Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ,ΤΑ ΙΔΙΑ..ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ,ΤΑ ΙΔΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ,ΚΑΙ ΕΦΕΡΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ..ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΜΕΣΑ,ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΚΛΑΙΓΕ,ΔΕΝ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ..ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΕΡΙΤΤΟ..ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΜΗΝ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΣ,ΔΙΔΥΜΕΣ 12ΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

SOPHIAK ΤΡΑΧΑΝΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ,ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΝΟΥΝΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΩΡΑΙΟΣ,ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ..ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΛΕΣΑ..ΚΑΙ ΤΥΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΕΣΑ..ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ,ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΥΡΙ..ΣΟΦΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΡΑΣΑΚΙ,ΠΟΛΥ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ... :cry::cry::cry::cry: ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ,Ε?ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΤΣΙ,Ε?

ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΡΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ,ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ..ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..

ΚΟΚΟΡΑΚΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ,ΖΗΛΕΥΩ...ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΣΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ..ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΠΑΚΙ ΚΑΙ ΧΟΡΟ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ,ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ,ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ..ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΥΧΕΙ ΞΕΝΥΧΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ..ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ EAT LOVE AND PRAY ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ..

ΑΤΗΙΝΟΥΛΙ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΓΚΥΚΕΡΙΑΝΑ ΜΑΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΥΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΗΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ..ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ?ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΕΙΣΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΑΛΛΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΑΚΙΑ,ΟΚ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φιλες!!!!!!

Αλλη μια χάλια νύχτα.... 3η συνεχόμενη με αρκετά ξυπνήματα του Χριστόφορου και υποψιάζομαι 7ο δοντάκι! Αντε να βγει και αυτό να δούμε αν κοιμηθούμε φυσιολογικά κάαααααποια στιγμή.

Φιρφιρικούλι με γειά το μαλλάκι και περαστικούλια στο μπουμπούκι σου....!

Νανά μου, εγώ βάζω τον μικρό από 5μισι μηνών στην στρατούλα και πηγαίνει βολίδα!!!! Μου έχει λύσει τα χέρια γιατί το πάρκο δεν το γούσταρε ποτέ ιδιαίτερα και δεν καθόταν εκεί μέσα παραπάνω από ενα τέταρτο. Τώρα βέβαια που το μπουσουλιτό και τα βηματάκια πιάνοντας τα έπιπλα πάνε και έρχοντε δεν την θέλει την στρατούλα. Θέλει να είναι στο πάτωμα όπως όλος ο κόσμος βρε αδερφέ!!! :lol:

Το πάρκο όπως και την στράτα μάλλον θα τα κατεβάσω στην αποθήκη τέλος του μήνα γιατί πλέον μόνο χώρο μου πιάνουν.

Δημητρούλα μου, δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο με την στράτα. Εγώ τον βάζω τόοοσο καιρό και οταν κάνει τα βηματάκια του είναι φυσιολογικά. Επίσης θα έπρεπε οι μισοί Ελληνες να προχωράνε σαν μπαλαρίνες αν ίσχυε κάτι τέτοιο! χαχα!!!!

Όσο για το φαγητό, φέτα λογικά δεν κάνει γιατί είναι πολύ αλμυρη. Εγώ βέβαια του έχω δώσει να δοκιμάσει, μην φανταστείτε καμια κομματάρα....ενα ψιχουλάκι του δίνω καμιά φορά και του αρέσει τρελά!!!

Σοφάκι δεν ήξερα αυτό που λες. Στην εγκυμοσύνη, δεν μου είχε πει ο γυναικολόγος κάτι για τα μεμε.... :oops: Θα το ψάξω πάντως. Ευχαριστώ! Αααα, κατι άλλο.... έχεις τα ίδια μουσικά ακούσματα με τον αντρα μου....εγώ πάλι δεν τα συμπαθώ καθόλου :oops: Κάθε φορά σφαγή γίνετε οταν θέλει να βάλει μουσική στο σπίτι ή στο αυτοκίνητο.... :roll: βέβαια το δικό του περνάει πάντα γιατί δεν καταδέχετε ουτε μια φορά να ακούσει ελληνικά ή ξένα ποπ.... :evil: Το πολύ πολύ να μου βάλει καμια ροκ μπαλάντα που μόνο αυτό έχουμε κοινό στην μουσική!

Αθηνά μου μπραβο στην κουκλίτσα σου!!! Αντε με το καλό να περπατήσει!!!!! :ymapplause:

Εμένα βρε κορίτσια δεν μπορώ να πω οτι μου έχει λείψει η νυχτερινή ζωή.... ο Γιώργος δεν ήταν ποτέ των κλάμπ οπότε και αναγκαστικά δεν πηγαιναμε... :( και το έχω πλεον συνηθίσει! Σε ταβερνάκια όμως ή σε καφετέρια για ποτάκι πάμε μαζί με τον Χριστόφορο! Κατά τις 23:00 κοιμάται στο καρότσι και εμείς συνεχίζουμε όχι μέχρι αργά αλλά θα γυρίσουμε κατά τις 01:00 ίσως και 02:00. Τώρα που χειμωνιάζει φυσικά θα κοπούν αυτά τα μεταμεσονύχτια...

Ουφ....δεν ξερω τι να μαγειρέψω σήμερα.... θα ήθελα κάτι θαλασσινό αλλά ο καλος μου τρώει μόνο γαρίδες βραστές ή καλαμαράκια τηγανιτά. Εγώ ήθελα σουπιές στιφάδο ή σουπιές με σπανάκι ή χταπόδι με μακαρονάκι αλλά δεν θέλει ούτε να τα μυρίζει... :(

Μάλλον θα κάνω καμιά μακαρονάδα με κιμά ή μπιφτέκια στο φούρνο με πατατούλες.... θα δω.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!Να κανω μια ερωτηση και γιατι να τα παρουμε πρωι πρωι????Εγω τη μια φορα που την αφησα να παω στο γαμο των μηχανοβιων πηγα στις 11 και την πηρα!!

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!! ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΓΛΥΤΩΝΕΙ, ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ, ΟΛΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ :D

ΣΟΦΟΥΛΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ; ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ; ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΑΤΙ ΜΕΣΑ; ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΑΛΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ. Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΦΑΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΡΕΑΤΟΛΑΧΑΝΙΚΑ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ. PLEASE ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΧΑΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΩΣ ΤΟΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ. ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ. ΤΟΝ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κανετε?

Περαστικα στα αρρωστουλια μας!

Με πηρε ο υπνος στον καναπε και πιαστηκα! :?

Αθηνα εγω τον τραχανα της τον κανω για απογευματινο προς το παρον,ποτε ασπρο ποτε με λιγη τοματουλα χωρις να τον βαζω στο μπλεντερ.Και μπράβο στη Γλυκεριάννα σου που στέκεται μόνη της! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Καλο τρεξιμο τωρα!

Σοφακι η φετα εχει πολυ αλατι οποτε δεν νομιζω οτι κανει ακομα.

Εχουμε τα ιδια ακουσματα!!!!!Ποσο μου εχει λειψει ενα ποτηρακι καλο κρασι.Τωρα το χειμωνα κιολας ειναι οτι πρεπει!!!Αλλα οσο θηλαζει η μπουμπου μου δεν το βλεπω!Μονο νερακι εγω!

Μαρυλου με το καλο και το εβδομο δοντακι!

Ξερουμε ποσα δοντακια θα βγαλουν σε πρωτη φαση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!

Αθηνα μου τον τραχανα τον πηρα απο τα βιολογικα!Με εχετε προβληματισει πολυ με το αλατι!Ο κυριουλης μου ειπε οτι το αλατι ειναι ελαχιστο!Λες να μην κανει??Αλλα τωρα που το σκεφτομαι και το σουσαμακι και το πεπονακι δεν εχουν αλατι??

Αντε Ιωαννα μου να κανονισουμε! :D:D:D Παντως και εμεις τα κλαμπ τα εχουμε ξεγραψει χρονια..ασε που εγω δεν την αντεχω αυτη τη μουσικη!Να καταλαβετε τα κουμπαρακια μου τα οποια λατρευω εχουν ενα γνωστο τραγουδιστη κολλητο φιλο και οποτε βγαιναμε βραδυ μαζι τους ηθελαν να πηγαινουμε εκει....κοψιμο φλεβας!!Δε λεω μια χαρα ειναι το παλικαρι...αλλα!!!!Εγω κλασικα Μνησικλεους και Αρχιτεκτονικη!!!Μου αρεσουν τα λαικα...ο Μητροπανος ομως οχι η Πεγκυ Ζηνα :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια αν δεν κανω λαθος το αλατι ειναι ελαχιστο εως καθολου.Και τα υπολοιπα εχουν αλατι.Και τα λαχανικα και το νερο.Η παραπανω προσθηκη δεν χρειαζεται.

Και βρηκα υπνοσακο σουπερ!!!Οπως τον ηθελα!Τον εχει και στα λητω μου ειπαν (http://www.omegabebe.gr/index.php?cat_id=12 )

Οσο για τα κλαμπακια μια απο τα ιδια...Δεν μας λειπουν κιολας....Σαν φοιτητες και "ελευθεροι" το ειχαμε ξεφτιλησει το θεμα "ξενυχτι"!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ. ΙΩΑΝΝΑ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΦΡΟΥΤΟ Ή ΓΙΑΟΥΡΤΙ, ΕΤΣΙ; ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟΤΟΝΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ; ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΤΙ ΓΑΛΑ;ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΜΑΤΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΟΡΜΟΝΕΣ. ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ. ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΛΑΤΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ ΠΟΛΛΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ, ΟΠΟΤΕ...

ΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΑ;; ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ!!! ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΞΕΝΟΥ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΡΑΚΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΞΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΤΑΚΙ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΑ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ. ΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ! ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ.......ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ, ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΦΑΪ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΟΣΜΟΣ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΜΕ. ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΟΥΤΕ ΑΠ'ΕΞΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ. ΥΠΟΦΕΡΩ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ (1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ, ΠΑΛΙΑ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ) ΝΥΣΤΑΖΩ, ΥΠΟΦΕΡΩ, ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΩ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ...ΑΛΛΑΖΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν τρωει τραχανα το απογευμα δεν τρωει τιποτε αλλο γιατι ο τραχανας σαν φαγητο ειναι χορταστικος.Εγω δεν βαζω γαλα γιατι εχει ηδη.Τωρα οσο αφορα τις τοματες λογω επαγγελματος σου λεω οτι γενικα οι τοματες που κυκλοφορουν αυτην την εποχη ειναι μια χαρα.Αργοτερα τις σταματας.Και προτιμησε βιολογικες γιατι αυτες δεν εχουν φαρμακα.Τωρα οσον αφορα την καλλιεργεια οταν βρεθουμε θα σου πω τα μυστικα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ απο εμενα ..

Η Αριαδνη μας παει λιγακι καλυτερα ,εκανε την εμφανιση του κ το δευτερο δοντακι ..αντε τωρα ποιος την πιανει ..Ομως βρε κοριτσια το εχει ριξει στην απεργια πεινας , τι θα κανω ? Ουτε γαλα δεν πινει πλεον κ με το ζορι χτες κ σημερα καταφερα να φαει 4-5 κουταλακια φρουτοκρεμας κ αναλογα μεσημεριανο ..Μονο νερο πινει ..Και απο φωνη βραχνοκοκορακι απο τα λιγα ..Θελει να βγαλει στριγγλια κ δεν της βγαινει εκνευριζεται ..Τελικα ακολουθουμε κ αντιβιωση γιατι δεν γινοταν αλλιως ..

Μπραβο στην Γλυκεριαννα που κανει βηματακια αντε κ στο τρεξιμο με το καλο !

Κοριτσια ομολογω οτι τα ξενυχτια δεν μου εχουν λειψει ..τα κανω κ στο σπιτι μου ουτως η αλλως η Αριαδνη μ'εχει στο ποδι χιχι ..Σοβαρα τωρα , νομιζω οτι κλαμπακια μπαρακια κτλ τα εχω αφησει χιλιοοοοομετρα πισω μου ..Σαν μια αλλη εποχη , μια αλλη ζωη ομως δεν μου λειπει , ομολογω οτι τα χορτασα τα ..τσιγαρα τα ποτα κ τα ξενυχτια ..Ασε που μεγαλωσα κιολας κ δεν τραβαω σιγουρα περα απο τα μεσανυχτα .. :lol:

Ενα ταβερνακι μαλιστα να ειναι κ τα μικρα μαζι μας να μην αγχωνομαι για το που θα τα αφησω ..

Οσο για τις στρατουλες , δεν νομιζω να χρησημοποιησω τελικα ..Στις μεγαλες μου κορες απαγορευοταν δια ροπαλου εφ οσον ειχαν προβληματακι με τα ισχυα τους οποτε δεν τους ειχαμε .Παρολα αυτα μια χαρα τα καταφεραν , περπατησαν οταν διανυαν τον 10ο μηνα με διαφορα μιας εβδομαδας η μια απο την αλλη .Στην Αριαδνη επισης το ιδιο σκεφτομαι , ομως το καθε παιδι ειναι διαφορετικο , θα δουμε πως θα μας παει ..Τις περπατουρες γενικα τις φοβαμαι γιατι εχουν ακουστει αρκετα ατυχηματακια πρεπει να εισαι κολλημενη διπλα στο παιδι αν την χρησημοποιει κ εγω με τις αλλες δυο ειναι λιγο δυσκολο οποτε αυτοματως το ξεχναω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ; ΕΥΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΑΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ. ΚΑΙ Η ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ :D

ΜΑΘΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ "ΚΟΛΛΑ 5" :lol: ΤΗΣ ΤΟ ΕΜΑΘΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ! ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ Ε;;; ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ, Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙ.

ΣΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΤΕ ΧΑΛΙΑ Ή ΜΟΚΕΤΕΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Την πατησα και συναχωθηκα!!!!!Η μυτη μου κοντευει να γινει σαν πατζαρι!!!!!!!

Αθηνα εγω της εχω χαλακι....Με βολευει στο καθαρισμα.Προχωρα με γοργους ρυθμους η Γλυκεριαννα! ;);) Εχουν πολυ γελιο οταν λενε κουβεντουλες και ιδιαιτερα οταν γελανε!!!!!!!! :-*:-*:-*

Ευακι περαστικα στην Αριαδνη....Μας ταλαιπωρουν γενικα τα δοντια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ! ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΙΧΟ ΠΡΟΣ ΤΟΙΧΟ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΟΤΙ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ Η ΜΟΚΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ, ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ Η ΜΟΚΕΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ. ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΧΑΛΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα χαλι γιατι ειναι πιο ευκολο να το πλυνεις ,να το τιναξεις.Η συγκεντρωση σκονης κανει ζημια και η μοκετα δεν ειναι και το πιο ευκολο στο καθαρισμα εκτος και αν εχεις καμια σουπερ ηλεκτρικη σκουπα!!!!

Αυριο θα εχω ,για πρωτη φορα, την ζουζουνα μου μαζι μου στο μαγαζι!!!!!!!!Να δω πως θα παει!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

πω πω παρλαμεντο!! εχω μερες να γραψω κ διαβαζα σελιδες τωρα..

καταρχην ευχαριστω παααρα πολυ για τα περαστικα! ειναι καλυτερα κ αυριο θα παμε σε μια καινουργια παιδιατρο να δει τα αυτακια κ να μας πει πως ειναι..οποτε νεοτερα αυριο!

Σοφακι ακουμε ακριβως την ιδια μουσικη!! μαλαμας-ιωαννιδης κ ξερο ψωμι!! ειδικα αυτη η πριγκηπεσα..πω πω...μονο τετοια ακουω κ ειμαι κ σπαστηκια κιολας δεν θελω τιποτε αλλο! χι χι χι

ειστε ολες καλα διαβασα εκτος απο μια που συγνωμη δεν θυμαμαι ποια ηταν με το συναχι που ευχομαι περαστικα!!

εμενα ο γιατρος δεν μου απαγορεψε να βαψω μαλλια αλλα μονο ανταυγειες κ μονο μετα τον 4ο κ αφου εχω ανοιχτα φυσικα μαλλια τα αφησα κ εγω κ αποφασισα να τα βαψω τωρα το ιδιο μου ειχε πει κ για τα νυχια μετα τον 4ο.αλλα αν ηθελα να τα βαψω δεν μου ελεγε τιποτα απλα παντα μου ελεγε οτι βασει της βιβλιογραφειας τα πραγματα ειναι ετσι αλλα εσυ αποφασιζεις αν θελεις η οχι..τεσπα εγω τωρα τα κανω ολα..κουραστικα να ειμαι απερηποιητη τοσο καιρο κ συνεχεια με μια κοτσιδα!

εγω κοριτσια τον τραχανα τον κανω κ μονο του με σπιτικο ζωμο κ πολλες φορες βαζω μεσα κ διαφορα λαχανικα η εντελως σκετο μονο με ζωμο αλλα βαζω κ στο φαγητο με το κρεας γιατι δενει καλυτερα το φαγητο κ του αρεσει πιο πολυ! το κανω δηλαδη με διαφορους τροπους αναλογα τα κεφια!!

στελνω πολλα πολλα φιλακια σε ολες!! κ στα λουλουδια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω εκανα ενα εκατομμυριο ορθογραφικα αλλα δεν προλαβαινω να διορθωσω!

κ εγω χρησιμοποιω στρατα στην αρχη εκανε σαν της σοφουλας δεν του αρεσε καθολου αλλα τωρα την ευχαριστιεται πλεον.τον αφηνω κανα μισαωρο με μια ωρα καθε μερα κ πλεον πηγαινει κ μπροστα γιατι πριν ολο οπισθεν δουλευε το μαναρι μου κ πλαινο!! :D τωρα πηγαινει τρεχοντας!!!

φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΑ ΑΝΑΡΡΩΝΟΥΝ!!!

ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΡΟΚ ΜΕΧΡΙ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ!!!ΑΑΑ ΕΞΑΙΡΩ ΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΠΑΙΞΕ ΜΟΝΟ 45 ΛΕΠΤΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΑΜΕ! ΔΕ ΧΟΡΕΥΩ Κ ΔΕ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!ΤΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΧΟΡΕΥΩ!!!ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ Κ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ!!!1.ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ 2.ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΨΟΥΡΟΤΡΑΓΟΥΔΑ-ΝΤΑΛΓΚΑ ΚΑΙ ΣΕΒΝΤΑ!!!

ΕΓΩ ΤΡΑΧΑΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΖΩΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ!!!Κ ΒΑΖΩ ΨΩΜΑΚΙ!!!

ΟΤΑΝ ΤΡΩΝΕ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ???

ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΦΑΓΕ 150ΜΛ ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΜΙΣΟ 75ΜΛ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΣΑΡΑΝΤΑΛΕΠΤΟ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΡΕΜΑ Κ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΑ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ!

ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΛΑΣΜΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΟΧΙ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ Κ ΕΓΩ ΧΑΛΙ ΕΧΩ!!!ΣΤΡΩΣΕ ΤΑ ΠΑΖΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΑ ΩΣ ΠΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΞΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΟΛΗ ΜΕ ΛΕΓΑΝΕ ΤΡΕΛΛΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΚΟΥΦΙ, ΤΗΣ ΤΟ ΦΟΡΕΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ...ΠΡΙΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΡ ΠΟΥΡ Ο ΚΟΛΛΑΡΙΝΓΚΟΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ!!!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ Κ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!!!

ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ!!!ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα απο εμας

τι κανετε ? Εμεις ειμαστε λιγακι καλυτερα και βγαλαμε κ 3ο δοντακι ..Ολα μαζι τα εχει η καημενη κ εχει χασει τον μπουσουλα ..Σημερα εφαγε λιγακι φρουτοκρεμα παραπανω , ουτε αγγιξε μεσημεριανο κ ηπιε περιπου 70μλ γαλα ..Θελω να πιστευω οτι θα ληξει η απεργια πεινας κ θα επανελθει σχετικα γρηγορα ..Κατα τα αλλα παιζει σκαρφαλωνει στριγγλιζει καβαλαει τις αδερφες της ..Εχει καλυτερη διαθεση το κοτοπουλακι μου κ ελπιζω να περασει γρηγορα ολο αυτο..

Εβγαλα κ το χαλι των κοριτσιων στο μπαλκονι να φυγει αυτη η μυρωδια κλεισουρας κ ναφθαλινης , θα το βαλουμε το απογευματακι και θα κανουμε ξαπλες ..Θα αμολησω κ την Αριαδνη πανω για εξερευνηση ..

Απο Δευτερα θα επισκευτουμε με τις κορες μου το κομμωτηριο ετσι για να σουλουπωθουμε λιγακι μιας κ τα κοριτσια σε λιγες μερες ξεκινανε επιτελους τον παιδικο ..Την Αριαδνη θα την παρω μονο για να βλεπει ..αλλωστε βγαζουμε δοντια μαλλια ομως ?

Αχ παω να πλασω μερικα μπιφτεκακια λαχανικων για το βραδυ , ο Νικος κ τα παιδια τρελαινονται .. βρηκα μια τελεια συνταγη αρκετα ελαφρια , απο μια πρωην συναδερφο μου

Φιλια πολλα σε ολες

Σαν να χειμωνιασε κ στα μερη μας μου φαινεται ..μπρρρ κανει κρυο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

λοιπον τα νεακια μας ειναι οτι τα αυτια του ειναι μια χαρουλα,ειναι πολυ γλυκια με το παιδι η καινουργια γιατρος κ τον βρηκε κ τον Βασιλη πολυ καλο,ειναι λεει μεγαλο μωρο κ δεν ειναι πολλα τα κιλακια του γιατι ειναι γενικα ανεπτυγμενος κ μεγαλοσωμο αντρακι!! ειμαι 11,090 κ 77 ποντους κ το κεφαλακι του 47.αντρακλας!! :D

το κακο της ειναι μονο με τον θηλασμο μου την ειπε λιγο για την συχνοτητα που θηλαζει οτι πρεπει να τον αφηνω να κλαιει λιγο για να αραιωσει τα γευματα του κ οτι του δημηουργω εξαρτηση ετσι κ κανω κ κακο σε μενα γιατι κουραζομαι πολυ κλπ αλλα δεν μπορω να αφησω να κλαιει το μωρο επειδη θελει να πιει γαλα...αν ειναι δυνατον! τα ιδια περιπου μου ειχε πει κ ο δικος μας γιατρος...δεν καταλαβαινω ακομα κ στα βιβλιαρεια των παιδιων λεει οτι τα παιδια πρεπει να θηλαζουν τουλαχιστον μεχρι 12 μηνων κ οτι οι στερεες ειναι συμπληρωματικες του θηλασμου μεχρι κ 12 μηνων...οι γιατροι δεν τα διαβαζουν αυτα ηθελα να ξερω?? τεσπα..

Ευα μου χαιρομαι που ειναι καλυτερα η μικρη σου!!

που ειστε καλε ολες??? ααα κ να ρωτησω? που ειναι οι φωτο απο την συναντηση που ειχατε?? θελω να δω φωτο!!!!!!! αντεεεεεε

φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΡΧΙΖΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ!!ΕΜΕΙΑΝ!!ΤΕΣΠΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΕΙΝΑΙ 8460,ΕΒΑΛΕ 460 ΓΡ ΚΑΙ 70 ΥΨΟΣ,ΨΗΛΩΣΕ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ..ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ'ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ,ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑ'ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕΛΛΟΝ..ΣΑΛΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ,ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ..ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ..ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες τι μου κανετε??Εγω ενα πτωμα, δουλευα και σημερα!!Αντε αυριο μερα ξεκουρασης!Γενικοτερα η εβδομαδα αυτη θα ειναι πιο ευκολη αφου ειμαι 6.30-13.30 και θα εχω ολη τη μερα να περασω με το λουλουδακι μου!!Η ζουζου κοιμαται αν και το 5ο δοντακι που εσκασε μυτη μας εχει ταραξει το βραδυνο υπνο και 2 μερες την κοιμιζω μαζι μου!Ελπιζω να ηταν φαση και να περασε...αν και μεταξυ μας μου αρεσει τοσο πολυ να κοιμομαστε μαζι!!! :x

Μπραβο Σοφακι ο παλικαρος!!!Ωραια και τα νεα για τα αυτακια!!

Ευα αντε πες μας την συνταγη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δημητρουλα κουραγιο με τις δουλιτσες!Βρε ακομα του δινεις νουνου???(το διαβασα στο προηγουμενο ποστ σου) Δεν κανει!!!Συγνωμη που το τονιζω αλλα πολλες φορες κανουμε λαθη χωρις να το θελουμε!Αν θυμαμαι καλα μετα τα 2 χρονια δινουμε εβαπορε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΕ,ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΕΓΩ..ΕΔΩ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΙΟΜΑΣΤΕ(ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΤΣΙ)ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ..ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ NOULAC AYTO POY LEEI META TON 6 MHNA.KAI TON ARESE ΚΑΙ ΤΟ ΗΠΙΕ,ΕΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΡΕΘΕΙ..ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ,ΛΕΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ..ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ,ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΩ?ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΕΡΝΕΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΔΩΣ'ΤΟΝ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΓΑΛΑ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΄'ΓΑΛΑ 2ΗΣ ΒΡΕΦΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ' ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΤΙΜΟ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ...ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛΑ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΛΗ...ΕΙΔΙΚΑ Η ΑΘΗΝΑ!!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΨΩΜΙ!!!ΝΑΙ ΝΑΙ Κ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗ ΖΥΜΗ ΣΤΙΣ 10.30 ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΨΗΣΩ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ???

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΟ ΕΒΑΠΟΡΕ!Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΟΥΛΑΚ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΝΕ Η ΜΙΚΡΗ ΤΠΤ ΑΛΛΟ!ΑΛΛΑΞΕ 10 ΓΑΛΑΤΑ Κ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Κ ΝΟΥΛΑΚ ΜΠΑΣ Κ ΤΟ ΠΙΕΙ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΗΠΙΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΚ!!!ΑΡΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΙΝΕΙ...ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΕΒΑΠΟΡΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ???

ΣΟΦΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΩΡΑΡΙΟ!Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!

Ευτυχως μου περασε γρηγορα το συναχι...μου αφησε ενα βυχαλακι που καΙ που και ο γιατρος μου ειπε να πλακωθω στα τσαγακια. ~o)

Σημερα με την κορουλα μου τα περασαμε τελεια στο μαγαζι για πρωτη φορα.Ειχα βεβαια και την μια αδερφουλα μου για βοηθεια.Που θα αφηνα το παιδι αν εμπαινε κανενας πελατης?

Σοφακι αντρακλας με τα ολα του ο μικρος!Στο θεμα με τον θηλασμο και η δικη μου παιδιατρος μια απο τα ιδια μου ελεγε.Απλα με τον τροπο μου της ξεκαθαρισα οτι εαν θελω να την θηλασω θα την θηλασω και οτι την εχουμε να παρακολουθει την υγεια της μικρης .....

Και ο δικος σου Δημητρα μια χαρα ειναι!!!!!!Ασε ...τα δοντακια ειναιμια πικραμενη ιστορια!!!! :-s:-s:-s:-s:-s Οσο για το γαλα δεν το εχω ψαξει καθολου

Νανα τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται......εγω μολις τελειωσα με τις φρατζολιτσες μου και τα ψωμακια με κουκουναρι [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!Τι κανετε??Η μικρη παλι ξυπνησ εχθες ...ελπιζω να ειναι προσωρινο και οχι συνηθεια!Νομιζω οτι ειναι τα δοντια ομως γιατι της εδωσα ζεστο γαλα και ηρεμησε!

Δημητρα μου τα εβαπορε εχουν ζαχαρη για αυτο το λεω!Αλλωστε και απο τη γευση το καταλαβαινεις!Τωρα αν σου ειπε η γιατρος οκ κατι ξερει παραπανω απο εμενα σιγουρα!!

Νανα μου και εγω φτιαχνω ψωμι πολλες φορες, ειναι πανευκολο!Στο Κωστα αρεσει να κανω και φρατζολιτσες με φετα!!

Ιωαννα τι μαγαζι εχετε?(Sorry δε θυμαμαι)Καλη αρχη λοιπον :ymapplause::ymapplause::ymapplause: και εμενα ο αδερφος μου στο γραφειο του μπαμπα μου μεγαλωσε!!Ειχαμε και παρκο μεσα....το οποιο με ειχε σωσει μια φορα...ειχα ριξει και εγω ενα υπνο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΜΟΛΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑ ΣΠΙΤΙ, Ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΓΕ ΓΗΠΕΔΟ (ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ :o ) ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.

ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΕΛΗ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΠΩ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ, ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΕΣ. ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ. ΕΧΕΙΣ ΑΡΤΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ; ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΝΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΨΩΜΑΚΙ. ΕΜΕΝΑ ΟΣΟ ΖΟΥΣΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΖΥΜΩΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΤΟΙΜΟ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΑΙΝΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ Η ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ :(

ΕΜΕΙΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ. ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΣ ΕΔΩ.

ΙΩΝΝΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΔΑΝΑΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ;

ΣΟΦΟΥΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΙΝΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ! ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ;

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΟΥΛΑΚ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΧΡΟΝΟ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΑΛΑΤΑ. ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ....ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΜΕ.

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ. ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ ΔΕ ΓΕΝΝΑΤΑΙ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΠΟΘΑΡΡΥΝΟΥΝ ΟΛΟΙ. Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΘΗΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ 15 ΜΗΝΩΝ. ΘΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ, ΓΙ'ΑΥΤΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...