Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

ΗΡΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ειχα αιματακι κ εμεινα στο κρεβατι 2 εβδομαδες γι αυτο κ χαθηκα! Το αιματακι δεν ειχε σχεση με τα μωρα,εσπασε απλα ενα αγγειακι στη μητρα!

Ειμαστε και οι 3 και σημερα μαθαμε οτι τα lollipopakia ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!

Παω να σας διαβασω!!! Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λολλι μου επιτελους...Ελπιζω να ειναι ολα καλα τωρα,ακριβως το ιδιο ειχα παθει και εγω το καλοκαιρι..ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ευχομαι να εχεις καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης κοπελα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop συγχαρητήρια για τις κοράκλες σου!!! Χαίρομαι που είστε κ οι 3 καλά!!!Έυχομαι να είναι όλα καλά για το υπόλοιπο τησ εγκυμοσύνης σου!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Που ειστε; Ακομα κοιμαστε;;;

Ωραιος τροπος!!!!!! Τωρα που μπαινω να με αφηνετε μονη μου!!!!! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Αντε....μαζευτειτε ομορφες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι!! τι κανουν ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ? :D

λοιπον εχειτον ψοφο της χρονιας!! μιλαμε για το αισχος με ηλιο ταληρο και κρυο- οοοοτι σιχαινομαι!

και μολις ντυθηκα να βγω βολτιτσα- το θεμα ειναι οτι με στενευουν τα ρουχα μου- θα σκασω!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες !!!

τυχερουλες με την κρυαδουλα ... σας ζηλευω γιατι Αθηνα εχει δροσουλα αλλα μεχρι το μεσημερι σιγουρα θα εχει ζεστανει παλι... :(

καλα lollipopaki μια τελειοτητα οι πριγκηποπουλες σου !!! αντε με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας ! και ολες μας δηλαδη "βεβαιως βεβαιως"... !!! χιχιχι !

κοριτσια καπου στο facebook διαβασα οτι σε 77 μερουλες περιπου εχουμε ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και πολυ μου αρεσε !!!! πωπωωωωω... αντε να περναει ο καιρος !!!

[smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω ερημιες.......

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ ειπαμε να δροσισει αλλα το παρακανε!!!!Το....δαγκωσαμε απο το κρυο :D:D:D

Αχ κ αυτα τα χριστουγεννα......τι μου τα θυμισες; Πρεπει να παρω καινουργιο δεντρο και στολιδια γιατι περσι εσπασε η βαση του κριστμας τρι και το πεταξα!!!!

Στεναχωριεμαι που δεν θα μπορεσω να βγω να χαζεψω τα χριστουγεννιατικα και να διαλεξω τα στολιδια,λογω κατ οικον περιορισμο!!!

Κοριτσια εκανε καμια σας μετρηση τραχηλικου στομιου;;;

Εγω εκανα χτες....το μηκος του τραχηλου ηταν οκ αλλα εχει μια πολυ μικρη χαλαρωση....θα το παρακολουθησουμε κ θα δουμε τι θα γινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα και εδω μια απο τα ιδια ο καιρος...Για σημερα εχουμε γιουβαρλακους μιαμ μιαμ και η διπλανη μου στην οικοδομη εχει παπουτσακια και μου εχει σπασει η μυτη με την μυρωδια,σαν δεν ντρεπεται λιγο.. :evil::evil::evil::evil::evil: κοριτσακια 2 μερες με χωριζουν μεχρι να δω το μωρακι μου,αντε θα μετραω αντιστροφα και εγω σαν τους φανταρους.... [smilie=clock.gif][smilie=clock.gif][smilie=clock.gif] φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες ολα καλα διαβαζω ε!ετσι να πεταει η ομαδα μπραβο,λολι συνχαριτηρια για της κοριτσαρες σου!πηγα που λετε χτες κοριτσια και ψωνισα μερικα ρουχαλακια και 2 ζευγαρια μπαλαρινουλες για περισσοτερη ανεση γιατι στα δικα μου τα ρουχα ασφυκτιουσα,φυσικα ομως οχι σε μαγαζι με ρουχα εγκυμοσυνης γιατι ειναι φαρμακειο..μολις εφαγα την υπεροχη κοτοσουπιτσα μου και παω για νανακια φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammys love μεγια και εγω πηρα δυο φορεματακια πολυ ωραια απο το μαγαζι που ψωνιζα βεβαια εκει που φορουσα s-m τα πηρα l-xl και που ειμαι ακομα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχει γινει εμμονη το βαρος στην εγκυμοσυνη αγχονομαι συνεχεια μην γινω σαν γουρουνακι γιατι ειναι και ο σωματοτυπος μου τετοιος που εχω προδιαθεση ημουν απο τις γυναικες με πιασιματα παντα(μεσω βαρος πριν την εγκυμοσυνη 55-56 κιλα υψος 1,59),μεχρι τωρα στην εγκυμοσυνη εβαλα 4,5 κιλα,εσεις περιπου ποσα βαλατε?Ειχα ξεκινησει διατροφη το καλοκαιρακι αλλα τωρα δεν μπορω να την κρατησω εχω πολυ ορεξη βρε κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια αχ ΝΕΝΑ ειναι δυσκολο το ξερω κ το θεμα ειναι οτι ειναι αληθινη πεινα πρεπει να κανουμε κρατη γιατι ειναι πολυ δυσκολα να χαθουν μετα εξαρταται κ απο το σωμα κ το καλουπι καθεμιας αλλες γεννανε κ ειναι πιο αδυνατες απο πριν τι τυχη :evil:

ΛΟΛΛΑΚΙ τι ευχαριστα νεα κ ρωτουσαμε που ειναι το κοριτσι κ χαθηκε.κοριτσαρες κ 2 αδερφουλες ειναι σε διαφορετικο σακο ετσι καλα θυμαμαι?θα μοιαζουν κ τους 2 σας νομιζω.στις προβλεψεις ειμασταν μεσα η οχι?να προσεχεις.ο ανδρας σου τι ειπε ενθουσιαστηκε?φιλακια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLLO HELLO!!!

κοριτσια μου καλά ειστε όλες -μπράβο μπράβο!!

εγω πηγα μια πολυ ωραια βολτιτσα- ηπιαμε καφεδακι, μπηκα κ σε μαγαζι με μωρουδιακα- οχι για το δικο μας το νινι- για ενα δωρακι-

απο κιλά μπηκανε μπηκανε ! :shock: απο 50.5 εφτασα τα 56.5 -αρα μια εξάρα την έβαλα ήδη! αλλα ρε κοριτσια ολα αυτα ειναι πρηξιμο τα πιο πολλα- εγω ετσι νομιζω- γιαυτο και φευγουν μετα την εγκυμοσυνη.

κανει ψοφο σημερα- καλα που εχουμε πετρελαιο απο περυ κ το καιμε κανονικα! :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τσούπριτσεςς- δωστε βάση- θα σας φτιάξω τωρα!!

μολις διαβασα την λογικότερη των εξηγησεων -ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΟΥΚΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ!!!!!!!!!!!!!

το λοιπον----> ακουτε?????καθηστε- μην στέκεστε όρθιες!! :lol:

αν ο πλακουντας εχει θεση ΜΠΡΟΣΤΑ απο τη μητρα- ειναι δυσκολο να το νιωσουμε . επισης εξαρταται κ προς τα που 'κοιτάει' το νινι.

διαβασα οτι καποιες κοπελες που ρωτησαν τον γιατρο τους το ειπε.

και ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ η συγκεκριμενη εξηγηση--- το κραταμε!!!ε???ε??? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

lollipop, άντε βρε παιδί μου, επιτέλους σε ξαναβρίσκουμε κ μάλιστα με νεάκια!!! ώστε πριγκηπισσάκια, ε? όλα καλά! να σε ρωτήσω, αυτό με τον τράχηλο που είπες είναι ειδική εξέταση? στο είχε πει ο γιατρός ή όταν πήγες για τον καθιερωμένο υπέρηχο, ζήτησε να σε εξετάσει?

Κουκιδούλα, εμένα το βιβλίο που έχω για την εγκυμοσύνη αναφέρει ότι το εμβρυάκι μας το ακούμε στη διάρκεια της 18ης εβδ., κάτι που σημαίνει ότι υπολογίζω σε καμιά 10αριά μέρες. Βέβαια, οι γιατροί λένε και στην 20ή εβδ., οπότε έχουμε δρόμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demiee!!και γω το διαβασα αυτο για τις 18-20-22 βδομαδες- ειδικα αν προκειται για πρωτη εγκυμοσυνη.ουτε εσυ το ενιωσες?

πραγματικα εχουμε δρομο ακομη! το μπαρμπαδι μας παιζει κρυφτό!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli συγχαρητήρια κοριτσλακια τι τέλεια!!! Πω πω κορδελες, φιογκάκια, φρου-φρου τέλεια!!!!!!!!!!!

Lolli την εξέταση που έκανες είναι στανταρ εξέταση ή σου την έκανε για κάποιο ειδικό λόγο ο γιατρός?

Εγώ κορίτσια έχω ευτυχώς μέχρι τώρα πάρει μόνο 2 κιλά και ογιατρός είπε πως είναι ευχαριστημένος και να συνεχίσω έτσι. Το μόνο που έχω κάνει είναι από τότε που είμαι έγκυο σταμάτησα μαχαίρι τα γλυκά, και πραγματικά δεν με πειράζει καθόλου. Όπως μου είπε και ο γιατρός τα γλυκά δεν μας προσφέρουν τίποτα.

Εγώ σήμερα μαγείρεψα μακαρόνια με κιμά και τυράκι τριμμένο. Το ευχαριστήθηκα πολύ.

Κορίτσια Master Chef βλέπετε? Εγώ είμαι στην αμερική αλλά μέσω ιντερνετ βλέπω όλα τα Ελληνικά κανάλια. Μου αρέσει πολύ η εκπομπή την έχουν κάνει ακριβώς όπως το Αμερικάνικο.

Αντε αύριο αρχίζει και το Νησί, το βιβλίο πάντως ήταν πολύ καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia γεια σου!! μειναμε λιγες στο φορουμ οπως καθε ΣΚ!!

το masterchef το βλέπω εγω!! μαρεσειειιιιειιειιει!! :)

και το Νησι το εχω διαβασει- ωραίο ηταν- ευχομαι πραγματικα να βλέπετε η σειρα- γιατι οσο καλογυρισμενο κ αν ειναι- αν οι ηθοποιοι ειναι ...'ρομποτάκια' δεν μπορω ξενερωνω... (-|/:)

το Λολλακι ισως το ελεγξε ο γιατρος στον τραχηλο γιατι ειχε αιματακι. δεν ξερω αν παιζει ρολο που ειναι κ διδυμα. παντως τον τραχηλο τον μετραει ο γιατρος και απο τον υπέρηχο- ετσι δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοιλιτσες!!!!

Κυριακη σημερα και ειμαστε σαν διαλυμενη διαδηλωση!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλε, δεν ηθελα να σας βαλω σε σκεψεις με την μετρηση του τραχηλου :roll::roll::roll::roll: ....Ισχυει αυτο που ειπε η Κουκι.Η εξεταση εγινε επειδη ειχα αιμορραγια και λογω διδυμων(α ρε Κουκι ποσα ξερεις ;););) )

Νομιζω οτι πρεπει να υπαρχουν "ενδειξεις" για να προτινει ο γιατρος την εξεταση,οποτε μην το σκεφτεστε!!!!!

Κοριτσακια απο πιεση πως πατε;;;;;

Την Παρασκευη που πηγα στον γιατρο,μου μετρησαν την πιεση και ειχα 130/90...μου ειπε οτι ειναι εντος των ανωτερων φυσιολογικων οριων και γι αυτο τον λογο μου απαγορευσε δια ροπαλου το αλατι...... :(:(:(:(:(:(:(:(

Τελειως αναλατα φαγητα,οχι ψωμι,οχι τυρια κτλ...Ολο νοστιμιες δηλαδη :?:?:?:?:?

Ισως να ειναι υπερβολη,αλλα δε μπορω να παρακουσω τον γιατρο και να κανω του κεφαλιου μου :x:x

Εχει καμια αλλη τετοια "απαγορευση"; Θελω να μαθω πως την παλευει,γιατι ειληκρινα ψωμολυσσαωωωωωωωω......Βρηκα στο σουπερ μαρκετ ενα υποκαταστατο αλατιου αλλα θελω να ρωτησω πρωτα......Ουυυυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφ.

Την Τριτη θα παω για αιματολογικες και η Παναγια μαζι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Lolli μου η εγω θα παω δευτερα στο γιατρο και θα μου μετρηση την πιεση αλλα δεν νομιζω να εχω πανω απο 100/60 γιατι παντα εχω χαμηλη πιεση,το μονο που φοβαμαι ειναι τα αποτελεσματα του αιματος και φοβαμαι για σαχαρο αν και δεν τρωω πολυ γλυκα αλλα το φοβαμαι λιγο αυτο,δεν βαριεσαι οτι ειναι θα το παλεψουμε!!!!!!Πηρα επιτελους την αποφαση απο αυριο να ξεκινησω να τρωω πιο σωστα και ευτυχως θα εχω συμμαχο τον ανδρα μου θα ξεκινησουμε μαζι..Αυτα φιλααααααακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσουδια !!

κυριακατικη χαλαραδα εεε;;;

εδω Αθήνα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εγινε και λιγο γκριζος ο ουρανος, εχει κρυαδουλα και ...

βρεχει [smilie=toothy2.gif] !!!!!

ΤΕΛΕΙΑ !!!! αααχχχ πως μου αρεσει αυτος ο καιρος !!!

βρηκα ασχολια για την ερχομενη εβδομαδα μου : θα παρω υφασματα να φτιαξω στη ραπτομηχανουλα μου κουρτινα και ριχταρια για το σαλονακι μας !!!! αααντε να περνανε οι εβδομαδες...!!!

και επιτελους πρεπει να παω να παρω ενα βιβλιαρακι [smilie=read2.gif] για την εγκυμοσυνη ; για τα βρεφη ; κατι τελος παντων σχετικο για να περναω την ωρα μου...!!!

παντως μετα το τελευταιο ραντεβου μπορω να πω οτι εχω καταχαλαρωσει για την εξελιξη της εγκυμοσυνης... χαλαρααααααααααααα.... !!! [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια τι μου κάνετε? Δεν βλέπω κίνηση σήμερα μάλλον οι περισσότερες λόγω κυριακής έχουν πάει βολτούλες.

Εγώ κορίτσια πάντα ήμουν υποτασική οπότε και τώρα η πίεσή μου είναι οκ.

Χτες είχα ένα δύσκολο βράδυ με είχε πιάσει κάτι σαν ταχυκαρδία και μετά δεν μπορούσα με τίποτα να κοιμηθώ με πήρε ο ύπνος κατά τις 4 και ξύπνησα στις 8¨30. Όπως καταλαβαίνεται είμαι ένας ράκος. εγώ τις προηγούμενες μέρες κοιμόμ ουν 9 με 10 ώρες. Τι να πω που και που με πιάνει κάτι βράδυα και δεν κοιμάμαι. Το έχει καμιά άλλη κοπέλα αυτό τις περισσότερες βραδυές να κοιμάται πολύ και μετά να την πιάνει να μην κοιμάται. Όλα αυτά είναι πολύ περ΄΄ιεργα γιατί εγώ πριν την εγκυμοσύνη δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τον ύπνο, όπου και να με έβαζες κοιμόμουν.

Τι φάγατε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Μαράκι πολύ ζηλεύω που ξέρει ραπτομηχανή και φτιάχνεις πραγματάκια. Και μένα θα μου άρεσε, ειδικά τώρα με το μπεμπέ να μπορούσα να του φτιάξω κουρτίνες για το παιδικό δωμάτιο.

Πολύ χαίρομαι Μαρία που έχεις χαλαρώσει εγώ νομίζω θα χαλαρώσω μόνο όταν αρχίσω να το νιώθω το μωράκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia εγω ειμαι ετσι απο την αρχη- οχι με ταχυκαρδια αναγκαστικα, αλλα αν ανοιξει το ματι μου δεν κλεινει..και 3 και 4 και 5 κ 6 το πρωι...καααααθε βραδυ!σπάνια να μην ξυπνησω πριν το ξυπνητηρι στις 7.30 (για να παρω σιδηρο...)τ μετα βεβαια απ την τοση πολυ προσπαθεια να ξανακοιμηθω- μετα δεν μπορω να σηκωθω το πρωι! :shock:

Χθες το βραδυ- ετσι οπως ημουν ξαπλωμενη στον καναπε και βλεπαμε ταινια- ενιωσα σε καποια φαση ενα 'τακ'..'τακ'.. στη μητρα- και σαν να κουνηθηκε ολοκληρη....

ενιωσα πρωτη φορα ετσι-- νομιζω οτι μαλλον ηταν το μπαρμπαδοκουκιδελι μας. και το πρωι ενιωσα κατι τετοιο- αλλα φυσικα αν δεν το ξανανιωσω συντομα -δεν μπορω να ειμαι σιγουρη!!!

ησουν εσυ μικρο κλωτσομπεμπακι μου??? :?::?:

[smilie=icon_bounce.gif] [smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Η ανεβασμένη προλακτινη δεν σε αφηνει  να κανεις καλή ωορρηξία..  εγω είχα 32 μετά από δυο μήνες έκανα επανάληψη και ήταν πιο πανω πήρα χάπι για την ρίξω και έμεινα εγκυος  Επισης ανεβαίνει και από το άγχος μπορεις να επισκεφτείς έναν ενδοκρινολόγο λογικά θα σου βάλει επανάληψη και αν είναι πάλι πάνω ίσως σου δώσει χάπι.. είναι κάτι που διορθώνεται πάντως 😊  
    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...