Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια τι μπερδεμα κ αυτο με τις εβδομαδες κ το ποτε κλεινουμε ημερομηνια καθε μηνα με μπερδεψε εχθες.ειμαι 14 κ 7 με το μηχανημα κ ο γιατρος εχθες που τον ρωτησα μου ειπε οτι αλλαζω μηνα καθε 29 δλδ 29 σεπτ εκλεισα τον τριτο ουφ χαζεψα τουλαχιστον θα ξερω οτι καθε 29 θα κλεινω τον εναν κ θα παιρνω τον αλλον.Καλα αποτελεσματα κοριτσια για εσας που θα πατε σημερα ΓΙΟΥΛΑΚΙ-ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ.τι καιρος εδω θεσ/νικη μουχλα δεν σε κανει διαθεση για τιποτα κ οσο σκεφτομαι οτι θα βραδιαζει απο τις 5 τρελλαινομαι.εχουμε κ βαπτιση την κυριακη βαπτιζει ο κουνιαδος μου να δω τι θα βαλω καθολου δεν μαρεσει αυτος ο καιρος.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα σημερα τι εκπληξη μου εκανε ο ανδρας μου την παρασκευη ειχαμε επετειο κ σημερα μου εφερε ενα ρολοι γκιες με στρασακια πολυ ομορφο μεγαλο το ειδε η μικρη -ΜΑΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑς ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙς ΕΝΤΑΞΕΙ?-η καημενουλα μπορει να ζηλεψε ερχεται φιλαει την κοιλια μου με ρωταει χθες που ειναι το μωρο να το δω?δεν ειναι ετοιμο τις λεω εεε καλα δειξτο μου ειχε ο φακελος ενα μωρακι νεογεννητο να το τις λεω το εδειξε σε ολους να το μωρο μας ελεγε τι πλακα που χουν.

ΚΟΥΚΙΔΑ απο την αρχη ειπες οτι εχω κοριτσι για να δουμε θα βγεις αληθινη?μακαρι.μου ειπε να την κοψω, λεω γιατι νιωθω σιγουρια αρχισε να με κοροιδευει κ στο τελος μου λεει αμα το συνεχισουμε θα προκαλεσουμε ζημια στα επινεφριδια τοτε φοβηθηκα κ ειπα οκ.τωρα που κανω τις ενσεις στο ποδι κ θα μελανιαζω κ εκει για να ηρεμησει η κοιλια μου.δε βαριεσαι εγω ας ποναω αυτο να ναι καλα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!!!! Εγω σήμερα έχω πολλή δουλειά στο γραφείο και βαριέμαι!!!!

Κατα τα άλλα νιώθω μια χαρά. Πολύ περίεργο όλα τα συμπτώματα που είχα το πρώτο τρίμηνο έχουν εξαφανιστεί. Κι αυτό ώρες ώρες με ανησυχεί, ακόμα κι αν ξέρω ότι αυτό είναι νορμαλ.

Φιλάκια πολλά καλή σας μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκωμένες κοιλίτσες!

Ράνια, χρόνια σου πολλά!!!

Το σ/κ μου δεν ήταν κ απο τα τελειότερα... Είχα κάποιους πόνους από Σάββατο - απαλλάχτηκα μόλις σήμερα - και έτσι επίσπευσα το ραντεβού, δλδ από Πέμπτη πήγα εχτές. Όλα καλά με το λουκουμάκι μας, προφανώς οι πόνοι ήταν εντερικά ή της μήτρας που μεγαλώνει. :shock: Φύλο δεν φαίνεται πάντως.

Ο γιατρός μου έδωσε - εκτός από 1 σίδηρο κ 1 filicine - άλλο ένα σίδηρο το βράδυ κ ασβέστιο το απόγευμα. Κ φυσικά ξανά αίματος κ ούρων για μέσα Οκτώβρη. :roll:

Κ επειδή διάβασα λιγάκι από τα προηγούμενα, χαλαρώστε, πάρτε ανασούλες κ όλα θα πάνε καλά! Ειμαι της άποψης ότι όλα πρέπει να γράφονται, γι'αυτό άλλωστε είμαστε εδώ, όμως δεν πρέπει να κοιτάζουμε μονόπλευρα (δλδ να μην είμαστε μόνο απαισιόδοξες...). Ας κάνουμε το σταυρό μας κι ας έχουμε πίστη πως όλα θα πάνε καλά!!! [smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif]

Σαμάνθα περαστικά![smilie=icon_flower.gif]

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελουδια-

Γεωργία μωρε η μικρή σου ζηλεψε λιγακι ε? δεν πειραζει μωρε το καλο μου-το αγαπαει απο τωρα το νινι πάντως!

τωρα μου θυμισες τον ανηψιο μου- που ηρθε κ με ρωταει: "Θεια τωρα εσυ εχεις ενα μωρο στην κοιλια σου? "

"Ναι Μιχαλη"

"και που ακριβως ειναι και χωράει εκει μεσα?"

και του ειπα οτι το μωρο ειναι τοσο μικρο οσο το καπακι της κοκα κολα μεσα στην κοιλια μου (ηταν πριν βδομαδες η κουβεντα μας) και ο φουκαρας χαζεψε- μια κοιτουσε το καπακι μια κοιτουσε την κοιλια μου- σου λεει μας δουλευει αυτη? τι σοι μωρο ειναι αυτο σε τετοιο μεγεθος! :lol:

τωρα προσφατα ηρθε και μου ζητησε -αν γινεται να ειναι αγόρι και όχι κοριτσι για να παιζουν!

χαχα

τι γλύκες μωρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα με έκανες και γέλασα με το ανηψάκι σου και το καπάκι, αχ μωρε το μπερδεψες το γλυκούλι.

Υπέρηχο β επιπέδου σε ποιά εβδομάδα θα κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλιτσες !!!

καλα αποτελεσματα στους υπερηχους καλε !!!!!

εμενα με πηραν τηλ απο το γραφειο της γιατρου μου και επειδη θα λειψει το Σαββατο μου μετεφεραν το ραντεβου για ΜΕΘΑΥΡΙΟ yeeeeeeeaaaaaaaaaahhhhhhhhhh !!!!! [smilie=wav.gif]

και εγω 2 - 3 μερουλες εχω κατι πονακια κοντα στον αφαλο ... μαλλον θα "τραβαει" μεγαλωνοντας η μητρα ? θα ρωτησω...

επισης σιγα σιγα χαιρετω την υπνηλια !!!! επιτελους γιατι βαρεθηκα ολο ξαπλα !

εμας ο μικρος μας ανηψιος μαλλον εχει καλομαθει που ηταν το μονο αγορι και δεεεεε νομιζω να του αρεσει η ιδεα [smilie=boxing.gif] ...χιχιχιχι η αδελφή του παλι (και βαπτιστηρα μας) το περιμενει πως και πως για παρεα και παιχνιδια !

:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ΜΑρακι ποιος στη χαρη σου!! θα πας πιο νωρις αλλα και πιο νορμαλ ωρα(που λεει ο λόγος δλδ γιατι το 7.30 σημαινει οτι θα ξυπνησεις τι ωρα????)

ωραια!ταπονακια ειναι η μητρα που μεγαλωνει και σπρψχνει τα εντερακια- την πιανω και πραγματικα μου κανει πολυ μεγαλη εντυπωση ρε συ πως ανεβαινει!!κ που εισαι ακομα ε? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααααααααα!!!!! μολις γυρισα απο το γιατρο. ολα μια χαρα!!!!!!! δεν σταματησε ενα λεπτο να παλευει ο γλυκας μου!!!! ναι ναι ναι καλα διαβασατε..... :lol::lol::lol: ο γιατρος ειπε οχι με 100% αλλα το πιθανοτερο ειναι αγοριιιιιιιιιιιι!!!!!!!! πεταω πεταω αυτα!!!! :x:x:x:x[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=angel5.gif][smilie=angel5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΠΙΡΤΟΥΛΙΙΙΙ!!!χαχαχα

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ -εχεις χαζεψει έτσι???? μπραβο κοπέλα μου! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Γιουλακ τη νιωθω την μητρα γιατι οταν βαζω το χερι εχει μια παραξενη αισθηση- πολυ διαφορετικη απο οταν πιανω ας πουμε το εντεροστομαχο μου (πωπω τι είπα πάλι..μπρ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπ! Να ακόμη ένα αντράκι! Μπράβο spirtouli, όλα καλά με το ζουζούνι!!!

Εμάς βρε κορίτσια έχει μια περίεργη στάση: κεφαλάκι από αριστερή μεριά, κωλαράκι τουρλωμένο από τα δεξιά μου και κοιτάζει - έτσι όπως εμφανίζει ο υπέρηχος - προς τα κάτω. μόνο στην αυχενική, όταν το παραζούληξε για να το μετρήσει, γύρισε στην κλασική στάση υπέρηχων, δλδ προς τα πάνω. φυσικά έτσι που κάθεται, με τον ποπάκο, εννοείται ότι φύλο δεν φαίνεται ούτε γι΄αστείο!!! :D

αχ μωρέ το λουκούμι μας, τι καλά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ demie κατάλαβα πως ειναι- σας γυρισε την πλάτη δηλαδη ε? το ζζουζζουνι!! [smilie=alien.gif]

το δικο μας ειναι ανασκελα με το προσωπάκι φατσα καρτα- =:) σαν τα smilies εδω στα δεξια!!χαχα :lol:

πιστευω οτι ο γιατρος μου αν ηθελε θα το εβρισκε το φυλο στον προηγουμενο υπέρηχο αλλα απ'οτι καταλαβα δεν θελει πριν συμπληρωθουν οι βδομαδες για την β-επιπέδου!!

αχ, τον κακούργο!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χι,χι! σας κάνει "γυμνάσια" ο δόκτορας! εμάς πάλι κάνει "γυμνάσια" το λουκούμι μας! εδώ να φανταστείς το "κυνηγούσε" ο γιατρός μου για ν'ακούσει την καρδούλα κι αυτό όλο κουνιόταν! τελικά το καταφέραμε! αυτός που μου έκανε την αυχενική, με ζούλαγε απίστευτα (σε σημείο πόνου) για να το δει γενικώς κ ειδικώς... τώρα πάμε για τις 27/10 επόμενη επίσκεψη! με το καλό σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας πω κ το εξής: ο γιατρός μου σύστησε απο εδώ κ μπρος τη ζώνη μητρότητας κ την πήρα από το Λητώ. παρεπιπτόντως, είχε καταπληκτικά ρουχαλάκια, πήρα παντελονάκι, μπλουζάκι κ σουτιέν (τέλειο).

μάκια καληνύχτας! τα λέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια...πω πω και αλλο αντρακι στην παρεα κοριτσια μπραβο μπραβο τι ωραια νεα ευχομαι τα μπεμπακια ολων να ειναι καλα,εγω αυριο θα παω να κανω τις αιματολογικες εξετασεις του μηνα,και στις 11 οκτωβρη παμε να δουμε το μπεμπακι μας,αντε δεν αντεχω αλλο,θελω να το δω....φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε σημερα? λοιπον να σας πω τα χθεσινα πιο αναλητικα..... πηγαμε που λετε 7 ηωρα στο γιατρο και μπηκαμε 8,30 ειχα κατι νευρα........... X(X(X(X(X( τελικα μπηκαμε καναμε υπερηχο, το μωρο, αυτο το μωρο δεν μπορω να σας περιγραψω... ενα λεπτο δεν εκατσε ησυχο... μας ειπε οτι ειναι μεγαλοσωμο για την ηλικια του και πανω που το βρηκε σε καταλληλη θεση........... παει και βαζει το χερι του μπροστα σαν να το εκρυβε...... τρελαθηκε ο γιατρος, λεει αν ειναι δυνατον, ε καπου εκει αναμεσα στα ποδια ηταν και ο λορος και δεν μπορουσε να δει πολυ καλα αλλα κατι φαινεται!!!! κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι αν ειναι αγορι θα το λενε Μαρινο οπως τον πεθερο μου και εγω εμαθα οτι ειμαι εγκυος προπαραμονη της αγιας Μαρινας και απο την αρχη πιστευα οτι επειδη περιμενω εκεινες τις μερες θα ειμαι εγκυος και θα ειναι και αγορι!!! αλλα θα δουμε μην μας βγει αγοροκοριτσο!!!! οπως και να εχει εγω θα το ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!! :x:x:x:x:x[smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι και demie ΤΕΛΕΙΑ τα νεα σας !!!!!

μπραβο μπραβο !!! αχ ωραια ! καθε μερα και καλυτερα !!!! [smilie=wav.gif]

εμεις αυριο :D:D:D (καλα τα λες κουκιδιτσα... θα ξυπνησουμε στις 6.15 χιχιχιχι)

εγω απο χθες εχω ενα σιχαμενο συναχι... αστα να πανε...

γιατι σου εδωσε τη ζωνη μητροτητας demaki ?

εγω βρε κοριτσια επειδη ειχα ηδη κοιλιτσα απο πριν,

δεν καταλαβαινω που ειναι η μητρα μου... :(

υποθετω οτι ειναι στο υψος του αφαλου πια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλες τις φουσκοκοιλίτσες!!!

Spirtouli νάζια σας έκανε κ σας το μπεμπέκι, ε? Πάνω απ'όλα όμως μας ενδιαφέρει να'ναι καλά, με ή χωρίς τσουτσούνι :lol:

Μαράκι μου σύστησε ζωνίτσα για να μην κουραστεί πιο μετά η μέση κ πονάει. επειδή αρχίζει να αλλάζει το "εσωτερικό τοπίο" και όλα ζουλιούνται κ στριμώχνονται (και η σπονδυλική στήλη), με τη ζωνίτσα είναι πιο άνετα. δένει στη μεσούλα κ κατεβαίνει στην κοιλίτσα, μαζεύοντάς τη. Ρωτήστε τη γιατρό σας, αν τη συστήνει κ από πότε. Με το καλό να δείτε το αγόραρό σας [smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχχχααααααααααα !!! ναι μαλλον θα πρεπει να τη ρωτησω γιατι εχω μια ευαισθησια στη μεση και φαινεται οτι να ειναι ανακουφιστικη...!!

μαλλον πρεπει να αρχισω να σημειωνω τις ερωτησεις που θα της κανω για να μην τα ξεχασω αυριο το πρωι...!!

εχει απεργια αυριο το μετρο ;; εχετε ακουσει τιποτα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια

Σπιρτουλι τι ωραιο όνομα θα του δώσετε! μαρεσει!

Μαρακι κανονισε σημερα νωρις νωρις για υπνο να ξυπνήσεις στην ώρα σου!!!περαστικάα- πάλι σε βρήκε κρύωμα?

πωπω η Μενεγάκη κάνει μια ωρα να καταλάβει πως μενεις έγκυος χωρις εξωσωματικη σε 5δυμα.. :shock::shock: κάηκε ο εγκέφαλος κ ξάνθυνε κ άλλο το μαλλι!! :lol:

σημερα ημουν μεσα στη χαρα που θα πηγαινα εξω για μια δουλίτσα και να δω τους συναδελφους μου - αλλα βρεχει κ κανει κρύο...δεν εχω άλλα κλειστα παπουτσια εκτος απο σταράκια και γλιστράνε σαν διάολοι...πάλι μεσα θα κατσω....φτου!γκαντεμια.. αμα σταματησει θα εξαφανιστω!

ά..τη μητρα για να την νιωσεις σιγουρα βαλε χερακι στα μισα προς τον αφαλό- ξαπλωμενη βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα τοση ωρα και μου το ακυρωσε..... #-o#-o#-o ......

κουκιδουλα βρεχει εεεεεεε? τι ωραια μακαρι να εβρεχε και δω λιγο αλλα εμεις εχουμε καλοκαιρι και θα εχουμε για πολυ ακομα..... :(:(:(:( κρητη βλεπεις....

Μαρια-Φωτη καλη επιτυχια αυριο αν και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια!!!!!

demie ειδες τα ζουζουνια μας κοροιδευουν απο τωρα.... :lol::lol::lol: τι εχουμε να τραβηξουμε ενας θεος το ξερει ;););););)

βρε κοριτσια αν δειτε την λιστα του Γιουλακι (εγω,μαρια-φωτης και nutella ) εχουμε την ιδια πητ και ειναι ολα αγορια......... ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω ιδια ΠΗΤ με την Ηλιαχτιδα (κοριτσακι) και την Δελφίνα (αγοράκια) οπότε και εγω θα κανω κοριτσι για να εξισσοροπήσω την κατασταση (2+2) !!!!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι, να ρωτήσετε για τη ζωνίτσα μητρότητας (by the way, τιμή στο Λητώ 30€).

Spirtouli άσε! Μας κάνουν τρελίτσες τα ζουζούνια μας!!!

Κοριτσάκια, εάν θέλετε, μπορείτε να κοιτάξετε στο http://www.babyspace.gr/Gift/before-birth/2.html

όπου προσφέρουν αυτό το δωράκι για τη μέλλουσα μαμά. Μπορούμε να στείλουμε από τον 4ο μέχρι βέβαια και τον 9ο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό και το νεο "τσυτσουνακι" στη παρεα :lol::lol::lol::lol:

Σπιρτουλι μου , τελεια να του μιλάς τώρα διαφορετικά!

Αχ και εδω Θεσσαλονικη μουνταδα εχει , αλλα ειναι ωραια. Μια βρεχει μια οχι και το απόγευμα πάω να δω το νινι και εχω αγωνία!!

καλε Καλημερα σας είπα? Δεν σας είπα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΟΥΣΚΙΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...