Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Σκέφτομαι να του κολλήσω ένα σφουγγαρόπανο στην κοιλιά και από ένα swiffer σε κάθε χέρι και πόδι μπας και τόσο τρέξιμο τουλάχιστον έχει και ένα αποτέλεσμα. Καλό εεεεε??? Επίσης μπορώ να κάνω μετατροπή στην περπατούρα ώστε να ρουφάει τη σκόνη (αλά σκούπα Philips).

.

KAλΗ ΣΚΕΨΗ!!!! :lol::lol: ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΚΑΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!! Α ΡΕ ΚΙΚΗ!!!! ΜΕ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΠΑΛΙ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΟ :D

ΕΥΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΤΣΙ; ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ; ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΤΗ; ΜΗΠΩΣ ΠΕΙΝΑΕΙ; ΤΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΓΩ......ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΤΣΕΚΑΡΕΙ!!! ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ! ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφάκι.....μη στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου. Η μητρότητα είναι κόκκινο πανί για τους εργοδότες, αυτό ισχύει παντού και πάντα. Όσο για το στρατιώτη....χαχα, τί μου θύμισες. Κάποτε (πριν παντρευτώ), το αφεντικό μου μου είπε "Εδώ μέσα έχουμε πόλεμο...εγώ είμαι ο συνταγματάρχης κι εσείς είστε στρατιώτες. Και σε καιρό πολέμου ο συνταγματάρχης δε ρωτάει - τουφεκίζει" και μου έκανε το δάχτυλο σαν πιστόλι. Και όλο αυτό βέβαια στα κατάλληλα ντεσιμπέλ (τον άκουγε όοοοοοοολη η εταιρεία). Και όλο αυτό γιατί ήθελε να έρχομαι για δουλειά 11 με 7 και εγώ αρνιόμουν. Το ρεπερτόριο όπως βλέπεις είναι ίδιο.

Αν το αφεντικό σου θέλει να σε απολύσει, να ξέρεις ότι επειδή δεν έχει δικαίωμα για 1 έτος μετά τη γέννηση του παιδιού σου, θα πρέπει να σου καταβάλλει - εκτός από τη νόμιμη αποζημίωση - και τους μισθούς μέχρι το έτος. Δηλαδή θα πρέπει να σε πληρώσει σαν να ήσουν στη δουλειά. Θα πρέπει επίσης να σου καταβάλλει δώρο Χριστουγέννων, να σου πληρώσει το υπόλοιπο της άδειάς σου και ό,τι υπερωρία ή ρεπό έχεις. Να το συζητήσεις φυσικά με το λογιστή σου για να σε κατατοπίσει καλύτερα και πιο εμπεριστατωμένα.

Γνώμη μου είναι: Εάν τα λεφτά που σου δίνει δεν έχουν και τρελή διαφορά από αυτά που θα πάρεις από το ταμείο ανεργίας, να σε απολύσει (φυσικά εξοφλώντας σου τα παραπάνω που είπα) και να κάτσεις σπιτάκι σου να μεγαλώσεις την Αλέξια και πριν τελειώσει το ταμείο ανεργίας να ξαναψάξεις για δουλειά. Εάν τα λεφτά είναι αρκετά περισσότερα, γράψτον κανονικά και κάνε τη δουλειά σου όπως πριν. Μέχρι το χρονο της Αλέξιας, δε μπορεί να κάνει τίποτα. Μετά...βλέπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΧ$#%@$%$ ΣΕΙ, ΤΡΑΒΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ (ΟΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΜΑΛΛΙΑ ΓΕΝΙΚΩΣ). Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΠΕΘΑΝΕ, ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κοριτσια αυτο που λετε για τις δουλειες ποσο με ποναει να ξερατε ... :(:(

Δεν ξερω αν σας το εχω ξαναπει αλλα δουλευα σε τουριστικο γραφειο , γενικα ο τομεας μου ειναι στον τουρισμο, κρατησεις ξενοδοχειων κτλ.Δουλευα στο Ηρακλειο εδω σε μια απο τις μεγαλυτερες εταιριες , πολυεθνικη γαρ ..Βρεθηκε λοιπον εκει ο τοτε προισταμενος τομεα ( με τον οποιο τα πηγαιναμε αρκετα καλα ) ξαφνικα εκτος εταιριας θυμα κ αυτος της κρισης ο οποιος τα πηρε στο κρανιο ..Εν τελει με επεισε να τον ακολουθησω κ γω ν'αφησω την δουλεια μου για μια καινουργια εταιρια οπου θα δουλευα πενθημερο 8ωρο πραγμα αδιανοητο για την προηγουμενη μου δουλεια οπου η υπερωρια ηταν με γραμμα κεφαλαιο..Σημειωστε οτι το 2008 το καλοκαιρι που επεστρεψα μετα την εγκυμοσυνη των διδυμων δουλευα τρελα ωραρια κ απο μειωμενο ? χαααα χχαααα ...τι ειναι αυτο ? Τα παιδακια μου τα εβλεπα ελαχιστα , ειπαν μαμα κ περπατησαν κ γω δεν ημουν εκει ..Οποτε καταλαβαινετε οτι μολις ακουσαμε την προταση με τον Νικο η απαντηση ηταν σαφως θετικη ..Αποτελεσμα ? Ξεκινησα την νεα μου σεζον και οταν προεκυψε η εγκυμοσυνη της Αριαδνης με απελυσε το καθαρμα ...Ειμαστε σε δικαστηκη διαμαχη γιατι οχι μονο με απελυσε δεν μου κατεβαλε καμια αποζημειωση τιποτα απολυτως κ μαλιστα δηλωσε οτι εκανα οικειοθελη αποχωρηση ..Εννοειται οτι δεν τον αφησα ετσι ..Επιθεωρηση εργασιας κ καταγγελια βεβαιως ..Το αποτελεσμα απ'ολα αυτα ειναι να ειμαι ανεργη τωρα κ να μην μου εχει συμπληρωσει ουτε τα ενσημα για το ταμειο ανεργιας το καθαρμα ξανα κ ξανα ..

Σοφακι η αποψη μου ειναι οτι επειδη εχουν αγριεψει τα πραγματα , ψαχνε παραλληλα κατι αλλο αλλα μην του δωσεις να το καταλαβει αυτο ..Επισης μην τον αφηνεις να σε ριχνει ψυχολογικα κ να σε πιεζει , αυτο θελει να σπασει την ψυχολογια σου κ να κανεις αυτο που θελει εκεινος να εισαι δηλαδη μονιμος κατοικος στο γραφειο σου ..

Συγνωμη αλλα τα ειπα κ ηρεμησα .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα μου, μια ερώτηση: Πώς κατάφερε να δηλώσει ότι αποχώρησες οικειοθελώς? Έχω την εντύπωση ότι το σχετικό χαρτί το υπογράφεις κι εσύ. Μη μου πεις ότι πλαστογράφησε την υπογραφή σου....αυτό είναι ποινικό αδίκημα και τον σκίζεις κανονικά αν φωνάξεις γραφολόγο. Για εξήγησε, γιατί τώρα ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (και είναι να μην τα πάρω εγώ....). Με τον κάθε παπάρα, αει στο :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΘΕΛΗΣΕΙΣ.....Η ΦΩΤΙΑ ΣΒΗΝΕΙ ΜΕ ΦΩΤΙΑ...ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Περιμενοω σημερα να μου πει τι συζητησε με την λογιστρια της εταιριας και να μου προτεινει καποια πιθανα σεναρια!!Θα τα ακουσω και θα του πω οτι θα του απαντησω αφου συζητησω με το δικο μου λογιστη!!Αν βεβαια ειναι πολυ προκλητικα τα σεναρια του το πιο πιθανο ειναι να εχουμε μεγαλο θεμα!!

Οσο για το επιδομα ανεργιας δεν εχω ιδεα ποσο ειναι για να σου πωτι διαφορα με τα λεφτα που ηδη παιρνω!!

Ευα μου καλο κουμασι και ο δικος σου...βρε καλα του εκανες!!!!Ηδη ψαχνω, εκανα αιτηση στο ξενοδοχειο και χθες ενημετωσα και την φιλη μου τη μαια να ρωτησει το γιατρο μου αν μπορω να κανω καμια αιτηση για πολιτικο προσωπικο στο Ρεα(καινουριο ιδιωτικο μαιευτηριο στη Συγγρου...ανοιγει προσεχως).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, θα κάνω μία εταιρεία δικη μου, θα ονομαστώ Πρόεδρος και θα διορίσω (δική μου δεν είναι, ό,τι γουστάρω κάνω) τη Σοφία Οικονομικό Διευθυντή και την Εύα Υπεύθυνη Ανάπτυξης. Η Αθηνά θα είναι επί των Δημοσίων Σχέσεων (γκαλά, δεξιώσεις, λαδώματα) γιατί είναι πολύ επικοινωνιακή και το Γιώργο πορτιέρη (όλο δαγκώνει....χριστό δε θα αφήνει να μπει μέσα....τύφλα να 'χουν οι εκπαιδευμένοι σκύλοι). Σας κάλυψα???

Και όταν μπατιρίσει το αφεντικό μου και έρθει γονατιστός να μου ζητήσει δουλειά, θα είμαι πολύ καλή μαζί του. Θα καθαρίζει την Καλλιόπη για το εξωφρενικό ποσό των 100 ευρώ μηναιαίως (και χωρίς γάντια και μάσκα....έτσι για να στρώσει χαρακτήρα και δέρμα). Και θα του λέω τότε αυτά που μου λέει τώρα "Μα με το μισθό που σου δίνω, ζεις βασιλικά...".

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχααχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!!Κικη μαρη τρελη θα βαλεις το γιο σου να δουλευει??? :D:D:D:D:D:D:D Χαχχαχαχαχαχα...αυτο με πειραξε!!!

.....και μολις μου ερχεται μην στο κινητο το vodafone "full sima ο Μιχαλης Ταδε σας προσθεσε ως χρηστη της full sima συσκευης grafeio"....καλα ο τυπος δεν παιζεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλακα, καρακιοζη που να σου καει το xperia!!!!Nα καταλαβαιτε τι σπαγκοραμενος ειναι αναγκαστηκα να παρω μια εξτρα καρτα vodafone, γιατι εχω συμβολαιο cosmote, για να μπορω να τον παιρνω τηλ. αν θελω κατι!Τα σταθερα του γραφειου ειναι κλειδωμενα και οταν τον θελαμε κατι επρεπε να κανουμε αναπαντητη απο ενα κινητο με υπολοιπο 1 ευρω που μας ειχε αφησει στο γραφειο κ επερνε αυτος οοοοποτε ηθελε!!!Σου λεει τωρα αφου πηρε δικο της κινητο ας τη βαλω και στο full sima να παιρνει παντα απο το δικο της!!Ου να μου χαθεις ευρωφονια, γερολαδα, σκρουτζ!!!

Να καταλαβαιτε οι Πακινστανοι που δουλευουν στα βυτια εχουν βγαλει τραγουδακι απο το alexandro της Gaga "don't break my balls, don't break my balls Mihaaaaaali"

Που καφε γαλα και απορ. πιατων φερνουμε εμεις απο το σπιτι μας...α, και σφουγγαρακι!!!Το δικο του ποτηρι το πλενουμε με νερακι και δαχτυλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια....θα πάω σπιτάκι μου νωρίτερα σήμερα και είμαι πολύ χαρούμενη. Ας είναι καλά οι μπάτσοι, οι κλούβες και οι κουκουλοφόροι που είναι ετοιμοπόλεμοι λόγω Πολυτεχνείου (δουλεύω ακριβώς ένα δρόμο κάτω από το Πολυτεχνείο). Είπαμε λοιπόν του αφεντικού να φύγουμε νωρίτερα γιατί κάθε χρόνο τρέμει το φυλλοκάρδι μας να βγούμε από το γραφείο και είπε ΟΚ (πρώτη φορά στα 8 χρόνια που είμαι εδώ). Να φανταστείτε, το Δεκέμβρη του 2008 (άσχετο με Πολυτεχνείο βέβαια) είχαμε φάει το καπνογόνο της αρκούδας μέχρι να βγούμε από την πολυκατοικία....και μου σπάσανε και το αυτοκίνητο.

Πάντως κρίμα να αμαυρώνουν την ημέρα. Για πολλούς δε σημαίνει τίποτα, για άλλους πάρα πολλά αλλά όπως και να'χει δεν είναι ευκαιρία για ξύλο, σπασίματα και επεισόδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα μου, μια ερώτηση: Πώς κατάφερε να δηλώσει ότι αποχώρησες οικειοθελώς? Έχω την εντύπωση ότι το σχετικό χαρτί το υπογράφεις κι εσύ. Μη μου πεις ότι πλαστογράφησε την υπογραφή σου....αυτό είναι ποινικό αδίκημα και τον σκίζεις κανονικά αν φωνάξεις γραφολόγο. Για εξήγησε, γιατί τώρα ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (και είναι να μην τα πάρω εγώ....). Με τον κάθε παπάρα, αει στο :twisted:

κοκορικο μου , το συγκεκριμενο χαρτι μπορει να το καταθεσει ο εργοδοτης χωρις την υπογραφη του εργαζομενου απότι μου ειπε ο δικηγορος μου αλλα το γραφει κ το εγραφο πανω οτι μπορει να κατατεθει χωρις την υπογραφη..Ασε η κατασταση ειναι δραματικη ..Περασα μια εγκυμοσυνη μεσα στο μαυρο χαλι για να φταινε κατι ρεμαλια σαν κ αυτους ..Τον ξεσκιζω επισης κανονικα γιατι ενω του δουλευα αυτος δεν μου εβαλε τα απαραιτητα ενσημα ο παπαροκεφαλος ..Τον Γεναρη του 2011 θα γινει το δικαστηριο γιατι πηρε κ αναβολη ο βλακας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΠΑΙΧΤΗΚΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ MAIL ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ. ΑΠΛΩΣ ΠΑΤΑΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΣΟΥ ΛΕΕΙ, ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ, ΑΣ ΦΥΓΕΙ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΟΡΟΪΔΟ, ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΜΟΥ. :evil::evil: ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΩΣ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΕΡΓΑΤΙΚΑ, ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ. ΑΝ ΘΕΣ ΡΩΤΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΤΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ.

ΚΙΚΗ, ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΠΙ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: ΠΑΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΒΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΗ ΝΑΝΑ.

ΕΥΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΚΗΝΙΚΟ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΠΩΣ ΑΠΕΛΥΣΕ ΕΓΚΥΟ;;;;;;; ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΕΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ!!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ &*%$#ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

Καλε Σοφια που δουλευεις?Στα κατεργα?Ημαρτον!!!!!Το εχουν βρει ολοι τους και εκμεταλλευονται την κριση και την αναγκη για δουλεια!!!!!Θελει πολυ θρασος που σου ειπε για απολυση!!!!Δεν θελουν λυπηση αυτοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ!

Κ ΑΝ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΡΘΕΤΕ ΣΕ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ!

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΙΡΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΕΡΑΤΑ!

ΑΠΟ ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ,ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ ΕΓΚΥΩΝ Κ.Ο.Κ.

Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΓΚΡΙΝΙΑ ΟΛΑ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ!ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ???????ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ !ΦΕΥΓΕΙ Κ Ο ΜΠΙΛ ΑΥΡΙΟ!ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ 3 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΖΟΥΜΑΚΙ ΑΠΟ ΦΑΣΟΛΑΔΑ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΘΙΣΕ ΒΑΡΙΑ???

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΤΟΛΙΣΜΑ!!!ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες!!Η ζουζου μου κοιμηθηκε πριν καν φαει φρουτο!!Καθε μερα και πιο μαμουνι γινεται...παει το ησυχο παιδακι...παει!!!

Χθες λοιπον ειχαμε εξελιξεις....μου ανακοινωσε οτι μιλησε με τη λογιστρια του και οτι μπορει να με απολυσει στο τελος του χρονου αλλα δεν θα μου δωσει αποζημιωση!!!!Μου τα ειπε απο το τηλ. και μου λεει "Συμφωνεις???"...ακουστε θρασσος του απανταω και εγω "Μιλησατε με τη λογιστρια σας θα μιλησω και εγω με το δικο μου και θα τα πουμε τη Δευτερα."(σκ εχω ρεπο και σημερα και αυριο 2 ημ αδεια)!

Αυριο θα ερθει η μαμα μου να κρατησει τη μικρη και παω στην επιθεωρηση να μαθω ακριβως τι πρεπει να κανω και πως να το χειριστω αφου οπως καταλαβαινετε η περιπτωση να τα βρουμε μεταξυ μας απλα δεν υπαρχει!Αρχικα θα του μιλησει ο Κωστας(τον γνωριζει) και αν δεν βαλει μυαλο θα κανω αυτο που δεν ηθελα ποτε να κανω..αλλα!!!

Ευα μου επειδη ο μπαμπας μου εχει σχεδον 30χρονια επειχηρηση σε πληροφορω οτι υπαρχει ενα παραθυρακι στους κανονισμους του ικα που λεει οτι αν ο εργαζομενος λειψει πανω απο 4 ημερες αδικαιολογητα ο εργοδοτης εχει το δικαιωμα να καταθεσει αποχωρηση χωρις υπογραφη!!!!!Ακουσον ακουσον!!!!Φανταζομαι κατι τετοιο εκανε και ο δικος σου!!Βρε καλα του εκανες του καραγκιοζη!!!

Αθηνα μου σε ευχαριστω, θα παω αυριο για 2η φορα στην επιθεωρηση και βλεπουμε!!Tην πρωτη φορα που πηγα μου ειπε ξεκαθαρα οτι μπορω να του κανω 3 καταγγελιες!Σου εχω στειλει και ενα pm!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

Ζηλεψα και αλλαξα και εγω αβαταρ!

Σοφακι ειναι περιπτωση ο "δικος" σου!!!!Υπομονη και καλα ξεμπερδεματα!

Αθηνα και εγω αρχες Δεκεμβρη θα στολισω.....!Περιμενω πως και πως την αντιδραση της μπουμπους μου!Ειναι τα πρωτα μας Χριστουγεννα......περυσι ηταν στην κοιλιτσα μου..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙΑ! ΚΑΛΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;; ΜΟΝΟ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΣΟΦΟΥΛΑΣ ΕΙΔΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ; ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΑΚΑΘΕΚΤΗ. ΚΑΘΕ 1-1.5 ΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΙΡΛΙΠΙΠΙ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡ! ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΥΓΡΟ :(:(( ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΡΕΜΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ :(:( ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΟΥΛΩΣΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ; ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ, ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΕΓΝΩΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΣΤΩΝΩ ΜΕ SUDOCREM. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΚΑΚΑ, ΠΟΥ ΝΑ ΕΠΟΥΘΛΩΘΕΙ Η ΠΛΗΓΗ; ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΡΡΟΙΑ; ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ; ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΡΥΖΙ ΚΑΙ Η ΠΑΤΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΕΥΤΥΧΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΡΜΗΝΕΨΩ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ; ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ;

ΝΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ; ΤΗΣ ΕΦΥΓΕ Η ΓΚΡΙΝΙΑ; ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΣΟΛΙΑ; ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ SEX AND THE CITY....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΕΙΔΑ 5 ΛΕΠΤΑ. ΜΕΤΑ ΡΟΧΑΛΙΣΑ! :lol: ΚΡΙΜΑ Η ΑΝΑΜΟΝΗ! ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ;) ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΙΕΜΑΙ ΣΤΟ FACE ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.. ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΥΣΗΧΙΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα και εγω αρχες Δεκεμβρη θα στολισω.....!Περιμενω πως και πως την αντιδραση της μπουμπους μου!Ειναι τα πρωτα μας Χριστουγεννα......περυσι ηταν στην κοιλιτσα μου..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x

ΑΧ ΝΑΙ ΒΡΕ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ! ΑΥΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΟΤΙ ΠΕΡΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!! :x:x ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΙ ΑΓΑΠΗ ΔΙΑΛΕΓΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΔΕΝΤΡΟ! ΤΕΛΙΚΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ :D ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΕ ΧΡΙΣΟΤΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΙΑΣΥΝΗ ΜΟΥ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΣΤΟΛΙΣΤΟ, ΣΤΟΛΙΣΑ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΕ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΗΛΙΟ :lol::lol::lol: ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΑΝ ΟΛΟΙ!!!

ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ AVATAR!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...Σοφάκι πολύ στενοχωρήθηκα με την εξέλιξη στη δουλειά σου και με τον καραγκιόζη τον αφεντικούλη. Κάνε ό,τι περισσότερο μπορείς για να προστατεύσεις τον εαυτό σου και μάθε όλα τα "παραθυράκια" του νόμου ώστε ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (τον παλιο σκ@$@ μα@#$$#κα). Άκου να απολύει γυναίκα με μωρό... μα τίποτα δε σέβονται πια?? Αλλά τί λέω...ο σεβασμός μας μάρανε.

Αθηνούλα κρίμα το μπουμπούκι που δεν έχει συνέλθει ακόμα. Την έχει θερίσει η διάρροια την καημένη γι΄αυτό κοιμάται πολύ. Έχει εξαντληθεί. Λοιπόν, για τα σοβαρά συγκάματα κάπου διάβασα ότι βάζεις λάδι φαγητού με νισεστέ. Αλλά δεν το έχω δοκιμάσει και δεν εγγυώμαι. Γιατί δε ρωτάς τον/την παιδίατρο μήπως σου προτείνει κάτι εκτός από Sudocrem? Εμένα π.χ. κάποια στιγμή που είχε συγκαεί ο Γιώργος στο ένα "μπαλάκι" (χαχαχαχα) και δεν περνούσε επί 10 μέρες, μου είπε να βάλω 2-3 φορές Fusicort. Είναι βέβαια κορτιζονούχα αλοιφή αλλά την έβαλα με μέτρο και μόνο 2-3 φορές και όντως είδα βελτίωση. Μετά κανονικά Sudocrem. Επίσης, στη διάρροια βοηθάει η μπανάνα (είναι στυπτική) και το καροτάκι. Μη δίνεις καθόλου κολοκυθάκι και πορτοκάλι ή αχλαδάκι για 1-2 μέρες. Τσαγάκι δοκίμασες να δώσεις? Ρώτα και παιδίατρο, νομίζω ότι κάνει καλό σε διάρροιες.

Εύα αυτό με το χαρτί που δε θέλει υπογραφή δεν το ήξερα. Άδικο πάντως να μπορεί ο εργοδότης να υποβάλλει τέτοιο χαρτί χωρίς να συνυπογράφει και ο εργαζόμενος. Αχ, καλά ξεμπερδέματα σου εύχομαι αν και είμαι σίγουρη ότι ο νόμος είναι με το μέρος σου και θα κερδίσεις. Η ταλαιπωρία μόνο και η ψυχική φθορά δεν πληρώνονται με τίποτα.

Νανά, υπομονή με τη γκρίνια. Κι εμένα το κάνει κάποιες μέρες και κάποιες όχι. Μάλλον δόντι μας ετοιμάζει πάλι, ίσως το ίδιο και το Σισσάκι. Υπομονή...και βολτίτσες αν ο καιρός το επιτρέπει, τί άλλο να κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ! ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ ΒΟΛΤΑ #$%@&^*&^......ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΤΠΑΓΚΑΖ, ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΕΙΜΕΙΣ! :( ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΚΙΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΜΠΑΝΑΝΑ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΦΡΟΥΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΑΚΙ. ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΔΙ....ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΚΑΙ Η SUDOCREAM ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΣΤΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ-ΣΟΦΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion17.gif]

ΣΟΦΑΚΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ; ΤΙ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!Η ζουζου μου απο το πρωι που ξυπνησε κοιμηθηκε πριν 15'!!!Για να δουμε τι ωρα θα φαει μεσημεριανο σημερα....Αληθεια εσεις τι ωραρια εχετε φτιαξει??

Πηγα λοιπον επιθεωρηση και εμαθα....κοριτσια δεν το γλιτωνουμε το χαμο!!Οπως σας ειπα ειναι παρανομος σε ποοολλλλααα οποτε ο επιθεωρητης μου προτεινε να του ξεκαθαρισω τη θεση μου τη Δευτερα, δλδ πως αν θελει να με απολυσει θα πρεπει να περιμενει μεχρι τις 23/1 να το κανει, διαφορετικα μπορω να του κανω καταγγελια και να πληρωνομαι απο το σπιτι μου!Εγω θα παω ειρηνικα και ελπιζω να μην γινει Σεραγεβο!!

Σοφουλα χρονια πολλα να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη!!Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο για σενα και τα αγορια σου!!

Αθηνα πως ειναι σημερα το μπιζου??Κατι για μελανη εχω ακουσει!Παρε τη γιατρο μη το καθυστερεις!

Νανα ηρεμησε το Σισσακι???Μηπως σταματησατε τις καθημερινες βολτες λογω καιρου και εχει τσαντιλες???Αν κ το πιο πιθανο ειναι τα δοντακια!!Τωρα που ειπα δοντακια...στανταρ τα πανω ερχονται κοντα με τον καιρο ετσι???Γιατι και εμενα σαν το Φιλιππιδη ειναι! :lol::lol::lol:

Κικη γυναικα με μωρο ε????Χ@#$%^^& ο Μιχαλακης κανονικα!!Δεν πειραζει ημουν,ειμαι και θα ειμαι της αποψης πως οτι κανεις το βρισκεις μπροστα σου!Φιλουθια στον κουκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά, αφού η μικρή πάει μια χαρά με Sudocrem συνέχισε έτσι και απέφυγε τα φάρμακα. Η μπανανίτσα όντως κάνει καλό, αφού σκέψου ότι αν καμιά φορά ο Γιώργος δεν κάνει εύκολα κακάκια, δεν του βάζω μπανάνα στη φρουτόκρεμα ούτε πολύ καρότο (βάζω περισσότερο κολοκύθι ή μπρόκολο) στη σούπα γιατί φέρνουν δυσκοιλιότητα. Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά. Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι τί σχέση έχει η ουρολοίμωξη με τη διάρροια. Έχει και τέτοιο σύμπτωμα ή εγώ δεν έχω καταλάβει καλά? Για πες, για να ξέρουμε και για το μέλλον.

Σοφάκι εγώ σου ευχήθηκα από το φατσοτέφτερο αλλά στα λέω κι από δω: Πολύχρονη και ευτυχισμένη πάντα κοπέλα μου και να έχεις υγεία. :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σοφάκι Νο 2, είδες που σου έλεγα? Θα σε πληρώσει και θα κάθεσαι σπίτι αν σε απολύσει τώρα....Σε προστατεύει ο νόμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΡΕ ΚΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΠΑΕΙ ΜΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.

ΣΟΦΑΚΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΧΑΜΟ ΣΑΣ!!!! ΑΣ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙ ΤΩΡΑ! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ; ΘΑ ΠΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕ ΤΗΝ PAX ROMANA ΑΝΑ ΧΕΙΡΑΣ; ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ, ΕΜΕΝΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 Ή 3 ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ. ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...