Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

Νένα 'κάνε κράτει' με τα δωματιάκια :D:D:D Νομίζω είσαι η πιο επιρρεπής από όλες μας χιχι

Βασούλα μπράβο κορίτσι μου !! Καλή επιτυχία στην αυχενική και περιμένουμε να μας πεις τα νεα σου!!!

Εγώ στον προηγούμενο γιατρό μου είπα ότι θα απουσιάζω για μεγάλο χρονικό διάστημα σε άλλη πόλη και όταν γυρίσω θα τον πάρω...δεν τον πήρα ποτε :D:D:D

Φραουλίνο εσύ δηλαδή φτιάχνεις κορμάρα ακόμα και στην εγκυμοσύνη ε??? :lol::lol::lol:

περιμένω πληροφορίες !! thanx !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βασουλα τελεια νεα,κοριτσομανα????????????????????γιουχου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: μπραβο κοπελα μου γερο να ειναι,καλη επιτυχια και στις αλλες εξετασεις!περιμενουμε νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha τι να κανω,τα θελω ολα για το μπεμπακι μου και το θεμα ειναι οτι ο αντρας μου ειναι ακομα πιο τρελαμενος,τωρα να του πω παμε δεν θα πει οχι..Εσυ δεν σκεφτεσια για το μπεμπακι σου τι πραγματακια θελεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά βρε σας βλέπω να το κακομαθαίνετε το μωράκι !!! :D:D:D για αυτό να κάνετε και δεύτερο γρήγορα μήπως και την γλυτώσει :lol::lol:

Λοιπόν εγώ δεν ξέρω δεν έχω ονειρευτεί πράγματα ακόμη...ίσως γιατί δεν έχω μωρά στο περιβάλλον μου και έχω 'ξεχάσει' πόσο γλυκούλια είναι :D:D:D

χθες πάντως έπεσε στα χέρια μου ένα διαφημιστικό για ρούχα για πιο μεγάλα παιδιά (8-10 ετών) και μου άρεσαν πάρα πολύ!! Λοιπόν εγώ θέλω, 2 κοριτσάκια και 1 αγοράκι :lol::lol::lol:

Η μάλλον 2+2 (σιγά μην κάνω 4 παιδιά αλλά λέμε τώρα!!!)

Αλήθεια εσείς πόσα θελετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω να κακομαθαινει ενα παιδακι επειδη απο μικρουλη θα εχει τον δικο του χωρο, :roll::roll::roll::roll: εγω θα ηθελα να κανω 3 παιδια και το ενα σιγουρα να ειναι κοριτσακι,το ενα θα ειναι αγορακι οποτε το αλλο ας ειναι οτι θελει γερα να ειναι μονο!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

τρελαινομαι σας λεω... δεν παταω στη γη... ειμαι σε ααααλλο επιπεδοοοο!!! :D:D:D:D

χτες πηγαμε στο γιατρο μας... ολα ηταν τελεια... καναμε και το Α test και ναι επιτελους μετα απο πολλλλλεεεες προσπαθειες ειδαμε το τσουτσουνακι του μωρου μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}

ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩ!!!!!! 12 εκατοστα!!!!!!!!!!!!! αχ πραγματικα πεταω...δεν την παλευω!!! δεν κρατιεμαι με τιποταααα!!!! απο τη μερα που καναμε το τεστ ηθελα αγορι και χτες που το επιβεβαιωσαμε κοντεψα να βαλω τα κλαματα!!!! :D:D:D:D ποτε δε μου αρεσαν τα ροζουλια... και ο αντρας μου με κοροιδευει που τα εχω παιξει... και μου λεει..."σαν να βλεπω το παιδι 2 χρονων με timberland μποτακι... τζινακι και πουκαμισακι!!! σκεφτομαι το φρατζολακι μου και γελαω σα χαζοοοο!!!! :x:x:x:x:x:x

γερα να ειναι ολα τα μωρα του κοσμου!!! κλεισαμε και β επιπεδου γιατι θα κατεβουμε αθηνα να την κανουμε στις 5 νοεμβρη. στο γιατρο θα ξαναπαμε 29 οκτ. υπομονη............

επισης να σας πω οτι το μπουμπουκακι μου οταν το ειδαμε καθοταν σταυροποδι....!!!! θα τρελαθωωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Νένα σε πειράζω καλεεεεεεε!!! :D:D:D

Σοφούκι μπράβο κοριτσάκι μου !!!! Τα περιγράφεις όλα τόσο όμορφα που μας κάνεις να θέλουμε να τρέξουμε στον γιατρό για υπέρηχο!!!

12 εκατοστά!! ΟΥΑΟΥ!!! Με το καλό να πηγαίνετε για ψάρεμα, ορειβασία, γήπεδο κλπ μαζί!!!

Τέλεια όλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] Αχ μωρε και αλλος παιδαρος στην παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο συγχαρητηρια ολα πηγαν καλα και με την εξεταση,τωρα θα μιλας στο απολυτο αρσενικο σου θα το ερωτευθεις,εγω απο τωρα νιωθω ερωτευμενη μαζι του,τρελαμενη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofouki συγχαρητηρια!!! αντε μπραβο μπραβο ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!! :YMHUG::YMHUG::x

Νενακι φτιαξτο κοπελα μου το δωματιο του μωρου σου να το χαρεις!! ισα-ισα που το μωρο απο 6-8 μηνων ειναι καλυτερο να ειναι στο δωματιο του--- δεν το λεω απτο κεφαλι μου- παιδοψυχολογοι το λενε ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κουκι μου συμφωνω οπως και εμεις ετσι και αυτα θελουν το δικο τους χωρο,να βλεπουνε τα χρωματα στο δωματιο τους,να ξερουν οτι τα παιχνιδια τους θα ειναι εκει,βεβαια σιγουρα τον πρωτο καιρο θα χρειαστει να εχουμε διπλα μας τα μπεμπακια μας το βραδυ τουλαχιστον,γιατι θα ειμαστε λιγο φοβιτσιαρες νομιζω.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σιγουρα στην αρχη διπλα- απλα σιγα σιγα κανει καλο στο μωρο να κοιμαται απο νωρις στο χωρο του- για να μην εχουμε αλλα στο μελλον κ μαθει συνεχεια με τη μαμα κ τον μπαμπα στο δωματιο. αυτο βεβαια προαιρετικο εινια - ο καθενας κανει οτι νιωθει ειναι καλυτερο για το παιδι του ε? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουυυυυυυυυυυκι με το καλο το τσουτσουνακι σας :lol::lol::lol::lol::lol:

Τον προσθέτω γρηγορα στη λίστα μας!!!!!!!!!

:idea: Το παιδι απο τη πρωτη μερα πρεπει να ειναι χωρια απο τους γονεις κανονικά.Βεβαια ειναι λιγο δύσκολο αλλα μετα το 3μηνο καλο ειναι ν α φευγουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα ο καθε ενας οτι νομιζει καλυτερο,εμενα οι γονεις μου μεχρι 1 χρονο με κοιμιζαν στο δωματιο τους και οταν πηγα στο δικο μου δεν κοιμομουν γιατι μου ηταν αγνωστος ο χωρος,τα αδερφια μου παλι οπου και να τα βαζες κοιμοντουσαν,αντε κουκι σε λιγους μηνες θα ανταλαζουμε εμπειριες για τα μπεμπακια μας,''βρε κοριτσια δεν κοιμαται τι να το κανω?δεν τρωει απο το στηθος τι να κανω?''Θα τα ζησουμε και αυτα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Sofouki με το καλό ο παίδαρος [smilie=wav.gif]

Βασούλα, ωραία τα νέα από την καινούρια γιατρό, νομίζω θα μπεις σε μια σειρά! Καλή αυχενική !

Κορίτσια, αν δεν σας κάνει κόπο, στείλτε καμιά διεύθυνση στο ίντερνετ με παιδικά δωματιάκια. Thanks!

Με lollipop μήπως έτυχε να μιλήσει καμία? Πού βρίσκεται αυτό το κορίτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυχενικη τελεια 1,65 αυτο ειναι νουμερο!!!!!!!!!ολα ειναι μια χαρα αχ οταν το εβαλε τρισδιαστατο τρελαθηκα ειναι οτι πιο ομορφο εχω δει δεν το πιστευα οτι ζω αυτη την εμπειρια ενα ονειρο!!!!τελικα μου επιβαιβεωσε οτι ειναι κοριτσακι [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] και μου εδωσε κ dvd δεν χορταινω να το βλεπω :P:P αλλαξτε μου κ ΠΗΤ 8/4 εγινε πολυ αργα η συλληψη ;) sofouki μπραβο συνχαρητηρια ολα τελεια :ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα τέλεια τα νέα σου!!! Μπράβο!! Είδες ? Μέχρι και τρισδιάστατο έκανες!!!

Με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιά σου την πριγκίπισσα :D:D:D

άντε να μαθαίνουμε το φύλο και οι υπόλοιπες σιγά σιγά!! :D:D:D

εγώ έχω ραντεβού σε 3 εβδομάδες ξανά (ήθελε να με βάλει σε 4 αλλά του την έφερα χιχι)

δεν ξέρω αν θα αντέξω να μην πάω για ενδιάμεσο υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα τελεια νεα γερη να ειναι η πριγκηποπουλα!!!!!!!!!!!!!demie και για οσες ενδιαφερονται παρακατω ειναι μερικες διευθυνσεις με παιδικα δωματιακια!!!!!!!http://www.prenatal.gr/sfoglia_catalogo11/cataloghi.asp?catCode=cat11034&ScreenSize=1280%A71024

http://www.letoshop.gr/?pID=39&ct=1080306&la=1

http://www.narlis.gr/home.php

http://www.babynet.gr/prointa/01_epipla.htm

http://www.roomsyoulove.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=461

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλό μήνα σε όλες μας κορίτσια :P:P:P

τι κάνετε;

εγώ καλά αν και μέχρι να το ακούσω να κλωτσάει θα με τρώει η αγωνία....

έχω 2 εβδομάδες ακόμα μέχρι το επόμενο ραντεβού με το γιατρό και μου φαίνεται ότι δεν περνάει ο καιρός με τίποτα

άσε που εδώ και 2 μέρες δεν ξέρω γιατί αλλά δεν νιώθω τίποτα ούτε ιδιαίτερα πρηξίματα ούτε αυτά τα πονάκια που ένιωθα σαν να μεγάλωνε η μήτρα.....

τέλος πάντων ελπίζουμε όλα να είναι καλά

να μας βοηθάει όλες η Παναγίτσα και να είναι στο πλευρό μας .

σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε ωραια κ ευχαριστα νεα μαθαινω μπραβο ΣΟΦΟΥΚΙ αγορακι μαθαινω ολα καλα στην εκανε ο ανδρας σου την επιθυμια κ συ βασουλα κοριτσακι τι καλα ολα τα μωρα του κοσμου να ναι γερα!που χαθηκαν τα αλλα κοριτσια μαθατε τιποτα?αντε να μαθαινουμε κ αλλα νεα οι υπολοιπες εχουν να μαθουν αντε να παιρνουμε σειρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Βασουλα πολυ καλη η αυχενική!!!μπραβο!!

Ηλιαχτιδα και γω καμια φορα ετσι νιωθω- ψαχνω τα συμπτωματα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι μια χαρα τα μωρακια μας!

Χθες βγηκαν οι αιματολογικες μου. ολα καλα- ο αιματοκριτης εκειιιιι ρε παιδι μου ΝΤΑΝ! 31.5 ούτε μισο πάνω- ούτε μισό κάτω ! ανεβα λιγο καλέ να στανιάρουμε 'οικογενειακως'!! :)

Σημερα παρολο που χθες ειπα παει το κρυωμα- ειναι ξερος ο λαιμος μου...#$@$%%^$*@@#

μαμώτη μου!

Καλημερα Γεωργια!Νενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εδω ειμαι και εγω,εχασα πολλα νεα ε?με το καλο σε οσες μαθανε το φυλλο του μωρου τους αντε γρηγορα και στης υπολοιπεσ,εγω πηγα για της συνηθησμενες αιματολογικες,την δευτερα θα βγουν οι απαντησεις και την τεταρτη εχω γιατρουλη να δω την ζωηρη κοριτσαρα μου....δεν σταματαει να κλωτσαει ξεφιγαμε πια και απο τα απλα φτερουγισματα αχ!τρελενομαιιιιιι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mumy's love αληθεια το νιωθεις? κ γω θελω ρεεεΕ!!χαχα εγω ειμαι μια βδομαδα πισω σου- ουτε που εχω καταλαβει τιποτα- μα γιατι δεν με ταρακουναει λιγο να χαρω!!!!!θελω-θελω-θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακι ευχαριστα νεα μαθαινω,μπραβο μπραβο..κλωτσιτσες ε?αχ τι ωραια αντε σε λιγες μερες που μπαινουμε και εμεις στην 17η επιτελουσ κατι να ακουσουμε να ηρεμησουμε οχι τιποτα αλλο...Σημερα θα φαμε τσιπουρα στη λαδοκολλα γιαμ γιαμ γιαμ την λιγουρευομουν ποσο καιρο..Περιμενω και την μαμα μου να ερθει,αυτην την εβδομαδα θα την εχω εδω ουαου,αυτο σημαινει μαμαδιστικο φαγητο καθε μερα....μμμμμμμμμμμμμφιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...