Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Γειά σας κουκλάκια...Τώρα πρόκανα η μαύρη να γράψω τίποτα. Εύχομαι στο Αριαδνάκι περαστικά. Κι εμένα όπως είχα γράψει και πριν μέρες είχε τρελή μυξοκατάσταση αλλά την παλέψαμε μια χαρά μόνο με ορούς και αναρρόφηση με Otrisalin. Υπομονή, είναι και ο σκ....καιρος αρρώστια σκέτη.

Έλενα ευχαριστώ για τις ευχές. Ο Λεωνιδάκος παιδαράς με τα όλα του....Άντε, και γαμπρός....

Σοφάκι μου υπομονή. Φάση είναι αυτή που περνάει το Αλεξάκι. Ο Γιώργος αυτό που λες μου το έκανε δυο τρεις φορές βράδυ την προηγούμενη εβδομάδα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αλλά μόνο εάν ξάπλωνα μαζί του στο μονό κρεβάτι χαλάρωνε. Μόλις πήγαινα να τον βάλω στην κούνια, ξύπναγε και άρχιζε τις σαχλαμάρες (γελάκια, πρρρρρρ με τη γλώσσα, να μου πιάνει τη μύτη και τα μαλλιά κ.λπ.). Αν τον έβαζα στην κούνια άρχιζε τη μίρλα. Τελος πάντων, το έκανε 2-3 φορές και τέρμα. Τώρα κάνει άλλο σχέδιο: Δε θέλει ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ να κοιμηθεί απόγευμα (όπως και πριν δηλαδή), με τη διαφορά όμως ότι κουτουλάει από νύστα. Η μαμά μου λέει ότι του λείπω και δε θέλει να κοιμάται για να παίζει μαζί μου. Διότι το πρωί και το μεσημέρι κοιμάται κανονικά, ακόμα και τα ΣΚ που τον βάζω εγώ για ύπνο. Τί να πω....Αυτό βέβαια έχει σαν αποτέλεσμα να τεζάρει από τις 9 αντί για 9:30 που κοιμόταν πριν. Δε με νοιάζει και πολύ γιατί είτε 9 είτε 9:30, ίδια ώρα ξυπνάει το πρωί (8:30).

Δήμητρα, τί πακέτο αυτό με το μπισκότο??? :o:o Προσοχή, προσοχή....Και εξήγησε στον άντρα σου ήρεμα ότι το παιδάκι δεν έχει οδοντοστοιχία αλα Νίκος Παπαδάκης (τί τεκνό...άσχετο). Τα κάνουνε μωρέ οι άντρες τα κουλά...όλοι τους λίγο-πολύ. Κι εγώ αυτά φοβάμαι γι΄αυτό πάω με το σταυρό στο χέρι που λένε και τα αλέθω όλα και γι' αυτό ο Γιώργος ρεμπελιάζει και δε μασάει....

Νανά μου, το πεπονάκι όπως λέει και ο Φιρφιρίκος είναι τύπος ζυμαρικού όπως και το σησαμάκι. Το λέει η συσκευασία, δεν το λέμε εμείς στο Νότο :lol::lol: Παρεμπιμπτόντως, αν και Νότια, τη λέξη "μπαμπατζάνικη" την ξέρω με μία μικρή παραλλαγή ως "μπαμπάτσικη". Είμαι διαβασμένη??? :D

Αθηνά, κι εγώ τη διάβασα αυτή την αρλούμπα για τη γάζα και τα δοντάκια των μωρών. Διότι, στη θεωρία όλα καλά είναι. Άντε όμως να τους ανοίξεις το στόμα και να καθαρίσεις τα δόντια.....Στα 100 μωρά πιστεύω τα 5 θα το δεχτούν. Εγώ το προσπάθησα και είχα την ίδια ακριβώς αντίδραση όπως το φουσκαλάκι σου. Θα πάρω όμως μία παιδική οδοντόβουρτσα, θα τη δίνω στο Γιώργο καθαρή να τη μασουλάει και όλο και κάτι θα καθαρίζει. Άσε που θα εξοικιωθεί με την πρακτική αυτή. Τί άλλο μπορώ να κάνω?

Όσο για την απαγόρευση, κι ο Γιώργος πλέον την ακούει και καταλαβαίνει. Απλά δεν υπακούει πάντα σε όλα. Δηλαδή, έχει καταλάβει και υπακούει στο να μην πειράζει ένα συγκεκριμένο ντουλάπι στην κουζίνα που είναι απαγορευμένο ή να ακουμπάει το φούρνο (ακόμα και σβηστό) αλλά δεν ακούει καθόλου όταν του λέω να μη βάζει τα χέρια στον κουβά του σφουγγαρίσματος. Προχτες παρά λίγο να βάλει στο στόμα τη σαπουνάδα από τον κουβά.

Άντε, πολλά είπα....Φιλιά πολλά σε όλες και στα μπεμπίνια και καλό ΣΚ. Ελπίζω να εχει καλό καιρό να βολτάρουμε λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΙΚΗ!! ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΚΑΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΚΙ ΕΓΩ. ;) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΥΠΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΑΠΛΩΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕΚΟΣ! ΧΤΕΣ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 8.30 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 6!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΚΤΟΠΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΝΥΣΤΑ, ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΥΣ ΨΩΦΙΟΥΣ ΚΟΡΙΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΕ ΤΗΣ ΓΙΝΟΤΑΝΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 7 ΚΑΙ ΞΑΝΑΞΥΝΠΗΣΕ 9.30 ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΣΥΝΝΕΦΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ (4.30) ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΣΟΦΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΑΛΕΞΙΑ. ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΑΠΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΔΩΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΙΑΧΤΙΑΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΗΝΙ ΚΟΡΔΟΝΙ. ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ; ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΒΛΕΠΕ ΚΙ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΤΗΣ; ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ, ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ :lol: ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; ΠΗΓΕΣ ΣΗΜΕΡΑ; ΠΗΡΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΣΟΥ;

ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑΣ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ :D ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ! ΔΕΙΤΕ ΤΟ!

ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!Τι κανετε?Επιτελους εχω internet!!!!!!!!Μετα απο πολλες μερες!Anyway...... #:-s#:-s

Ευτυχως η μικρη μου ειναι μια χαρα.Τελικα δεν ειχε απολυτως τιποτα!Τσαμπα η ταλαιπωρια για την Δαναη μου και το αγχος για εμενα!Την εξεταση (σαν υπερβολικη μανα οπως λεει ο Νικος ) την καναμε δυο φορες για να ειμαστε σιγουροι και να μην υπαρχει περιθωριο λαθους! ;) Και μεσα σε ολα εφυγαν εκτακτως τα πεθερικα μου (αρρωστησε ο παππους) οποτε το μπουμπουκακι μου το ειχα στο μαγαζι μαζι μου .Ευτυχως (ή δυστυχως, οπως το δει κανεις) δεν ειχε τρελη δουλεια και ευχαριστηθηκαμε περπατημα στο γκαζον.Κοψομεσιαστηκα(!!!!!!) Και μετα απο πολυ καιρο η Δαναη κοιμηθηκε το βραδυ χωρις να εχουμε μεταμεσονυχτια δραστηριοτητα i-)i-)i-)i-)i-)i-)#:-s#:-s#:-s#:-s

Περαστικα στα αρρωστουλια μας.....

Κικη μου καλοφωτιστος ο κουκλος σου!!!!

Καληνυχτα !!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμας ..

Επιτελους μετα απο δυο μερες τρελης βροχης στα μερη μας εβγαλε μια υπεροχη λιακαδα ..Μιλαμε για πολυυυυ βροχη ομως ..

Σημερα ειμαστε λιγακι καλυτερα , ευτυχως που ο ορος κ το ρουφιχτιρι κανουν καλη δουλεια κ τα χρησημοποιω ανα μια με μιαμιση ωρα ..Οποτε δεν προλαβαινει να μπουκωσει το μπουλουκακι ..Το αερολιν επισης το εχουμε ανα χειρας κ ας ελπισουμε οτι την γλιτωσαμε την αντιβιωση αυτη την φορα ..Αυτος ο τρελοαερας των προηγουμενων ημερων μας τρελανε κ τρομαζω στην σκεψη οποτε εχει νοτια για το τι θα τραβηξει παλι η Αριαδνη ..Γενικα οποτε εχουμε νοτια η μικρη μενει μεσα κ μαζι της κ γω για συμπαρασταση ..

ioanna78 , ευτυχως ενταξει η μικρη σου ..τελος καλο ολα καλα λοιπον !!

Κοριτσια εσας ποσους υπνακους κανουν την ημερα ? Η Αριαδνη τους εκοψε απο νωρις κ μονο τον μεσημεριανο εχει κρατησει ..Αλλα ειναι αρκετο αυτο ? Δεν κοιμαται κ την νυχτα ..

Θα τα πουμε αργοτερα , οι διδυμες εχουν στησει καβγα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΣΒΚ ΕΛΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΒΡΗΚΑΝΕ ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ???

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΔΩΜΑΤΙΟ , ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ! ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗΣ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΗ!

ΣΟΦΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ?

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΚΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΤΙ ΩΡΑΙ ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ,Ε?ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ..ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ..ΜΑ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΕΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ?ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ!!ΤΕΣΠΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΖΥΜΑΡΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΣΤΡΑΚΙ ΞΕΡΩ ΜΟΝΑΧΑ..ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ SUPER MARKET ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..Ο ΘΑΝΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ Η ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ?ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥΣ?ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΑΙΒΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΠΑΝΑΕΙ..ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΜΗ...ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟ ΤΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΑΤΙΜΑ?ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΛΑΡΩΣΑ ΤΩΡΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΚ; ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΑΠΟ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕ 38 ΠΥΡΕΤΟ, ΧΘΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ 6 ΑΝΕΒΑΖΕ 37,5-38 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ 38,7 :(:(:( ΔΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ, ΣΥΝΑΧΙ Ή ΒΗΧΑ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ, ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ 38,7. ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΑΡΗ, ΔΕΝ ΜΕ ΧΟΝΤΡΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ. :(:(

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ! ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΕΥΚΟΛΑ.

ΕΥΑ ΜΟΥ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ. Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ; ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11/12 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5-5.30. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΕΙ ΣΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ. ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ. ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. ΟΥ ΤΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΑΫΠΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΤΟΥΣ.

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΣΕΙ Ο ΠΑΛΙΟΠΥΡΕΤΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!Τι κανετε?Εμεις καλα δοξα το Θεο!!Το λουλουδι κοιμηθηκε!!Θα το αποχωριστω το μαμουνακι μου για μια ημερα :(:(:( θα παει στη μαμα μου γιατι το λατρεμενο μου αφεντικο μου αλλαξε παλι βαρδια και ο Κωστας (ευτυχως βεβαια) εχει πολυ δουλεια αυτες τις μερες!!Μου λειπει ηδηηηηηηηηη!!!!!

Αθηνουλα μου περαστικα στο μπιζου!!!Φιλακια γλυκα να της δωσεις!!

Νανα δεν κοιμαμαι μαζι της απλα εκεινη τη μερα αναγκαστικα πηγα και ξαπλωσα διπλα στην κουνια μηπως ηρεμησει!Παντως το παραδεχομαι κανω το λαθος οταν ο Κωστας δουλευει απογευμα και ειμαστε μονες μας κανουμε αγκαλια και νανι μαζι στο κρεβατι μου...ξερεις αυτο που κολλαμε τις μουσουδες μας :x:x:x και καλομαθαινει η κυρια!!

Ευα μου αντε να περασει γρηγορα και αυτο!!

Κικη γειτονισσαααααααααααα!!!Συναντηθηκαμε την Κυριακη στην εκκλησια!!!Μη ζηλεψετε δεν πηγαμε για καφε γιατι ημουν σα την κυρατσα...φορμα του Οθωνα απο πανω και κλαμερακι στο μαλλι!!! :lol::lol::lol::lol: Κραξε με Γιαδικιαρογλου...κραξε με!!!Κοριτσια ποσο εχει ψηλωσει ο Γιωργαρος!!!Παντως Κικη μου δεν ηθελα να τον πληγωσω τον αντρα σου....ο Γιωργος δεν του μοιαζει!!!!Αλλα οταν λεει ολο καμαρι "Με γνωρισες απο το γιο μου"...τι να πεις!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελενα μου ολα καλα???

Παω να μαγειρεψω!Φιλακια!!Ματςςςςςςςς Μουτςςςςςςςςςςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και καλή εβδομάδα....(καλέ Αθηνά, έγραψες καλό μήνα και σκιάχτηκα....λέω "δε μπορεί, ζω σε παράλληλο κόσμο με τα νεφελίμ κ.λπ.) μουαχαχαχαχα.

Ιωάννα τέλος καλό όλα καλά με τη Δανάη. Πολύ χαίρομαι.

Δήμητρα, κι εμένα κοπανάει το κεφάλι του στην κούνια καμιά φορά αλλά όχι δυνατά. Το κάνει 5-6 φορές και μετά κοιμάται. Κι εγώ τον έχω μαλώσει αλλά το ξανακάνει, οπότε απλά του πιάνω μαλακά το κεφαλάκι, του λέω "δε χτυπάμε τον εαυτό μας αγάπη μου, τον αγαπάμε και τον προσέχουμε" και του αλλάζω θέση. Δεν είναι τίποτα, έχω διαβάσει ότι σε αυτή την ηλικία τα μωρά τεστάρουν τον εαυτό τους. Αν πονούσαν τα ταρζανάκια μας, να'σαι σίγουρη ότι δε θα το έκαναν. Και κάποια στιγμή θα το κόψουν.

Αθηνούλα και Εύα, περαστικά στα νινιά σας. Αθηνά, αν μιλήσεις με παιδίατρο, πες τί σου είπε, μπας και η Γλυκεριάννα έχει καμιά γαστρεντερίτιδα ή είναι κάτι πολύ απλό όπως δοντάκι.

Σοφάκι γειτόνισσα, μια χαρά ήσουν στην εκκλησία βρε...Δεν είδες εμένα με το παντελόνι της εγκυμοσύνης (ντροπή μου). Και η Αλέξια...μια γλύκα, μασούλαγε το αντίδωρο, χαχαχα λιγουρίτσα. Όσο για τον άντρα μου, δεν έχει πρόβλημα με το σε ποιον μοιάζει το παιδί, απλά όλοι λένε ότι του μοιάζει και το έχει εμπεδώσει πια. Είσαι η μόνη που λέει το αντίθετο - προς μεγάλη μου στενοχώρια γιατί αν μοιάζει σε μένα, θα έχει μια μυτόγκα άλλο πράγμα :mrgreen:

Χα, την Κυριακή το μεσημέρι τον καθήσαμε ωραία ωραία στο καρεκλάκι του μαζί μας στο τραπέζι, του δώσαμε και λίγο ψωμάκι και ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΜΑΣΟΥΛΗΣΕ!!!! Επιτέλους, ο γιός μου ξετεμπέλιασε, χιχι. Και να φανταστείτε ότι στην εκκλησία, το ίδιο πρωί, έκανα να του δώσω λίγο αντίδωρο και δεν ήθελε με τίποτα. Του έδωσα και 2-3 σπυράκια φακή να δοκιμάσει και έκανε μμμμμμμμμ :P Άντε, καλά μασουλήματα τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ!!!!!!!!!! ΚΙΚΗ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΕΓΡΑΨΑ :oops::oops: ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΞΕΝΥΧΤΙ :( ΠΗΡΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ. ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΠΙΣΤΗ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΛΛΟΓΗ ΟΥΡΩΝ.....ΧΑΛΑΣΑ 5 ΟΥΡΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 4.30 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΑ ΕΙΠΑΤΕ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΑ;;; ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ; ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟ FACE ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ. :?

ΣΟΦΑΚΙ 1 24ΩΡΟ ΧΩΡΙΣ ΑΛΕΞΙΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΑΙΩΝΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΜΕΝΑ :( ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ .......ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ (ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΩΣΤΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ) ;):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά με όλη μου την καρδιά ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. Εύχομαι να είναι μία βλακεία και μισή (δόντι π.χ.).

Μου έδωσες πολύ θάρρος που λες ότι ο Γιωργος μοιάζει του άντρα μου. Πήρε από μένα το ταμπεραμέντο, μην πάρει και το λουκ. Από μαλλί πάντως, είναι δικό μου 100% (ανεκδιήγητο...κάθε πρωί σαν τρελοεπιστήμονας).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ :(:(:(:(:( ΕΝΤΑΞΕΙ.....ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΜΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ...ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΤΗΣ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ.......ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ. ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια και μπεμπακια!!!!

Αθηνα μου περαστικα .....Ελπιζω να το ξεπερασετε γρηγορα......Οντως αυτα τα σακουλακια ειναι μπελας!Ασε που καταλαβαινουν τα πιτσιρικια και δεν κανουν τσισα γρηγορα!

Ευα μου περαστικα και στην μπουμπου σου....

Εγω απο την επομενη εβδομαδα θα την εχω στο μαγαζι μαζι μου..τα πεθερικα μου πανε για ελιες τουλαχιστον μεχρι τα μεσα Δεκεμβρη.Και πλεον δεν θελει να καθομαστε...περπατημα και μονο περπατημα!!!!!Ευτυχως κοιμαται μεχρι τις 5:30 και προλαβαινω να κανω καμια δουλεια ,οταν γυρναμε σπιτι.Οσο για δοντια πονανε αλλα δεν εχουν φανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ...

Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!

ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΕΧΕΙ ΦΟΥΛ ΦΟΥΛ ΦΟΥΛ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΕΠΙΡΕΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΧΡΥΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!ΤΑ ΣΑΚΚΟΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ Κ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ? ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΞΗΣ ΛΑΘΟΣ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΤΟ ΣΑΚΚΟΥΛΑΚΙ ΕΠΛΕΝΑ ΤΟ ΠΟΥΤΑΚΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΕΡΟ Κ ΣΚΟΥΠΙΖΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ,ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΗ!

ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΜΕ ΣΑΠΟΥΝΑΚΙ, ΝΑ ΞΕΠΛΕΝΩ Κ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΩ-ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΜΕ ΚΑΘΑΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ -ΑΛΛΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ- ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΗ!Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΣΟΦΑΚΙ -1. Ο ΟΘΩΝΑΣ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!

2.ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΤΟ ΚΛΑΜΕΡ ΟΜΩΣ???Η ΗΛΙΚΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΕΡ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ Ε???

ΚΟΚΟΡΑΚΙ...ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΤΑ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΣΤΟ FB...

ΤΟΝ ΓΙΩΡΙΚΑ ΔΕ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΑΛΛΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΑΝ ΖΟΥΓΚΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΕΥΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ????

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟΥΛΙ, ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΝΑ 37,8. ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.

ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΥΡΕΤΟ. ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΤΡΕΧΕ, ΑΠΛΩΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΑΜΕΣΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ. ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ, ΦΡΕΣΚΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΛΛΗ 1 Ή 2 ΦΟΡΕΣ. ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΡΑΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ. ΕΙΧΕ ΠΥΡΕΤΟ Η ΣΙΣΣΥ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ; ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΨΗΝΟΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ.

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ; ΝΑ ΤΑ ΕΚΤΑΣΤΟΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Χθες βραδυ σχολασα και πρωτη φορα δεν ηταν σπιτι η Αλεξια!! :( Η μαμα μου λεει κανω σαν υστερικη!!!Κανω???Οκ δεν ειμαι η μονη μανα του κοσμου!!Η κουμπαρα μου ας πουμε αφηνει το μικρο της και μια εβδομαδα στη μαμα της (Σαλαμυκονος) τι ειναι αυτη ....λιγοτερο μανα απο μενα....δεν νομιζω!!!Τα λεω να τα ακουω!!!Χειροτερη απο το Κωστα γινομαι!!! :D:D:D

Αθηνουλα στα ειπα κ απο την "αλλη" περαστικα να φυγει και να μην ξαναερθει η ουρολοιμωξη!!Στειλε μας νεοτερα απο το μπιζου!!

Νανα το κλαμερ λες ειναι για πιπινια???Ενα μικρο ηταν μωρε!!!Ο Οθωνας παει 1η γυμνασιου αλλα ειναι γεματουλης!!

Λοιπον δεν εχω δικαιολογια τωρα...πρεπει να κανω γενικη!!! :oops::oops::oops::(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη χρονια πολλλλλλλλλλλλλααααααααααααααααααααααα!!!!Ο,τι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμας

καταρχην να ευχηθω κ γω χρονια πολλα στην εορταζουσα , χιλιοχρονη κ με υγεια να χαιρεται την οικογενεια της .

athinouli περαστικα στο μικρο σου , ειναι της εποχης φαινομενα ολα αυτα πια , δεν υπαρχει παιδακι που να μην εχει συναχι , πυρετο , καταροη κτλ

Εμεις ειμαστε σαφως καλυτερα απο θεμα μπουκωματος κ ευελπιστω στις 22 του μηνα να ειμαστε εντελως καλα για να μπορεσουμε να κανουμε το προγραμματισμενο μας εμβολιο αλλα κ το αντιγριπικο μαζι .Καποια στιγμη νομιζω συζητουσαμε κατι αναλογο αν θα κανουμε η οχι στα μικρα .Κοριτσια το θεμα ειναι υποκειμενικο τελικα ..Για παραδειγμα εμεις πρεπει κ επιβαλλεται να το κανουμε στην Αριαδνη γιατι εχει μια ευαισθησια κ θα χρειαστει προφυλαξη .Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν θ'αρρωστησει κτλ ομως τουλαχιστον θα ειναι λιγακι πιο ηπια τα πραγματα.Απο την αλλη ειναι κ οι μεγαλες που πηγαινουν παιδικο οποτε αναγκαστικα χρειαζομαστε την επιπλεον προφυλαξη.Μιλησα με τον παιδιατρο μας ο οποιος μας προτεινε απο μονος του να γινει στην μικρη κ το αφησαμε υπο συζητηση για τις μεγαλες , μιας κ ειναι της αποψης οτι δεν πρεπει να επιβαρυνουμε τα παιδια με περιττα πραγματα..Δεν ξερω για να το λεει κατι θα ξερει ..Παντως επιμενει οτι σε ατομα που εχουν ευαισθησια ειναι απαραιτητο να γινεται ..Αυτο βεβαια ειναι κ στο χερι του καθε γονιου νομιζω ..

Κοριτσια η Αριαδνη μου κακαριζει .. :shock::shock: ειναι φυσιολογικο ?! Σημερα ολη μερα κο κ ο κο κο μου λεει ..Οπου να ναι την βλεπω να κανει το αυγουλακι ..

Επισης το μπουλουκακι εσκουζε παλι απο τις 0430 μεχρι περιπου τις 0600 σημερα το πρωι ..Υπεροχη νυχτα περασαμε παλι ..Θεε μου ποτε θα ξεφυγει απ΄αυτη την κατασταση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ , ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ΧΑΟΣ!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΞΥΠΝΑΝΕ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΙΚΡΗ?

ΕΜΕΝΑ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΑΤΑΤΑ ΑΜΠΑΜΠΑ ΚΤΛ

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!

ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΥΓΓΕΝΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΑΥΤΗ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΑΚΚΟΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ!ΛΙΓΟ ΣΤΡΑΒΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙΣ ΑΛΕΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΣΟΦΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ...ΚΛΑΙΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα

τι κανετε , καμια δεν ειναι δω ..ολες για ξεκουραση ε ? Αχ θεε μου μακαρι να κοιμηθει σημερα η μπουλουκα μηπως κ ξεκουραστω κ γω λιγουλακι ..

Κοριτσια μ'εχει πιασει μια χριστουγεννιατικη διαθεση αλλο πραγμα ..Φταινε κ οι μεγαλες μου κορες που τραγουδουσαν σημερα ολη μα ολη μερα τον Ρουντολφ το ελαφακι , ηρθε κ εδεσε το πραγμα ..

Ποτε θα στολισετε για χριστουγεννα ? Εγω την Δευτερα λεω να βαλω μπρος ομως πρεπει να λυσω κ καποια πρακτικα ζητηματακια οπως το που θα βαλω το δεντρο μακρια απο το πεδιο δρασης της μανταμ Αριαδνης η οποια γυρναει το σπιτι ολο ποτε μπουσουλωντας κ ποτε ορθια πιασμενη απ'οπου βρει..

nanabill , οι μεγαλες μου ειναι φορες που τις ξυπναει αλλα επειδη εχουν γινει τελικα πολυυυυ υπναρουδες γυρνανε πλευρο κ ξανακοιμουνται :lol: Μερικες φορες ομως ψιλογκρινιαζουν κ αυτες οι καημενες δεν ειναι οτι καλυτερο μεσα στον υπνο να ακους κλαμματα ..Πως θα το στρωσω αυτο το μπουλουκακι ..Μαλλον ξερω πως να το στρωσω ομως σκεφτομαι κ τις αλλες δυο ..

Αχ καληνυχτα σας ευχομαι , καντε μια ευχη κ για μενα μηπως κ κοιμηθουμε λιγακι σημερις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΗΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ. ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ.

ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗΣ ΟΡΜΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΡΕΞΙΑ ΤΗ ΣΙΣΣΥΣ. ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΨΗΝΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ, ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ. ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ.

ΕΥΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ; ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ; ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ :lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΝΑΝΟΥΡΙΖΩ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΤΟ "ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΑΡΙΟ" ΚΑΙ ΤΟ "ΕΛΑΤΟ" :lol: ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΩ ΑΥΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΠΛΕΟΝ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΣΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ :D ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΗ. ΑΝ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ :P[smilie=tongue2.gif] ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΩ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ [smilie=violent1.gif] ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ, ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΚΛΑΥΤΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΣΩ ΜΗ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ [smilie=sad2.gif] .......ΞΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΧΡΙΣΟΤΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΑΝΑΠΟΛΥΣΕΙΣ!!!!!!!! ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ; ΑΧ!!!!!!!!!! ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=tongue2.gif] ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΤΕΝΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΩ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΦΤΑΝΕΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ [smilie=violent1.gif] ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΑΔΗ, ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΚΛΑΥΤΑ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΣΩ ΜΗ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΑΚΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ [smilie=sad2.gif] .......

αυτο το σκεφτομαι κ γω για το ταβανι ..αλλα αφου γλιτωσε απο την Σοφια κ την Νικη , διπλο μετωπο καταλαβαινετε ..Θα δουμε πως θα την βολεψουμε αυτη την φορα ..

Κοριτσια παλι τα ιδια το μπουλουκακι :?:? Τωρα το καινουργιο μας θεματακι ειναι να ξυπναμε γυρω στις 0330-0400 κ μεχρι να πιει το πρωινο γαλα γυρω στις 0530-0600 εχουμε απολυτη κ τρελη γκρινια , στριγγλιζει κτλ .Μετα βεβαια κοιμαται μεχρι τις 9 αλλα εγω τι να το κανω που το εγερτηριο μου ειναι στις 7 για να ετοιμασω τις μεγαλες κ να τις παω στον παιδικο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλες τις μανούλες...Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας κορίτσια, και σας εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να είστε πάντα καλά, χαρούμενες και ευτυχισμένες με τα μπεμπάκια και τους αντρούληδές σας...Πάντα υγεία και χαρά στα σπίτια σας.

Αθηνούλα μου, στενοχωρήθηκα με τη Γλυκεριάννα. Μην ανησυχείς όμως, πολλά παιδάκια παθαίνουν ουρολοίμωξη. Είναι επώδυνο αλλά με αντιβίωση περνάει. Υπομονή. Είδες όμως που το φουσκαλάκι είναι ήδη καλύτερα? Να της δώσεις πολλά πολλά φιλάκια από μένα και να της πεις περαστικούλια.

Εύα, ελπίζω να κοιμήθηκες καλύτερα απόψε. Θα στρώσει το Αριαδνάκι, πού θα πάει...Πάλι καλά να λες που οι μεγάλες δεν ξυπνάνε κι αυτές και να έχεις το τρίο στούτζες να κλαίει νυχτιάτικα (ξέρεις, πάντα προσπαθώ να βλέπω τη θετική πλευρά αλλιώς....καλά κρασιά). Υπομονή κορίτσι, ολα θα πάνε καλύτερα σύντομα.

Σοφία, κι εσύ θες γενική? Εγώ να δεις....αλλά με το Γιώργο μέσα στα πόδια μου ΠΩΣ??? Σκέφτομαι να του κολλήσω ένα σφουγγαρόπανο στην κοιλιά και από ένα swiffer σε κάθε χέρι και πόδι μπας και τόσο τρέξιμο τουλάχιστον έχει και ένα αποτέλεσμα. Καλό εεεεε??? Επίσης μπορώ να κάνω μετατροπή στην περπατούρα ώστε να ρουφάει τη σκόνη (αλά σκούπα Philips).

Όσο για στολισμό Χριστουγέννων....Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω ένα μικρό δεντράκι και να το βάλω πάνω στην τραπεζαρία γιατί δε νομίζω να επιβιώσει το μεγάλο δέντρο στο πάτωμα. Ο καημένος ο Γιώργος σίγουρα θα πηγαίνει να πιάνεται για να σηκωθεί και θα του έρθει όλο το δέντρο κολάρο. Άσε που κλείνει ένα τμήμα του σαλονιού στο οποίο ο Γιώργος παίζει (ε, δεν είναι και 300τ.μ. το σπίτι :cry: ). Άρα, μάλλον σε μικρό δεντράκι (ή και καραβάκι, γιατί όχι? Ελληνικότατο) θα προσανατολιστώ φέτος και τον υπόλοιπο στολισμό του σπιτιού κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες, τι μου κανετε???Εμενα το κεφαλι και οι σκεψεις μου ειναι μια χιονοθυελλα!!Τα προβληματα στη δουλεια ολοενα και πυκνώνουν!Προσπαθω να κρατηθω, ασχετα μετα τα παραπονα που κανω σε εσας, να μην αντιδρω και να προσπερνω καθε τι που μου βγαζει ο Μιχαλης!Το θεμα ειναι πως ειναι ξεκαθαρο πια...εγινα μανα δουλευω 7ωρο και δεν του κανω!Θελει πισω το παλιο κοροιδο...οτι μερα...οτι ωρα!!Ακουστε ατακα..."Θελουμε τους εργαζομενους στρατιωτες"!!!!Σιγα ρε Μιχαλακη χαλαρωσε λιγο!!!"Ανα πασα ωρα κ στιγμη να μπορουν να εξηπηρετησον την εταιρια"

Καλα καταλάβαινετε!!!Χθες φυσικα μου το ειπε ευθεως "αυτη τη στιγμη βλεπω μια μαζα ολους τους αλλους κ εσενα χωρια!!"Δημιουργω προβλημα!!!!Τελος παντων το θεμα ειναι τωρα το εξης τι κανω????

Μου προτεινε να βρουμε μια λυση να με απολυσει και να μπω στο ταμειο ανεργιας!!Πρεπει να συναντηθω με το λογιστη μου να μου πει ακριβως τα δικαιωματα μου!!Καλα αν φυσικα το κοιταξω απο θεμα νομου ειναι παρανομος σε ποοοολλα αλλα δεν ειμαι ο ανθρωπος που κανει καταγγελιες στην επιθεωρηση!Αν ηθελα φυσικα....θα με πληρωνε χρυση!!!Ο Κωστας ειναι εξαλλος!!Του τα παρουσιαζω πιο light για να μην ερθει απο εκει....ποσο θα το καθυστερησω δεν ξερω!!Τι στο κσλο νσ κσνω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...