιλακιαααα :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ! ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ Η ΑΛΕΞΙΑ, ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ :( ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ....ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ FACE ΥΠΟΚΛΕΠΤΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΡΟΧΤΕΣ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΟΜΩΣ....ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΚΟΠΙΑΡΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΑΣ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ , ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ. ΚΑΘΕ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΣ ΠΟΥΜΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΑΚΟΜΗ, ΑΛΛΑ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ, ΚΟΥΠΕΠΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. :roll: ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΛΥΣΑΞΕΙ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ :lol: ΚΑΙ ΔΩΣΟΤΥ ΜΠΑΤΣΕΣ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΧΤΙ......ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙ :lol::lol: ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :(:(:(

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ! ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΥΠΝΟ (-|[smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΟΥ ΕΣΠΑΣΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΜΠΙΝΕΛΙΚΩΣΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ , ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ!!!

ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ!

ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΜΗΝΩΝ Κ 7 ΗΜΕΡΩΝ!

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΩΡΛ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΚΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ!!!

ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΧΑΚΕΡ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΠΛΑΓΙΟ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΟΜΟΡΦΗ!ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΨΗΛΗ ΞΑΝΘΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΚΑΛΛΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ Κ ΤΟΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΛΑ ΕΛΑ , ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ Κ ΛΕΕΙ ΕΝΑ? Κ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΚΑ!ΚΟΥΠΕΠΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!

ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΙΒΑΝΑΚΙΑ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ!

ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΜΠΑΜΠΑΣ Κ ΚΟΡΗ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!

ΠΙΠΙΛΑ ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ AVENT, ΣΟΦΑΚΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΚΟΚΚΑΛΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ?

ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΧΩ!

ΤΡΑΧΑΝΑ ΔΙΝΕΤΑΙ???

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ Κ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΩ ΠΑΡΚΟ ΕΧΩ , ΜΕ ΨΙΛΟ ΔΙΧΤΑΚΙ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΠΝΟΣ,ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΚΑΙ Η ΓΚΡΙΝΑ,ΓΚΡΙΝΑ.ΕΛΕΙΠΕ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ,ΕΣΤΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ?

ANYWAY ΝΑΝΑΒΙLL ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΩΕΙ ΠΟΛΥ..ΤΡΑΧΑΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΟΛΑΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣΑΚΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΣΑΛΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ,ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ..ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΑΣΧΕΤΗ ΦΑΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΥΤΟΣ,ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ,ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ,ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΕΝΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΙΑ!!ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΦΥΣΙΚΑ,ΤΙΣ ΣΒΟΥΡΕΣ ΟΜΩΣ ΤΙΣ ΞΕΡΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

SOPHIAK ΣΥΧΓΑΡΗΤΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!ΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ?ΨΩΜΑΚΙ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Η ΟΧΙ?

ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΝΟΥΝΟΥ ΚΙD Η ΤΟ ΝΟΥΝΟΥΛΑC?ΠΟΤΕ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΞΕΡΕΤΕ?

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΟΚ?ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου υπαρχουν ρυθμισεις απορρητου στο fcb !Aυτο που σου ειπε η κουμπαρα σου ισχυει αν εχεις βαλει επιλογη να ειναι ορατες οι φωτο σου σε ολους!Καλα μιλαμε για χρηστες που δεν εχουν περιεργες γνωσεις!!Υπαρχουν τυπακια, σαν ενα φιλο μας, που κανουν απιστευτα!!Για να καταλαβεις παλιοτερα ,μας εκλεινε τα pc ετσι για πλακα και αλλα πολλα!Αυτοι οι τυποι σπανε τα προγραμματακια να δειξουν οτι μπορουν και οτι δεν ειναι αξιοπιστα!Οι ανωμαλοι χτυπανε πιο ευκολους "στοχους"!Εδω ας πουμε αν γινεις μελος μπορεις να δεις φωτο!Αnyway...

Αχ βρε Νανα αυτος ο χακερ!!! :lol::lol::lol: Αφου σε αφησε να τον παρεις κιολας καλα να λες!!!!Ε μα εισαι εσυ τωρα κοντη μελαχροινη αξια του γιοκα της????Ακουτε αγορομανες μην κανετε τα ιδια!!! :lol::lol::lol::lol:

Δημητρα το ψωμακι της το δινω για τα δοντακια μονο το σκληρο!Την ανακουφιζει!Δεν την αφηνω να καταπινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας ..

σαν να αλλαξε για τα καλα ο καιρος στα μερη μας ..λιγακι περισσοτερη ψυχρα εχουμε ας ελπισουμε να το γλιτωσουμε τελικα το κρυωμα ..

οι μυξουλες της Αριαδνης συνεχιζονται αλλα κατα τα αλλα μεσ την τρελη χαρα ειναι ..Αντε να δουμε , αυτες οι αλλαγες του καιρου την επιρεαζουν ..Τουλαχιστον με το σκονακι που της εδωσε ο γιατρος σαν προφυλαξη ελπιζω να περασει ελαφρα ..

Καλημερα σε ολες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας ..

σαν να αλλαξε για τα καλα ο καιρος στα μερη μας ..λιγακι περισσοτερη ψυχρα εχουμε ας ελπισουμε να το γλιτωσουμε τελικα το κρυωμα ..

οι μυξουλες της Αριαδνης συνεχιζονται αλλα κατα τα αλλα μεσ την τρελη χαρα ειναι ..Αντε να δουμε , αυτες οι αλλαγες του καιρου την επιρεαζουν ..Τουλαχιστον με το σκονακι που της εδωσε ο γιατρος σαν προφυλαξη ελπιζω να περασει ελαφρα ..

Καλημερα σε ολες σας !

αχ και τωρα που το θυμηθηκα αυτο που γραφεις sophiak, για τις φωτο συμβαινει κατι εδω στο μαμμυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!Χαλασε ο καιρος για τα καλα!!Σημερα ο Κωστας δε δουλευει το απογευμα και θα κρατησει αυτος την Αλεξια....για να δουμε!!!!Ο Θεος να βαλει το χερι του!!

Ευα μου an κανεις δεξι κλικ πανω σε μια φωτο θα δεις οτι μπορεις να κανεις copy image απλα και ευκολα!Στο fcb αν εχεις κανει καποιες ρυθμισεις,τα αλμπουμ δεν ειναι ορατα σε ολους αλλα μονο στους φιλους που εσυ επιλεγεις!Εγω ετσι ειχα τις φωτο τις μικρης που ομως αναγκαστηκα να σβησω αφηνοντας μια-δυο μονο γιατι ο μονος τροπος να συνδεθω εδω απο το κινητο ειναι μεσω fcb και σε αυτη την περιπτωση δεν ξερω τι ασφαλεια εχω!!Εδω αν γινεις μελος μπορεις να δεις ολες τις φωτο(avatars k glittery) χωρις να εισαι friend!Τωρα αυτο ειναι μεγαλο θεμα βεβαια!Οι ανθρωποι που εχουν γνωσεις κανουν πολλα, ο "απλος" ανωμαλαρας θα μπει απλα να κανει κοπια μιας φωτο ή θα φωτογραφησει τα παιδια μας στην παραλια κτλ κτλ....

Μαρυλου μου οως ειστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

ο μικρος μου απο εχτες ειναι αρρωστουλης...μυξουλες χαμος...θα παρω τωρα τον παιδιατρο να μου πει αν μπορω να κανω κατι να τον ανακουφισω εκτος απο τα γνωστα φυσιολογικο ορο αποφρακτηρα κλπ..κριμα το καημενο...ειναι απο τις 5.30 το πρωι σχεδον ξυπνιος δηλαδη μονο στην αγκαλια μου κοιμοταν επειδη τον κουνουσα,μολις τον αφηνα κατω ξυπναγε..δεν ενιωθε καλα κ ηθελε αγκαλια...εγω δεν χρειαζεται να πω πως ειμαι...κ ειναι κ ο Κωστας αρρωστος με πονολαιμο κ βηχα πολυ...κρυωσε κοιμοταν ετσι ξεσκεπαστος κ την πατησε :(

Σοφακι μου εχει κ εδω ρυθμισεις απορρητου αγαπη μου. οπως κ η ομαδα μας για παραδειγμα ειναι ιδιωτικη κ μονο τα μελη μπορουν να εχουν προσβαση κ να δουν φωτο βιντεο κλπ εμεις με τα κοριτσια απο το ποστ μανουλες Χριστουγγενων που ημουν εκει πριν ακομα γεννησω ειχαμε πολυ καιρο ομαδα ιδιωτικη απλα χαθηκε τωρα με τα καινουργια κολπα του μαμμυ κ γι αυτο ξαναεφτιαξα.αλλα γενικα ολο το προφιλ σου μπορεις να το κανεις να μην μπορει να το δει κανενας η μονο οσοι εσυ θελεις.

Αθηνα μου εχτες το επαιξα κυρια κ δεν ειπα τιποτα αλλα δεν ντρεπεσαι λιγο να ριχνεις βασιλικους υπνους ενω κατι αλλες μαμαδες ξενυχτανε?? που πηγε η μαμαδενια αλληλεγκύη???(το σκοτωσα??? :D )

Ευα μου ακομα παιδευεται το μπουλουκακι σου ε?? κριμα μωρε...ειναι ευαισθητουλα

κ εμενα μου βγηκε λιγο ευαισθητος αφου λεω αν δεν τον θηλαζα θα αρρωσταινε για πλακα...τι να πω πια??

που ειναι οι φωτο που βαλατε απο την συναστηση οέο???

:-*:-*:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΑΣΕ [smilie=blob1.gif] ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΥΡΕΤΩΔΩΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

ΝΑΝΑ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ;;;; ΝΥΦΗ ΗΘΕΛΕ 'Η ΜΟΝΤΕΛΟ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ;; ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΠΙΛΕΣ AVENT ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Η AVENT ΔΕΝ ΑΛΛΟΙΩΝΕΤΑΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ....

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΔΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ.

ΦΙΡΦΙΚΟ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ; ΕΙΠΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!! ΤΟ ΞΕΡΩ! :oops::oops::oops::oops: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ;;;

ΜΑΡΥΛΟΥ ΑΝΑΡΡΩΣΑΤΕ;

Η ΙΩΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;;; ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ

ΕΥΟΥΛΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΔΑΓΚΩΝΙΤΣΕΣ ΤΩΡΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ 4 ΔΟΝΤΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΗ ΔΑΓΚΩΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!

Μην ανησυχείτε, και ο δικός μου δεν κάνει πολλά. Κάνει κουπεπε και παλαμάκια αλλά δεν σκαρφαλώνει. Στο παρκοκρέββατο έβαλα χειρολαβές και αν τις κρατάει και τις δύο σηκώνεται. Στο πάρκο τα ψιλοκαταφέρνει πιάνοντας το δίχτυ αλλά δεν πάει γύρω γύρω.

Φιρφιρικο και Εύα περαστικά σας!!

Σοφία πού είναι οι φωτό????? Μην ανησυχείς και οι μπαμπάδες μια χαρά τα προσέχουν αν χρειαστεί. Χθες ο Νίκος τον είχε απο τις 4:00 μέχρι τις 9:00, τον τάισε, τον άλλαξε, παίξανε, τον κοίμισε και όλα καλά!!

Απο δόντια μάλλον βγάζει το 7ο κάτω (έτσι είπε ο γιατρός). Πάντως πέφτει πολύ δάγκωμα στο θηλασμό !!!

Νανά προσοχή στον χάκερ!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες μου!

Ευχαριστούμε πολυ για το ενδιαφέρον! Χθες έπινα σούπα, βραστάρια και βιταμίνες όοοολη μέρα! Από το μεσημέρι και μετα ήμουν χάλια... :( Πήρα το Χριστόφορο στο κρεβάτι μου κατά τις 16:30 να τον θηλάσω και αποκοιμηθήκαμε αγκαλίτσα μέχρι στις 19:15!!!! Δεν έχει ξαναγίνει αυτό! Ούτε απο εμένα ούτε και από τον μπόμπιρα ο οποίος σαν να μου φαίνεται πως λιγοστευουν οι μυξούλες του αλλά έκανε λίγη διάρροια και λίγο εμετούλι ... εγώ σήμερα νιώθω αρκετά καλύτερα αλλά με στεναχώρησε ο μικρός γιατί δεν έφαγε ούτε φρουτόκρεμα ούτε και λίγα λαχανικά που του έδωσα για να μην μείνει νηστικός.... οπότε έφαγε βυζί και τώρα κοιμάται. Ελπίζω το μεσημέρι να φάει...: (

Αθηνά μου το καρεκλάκι αυτοκινήτου που έχουμε εμείς είναι της κικο και είναι από 0+ εως 18κιλά. Δεν τον έβαλα ποτέ σε καθισματάκι που μοιάζει με ριλάξ. Οι οδηγίες γράφουν πως από 10κιλά και μετά μπορεί να γυρίσει σε ίσια θέση αλλά η γιατρός μας είπε πως από τώρα δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν κάνει πιο πριν γιατί σε περίπτωση απότομου φρεναρίσματος ή τρακαρίσματος μπορεί να προκληθεί ζημιά στο παιδί αφού είναι ακόμα πολύ μικρό και δεν μπορεί να κρατήσει αντίσταση. Λογικά όλες οι μάρκες καθισμάτων μπορούν να τοποθετηθούν και ίσια.

Ευα μου σαν να αρχίζει να μυρίζει φθινόπωρο ε;;; Απ'ότι είδα προχθές είχαν οι κουκλίτσες σου γεννέθλια! Να τις χαίρεσαι! Πάντα υγεία και αγάπη!!! [smilie=occasion16.gif] Με γεια και το πρώτο δοντάκι της Αριαδνούλας και ευχομαι να μην αρρωστήσετε!!!!!

Φιρφιρίκο μου περαστικούλια και σ'εσας! Αυτό σκεφτόμουν και εγώ....πως αν δεν θήλαζα θα την είχε πατήσει ο μικρός ουκ ολίγες φορες... βλέπεις η αδερφή μου μένει στον επάνω όροφο και τα παιδία της συχνά πυκνά κολλάνε διάφορες ιωσούλες από το σχολείο.

Σοφάκι μου φιλάκια στην κουκλάρα σου!!! Με τον μπαμπά της θα περάσει ζάχαρη!!!

Εμένα ο μπεμπούλης μου εδώ και ένα μήνα αφήνει το ένα χέρι όταν περπατάει στο πάρκο και προχθες τον βημάτιζα στο πάτωμα και άφησα το ένα χέρι και έκανε μερικά βήματα!!!! Πολύ χάρηκα! Αυτό το παιδί... πρώτα σηκώθηκε όρθιος και άρχισε να περπατάει στο πάρκο και μετά μπουσούλησε!Το κάθε παιδί έχει τον δικό του ρυθμό. Της αδερφής μου για παράδειγμα δεν μπουσούλησε κανένα από τα δυο της παιδιά. Η κόρη της περπάτησε ολομόναχη χωρίς να ακουμπάει πουθενα 10 μηνών ενω ο γιός της 13 μηνών.

Επίσης κάνει εδώ και καιρό: γεια :-h , παίζει παλαμάκια :ymapplause: , του τραγουδάω το "περνά περνά η μέλλισα" και μου χτυπάει τις παλάμες με τις δικές του, κάνει κουπεπε, εννοείται ξεπατώνει μαλλιά ~x( και διάφορα άλλα που δεν έχω τώρα πολύ χρόνο για να γράψω... αλλά από κουβέντες πολύ περιορισμένες :( μόνο "μπαμπα", "νταντα", "αντε", "γιαγια", πολύ πολύ λίγο "μαμα" και τώρα που έχει μπόλικα δοντάκια λέει συνέχεια μα συνέχεια "τζιτζιτζιτζιτζι" και " τσατσατσα" χα χα!εχει πλάκα αλλα μάλλον θα μου αργήσει να μιλήσει.

Επίσης οταν του δίνω ψωμάκι στο χέρι, όπως είπε και το Σοφάκι, δίνω την κόρα και οχι μικρό κομμάτι. Το μισό θα φάει και το αλλο μισό θα το φάει το πάτωμα! χαχα! Εχουν το αίσθημα της μάσησης όταν τους δίνουμε κομμάτια. Στο πολτοποιημένο φαγητό, επειδή ακριβώς είναι σαν κρεμα και το καταπίνουν κατευθείαν, αν τύχει κάποιο κομματάκι εχουν πρόβλημα.

Πάλι πάρλαρα χωρίς λόγο... :-@

Φιλάκια σε όλα τα νινάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...