Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκομανουλες 2008....vol....4!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ Σ/Β ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ..ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΗΡΕΜΙΑ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ...ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΝΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ... :roll::P:D

ΛΕΝΑΚΙ ΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελευθερία περαστικα σας.

Τόνια απο Πάτρα είσαι; που θα γεννήσεις;

Τελικά εμας η μέρα εξελίστε! Άσχημα...η κόρη μου μας έχει πρήξει-επιεικώς- όλο κλάμμα & γκρίνια & πάλι απο την αρχή........

ο μπέμπης μου στο άσχετο πατάει κάτι τσιρίδες!

τα νεύρα μου είναι ΧΑΛΙΑ θέλω να ουρλιάξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεύρα μου είναι ΧΑΛΙΑ θέλω να ουρλιάξω!

Υπομονή και πάλι υπομονή, τι άλλο να κάνει μια μάνα???!!!! :roll:

Αλήθεια τι ηλικίες έχουν τα παιδάκια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΚΥΡΟ ΕΕ??

ΕΡΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ Κ ΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΧΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΣΑΣ!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!

ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill απο αθηνα ειμαι αλλα λογω δουλειας μου ηρθαμε πυργο(οπου εχω κ καταγωγη)..στο Ιασω θα γεννησω!

νυσταζωωωωωω ο αλεξανδροσ ξυπναει πιο νωρις γιατι τον βαζω απο τις 21:00 για υπνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά μου κοριτσάκια!

Ο Κώστας δεν έχει πυρετό αλλά έχει καταρροή και βήχα.. θα δούμε πως θα πάει..

Εκτός από αυτό όμως, σήμερα έχω άρρωστους τον άντρα μου και την πεθερά μου!!!

Περονοσπορος…

Εσεις τι κάνετε? Πως πάτε?

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου. Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!!! Τελειώνει και το φθινοπωρο!!! Αντε και καλό χειμώνα τώρα :lol::lol::lol: .

ΣΤΑΜΥ μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοριτσάρα μου, ότι επιθυμείς να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Και μην ακούω αηδίες για ηλικίες και τα συναφή.... μια χαρά είμαστε, υγεία να έχουμε, ευτυχία και κανένα παραπάνω ευρουλάκι δεν κάνει κακό ;););) .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ τα τσάκισα τα σοκολατάκια σου, απο το μαγαζί σου είναι;;; Καλά είναι απλά τέλεια!!!!!!!!! Τι κάνει ο Νικόλας;; Ταλιμπανίζει;; Παιδιά είναι μωρέ, θα μεγαλώσουν που θα πάει;; Αν και δεν είμαι πολύ σίγουρη ότι μετά θα ηρεμίσουμε :shock::shock::shock: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως είναι τα μικρά;; Εσυ την παλεύεις;; Ο καιρός στο νησί;; Άρχισαν τα κρύα ή ακόμα;;; Εγώ έβγαλα χειμωνιάτικα και στρώσαμε το σπίτι, πάγωσα καλέ :shock::shock::shock: .

ΒΙΚΑΚΙ μου, καλός ο Σάκης;; Δεν το είδα όλο γιατί ξεράθηκα στον καναπέ :lol::lol: .

JOANAKI-MIRLITSA όλα καλά;;;

ΕΡΗ Μου, περαστικά σας οικογενειακώς. Κράτα γερά μην ξαπλάρεις και συ εε!!!!!

Με έπιασε σήμερα ένας πόνος στην πλάτη άλλο πράγμα. Μυηκός βέβαια, πήγα να βγάλω τον Δημήτρη από το καθησμα του αυτοκινήτου να τον πάω στο παιδικό και μάγωσα :?:?:? . Τρέχουν και οι μύτες μου... οπότε για Τετάρτη λίγο χλωμό, θα συναντηθουμε όμως στο πάρτυ της ΣΤΑΜΥ εεε;;;

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Ελπίζω να έχουμε ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ,πάει έφυγε ο Οκτώβριος,περίεργος μήνας για εμένα.

Περαστικά βρε κορίτσια,εμάς μας γυροφέρνει,αλλά προς το παρόν βράχοι! Αρχές του μήνα ήταν αρρωστούλα η Μαρία μου,τώρα οκ.

Προς το παρόν είναι σχετικά καλά τα πράγματα εδώ,αλλά δε μιλάω,να δώ πως θα τελειώσει.Διότι εχθές ήταν απλά Απελπησία.....

Τόνια απο ποίο μέρος τη; Αθήνας;Με τι ασχολείσε;Ανάκριση ε;συγνώμμη αν είμαι αδιάκριτη.

& κάτι τελευταίο,ΔΕ νομίζω να δείξει & το Σαμαρά έλεοςθέλουμε κατι καλό επιτέλους να δούμε στην τν.Έχετε διαβάσει το βιβλίο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το εχω διαβάσει πέρσι το βιβλίο, θα μου πεις και εσυ οτι έχουν μπερδέψει τα κορίτσια ε???

Δεν τα εχουν μπερδέψει ή τελος πάντων τα εχουν μπερδέψει επιτηδες πιστέυω.. Κάτι μας ετοιμάζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΕΡΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!ΜΑΛΛΟΝ ΙΩΣΟΥΛΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ.

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ!!

ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!!ΘΑ ΣΤΙΣ ΔΕΙΞΩ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΤΕ.

Α!!Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΤΥΡΙΑ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΟΥΦΛΕ??

Κ ΤΙ ΚΡΕΑΣ ΗΤΑΝ ΝΟΥΑ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ??ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ??Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...