Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουκλες καλημερα..

σορυ αλλα εκανα μια πατατα με το θεματακι σας..

καταλαθος αντι να κλειδοσω το προηγουμενο το εσβησα..χιλια συγνωμη ζηταω δεν το ηθελα ειλικρινα.

Μιλαω με τη Λενα μηπως μπορει να το επαναφερει.

Και παλη χιλια συγνωμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2010 ΓΙΑΤΙ ΦΑΓΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΑ!

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!!! ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ Κ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και παλι απο μενα καλοριζικο το καινουργιο μας θεματακι αλλα μαρινα βαλε νουμερο ετσι οτι εχουμε μακραν τις πιο πολλες συζυτησεις. ειμκαι αυπνη κουρασμενη εξαντλημενη και πονανε και τα βυζια μου!

Θα σας βαλω φωτο να ζηλεψετε που βαζουμε μονες μας το ποδι μας στο στομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΖΩΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Κ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΟΜΑΝΕΤΣΙ!!! ΜΠΡΑΒΟ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΑ!!!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΜΠΕΛΙΛΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΛΙΛΙ!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσα το μαγειρεμα εφτιαξα πεννες με κιμα και γλυκο τουρτα με coocies (την ετοιμη της γιωτης) παω να ξυπνησω τη μικρη να την ταισω γιατι την επεσε για υπνο νυστηκια και να την κανω και μπανακι και ελπιζω να με αφησει να κοιμηθω λιγουλακι.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Σας εχασα μα τα τρεξιματα της βαφ τιισης και μεχρι να βρω που ειστε!!!

καλοριζικο το καινουργιο θεματακι!!!!

Εμεις στην βαφτιση τελεια ο νικολας κοιμηθηκε στην αγκαλια του νουνου του και στην κολυμβηθρα γελαγε ασταματητα ηταν πολυ καλος ολα κυλησαν πολυ ομαλα και ωραια εσεις τι κανετε σας εχασα !!!!!

τι νεα ολες καλα εψαχνα το προηγουμενο μας και δεν μπορουσα να το βρω να μαθω νεα!!!

Αντε τωρα που ησυχαζουν τα πραγματα θα τα λεμε πιο συχνα με την πρωτη ευκαιρια θα σας περιγραψω την βαφτιση και θα σας βαλω φωτο που βγαλαμε εμεις!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia na mai ki egw

oxi egw den anoigw allo thema

kalo einai auto

cesilia epanorthwse vazontas to noumero 8 ston titlo toy thematos mas

aleka to podi sas prepei na einai polu nostimo apo oti vlepw!!!

filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χίλια συγνώμη αλλά δεν ξέρω πως να διορθώσω τον τίτλο.......

thalia mou και γω χάθηκα γιατί τρέχαμε για τη βάφτιση......Ο Ορέστης μου βαφτιστηκε την περασμένη Κυριακή, αλλά έριξε πολύ κλάμα το μωρό μου......Ακόμα και μετά το μυστήριο......

Περάσαμε πολύ ωραία τα παιξα λίγο γιατί έκλαιγε το μωρό και όλοι κάτι θέλανε από μένα και έτρεχα σαν τρελλή.......Βλέπετε το δείπνο ήτανε στο σπίτι μας και έγινε μικρός χαμός....

Μόλις έχω φωτο θα τις βαλω...Ήταν όμως όλα πολύ ωραία!!!!!!!!!!

aleka πολύ ευλύγιστη η Σάντυ μας!!!!!!Κομανέτσι θα γίνει........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες περιμενουμε αγωνιωδως φωτο των βαφτισεων σας και ολες τις πικαντικες λεπτομεριες για να μαθαινουμε και εμεις.

Συμπεθερα και Ελενα βαλτε εδω τις φωτο απο τα παιδακια σας γιατι δεν βλεπω να ξαναγυρναει το 7!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!! ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ ΣΤΗ ΣΕΣΙΛΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ Η ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΗΝ!!!! ΧΑΧΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΙΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΕΣΒΗΣΕ ΑΠΟ ΠΡΩΣΟΠΟΥ ΓΗΣ :lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ Κ ΙΔΕΕΣ....Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΦΩΤΟ!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΕΠΑΝΛΗΨΗ

ΑΑΑΑΑ Κ ΤΑ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΔΕΙ!!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ!!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έστειλε μήνυμα η cesilia για το λάθος που έκανε αλλά βλέπω οτι ανοίξατε ήδη άλλο θεματάκι.

Επειδή η εφαρμογή είναι καινούργια, δεν ξέρω αν μπορώ να επαναφέρω το προηγούμενο θεματάκι που χάθηκε...νομίζω όμως οτι δεν έχει και πολύ σημασία τώρα πια αφού συνεχίζετε εδώ την κουβεντούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρήκα και το επανέφερα!!!! :D Δεν ξέρω άν θα συνεχίσετε να μιλάτε εκεί ή εδώ, πάντως εγώ την αποστολή μου την εξετέλεσα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

koritsia mou ti kanete?

emeis etoimastikame gia voltitsa!

gia thn fwto pou les elenatsak ...egw ti na sou pw exw epifilakseis sxetika me tis fwto sto internet

tha dw mporei kai na valw

eimai kai entoni katakritria typou facebook ktl

twra to mammy vevaia mou aresei alla den mporw na pw oti tolmw eukola na valw photo

opws vlepeis oute ti dikia mou den exw valei

tha dw mporei na valw kamia makrini sto profil!

sas filw oles!

ta leme argotera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! δεν πηγαινε αλλο πηγα και της πηρα κλυσματακι και ησυχασε και η Σαντυ και εγω και ο μπαμπας μας και καναμε τρελιτσες! βαριεμαι σπιτι αλλα τι να κανω αντε μπητε να πουμε καμια κουβεντουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΕΔΩ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ !!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΙΑΤΙΚΑ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΥΝΑ Κ ΤΟΥ ΝΟΥΝΟ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ!!!

ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!

ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΛΙΛΑ ΣΑΚΑΚΙ ΚΑΠΕΛΟ Κ ΓΡΑΒΑΤΑ, Ο ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΡΑΜΑΤΩΝ ΛΙΛΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ!!!! ΜΠΑΟΥΛΑΚΙΑ ΑΣΠΡΑ ΑΠΛΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΤΕΡΙΑΖΟΥΝ) ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΤΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΛΙΛΑ Κ ΛΑΧΑΝΙ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ! ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Η ΛΑΜΠΑΔΑ!!!!

Κ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΤΥΠΟΥ ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΚΡΥΣΤΑΛΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΛΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ ΤΟΥΛΙ Κ ΚΟΡΔΕΛΕΣ!!!

ΠΗΡΑΜΕ Κ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙ Κ ΧΑΚΙ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ Κ ΜΠΟΥΦΑΝ Κ ΠΑΠΑ!!!!

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΟΥ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΛΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ????? ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ Η ΧΕΣΩ????

Η ΜΗΠΟΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΥΠΟΘΕΤΟ??

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΒΑΛΑΝ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ ΜΑΣ!!! ΝΟ 8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια κι εμείς πρέπει να αρχίσουμε το ψάξιμο με τα βαπτιστηκά.... εμένα δεν μου αρέσου γραβάτες, παπιγιόν κλπ.... Σκέφτομαι να πω στον νονό μας να του πάρει Levi's σύνολο (παντελόνι πουκάμισο, σακάκι, μπουφανάκι κλπ) Τι λέτε εσείς? Αυτά θα τα φορέσει και πιο πολύ έτσι κι αλλιώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα κοριτσια. Μολις γυρισαμε απο τους γονεις μου απο το χωριο και σε λιγο θα ετοιμαστω για δουλιτσα.

Ελενα μου της πηρα κλυσματακια που ειναι για μωρα. Επειδη ο μπαμπας μας για να την ηρεμει της εδινε και λιγο ξενο γαλα(πιο βαρυ το ξενο κοιμοταν πιο καλα) ηρθε και στουμπωσε η καημενη.Ετσι ο παιδιατρος της μου ειπε αφου ηδη ειχαν περασει δυο εικοσιτετραωρα να παρω κλυσματακια και να κανω το ενα.τελικα χθες το πρωι της το εκανα και κατευθειαν σε λιγοτερο απο 5 λεπτα εκανε κακα της 2 φορες η σκατουλιτσα και μετα το απογευμα αλλη μια. Ευτυχως σημερα ηδη εχει κανει 2φορες κακα της μονη της και φυσικα ο μπαμπας της τρομαξε και δεν της εδωσε ξανα ξενο γαλα.

Συμπεθερα να παρεις οτι θα σε βολεψει εσενα και οχι τα ματια του κοσμου! Στον πασα μου του πανε το ροκ στυλ, οπως και εμας τα τουλια(πριγκιπισσες)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...