Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

Μπράβο ρε Κατερινα, συγχαρητήρια κουκλα μου, μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κοπέλαρα μου...

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Πιπιτσάκι μην χαλιέσαι κοπέλα μου έτσι, καλά έχεις αντέξει μεχρι τώρα, είσαι πολύ δυνατή και θα τα καταφέρεις με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο. ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!

Το αξίζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAA

FEUGW APO TI LISTA:) NAI EIMAI EGKUOS 5 VDOMADWN KAI 4 IMERWN! PIGAME X8ES GIATRO KAI EPIVEVAIW8IKE:)

ΠΕΡΣΙΑ......ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.............

ΜΠΡΑΒΟ..ΠΟΛΙ ΧΑΡΙΚΑ...ΚΛΕΟ ΑΠΟ ΧΑΡΑ..ΔΕΝ ΦΑΝΔΖΕΣΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΧΑΡΙΚΑ....

ΝΙΟΘΟ ΕΝΑ ΔΕΣΙΜΟ ΜΑΖΙΣΟΥ...ΕΠΙΔΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΟΝΟ...ΑΑΑΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΙ ΧΑΡΙΚΑ...

ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΕΓΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΙΜΑΝΔΙΚΟ..ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑΣΟΥ..ΚΑΙ ΝΑ ΙΝΕ ΥΓΙΕΣΤΟ ΜΟΡΑΚΙ!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τι ωραίες ανακοινώσεις ειναι αυτές? συγχαρητήρια στην περσια κ στην κατερίνα. κορίτσια ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κ στις δυο κ δυο γερά στρουμπουλά μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAA

FEUGW APO TI LISTA:) NAI EIMAI EGKUOS 5 VDOMADWN KAI 4 IMERWN! PIGAME X8ES GIATRO KAI EPIVEVAIW8IKE:)

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!

Όλα καλά να να πάνε Persia μου!!!!

Να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!!

Πολλές εγκυμοσύνες παιδιά τον Σεπτέμβρη...Μακάρι να είναι έτσι και τον Οκτώβρη... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NINA MOU SE EUXARISTW PARA POLU! I ALI8IA EINAI PWS ISOUN TO PRWTO ATOMO APO TO MAMMY POU MOU STA8IKE META POU EXASA TO AGORAKI MOU KAI ME NOIAZOTAN KA8IMERINA KAI AUTO DEN TO 3EXNAW! ISA ISA TO EKTIMW AFANTASTA:) O 8EOS NA SE EXEI KALA KAI SUNTOMA NA AKOUSOUME KAI APO SENA TA EUXARISTA:)

XRUSA MOU KAI TESH SAS EUXARISTW POLU GIA TIW EYXEW SAS. APO DW KAI PERA MONO KALA NA AKOUME KAI OLA KALA NA MAS PIGAINOUN:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ 2 ωρίτσες έλειψα κ να τα ωραία νέα!!!

Persia μου χάρηκα πάρα πολύ με τα νέα σου!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάκι!!! Να έχεις μια υπέροχη, ανώδυνη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] (είδατε, μου ξεκόλλησε κ το μάμμυ με τα καλά νέα κ μπορώ να βάλω εικονιδιάκια!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι είναι Persia μου... Εγώ να φανταστείς πρώτα το είπα εδώ στα κοριτσάκια κ μετά στους γονείς μου κ την κολλητή μου... Προς το παρόν δεν το ξέρει κανείς άλλος!

Εύχομαι από εδώ κ πέρα να ανταλλάσουμε μόνο ευχάριστα νέα!!!

Φιλιά σε όλες, έρχεται ο αντρούλης μου σε λίγο κ πρέπει να ξανακλείσω... :-*:-*

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NINA MOU SE EUXARISTW PARA POLU! I ALI8IA EINAI PWS ISOUN TO PRWTO ATOMO APO TO MAMMY POU MOU STA8IKE META POU EXASA TO AGORAKI MOU KAI ME NOIAZOTAN KA8IMERINA KAI AUTO DEN TO 3EXNAW! ISA ISA TO EKTIMW AFANTASTA:) O 8EOS NA SE EXEI KALA KAI SUNTOMA NA AKOUSOUME KAI APO SENA TA EUXARISTA:)

XRUSA MOU KAI TESH SAS EUXARISTW POLU GIA TIW EYXEW SAS. APO DW KAI PERA MONO KALA NA AKOUME KAI OLA KALA NA MAS PIGAINOUN:)

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Persia μουυυυυυυυ!!!!!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!! Τρελλάθηκα μόλις το διάβασα!!! happy-cheerleader-130.gif

happy-cheerleader-130.gif

happy-cheerleader-130.gifhappy-cheerleader-130.gif

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσάκι μου!!! Σου εύχομαι να έχεις μία ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! Και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

112490.gif

Σε φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kate_rina και persia [smilie=wav.gif] ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ, ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ, ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ

Τα νέα σας είναι καταπληκτικά!!!!!!!!!! Τι υπέροχος τρόπος να βγεί ο μήνας!!!!!!!!!!!

Τελικά ο Σεπτέμβρης ήτανε πολύ γούρικος!!!!!

Εύχομαι να έχετε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να αντικρύσετε το μικρούλη σας, πρώτα στους υπέρηχους και μετά κατ'ιδίαν [smilie=angel13.gif].

Ειδικά για σένα persia, χαίρομαι διπλά, γιατί έχω λάβει και εγώ την πικρή γεύση της απώλειας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου τι κάνεις κοπέλα μου? Δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω τα νέα σου τελευταία! Εύχομαι πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις και εσύ τα ευχάριστα!!! Είχαμε έναν Τυχερό Σεπτέμβριο για πολλά κοριτσάκια... εύχομαι να συνεχίσει έτσι και τον Οκτώβριο για όλες εμάς τις υπόλοιπες! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι DIOSA μου, μακάρι ο Οκτώβρης να αποδειχθεί "γουρλής" και για όλες μας :) :) :)

Θα χρειαστεί ένα μικρό θαυματάκι στην περίπτωσή μου :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: , αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα.....

Τι ωραία νέα είναι αυτά βρε κοριτσάκια; ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Κατερίνα και persia ό, τι καλύτερο σας εύχομαι μέσα από τα βάθη της ψυχής μου1

Όλα καλά να σας πάνε από εδώ και πέρα....και να χαμογελάτε....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Πιπίτσα μου....υπομονή και κουράγιο....Θα πετύχεις το στόχο να γίνεις μανούλα....ακόμα και αν χρειαστεί να περιμένεις λίγο ακόμα....Ο Θεός δεν αφήνει κανέναν....και αφού πιστεύεις....θα σε βοηθήσει. Οι ευχές μου να σε συντροφεύουν.....Προς το παρόν, έχεις τα Αγγλικά με τα οποία πρέπει να ασχοληθείς (αφού το θέλεις πολύ) και για τη δίαιτα....καλή δύναμη!!!Αν βρεις άκρη πάντως χωρίς να εξοντώνεσαι από την πείνα...πες το και σε μένα....μπας και "στενέψω" και εγώ λιγουλάκι που θέλω.....

Μαρικάκι, Δήμητρα, τι μου κάνετε;

Πολλές απουσίες έχω διαπιστώσει πάντως τις τελευταίες ημέρες: Η Λόλλι είναι καλά, ξέρει καμμιά σας;

Ο χαζομπαμπάκας μας, μάλλον, θα είναι ακόμα στην άλλη διάσταση.....και εκεί στα σύννεφα όπου πλέει σε πελάγη ευτυχίας ...δε μας ακούει φαίνεται.....

Έλενα καλά αποτελέσματα να έχεις....Ο Σεπτέμβριος να είναι και ο δικός σου μήνας....

Πολλά φιλάκια στην υπόλοιπη παρέα.....DIOSA, Χρύσα, Νίνα, Χρυσάνθη, Elenakos, Μαράκι, Γωγούλα....ουφ, είστε τόσες πολλές....δεν μπορώ να αναφερθώ σε όλες ονομαστικά....τα φιλιά μου όμως να πάνε σε όλες σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω DIOSA μου...το είδα με μια φίλη μου, που της είπαν ότι μόνο με ένα θαύμα θα κάνει παιδί και τώρα έχει ένα αγοράκι. Το μόνο ότι, η πίστη της ήταν πολύ βαθιά και η βεβαιότητα ότι η Παναγία θα της δώσει ένα παιδί ακλόνητη. Το βάφτισε φέτος στην Τήνο :) :) :)

Γειά σου Τάνια μου! Σε φιλώ γλυκά :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε φιλώ και εγώ Μαρικάκι μου γλυκό και ξέρεις ότι....η σκέψη μου είναι μαζί σου....

Μακάρι για όλες μας....να έχει φτάσει η ώρα να γίνουμε μανούλες...

Υπομονή και πίστη χρειάζεται....Εγώ, από την πλευρά μου, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να ηρεμήσω και αυτό είμαι διατεθειμένη να κάνω....Έχω έναν πολύ καλό άνθρωπο δίπλα μου και δε σκοπεύω να χαλάσω....την όμορφη σχέση που έχουμε για μια ΕΜΜΟΝΗ....Αν μας κάτσει έχει καλώς, αλλιώς.....

Αλήθεια πόσες σπερματεγχύσεις έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι στιγμής έχω κάνει μια σπερματέγχυση και από τα μέση Οκτώβρη, εφόσον δεν είμαι έγκυος, ξεκινάω ορμόνες για τη δεύτερη.

Και εγώ έχω δίπλα μου έναν υπέροχο άνθρωπο, τον οποίο σέβομαι και θαυμάζω. Το να κάνουμε οικογένεια προσπαθώ να μην μου γίνει εμμονή, αλλά μερικές φορές είναι πολύ δύσκολο...

Εννοείται ότι θα σταθώ ακλόνητη, σε ό,τι απόφαση πάρουμε στο εγγύς μέλλον και σε καμία περίπτωση δεν θα επιτρέψω να χαλάσει η σχέση μας εξ'αιτίας αυτής της απόφασης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα.τι διαβαζω νεες εγκυουλες?μπραβο στην persia και katerina να εχουν μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και γρηγορα να ακολουθησουμε και εμεις :) ευχομαι και ο Οκτωβρης να ξεκινησει με ανακοινωσεις!αντε 4 μερες μεινανε :whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Μαρικάκι μου να μη χρειαστεί να κάνεις άλλες σπερματεγχύσεις.... Μακάρι να είσαι εγκυούλα και απλά να μην το ξέρεις.Αλλά και αν ακόμα δεν είσαι έγκυος, η δεύτερη να είναι η τελευταία και καλύτερη! Κάτι μου λέει πως τον Οκτώβριο θα αδειάσει η πάνω λίστα κατά πολύ....

Αχ....γιατί να ταλαιπωρούμαστε τόσο...για κάτι που θέλουμε ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ......Το σύμπαν....πού είναι; δε μας βλέπει; δε μας ακούει; ή μήπως ο COHELO έλεγε μ@@@@@@@;

Σήμερα....ο αντρούλης μου είχε άδεια και δεν μπόρεσα να τον χαρώ, όσο θα ήθελα, γιατί εκτός από το σχολείο, είχαμε και συγκέντρωση γονέων το απόγευμα....οπότε η μισή μέρα πήγε χαμένη και είχα άγριες διαθέσεις(Πριν από την περίοδο, γίνομαι ασυγκράτητη!....Αν και κάτι έγινε :oops::oops::oops: ....γιατί το Σ/Κ θα είμαι αδιάθετη και για μία εβδομάδα δε θα έχει...κοκό....

Σήμερα πάντως δεν το είχα καθόλου στο μυαλό μου το θέμα του παιδιού.....και το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ....Γιατί να μην είμαι έτσι και τις άλλες μέρες;;;;;;;;;

:oops::oops::oops: Ντροπή μου.......τι είναι αυτά που λέω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θεούλη μου συγχώρεσέ με!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλαρα μια κουβεντα ειναι marikaki μου :P ευχαριστω πολυ!ευτυχως με την δουλεια ξεχνιεμαι και περνανε και οι μερες!αν και δεν θα ειμαι αλλα λεμε τωρα,η ελπιδα πεθαινει τελευταια ;):)

μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω ότι το "χαλαρά" δεν είναι εύκολο! Το λέω για να το ακούσω και εγώ να συμμαζεύομαι...:lol::lol::lol:

Τώρα όσο για το σύμπαν, τι να σου πω;;;;;;;; Λίγο κουφό μου φαίνεται τελευταία :lol::lol::lol: , αλλά ελπίζω στην πορεία να στρώσει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...