Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικες στρατιωτικων ενωθειτε!!


babylove!

Recommended Posts

Αρχικά μου το είπαν και γέλασα νομιζα οτι ήταν αστειο αλλα μετα το ειδα στην σελιδα του στρατου στα δημοσιευματα νομιζω όπου ξεκαρδιστηκα!Αν το ηξερα πιο νωρις θα τους ειχα παρει ενα τηλεφωνακι να ερθουν να κρατησουν το μικρο να κανω κατι δουλιτσες εξωτερικες! Σε αυτο το σημειο θελω να δηλωσω οτι δεν ειμαι μηδενιστρια απλα τα πραγματα ειναι δυσκολα οταν εχεις μικρα παιδια δεν εχεις βοηθεια τα βλεπεις να στεναχωριουνται σε μια απλη αλλαγη σπιτιου!Πριν παντρευτω καθωσ και πριν κανω το γλυκα μου περνουσαμε υπεροχα στην Κω!Τον αντρα μου τον αγαπω θα τον ακολουθω και θα τον στηριξω σε καθε του επιλογη αλλα στεναχωριεμαι και δεν το κρυβω οταν μου λειπει!και μου λειπει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΖΗΣΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.(ΟΧΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟ. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΧΑΘΗΚΑΝ.:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΖΗΣΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.(ΟΧΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟ. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΧΑΘΗΚΑΝ.:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΡΑΝΤΑΡ ΤΗΣ ΞΗΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 3 ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 3 ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΧΑΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ +2 ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 5.ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΜ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ.Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΛ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΗ.ΠΡΙΝ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΟΠΙΟΥΣ.ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ4ΜΗΝΟ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕ..ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ..Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΠΙΘΑΝΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΜΕΘΩΡΙΟ ΚΑΙ ΆΛΛΑ 7 ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΗΣΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΝΗΣΙΑ ΕΒΡΟ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ ΟΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗ 10ΕΤΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΟΣ ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ.ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΡΑΝΤΑΡ ΤΗΣ ΞΗΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 3 ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 3 ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΧΑΝ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ +2 ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 5.ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΜ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ.Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΛ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΗ.ΠΡΙΝ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΟΠΙΟΥΣ.ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ4ΜΗΝΟ ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΕΔΙΩΞΕ..ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ..Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΠΙΘΑΝΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑΜΕΘΩΡΙΟ ΚΑΙ ΆΛΛΑ 7 ΣΕ ΚΑΝΑ ΝΗΣΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΝΗΣΙΑ ΕΒΡΟ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ ΟΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗ 10ΕΤΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΟΣ ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ.ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γνώμη μου είναι ότι όπου είναι η οικογένειά σου είναι και η ευτυχία σου αρκεί να υπάρχει αγάπη και υγεία. Ακόμη και η Λήμνος έχει τα καλά της! Τί να το κάνεις να είσαι στην Αθήνα και να μην είσαι υγιής??:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γνώμη μου είναι ότι όπου είναι η οικογένειά σου είναι και η ευτυχία σου αρκεί να υπάρχει αγάπη και υγεία. Ακόμη και η Λήμνος έχει τα καλά της! Τί να το κάνεις να είσαι στην Αθήνα και να μην είσαι υγιής??:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια πολύ ωραίο θέμα ανοίξατε!

Εμένα είναι στην αεροπορία ιπτάμενος, πράγμα που σημαίνει ότι 2 φορές τον μήνα για 5 μέρες βάζει υπηρεσίες στη Σκύρο κι εγώ μένω μόνη μου! Ειδικά τώρα με το μωρο είναι λίγο δύσκολα... Μενουμε στην Πάτρα και φυσικα δεν εχω κανεναν δικό μου άνθρωπο. Μετα από 2 χρονια προσπαθειων καταφερα να βρω δουλεια επειδη ειπα ψεματα για τη δουλεια του αντρα μου. Την οποια δουλεια θα αναγκαστω να αφησω γιατι σε 2 μηνες θα παμε να μεινουμε στη διασπορα στην Κυλληνη. (Η δουλειά μου είναι στη Ναύπακτο). Ημουν ενα πολυ κοινωνικο ατομο με πολλους φιλους και οταν ηρθα να συζήσω με τον άντρα μου φρίκαρα!!! Τώρα στη διασπορά πιστεύω θα είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί εκεί μένι και μια φίλη μου... Θα δουμε... Το καλό είναι ότι δεν παίρνει πολλές μεταθέσεις, αλλά δεν έχει συγκεκριμένο ωράριο και γενικως μέχρι τελευταία στιγμή δεν μπορούμε να προγραμματίσουμε τιποτα. Είμασταν διακοπές και τον πήραν τηλ να πάει στη μοιρα... Α!!! Και ένα ΣΚ τον μήνα δεν μπορούμε να απομακρυνθούμε απο το αεροδρόμια γιατι ειναι σε επιφυλακή... Περιττό να πω ότι τις περισσότερες φορές πήγαινα μονη μου για υπέρηχο, κάτι που του στοιχησε πολυ. π.χ. δεν ηταν εκει την πρωτη φορα που ειδα το φασολακι, δεν ηταν οταν εμαθα το φυλο, ουτε και οταν εκανα τη β επιπεδου... Μην ειμαι και αχαριστη όμως εμείς δε μετακομιζουμε κάθε 2 χρόνια και οι πτήσεις του προσφέρουν εναν αρκετα καλό μισθο. Αχ! Τα ειπα και ξαλάφρωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια πολύ ωραίο θέμα ανοίξατε!

Εμένα είναι στην αεροπορία ιπτάμενος, πράγμα που σημαίνει ότι 2 φορές τον μήνα για 5 μέρες βάζει υπηρεσίες στη Σκύρο κι εγώ μένω μόνη μου! Ειδικά τώρα με το μωρο είναι λίγο δύσκολα... Μενουμε στην Πάτρα και φυσικα δεν εχω κανεναν δικό μου άνθρωπο. Μετα από 2 χρονια προσπαθειων καταφερα να βρω δουλεια επειδη ειπα ψεματα για τη δουλεια του αντρα μου. Την οποια δουλεια θα αναγκαστω να αφησω γιατι σε 2 μηνες θα παμε να μεινουμε στη διασπορα στην Κυλληνη. (Η δουλειά μου είναι στη Ναύπακτο). Ημουν ενα πολυ κοινωνικο ατομο με πολλους φιλους και οταν ηρθα να συζήσω με τον άντρα μου φρίκαρα!!! Τώρα στη διασπορά πιστεύω θα είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί εκεί μένι και μια φίλη μου... Θα δουμε... Το καλό είναι ότι δεν παίρνει πολλές μεταθέσεις, αλλά δεν έχει συγκεκριμένο ωράριο και γενικως μέχρι τελευταία στιγμή δεν μπορούμε να προγραμματίσουμε τιποτα. Είμασταν διακοπές και τον πήραν τηλ να πάει στη μοιρα... Α!!! Και ένα ΣΚ τον μήνα δεν μπορούμε να απομακρυνθούμε απο το αεροδρόμια γιατι ειναι σε επιφυλακή... Περιττό να πω ότι τις περισσότερες φορές πήγαινα μονη μου για υπέρηχο, κάτι που του στοιχησε πολυ. π.χ. δεν ηταν εκει την πρωτη φορα που ειδα το φασολακι, δεν ηταν οταν εμαθα το φυλο, ουτε και οταν εκανα τη β επιπεδου... Μην ειμαι και αχαριστη όμως εμείς δε μετακομιζουμε κάθε 2 χρόνια και οι πτήσεις του προσφέρουν εναν αρκετα καλό μισθο. Αχ! Τα ειπα και ξαλάφρωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που ανοιξα ενα θεμα οπου

πιστευω θα μας βοηθησει να γνωριστουμε

εστω και διαδυκτιακα και που ξερετε

ισως μερικες απο μας και στο μελλον;)

φιλια σε ολες!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που ανοιξα ενα θεμα οπου

πιστευω θα μας βοηθησει να γνωριστουμε

εστω και διαδυκτιακα και που ξερετε

ισως μερικες απο μας και στο μελλον;)

φιλια σε ολες!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΤΥΧΑΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (ΕΥΤΥΧΩΣ) ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kat304,ΔΕΝ ΔΙΕΥΚΡΥΝΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ...

ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ Ν΄ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ. ΑΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ...

ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ; ΖΕΙΣ ΜΟΝΗ; ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ Κ ΔΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΟΜΩΣ;

ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΖΙ; Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ, ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ; ΙΣΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ.

ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ; ΣΚΕΨΟΥ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ, Η΄ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ, ΙΣΩΣ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Ν΄ΑΦΩΣΙΩΘΕΙΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

ΕΓΩ ΖΩ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ, ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΒΡΕΦΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ... ΑΝ "ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ" ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ, ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΠΙΤΙ, ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΧΙΚΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΔΩ Κ 6 ΜΗΝΕΣ (ΦΡΕΣΚΟΙ) ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.ΞΕΚΙΝΗΣΜΕ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ Η ΕΝΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ.ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΓΙΑ 650 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΝΟΙΚΙΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΟΥΜΕ 2ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΜΕ?ΤΙΠΟΤΑ.ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ(ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΛΕΙΝΩ 3ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ) ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ4ΩΡΗ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ 400 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΖΩΗ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΧΩΡΙΑ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΣΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ.ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΛΟΑΓΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑΑ ΠΡΑΞΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ Κ ΠΑΩ ΕΠΑΝΩ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΩ ΑΛΛΙΩΣ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΦΙΛΟΥΣ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΤΑ ΠΩΣ ΛΕΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΧΩ ΞΕΚΑΘΑΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΠΗΓΕΙΝΩ ΘΑ ΕΞΑΡΤΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤ,ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ.

ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ.ΘΑ ΠΙΕΣΤΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ. ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΑΘΑΜΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ.ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ, ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ; ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ, ΠΩΣ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΖΕΙ ΣΈΝΑ ΞΕΝΟ ΜΕΡΟΣ;ΑΥΤΟΣ ΑΝΤΕΞΕ.ΕΣΥ ΟΧΙ;;

ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΧΑΝΟΝΤΑΙ. ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ, ΟΜΩΣ ΘΑ ΒΛΕΠΕΣΤΕ ΟΠΟΤΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΡΟΣ, ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ. ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ-ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥΣ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΤΕ.

ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΩΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΖΗΣΑΤΕ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ. ΑΥΤΟΣ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΤΩΡΑ ΛΙΓΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΗΡΙΞΗ; ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΛΟ ΑΝ ΒΡΙΣΚΟΣΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν αποφασίσαμε να παντρευτούμε έμενα με τους δικούς μου και από τη δουλειά μου έπαιρνα τουλάχιστον 1500 ευρώ καθαρά.. Ήταν όλα στρωμένα στη ζωή μου δουλειά-φίλοι εκτός από τον άνθρωπό μου..δε χρειάστηκε να το σκεφτώ πολύ τον ακολούθησα αμέσως αν κ μου κακοφάνηκε στην αρχή που τα έχασα όλα και βασικά έμεινα άνεργη..με λίγη καλή προσπάθεια βρήκα μια δουλειά που έπαιρνα 700 ευρώ και αν αλλά είχαμε ο ένας τον άλλον. Έφυγα από το σπιτάκι που στο μεταξύ είχαμε φτιάξει και εξοπλίσει για τον γάμο και πήγαμε σε μια γκαρσονιέρα 40τμ!!!

Υπήρχε όμως αγάπη! Τώρα είμαστε στη 2η μετάθεση βρήκαμε ένα πολύ μεγαλύτερο σπίτι πήραμε τα έπιπλά μας και προσπαθούμε και οι 2 να προσαρμοστούμε στη νέα πόλη...προσπαθώντας κ για μωρό!

Ο άντρας σου ίσως φοβάται ότι δεν θα περάσεις καλά και θα τον χωρίσει αν από την πρώτη μετάθεση πας μακριά από τους δικούς σου και ζήσεις τελείως διαφορετικά..στο χέρι σου είναι να τον πείσεις ότι τον παντρεύτηκες για να είστε μαζί , ότι είναι πάνω από δουλειά και φίλους. Θα είναι δύσκολα στην αρχή αλλά αν είσαι κοινωνική γρήγορα θα ενταχθείς.

Αν το θέμα είναι οικονομικό τότε αλλάζουν όλα..

Σου εύχομαι να πάρεις την πιο σωστή απόφαση και να μη το μετανιώσεις ποτέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την Ιφιγένεια αν βρίσκεται Κομοτηνή μόνο για λίγο διάστημα, όπως ένα χρόνο μην αφήσεις τη δουλειά σου, ειδικά αν σου επιφέρει καλά χρήματα. Αν είσαι δημόσιος υπάλληλος μπορείς να κάνεις συνυπηρέτηση, αν είσαι καθηγήτρια και κάνεις ιδιαίτερα ή δουλεύεις σε φροντιστήριο πάλι μπορείς να δουλέψεις και στην Κομοτηνή. Αλλά αν είσαι στο ιδιωτικό τομέα μόνο 2 λύσεις υπάρχουν ή να αφήσεις την δουλειά σου και να βρεις μια άλλη εκεί ή να κάνετε αμοιβαίες επισκέψεις ο ένας στον άλλον.

Ή και μία 3η: να βάλετε μέσον ώστε να γυρίσει πάλι κοντά σου!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, συμπληρωματικά να πώ ότι είχα έναν συνάδελφο με 2 παιδιά ο οποίος δούλευε Λάρισα για 3 χρόνια και κάθε Σαβ/κο πήγαινε Αθήνα για να βλέπει την οικογένειά του. Μετά φρόντισε και πήρε μετάθεση στην Αθήνα. Και πολλοί άλλοι συνάδελφοι όπου οι γυναίκες τους δεν τους ακολουθούσαν λόγω δουλειάς τους.

Μπορείτε να κάνετε το ίδιο, εξαρτάται πάντα από το ποιές είναι οι προτεραιότητές σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΦΑΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ Κ ΑΝ ΠΑΡΑΣΤΕΙ ΑΝΑΓΚΗ.ΕΜΕΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕ ΤΟ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ,ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ(ΙΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ).ΟΜΩΣ ΕΝΩ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΦΟΡΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ,ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΑ ΑΠΛΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΟΛΑ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ.ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ Κ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τότε θα συμφωνήσω με τον άντρα σου! Ειδικά αν οι δουλειές πάνε καλά και μάλιστα σε αυτή την εποχή που ζούμε, που κάθε επιχείρηση κλείνει κλπ. Τουλάχιστον Θεσ/νίκη - Κομοτηνή δεν είναι και πολύ μακρυά! Εκτός και αν θέλεις να εμπιστευθείς την επιχείρησή σου σε κάποιον δικό σου που θα ξέρεις ότι θα τα βγάλει πέρα και είναι έμπιστος.....!!

Ο άντρας σου μπορεί να φροντήσει να παραμείνει και να κινείτε βόρειο Ελλάδα, τότε δεν χρειάζεται να πάει σε νησί.

Βέβαια δεν ξέρω αν είναι Αξκός ή Υπξκος. Οι Υπξκοί και ανάλογα με την ειδικότητα μπορούν να το πετύχουν αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ? ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ Κ ΟΧΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...