Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Ωράριο ύπνου Γιώργου: (όλα με μικρή απόκλιση)

Πρωινό εγερτήριο: 8:30

Πρωινό νάνι: 10-11

Μεσημεριανό νάνι: 1-3 (ή και 3:30 στα μεγάααααλα κέφια)

Απογευματινό νάνι: Ανύπαρκτο πλην ελαχίστων εξαιρέσεων (όπως χτες) που θα την πέσει για μιση ωρίτσα μετά τις 6 όμως.

Βραδινό νάνι: 9:30 (ή 9 αν είναι πολύ τέζα)

Όπως κατάλαβες Σοφάκι εμείς το μεσημεριανό το έχουμε καθιερώσει μετά τις 3-3:30 διότι ξυπνάμε αργούτσικα το πρωί και φρούτο τρώμε κατά τις 11:30. Αφού έτσι γουστάρει ο άντρας, εγώ πάσο, αρκεί να κοιμάται και να μη τσαντίζεται από τη νύστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΟΦΑΚΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΧΑΜΟ ΣΑΣ!!!! ΑΣ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ ΤΩΡΑ! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ; ΘΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕ ΤΗΝ PAX ROMANA ΑΝΑ ΧΕΙΡΑΣ;

Οχι...δεν μπορει να με απολυσει μεχρι τις 23-01!Για να με απολυσει τωρα 2 σεναρια παιζουν

α)να κανουμε μια συμφωνια και να υπογραψω και εγω(πραγμα που αποκλειεται)

β)να με απολυσει και να δεχθει ολες τις συνεπειες του νομου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ,ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ..ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ..ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!Ο ΘΑΝΟΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ Μ'ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ!!ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ,ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΑΤΙ..ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ.ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ,ΟΚ?ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ..ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!!SOPHIAK ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ?ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ......ΚΑΣ,ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ,ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!ΑΘΗΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ..ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΛΟΙΦΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΥΡΙΖΕ,ΠΗΡΑ PENATEN KAI FISSAN ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ!!ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ SUDUCOCREAM.ANYWAY ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..Α!!ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΥΡΙΟ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ :P:P:D:D ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΛΙΓΟ,Ε?ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ?ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΟΚ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!! να ειμαστε ολες καλα κ πανω απ ολα τα λουλουδια μας!!!

Αθηνα μου κριμα απο εχτες το βραδυ την σκεφτομαι την γλυκια σου...δωσε μπανανα που στουμπωνει κ μηλο κ τσάι κ πατατα κ ρυζι κ ζυμαρικα κ σταματα εντελως λιγες μερες κολοκυθακι γιατι βοηθαει στην δυσκοιλια οπως κ το αβοκαντο κ το χαμομηλι αν δινεις κ γενικα να της κανεις πουρε αυτες τις μερες βρασε πατατουλα με κρεας κ δωσε,οχι πολλα λαχανικα οχι φυτικες ινες...θα περασει μωρε η καημενουλα σκεψου ποσο θα την ποναει εκει...

εμεις ολο να ειμαστε ορθιοι θελουμε κ να κανουμε βηματακια! κανει κ εναν αστειο ηχο γελαει κ μετα ρουφαει προς τα μεσα δυνατα!! ξεκαρδιζομαι κ εγω κ με βλεπει κ το κανει ακομα πιο δυνατα..μα δεν το ποναει ο λαιμουδακος του??

Σοφακι εχεις μπλεξει...εχω περασει κ εγω πολυ ασχημα απο ηλιθιο αφεντικο..αφου στο τελος τσακωθηκαμε τοσο πολυ για αυτα που επρεπε να παρω που μας ακουσαν σε τριωροφο κτιριο!!

στο τελος του ειπα οκ! αυριο παω επιθεωρηση εργασιας κ κοψε τον λαιμο σου πια..αφου δεν επαιρνε απο λογια..ηταν κ εμας γνωστος βλεπεις...κ μου λεει να κανεις οτι θελεις εσυ εισαι η παρανομη!! ντοινγκ!! εφυγα μεσα στις φωνες κ μεχρι να φτασω σπιτι ειχε παρει κ σε σταθερο κ σε κινητο γιατι εμαθε προφανως οτι δεν ηταν μονο τα λεφτα κ ενσημα που θα εδινε σε εμενα αλλα κ ενα τεραστιο προστιμο που θα πληρωνε σε ικα κλπ κ τελικα κακως αλλα ''χαρην της φιλιας'' συμβιβαστηκα κ πηρα ηταν δραχμες ακομα(αχ!!καημενες δραχμουλες!!)300.000 σε δραχμες ενω αν εκανα καταγγελια θα επερνα περιπου 500.000 κ αυτος μαζι με προστιμα κ ενσημα κ χρωστουμενα θα εφτανε στο 1.500.000 αλλα με πιεσαν πολυ οι δικοι μου..εγω δεν ηθελα...ψαξε να βρεις τι ακριβως δικαιουσαι κ μην του χαρισεις ουτε ενα ευρω!!

ξυπνησε παλι...καθε βραδυ τα ιδια....

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Σοφια χρονια σου πολλα!!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Κοριτσια εμενα η Δαναη ξυπναει κατα τις 8, στις 10 περιπου τρωει φρουτοκρεμα και κοιμαται για τρι τετερτα με μια ωριτσα κατα τις 11:30.Μεσημεριανο τρωει στις 2 ,το οποιο λατρευει,και μετα νανι κατα τις 3:30 για 2 ωριτσες.Κατα τις 9 κατεβαζουμε διακοπτες!!!!!!!!

Της προσθεσα και μανταρινι στην φρουτοκρεμα αντι για πορτοκαλι.Την μπανανα την βαζω αραια πλεον!

Δημητρα τελικα τα δοντακια τα ταλαιπωρουν πολυ!Εγω την επομενη εβδομαδα λεω να στολισω....Να φτιαξει και λιγο η διαθεση μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Είχα πολύ καιρό να μπω και μαζεύτηκε πολύ διαβασμα.

Αθηνά δεν είχα μάθει για το αποτέλεσμα των ξετάσεων της Γλυκεριάννας και στεναχωρέθηκα. Μακάρι να είναι καλά και να μην ταλαιπωρηθεί ξανά. Όλα καλά εύχομαι!!

Σοφία δεν ήξερα τι περνάς με τον εργοδότη σου!!! Είναι πολά κιλά μα....κας!!! Άλλαξέ του τα φώτα!! Πάρε ό,τι μπορείς και ρίξε μαύρη πέτρα.

Τα ωράριά σας είναι πάνω κάτω σαν το δικό μας. Σήμερα εκεί που κοιμάται ξυπνάει με κλάμα. Ελπίζω να μην το κάνει και το βράδυ.

Κική είσαι άλλο πράγμα!!!

Φιλιά σε όλες και σε όλα τα μπεμπάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΩΤΙΤΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ!!! ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ 3 ΔΟΝΤΙΑ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΧΟΥΜΕ 1,5 ΔΟΝΤΙ...

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ , ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ!ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Ή ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ Ή ΝΑ ΣΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ!ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ...!

ΤΟ ΠΜ ΔΕ ΤΟ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΜΕΤΑ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ...ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟ...

ΒΡΕ ΦΙΡΦΙΡΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ???ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ?

ΔΗΜΗΤΡΑ Κ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΡΟΧΤΕΣ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ???

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ WELLEDΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!

ΑΛΛΙΩΣ ΒΑΛΕ ΣΠΑΘΟΛΑΔΟ!

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κοριτσουδια μου ..

τι κανετε ? Εμεις χτες πηγαμε σε γαμο οοολοι μαζι πηραμε κ την μπουλουκα η οποια το διασκεδασε τρομερα χορευε πανω στις καρεκλες κ τραγουδουσε στο δικο της ρυθμο παντα ..Τελικα πολυ νυχτοπουλι το παιδι μου , πρεπει να το τρεχω οπου γαμος κ χαρα για κοιμαται ησυχα τα βραδυα ..Φανταστειτε οτι 2230 ειμασταν πισω γιατι ποσο μπορεις να το ξενυχτησεις με μικρα παιδια κ αδιαμαρτυρητα ηπιε το γαλα της μου γυρισε τον πωπω κ κοιμηθηκε μεχρι τις 8 :shock::shock: ..Απιστευτο ..για τα δεδομενα του βλασταριου μου παντα ..

Αχ αυτα τα εργασιακα ..Κοριτσια πλεον δεν φοβουνται ουτε καν τις συνεπειες του νομου σου λεει τι θα μου κανουν κ λοιπον ? Εγω απο τοτε που παρανομα με απελυσε δεν ειχα κανενα σημειο ζωης απο την μερια του .Θα τα πουμε λοιπον τον Γεναρη που θα γινει το δικαστηριο γιατι βεβαιως νομιζε οτι θα τα παρατησω ..αμ δε ..Δεν προκειται να του κανω την χαρη ..Κ συ Σοφια μην μασας ..Σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα μην τον αφηνεις να σου σπασει τα νευρα ..

Οσον αφορα το ημερισιο προγραμμα μας , γυρω στις 7 ειναι το δικο μου εγερτηριο. ( επισημο , γιατι ολα τα αλλα κατα την διαρκεια της νυχτας δεν τα μετραω ..) Ετοιμαζονται τα κοριτσια μου για το σχολειο ενω η Αριαδνη θα κοιμηθει μεχρι τις 9 . Θα φαει το φρουτο της στις 10 , και μετα αναλογα τον καιρο θα κανουμε την βολτα μας η τις δουλειες μας παρεα .Γενικα προσπαθω να περναω οσο περισσοτερο χρονο γινεται τα πρωινα μαζι της οταν λειπουν οι αλλες δυο ..Το μεσημεριανο της το τρωει λιγο πριν ερθουν τα κοριτσια μου απο το σχολειο γυρω 1300-1315. Για υπνο θα πανε κ οι τρεις στις 1400. Θεου θελοντος θα κοιμηθει για 1 ωριτσα σερι κ αν ειμαι σουπερ τυχερη μπορει να φτασει μεχρι κ τις 2 ωριτσες ..Γενικα δεν την αφηνω να κοιμηθει περα απο τις 5 στην περιπτωση που καθυστερησει περα απο τις 1400 να παει για υπνο..Το απογευμα παιζουμε ολες μαζι , τρωνε μαζι το απογευματινο τους στις 1700 και τους αφηνω χρονο για να ..τα πουνε οι αδερφουλες ..Ακουμε πολυυυ μουσικη , χορευουμε κ οι τεσσερεις μαζι και γυρω στις 19-1915 αρχιζουμε τα μπανακια μας , μεχρι τις 20.00 εχουν κανει μπανιο κ οι τρεις κ πινουμε το γαλα μας . Για νανι στις 2100 κ τελευταιο ταισμα της Αριαδνης γυρω στα μεσανυχτα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Ειχα μέρες να μπω. Ο χαμός στο σπίτι ακόμα δεν τελείωσε.... :( Ευτυχώς τα καινούρια πατώματα μπήκαν και έχει καθαριστεί το σπίτι. Το βάψιμο μένει να γίνει το ερχόμενο Σ/Κ και τα έπιπλα θα τα έχω σε 1 με 1μισι μήνα. Πολύ δύσκολο να κάνεις τέτοιες εργασίες στο σπίτι ενώ μένεις μέσα... ουφ...

Ο Χριστόφορος είναι μια χαρά αν εξαιρέσεις πως από το Σαββατο που πήγαμε στο γάμο του ξαδερφου μου και ντουμάνιασε το καημένο από τα τσιγάρα, έχει μυξούλες και μπούκωμα. Κατα τα άλλα πάμε πολύ καλά! Τώρα βγάζει και το 8ο δοντάκι! Είναι σχεδόν ετοιμος να περπατήσει μόνος του, αφήνει τα χέρια και στέκεται αρκετή ώρα και κάνει 3-4 βηματάκια μοναχούλης αλλά βιαζεται και μετά πέφτει στον ποπό του! Αυτό κάνει ολη μέρα! Πέρα από τις κλασικές λεξούλες (μαμα, μπαμπά, κλπ) λέει και αρκετές άλλες όπως: τατα = βόλτα, πουπου = πουλάκια, πως = φως, πότα = πόρτα, μπλέ, πούι; =που είναι; , ατό = αυτό, τζιτζι = βυζί, και άλλες λεξούλες που ξέρει πώς και πότε να τις χρησιμοποιήσει! Με εχει τρελάνει ο κουκλος μου!!!!! Οταν του ζητησω αυτό που κρατάει, μου το δίνει. Οταν ρωτήσω "που είναι τα πουλάκια; " μου δείχνει με το χερι του τον ουρανό και φωνάζει πουπου! Μου δείχνει το φωτιστικο, την πόρτα, την Παναγίτσα στην εικόνα, κλπ. Είναι πολύ μαμούνι και πολύ ζωηρός....! Οτι σκανδαλιά σκεφτεί θα την κάνει! χαχα!

Οσο για το ωράριο του:

ξυπνάει στις 07:00 και πίνει βυζάκι.

στις 10 με 10:30 τρώει φρουτόκρεμα

γύρω στις 11:00 κοιμάται καμιά ώρα

κατά τις 14:00 τρώει το φαγάκι του

κατά τις 16:00 κοιμάται πάλι καμιά ώρα.

οταν ξυπνήσει θα βυζοπιπιλίσει

κατά τις 19:30 θα φάει την κρέμα του (που τώρα την φτιάχνω με φρέσκο πρόβειο γάλα!)

Στις 21:00 με 21:30 κάνουμε μπανάκι και αμέσως μετά βυζάκι και νάνι!!!!!

Φτάνει με εμας....

Σοφιά μου λυπάμαι για οτι γίνεται στην δουλεια σου... :( να του πάρεις και τα σώβρακα αν μπορέσεις του ηλίθιου! Φιλιά στην Αλεξια!

Κική μου να χαίρεσαι τον Γιωργάκη σου!!!!! Γιόρταζες κιόλας ε; Χρόνια Πολλά!

Φιρφιρίκο μου, ο βυζάκιας σου πρέπει να είναι όλα τα λεφτά!!! Μου θυμίζει πολύ τον δικό μου βυζορουφίχτρα!!!!

Αθηνούλα μου, περαστικά στην μπουμπούκα σου!

Ευα μου ακόμα βασανίζεσαι;;;; Αχ κορίτσι μου... αυτες είναι οι θυσίες της μάνας. Υπομονή και θα στρώσουν τα πράγματα σιγα σιγά. Το Σαββατο λές να είμασταν στον ιδιο γάμο;;;; (λέω τώρα :D ) Εμείς είμασταν στους Κουρήτες. Φιλιά στα κοριστάκια σου!

Νανα μου, Ιωάννα μου, Δημητρούλα, και σε όλα τα κοριτσάκια, στέλνω πολλά φιλιά και στα μπουμπουκάκια σας!!!!

Πάω να φτιάξω καμια σαλατούλα να κάνω μαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;; ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ. ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ 4ΗΜΕΡΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! @};- [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion17.gif] ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΞΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΣΟΥ!!! Α, ΚΑΙ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ!!!!!! ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕΣ ΕΥΧΕΣ.

ΜΑΡΥΛΟΥΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;; ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ! ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ! ΣΟΥΠΕΡΑΤΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ, ΝΙΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑΜΕ! ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΠΑΤΟ ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ. ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΣΑ ΣΠΙΘΑ :lol::lol: ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ :D ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ; ΕΓΩ ΜΕ ΚΟΠΟ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΘΑ ΣΤΡΟΒΙΛΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ :lol: .

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κοριτσουδια κ μπεμπουδια :P

τι κανετε ? Εμεις ..μαντεψτε ..εχουμε παλι νοτια στα μερη μας ..Οποτε προβλεπεται να περασουμε παλι τα πανδεινα ..Ηδη εκει που ειχε συνελθει νομιζω οτι ξαναρχιζουμε την μυξα ..Θεε μου βοηθα μας ..

Μαριλου προχωραει το σπιτακι σας ? Αντε με το καλο ..σε ποια περιοχη θα μεινετε ? Τελικα δεν ειμασταν στον ιδιο γαμο , σ'εμας το τραπεζομα ηταν στο κτημα Καλαθακη..Ωραια δεν λεω ..

Για τον μικρο σου θα συμφωνησω με athinouli , οτι οντως ειναι σαν να εχει μια διαφορα 2-3 μηνων με μας ..Εχουμε κ μεις λεξιλογειο αλλα οχι τοσες λεξουλες ..

Δεν ξερω αν θυμαστε που σας το ειχα ξαναπει αλλα η Αριαδνη κακαριζει παλι ...Ολο το πρωι παλι το ιδιο εκανε ..ΚΟ Κ Ο ΚΟ ...Θα το κανουμε το αυγουλακι στο τελος ..

Εστειλα το βιογραφικο μου σημερα σε αρκετες αγγελιες που ειδα κ ευελπιστω βρε κοριτσια να βρεθει επιτελους κατι κ για μενα ..

Τελικα στολισε καμια χριστουγεννιατικα ? Εμεις το πηγαμε για παρασκευη απογευμα να ειναι κ ο Νικος μαζι μας να το στολισουμε ολοι μαζι ..Βλεπω την Αριαδνη στολισμενη με τις γιρλαντες κ με μπαλες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;; ΤΙ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ....ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΒΡΗΚΑ. ΑΧ, ΝΑΙ ΒΡΕ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΤΙΑΔΕΣ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ! ΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ; ΑΝ ΔΕ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΞΩ; ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ; ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ; ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Ε; ΕΓΩ ΛΕΩ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ. ΜΠΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!! ΝΙΩΘΩ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΗ!!!! ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΙΑ PROFICIENCY ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ. ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΧΡΙΣΟΤΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΜΑΓΙΟ! ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ!!!! ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ. ΜΠΛΙΑΧ!!!!! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΡΥΟ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.

ΑΠΟΨΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ. ΑΧ! ΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!

ΣΟΦΟΥΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ; ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ; ΠΩΣ ΓΙΟΡΤΑΣΕΣ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ;

ΝΑΝΑ, ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΩΤΙΤΙΔΑ Η ΣΙΣΣΥ ΣΟΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΗ :( ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ (ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ) ΚΑΙ ΚΥΣΤΕΟΓΡΑΦΙΑ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ :(:(:(:( ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΗΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΓΗ. ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ! ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΘΟΥΜΕΝΟΥ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΠΟΝΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΛ..%^$#*&ΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΘΕ. ΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΡΑΚΑΡΕΙ Ο ΠΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ. ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΟΣΠΑΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΜΠΑΝΙΕΡΙΤΣΑΣ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΟΖΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ. ΤΟΤΕ ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΑΦΕΝΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΕΝΟ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΓΛΙΤΣΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΒΡΩΜΙΚΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΤΖΑΜΠΑ Η ΧΛΩΡΙΝΗ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΗΣ ΓΕΜΙΧΕ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΙΤΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΤΗΣ. ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΤΑΒΡΩΜΙΚΟ ΝΕΡΟ :(:(:( Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ (ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ;;;;;;;;;;;;;;). ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΣΩ. ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΟΥ, ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ Μ$#%^$ΚΙΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΩΡΑ. ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Αθηνα μου περαστικα να ειναι και μην στεναχωριεσαι....Πολλα φιλακια στα μπουτακια της!!! ;)Ελπιζω να περασουν ολα γρηγορα και να μην χρειαστει τοσος καιρος.....

Μαρυλου ο γιος σου δεν παιζεται!Εχουν δικιο τα κοριτσια!Τα χριστουγεννα θα εισαι ετοιμη με το σπιτι?Πολλα φιλακια και στα δικα του μπουτακια!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εμεις ησυχα!Η ζουζουνα μου εχει γινει θηριο σωστο...τρεχει και δεν την προλαβαινω!!!Εμαθε να κατεβαινει απο το κρεβατι μου και το εχει βρει παιχνιδι!!!Κατα τα αλλα φωνες τσαχπινιες και λυσσσσαααααα!!

Αθηνα μου ευχαριστω για τις ευχες σου!Το ποσο στεναχωρηθηκα δεν ξερεις!!Αχ το μωρουλι σου μωρε!Ειδες ρε γμτ τι μπορει να παθεις???Μη λες βλακειες βρε Αθηνα μου θα ηταν δικο σου φταιξιμο αν το εβλεπες οτι ηταν βρωμικο κ το αφηνες!!!Πραγμα αδυνατο!!Ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου να μην χρειαστει να συνεχιστει ποσο πολυ η θεραπεια!!Περιμενουμε νεα!

Νανα η Σισσου?

Μαρυλου μου τι παιδαρος!!!Μπραβο μπραβο μπραβο!!Ειναι ξεκαθαρο οτι θα ειναι το πρωτο μαμουνι που θα περπατησει!!Αντε με το καλο και το σπιτακι!!

Ευα μου υπομονη κατι θα βρεθει...και εγω στην ιδια φαση ειμαι στελνω παντα βιογραφικα!Ο,τι βρω!

Οσο για τη δουλεια.....σημερα θα γινει η μεγαλη κουβεντα ή να πω καλυτερα καβγας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες.

Αθηνούλα καθόλου καλά τα νέα από τον παιδίατρο :cry::cry: .Μη στενοχωριέσαι όμως αν έκανες εσύ κάτι...Δεν φταις καθόλου. Όπως πολύ σωστά είπε η Σοφία, ήξερες ότι η μπανιέρα ήταν βρώμικη και δεν την καθάρισες? Όχι...άρα δε φταις εσύ κούκλα μου. Ξέρω ότι είναι άσχημη η τροπή που πήραν τα πράγματα με την ουρολοίμωξη αλλά θα μπορούσε να συμβεί στην καθεμία από μας κάτι αντίστοιχο. Μία φίλη μου, έπαθε το εξής: Έκανε μπάνιο το γιο της στη μπανιερίτσα, αυτός χωρίς να το πάρει χαμπάρι η μαμά, αμόλησε μία μικρή πορδίτσα με ελάχιστα κακά (ξέρετε.....από τις ύπουλες που βγαίνει και λίγο στερεο :lol::lol::lol: ). Το αποτέλεσμα: Το νερό της μπανιέρας είχε κολοβακτηρίδια χωρίς όμως (με τις σαπουνάδες κ.λπ.) να φαίνεται έστω και λίγο βρώμικο. Το νερό μπήκε στο αυτάκι του παιδιού και του έκανε απίστευτη μόλυνση. Πονούσε φρικτά το μανάρι, το πήγαν στο Παίδων - υποψιαζόμενοι για ωτίτιδα - και ο γιατρός με μεγάλη τους έκπληξη τους είπε ότι το αυτί είναι μολυσμένο από κολοβακτηρίδιο. Και μάλιστα με ύφος προσβλητικό είπε στη μαμά "Καλό είναι στα σπίτια με μωρά να τηρούμε στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής" υπαινισσόμενος φυσικά ότι το σπίτι τους είναι αχούρι από τη βρώμα και τα παιδιά κάνουν μπάνιο κάθε γιορτές....Η φίλη μου, περιττό να σας πω, λάμπει από καθαριότητα στα παιδιά, στο σπίτι κ.λπ. και βέβαια έσπευσε να εξηγήσει στο γιατρό ότι θέμα υγιεινής ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ και έτσι κατέληξαν στο συμπέρασμα που σας είπα ότι το παιδί είχε αφήσει ελάχιστα κακάκια στη μπανιέρα. Τόσο λίγα που να μη φαίνονται αλλά αρκετά να μολύνουν το νερό.

Έφταιγε η φίλη? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.

Επειδή μακρυγορώ, λέω ότι μπορεί να σου'ρθει το κακό απο εκεί που δεν το φαντάζεσαι καν.

Σοφάκι, πες μας νέα από το Σεράγεβο με το μα.... το αφεντικό σου. Είμαστε μαζί σου.

Μαριλού, ο Χριστόφορος είναι ποοοοολύ προχω. Να είναι καλά το νινάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι που μου ήρθε τώρα....Αθηνά, καλό είναι να μην πλένεις τη μπανιέρα του παιδιού με χλωρίνη αλλά με Dettol γιατί διάβασα ότι η χλωρίνη όσο και να την ξεβγάλεις αφήνει υπολείμματα. Το ίδιο ισχύει και στα πιατικά (εγώ έβαζα λίγη για να φύγει η μυρωδιά από το ψάρι ή το αβγό αλλά το σταμάτησα και βάζω ξύδι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ, ΣΚΙΑΧΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ! ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ: ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟ ΚΩΛΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟ; ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ;;;;;;;;;

ΜΙΑ DETTOL ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΧΛΩΡΙΝΗ. ΑΝΑΛΟΓΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!Χθες ηταν μια δυσκολη μερα!Αρχικα Σεραγεβο στη δουλεια αφου εγινε το ξεκαθαρισμα λογαριασμων με το μ@#$%^&..και οπως ειχε πει και παλιοτερα η Κικιτσα ενος κακου μυρια επονται μπηκε ο παππους μου με πονους στο εντερο στο νοσοκομειο!Η μαμα μου να κραταει την Αλεξια και να μην μπορει να φυγει...ο Κωστας ηταν σε ενα σεμιναριο με κλειστο το κινητο...η γιαγια μου δεν μπορουσε να συννενοηθει και ειχε και αυτη κλειστο το κιν.Τελικα 9 και τελειωσε ο Κωστας γυρισε σπιτι και εφυγε η μαμα μου!Σημερα περιμενουμε νεοτερα απο τον παππου και τις εξετασεις!Το καλυτερο το αφησα για το τελος η γιαγια κ ο παππους μενουν Σαλαμινα αλλα ηρθαν Πειραια να κανει ο Παππους εισαγωγη καποια στιγμη λοιπον λεει η νοσηλευτρια στη γιαγια οτι δεν μπορει να μεινει το βραδυ και η γιαγια φευγει με κλειστο το κινητο παντα.....Οποτε χανουμε και τη γιαγια....τελικα καλεσαμε ενα γειτονα να παει στο σπιτι να τσεκαρει αν ειναι εκει γιατι ειχαμε τρελαθει!!!(Εχει ενα θεματακι μνημης).Αυτα τα ωραια.........

Αθηνα κανενα νεοτερο????

Καλα Κικη ελεος τι μπορει να παθει κανεις...

Ιωαννα μου οπως καταλαβες δεν εισακουσθηκαν οι ευχες σου για επιτυχια...Πολλα φιλια στη μαμουνα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ Ή ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΗΝ ΕΠΑΝΟΔΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΟΠΟΤΕ ΠΕΗΓΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΘΕΥΤΗΚΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ. ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΤΗ ΦΟΡΑ ;)

ΣΟΦΟΥΛΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ; ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ; ΧΤΕΣ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΡΦΙ; ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ; ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΧΑΤΕ;

ΕΙΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ. ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΟΥΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ, ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ Ή ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΣΑΣ ΧΑΣΑΜΕ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά χαρά σε όλες...Αθηνά, ετεροχρονισμένη η απάντηση στην ερώτηση για το κολοβακτηρίδιο: Μπήκε στο αυτάκι του μωρού καθώς πλατσούριζε και πιτσιλιόταν. Τόσο λίγο νεράκι και την έκανε τη ζημιά. Την ιστορία δεν την έγραψα για να σε σκιάξω αλλά για να δεις ότι δεν είναι πάντα όλα υπό έλεγχο και η στραβή μπορεί να σου κάτσει από το πουθενά. Άντε, καλή επάνοδο τώρα στο σχολείο (από Γενάρη??? καλά θυμάμαι??)

Σοφούλα, εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον παππού σου....Δεν ξέρω τί άλλο να πω...Όλα να πάνε καλά και να τελειώσουν γρήγορα. Αλήθεια, μας είπες ότι έγινε Σεράγεβο αλλά δεν έγραψες λεπτομέρειες. Τί αποφασίσατε τελικά με τον - καλά τον λέει η Αθηνά - καραγκιόζη?

Τα υπόλοιπα κοριτσόπουλα πού βρίσκονται καλέ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

Τελικα Σοφακι μαλλον επεσε γερος καυγας χθες! :evil::evil::evil::evil: Τουλαχιστον ειχε ωφελιμο αποτελεσμα?

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον παππού σου .....

Αθηνα η Γλυκεριαννα πως ειναι? Αφου θα παρεις ουρα αυριο θα σου ελεγα να χρησιμοποιησεις αποστειρωμενες γαζες για το στεγνωμα-ταμποναρισμα της ευαισθητης περιοχης (χωρις παρεξηγηση...).Ετσι θα αποφυγεις οποιαδηποτε παρεμβολη.Εγω ετσι ειχα κανει.

Κικη ο κουκλος σου τι κανει? Παντως θα συμφωνησω μαζι σου....δεν ξερεις ποτε απο που θα σου ερθει!!!!!

Εμεις εδω και δυο μερες ειχαμε απεργια πεινας!Τουλαχιστον στην πεθερα μου.

Σημερα τους βλεπω κατα τις τρεις στο μαγαζι.Η Δαναη εφαγε κανονικοτατα απο εμενα!Το τι ακουσε η πεθερουλα μου απο τον πεθερο μου δεν λεγεται..."πιεζεις το παιδι"και τα σχετικα.Ουτως ή αλλως θα φυγουν το Σαββατο να πανε για ελιες.

Νανα,firfiriko,Ελενα τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας !

τι κανετε ?

Αθηνουλι , διαβασα την ιστορια σας , δεν φταις εσυ βρε καλο μου ..αν το ηξερες θα το φροντιζες σιγουρα ..ευχομαι να ειναι συντομη η περιπετεια σας κ να μην ταλαιπωρηθει το μικρο ..

sophiak , καλυτερα ειναι ο παππους ? Υπομονη καλη μου ευτραπελα συμβαινουν παντα ..ευχομαι να αναρρωσει συντομα ..

Εμεις κοριτσια σημερα θα το κανουμε το εμβολιακι μας το προγραμματισμενο αλλα κ το αντιγριπικο ..κλαψ κλαψ ..ευχομαι να πανε ολα καλα , θα λυσσαξει παλι η μικρη αλλα δεν γινεται αλλιως ..Την περιμενω να ξυπνησει για να ετοιμαστουμε ..

Μια καλημερα σε ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...