Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

vasia78 ολα καλα δηλαδη?Εγω θα κανω απο δευτερα τις καθιερωμενες μηνιαιες αιματολογικες και 11 οκτωβρη εχω ραντεβου για να δουμε το μπεμπακι,τι κριμα που δεν ειδατε το φυλλο,δεν πειραζει για λιγο ακομα θα μιλας ουδετερα στο μπεμπακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την β επιπεδου πότε την κάνουμε? και τι ακριβως δειχνει?

Εω την αλλαη Τεταρτη παω για υπέρηχο και θα δωσω κ αιμα για σιδηρο, αιματοκριτη και τα γενικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki την β επιπεδου την κανουμε 20η-24η εβδομαδα κυησης αν θυμαμαι καλα ελεγχεται παλι η ανατομια του μωρου και πιθανες χρωμοσωμικες ανωμαλιες,επισης γινεται λεπτομερης ελεγχος επειδη -πλεον τα οστα εχουν σχηματισθει-για δισχιδη ραχη υδροκεφαλια και τα λοιπα,δεν το γλυτωνουμε παλι το αγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνααααααααα :P

Περιμενω να μπει ο χειμωνας γιατι δεν μπορω αλλο τη ζεστη.

Κοριτσια ο νεος μου γιατρος εχει πολυ καλο προσωπικο μαια,ψυχολογο και ευγενεστατες κοπελες. Ο ιδιος δε ειναι μες το χαμογελο, και ακουσα και καλα λογια ,ευτυχως.

Χθες ειχα παει στο ιατρειο του που κανει και μαθηματα yoga για εγκυους σε γκρουπακια των 4 ατομων.Νιωθεις σαν να εχεις παει σε spa και οχι ιατρειο.Ολα χαλαρα και ωραια.

Καλημερα και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ,τι ωραια φραουλινο...κι εγω θα ηθελα να κανω γιογκα ρε γμτ.λενε πως βοηθαει πολυ και στον τοκετο.αλλα πρεπει να ξερει ο αλλος,να μην ειναι απλως γυμναστης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τι κάνετε? καλό μήνα να εχουμε κ να περασει γρηγορα γρηγορα για να κανουμε την Β επιπέδου και να αρχισουμε τα ψωνάκια και το δωματιακι του μωρου μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις λεμε μετα τα χριστουγεννα με το καλο να αρχισουμε να φτιαχνουμε το μπεμπεκοδωματιο.βεβαια εγω δεν κρατιεμαι!καθε μερα ολο και κατι αφαιρω η συμμαζευω διακριτικα,ωστε να μη φαινονται αλλαγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις σιγουρα μετα τα χριστούγεννα αλλά μια ερευνα πιο πριν ετσι να χαρουμε κ λιγο βρε αδερφε δεν βλαπτει. Ειναι τοσα πολλά που χρειάζεται ενα μωρο τελικα που και να θες διαφορετικά δεν γινεται. Μονο ναναι γερα αυτά και τα δωματια γινονται ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μερα!!! Παιδικα δωματια βλεπω ονειρευεστε μολις μπηκε ο Οκτώβρης..........

Με το καλο να πάνε όλα και στην αρχη μια γωνιτσα θέλει (καπου κοντα μας για να το χαζευουμε οληηηηηηη την ωρα :P:P:P:P )

Κανενα νέο απο τη Σοφούκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο μηνα σε ολους μας!!!! τι κανετε κοριτσακια? φραουλινο απο τα αλονια στα σαλονια σε βλεπω με το νεο γιατρο!!!! :):):):):):) ο ιδιος θα σου κανει και την παρακεντηση? το SOFOUKI τιποτα??? το lollaki τιποτα????? σημερα εχω φοβερη διαθεση αλλα περασα και ωραια το βραδιιιιιι δεν μπορω να πω........... :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::lol::lol::lol::lol::lol: φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!!

Φραουλίνο μπορείς να μου στείλεις σε προσωπικό μηνυμα το τηλέφωνο και την διεύθυνση εκεί που κάνουν γιόγκα? Ενδιαφέρομαι πολύ και έκανα για πολλά χρονια παλιά και την λατρεβα μέχρι που το γυρισα στο...kick boxing... :lol::lol::lol::lol:

εσύ θα πας από τώρα ή αργότερα που λένε κατά τον 6ο μήνα??? Αλήθεια γυμναστική έχετε σκοπό να κάνετε??

Μα που είναι τα κοριτσάκια που λείπουν?? Μας ξεχνάνε συνέχεια :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα- τι βλεπω?? ιατρειο με προσωπικο και μαθηματα γιογκα - πολυ καλο Φραουλινι- μιλαμε πρεπει να πηγαινεις στο πιο οργανωμενο γυναικολογικο κεντρο απο ολες μας!!

εγω εκανα αθλητισμο (ερασιτεχνικα)και γυμναστικη παντα- τωρα που ο γιατρος μου απαγορεψε τις 'αποτομες κινησεις' και κινουμε οσαν τον βραδύποδα- :lol::lol: θα κανω υπομονη και με το καλο αφου γεννησω και βρουμε το προγραμμα μας- θα επανελθω δριμυτερη! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια........Γυμναστικη βλεπω,yoga μπαρβο κοριτσακια που θελετε να αρχισετε θα πρεπει την yoga στην εγκυμοσυνηνα την παρειχαν δωρεαν οπως και τα μαθηματα ανωδυνου τοκετου-θα θελα- :lol::lol::lol::lol: ..Κ εγω θελω σιγα σιγα να ψαχνω για δωματιακι εχω κατεβασει απο το ιντερνετ πολλα που μου αρεσουν και πριμενω πως και πως ν αρχισω να το φτιαχνω,μεχρι τα χριστουγεννα σιγουρα θα το εχω βρει,θελω να ειναι ολα τελειωμενα μεχρι τον φλεβαρη να μην τρεχω τελευταια στιγμη!φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...Νενα μου εγω αμα δεν βρουμε πρωτα σπίτι- δωμάτιο γιόκ!!!! σιγα σιγα θα πρεπει να μετακομισουμε - καλα θα ηταν πριν τα Χριστουγεννα- μην μπω στο 3ο τριμηνο και μετα πεσουν ολα μαζι!

εχει παντως κατι δωματικακια μουρλια!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε κουκι εχω χαζεψει σου μιλαω υπαρχουν τοσο ομορφα δωματιακια..να τρελλαθεις!!!!!!!!Αχ ποτε θα ερθει η ωρα ανυπομονω,εμας το μωρακι μας δεχτηκε και τα πρωτα του δωρακια απο τις γιαγιαδες και απο την θεια κατι ωραια φανελακια καλτσακια και κουβερτουλες φλις,σκετη μουρλια,φανταζομαι το κορμακι του και πεθαινω απο γωνια να το παρω αγκαλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ Γιουλη δικιο έχεις- το μωρο μου πρασινισε καλέεεε :lol::lol::lol:

Νενα- σκέψου το πακέτο όλο αυτο που ονειρευεσαι γυρω απο ενα πλασματακι με μικροσκοπικες πατούσες και ροδαλά μπουτάκια!!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ κρατα τε με γιατι γυαλιζει το ματι μου!!! 8-}:x8-}:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλο μηνα λοιπον σημερα πηγα σε αλλη γιατρο οπως σας ειχα πει!ηταν απιστευτο ειδα το μωρακι μου κ καταλαβα τη διαφορα καμια σχεση ο υπερυχος φαινοταν τελεια ειδαμε μεχρι κ τον εγκεφαλο δεν το πιστευα αρχισα να κλαιω!!!!σημερα κανω αυχενικη αυτη τη φορα σε κεντρο κ παπ α!μου εδωσε 3 σελιδες με εξετασεις γιατι απο οτι ειδε δεν εκανα σχεδον τιποτα :oops::oops:και μου ειπε οτι μαλλον ειναι κοριτσακι [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε ευχαριστω koukida ηδη νοιωθω καλυτερα η αλλαγη του γιατρου μου εκανε καλο μου φανηκε πολυ καλη ;) αν με παρει τηλ η αλλη τι της λεω??? αν δει οτι αργω να παω θα με παρει σιγουρα :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω για το δωματιο απο Δεκεμβριο θα τα δω, το μονο που κανω τωρα ειναι ψωνια για μενα γιατι πρεπει κατι να φορεσω.Ωραια ρουχα εχω βρει στο http://www.omor.gr το μαγαζι ειναι στη Ν.ιονια και στο Rouge που εχει φαρδια φορεματακια.

Οσο για τη γυμναστικη κανω ηδη εδω και 1 βδομαδα στο σπιτι ,ποδηλατο και λιγο στρετσινκ. Spirtouli και ο παλαιος μου γιατρος ηταν μεγαλο ονομα αλλα τι να το κανεις αν σε βλεπει μονο η μαια ,περιμενεις 2 ωρες για ενα ραντεβου 10 λεπτων και ουτε ,και σε στρεσαρει πολυ.

samantha sou stelnw pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...