Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

kalimerα.. τη κανου τα κοριτσια μου?

ολα καλα?

χρισα περαστικα στον ανδρα σου...

γυελιζ...εβαλα το φοτο..πρωι πρωι!!!..για να ιμε προτι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

καλι μασ ελιψεσ...

πιπιτσα..ακομα δεν φανικε η.....???????????

καλιμερα και στα ιπολιπακαριτσια!!!

Ναι πρώτη βάζεις τις φωτό αλλά τελευταία εμφανίζεσαι!!! Τι να το κάνω?

Καλημέρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι πρώτη βάζεις τις φωτό αλλά τελευταία εμφανίζεσαι!!! Τι να το κάνω?

Καλημέρα σου!

εεε τη να κανο..ιπα και εγο να ιμε προτι στησ καλιμερεσ..για μια φορα !!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκείνη την ώρα όμως δεν πιάνει η καλημέρα! Γιατί δεν είναι μέρα!! χαχαχαχαχ

τη επρεπε να πω εκινι την ορα??..καλινιχτα???????οχι!!

μαλον καλο ξιμερομα!! :lol::lol::lol::lol:

αλα ..δεν γινετε μια φορα να μιν γρινιαζισ?????εεεε??? :(:(:(:(

και εγο που εβαλα μια ορεεοτατι..που απο σινγινισε ..που σασ βλεπο ..καθουρο τα βρακι...δεν το εκτιμασ αφτο...

εγο που ..πριν να παο για ιπνο..σασ εδιξα..που σασ σκεφτουμε....εεε τη να πω..τη να πω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και πάλι!!!!!!!!!!!!!

:-h:-h:-h:-h:-h

Χρύσα μου...............

Έχεις δει ποτέ σου.....................

"Ιπτάμενο Ελέφαντα"??????????

:)):)):)):)):)):)):)):)):))

Εγώ είμαι καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τί θα γίνει με την "κακούργα"????

[smilie=violent1.gif]

Θα θυμηθεί να έρθει επιτέλους?????

[smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif]

Πάω να φτιάξω 1 ζεστό...... μοσχοβολάτο....... ~o) και να βάλω σιδέρωμα!!!!!!

[-([-([-([-([-([-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....τι κανετε?εγω καθομαι στο γραφειακι μας σερφαρω κ διαβαζω με τον μονακριβο μου....μαθαινουμε τα γραμματακια.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν ειναι καμια εδω,εγω απλα επειδη ειμαι καλο κοριτσι μπηκα να σας χαιρετησω γιατι ηρθε η ωρα να παω να παρω την μαθητρια απο το "πανεπιστημιο"!!!!!!!!!!!καλο σας μεσημερι!!!!!κι αν ολα παν καλα(που δεν νομιζω γιατι ειμαι γκαντεμω),αυριο θα σας γραψω απο το καινουργιο μου νετμπουκακι(νεα λεξη)!!!!!!!!!φιλιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστουμε ολες σιγουρα γιωργο...

χαιρομαι που το μωρακι σας ειναι καλα...αντε να περασουν οι μηνες να το παρετε στην αγκαλια σας....με το καλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia μου αν μιλάς για την ομάδα η κάθε κοπέλα βάζει μόνη της το ονομά της στις λίστες.... δεν το κάνω εγώ... αν δείς το γράφει και πάνω απο τη λίστα....

Δεν σημαίνει τίποτα όπως κατάλαβες....

Αν κάποια δεν μπορεί να το κάνει απλά μας το λέει και το κάνουμε εμείς γιαυτήν! Δεν θυμάμαι να μου το ζήτησες και να μην το έκανα.

Σας αφήνω προς το παρόν. Καλό μεσημέρι σε όλους!!

*Γιώργο μου τέλεια τα νέα σας!! Μπράβο!!! Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να σας πω μια γλυκιά καλησπέρα....αν και ξέρω ότι δεν είστε εδώ!

Να μου είστε όλες καλά....

Σήμερα κρυώνω απίστευτα....και δε θα πάω πάλι γυμναστήριο..

Άρχισα τις κοπάνες πάλι....θα ξαναπαχύνω πάλι και δε θα σώζομαι με τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ν μαι και εγώ μετα απο πολές μέρες. Πολύ πολύ δουλειά. Ελεος!!!

Πίνω το καφεδάκι μου και σας διαβάζω, είχα μείει στην Πέμπτη το μεσημεράκι και είχα πολλά ακομη. Τα μαθαίνω όλα πάντως....

Σήμερα θα βγάλω τα χειμωνιάτικα και καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει μετά, σίδερο, βόλεμα και καθάρισμα.

Έχω να καθαρίσω και το σπίτι, και να μαγειρέψω και και και...

Την Κυριακή υποτίθετε ότι θα αδιαθετήσω, για να δούμε τι κάναμε και αυτόν τον μήνα.

Κορίτσια σας φιλώ όλες...

Υ/Γ αααα και εγώ αν κάνω κοριτσάκι (ευχομαι παναγίτσα μου) θα της δόσω το όνομα της μανουλας μου που την έχασα αλλά είναι και τόσο σπάνιο αλλά και τέλειο!!!!!!!

Θα μαγειρέψω ψητό κατσαρόλας ιδέα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...