Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Μπράβο στη θαρραλέα Γλυκεριάννα που ξεπέρασε το εμπόδιο εύκολα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Είδες Αθηνούλα που όλα πήγαν καλά?? Μπράβο σας και περαστικούλια οριστικά πια.

Αχ πόσο θάρρος μου δίνεις για αυτό με τα δόντια. Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν κάνω καλά τη μαμά ή αν με τον τρόπο που συμπεριφέρομαι ή αντιμετωπίζω το γιό μου του κάνω κακό. Λες και περνάω επιλόχεια κατάθλιψη με 10 μήνες καθυστέρηση!!! Πραγματικά, θέλω να κάνω το καλύτερο για το μωρό μου (όπως όλες μας άλλωστε) αλλά αμφιβάλλω συχνά για τον εαυτό μου. Μετά με ξεχ...ζει ο Σωτήρης - με το δίκο του - και έρχομαι στα ίσα μου.

Λοιπόν, τα νινιά αυτό τον καιρό περνάνε μεν δύσκολες φάσεις (δοντάκια, ιώσεις, ταχεία ανάπτυξη με νευράκια και προσπάθειες για καινούργια πράγματα) αλλά είναι πραγματικά απόλαυση. Εμένα έχει τρελό γέλιο που όταν τρώει ψωμάκι, μπισκότο ή κάτι τέτοιο, δίνει και σε μας....Αχου, τί πλάκα που έχει που τεντώνει το χεράκι και χαμογελάει σαν να μας λέει "έλα, φάε κι εσύ πεινασμένο".

Νανούκα....η Σισσούλα κάνει για 10 άντρες ε??? ΕΤΣΙ ΤΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.....ΑΝΤΑΡΤΙΣΣΕΣ. Ο δικός μου πάλι που δε βάζει ποπό κάτω?? Μα δεν κουράζεται ήθελα να'ξερα?? Εγώ και μόνο που τον κοιτάω τεζάρω. Τί παίρνουν?

Παρεμπιμπτοντως: ΕΛΕΝΑ, ΙΩΑΝΝΑ, ΔΗΜΗΤΡΑ, πού είστε καλέ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σιγα Κικη....τον υπερηχο καναμε....το ευκολο δηλαδη......την Τριτη που μας ερχεται εχουμε την κυστεογραφια και ειλικρινα κοριτσακια μου χρειαζομαι ηθικη συμπαρασταση γιατι δεν την παλευω καθολου απο τη στενοχωρια για τον πονο που θα τραβηξει το γλυκακι μου. Καθομαι ωρες ωρες και ονειρευομαι οτι και καλα η Γλυκεριαννα δε θα πονεσει καθολου, και μια χαρα θα περασουμε αυτο το μισαωρο που διαρκει η εξεταση :( Ναι.....καλα......για το παιδι μου μιλαμε. .........εδω στην παιδιατρο παμε και πριν καλα καλα την αγγιξει αρχιζει να ουρλιαζει. Οταν δε την εξεταζει, απλα πραγματα, οπως να την μετρησει ας πουμε, κοντευει να κανει εμετο απο το κλαμα....οχι να περιεχει και πονο το θεμα......

Κατι ασχετο, να ρωτησω: υπαρχουν μερες για τα μωρα σας που να κοιμουνται ακαταπαυστα; Η Γλυκεριαννα μια φορα περιπου στις 15-20 μερες, ειδικα τις συννεφιασμενες, το εχω τσεκαρει, κοιμαται συνεχεια. Οπως για παραδειγμα σημερα. Αφου κοιμηθηκε κατα τις 10.30-12, επεσε παλι στη 1 τωρα ειναι 3 και κοιμαται ακομα. Ληθαργος κανονικος. Ξυπναει λιγο, βαζει πιπιλα, αλλαζει πλευρο και σεκος. Εσας το κανουν αυτο;;;;;;;;Τοσο πολλη νυστα;;;;;;;;;;; Αφου την κοιταω συνεχεια να δω αν ειναι ενταξει :!::!::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά, εδώ εμείς οι ενήλικες έχουμε υπνηλία με συννεφιά-βροχή και γενικά χουχουλιάρικο καιρό...πόσω μάλλον τα μωράκια. Κι εμένα ο Γιώργος σε βροχερές ή μουντές μέρες λιώνει στον ύπνο, ειδικά το πρωί. Το καλοκαίρι δε, επειδή στην Ακράτα που ήμασταν έχει γενικά πολλή υγρασία, παρατήρησα κι εγώ και η αδερφή μου ότι τα μωρά κοιμόντουσαν περισσότερες ώρες από το κανονικό και πιο βαριά. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. Βέβαια, υπνηλία έχουν και όταν ανεβάζουν πυρετούλι...αλλά δε νομίζω η φούσκα να έχει τέτοιο θέμα. Απλά σήμερα την "πλάκωσε το πάπλωμα" που λένε :lol:

Μη στενοχωριέσαι για την Τρίτη. Μη χαλάσεις το ΣΚ με την οικογένειά σου σκεπτόμενη τί θα γίνει. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Θα πονέσει λίγο η γλυκούλα, θα κλάψει....μετά όλα καλά. Ο Γιώργος στην παιδίατρο δεν κλαίει...παίζει με το στηθοσκόπιο, με τα μαλλιά της, κάνει πρρρρ και βλακείες τέτοιες. Αλλά όταν κάνει εμβόλιο... :((:((:(( . Ξέρεις τί κάνω?? Παίρνω μαζί μου το ραδιοφωνάκι της Fischer Price. Λίγο πριν το τσίμπημα, του βάζω τραγουδάκια ("οι ρόδες τρέχουν πάνε γύρω γύρω" κ.λπ.) και απασχολείται. Όχι ότι δεν κλαίει - πονάει το τσίμπημα όπως και να το κάνεις - αλλά πολύ λιγότερη ώρα και πιο ήπια. Μετά από 5 λεπτά του περνάει και αρχίζει πάλι τα σχέδια. Για δοκίμασέ το...Μπορεί και να πιάσει. Σωτήριο το ραδιόφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι ασχετο, να ρωτησω: υπαρχουν μερες για τα μωρα σας που να κοιμουνται ακαταπαυστα; Η Γλυκεριαννα μια φορα περιπου στις 15-20 μερες, ειδικα τις συννεφιασμενες, το εχω τσεκαρει, κοιμαται συνεχεια. Οπως για παραδειγμα σημερα. Αφου κοιμηθηκε κατα τις 10.30-12, επεσε παλι στη 1 τωρα ειναι 3 και κοιμαται ακομα. Ληθαργος κανονικος. Ξυπναει λιγο, βαζει πιπιλα, αλλαζει πλευρο και σεκος. Εσας το κανουν αυτο;;;;;;;;Τοσο πολλη νυστα;;;;;;;;;;; Αφου την κοιταω συνεχεια να δω αν ειναι ενταξει :!::!::?:

γεια χαρα κ απο εμας ..

Αθηνουλι αυτο που γραφεις για μας δεν ισχυει ..Το δικο μου κρι κρι δεν υπαρχει ουτε μια στο δις-τρις να κοιμηθει ακαταπαυστα οποτε το προσπερναω κλαψ κλαψ ..

Μπραβο στην Γλυκεριαννα που τα πηγε τελεια με τον ακτινολογο ..Αθηνουλι κανε κουραγιο για την κυστεογραφια , αν εισαι νευρικη κ αγχωμενη θα το διαισθανθει η μικρη κ θα ειναι χειροτερα ..Το ξερω οτι αυτο που λεω ειναι αδυνατον σιγουρα θα νιωθεις ετσι ομως προσπαθησε να το αποβαλλεις στον μεγαλυτερο του βαθμο ..Υπαρχει ισως περιπτωση να πας με παρεα πχ με τον μπαμπα σας , η με την μαμα σου πχ ? Αυτο θα σε βοηθησει σε περιπτωση που νιωθεις καπως να σε αντικαταστησει στο πλευρο του παιδιου ισα ισα για να βγεις κ να μπεις απο το δωματιο ..Λεω τωρα εγω ετσι ? Μια προταση απλως ..

Κοριτσια ποιο απο τα μπεμπακια χρονιζει πρωτο ?

Κοκορικο μου καλε αυτο με το τριξιμο των δοντιων μην σε ανησυχει καθολου ..ειναι απλα μια φαση , το εκανε κ η μεγαλη μου κορη για ενα διαστημα κ μετα ετσι ξαφνικα το εκοψε ..Εχω ακουσει κ αλλα παιδακια να το κανουν σ'αυτη τη φαση με τα δοντακια που βρισκονται τα δικα μας .Ειναι ενα ειδος εξερευνησης του στοματος καπως ετσι μου το ειχε πει η τοτε παιδιατρος μας ..Ιδιαιτερα εντονο ειναι οταν κοιμουνται ..Μην ανησυχεις θα το ξεπερασει ..

Σημερις η θυγατερα μου εφαγε ντολμαδες ..εννοω το εσωτερικο τους , το ριζακι με τα λαχανικα κ ξετρελαθηκε ..Εκανα να της το παρω κ με τοσο εντονη φωνη που μεχρι τωρα τουλαχιστον δεν ειχα ξανακουσει μου φωναζει ΜΑΑΑΑΑΑΑΜΜ! Σαν να μου ελεγε βρε παιδι μου μην τολμησεις κ το παρεις ..

Διεκδηκουν απο τωρα ..το χωρο τους τον χρονο με τους γονεις τ'αδερφια τους ..Ειναι ολα μεσα στο προγραμμα ..μεγαλωσαν ..περασε κοντα ενας χρονος ..καλε ποτε περασε χαμπαρι δεν πηρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanks Εύα μου, είδες η εμπειρία??? Μου φαίνεται αν αξιωθώ και κάνω κι άλλο μωράκι θα τα βλέπω όλα τόσο μα τόσο χαλλλλλαρα (με πολλα λλλλλ) ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;; ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΞΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ. ΑΠΟ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ! ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΧΡΙΣΟΤΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΝΤΥΝΟΜΟΥΝ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ.

ΕΥΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 2 ΑΤΟΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΑΚΙΝΗΤΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΟΤΙ ΑΠΑΞ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΑΘΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΟΥΝ ΕΝΔΜΥΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ :cry:

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΦΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΖΕΥΩ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΩΠΡΗΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ;;; ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΘΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΗΣ!

Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ!

ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!

ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΜΕ ΤΠΤ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΩΣΤΑΝΕ...ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΠΑΝΕ...!Κ ΚΑΗΜΕΝΟΣ 32 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙ 15 ΠΙΕΣΗ!ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΑΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΖΙΖΑΝΙΟ...!ΦΑΓΗΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ , ΦΡΟΥΤΟ,ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΙ ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΕΙ!

ΕΓΩ ΧΤΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ...!ΠΕΘΑΝΑ...ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ,ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΚΤΛ...!

ΠΕΘΑΝΑ......!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΤΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ 1 ΕΤΟΥΣ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 4 Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ!Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΝΗΛΙΚΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΕΥΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!

ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΟΙΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΧΡΟΝΙΖΕΙ ΠΡΩΤΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ!ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΧΡΟΝΙΖΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΩ...!!!ΤΟ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΖΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ!!!31/01 ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ!!!

ΚΟΚΟΡΑΚΙ...ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΛΗΘΑΡΓΟ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!

ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ 16 ΜΗΝΩΝ Κ ΑΠΟ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 14 ΩΡΕΣ!!!!!!!!ΣΕΡΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΠΤ!!!ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΚΑΜΙΑ-ΔΥΟ ΩΡΕΣ Κ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ!!!ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ 10 ΤΕΤΟΙΑ!!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΣΒΚ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!Μπορει να μην γραφω αλλα σας διαβαζω!!

athinouliμην ανησυχεις για την κυστειγραφια.Ειχε παθει και εμενα η Χρυσανθη ουρολοιμωξ οταν ηταν 4 μηνων περιπου απο το τιποτα,δεν ξερω ποιος ηταν ο λογος και επερνε για 20 μερες αντιβιωση,τα μονα συμπτωματα που ειχε ηταν οτι δεν ειχε ορεξη να φαει και δεν επερνε βαρος!!!Η γιατρος μας ειπε να κανουμε κυστεογραφια και υπερηχο νεφρων για να αποκλεισουμε καθε ενδεχομενο για παλλινδρομηση ουρων.

Μου ειπαν και εμενα στην κυστεογραφια να ειμαστε 2 ατομα για να την κρατησουμε και να σου πω την αληθεια εγω φοβηθηκα να μπω μεσα στην εξεταση γιατι δεν θα το αντεχα γιατι ειχα ακουσει οτι ειναι επωδινη και μπηκε μεσα ο αδερφος μου και η μαμα μου.σε 5 λεπτα ειχε τελειωσει η εξεταση και το μωρο δεν ταλαιπωρηθηκε καθολου.Ποιος σου ειπε οτι κραταει 30' λεπτα η εξεταση?Να μην στεναχωριεσαι γιατι ειναι κατι που πρεπει να γινει για το καλο του παιδιου σου!!

Ρε κοριτσια εμεις ειμαστε ακομα φαφουτακια!!!Υπαρχει αλλο μωρο στην ιδια κατασταση γιατι αρχιζω και ανησυχω!!!

Φιλακια σε ολες σας και τα μωρακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! εΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΟΛΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ! ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!! [smilie=icon_santa.gif] ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΩΣΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΔΕΝΤΡΑ (ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ) ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΕΔΙΑΛΥΝΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΣ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΗΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ, ΕΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΞΕΣΤΗΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ [smilie=angry8.gif] ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΜΩΣ, ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΑΣ!!! :YMHUG:

ΕΥΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΗΣ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟΥ, 6/1 ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ 8/1. ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝΤΡΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!! :x:x:YMHUG::D ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΝΝΟΩ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΤΑΚΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ (ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ) Ή ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ; ΕΜΑΣ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ Ή ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΙ Ή ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ; ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ; ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΣΟΥ; ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙ; Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ. ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΕΣΕΙΣ Ή ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ;

ΣΟΦΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;; ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ; ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ; ΚΑΙ ΝΟΥΛΑΠΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ;;;;;;;;;; ΜΟΝΗ ΣΟΥ;;;;;;;;;;;;; ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΥ ΑΧΡΗΣΤΟΥ :-?:-? ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ. ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΠΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ. ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ. ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΝΑ ΒΓΛΑΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΛΟ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΠΙΤΙΑ, ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΥΓΟΥΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΤΥΠΟΥ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΙΚΕΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΦΤΗΝΟ, ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.....ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΔΕΝ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΑΓΟΡΑ, Ε;

ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΥΓΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΞΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΟ. ΤΟ ΕΛΙΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΑΚΙ, ΕΒΑΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΝΘΟΤΥΡΟ. ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΦΡΟΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ, ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΓΛΥΨΕ ΤΟ ΑΥΓΟ [smilie=laughing9.gif]

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ :D ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ!! [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=color.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli απλη ουρολοιμωξη ηταν τελικα αλλα για να ειμαστε 100% σιγουροι επρεπε να την κανουμε την κυστεογραφια.Που εχεις κλεισει ραντεβου να την κανεις?εμεις την καναμε σε εναν πολυ καλο γιατρο που μας συστησε η παιδιατρος ,ειναι διπλα στο hilton το ιατρειο του αλλα δεν θυμαμαι το ονοματου για να σου πω,πληρωσαμε κυστεογραφια και υπερηχο νεφρων 200 ευρω,λιγο ακριβα θα ελεγα αλλα τι να κανεις....

καλα αποτελεσμαα σας ευχομαι!!!!

Εμεις εχουμε 16/1 αχ πως περασε ο καιρος δεν το εχω καταλαβει,νομιζω πως γεννησα εχτες!!athinouli Χρυσανθη θα την βαφτησουμε πρωτα ο θεος το καλοκαιρι αλλα βρε κοριτσια μου εχει μπει η σκεψη να κανω και 2ο συντομα γιατι δεν θελω να εχουν μεγαλη διαφορα ηλικιας!!!

nanabil τι κανει η κορακλα σου?Ασε ολοι περναμε κριση στις δουλεις μαςκαι εμεις ελευθεροι επαγγελματιες ειμαστε και απο περσυ εχει μειωθει παρα πολυ η δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki ti κανεις???τι κανει το αστερι σου???

φαφουτουλακι ειναι και ο βασιλης του φιρφιρικου νομιζω...εμενα ηταν μεχρι προσφατα...βγαλαμε 2 δοντακια τις προηγουμενεσ 15 μερες!!!

μια μερα συναντησα μια μαμα στην παιδιατρο κ η μεγαλη της κορη εβγαλε πρωτο δοντι 14 μηνων!μην ανησυχεισ!επισησ η ανηψια μου εβγαλε ενα δοντι 10 μηνων κ τα υπολοιπα 16 μηνων!

αθηνουλα κατα βαση μονη μου τα εκανα εκτοσ του σιδερωματοσ των κουρτινων που ηρθε η μαμα μου!

σημερα η χρυση δε κοιμηθηκε καθολου απο το πρωι!ολο το μεσημερι στο ποδι!ουτε 10 λεπτα!σας το εχουν κανει ποτε?

κοιμηθηκε τωρα στισ 7...ελπιζω να μην εχουμε γλεντια το βραδυ!!!

ειμαι κομματια!!!σημερα εκανα τα μπανια...και ειναι 3 ζωη να εχουν, το ενα το εχω σαν αποθηκη!οπωσ σας εχω πει μενω σε 2 συννενωμενα διαμερισματα να τα τελειωσω!

καλο σαββατοβραδο να εχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ??ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ Μ΄ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ..ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ,ΕΝΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΠΙΟ ΛΙΓΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ,ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΑΛΛΕΣ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΗΤΑΝ,ΤΙ ΤΟ'ΘΕΛΑ?ΤΕΣΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ,ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ,ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΑΤΗΙΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΕΣ,ΠΤΩΜΑ,Ε?ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΑΝΘΟΤΥΡΟ.ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ..ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ..ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ,ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ..ΣΟΦΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΤΩΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΩ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ..ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ!!ΤΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝΕ..ΕΥΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΕΤΡΩΓΕ ΕΤΣΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ..ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?Μ'ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΝΗΛΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΤΣΙ..ANYWAY ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ..ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

Μαρακι δεν εχει βγαλει κ εμενα ο Βασιλης κανενα δοντακι οπως κ η Χρυσανθη σου! ειμαστε φαφουτακια ολε!!! τα ουλα πριζονται ξεπριζονται αλλα δοντι πουθενα!

Αθηνακο μου δεν ειναι 6 εμενα ο μικρος,23 εχει γεννηθει ειναι απο τα πιο μικρα σε ημερομηνια!

ακουμε ζουζουνια τωρα το χορεψτε ολοι μπάμμπα κ χορευει μες την τρελη χαρα το μωρο μου!!!

λεμε καινουργιες λεξεις κοριτσια μου!! τίτα-κοιτα, τάτο-νάτο, κ οταν δει κατι που του αρεσει πολυ κανει αααααα τάτο κ δειχνει με το χερακι του!! θα τον φαω!!!!!!! κ οοοοοολη μερα χορευει!!!!!!

κατα τα αλλα το ξενυχτι μας καλα κρατει!! αλλα με αποζημειωνει αυτο το παιδι...

Αθηνα μου την τριτη ειναι η εξεταση ε? ολα καλα θα πανε αγαπουλα μην αγχωνεσαι ειδες τι σου ειπε κ η Μαρια που την εκανε??

Νανακο εμενα δεν μου το εχει κανει ποτε να μην κοιμηθει εστω μιση ωριτσα αλλα διαβασα καπου πως αν τα παιδακια βγουν απο την ρουτινα τους κ δεν κοιμηθουν την ωρα που νυσταζουν ο οργανισμος τους εκρινει καποιες ορμονες κ μετα νιωθουν κ παλι ξεκουραστα κ δυσκολευονται να κοιμηθουν κ οταν κοιμηθουν ειναι συνηθως πιο ανυσηχα...ειναι αυτο που λεμε κ εμεις ''τωρα ξαγρύπνησα'' ισως να επαθε αυτο η Χρυση σου κ να μην το καταλαβες μωρε...

τα φιλια μου σε ολες!!κ στα νινακια σας πανω απ ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ?

ΒΓΗΞΑΜΕ ΕΞΩ Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΖΗΤΟΥΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΖΗΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΗΣ Κ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΗΘΕΛΕ????ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ...ΜΗ ΓΕΛΑΤΕ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ...ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΝΑΝ ΕΓΓΑΣΤΡΙΜΥΘΟ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΩΣΤΑ) ΗΧΟ ΚΑΤΙ ΖΗΤΑΕΙ!!!ΟΥΦ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΣΚ ΣΑΣ; ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ; ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΩΩΩΩΩΩΩ ΝΑΙΙΙΙΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ HILTON. ΟΛΗ Η ΑΘΗΝΑ ΕΚΕΙ ΠΑΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΣΤΟΜΑΧΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΚΑΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ 100 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ "ΙΩΝΙΑ" ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΧΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΚΥΣΤΕΟΓΡΑΦΙΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ. ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΛΕΙΝΩ ΠΡΟΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ, ΝΑ ΞΕΠΤΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΟΚ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΛΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 10ΗΜΕΡΟ. ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ. :)

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΙΣ 6 ΓΕΝΑΡΗ; ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΤΣΙ; ΑΡΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΙΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ :D:D ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΗΣ ΚΙΚΗΣ, 12/1, ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ 1000/100.

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΜΧΜΧΜΧΧΜ ΚΑΤΙ ΘΕΛΩΩΩΩΩ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ!! ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΔΙ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ .ΚΑΠΟΙΑ ΟΠΩΣ Η ΣΙΣΣΥ ΤΟ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Τι μου κανετε??Οπως καταλαβαινετε ετρεχα σα τη τρελλη!Η Αλεξια εχει ελλατωσει τον υπνο κατα τη διαρκεια της ημερας και καταλαβαινετε!!Διαβασα γρηγορα τα νεα σας...σας εγραψα και την Παρασκευη αλλα το mammy εκανε τα μαγικα του και παει ολο το τεραστιο ποστ!!:mrgreen:

Ευα μου να χαιρεσαι τη Νικη σου!Να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!Ολα τα καλα του κοσμου να εχoυν κ τα τρια λουλουδια σου!!

Φιλεναδεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςς μου εχετε λειψει αλλα πρεπει να παω να μαγειρεψω και να φυγω για δουλεια!!Πολλα φιλια θα τα πουμε αυριο με ησυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μας

τι μου κανετε ? Ευχαριστω Σοφακι για τις ευχες κ συ οτι επιθυμεις !

Εμεις φαγαμε αρακα ..ετρωγε τα μπιζελια κ μονο τα μπιζελια με τρελη μανια :shock: πλεον δεν τα πολυθελει τα αλεσμενα φαγητα τι να πω ..Εννοειται βεβαια οτι στα φαγητα μας εχουμε προσεξει το αλατακι αλλα φαινεται να της αρεσει τι να πω ..

Αθηνουλι αλλαξατε δωματιο στην μικρη ? Για πες μας πως τα πηγατε με την μεταβαση ..ελπιζω ολα καλα ...

nanabill , τα ιδια ακριβως λεω κ γω ορισμενες φορες για την Αριαδνη ..εχει βεβαια κ τις αλλες δυο η οποιες της μαθαινουν ενα σωρο "υπεροχα" κατορθωματα πχ πως να σκαρφαλωνει κ η μανταμιτσα μου τα τσιμπαει κατι τετοια στο λεπτο..Υπομονη κανω κ γω ειναι οντως μια φαση εξερευνησης των οριων τους αλλα κ των δικων μας επισης ..

Κατα τα αλλα ειμαστε στο 5ο δοντακι κ μαλλον πηγαινουμε για το 6ο ολοταχως γιατι εδω κ δυο μερες εχουμε παλι απεργια πεινας ..Ουτε γαλα αυτη την φορα ..Αντε να δουμε ..Βρε λετε να το εχει παρει στραβα που την λεμε μπουλουκα ? :lol:

Πηγαμε κ για καφε με τις μαμμυλαντεζες του Ηρακλειου , βρεθηκαμε τα ειπαμε κ δυστηχως δεν βρηκαμε την Μαριλου ..Τις εστειλαν τα κοριτσια πμ ομως δυστηχως δεν απαντησε ..μαλλον τρεχει με τις ετοιμασιες ..

Μαριλου μου οταν θα μπεις καποια στιγμη θα τα δεις σου εστειλαν οι κοπελες πμ ομως δυστηχως δεν το ειδες .. ανταλλαξαμε κινητα ετσι ωστε να επικοινωνησουμε για τον επομενο καφεδακο μας ..Ελπιζω να τα πουμε τοτε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!

ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙ!ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!!!ΠΟΛΛΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΗΜΑΣΤΑΝ 8800 Κ 72,5 Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 9300 Κ 74

ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΚΑΛΗ!Κ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΞΕΣΗΚΩΣΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ!

ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙ!!!Κ ΝΕΡΟ ΒΡΥΣΗΣ!!!

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ΑΘΗΝΑ...ΑΒΓΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΤΕ?

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ...ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΖΙΖΑΝΙΟ , ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟΤΟΜΟ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια !!!!!!Τι κανετε?Σορρυ που χαθηκα αλλα ειπαμε να κανουμε το internet στο μαγαζι και στο σπιτι πιο οικονομικο και ειπαμε ημαρτον!Μια ημερα μας ειπαν και κανανε 10 μερες!!!!!

Ευα να χαιρεσαι την κορουλα σου και ολα τα ζουζουνια σου!!!!! :YMHUG::YMHUG:

Και εμεις στολισαμε!Τρελαθηκε η μπουμπου μου!Ποτε θα το κατεβασει κατω δεν ξερω!!!Ειχαμε κανει και απεργια πεινας για μια εβδομαδα αλλα τωρα διορθωθηκε.Φαγαμε και αυγουλακι!!!!Ξετρελαθηκε!Ολο μιαμ μιαμ εκανε!!!!! Και πλεον θελουμε να μασουλαμε και δεν μας αρεσουν τα πολυ νιανα.

Εμεις ειμαστε γεννημενες 26 Γεναρη!

Αθηνα μου τι κανατε με την Γλυκεριαννα σου?Ολα ενταξει?

Νανα μου και η Δαναη μου ετσι ζουζουνι ειναι!Ενα μικρο "καθαρμα" οπως λεει η μια θεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ, ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.... :(

ΕΥΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ! Η ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΠΗΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΣ 2 ΥΠΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ, ΚΟΡΙΝΘΟ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΑΝ ΑΘΡΟΙΖΑ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΟΝΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ 8-)

ΝΑΝΟΥΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΝΕΡΟ ΒΡΥΣΗΣ;;; ΔΗΛΑΔΗ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΕΣ; ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΤΡΑΒΗΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ;)

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΥΣΤΕΟΓΡΑΦΙΑ. ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ :?

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ!!! ΤΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΝΑΗ ΣΟΥ; ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!! (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ.....ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!

Αθηνουλη καλη επιτυχια για την κυστεογραφια αυριο.Εγω νομιζω πως δεν ειναι κατι ανησυχιτικο.

Εμεις πηγαμεσημερα παιδιατρο και ειναι 8000κιλα και 75.Που να βαλει γραμμαριο αυτο το παιδι αφου δεν βαζει κωλο κατω ολη μερα!!!

Ξεκινησατε βλεπω αυγουλακι ε?εμας μας ειπε στον χρονο θα ξεκινησουμε αυγο ,ψαρι και φρεσκο γαλα βιολογικο.Για να δουμε θα της αρεσουν?γιατι ειναι δυσκολη στο φαγητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου

ευχαριστω πολυ ολες σας για τις ευχες ! :YMHUG::YMHUG::x

Να χαιρεστε τις οικογενειες σας κ οτι επιθυμειτε ..

Παω να δω το νησι ..αν κ την προηγουμενη Δευτερα ελεγα στον Νικο οτι δεν προκειται γιατι ψυχοπλακωνομαι ..δεν μπορω ..θελω να δω τι γινεται παρακατω ..

Καλη σας νυχτα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΤΙ Κ ΤΟ ΗΘΕΛΕ!ΕΠΑΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!

ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ 95% ΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΕΥΡΑ! ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟ...ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΒΑΖΕ Κ ΠΙΝΑΜΕ ΒΡΑΣΜΕΝΟ...ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ 6 ΜΗΝΩΝ ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ!

ΜΑΡΑΚΙ 8 ΚΙΛΑ Ε?ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ!!

ΣΟΦΙΑ-ΑΛΙΚΗ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΙΚΗ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΑΣ!!ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΣΤΕΙΟΓΡΑΦΙΑ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΕΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Η ΔΑΝΑΗ ΠΩΣ ΠΑΕΙ?ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ Ο ΘΑΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΕΡΟ ΒΡΥΣΗΣ?ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΙΑΛΩΜΕΝΑ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΩ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ..SOPHIAK ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ,ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΜΕΡΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ!!ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΑΚΟΜΑ?ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΣΠΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ?ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ,ΤΗΝ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΣ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ,Ε?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ 2 ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΓΚΡΙΝΙΑ!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ,ΞΥΠΝΗΣΕ..ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΠΕΜΠΕ,ΚΟΛΛΗΣΑ ΠΑΛΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και κουκλίνια!!!!!

Επιτέλους σχεδόν τελείωσα!!!!!! Πολύ ταλαιπωρία βρε κορίτσια.... Περιμένω κουρτίνες και φωτιστικά τέλος της εβδομάδας και τα έπιπλα από 20-12 θα έρχονται σιγά σιγά! Αντε να ηρεμήσουμε λίγο!

Ο Χριστόφορος είναι μια χαρά!!!! Συνεχίζει να με εκπλήσει κάθε μέρα!!!!! Προσπαθεί να περπατήσει και απ'οτι τον κόβω σε λίγες μέρες θα φύγει μόνος του! Κάθε μέρα βελτιώνεται και όλο και περισσότερα βηματάκια κάνει μοναχούλης!

Αυτό που με προβληματίζει είναι ο αποθηλασμός..... πως θα του κόψω το στήθος βρε κορίτσια;;;;

Τώρα που καταλαβαίνει τα πάντα, χώνει συνέχεια τα χέρια του στην μπλούζα μου και μου την ανοίγει για να πιπιλίσει! Όποτε τον πάρω αγκαλιά η πρώτη του κίνηση είναι να...χουφτωσει! Το "κακό" είναι οτι δεν τρώει πιπίλα και τα βράδια όταν ξυπνάει δεν είναι αποκλειστικά για να θηλάσει, αλλά για να πιπιλήσει 2 λεπτάκια μέχρι να τον πάρει ο ύπνος. Προσπάθησα να του δώσω γάλα με το μπιμπερό αλλά μόνο από περιέργεια την πρώτη φορά δοκίμασε 30γρ και από τότε μόλις το πλησιάσω στο στόμα του, κλαίει και μου πιάνει το στήθος για να θηλάσει.

Αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα!

Αθηνά μου τί έπαθε η γλυκούλα σου μωρέ.... :( πολύ λυπάμαι που ταλαιπωρείται τόσο πολύ το νινάκι σου. Ευχομαι η εξέταση να βγεί καλή και σύντομα να γίνει καλά!

Ευα μου να χαίρεσαι κόρη και άντρα και όλη σου την οικογένεια φυσικά! Δυστυχώς μόλις χθες είδα για την συναντηση και λυπήθηκα πολύ που δεν ήρθα.... : (( Ελπίζω την επόμενη φορά να σας γνωρίσω επιτέλους!!!!!

Μαράκι μου τί κουκλί είναι αυτό;;;;;; Και μοντελάκι και πολύ ζιζάνιο φαίνεται η τσαχπίνα σου!!! Η πονηριά της είναι ζωγραφισμένη στα υπέροχα ματάκια της!!!!!

Αχ, κάναμε κακάκια..... θα ξαναμπώ σύντομα!

Φιλιά σε όλα τα μπουμπούκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...