Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΑΣΚΗΣΑΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ;

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥ! ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ :D

ΝΑΝΑ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ; ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΚΟΛΛΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΡΥΠΗΣΩ ΠΑΛΙ. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΑΚΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΚΟΛΛΑΩ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ, ......ΒΟΥΡ! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ; ΠΟΤΕ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ; Ή ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΩ; ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΟΛΑ ΗΣΥΧΑ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΨΗΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΧΡΙ 38,7 ΕΚΑΝΕ...Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ...

ΜΙΛΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ!ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΙΩΣΑ...F*&*$((%* ΠΑΙΔΙΚΟΙ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΑΠΟ ΑΥΓΟ ΝΟΜΙΖΩ Η ΑΠΟ ΠΑΠΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ!ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ!ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΑΝ ΔΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ,ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΩ! ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΝΕΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΙΟ ΤΗΣ Η1Ν1!

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΥΡΕΤΟ???ΕΧΩ ΚΑΤΑΓΧΩΘΕΙ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΠΥΡΕΤΟ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ?ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εγω ετοιμαζομαι για μαγειρεμα και μιλαω με μια πρωην συναδελφο εγκυο που γενναει Ιανουαριο και εχει τρελο αγχος!Κουραστηκε το χαζο και μπηκε με πονακια στο Ιασω αλλα ολα οκ δοξα το Θεο!!

Χθες το ζυγιστηκαμε μαμα και κορη...η κορη 8700 εγω....ουτε να το θυμαμαι!!!Βγαλαμε και το 6ο δοντακι και παμε βουυυρ για 7ο!!Χθες εγινα εξαλλη με ενα φιλο μας!Ηρθε για καφε και ξεχασε να μας πει οτι ηταν κρυωμενος!!!!!!!Μα δεν εχει μυαλο???????Τους εκλεισα στο σαλονι ανοιχτα ολα και ειπα στο Κωστα με ευγενεια να τον στειλει πριν τα παρω και αρχιζω να κραζω!!!Εισαι αρρωστος ρε φιλε και πας σε σπιτι νε μωρο???? :?::?:

Νανα μου περαστικα στο λουλουδι σου!!Τι κακο να ειναι βρε?Το ειπες και μονη σου, απο τον παιδικο ιωσουλα ειναι!Ελπιζω σημερα τα νεα σας να ειναι καλυτερα!Περιμενουμε..

Ψαρι απ' οτι ξερω δινουν μετα τον 11ο...η δικια μου λογικα μετα το χρονο θα το βαλει!

Να ζησει ο Γιωργαρος γερος και καλοφωτιστος!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα...Χάθηκα, το ξέρω αλλά είχα τόοοοοσο τρέξιμο με τη βάφτιση + δουλειά τρελή (ούτε μία μέρα δεν πήρα άδεια για να ετοιμαστώ με την ησυχία μου) + το Γιώργο επί 10 μέρες με μύξες, βήχα κ.λπ. Το Otrisalin πήγε σύννεφο....Ευτυχώς μέχρι τη βάφτιση είχε συνέρθει το μανάρι μου.

Συγνώμη που δε διάβασα όλα σας τα νέα, είναι τόσα πολλά και δεν έχω χρόνο. Ελπίζω να είστε καλά. Ευχαριστώ για τις ευχές και ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Αθηνά που με διευκόλυνε πολύ με το φωτογράφο. Πολύ καλός, ευγενέστατος, εγγλέζος στο ραντεβού και πολύ κύριος στη συνεννοηση. Αφού μετά τη βάφτιση βγάζαμε φωτό με το τσουβάλι και στο τέλος μας ρώτησε αν θέλουμε κι άλλες και γενικά αν του ζητάγαμε να κάτσει άλλη μία ώρα δε θα είχε κανένα πρόβλημα.

Η βάφτιση πήγε πολύ καλά, ο Γιώργος στην κολυμπήθρα γέλαγε (ο χάχας) και γέλαγε και η μισή εκκλησία με την πάρτη του. Έκλαψε μόνο στο ντύσιμο, αλλά αυτό το κάνει και στο σπίτι έτσι κι αλλιώς. Ήταν ένα κουκλάκι με τα βαφτιστικά του και τη γραβατούλα του το ζουζούνι μου. Εγώ πάλι η παλαβή, δεν έβαλα το φόρεμα που είχα αγοράσει για τη βάφτιση (λάθος επιλογή, όλη η πλάτη έξω) γιατί μου είπαν ότι ο παπάς στην εκκλησία αυτή είναι λίγο αυστηρός με το dress code. Οπότε έβαλα ένα μάξι αέρινο με ραντούλα αλλά κλειστό πίσω και ξεμπέρδεψα, Πολύ ωραίο κι αυτό, μια χαρά ήμουν. Το άλλο θα το αποσβέσω σε άλλους γάμους και βαφτίσια (θα βαφτίσει η αδερφή μου οπότε...οκ).

Ο μικρός μου είναι κι αυτός μια χαρά, έχει 6 δοντάκια, από φαί καλά πάμε, από μπόι επίσης, κιλά 9,1 αλλά η παιδίατρος μου είπε να μην ξανασχοληθώ με το φαγητό του ΠΟΤΕΕΕΕΕ. Της είπα περίπου τί τρώει κατά μέσο όρο και μου είπε οκ, αυτό θέλει κι αυτό τρώει. Άσε που είναι στο σκαρί του να είναι ψηλός κι αδύνατος, οπότε να μην ανησυχώ και τέρμα.

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν. Φιλιά σε όλες και θα τα λέμε καθημερινά τώρα που ξεμπέρδεψα με τη βάφτιση (τί άγχος κι αυτό...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;;; ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ; ΝΑΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΣΙΣΣΥ; ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ; ΕΥΑ, ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΟΥ; ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ; ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Ή ΟΧΙ;

ΚΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥ! ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΜΩΡΕ!!!!! ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ!!! ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ! ΕΜΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΔΕΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΤΗΣ :( ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΤΕΤΟΙΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙΜΗ! ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ!

ΣΟΦΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟ! ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ; ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ;

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΥΣ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 6 ΜΗΝΩΝ. ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 38 ΠΥΡΕΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ! ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗΝ ΕΛΚΥΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Η ΤΡΕΛΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΣΟΝ. ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΤΙ ΕΞΩ ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΗΝΑ. ΟΚ, ΕΚΑΝΕ ΖΕΣΤΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ........ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ. ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΠΝΙΖΕ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ........ΔΕ ΣΑΣ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΠΛΕΟΝ ΟΡΓΩΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΩΝΤΑΣ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ :D ΜΕ ΕΝΑ DETTOL ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ , ΤΙΣ ΜΠΡΙΖΕΣ ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΥΨΕΙ; ΓΙΑΤΙ ΧΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΧΑ, ΠΑΕΙ ΒΟΛΙΔΑ, ΣΚΑΛΡΦΑΛΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ. ΕΜΕΙΝΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΓΚΑΟΥ ΜΠΙΟΥ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ. :lol: ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΚΙΖΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΙΣ ΜΠΡΙΖΕΣ [smilie=banghead.gif] ΑΡΧΙΣΑΜΕ!!!!!! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΠΑ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΣ ΜΠΡΙΖΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ; ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΕΧΩ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΛΩΡΙΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ [smilie=mumum.gif]

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ;;; Ε, ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΧΤΕΣ, ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ. ΦΙ ΛΟΥΘΚΙΑ! [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ,ΤΑ'ΦΤΥΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ,ΓΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΚΟ,ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙ?ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ,ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ 15 ΞΥΠΝΑΕΙ..ΠΑΕΙ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΞΕΡΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΚΕΙ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ AFTER..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ,ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟ ΕΝΑ ΠΛΗΚΤΡΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ..ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!!ANYWAY ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΛΙΓΟ,Ε?ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΟΥ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ..

ΑΤΗΙΝΟULIΣ'ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΡΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ.ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ?ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΡΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΛΑΝ Η ΚΑΛΤΣΟΝΑΚΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ?ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ..ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖ,ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ,ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..ΤΩΡΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΑ,ΔΛΗ.ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΤΤΩΣΩ ΠΑΛΙ.ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΣΙΓΑΡΙΛΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΙΣΘΗΤΕΣ..ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΛΥΠΑΣΑΙ,ΤΙ ΣΕ ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΑ?

ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ..

SOPHIAK ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΑΣ,Ε?ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ...ΠΙΚΡΑ..ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΑ?ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ?

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΣΙΡΟΚΟΠΑΕΙ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορτσόπα (που λέμε και στον Πόντο)... Όλα καλά?? Ευχαριστώ για τις ευχές, ο Γιώργος έχει ξεπεράσει το σοκ του ντυσίματος-γδυσίματος και με το κεφάλι ωσάν λιγδοποντικός αλωνίζει όλο το σπίτι. Έχει πολλή πλάκα, πιάνεται από οποιαδήποτε κάθετη επιφάνεια (τοίχο, ντουλάπι) και προχωράει, όταν πάει να πέσει κάνει ένα ωραίο ακροβατικό δικής του εμπνεύσεως και πέφτει μαλακά οπότε δε χτυπάει και το καλύτερο απ΄ όλα: πιάνεται από τα μπατζάκια μας και προσπαθεί να σκαρφαλώσει ή ζητάει αγκαλιά με το ένα χεράκι επάνω (και το αλλο στο μπατζάκι βέβαια-χαζός είναι, να πέσει??). Αχ, στα καλύτερά τους είναι τα ζουζούνια....Τρελαίνομαι.

Λοιπόν, μιας και ξαναθίγεται το θέμα μπεμποκουζίνα-master bebe chef, ρωτάω: Τί στον άνεμο να του δίνω το απόγευμα?? Έχουμε εξαντλήσει το θέμα γιαούρτι με είκοσι λογιών φρούτα, τις κρέμες τις τρώμε μία-δύο φορές την εβδομάδα, τραχανάς απαγορεύεται από την παιδίατρο ακόμα...ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ, ΟΕΟ?? Σκέφτηκα να κρατάω ζωμό από τη μεσημεριανή σούπα και να βάζω λίγο πεπονάκι ή αστράκι και να του δίνω, αλλά θα χορταίνει με το νεροζούμι? Επίσης, να βάζω κανένα λαχανικό και το απόγευμα? Τί κάνετε εσείς (εκτος τραχανά?).

Αθηνά, εμάς ψάρι μας είπε όχι ακόμα. Κάθε παιδίατρος το χαβά του. Μετά το χρόνο μάλλον. Αλλά και από φαγητό δε μας αφήνει να φάμε π.χ. όσπριο ή λαδερό (χωρίς αλάτι). Έχουμε κολλήσει στις σούπες.

Και επόμενη ερώτηση: Δίνετε καθόλου στερεά τροφή στα νινάκια να μασουλάνε? Μου είπε η παιδίατρος να δίνω κόρα από ψωμάκι, καροτάκι - παντα με προσοχή μη πνιγεί το παιδί. Έδωσα λοιπόν τη μέρα της βάφτισης λίγο ψωμάκι και κόντεψε να μου μείνει από το βήχα. Δεν είναι έτοιμος ακόμα για μασούλημα? Άλλα παιδάκια στην ηλικία του τρώνε π.χ. μπισκοτάκια παιδικά ή ψωμάκι, μήπως ο Ζωρζ είναι απλώς τεμπελόσκυλο και βαριέται να μασάει? Λέω τώρα.

Σας έπρηξα.....Άντε, φιλιά πολλά και θα τα πούμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΕΧΡΙ 38,7 Κ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΥΡΕΤΕΣ!!!ΙΩΣΟΥΛΑ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΑ ΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΓΛΥΚΑ Κ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΑ!ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕΙΣ!!!ΑΧ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΤΠΤ...ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΠΤ ΤΠΤ!!!ΑΧ!

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΩΡΙΚΑΣ...ΑΦΟΥ ΜΙΛΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ...ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ...ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ 2 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΟΤΙ ΠΝΙΓΗΚΕ ΑΠΟ ΚΑΡΟΤΟ...Κ ΜΕΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΑ 3 ΚΑΡΟΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ Κ ΔΕ ΛΙΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ!!!ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΟ!

ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΟΧΙ?

ΚΑΝΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ!Η ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΖΟΥΜΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ!

ΚΡΕΜΑ ΤΙ ΔΙΝΕΙΣ?ΔΟΚΙΜΑΣΕ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΜΕ 7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΤΗΣ ΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΡΙΖΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΩΝ ΙΟΥΔΑΙΩΝ!ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ ΕΚΕΙΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΗΤΩ!

ΔΗΜΗΤΡΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ???

ΙΩΑΝΝΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΒΑΡΟΣ Κ ΥΨΟΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ??

ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΑΠΟ 300 ΜΕΧΡΙ 500 ΓΡΜ ΤΟΝ ΜΗΝΑ! ΚΑΙ ΑΠΟ ΥΨΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ ΠΟΝΤΟ...ΕΙΝΑΙ 72,5 Κ 8790...ΧΑΧΑΧΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ 8800 ΒΑΛΑΜΕ 390 ΓΡΜ...ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ Μ ΑΥΤΟ...ΗΤΑΝ 8785 Κ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕ 8790...ΜΑΣ ΠΑΧΥΝΕ!

ΚΑΛΑ Η ΠΕΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΜΑΣ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙ?Η ΓΕΡΑΣΕ Κ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ?

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!Τι κανετε φιλεναδες??Μολις εφαγε φρουτο η μικρη και κοιμηθηκε!Χθες παλι ειχαμε τα ιδια...ξυπνησε το βραδυ!Χωρις μουρμουρα χωρις κλαματα απλα ξυπνησε!Θα δουμε!Βγηκε και το 7ο δοντακι!Τι να πω ισως ειναι απο αυτο!

Αγαπημενη Γιαδικιαρογλου πολυ χαιρομαι για το ζουζουνακι!!!Καλιε μονο χθες δεν μπηκα....ξερεις τι σημαινει αυτο????Μ'αγαπας!!! :x Αh, me too!!!

Κικη μου γιατι ειπε οχι τραχανα???Εγω να πω την αληθεια δεν την εχω ρωτησει!Της δινω κανονικα ψωμακι καιρο τωρα στην αρχη πνιγοταν τωρα του δινει και καταλαβαινει!Χθες της εδωσα και λιγο απο το φαι μας να δοκιμασει(γεμιστα) σα τρελλη εκανε!!Παλαμακια, γελακια!! :lol:

Αθηνα μου καπακια για τις πριζες θα βρεις στα καταστηματα με ηλεκτρικα!!Καλα η φιλη σου δεν παιζεται!!Ε, να χασει το καφεδακι της????Μια περιπτωση που ξερω εγω ομως θα σας κουφανει ολες!!Μανα, λεμε τωρα, με 2 παιδια ηλικιας δημοτικου με 6 χρονια ψειρες!!Το κοριτσακι εχει αλλαξει 352 χρωματα στο μαλλι απο ακαζου μεχρι σαντρε!!!Μεχρι και συριγγιο εκανε το παιδι ασε ασε!!!!

Ιωαννα πηρατε τα αποτελεσματα?

Σοφουλα τι κανετε?Το αγορι?

Δημητρουλα κουκλος ο μικρος!!Τα δοντακια του θα ειναι!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες. Νανά δε με τρομάζεις καθόλου, με προειδοποιείς και πολύ πολύ καλά κάνεις. Σοφάκι, μια χαρά η Αλέξια που τρώει και γεμιστά, χαχαχαχα. Μήπως τελικά είμαι πολύ By the Book που λένε?? Μήπως πρέπει να πάρω καμία πρωτοβουλία, αλλιώς βλέπω το Γιώργο στο στρατό με το όπλο και ένα τάπερ αλεσμένη σούπα (ήμαρτον!!!) και να ζητάει από το καψιμί σουβλάκι στο μούλτι :lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνά, εγώ τις πρίζες τις έχω καλύψει καιρό τώρα με ειδικά καλυπτικά που βρήκα στο ΙΚΕΑ. Με βολεύουν πολύ γιατί μπαίνουν μέσα στην πρίζα, δεν προεξέχουν καθόλου που σημαίνει ότι όσο εφευρετικό και να είναι το παιδί πολύ απλά δεν μπορεί να τα βγάλει. Για να βγούν θέλει αντίστοιχο πλαστικό πραματάκι που είναι το "αρνητικό" αυτού που είναι μέσα στην πρίζα, το οποίο τοποθετείς και περιστρέφεις ελαφρά για να βγάλεις το κάλυμμα της πρίζας. Μια χαρά είναι και πολύ οικονομικά.

Καλά, Σοφία, καράφλιασα με το θέμα που λες με τα παιδάκια και τις ψείρες. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.... Μα δε νοιάζονται καθόλου για τα παιδιά τους κάτι τέτοιες ήθελα να 'ξερα? Να μη σχολιάσω και την άλλη την προκομμένη που έβγαλε άρρωστο παιδάκι μέσα στον αέρα χωρίς καλσονάκι και τα σχετικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, και το άλλο: Χτες το απόγευμα αποφάσισα να βράσω λίγο ζουμάκι με ντοματούλα και να ρίξω μέσα πεπονάκι για να δώσω του Γιώργου. Το έφτιαξα, το άλεσα, έβαλα λίγο λαδάκι, έγινε σα λάσπη για οικοδομή και ο μικρός μου το πέταξε στα μούτρα. Και μαντέψτε τί φάγαμε: Γιαούρτι με αχλάδι (τί πρωτότυπο!!!). Τί έκανα λάθος? Εσείς τον τραχανά ή το ζυμαρικό το αλέθετε? Πώς το κάνετε? Γιατί με δέρνει τόση ασχετοσύνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα μη τα βαζεις στο multi, τους αρεσουν πιο πολυ ετσι!Μασανε τα μπιζουδακια και ενθουσιαζονται!

Κοιτα η αληθεια ειναι πως η μανταμ-Ζαιρα μας παει πολυ αργα μα πολυ αργα!Σκεψου οτι αλλα μωρα τρωνε αρνι, κατσικι, τραχανα και γιουβαρλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ! ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΠΥΡΕΤΟΣ! ΞΟΥΥΥΥΤΤΤΤ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΔΥΝΑΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΣΣΥ ΣΟΥ! ΜΟΝΤΕΛΟ! ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΒΑΛΕ 500 ΓΡ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ. 50 ΓΡ. ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ. ΥΨΟΣ ΠΗΡΑΜΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 73 ΕΚ ΠΙΑ! ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΕΣ :D:D ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΟΥ :D

ΚΙΚΗ, ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ. :lol: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ :lol: ΑΧ!!!!!!! ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ!!! ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Ο,ΤΙ ΕΧΟΥΝ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑ Η ΚΥΡΙΑ. ΧΤΕΣ ΕΦΑΓΕ ΚΙΜΑ, ΑΠΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ. ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΪ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΝΕΙ " ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!" ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΛΙΓΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΨΩΜΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΨΙΧΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΛΙΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΠΡΩΤΑ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΠΝΙΓΜΟ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ SITE ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ "ΦΕΥΓΟΥΝ" ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΝΙΓΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ! ΦΡΙΚΑΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΣΟΦΟΥΛΑ, ΤΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ, ΛΙΩΣΤΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΡΟΥΝΑΚΙ. ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΕΙΣ. ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΑΘΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΕΘΕ ΠΑΝΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΛΙΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΜΟΝΟ ΑΧΛΑΔΙ-ΜΠΑΝΑΝΑ ΒΕΒΑΙΑ. ΜΗΛΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ. THANKS ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ. ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ.

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΣ, Κ ΕΜΕΝΑ ΑΡΓΑ ΜΕ ΠΑΕΙ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΧΡΟΝΟ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΦΑΝΕ ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μου τα λέτε βρε κουκλίτσες, αλλά εγώ είμαι συνέχεια με την ανησυχία. Προχτές του έλιωσα με το δάχτυλο λίγο φασολάκι που είχα για μας και του το ακούμπησα στα χείλια και μόνο που δεν ξέρασε. Όσο για το πεπονάκι, θα δοκιμάσω σήμερα λιώσιμο με το πηρούνι και βλέπουμε. Αν φάει έστω και 2 κουταλίτσες, σιγά σιγά θα μάθει. Έχει 6 δόντια, καιρός είναι να μασήσει και τίποτα. Γιατί γενικώς "δε μασάει" ο μάγκας.....χχαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΑΣΤΟ! ΜΗ ΤΟ ΠΝΙΞΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ. ΔΙΝΕ ΤΟΥ ΛΙΓΗ ΨΙΧΑ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΘΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια χαρα κ απο εμενα ..

σας διαβασα περιλυπτικα γιατι νιωθω τετοια εξαντληση που ομολογω οτι αυτη τη φορα καταρρεω απλως δεν το εχω παρει ακομα χαμπαρι..

περαστικα στα αρρωστουλια , καλοφωτιστο το μικρο του κοκορικου !

Απο το βραδυ της Πεμπτης προς παρασκευη εχω περασει τα μαρτυρια του Τανταλου ..Εκει που λεγαμε οτι παρα το γεγονος της μεταφορας της μικρης στο δωματιο των κοριτσιων πηγαιναμε καλα ..απο κεινο το βραδυ ξυπναει ανα μισαωρα παρακαλω ..Λυσσα την εχει πιασει δεν ξερω πλεον ..Εχω απογοητευτει οικτρα ..Ειμαι κουρελι ...Δεν βγαζει δοντια τουλαχιστον δεν φαινεται κατι στον οριζοντα ..Το χειροτερο απ'ολα ειναι οτι ενω πριν οταν ηταν μαζι μας την εβαζα για υπνο στο κρεβατι της κ εβγαινα απ'το δωματιο για να κοιμηθει - κ οντως ειχε μαθει να κοιμαται μονη της - τωρα το εχουμε αντιστρεψει κ μαλιστα ουρλιαζει αν κανω να βγω απο το παιδικο δωματιο ..Ενταξει το ριχνω στο αγχος αποχωρισμου , αλμα αναπτυξης , δοντια , ταμπεραμεντο , αλλαγη περιβαλλοντος ..αν συνεχισω ετσι θα βρω κ αλλες δικαιολογιες , κτλ κτλ Και για να γινει ακομα πιο χαλια η κατασταση , σημερα η Αριαδνη εχει μυξες ...Φανταστειτε τι θα γινει στα επομενα ..επεισοδια ..Και οχι δεν ειναι κρυωμα μιας κ οι μικρες ειναι οκ , ειναι ο κωλονοτιας των ημερων που την επιρεαζει ..

Για να αλλαξουμε θεμα , βρε κοριτσια τα καπακια για τις πριζες οπως κ τα στοπ για συρταρια ντουλαπια κτλ θα τα βρειτε στο τζαμπο και μαλιστα φτηνα ..Εγω τα ειχα ουτως η αλλως σκεπασει ολα απο την εποχη των διδυμων μπουσουλητων ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλες!!Τι κανετε??Το ζουζουνι μου μολις κοιμηθηκε..κλασικα μετα το φρουτο!!Κοριτσια δεν την προλαβαινω!Δεν θελει καθολου αγκαλιες...θελει ολο κατω και τρεχει μπουσουλοντας απο δωματιο σε δωματιο μολις βρει επιπλο πιανεται σηκωνεται και παλι τα ιδια!!Τι θα γινει οταν περπατησει????? :ymdaydream:

Κοριτσια να κανω μια ερωτηση?Περιποιείστε τα δοντακια τους?Αν ναι με γαζουλα?Μου ειπε η κουνιαδα μου πως πρεπει να το κανω καθημερινα!

Αχ Ευα μου τι τραβας και εσυ και το μωρο!!Σου στελνουμε την αγαπη μας και ελπιζουμε να αντεξετε ολοι!!!Περιμενουμε νεοτερα!

Ελενα που χαθηκες??

Κικη μαλλον βρασμενο καροτο εννοουσε ετσι???Δεν γινεται να το φαει το παιδι αλλιως!Εγω παντως της δινω καροτο, πατατα, κολοκυθι και μπροκολο απο την σουπα της σε κομματακια παραλληλα με το φαγητο της!Ξεκινα ετσι και εσυ!Δεν ξερουν τα μαμουνια τωρα μαθαινουν να μασανε!

Καλε δεν ειναι αδυνατο το Σισσιω μας(στα ιδια κιλα με τη δικια μου ειναι και εχουν και μια εβδομαδα διαφορα)Μην ξεχνας οτι πχ της Αθηνας εχει διαφορα με τα δικα μας 20 μερες και 1 κιλο γεννησης!Αν δεν κανω λαθος και η Σισσυ καπου κοντα με την Αλεξια ηταν(3120)!

Αθηνα μου δεν αγχωνομαι εννοειται θα τα φανε ολα, αν και μεταξυ μας ανυπομονω!!Να παμε για για φαγητο και να μπορει να φαει κατι αλλο και οχι στανταρ τα ιδια και τα ιδια!Παντως αυτο αργει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ ΧΑΙΡΕΤΟΥΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΑ ΜΟΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΞΑΠΛΩΤΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ!

ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ~!

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ...ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ!

ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3750...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 31/1

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΕΔΙΝΕ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ-ΜΕΓΑΛΩΝΩ...ΕΥΑ ΕΣΥ?ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΕΓΩ ΔΕ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ...ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΝΕΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΧΟΡΤΑΣΜΕΝΟ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!

ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΚΡΕΜΑ?

ΔΕ ΞΕΡΩ!

ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΦΑΚΙ-ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ-ΠΕΤΡΟΒΑΣΙΛΗ!ΕΤΣΙ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΗΤΑΝ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΛΑΝΙΑ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΟΦΗ Κ ΤΗΣ ΦΕΡΝΕΙ ΔΥΣΦΟΡΙΑ?

Η ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ-ΑΠΟ ΞΑΔΕΡΦΗ- ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΟΜΗΘΕΙ Κ ΤΗΣ ΑΛΛΑΞΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ...ΠΗΓΕ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΣΕΝΤΟΝΙ Κ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ,...ΝΥΣΤΑΞΕ...

ΑΧ ΤΙ ΕΞΥΠΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΕΜΕΝΑ ΑΜΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΙΚΗ!ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ...Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΑΔΥΝΑΤΗ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ!

ΕΠΙΣΗΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΗΡΕΜΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ...Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΗΨΙΟΣ -ΑΠΟ ΞΑΔΕΡΦΟ (ΧΑΧΑΧΑΧΑ Η ΣΟΦΙΑ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΠΡΩΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ) ΟΛΗ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΧΟΝΤΡΟ-ΠΑΧΥΣΑΡΚΟ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΣΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ..ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ DOWNIAΣΩ..Ο ΘΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ..ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ..ΤΟ ΒΡΑΔΥ Μ'ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ,ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ,ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ..

ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΘΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ,ΠΟΥ ΘΑΠΑΕΙ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ..

ΣΟΦΟΥΛΑΣ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ..ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ,Ε?ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ?ΔΙΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ?

ΜΑΜΑ ΕVA ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ!!ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ"ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ" ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΙΣΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ..ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ..

ΑΤΗΙΝΟΥΛΙΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΝΙΓΜΟ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΧΘΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΕΔΩΣΕ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΜΙΡΑΝΤΑ,ΕΝΩ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΕΞΩ,ΠΝΙΓΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΤΑ'ΠΑΙΞΑ!ΕΧΩΣΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ!!

ΚΟΚΟΡΑΚΙΕΓΩ ΤΟΝ ΑΛΕΘΑ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΛΕΣΩ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΣΤΡΑΚΙ?ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ?ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΗΣΑΜΑΚΙ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ ΦΑΓΗΤΟ?ΕΝΝΟΩ ΟΧΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ?

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΠΡΙΞΑ ΛΙΓΟ,Ε?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimi ουτε κ εγΩ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΕΠΟΝΑΚΙ Κ ΤΟ ΣΗΣΑΜΑΚΙ...ΚΑΤΙ ΣΕ ΖΥΜΑΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ...ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΑΣΤΡΑΚΙ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ :lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΒΑΖΩ ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΡΕΑΣ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ...ΒΑΖΩ ΨΙΧΑ ΑΠΟ ΨΩΜΑΚΙ Κ ΑΛΕΘΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Το ξέρω χάθηκα λόγω δουλειάς!

Κική να σου ζήσει ο Γιώργος! Να είναι γερός και ευτυχισμένος! Όσο για το απογευματιν'ο ρώτα την παιδίατρο που σου δίνει εντολές να σου πεί.! Και το γιαουρτάκι καλό είναι.

Ο δικός μου έχει γκρίνια απο χθες και δεν ξέρει τι θέλει. Ευτυχώς κοιμάται το βράδυ! Απο βάρος ζυγιστήκαμε παρέα και είναι 9800. Πήρε αρκετά!

Απο τις 22 θα του δώσω και ψάρι. Να δούμε!!

Απο μπουσοούλισμα αλωνίζει το σπίτι καταδρομικά δηλαδή σέρνεται, αλλά είναι γρήγορος.

Πήγε καμιά στο δημόσιο θηλασμό??

Θα μπώ και αργότερα!! Φιλιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! ΤΙ ΜΟΥΝΤΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ! ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ; ΕΥΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΑΡΙΑΔΝΗ; ΣΥΝΗΛΘΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΑΛΙΟΑΕΡΑΣ;

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΙΚΗ' ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΣΡΙΣΕΣ ΤΗ ΣΙΣΣΥ; ΒΟΡΕΙΑ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ; ΔΕ ΤΗΝ ΞΕΡΩ :D ΚΟΙΤΑ, ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΕΝ ΤΗ ΛΕΣ ΧΟΝΤΡΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΜΠΩΤΗ, ΕΧΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΗΣ :D Η ΣΟΦΙΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕ: "ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΟΥΛΑ;;" ΣΟΦΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ!!! ΤΟΣΟ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΝΟΥΝ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ. :P

ΣΟΦΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΑΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ, ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΙΡΟΔΙΚΟ ΧΤΕΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΠΑΙΡΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΓΑΖΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΤΗ ΒΡΕΧΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΩ, ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΣΦΡΑΓΙΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Η ΑΤΙΜΗ, ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕΙ :lol::lol: ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ;;; ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ;; ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΩΡΑΚΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΘΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΕ ΓΑΖΑ; ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΚΑΛΑ, Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΑΦΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗΣ ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ. ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ. ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΦΙΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. :?

ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ. ΑΝ ΓΙΑ Π.Χ. ΤΗΣ ΠΩ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΠΙΤΟΠΟΥ. ΠΗΓΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΕΡΘΩ, ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ". ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΞΑΝΑΚΑΘΙΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ :!: ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΠΙΤΟΠΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟ. ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!! ΤΙ ΧΑΝΟΥΝ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΄Η ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ;;;; ΠΩΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΕ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ; ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΑΣΑΕΙ ΑΚΟΜΑ; ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ DOWN Ή ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ; ΜΠΑΙΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣ ΚΙ ΕΣΥ.

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΣΟΥΠΕΡ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΟΥ! ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ;

ΔΩΣΤΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνες!!

τι κανετε? εμεις τα ιδια..

εχτες το βραδυ εκλαιγε χωρις λογο κ δεν μπορουσε να κοιμηθει κ του εδωσα ντεπονακι κ τελικα κοιμηθηκε...μαλλον τα δοντια τι αλλο να ναι? δεν εχει βγαλει κανενα ακομα εμενα...

συμπεθερα καταρχην ενα φιλακι στην νυφουλα...δευτερον το σησαμακι-πεπονακι ειναι ακριβως ιδια σαν σχημα αλλα αλλαζουν λιγο στο μεγεθος...δεν τα λενε ετσι στα νοτια καλε!! :lol: της μισκο ειναι!! ειναι λιγο πιο μικρα σε μεγεθος απο το αστρακι...

εμενα κοριτσια που ακομα δεν εχει δοντια αλλα κ δεν θελει με τιποτα ας πουμε στα φρουτα του να μην ειναι τελειως λειο η κρεμα του το αστρακι-πεπονακι κλπ δεν το ελιωσα ποτε..καταρχην αυτο δεν θελει μασημα..ειναι τοοοσο μικρο που το καταπινουν ετσι...τον τραχανα ομως τον αλεθω δεν τον δινω ετσι ειναι αλλιως ο τραχανας!

Γιαδικιαρογλου-Πετροβασιλη παλι ψου ψου ψου???? θα σας παω στον λυκειαρχη!!

Νανακο βαζεις κ ψιχα απο ψωμακι ε? εγω του το δινω στα χερια ενα κομματακι καθε μερα κ να δεις πως του αρεσει να το τριβει σε οοολο το σπιτι το καμαρι μου!!!

κοριτσια μου υπαρχουν κατι ωραια κουταλακια που εχουν ενα προστατευτικο δυχτακι μπροστα κ βαζεις μεσα ενα κομματι απο κατι που θελεις(εγω εχω δοκιμασει διαφορα καθε μερα) κ το δινεις στο μωρο κ δεν υπαρχει περιπτωση να πνιγει γιατι δεν μπορει να κοψει κομματι κ ετσι μπορει να δοκιμαζει κ διαφορες γευσεις.νομιζω στα τρε ζολι το ειχα βρει αλλα σιγουρα θα εχει σε μαγαζια με βρεφικα...ειναι πολυ βολικο!

ξυπνησαμε....φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!!Τι βραδυ περασαμε χθες......σηκωθηκε στις 3.45 και κοιμηθηκε 5 και!!Ουτε κλαμα ουτε τιποτα!!Το κανει συνηθεια???Τι να κανω????Καποια στιγμη την εβαλα στη κουνια και εκανα οτι κοιμονουν διπλα της....αποτελεσμα????Ορθια στην κουνια με τραγουδι και χορο!!Απο την μια να κρατιεμαι να μη γελασω και απο την αλλη να θελω να την μαλωσω!!!Τελικα κατα τις 5 φτιαχνω γαλα το πινει ολο και λιγο αργοτερα κοιμηθηκε μεχρι τις 9.45!!Βρε κοριτσια 22.30 παει για υπνο και κατα τη διαρκεια της ημερας δεν κοιμαται κ παρα πολυ!!Δηλαδη αν κοιμοταν στις 9 τι θα εκανε????!Αυτα δεν τα εκανε ποτε μεχρι τωρα!Τι θα κανω οεο???

Νανα μου το ειχα καταλαβει οτι εχεις τεραστιο σοι απο το γαμο!!!Η χαρα της κουτσομπολας ειναι τα τοσα αδερφια, ξαδερφια κτλ!!

Δημητρουλα την ωρα που τρωει μεσημεριανο της δινω παραλληλα και κομματακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...