Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

"Εκλεψα" πάλι για λίγο τον υπολογιστή της αδερφής μου και να 'μαι!!!!!

Αρχικά σας ευχαριστώ για το κουράγιο! Το καλό ειναι οτι τα έχουμε παραγγείλει σχεδόν όλα οπότε στην ουσία περιμένουμε μέχρι τα Χριστούγεννα για να είναι έτοιμα τα πάντα!

Χθες πήγαμε παιδίατρο και οι μετρήσεις μας είναι : 8.920γρ και 76πόντους. Εμένα μια χαρά μου φαίνεται αλλά επειδή πήρε αυτόν το μήνα μόνο 120γρ ψιλοανησύχησε η γιατρός. Μας είπε σε 15μέρες να τον ξαναπάω να τον δει και αν δεν έχει πάρει περίπου 150γρ στις 2 εβδομάδες θα κάνουμε εξετάσεις για τυχόν ουρολοίμωξη... :( πολύ στεναχωρήθηκα... :( ελπίζω το οτι δεν πήρε βάρος οφείλετε στην υπερκινητικότητα και οχι σε κάτι άλλο....

Το καλό είναι οτι ο ζουζούνος μου είναι απίθανος! Συνέχεια πάει πάνω κάτω, δεν κάθεται καθόλου και ποτέ σε ένα σημείο και όσο για τις αγκαλιές.... πήγαν περίπατο! Ενώ έρχεται και μου τρίβεται σαν το γατί για να τον χαϊδεψω και να τον αγκαλιάσω θα μείνει στην αγκαλιά μου το πολύ 1 λεπτό! Μετά σηκώνει τα χέρια ψηλά, κάνει καμάρα την μεσούλα του και γλυστράει να κατεβει στο πάτωμα! χαχα! Πολύ ανεξάρτητος θέλει να το παίζει! Οστόσο επειδή ο βηματισμός του είναι αρκετά σταθερός βλέπω οτι τα παπουτσάκια αγκαλιάς δεν τον βοηθούν στο περπάτημα. Καλύτερα περπατάει ξυπόλυτος (το γυφτάκι μου! ) Πλέον τον κρατάω από το ένα χεράκι και περπατάει! Μετά από λίγα βήματα θα κάνει βέβαια μια στροφή σαν του τσαμικου και θα πέσει, αλλά σηκώνεται και συνεχίζουμε! Εχει πολύ πλάκα! Σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω κανονικά παπουτσάκια περιπατου που είναι σταθερά και δεν γλυστράνε από κάτω....κοστίζουν βέβαια από οτι είδα αρκετά αλλά χαλάλι του παιδί μου!!!!

Τώρα το Σ/Κ θα είμαστε σχεδόν μοναχούλια στο σπίτι... ο Γιώργος είναι στο ρακοκάζανο και θα έρθει το βράδυ κατά τις 11 που θα πάει ο πεθερός μου να του αλλάξει την βάρδια και μετά θα ξαναπάει αυριο το πρωί κατά τις 7 μέχρι το βράδυ. ... ουφ... μια Κυριακή μας μένει που δεν δουλεύει ο Γιώργος και περνάμε όλη την ημέρα οι 3 μας και τώρα... θα είναι σαν μια καθημερινή ρουτινιασμένη μέρα...

Πάλι με έπιασε η πάρλα.... :-@

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ???

ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΤΑΡΟΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΩΡΛ ΝΑ ΔΩΣΩ XOZAL ΄Η ΖΙΡΤΕΚ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΗ!ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΒΕΒΑΙΑ ΝΙΩΘΩ Κ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΜΛΚ Κ ΔΕ ΔΙΝΩ ΜΗΝ ΤΗΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΤΙΤΙΔΑ...ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗ ΔΩΣΩ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΟ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΩ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ...ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ, ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΤΟΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΣΚΕΤΟ...ΕΤΣΙ ΚΡΑΤΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΚΡΕΑΣ,ΛΙΓΟ ΚΑΡΟΤΟ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ Κ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ Κ ΓΛΥΦΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΑΤΟ!

ΣΟΦΑΚΙ, ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΕΣ ΕΔΩ Κ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ...Η ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ...ΤΗΝ ΚΟΒΕΙΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ???

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΕΙΤΑΙ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΕΙ ΑΨΟΓΑ ΑΠΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΝΔΕΧΩΜΕΝΩΣ ΔΕ ΠΗΡΕ ΤΟΣΟ ΒΑΡΟΣ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!Τι κανετε κουκλες?

Εμεις επιστρεψαμε χθες το βραδυ.Ειχαμε παει για λιγες ημερες στο πατρικο μου.Και εκει δεν εχει internet!!!!!

Καταρχην χρονια πολλα στην Δημητρα!!!!!Λενε οτι η γιορτη κραταει 40 ημερες!!!!!

Εμεις εχουμε παιδιατρο αυριο.Θα μας ακουσει ολη η Κορινθος παλι!!!!!!!!!

Νανα μου περαστικα στην μικρη σου!Νερακι πινει?Εμενα οταν ειχαμε αυτο το θεματακι το νερο την ειχε βοηθησει.Εμενα την γλυκοπατατα δεν την θελει.Γενικα οτι ειναι πολυ γλυκο.Εγω ειχα υπολογισει περιπου την ποσοτητα που ετρωγε και ειχα κοψει το αναλογο κομματι.Ευτυχως τρωει καλα τον τραχανα!

Μαρυλου μου με το καλο να ετοιμασεις το σπιτακι σου.Ο μικρος σου μαλλον δεν πηρε πολυ βαρος επειδη κινειται αρκετα.Και λογικο ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!Ωραια μερα σημερα!!Απανταω γρηγορα γιατι εχω ενα σπιτι ΧΑΛΙΑ!!

Νανα τωρα τελευταια βρισκω μικρουλες και μου φτανει για μια φορα!Στα βιολογικα να πας!Περαστικουλια στο Σισσακι!

Μαρυλου για το βαρος συμφωνω με την Γιαδικιαρογλου :D:D (Νανα) εινια λογικο με τοσο τρεξιμο!!!

Φιλακια παω για δουλειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑ!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΩΡΛ ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΣΑΡΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΑΚΙ ΓΕΝΙΚΑ...Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΣΑΓΑΚΙΑ ,ΧΥΜΟΥΣ ΚΤΛ...ΑΛΛΑ ΤΠΤ!ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΥΓΡΑ!ΠΙΝΕΙ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ!

ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΛΙΖΑ ΠΕΤΡΟΒΑΣΙΛΗ,ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΦΛΙΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΓΙΟΥΠΙ!!!ΟΧΙ ΟΛΕΣ...2...ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ,ΞΕΦΑΝΤΩΣΑΜΕ,ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑΒΕΡΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΩΡΑΙΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!Ο ΘΑΝΟΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΕΝΩ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΟΥ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΩΡΟ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ.ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ..ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΧΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ?

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ,ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!

ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ..ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΚΑΤΑΡΟΗ?

ΜΑΡΙΛΟΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΜΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ...

SOPHIAK ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΛΩΝΩ ΜΕΣΑ..

XΘΕΣ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΩΡΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΕΔΕΝΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ANYWAY ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ! ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ! ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ! ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ, ΒΑΒΟΥΡΩΣΑ ΨΩΝΙΣΑ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ 1 ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΦΥΓΕΙ!!! ΠΟΛΛΥ ΖΑΛΑΔΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ!

ΝΑΝΟΥΚΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ; ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΖΙΡΤΕΚ; ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΦΑΪ, ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ; ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ Ή ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ; ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΤΗΣ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ..........ΧΑΜΟΣ! ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΥΓΟ. ΜΑΧΑΙΡΙ! ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΕΜΕΤΟΥΛΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΑΥΓΟ, ΤΕΛΟΣ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΦΡΟΥΤΟ ΜΟΝΟ ΛΙΩΜΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ.

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!! ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ, ΜΕ ΕΠΙΠΛΑ, ΜΕ ΟΛΑ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ (24 ΓΕΝΑΡΗ). ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες!!Τι μου κανετε??Εγω μαγειρευω και μαζευω το χαμο!Σημερα το μενου εχει μοσχαρακι για την Αλεξια και ριζοτο με γαριδες για εμας!!Κοριτσια μας εχει τρελανει στα ναζια τις τελευταιες μερες!Να δειτε να χαιρεταει τον Κωστα οταν παει στη δουλεια "γεια γεια μπαμπα" και να στελνει φιλακια!Ενα τεταρτο φευγει ο Κωστας!Απο την αλλη εχει γινει πολυ μαμουνι!Εχω μαζεψει το μισο σπιτι και συνεχισω!Απο τοτε που εστρωσα και κοβει βολτες τα εχει ριμαξει ολα!Λεπτο δεν ειναι να την αφηνεις!Χθες μπηκε μες το τζακι!!!

Γιαδικιαρογλου η Σισσου τι κανει??

Τα αλλα κουκλακια μας??

Αθηνα καμια βελτιωση με το φαι??(φρουτο-αυγο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ Ε; ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ! ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ! ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟ "ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΓΙΑ ΞΥΛΑ" ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΗΘΕΙ :lol: ΕΠΙΣΗΣ ΧΟΡΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΟΥΣΙΚΗ! ΜΟΛΙΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΡΑΔΙΟ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΡΥΘΜΙΚΑ :D ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΖΩ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥΣ ΦΑΣΗ. Η ΑΛΕΞΙΑ ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ;; ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΨΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ. ΟΥΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΑ ΙΔΙΑ....ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΤΗΣ ΛΙΩΝΩ 1 ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΕΤΣΙ. ΧΤΕΣ ΕΦΑΓΕ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ. ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΑ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ Η ΟΡΕΞΗ.

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΣΣΥ ΣΗΜΕΡΑ;

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ; ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμας

σημερα ειχαμε εμβολιο ..εκεινο που ειχαμε καθυστερησει πριν λιγο καιρο γιατι ηταν παλι χαλια το μπουλουκακι ..Παει κ αυτο ..Δυστηχως εχει παρει μοναχα 120 γρ αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι πιθανον να εχει να κανει οτι μολις πριν λιγες μερες σταματησε η αντιβιωση , κ γενικα το διαστημα τις αρρωστιας της επαιξε ρολο ..Παρολα αυτα παραμενουμε μπουλουκες ,χιχι ..Στις 22 του μηνα θα κανουμε το επομενο αλλα κ το απλο αντιγριπικο ..Η μικρη το χρειαζεται σαν επιπλεον προφυλαξη μιας κ οι μεγαλες πανε παιδικο ..Ω ναι ξεκινησαν τα ζουζουνια μου τα μεγαλα παιδικο κ ειναι πολυ χαρουμενες ..Ευτυχως γιατι ειχα ενα αγχος να πω την μαυρη αληθεια, διαφορετικο περιβαλλον , νεα δεδομενα οσο να το πεις εχει μια αναστατωση το ολο θεμα ..Ευτυχως παιδια δεν χρειαστηκε καν να μεινω παραπανω ουτε χτες ουτε σημερα εκει , με αγκαλιασαν με φιλησαν κ μου ειπαν γεια σου μαμα , τα λεμε το μεσημερι ..

Απο την μια χαιρομαι γιατι ειναι ανεξαρτητες αλλα απο την αλλη σκεφτομαι ..τι γινεται δεν με εχουν καθολου αναγκη πια ?!

Ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τελικα ..μια ανασα κοριτσια ειναι ολα ..μεσα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα τα εχεις ξαφνικα μπροστα σου κοριτσακια με τις τσαντες , τα κοτσιδακια τους , το χορο τους , κ συ εξακολουθεις να τα βλεπεις μπροστα σου βρεφακια ..Αχ τι μ'επιασε παλι μεσημεριατικα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΕΥΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑ ΑΝΑΓΚΗ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ. ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΦΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ; ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΝΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ. ΟΥΤΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΔΕ ΘΑ ΚΑΘΟΤΑΝ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΣΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΜΕ ΞΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΟΜΩΣ....ΤΟ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΑΡΡΩΣΕ. ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΛΑΣΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ. ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλι γεια χαρα !

η Σοφια κ η Νικη ξεκινησαν περισυ να πηγαινουν παιδικο ..Θεωρησαμε με τον Νικο οτι καλυτερα θα ηταν να το αρχιζαν το σχολειο αρκετο καιρο πριν γεννησω ωστε να μην εχουμε θεμα αργοτερα με τον ερχομο της Αριαδνης ..

Οσο για αυτο που λες ειναι σιγουρα πολυυυ ψυχοφθορο για ενα βρεφακι στην ηλικια των δικων μας να παει σε βρεφονηπιακο ομως σκεψου επισης ποσο ψυχοφθορο ειναι για την μανα να αναγκαστει να το κανει ..Ξερω πολλες μαμαδες οι οποιες με πονο ψυχης αναγκαστηκαν να το κανουν γιατι δεν ειχαν αλλη επιλογη κ σιγουρα τους ηταν πολυ δυσκολο ..

Η Γλυκεριαννα τρωει καθολου απο το φαγητο το δικο σας ? Ο παιδιατρος μας ειπε οτι μπορουμε απο τις 20 του μηνα μπορουμε να βαλουμε σιγα σιγα κ φαγητο δικο μας στο μενου της ..Πχ πατατες φουρνου , μπριαμ , λαχανικα κτλ .Αναρωτιεμαι πως θα αντιδρασει η Αριαδνη η οποια δεν μπορει να πει κανεις οτι ειναι κ το σουπερ φαγανο μωρο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΥΞΟΥΛΕΣ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ...ΚΡΑΤΙΕΣΤΑΙ???ΕΣΚΑΣΕ ΜΟΥΡΗ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ...!!!

ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΟΛΟ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΖΗΤΑΕΙ!ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΜΟΚ!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΠΑΙΔΙΚΟ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΑΥΤΟΣ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟΝ ΠΗΡΑΜΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ...Κ ΘΥΜΩΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ Κ ΤΗΣ ΛΕΕΙ:ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ,ΗΡΘΕΣ Κ ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΛΙΩΣΑΜΕ!

ΒΛΕΠΕΙ Κ ΕΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΛΕΕΙ:ΣΙΣΣΑΚΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΗΡΘΕΣ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑ???ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ!!!

ΛΙΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ!

ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΡΝΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΦΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ!

ΕΧΤΕΣ ΛΕΕΙ ΤΙ ΕΦΑΓΕ...ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΗΡΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ???Κ ΤΙ ΕΙΠΕ?????????????????????

ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ???ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕ ΤΡΩΝΕ ΜΕ ΠΗΡΟΥΝΙ, ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΙ ΤΡΩΜΕ...ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΙ!!!

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟΣ Κ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΙ!!!

ΠΕΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΣΟΥΠΕΡ Η ΑΛΕΞΙΑ!!! ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ???

ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΛΕΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ???

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ??????????

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΧΤΕΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΕΙΜΑΣΤΕ 9,500 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ 20 ΠΙΟ ΧΟΝΤΡΕΣ :shock: ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ. ΤΣΟΥΜΠΩΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΟ. ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ :P ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΚΕΤΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΑΓΗΤΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΥΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ....ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ, ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ, ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΤΙΒΩ 1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΜΕΣΑ. ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑΣ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ. ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ. ΠΑΥΣΗ ΩΣ ΤΟΤΕ.

ΕΥΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΟΥΛΟΥΚΑ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΡΩΜΕ, ΑΠΟ ΓΛΥΚΟ ΩΣ ΠΑΞΙΜΑΔΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ 1 ΦΟΡΑ. ΕΣΑΣ ΔΕ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΑΡΙΑΔΝΗ; ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΤΡΩΓΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΛΥΣΣΑΞΕ!!!! ΕΥΤΥΧΩ ΕΙΧΑ ΛΙΩΜΕΝΗ ΛΙΓΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ. ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ ΕΤΣΙ..

ΝΑΝΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΑΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΣΟΥ! ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΠΑΜΕ; ΕΠΙΣΗ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΟΝΤΑΚΙ! ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΕΤΕ. ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΙ;; ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΚΕΦΗ; ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ; ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩΝΤΟΤΙΚΟ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΔΙΚΟ. ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΚΙΚΗ ΚΑΙ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΑΤΕ;;;;;; ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

δεν ειμαι πολυ καλα αυτον τον καιρο κ γι αυτο δεν μπαινω...ισως χαθω κ τελειως γιατι μπορει να κοψουμε κ το τηλ κ το ιντερνετ...δυσκολα οικονομικα πολυ...

γι αυτο δεν μπαινω να γραψω ειμαι λιγο πεσμενη...

ειστε ολες μια χαρα ειδα κ χαιρομαι!! να μου φιλησετε υα λουλουδια σας!!

οποτε μπορω θα μπαινω..σας φιλω για την ωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε???Εγω μες την τρελα εχουν ερθει μαμα,αδερφος κ γιαγια απο το πρωι και επικραττει χαμος! :D Ο αδερφος μου δε με εχει κουφανει με τα αγγλικα του!Εχω χασει πολυ μαλλι!! :lol::lol::lol:

Σοφακι μου η κατασταση παει απο το κακο στο χειροτερο για ολους!Δυστυχως μονο αυτοι που εχουν πολλα καταφερνουν να σταθουν δυνατοι σε αυτη την κριση!Κανε υπομονη και να εισαι σιγουρη πως θα βρειτε τη λυση ολοι μαζι!Στο λεω εγω που το 2004 οταν εκλεισε ο Κωστας την επιχειρηση που ειχε με τους γονεις του βρεθηκαμε με χρεη πανω τον 150,00 ευρω!Με σκληρη δουλεια αγαπη και κυριως πιστη καταφεραμε να σταθουμε στα ποδια μας(πρεπει να σημειωσω βεβαια οτι ειχαμε στηριξη κια απο τους γονεις μου)και να ξεχρεωσουμε το 95% των χρεων μας!Δυσκολα παιρναμε ολοι και κανουμε περικοπες για τα παιδια μας!!Υπομονη και πιστη!Σας στελνουμε γλυκα φιλια!!

Αθηνα πες στην παιδιατρο να κουρευεται!!Η διπλανη μου στο μαιευτηριο γεννησε την Μαριζα 2700 και τωρα ειναι 9500 κιλα!Αυτο τι ειναι δλδ που γεννηθηκε και 3εβ. μετα τη Γλυκεριαννα??Κτηνος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Εχω μερες να μπω γιατι τρεχω με την δουλεια και δεν προλαβαινω.Σημερα πηραμε τον φορητο σπιτι και ετσι μπηκα.

Η Δαναη μου δεν εβαλε βαρος καθολου αυτον τον μηνα και η γιατρος μας εβαλε να κανουμε εξεταση για ουρολοιμωξη.Βεβαια δεν ετρωγε και τελεια λογω δοντιων και ειναι και ελαφρως υπερκινητικη...Θα δουμε...Τις εξετασεις θα τις παρουμε μαλλον αυριο αν δεν ειναι θετικο.

Αθηνουλα μου μια χαρα ειναι η μπουμπου σου!!!Αμαν αυτοι οι γιατροι!

Σοφακι υπομονη.Ειναι χειροτερα αν σε περνει απο κατω,πιστεψε με.....

Καληνυχτα!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες!!Τι μου κανετε?Εγω λεω να πεταχτω μεχρι το σουπερ να κανω μερικα ψωνια και να γυρισω μηπως προλαβω να κανω καμια δουλιτσα!Ποσο βαριεμαι!!!Το καλο ειναι πως απο βραδυ βγαινω σε μινι αδεια!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ε, κατσε μου χρωσταει 21 εργασιμες...δεν τα ξεχναμε αυτα!Βεβαια δεν τις δινει ολες μαζι αλλα και παλι θα τις δεχτω!!! :lol:

Βρε Ιωαννα πολλα παιδακια αυτους του μηνες 8-9-10 ακουω να μην βαζουν βαρος ή το πολυ 100-120 γρ και νομιζω ειναι θεμα κινητικοτητας!Εμεις ζυγισμα εχουμε παλι 7/12!

Αληθεια κοριτσια θα τους κανετε ολες αντιγριπικο??Με εβαλε σε σκεψεις χθες η Ευα.

Τα λεμε μετα!!! :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Μπήκα για λίγο να διαβάσω τα νέα σας!

Περαστικά στα αρρωστα μπεμπούλια και πολλά φιλάκια στα πατουσάκια όλων!!!!

Εμείς νεότερα δεν έχουμε εκτός οτι το σπίτι μου, μοιάζει βομβαρδισμένο!!! Σε ένα 2μηνο θα είναι όλα στην εντέλεια (θέλω να πιστεύω) και μετά θα αφιερωθώ αποκλειστικά στο νινί μου και στις προετοιμασίες γαμου - βαφτισης!

Διάβασα οτι το Σάββατο γίνεται ταυτόχρονος δημόσιος θηλασμός και σκέφτομαι να πάω αν τα καταφέρω!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ. ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΟ;;;;

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΕΟ ΝΑ ΠΩ ΠΛΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΦΑΕΙ. ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ. ΕΙΝΑ ΦΑΓΑΝΟΥ. ΤΕ ΥΓΙΕΙΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΔΕ ΘΕΛΕΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ 8 ΔΟΝΤΙΑ :-bd:-bd:-bd ΤΑ 4 ΑΡΚΕΤΑ ΒΓΑΛΜΕΝΑ ΚΑΙΤ ΑΛΛΑ 4 ΕΧΟΥΝ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ!

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ; ΩΧ!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ. ΜΠΑΧΑΛΟ! ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ; Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ; ΤΙ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙ;

ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΣΟΥ! [smilie=angel4.gif] ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ ΜΕ ΒΑΛΑΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΟΙ ΕΥΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΤΑ ΑΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΗΣ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙΣ. ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ; ΒΕΒΑΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΕΓΩ ΓΕΝΑΡΗ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΤΑ ΠΙΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΕΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΝΟΣΙΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΥΤΕ ΓΡΙΠΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ. ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ......ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;

ΑΧ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΑΛΑΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ;;; ΕΜΕΙΣ ΒΑΛΑΜΕ 500 ΑΠΟ ΤΙΣ 28/9 ΠΟΥ ΖΥΓΙΣΤΗΚΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ :-??

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΓΙΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΕΙ Η ΔΑΝΑΪΤΣΑ. ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΤΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ! [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕ Ο ΘΑΝΟΣ,ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΧΘΕΣ...ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ..ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΝΙΩΘΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑ?ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΡΩΤΟΣ,ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ!!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ..ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΘΕΣ/ΚΗ,ΗΡΘΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ :D:D:D ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ,ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ'ΕΒΓΑΖΕ ΣΤΑΔΙΑΚΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ 330 ΓΡ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ..

ΙΩΑΝΝΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ?ΤΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΖΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΣΟΦΙΑ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΛΛΟΝ..

SOPHIAKΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΙΝΙ ΑΔΕΙΑ?ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

[bΜΑΜΑ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΤΗΙΝΟΥΛΙ]ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΦΑΓΑΝΟΣ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΠΡΩΤΟΣ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΟΥΡΕ!!ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΚΡΕΑΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΜΕΙΣ ΑΥΓΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ,ΟΥΤΕ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ..

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ,ΟΛΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΔΥΣΚΟΛΑ..ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΙΖΑΚΙΑ ΣΟΥ..ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΟΦΑΚΙ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

ΚΛΑΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΘΑΝΟΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

Είμαστε πλέον όλοι εντελώς καλά!!!!! Ευτυχώς την βγάλαμε χωρίς πυρετό και γκρίνια!!

Πήγαμε παιδίατρο πριν 15 μέρες για να τον ακούσει και τον ζύγισε και ήταν 9450 gr δηλαδή πήρε όσο έπρεπε να πάρει σε 2 μήνες και χάρηκα γιατί συνεχίζω τιν θηλασμό. Θα τον πάω πάλι για ζύγισμα σε 1 μήνα και θα δούμε.

Ψάρι θα φάμε σε ενα μήνα όπως και θα πιούμε και πορτοκαλάδα! Πρέπει να αρχίζω να ετοιμάζομαι και για Δανία. Νομίζω οτι ο μικρός θέλει διαβατήριο. Πρέπει να τα φτιάξω όλα να είμαι έτοιμη.

Έχω και δουλειά και διάβασμα και δεν μπαίνω πολύ. Θα τα ξαναπούμε και ελπίζω και απο κοντά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΤΗΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑΣ. ΤΕΛΙΚΑ, ΚΛΑΣΣΙΚΑ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ. ΑΛΛΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ, ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ.

ΕΛΕΝΙΤΣΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ FACEBOOK. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΜΥΝΗΜΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΑ Ή ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ....ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΙ oN LINE ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ :D ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ :D ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΛΕΩΝΙΔΑΚΟΣ ΣΟΥ! ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ; ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ; ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ; ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ; ΕΜΕΙΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ.....ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΥΓΡΟ :lol: ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΔΩΣΩ;;;;;;;;;;

ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΥΡΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ; ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ;;;; ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ :x

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΑΡΤΕ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΞΟΡΜΗΣΤΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο κάνω με τον υπολογιστή!! Όσο για το μεταπτυχιακό είναι πληροφορική τεχνολογία και το κάνω στο ΤΕΙ Πειραιά σε συνεργασία με αγγλικό πανεπιστήμιο. Ελπίζω τέλος του χρόνου να τελειώσω!!!!

Ο μικρός είναι πολύ καλά μόνο λίγο βήχας έμεινε. Εδώ εμένα δεν πίνει ούτε νερό καλά καλά πώς θα πιεί το πορτοκάλι???????? Δοκίμασε με εκπαιδευτικό ποτηράκι να της δώσεις πορτοκαλάδα μήπως και ξεγελαστεί. Να σου πω θα το δοκιμάσω και εγώ γιατί απελπίζομαι!

Πολλά φιλιά πάω να φτιάξω φακές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΣΑΟΥΣΕΣ-ΧΑΧΑΧΑΧΑ- ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΥΞΟΥΛΕΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Κ Η ΠΟΛΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΗΤΑΝ...ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΒΓΗΚΕ!!! :roll:

ΕΜΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΑΥΓΟ...ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ!ΕΓΩ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΔΕ ΞΕΡΩ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, ΞΕΡΩ ΔΕ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΦΟΥΛ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΠΑΤΕ ΔΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ?Η ΜΟΝΙΜΑ???ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Η ΘΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ Ή ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ!ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΙΣΧΥ!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ, ΟΝΤΩΣ Ο/Η ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ/ΤΟΥ !ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥ!

ΕΓΩ ΟΣΠΡΙΑ,ΨΑΡΙ ΘΑ ΔΩΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!ΑΥΓΟ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟΝ ΔΕΚΑΤΟ!ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ 300-400 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ!ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 8700 /8800 ΤΩΡΑ! ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ???ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΛΙΖΑ ΠΕΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΜΑΝΕΤΣΙ ΣΟΥ???

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ Κ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...