Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Μετά από μένα καμιά δεν μπήκε καλέ;;; Βρήκα πάλι λίγο χρόνο και μπήκα να σας γράψω.

Εμείς είμαστε πολύ καλά! Δουλειά, σπίτι, λίγες βόλτες γιατί ο καιρός μας τα χάλασε...περνάει η μέρα! Ο Γιάννης έχει γίνει τρομερό παιδάκι!!! Είναι πάντα γελαστός,ήσυχος από άποψη γκρίνιας αλλά και ζωηρός από άποψη ενέργειας και παιχνιδιού! Η Παναγία να τα φυλάει τα παιδάκια μας...όλα φαντάζομαι έχουν γίνει τρελά ζουζούνια!!! Εμένα επιτέλους αρχισε να με ακούει όταν τον μαλώνω! Μέχρι πριν λίγο καιρό με κοιτούσε, μου χαμογελούσε και πάλι έκανε τις ζαβολιές του! Τώρα μεγαλώνοντας καταλαβαίνουν περισσότερα και συνεννοείσαι καλύτερα.

Λαμπρινή πολύ λυπάμαι που έχασες τη δουλειά σου. Κάτι άλλο θα βρεθεί. Ως τότε απόλαυσε το κοριτσάκι σου!

Ελινα και Τζένη πως πάνε οι εγκυμοσύνες; Με το καλό να υποδεχτείτε τα νέα σας μέλη!

ΚΟΝΝΑ υστυχώς είναι πολύ δύσκολα αν δεν δουλεύουν και οι 2 και είδικά για τους άντρες νομίζω είναι χειρότερο το να κάθονται. Υπομονή κοπέλα μου... Θα περάσει κι αυτος πολύ χρόνο με τον γιο του!

Χαρά από τώρα σκέφτεσαι τα επόμενα γενέθλια; Πολλά λεφτά ζητάνε. Είναι εξωφρενικό, τρελό να θέλουν τέτοια ποσά οι παιδότοποι! Που να ηταν καμιά αίθουσα ξενοδοχείου δηλαδή!

Ιωάννα η Δεσποινούλα είναι μια τρέλα!

Αυτά από μενα. Φιλιά σε ολες, καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποπη μου πολύ χαρηκα που εγραψες τα νέα σου.

Ο Γιαννακης φοβερος! Εμεις εχουμε γίνει δεσποινίδες λέμε κουβεντούλες αλλα το βράδυ ερχομαστε στο κρεβατι της μαμας κατα τα αλλα ειναι πολύ συνεργάσιμη και καλο παιδι ο θεος να τα φυλαει.

Πολλα φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανούλες!!!

Πόπη μου κ εγω πολυ χαρηκα που διαβασα τα νεα σου!!! Ο Γιαννάκης σίγουρα εχει μεγαλώσει παρα πολυ!!! Να μου τον φιλήσεις!!!

Εγω καλά είμαι, εχω φουσκώσει πολυ κ επίσης νιώθω ηδη το σώμα μου περισσότερο κουσμένο απο οτι στην Νεφελίτσα. Η Νεφελιτσα είναι καλά, εχει γίνει κ αυτή παιδάκι πια, χαιδευει την κοιλιτσα μου κ λεει, μεγαλώνει μωρο, μεγαλώνει αδεφούλης!!! Φτιαξαμε κ το δωμάτιο της απο βρεφικό σε παιδικο, με κρεβατάκι κτλ. κ το δείχνει σε όποιον ερχεται σπίτι :x . Τώρα εχουμε ξεκινήσει κ του μπέμπη. Της εχω πάρει ρολλάκι να βάψει κ αυτή μαζι μας:ymparty::lol: .

φιλάκια σε όλες κ στα υπέροχα πιτσιρίκια της παρέας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manoules mou!

ego eimai kala , den katalabaino mia apo egkimosini kai logika 8a doulevo mexri telos tou xronou.

O andreas einai ki aftos kala, bgazei kati dontakia akoma , mallon ta teleftaia. mas dinei k kati filakia ki agkalitses sto asxeto mas trelainei.

Strosame xalia, eftiaxa tis ntoulapes , adeiasa rafia sirtaria gia na ta gemiso me pragmata gia to neo moraki. 8elo na paro ki ena krebati tou andrea min ton metafero teleftaia stigmi. De 8elo kounia tsampa lefta gia ligous mines. Etsi ki allios pidaei opou k na to exo to kagkelo ( eftixos tora teleftaia tis ekopse tis ptoseis).

popi mou xarika pou diabasa ta nea sou.

lamprini mou min agxonesai dokimase ligo argotera gia 2moraki ase na xalaroseis ligo prota.

xara mou enimero8ika gia ta oikonomika tis kiprou logo douleias , i kipros den exei toso 8ema alla akousa pos lambanoun proliptika metra prokeimenou na min ftasoun ta xalia mas. Oso gia ta gene8lia 8 abreis kapoia lisi , i nagia 8aeinai poli xaroumeni oti kai na organoseis esto k 3-4 paidakia spiti.

an8ropaki k ego flebari gennao parea t amorakia mas . genika den mpaino poli sto forum logo xronou , mono gia na do oti eiste kala k na diabaso ta nea sas, opote mallon de 8a mpo stin alli omadoula

sas filo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou eiste koritsia mou? trexete oles?

emeis eimaste kala , perasame oikogeneiakos mia gastrenteritida , kirios ego. Xtes piga giatro ola kala i mpempa einai giro sto kilo.

efarmozo ston ipno tou andrea to sitima tou bibliou koimisou paidi mou kai exo iremisei .

elpizo na eiste oles kala k perimeno nea sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες καλησπέρα! Τι κάνετε; Δεν πολυμπαίνω λόγω χρόνου και εγώ αλλά τώρα είπα να δω στα πεταχτά τα νέα σας! Εμείς είμαστε πολύ καλά. Δουλειά, σπίτι, Γιάννης!!! Όλη μέρα τρέχει...τέτοια ενέργεια βρε παιδί μου!!! Στολίσαμε δέντρο την Κυριακή και έχει ξετρελαθεί!!! Ευτυχώς δεν πειράζει τίποτα...προς το παρόν τουλάχιστον! Και έξω στο μπαλκόνι στολίσαμε και του αρέσει να τα βλέπει από κάτω! Αυτά τα δικά μας. Πάω να ξαπλώσω λίγο. Φιλάκια, θα τα πούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες καλησπέρα! Τι κάνετε; Δεν πολυμπαίνω λόγω χρόνου και εγώ αλλά τώρα είπα να δω στα πεταχτά τα νέα σας! Εμείς είμαστε πολύ καλά. Δουλειά, σπίτι, Γιάννης!!! Όλη μέρα τρέχει...τέτοια ενέργεια βρε παιδί μου!!! Στολίσαμε δέντρο την Κυριακή και έχει ξετρελαθεί!!! Ευτυχώς δεν πειράζει τίποτα...προς το παρόν τουλάχιστον! Και έξω στο μπαλκόνι στολίσαμε και του αρέσει να τα βλέπει από κάτω! Αυτά τα δικά μας. Πάω να ξαπλώσω λίγο. Φιλάκια, θα τα πούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα χαθήκαμε ε; εμεις ειμαστε καλα μεγαλώνουμε και μας εχει ξετρελλάνει με το νάζι της η κουκλίτσα μου. Elinak περαστικα ασε και εμεις περάσαμε κατι αντίστοιχο με το καλο η μπουμπού σου; επιασε η τακτικη του βιβλιου ε; εγω το ειχα κανει όταν ήταν 10 μηνών και μεχρι 19 μηνων ειχα ηρεμήσει ώσπου ενα βράδυ ήρθε στο κρεβάτι κι απο τοτε κολλήσαμε και πάλι κοιμάται μισό βράδυ στο κρεβάτι της και το υπόλοιπο μετα τις 4-5 στο δικό μας, επιχειρησα να ξαναεφαρμόσω την τακτική αλλα δεν άντεξα εκλαψε 1,30 ώρα και δεν ηρεμούσε και ετσι την λυπήθηκα δεν πειραζει μετα απο όσα πέρασα με τις εξωσωματικές ας κάνει ότι θελει και εγω ψυχολογικα δεν είμαι πολύ καλα. Ευτυχώς βρήκα μια δουλίτσα και ξεφεύγω λίγο.

Ποπη μου είδες ενεργεια τα ζουζούνια μας και εμενα δεν καλοτρώει αλλα ειναι οκ ουτε παχια όυτε αδύνατη αλλα απο ενέργεια turbo πήγαμε παιδότοπο το πρωί και τα σάρωσε ολα πολύ γελιο. Στολίσατε e; καλή ιδεα μήπως να στολίζω κι εγω σήμερα.

Πολλα φιλια σε όλες!!

Μην χάνεστε!

Antropaki ολα καλα; πολλα φιλάκια.

δειτε και την μικρή μας.

post-11191-13873938217067_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανούλες...

τι μου κάνετε? εμείς μια χαρά αντράκια...δεν σταματάει το στόμα του καθόλου..τα τραγούδια από τα ζουζούνια τα ξέρουμε όλα απ έξω!!!! βεβαίως του αρέσει να τα βλέπει στο you tube του βάζω κ τραγουδάει ή κάνει όπως κάνουν τα παιδάκια...

κάθε απόγευμα μου ζητάει "μαμά!!! μπαμπά ΄μπίλιο ή μήλο μου κόκκινο ή κάτω στο υαλό ή καβουάκια"!!!

δεν έχω πολύ χρόνο να μπαίνω , συνήθως τα βράδια πέφτω πτώμα αν κ θα το ήθελα να μαθαίνω νέα σας!!!

κ σήμερα μπήκα για μια ερώτηση-άνοιξα post για το γιογίο (στο φροντίδα μωρού). Αν έχετε εμπειρία επίτε μου τη γνώμη σας...

Λαμρπινή μου η κόρη σου είναι κούκλα!!!! πεντάμορφη!!!! Να σας ζήσει!!

δεν θέλω να διαβάζω ότι είσαι πεσμένη ψυχολογικά...'εχεις αυτόν τον άγγελο στο σπίτι, μετά από τόσο κόπο ήρθε αυτό το δώρο....ο Θεός δεν σε άφησε έτσι, ούτε ώρα θα το κάνει..όταν θα έρθει η κατάλληλη στιγμή θα έρθει κ 2ο ζουζούνι κ ότι άλλο ποθούμε....

φιλάκια κ σε όλες τις δευτεροεκγυούλες!!! με το καλό!!@

φιλάκια σε όλες τις μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!! τι κανετε??διαβασα τα νεα σας λιγο κ βλεπω οτι ολες ειμαστε ξετρελαμενες με τα ζουζουνακια μος που μεγαλωσαν κ μας κανουν να λιωνουμε με τα τρελα που κανουν...εχουν γινει παιδακια ολοκληρα πια...κ μενα ο δημητρακης ειναι ζουζουνακι, πολυ ενεργεια, πολυ χαδιαρης, πολυ παιχνιδι, λεει αρκετες λεξεις..αχχ εχω παθει την πλακα μου!!!!!!

εγκυουλες μου με το καλο να γεννησετε!! ευχομαι υγειΑΑΑ!!!λεω κ γω πρωτα ο θεος μετα τον γεναρη να προσπαθησω για δευτερω μωρακι...κ αν τα καταφερω ο θεος να μου στειελει ενα γερο μωρο!!!!μονο η υγεια μετραει κ η αγαπη τιποτα αλλο!!!

θα προσπαθησω να βαλω κ φωτο του δημητρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !

Μatakia efi τι γλυκας ειναι ο Δημήτρης σου και πολύ γελιο η φωτο κοιτάει το αλογο με υφος τρελο. Κι εμεις τραγουδάμε χορεύουμε φωνάζουμε γίνεται χαμός ζούμε ενα όνειρο με τα ζουζουνια μας. Με το καλο να κάνετε και το δεύτερο μωράκι σας.

Κοννα μου κι εσεις τραγουδατε ε; κι εμεις χαμός όλη μέρα με τα ζουζούνια και δεν θελω να βλέπει πολύ τηλεόραση αλλα μια ωρίτσα συγκεντρωτικα ειναι αναπόφευκτη αφου την βοηθαει να μάθει και λεξούλες με τα τραγουδάκια. Εχει απόλυτο δίκιο για την ψυχολογία απλώς ξέρεις μου επεσαν λίγο μαζεμένα ανεργεία - δύο αποτυχήμένες εξωσωματικες κτλ. Ειχα βρει και μια δούλίτσα και σταματάω σήμερα γιατι δεν ήταν καθόλου μα καθόλου καλα αλλα ειπαν στην αρχή και αλλα έκαναν.

Πολλα φιλια σε όλες & Καλές Γιορτες παρεα με τα παιδακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εφή μου πολύ χάρηκα που μπήκες να μας πεις νέα σου!!!!

πολύ όμορφος ο Δημήτρης σου!!! Πάντα καλά να είναι και να τον καμαρώνετε όπως επιθυμείτε...

Εύχομαι με το καλό να αποκτείσετε κ δε'υτερο νινι...

σε όλες μας το εύχομαι!!!

Λαμπρινή μοτ εύχομαι κάτι άλλο να βρεθεί...

Καλές γιορτές κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια χαθήκαμε ε; Εμεις ειμαστε καλα σε γενικες γραμμες το παλευουμε να φαμε το μεσημεριανό αλλα αρνείται πεισματικα να βάλει μπουκια στο στόμα της και τα αλεσμενα ούτε αυτα τα τρωει πια σήμερα εφαγε 2 μπουκιες πατατα φούρνου σιγα σιγα θα τα καταφέρουμε πιστεύω τα ψωμια και τα κουλουρια η αδυναμία της απο φαι ομως για να δουμε....

Περασαμε και μια ιωσουλα αλλα ευτυχως εκανε΄μόνο δεκατακια εως 37 και 7 και δεν πειραμε τίποτα περασε ετσι εχει μεινει μόνο λίγο βηχαλακι.

Κατα τα αλλα ετοιμαζόμαστε να υποδεχτουμε το νεο ετος με υγεια και μακαρι πραγματικα να γίνει ενα θαύμα και η χώρα μας να πάρει αλλη στροφη προς την ανοδο γιατι δεν αν συνεχίσουμε ετσι δεν τα βλεπω καθόλου καλα τα πραγματα.

Πολλα φιλια

Καλα Χριστουγεννα με Υγεια και Χαρα!!!

Φιλια στα μωρακια και με το καλο όσες περιμένετε! Ευχομαι το 2012 να φερει πολλα πολλα μωρα εξ αλλου οι φτωχες χωρες κάνουν πολλα παιδια χα χα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou.

efxomai kala xristougenna k na perasete omorfa tis giortes me ta morakia k tis oikogeneies sas.

eimaste kala, doulevo akoma k 8a stamatiso telos tou etous.

i mpempa exei parei kiolas 8esi ki elpizo na genniso fisiologika k to deftero.

ton andrea ton ebgala apo tin kounia k koimatai se kanoniko krebati. lipi8ika ta lefta gia defteri kounia.

katalabainei ta panta , kanei agapoules leei liges leksoules , koimatai kala ta bradia k troei sxedon apo ola.

sas filo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι γινεται?

χαθηκαμε ολες μας...

καλα χριστουγεννα και καλη χρονια να εχουμε ολοι μας, παντα με υγεια μαζι με τα μωρακια μας!

φιλακια στις κοιλιτσες σας οι εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολααααα!! καλη χρονια να εχουμε με υγεια πανω απ ολα!!!!!!! φιλακια πολλα αγαπημενες μου!!! φιλακια στα ζουζουνακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALI XRONIA ! YGEIA KI AGAPI STIS OIKOGENEIES SAS!!

Eimaste kala . Stamatisa ti douleia edo kai mia bdomada ki anameno. Pros to paron kano liges etoimasies xalara, kleino ekkremotites na min tis exo meta kai molis bgei k to deftero o 8eos boi8os!!

Anameno ta nea sas

an8ropaki i kori sou kotzam kopela ftou ftou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλη χρονιά με υγεία και αγάπη!!! Ειμαστε ολοι πολύ καλά! Θα μπω μια πιο νορμάλ ώρα για να τα πούμε.Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

pou xathikate koritsakia mou? eiste kala?

pernao arketes ores me ton andrea k me trelainei. mou eixe lipsei me ti douleia. exoume ginei aftokollitoi. kata ta alla koimamai arketa giati se ligo kairo ksanarxontai ta ksenixtia.

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματι χαθήκαμε...

Ελινακι σε ποια εβδομάδα εισαι? Κοιμήσου τώρα οσο μπορεις γιατι σε λίγο παμε για δευτερο γύρω ξενύχτια :D:))). Και εγω το προσπαθω οσο γινεται, γιατι σε λίγες μερες θα έχουμε κ τον μπεμπούλι μαζι μας :x . φιλάκια στον Αντρέα σου!!!

Χαρουλίνη, Ποπη, Λαμπρινούλα κ ολες οι υπόλοιπες που χαθηκατε καλε?? Ειστε καλα? Τι κάνουν τα ζουζούνια μας?

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsia! eimai kala, exo etoimasei ta aparaitita kai se 3 meres mpaino sto mina mou.

an8ropaki imerominia exo 26/2 ara prepei na eimai sti 35H bdomada. Ontos den ksero pos 8a tin palepso me ta ksenixtia kai genika me 2 mora giati sto 1o pes tin epefta kai ligo otan koimotan, tora ti kanoume oeo?

me to kalo !

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...