Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κορ'ιτσια!!!!!!!!!!!!!

Εμενα και σημερα το στομαχι μου χαλια χαλια. Θελω να κλαιω, δεν μπορω αλλο.

Η Λολλι μάλλον δεν εχει νετ και απο το νετ ειναι εξαφανισμένη....... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΟΥΛΑΚΙ!!!! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΠΡΟ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha εγω εκανα για θρομβ/λια στο μητερα ομως και με εγδαραν ,δεν θυμαμαι τιμη.

και ισως τελικα πρεπει να κανω και ενεσεις.Θα παω ομως και στο λαικο που εχει το καλυτερο τμημα απ οτι μου ειπαν.Εκει ειναι και καποια κυρια Κατσαρου που ειναι πολυ καλη. Θα βρω το τηλ να στο πω.Εγω ειχα παει να δει τις εξετασεις μου και θα παω αυριο ισως παλι.Ξερω οτι μπορεις να τη βρεις 11 με 1 00 καθε Πεμπτη διαφο/κα με ραντεβου αν θυμαμαι 70 ευρω.Ελα να παμε αυριο μαζι αν θες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια

εφαγα μια μεγαλη σακκουλα πατατακια και φτιαχνω και μακαρονια με κιμα,και παπουτσακια.Σημερα οργιαζωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίνω σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση!!

Θα ψάξω να κλείσω στο Λαϊκο...Δεν θέλω να το αφήσω έτσι...Αύριο αν έρθω και εγώ θα μπορέσω να κάνω τις εξετάσεις ή απλώς να συζητήσω μαζί της? Γιατί δεν έχω κάτι στα χέρια μου να της δείξω...

πραγματικά μας έχουν τρελάνει αυτοί οι γιατροί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια

εφαγα μια μεγαλη σακκουλα πατατακια και φτιαχνω και μακαρονια με κιμα,και παπουτσακια.Σημερα οργιαζωωωωωωωωωωωωωωωω

:@):o):@):o):@):o):@):o):@)

=))=))=))=)) [smilie=icon_porc.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=headbang.gif]

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!! Λατρευω να γουρουνιάζω!!!!Ζήλεψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε spirtouli εγραψα μηνυμα αλλα δεν ξερω τι εγινε .

Ναι θα παω για αμνιο 19/10

Samantha οχι δεν εχω ραντεβου θα παρω τηλ νωρις το πρωι ή θα παω ετσι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδια!τα επαιξα σημερα στη δουλεια...ευτυχως αυριο παω το μεσημερι και θα ξεκουραστω λιγουλακι.πηγα και στο ντοκτορινο μου χτες να δει τις αιματολογικες της αυχενικης,ολα οκ.παει κι αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασια μου ανησυχω κ γω παρα πολυ για το αν ειναι ολα καλα μια απ τα ιδια προσπαθω να μην το σκεφτομαι κ αγχωνομαι περιμενω την δευτερα κ οταν θα ρθει μεχρι να μου πει ο γιατρος οτι ολα ειναι καλα τοτε παει η καρδια μου στην θεση της τι περναμε κ μεις οι μαναδες :?:?

Σπιρτουλη εγω εχω κανει εξετασεις θρομβοφιλιας στο παπαγεωργιου μου τις εδωσε αιματολογος τις πληρωσα 150 θυμαμαι ειναι πολλων ειδων εξετασεις αλλα αν δεν υπαρχει προβλημα ποιος ο λογος να τις κανεις?εγω εχω προβλημα με τον υπνο μεχρι να βρω την σταση που με βολευει κ παντα κοιμαμαι αριστερα μπρουμυτα ουτε στα καλα μου δεν κοιμομουν οχι τωρα κ ανασκελα αν κουραστω αλλα με τραβαει κ αλλαζω παλι μερια αυτα δεν ειναι τιποτα να ναι καλα κ δεν με πειραζουν ασημαντα πραγματα.

ΛΟΛΛΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕς ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥς Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΩς ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ :?::-ss:-ss:-ss:YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ είμαι κολημμένη στην δουλειά και προσπαθώ ΑΚΟΜΗ να κρυψω ότι είμαι έγκυος...πάει είμαι τρελή ε???

Και λιγουρεύομαι μια μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα απο κοκκινιστό (το κοκκινιστό δεν μπορώ να το φάω γιατι δεν μπορώ να πλησιάσω κρεάς) που μου έχει φτιάξει η μανούλα μου στο σπίτι...πωπω κπως την ονειρεύομαι...

Βρε κορίτσια εσείς που δουλεύετε μέχρι το απόγευμα τι κάνετε με το μεσημεριανό? Το παίρνετε μαζί σας??

Γεωργία όλα καλά θα πάνε!!!! Άντε με το καλό να δεις το μωράκι σου την επόμενη εβδομάδα!! :D:D:D

Και μετά θα πετάς από χαρα!!!

Εσύ πως κατάλαβες ότι πρέπει να κάνεις εξετάσεις Θρομβοφιλίας (εγώ ρωτούσα όχι το σπιρτούλι)...

Θα ψαχτώ να τις κάνω και εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΑΜΑΝΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΙς ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕς Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΨΑΧΤΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΥΤΕς ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΡΟΜΒ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΟΜΟΖΥΓΗ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗΚ ΒΑΖΩ ΙΝΝΟΧΕΠ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΨΑΧΝΟΜΟΥΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΤΙς ΕΚΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙς Κ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Κ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙς.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΡΥΒΕΙς ΠΩς Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΣΑΙ Η ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία δεν κατάλαβα καλά...μόνη σου είπες ψαχνόσουν για τις εξετάσεις ή σε παρεπεμψε ο γιατρός??

Το κρύβω όσο δεν φαίνομαι ακομη γιατί δεν το έχουμε ανακοινώσει στην ευρύτερη οικογένεια ακόμη και θέλω πρώτα να το πω σε αυτούς...Επίσης είμαστε οι πρώτοι από όλα τα σόγια που θα κάνουμε (μακάρι!!!!) παιδάκι και δεν θέλω να πέσουν όλοι πάνω μας με ερωτήσεις κλπ κλπ...Έτσι για κανένα μήνα ακόμη πιστεύω ότι θα μπορώ να το κρύβω....στον 5ο θα το πω και σε καποιους στον 7ο χαχαχαχαχα (που δεν με βλέπουν συχνά!!!) :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα μια παλλινδρομη κ ο γιατρος δεν με αφηνε να ψαχτω με εξετασεις ακομα μετα απο τρεις φορες ελεγε θα δουμε :oops::oops: παρακουσα τις συμβουλες του για καλη μου τυχη κ τις εκανα!τελικα εχω θρομβοφιλια κ κανω ενεσουλες καθε μερα αν το αφηνα ετσι ποιος ξερει τι θα περνουσα ακομη γιατι εγω δεν προλαβαινα ουτε να καταλαβω τισ εγκυμοσυνες πλεον γιατι τα απεβαλε ο οργανισμος μου καθε φορα με την περιοδο :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bάσούλα ειχες και συ παλλινδρομη? :cry::cry:

...και εγω που ψαχτηκα πάντως αν δεν πονηρευοταν ο γιατρος μου με την 'υποπτη' πορεια των χοριακων, τωρα δεν θα εγραφα στις φουσκοκοιλιτσες....θα το χαναμε παλι...

αχ, ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα καλά έκανες!!! Αν είναι δυνατόν !!! Να περιμένουμε να έχουμε 3 αποβολές και μετά να πάμε για εξετάσεις...Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ που τις έκανες?? Εγώ δεν είχα παλίνδρομη αλλά είχα μια μάλλον βιοχημική και δεν θέλω να το αφησω στην τύχη...

σήμερα γύρισα ένα πτώμα στο σπίτι και έχει και υγρασία και οι βιταμίνες μου έχουν αλλάξει τα φώτα...θα πάω στον γιατρό να μου μειώσει την δόση.....

επίσης έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλίτσα .... ουφ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια να σας ρωτήσω...τι τελικά αποτελέσματα σας δώσαν? ετσι απο 'περιέργεια' μήπως ξέρετε από πιο ποσοστό και πάνω θεωρούνται καλά και σε ποιο ποσοστό όχι καλα???

Λίγο μπερδεμένη μου φαίνεται η όλη υπόθεση πάντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα τοτε ο γιατρος μου koukida το πηρε πολυ στο ντουκου κ ουτε προλαβα να συνηδητοποιησω τι εγινε ηταν κατι που δεν το περιμενα κ με σημαδεψε ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας!τι θεμα ειχες κ θα το χανατε?samantha εγω πηγα σε μια αιματολογο κ αυτη μου ελεγε τι εξετασεις να κανω και τις εκανα σε καποιο κεντρο ευρωδιαγνωσης.μην το αφησεις στην τυχη καλυτερα να το ψαξεις και να εισαι σιγουρη για το αν υπαρχει καποιο προβλημα η οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε??? χαθηκα λιγο αυτες τις μερες αλλα ταλαιπωρηθηκα αρκετα με πονοκεφαλους και στομαχι. ειδικα ενα βραδυ ελεγα οτι δε θα ξημερωθουμε καλα... πετρωνε η κοιλια μου ψηλα κατω απο το στηθος για 30 δευτερολεπτα σαν κραμπα και μετα περνουσε. και ξανα παλι. φρικη. δε μπορουσα να ρευτω με τιποτα!και πονοκεφαλος του χαμου. αν με αφηναν θα επαιρνα τα ντεπον με τα φορτηγα. τελος παντων. τελικα ενω ειχα ραντεβου 4 του μηνα, θα παω αυριο να με δει να ησυχασω κι ολας πια... ο θεος να βαλει το χερι του να ειναι ολα καλα κι ας μου κανει και το χατιρι να δουμε και τσουτσουνακι! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...