Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσια μου!!Τι κανετε?

Αθηνα μου οι περισσοτεροι στον ιδιωτικο τομεα δουλευουμε Σαββατο!!!!!Αυτα ειναι προνομια μονο του αθανατου ελληνικου δημοσιου! :lol::lol::lol: Στη συγκεκριμενη δουλεια που ειμαι δουλευουμε και Κυριακη και την πληρωνομαστε 50 ευρω εξτρα!Βλεπεις ανεφοδιασμοι γινονται καθημερινα αφου τα πρατηρια ειναι καθε μερα ανοιχτα!Πριν τη μικρη το εκανα...τωρα οχι!Για το ψωμακι δε χρειαζεται αρτοπαρασκευαστης!Στο ταψακι και στο φουρνο κλασικα!Ετσι το φτιαχνω εγω δλδ! :D

Παλι χθες ξυπνησε η μικρη!Δεν γκρινιαζει ή κλαιει απλα ξυπναει!Γενικοτερα ομως δεν ειναι γκρινιαρα ακομα και οταν ποναει για αυτο ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειναι ενοχληση απο τα δοντια!Της εδωσα παλι ζεστο γαλα και πριν το πιει ολο κοιμηθηκε παλι!Παντως αυτο ειναι κατι καινουριο για μενα γιατι η Αλεξια γενικοτερα εκοψε πολυ γρηγορα τους πολλους βραδυνους θηλασμους!Κοιμοταν απο μικρουλι καλα το βραδυ!Anyway...ελπιζω να ειναι φαση και να περασει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ..ΧΘΕΣ ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΚΑΙ Ο ΓΟΦΟΣ..ΣΑΝ ΣΑΡΑΒΑΛΟ ΝΙΩΘΩ..ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΠΟΛΛΑ,ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ,ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΥΣΙΚΑ..ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΑΓΧΟΣ..ANYWAY ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ..

ΑTHINOULI MOYΜΕΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΝΑ Σ'ΑΡΕΣΕΙ..ΚΑΛΑ ΤΟ ΖΥΜΩΤΟ ΤΟ ΨΩΜΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΛΕΥΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΤΟ ΑΛΛΑΤΙΝΙ..

SOPHIAK ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ,ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ..Μ'ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ,ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ,ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΤΙΜΟ..

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΝΟYLAC ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΠΕ 250ΓΡ.ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΗΠΙΕ ΤΟΣΟ!!ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ 100 ΓΡ.ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ,ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ..ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑΝΑΒΙLL TI ΠΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ?ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΘΑΝΟΥΛΗΣ?ANYWAY ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ Μ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΚΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΟ NOULAC..

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ..ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ..ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ....ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΠΕΡΣΕΙ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..

SOPHIAK ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ,ΔΟΥΛΥΕΙΣ ΣΕ ΠΡΑΤΗΡΙΟ?ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ Ο ΘΑΝΟΣΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ?ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ?

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ,ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΜΠΑΛΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Και εμεις εχουμε ενα θεματακι με τα δοντακια βεβαια αλλα οχι οπως ηταν τις προηγουμενες φορες.Και σιγουρα γκρινιαζουμε λιγο.Τωρα πλεον το να ξυπνησω και μια φορα δεν με πειραζει.Σημερα θα της βαλω τον υπνοσακο γιατι ειχε λιγο ψυχρα χθες και η δεσποινις πεταγε την κουβερτουλα της!

Σοφακι φυτωριο εχουμε.Οποτε εαν μπει καποιος πελατης αναγκαστικα πρεπει να βγω εξω γι'αυτο ειχα και την μια αδερφουλα μου(ευτυχως που μπορουσε) να καθεται με την Δαναη.Τελος Νοεμβρη που θα πανε τα πεθερικα μου για ελιες για κανα μηνα περιπου θα την εχω μαζι μου!!!!

Αθηνουλα ουτε εγω εχω αρτοπαρασκευαστη.Με τον κλασικο τροπο!

Δημητρα μου ειναι το μονο σιγουρο οτι περναει καλυτερα στο μαγαζι!!! Του Θανου μπορεις να του καθαριζεις τα δοντια για να μην μενει ζαχαρη στα δοντακια του ιδιαιτερα το βραδυ και εαν δεν αποκοιμιεται οπως την δικια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΧΤΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΤΣΕΚ-ΑΠ, ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΜΠΑΡΙΖΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ! [smilie=occasion1.gif] [smilie=love7.gif] ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΟΡΤΗ ΑΠΟΨΕ. ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!! ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

ΑΠΟΨΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ, ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ, ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑ ΛΙΓΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΡΑΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΧΤΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΧΕ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΤΟΙΜΗ....ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΒΓΑΛΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ. [smilie=sad10.gif]

ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ; ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ; ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟΨΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΑΛΕΞΙΑ; ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ, ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΕ ΣΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΚ. ΠΟΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΛΙΟΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΩΡΑΡΙΟΥ. ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοτιτσια μου!!Τι κανετε??Εγω ρεπαρω και αρχισα πρωι πρωι τις βολτες...τραπεζα...σουπερ...φουρνο...κτλ κτλ!!

Δημητρουλα χρονια πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου κοριτσι μου!!

Αθηνα μου πρεπει σιγα σιγα να το παρεις αποφαση κοριτσι μου!!Ειναι πανεξυπνα τα λουλοδια μας και μας κανουν "ναζακια" :lol::lol::lol: Παντως για αυτο με το κρεβατι οπως καταλαβαινεις το κανω και εγω παρα πολλες φορες και ειναι μεγα λαθος αλλα....

Οσο για τα Σαββατα που λες τα γραφεια συνηθως ειναι κλειστα,ολοι οι εμπορουπαλληλοι ομως

δουλευουν γιατι ευτυχως για εμας και δυστυχως για αυτους τα μαγαζια ειναι ανοιχτα!Εγω τωρα εχω 3 ωραρια 6,30-13.30(το αγαπημενο μου) 8,00-15,00 και 14,00-21,00!Anyway καθε δουλεια εχει τα υπερ και τα κατα!Μια φιλη μου εγκυος τωρα με πητ 3/1 δουλευει στον ιδ.τομεα κανονικα 8-4 και δεν φευγει ποτε πριν απο τις 6-7!!Αλλα τι να κανεις??Μπορει να κανει και κατι αλλο??Ειναι και με τεβε γιατι οι πιο πολλοι μηχανικοι ετσι ασφαλιζουν τις σχεδιαστριες και καταλαβες.....και απο την αλλη εχω την φιλη που μου εγραψε το κειμενο της βαπτισης που ειναι στο δημοσιο παιρνει 9 μηνες ανευ αλλα επειδη ο διευθυντης της εχει σδυναμια κανει τα κολπα του και το ανευ γινεται μεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφουλα πως ειναι ο Βασιλακος??Ευα μου η ζουζου??

Ιωαννα δλδ για να την εχεις στο μαγαζι χρειαζεσαι εξτρα χερι ε?Προβλημα!Υπομονη λιγους μηνες μεχρι να περπατησουν!Υπνοσακο πηρα και εγω τελικα απο ενα μαγαζι της γειτονιας, βαμβακι εσωτερικα και σε πολυ καλη τιμη!!Εχει και στο premaman οσες θελετε!44 ευρω φορμακι και 65 φωλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμενα ..

Καταρχην Δημητρα χρονια πόλλα να ευχηθω με υγεια κ χαρα !

Κοριτσια το τολμησα ..Εβαλα απο χτες την Αριαδνη στο δωματιο των κοριτσιων ..Το μεσημερι ηταν ενας μικρος εφιαλτης κ για να πω την αληθεια σκεφτομουν οτι ισως ηταν πολυ κακη ιδεα τελικα ..Απο θεμα χωρου δεν υπαρχει αλλο διαθεσιμο δωματιο στο σπιτι μας κ ηδη ειναι 9 μηνων αν το καθυστερησω κ αλλο βλεπω να ειμαστε παρεακι μεχρι το λυκειο ..Οι μεγαλες ειχαν ενθουσιαστει με την αλλαγη μπορω να πω κ το μπουλουκακι γιατι ειχε παρεα κ τρελες αφθονες , ομως οταν ηρθε η ωρα για νανι , ναι μεν κοιμηθηκε αλλα καποια στιγμη την ξυπνησαν με τα γελακια κ γενικα την κουβεντα τους οι διδυμες ..Το τι ακολουθησε δεν μπορω να το περιγραψω ..εκλαιγε τοσο πολυ μεχρι που εκανε εμετο ..Ημουν σε ασχημη κατασταση , τα κοριτσια αναρωτιωταν τι γινεται η Αριαδνη χαλια εγω φουλ τυψεις ( μηπως κανω λαθος , μηπως ειναι νωρις , μηπως να κοιμαμαι μαζι της λιγο ακομα κτλ ) ...Τελικα κοιμηθηκε για μεσημερι ενα σαρανταπενταλεπτο ολο κ ολο ..Το βραδυ ειχα τοσο αγχος ..Τελικα κυλισε ομως ομαλα η ολη διαδικασια κ μεσα σε λιγα λεπτουδακια κοιμοταν κ οι τρεις χωρις προβλημα ..Ακομα κ την νυχτα ειχα την ενδοεπικοινωνια κολλημενη μπορω να πω στο αυτι μου παρολα αυτα μια μονο φορα κλαψουρισε για πιπιλα χωρις να ενοχληθουν καθολου οι αλλες δυο ..Τι να πω ..Αν υποψιαστω οτι επρεπε να της αλλαξω δωματιο να ειναι με τις αλλες δυο για να κοιμηθει ..θα αυτοπυρποληθω .. :lol: Παντως δεν παιρνω πολυ θαρρος ..θεωρω οτι ειναι μια αλλαγη περιβαλλοντος οπως κ να γινει κ σιγουρα θελει λιγακι παραπανω δουλεια ..Παντως ανεκαθεν λατρευε το δωματιο των κοριτσιων ελπιζω να μη νιωθει οτι την εγκατελειψα ..

Ουφ τα ειπα κ ηρεμησα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!! ΛΕΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ;; ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΑΞΕ ΔΩΜΑΤΙΟ....ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ. ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΕΡΩ (ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα χρονια πολλα καλη μου!! να εισαι παντα καλα κ ευτυχισμενη!!!

Σοφακι μου μια χαρα ειμαστε αγαπουλα σε ευχαριστω πολυ!

εσενα η Αλεξια σου καλα?? να μου την φιλησεις!!!

Ευα ωραια! μια χαρα η μικρη σου...

σε ολες τις μανουλες πολλα πολλα φιλακια!!

ΥΓ δεν ειδα απαντηση για τις φωτο απο την συναντηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥ ΛΔΗΜΗΤΡΑΔΕΣ...ΜΠΑΜΠΑΣ,ΠΕΘΕΡΟΣ,ΑΝΗΨΙΟΣ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ 2 ΠΡΟΣΩΠΑ...ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ Κ ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΝΤΗΣΕ!!!ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΗΘΕΛΕ!!!

ΑΧ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝ ΓΙΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ!!!

ΕΠΙΣΗΣ Η ΚΥΡΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ!!!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ???

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

τι καλημερα δηλαδη ..

θυμαστε τι σας ελεγα χτες ? για το οτι η Αριαδνη κοιμηθηκε στο δωματιο των κοριτσιων κτλ ?Γραψτε λαθος :shock::shock: ...το χτεσινο βραδυ ηταν οχι απλα εφιαλτικο ..απεριγραπτο ..Η κατασταση της αυπνιας επανηλθε δριμυτερη κ σε χειροτερη κατασταση ..Τι λαθος κανω ..Δεν μπορω να καταλαβω ειλικρινα πια ..Πως ηταν το πρωτο βραδυ τοσο ηρεμο κ ονειρικο μπορω να πω κ χτες τοσο εφιαλτικο ..Εχω απελπιστει πια ..Μηπως κανω λαθος τελικα μηπως δεν επρεπε να της αλλαξω δωματιο ? Μηπως να την κρατουσα λιγακι ακομα ? Δεν ξερω τι να σκεφτω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!

Δήμητρα χρόνια πολλά (αργοπορημένα!!) και όοοοοοοοοο,τι επιθυμείς!!! Υγεία και ευτυχία και όλα γίνονται!!

Εύα μην αγνώνεσαι γιατί το καταλαβαίνει και η μικρή. Εφόσον δεν κοιμάται σε κανένα δωμάτιο άστην με τις δίδυμες αρκεί να μην τις ξυπνάει. Δεν είμαι ειδικός και φυσικά δεν μπορώ να δώσω συμβουλή. Μόνο να πω κουράγιο!!! Το βραδυνό είναι δύσκολο! Ξανακοιμάται με λίγο γάλα??

Νανά και εμένα είναι κουτουλίδης!!!! Δεν πειράζει αν είναι ελαφριά χτυπηματάκια. Να χαίρεσαι και τους Δημήτρηδές σου!!

Κορίτσια άντε να ξαναβρεθούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΥΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ; ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ. ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ! ΑΠΛΩΣ Η ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΩΡΟ. ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΙ ΣΥΧΤΙΡΙΖΕΙΣ :) ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΣ; Η ΑΛΕΞΙΑ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΣ;

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ 3 ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ...... :?

ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ ΠΡΙΝ Ή ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ; ΕΓΩ ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟ. 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ;;

ΝΑΝΟΥΚΑ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΛΟΥΣ. ΟΣΟ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΣΙΣΥ, Ε, ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟΥ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ, ΔΕ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ E-MAIL ΣΟΥ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ ΝΑ ΣΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ; ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΟΥΤΕ ΣΤΟ FACEBOOK.

ΚΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;; ΤΟΣΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Ή ΟΡΓΑΝΩΝΕΙΣ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΣΟΥ; ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ...ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΟΝΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΑ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ :D ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΡΙΟ ΑΡΓΙΑ, ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΚΑΙ NANABILL ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΛΟΥΣ!!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΄Μ'ΕΣΚΑΣΕ!!ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΦΑΓΑΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ,ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!!ΤΕΣΠΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ!!ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΤΣΙ,Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ!!ΕΓΩ ΒΓΗΚΑ ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΗ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΥΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ!!

ΤΕΣΠΑ ΜΑΜΑ ΕΥΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗ?ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΗΝ ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ..

ΣΟΦΟΥΛΑΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ,ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΑΤΗΙΝΟΥΛΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΗΧΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΜΕΝΗ ΠΛΑΤΗ,ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ,ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ...ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΤΩΡΑ,ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ..ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ,ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ,ΕΛΠΙΖΩ!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΔΗΛ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ,ΟΥΤΕ ΣΤΟ FB?ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΑΚΙ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ?

ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ..ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΝΑ ΒΓΩ... :cry::cry: ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ...

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!!!

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΕΙΝΑΙ Κ ΑΡΡΩΣΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!!! :cry::cry::cry:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΠΑΛΙ ΨΩΜΑΚΙ...Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΔΛΔ....ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ...ΑΡΑ ΤΟ ΨΙΛΟΚΑΤΕΧΕΙ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ!ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ Κ ΠΟΛΥ ΝΟΣΤΙΜΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ,ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΨΩΜΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΤΣΙ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ!ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ|!

ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΓΕΜΙΣΤΑ...ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΕΜΙΣΗ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙ!

Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ!!!

ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΔΕ ΤΗΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΕΙ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ:ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΠΙΠΙΛΕΣ???

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΙ Η ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΟΥ!

ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΤΑΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΟΤΙ ΑΝ Η ΜΑΝΑ ΗΞΕΡΕ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙΑ ΘΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ!!!ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΛΔ!!!

ΑΡΑ ΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ!

Κ ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΣ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ,...ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΔΟΝΤΙΑ...ΝΤΙΠ ΓΙΑ ΝΤΙΠ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙΤΕ...ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΠΕΣΚΕΣΙ ΜΟΥ!!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΕΧΕΙΣ FACEBOOK????NA ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΜΕ?????

ΑΛΙΚΗ(ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ!!!) ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???(ΣΟΦΙΑ)

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ....Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??????

ΣΑΣ ΦΙΛΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!! ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ, ΕΙΧΕ ΦΟΒΕΡΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΜΟΝΟ 5 ΛΕΠΤΑ. ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΟΥ. ΤΗΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ Η ΜΥΤΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΜΠΩΜΕΝΗ ΩΣ ΠΑΝΩ. ΧΙΟΝΟΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ! ΜΕΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΖΟΥΛΙΣΜΟΣ ΠΑΝΤΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ! ΟΠΟΤΕ ΝΑΝΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ;) ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ, ΕΓΩ ΑΛΛΑΖΩ ΘΗΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ; ΑΠΛΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 2 ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΗ ΔΗΛΑΔΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΝΕΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ; ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ;; ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΓΥΑΛΙΝΑ Ή ΠΛΑΣΤΙΚΑ; ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ AVENT ΚΑΙ ΓΥΑΛΙΝΑ ΤΗΣ CHICCO.

ΕΚΟΨΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΓΟ. ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΤΗΣ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ. ΒΑΖΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΠΟΛ :(:( ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;;; ΟΥΤΕ ΑΥΓΟ;;;;;; ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ!!! ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ; ΜΗΠΩΣ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΛΑΘΟΣ; ΑΥΤΗ ΑΗΔΙΑΖΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ! ΒΓΑΖΕΙ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ! ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ! ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΦΤΥΣΕΙ! ΑΦΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΝΘΟΤΥΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΤΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ. ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΤΡΩΕΙ, ΑΛΛΙΩΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΠΟΥΚΙΑ! ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!! ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟ-ΑΥΓΟ.

ΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ....ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ( ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ). ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ; ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΤΟΥΜΠΑΡΩ; (ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ-ΠΑΡΚΟΡΕΒΑΤΟ ΣΕ ΕΜΑΣ;)

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ!!! ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ SEX AND THE CITY 5ΟΣ ΚΥΚΛΟΣ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!Τι κρυο????Δεν μου αρεσει καθολου ο χειμωνας!!!! :( Στρωνω χαλια σημερα και τελικα εστρωσα ολα τα μεγαλα αν και ειχα πει να βαλω να μικρα φετος!Τι να κανω ομως,η μικρη αλωνιζει ολο το σπιτι και δε θελω να το κανει πανω στα πλακακια!Ευτυχως εκτος απο τα 200 χαλια που μου ειχαν παρει οι γονεις μου....ειχε και προικα ο καλος μου!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα!!!

Αθηνα ετσι ειναι στην αρχη!Ξυπνας καθε μιση ωρα!Βαλε την κουνια της στο δωματιο της!Αν δεν κοιμαται και κατα την διαρκεια της ημερας στο παρκοκρεβατο ισως να μη νιωθει καλα να κοιμηθει ξαφνικα σε ενα αλλο δωματιο και σε ενα αλλο κρεβατι!!Οο για το αυγο....οταν την ταιζει η μαμα μου το γλυφει(γενικα οτι και να της δωσει η μαμα μου) σε εμενα κανει ναζια καποιες φορες, δεν την πιεζω ομως και μετα το βαζω ή στο φαι ή στην γλυκοπατα μηλο!Γιαουρτι δινουμε και το χειμωνα??

Ευα υπομονη!!!Τιποτα δεν κανεις λαθος καθε παιδι ειναι διαφορετικο και η Αριανδη ειναι αμαζονα!!!

Γιαδικιαρογλου φιλακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! ΚΡΥΟΥΛΑΚΙ! ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!! ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΟΙΚΑ ΧΑΛΙΑ;;; ΤΙ ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΟΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-ΚΑΘΙΣΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ. ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕΡΙΑ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ, ΠΡΙΝ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΟ ΦΑΪ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ Η ΙΔΕΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ (ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ;;;;) ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΓΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΑΔΡΦΟΣ ΜΟΥ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΦΑΓΕ ΑΥΓΟ ΟΥΤΕ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΟΤΣΟΝΑΤΟΣ ΒΓΗΚΕ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ. ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ; ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ; ΕΓΩ ΤΟ ΒΓΑΖΩ 3 ΤΕΤΑΡΤΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ. ΕΣΥ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ; ΓΛΥΠΟΤΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ; ΣΤΟΝ ΜΑΝΑΒΗ; ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκοπατατα παιρνω απο το μαναβη και τη δινω με μηλο για απογευμα και καποες φορες τραχανα!

Το γιαουρτι και εγω το βγαζω 3/4 πριν,λιωνω μπανανα (οταν βαζω μηλο το περναω απο το μπλεντερ) και της το δινω!Λιωσε μπανανα στο μπλενερ!Μαζι με το γιαουρτι που της αρεσει θα τρωει και φρουτακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΤΟ! ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ :!: ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΤΗ ΓΛΥΠΑΤΑΤΑ-ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ; ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ Η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να με κουραζεις βρε???Οι ντουλαπα της μικρης που τακτοποιω με κουραζει!!!

Λοιπον κοβω τη γλυκοπατατα και το μηλο σε μικρα κομματακια τα βαζω στην κατσαρολιτσα με νερακι, βραζουν και ειναι ετοιμα!Οταν βαζω αυγο δεν βαζω γαλα(30μλ νερο-μια μεζουρα)!

Τον τραχανα οταν τον κανω κοκκινο πολτοποιω μια ντοματουλα και τον βραζω στην σαλτσα της με νερακι και στο τελος βαζω και λαδι!Οταν τον κανω ασπρο τον βραζω με νερακι σκετο και στο τελος βαζω λαδακι και λεμονι!Την επομενη φορα θα τον κανω ασπρο και θα βαλω μεσα και λιγο κολοκυθακι και καροτακι!

[smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες!!!

Σχεδόν 1 βδομάδα είμαι χωρίς υπολογιστή.... χάλασε..... :( μπήκα τώρα λίγο από της αδερφής μου για να δω τα νεα σας! Δεν εχω πολύ χρόνο στην διάθεση μου δυστυχώς....

Θα πω μόνο Χρόνια Πολλά στην Δημητρούλα μας και θα δώσω πολλά πολλά φιλάκια σε όλα τα μωρούλια!!!

Εχω διαγράψει το facebook....

Δευτέρα ξεκινούν οι εργασίες στο σπίτι μου και αυτές τις μέρες το αδειάζουμε... με 2 πολυθρόνες, 1 τραπέζι και 2 καρέκλες μείναμε!!!!

Οποτε μπορέσω θα ξαναμπώ να μιλήσουμε!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοβω τη γλυκοπατατα και το μηλο σε μικρα κομματακια τα βαζω στην κατσαρολιτσα με νερακι, βραζουν και ειναι ετοιμα!Οταν βαζω αυγο δεν βαζω γαλα(30μλ νερο-μια μεζουρα)!

!

[smilie=love2.gif]

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΟΣΕΣ ΜΕΖΟΥΕΡΕΣ ΝΕΡΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΟΣΕΣ ΜΕΖΟΥΕΡΕΣ ΝΕΡΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΓΑΛΑ;

To γαλα το βαζω αφου εχω περασει το μηλο κ την γλυκοπατατα απο το μπλεντερ!30 μλ νερο και μια μεζουρα σκονη!

Κουραγιο με την μετακομιση Μαρυλου!!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΜΑ ΤΙ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΛΕΣ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΣΕ ΕΙΝΑΙ..ΤΙ ΓΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΚΑΙ ΤΙ ΑΥΠΝΙΑ?ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΑΝ ΡΟΜΠΟΤ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ..ΜΑΡΙΛΟΟ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ,ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΙΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ FB?ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!!SOPHIAKΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΟ..ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ,ΔΙΝΕΙΣ ΑΥΤΟ?ΠΗΡΕΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΕ ΠΡΟΙΚΑ,ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ..ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ 3 ΑΥΓΑ ΤΟΥΡΚΙΑΣ!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: ΤΙ ΝΑ ΠΩ???ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ..ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΝΩ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ,ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΓΚΗ..ΑTHINOULIΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ,Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ..ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΚΡΕΜΑ?ΠΧ ΕΓΩ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΒΡΑΖΩ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ,ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ..ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΟΤΡΟΠΟΣ..ΒΑΣΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΕΓΩ ΜΙΑ ΖΩΗ,ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ,ΣΑΛΤΣΕΣ,ΓΛΥΚΑ,ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΟΛΑ ΤΑ "ΚΑΛΑ"ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ!! :lol::lol: ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ,ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΓΕΛΑΣΩ?ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ ΔΙΝΕΤΕ?ANYWAY ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ,ΜΟΝΟ ΘΗΛΕΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΗΣ CHICCO ΤΟ ΣΤΡΑΒΟ..ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ?ΝΑΝΑΒΙΛΛΕΧΩ FB ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ,ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ..ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΦΩΤΟ?ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...