Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο σπιρτουλη ολα καλα κ πιο νωρις θα γεννησεις μια εβδομαδα ειναι υποθεση στην αναμονη.

Καλη επιτυχια σε οσες κανουν αυριο αυχενικη ΒΑΣΙΑ μην μασας ολα καλα θα πανε,πρωι εχεις ραντεβου?περιμενουμε νεα σου!καλο βραδυ κ αυριο με υγεια να εχουμε παλι ευχαριστα νεα. Με την ΣΟΦΗ τι εγινε μαθατε κατι γιατι εγω δεν ειδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravooooo spirtouli !!!!!!!!!!! τελεια νέα !! και γω νομίζω οτι μαααααλλον τσούπρα θα κανετε..!!

αυριο εχουμε ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ και vasia ε;;!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και στα δυο κοριτσούδια !!!

ολα καλά θα πανε !! και θα απολαύσετε και τα ζουζουνάκια σας στον υπερηχο !!!

αφού ολα καλά σήμερα λοιπόν, σας καληνυχτώ και γω! φιλάκια !

i-)i-)i-)i-)i-)@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουδιτσες!!!!!!!!

απο χθες νιωθω μια φοβερη ενεργεια!!!! ολες κλασικα κοιμαστε και το γιουλακι δεν επεστρεψε ακομα στη δουλεια για να εχω πρωινη παρεα.

λοιπον κοριτσια χθες που περιμενα για την εξεταση ηταν εκει μια κοπελα που περιμενε το δευτερο παιδακι και λεγαμε για την αυχενικη και τα φυλα και μου ειπε πως και αυτη στο πρωτο δεν ηξερε μεχρι τον 5 δεν τις ελεγαν γιατι δεν φαινοταν λεει και τελικα ηταν αγορι και σε μια ξαδερφη της ειχαν πει και τα 2 αγορια στην αυχενικη και ηταν κοριτσια γιατι λεει τα χειλακια τους ηταλ λιγο πιο μεγαλα απο τους ορχεις τον αγοριων και μπερδευτηκαν οι γιατροι...... αυτα ειχα να σας πω πρωι πρωι... ξυπνηστε να πουμε και τα υπολοιπα....... φιλακια πολλα σε ολα τα υπεροχα μωρακια μας :x:x:x:x:x:x[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd ααααα και καλη επιτυχια στα σημερινα κοριτσακια!!!!! [smilie=angel13.gif][smilie=angel5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!! :D:D τι κανετε??? λοιπον εγω τελικα χτες την εκανα την κουτσουκελα μου! πηγα πρωτη φορα για υπερηχο κρυφα απο ολους και ειχα τοσες τυψεις λες και πηγαινα να σκοτωσω ανθρωπο! :?:?:?

το μικρουλακι μας ομως με τιμωρησε οπως μου αξιζε!! :D:D ενω ολα ηταν πολυ καλα... ακουσαμε καρδουλα... μετρησαμε παλμους... εκανε τις τουμπες του... μετρησαμε το αμνιακο υγρο... ειδαμε πλακουντα και λωρο... ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΦΥΛΛΟ!!!! :D:D:D ποοοοση ωρα το παλευε ο γιατρος τιποτα αυτο!!!!! μετα καναμε πλακα με τη μανα μου που ηταν μαζι... μου λεει το παιδι το καταλαβε και μας τιμωρησε! σου λεει εξυπες ειστε εσεις??? αν δεν ειναι κ ο μπαμπας μου μαζι δε σας δειχνω τιποτα!!! :lol::lol::lol: το ζουζουνακι μουυυ!!! αρκει που ηταν ολα καλα πραγματικα!! βεβαια καμια σχεση κ ο υπερηχος σαν μηχανημα. στο γιατρο μου βλεπαμε ενα παιδακι κανονικο.., ετοιμο να το πιασεις απο το χερακι να το πας βολτα (που λεει ο λογος) χτες δεινοπααθησα να καταλαβω κεφαλακι, κοιλιτσα, χερακια κτλ! δεν τον ευχαριστηθηκα!! τελος στα κρυφα ραντεβουδακια λοιπον!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω τις ομορφες κοιλιτσες σας και εσας που τις κουβαλατε!!!

Τι γινεται; Ησυχια εχουμε βλεπω!!!!! Που αλητευετε καλε; Πειτε μου να ερθω κι εγω!!!

Βαριεμαι την ζωη μου σημερα!!! Πρεπει να βρω και μια κοπελα για το σπιτι γιατι δεν παει αλλο!!!!!Η παλια που ειχα μου την εσπασε κ ξωμεινα τωρα......το σπιτι εχει γινει πισινος (να μην το πω αλλιως)...2 στρωματα σκονη και απο κατω τα επιπλα μας! χαχαχαχαχαχα Εμ δεν γινεται να καθαριζουμε (ο χαζμπαντ δηλ) καθε Σαββατο(!!!!!) μονο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Σοφουκι αληθεια??? τιποτα δεν σας εδειξε το μικράκι σας?? ντροπαλό ειναι ε??χαχα

εγω επιμενω οτι δεν πειραζει- ξερω οτι η αγωνια ειναι μεγαλη για το φυλο αλλα ας ειναι γερό το μωρακι και ας εχει και τσουτσου και ας μην εχει!!! :lol: και γω δεν κρατιεμαι λεμε!!!

Σπιρτούλι, η αδερφη μου πριν 4 χρονια μας ειχε ανακοινωσει οτι θα κανει γιο και μετα απο 1 μηνα οτο αγορι εγινε κοριτσι!!!χαχα

η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο σπαστικο γιατι εχεις προετοιμαστει ψυχολογικα για κατι συγκεκριμενο- κ μετα ειναι δυσκολο να τα αλλαξεις ολα στο μυαλο σου!

οπότε, ας αφησουμε τον γιατρό να μας το πει με σιγουρια οταν πια το ματι του το πιασει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofouki τα δικα μας ειναι ντροπαλα παιδακι και δεν δειχνουν τα αποκρυφα τους.... :lol::lol::lol:

Ναι ειναι λιγο σπασιμο να εχουν πει αλλα και ξαφνικα να σου το γυριζουν... υπομονη λοιπον κοριτσια και σε 2 μηνες ξερουμε.

lolli δεν πειραζει κοριτσι μου μπορειτε να αφηνετε και σημειωσεις πανω στα επιπλα και δεν μπαινετε στο κοπο να ψαχνετε χαρτι και μολυβι, ξερεις ποσο πρακτικο ειναι? :):):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να του τα διχνεις οταν μεγαλωσει ο παιδαρος!!! νομιζω θα κανεις γιο!! :D:D:D

κι εμενα μου λενε οοοολοι οτι θα ειναι κοριτσακι!! μα ολοι!!! αλλοι λογω κοιλιας... αλλοι λογω γλυκας λεει στο προσωπο... οτι να ναι!! κι ομως εγω νιωθω το γιο μεσα μου!!! εννοειται βεβαια οτι και κορη να ναι θα ξετρελαθω και ο μπαμπας της ακομα περισσοτερο!!! γερα να ναι μωρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε σπιρτουλι τι γινεται με τα νινακια μας??? και καλα εσενα!!! εμενα που ειναι κ 2 βδομαδες μεγαλυτερο????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ποτε θα μας τα δειξει??????????????????????? οταν βγει????????? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε ρε ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ ποσο να γραψουμε πια;;; Γιομισαν τα παντα σημειωματακια....τωρα θα πρεπει να αρχισουμε να σβηνουμε......μπορουμε βεβαια να περιμενουμε να "καλυφθουν " απο νεο στρωμα σκονης κ να συνεχισουμε το γραψιμο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Αααα καλα με τα φυλα σε μας γινεται πανικ!!!!! Ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του!!! Ο ενας θελει 2 αγορια,η αλλη 2 κοριτσια,ο παραλλος 1+1!!! Κι εμεις στη μεση να θελουμε απλα να μαθουμε τι ειναι χωρις προτιμιση πλεον! ΠΑΝΙΚ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κοριτσάκια και χρόνια πολλά στο Σοφούκι και σε όποια άλλη κοπέλα γιορτάζει (Αγάπη, Ελπίδα, Πίστη) Πολύ μου αρέσει αυτή η γιορτή γιατί μου αρέσουν όλα τα ονόματά της και το τι συμβολίζουν!!!

Να χαίρεστε τα ονόματά σας λοιπόν!!!! Να είστε πάντα καλά και σύντομα να αγκαλιάσετε τα μωράκια σας!!!

Λοιπόν και εγώ έχω φίλη που της αλλάξαν 2 φορές το φύλο...Στην αρχή λένε για κορίτσι, μετά της είπαν αγόρι και μετά (και τελικά) κορίτσι...

Εγώ θέλω να μάθω και ας αλλάξει στην πορεία....δεν με πειράζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofouki σε ξεχασαμε... χρονια σου πολλα και καλα και ευτυχισμενα και χαρουμενα και και και..... οτι επιθυμεις!!!!! μαλλον θελουν να μας κανουν εκπληξη με την γεννα τα μωρακια μας!!! βρε κοριτσια υπαρχει καμμια που να βγαζει σπυρακια συχνα τωρα στην εγκυμοσυνη??? εγω αρκετα συχνα εχω 1-2 και εκνευριζομαι παρα πολυ..................................... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια ! Χρόνια Πολλά σοφούκι !!! και σε όποια αλλη τσούπρα γιορτάζει !

εχουμε αυχενικές απο Φραουλίνο και vasia σήμερα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α! ξέχασα να σας πω ! πήραμε τηλ στο διαγνωστικό κέντρο που καναμε την αυχενική, και ειχαν βγεί τα αποτελέσματα αίματος και μας είπαν οτι ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ !!! λεπτομέριες δεν ξέρω, θα μας ερθουν ταχυδρομικώς...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο η Vasia k το Φραουλινι!!!!

σπιρτουλι, κ γω βγαζω που κ που - και διαβασα οτι τωρα στο 2ο τριμηνο θα εμφανιζονται συχνοτερα αποτι στο 1ο επειδη η επιδερμιδα μας γινεται πιο λιπαρη.

παλιοσπιρακια.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααχχχχχχχχχχ οχι γιατι να μην απαλαγουμε ουτε αυτους τους 9 μηνες.... δεν φτανει που τα εχω στην περιοδο να τα εχω και τωρα που δεν εχω!!!! τελος παντων......... :?:?:?

αα ναι και γω σημερα το μεσημερι θα παρω τα αποτελεσματα του PPAP-A.

Τι ωρα να εχουν αραγε αυχενικη τα κοριτσια??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσια ολες για τις ευχες σας!! ευχομαι γερα μωρακια σε ολες μας!!!

προσωπικη και επαγγελματικη επιτυχια σε καθεμια σας!! να στε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τέλεια! Ολα καλά, απόλαυσε την εγκυμοσύνη σ τωρα… ποσο εβδ εισαι ditaki μ; Εγω εχθες 20+1 κ την έβγαλε 350 g την μπεμπούλα μ
    • Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω να γράψω… Λοιπον πήγαν όλα πολύ καλά στην β επίπεδου, όλα φαίνονται φυσιολογικά και δεν υπάρχουν ευρήματα. Βάρος 470γρ, και με το κεφάλι κάτω προς το παρόν. Μετρήσαμε τράχηλο και ήταν 27 όσο την προηγούμενη φορά (όχι 24 που έγραψα το πρωί, λάθος θυμόμουν…σορρυ) πράγμα θετικό! Επίσης έκανε εκτενή έλεγχο στην καρδιά και μου είπε ότι δεν βλέπει να έχει επηρεαστεί από το ζάχαρο και πήρα μια ανάσα!  Η μπουμπου είχε το πόδι στο στόμα…όλα καλά! 
    • @Kiddo μου είσαι;; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το ραντεβού σου 🙏
    • Έλα ρε κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα!!! Είχαμε καιρό να σ ακούσουμε αλλά μας κερασες αισιοδοξία κι εσύ ❤️❤️❤️❤️ Τι υπέροχο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις! Κι εγώ θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που θα είμαι 10+1 κι ευελπιστώ να δω αυτή την όμορφη εικόνα πάλι 🥰 ήδη μου λείπει απ' την περασμένη Πέμπτη που είχα πάει, λες και δεν είμαστε μαζί κάθε μέρα 🤣🤣🤣 Σήμερα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου αναγουλες, είναι μια σχετικά καλή μέρα μπορώ να πω 😅 πάντως με τον ύπνο εγώ δεν έχω πρόβλημα, με το που πάρω την ασπιρίνη ήδη με πιάνει μια νύστα, ε μόλις μπει και η προγεστερόνη στο παιχνίδι, σε 2 λεπτά είμαι στο 3ο όνειρο 🤣🤣  Η αιματολογος τι εξετάσεις σου έβαλε αν επιτρέπεται; Εμένα μου είπαν να μην επαναλάβω άλλες γιατί εδώ πιστεύουν γενικά ότι είναι ανούσιο λόγω του ότι η εγκυμοσύνη επηρεάζει όλες τις τιμές αυγών των εξετάσεων... Όπως και να χει τα βασικά αυτοάνοσα που προκαλούν αποβολές πρώτου τριμήνου βγήκαν αρνητικά οπότε με καθησυχασαν όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν ότι η ασπιρίνη με καλύπτει. Τώρα περιμένω τις γενετικές να βγουν για θρομβοφιλια που θα μας απασχολήσουν για το 2ο τρίμηνο αν είναι κάτι. Πάντως η οδηγία είναι μέχρι στιγμής να παίρνω ασπιρίνη μέχρι και την 34η εβδομάδα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...