Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

sofoukaki σε ευχαριστώ... αλλα μετά το σκέφτηκα οτι δεν μπορώ να φαω τιποτα γαλακτοκομικό (τυρί) για τις επόμενες 2 ωρες (πήρα σίδηρο πριν) ... αρα και να την ειχα μπροστά μου ...παλι δεν θα μπορούσα...

κορίτσια με αυτούς τους κρυφούς υπέρηχους εχω αρχίσει να μπριζόνομαι να ψαξω κανεναν ντοκτορ που να εχει μηχανημα με δυνατότητα να μου δώσει τον υπέρηχο σε στικακι...!!! θελω και γω να βλέπω το νινακι μέχρι τον επόμενο υπέρηχο !!!!! εχετε κανεναν υπόψιν σας εδώ στην Αθήνα ;;; για πειτε ονόματα και προτάσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κορίτσια, μήπως αυτό το θέμα με τους υπέρηχους πρέπει λίγο να το σκεφτείτε? sofouki μου, γιατί θέλεις να κάνεις, ενώ δεν σου το είπε ο γιατρός σου? Καλύτερα να βαδίζουμε με τις συμβουλές του γιατρού μας, αλλά αν τυχόν αισθανθεί καμια μας ότι κάτι δεν μας πάει κι έχουμε ανησυχία, τότε γιατί να μην πάρουμε τηλ τον ίδιο μας το γιατρό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία να σε ρωτήσω κατι για τον σιδηρο: πως ακριβως τον παιρνεις? για πες μου λιγο τα κενα που κανεις με τα γαλακτοκομικα.

εγω να σου πω δλδ, τον μεσημεριανο τον παιρνω (συγνωμη για το 'ρημα' :lol: ) στις 1.00 και κατα τις 2.30 τρωω μεσημεριανο- μαζι με το τυρακι. πειράζει? ειναι 1 ωρα και μιση. λες να περιμενω να παει 3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου δεν εχεις κι αδικο... και μενα η λογική μου το ίδιο λέει...

που ειναι το spirtouli !!!!!!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ελα spirtouli να μας πεις νέα !!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=clock.gif]

μμμ... κουκιδίτσα μου, εγώ επειδή παίρνω μόνο 1 χαπάκι το πρωί, καταφέρνω να τηρώ το 2ωρο που μου ειχε πει η γιατρός μου... τωρα και γω δε νομίζω 30 λεπτάκια να παιζουν ρόλο...!! παιρνεις και πορτοκαλαδίτσα με τον σίδηρο ;; γενικότερα βιταμίνη C ?? που βοηθάει στην απορρόφηση του απο τον οργανισμό ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια εγώ πάω για τους κρυφούς υπερήχους σε ένα κέντρο που κάνουν γενικές εξετάσεις (Βιοδιάγνωση κάτι τέτοιο) και εκεί είναι ο ακτινολόγος που κάνει τον εξωτερικό υπέρηχο (μια φορά έχω κάνει και επέλεξα εξωτερικό...)

αυτή την φορά έχω καταπιεστεί πάαρα πολύ και ακόμη δεν εχω πάει...αλλά αν ήταν για να μάθω το φύλο θα πήγαινα τρέχοντας :D:D

Επίσης μην γελάσετε σκέφτομαι να αγοράσω αυτό που το αγοράζουν μαιες και εγκυμονούσες στο εξωτερικο

http://www.hibebe.org/products.html

διαλεχτεεεεεεεεεεε και θα ακούτε όποτε θέλετε το μωράκι σας χι χι

μόνο 100 δολάρια για να ακούτε την καρδούλα του :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Μαράκι εγω δεν μπορω να το τηρησω ακριβως το 2ωρο- κα ικαμια φορα το βραδυ παλι δεν το τηρω ακριβως...ναι στιβω ενα πορτοκαλι για καθε χαπακι.

με τους υπέρηχους περναει κ απτο δικο μου μυαλο αυτο με το ποσο συχνα πρεπει να κανουμε...δεν ξερω πραγματικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, συνέλθετε!!! Σαμάνθα μου, θα το ακούς όποτε πας στο γιατρό σου να το επιθυμείς κιόλας!!! Όπως κ να'χει, ρωτήστε τον ντόκτορ για τέτοιες αγορές. οκ?

το σπιρτούλι περιμένουμε σήμερα? για θυμίστε μου, ποια άλλη μανουλίτσα πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειναι το σπιρτουλη απο το πρωι μπαινω να μαθω νεα κ τιποτα ακομα.τι ωρα θα πηγαινε/

Αυτο με τον υπερηχο μου το ειπε μια κοπελα προχθες εχει ενα μηχανημα που βαζεις στην κοιλια κ ακους την καρδουλα του μωρου αλλα δεν συμφωνω αν θελεις πας στον γιατρο κ δεν ξερεις αν ειναι καλο κ αν πειραζει το μωρο.τι να σας πω δεν ξερω.Εγω το πρωι παιρνω 3 χαπια μαζι κ οσιδηρος στις 7 κ μετα που ξυπναω η κανω κατι τρωω μετα απο 1.30-2 μπορει κ 3 ωρες με νερο τα παιρνω.το βραδυ αφου φαω κατι κ μετα ξαναπαιρνω τον σιδηρο κ το φυλλικο.ο γιατρος μου ειπε να χει ο σιδηρος απο τον αλλον 6 ωρες διαφορα κ το ασβεστιο 2 ωρες μετα το μεσημεριανο τωρα αν μπορουμε να φαμε μετα απο το ασβεστιο δεν το ξερω με τοσα χαπια δεν θα πρεπει να τρωμε ολη την μερα με το ρολοι στο χερι.δεν κανει ασβεστιο κ σιδηρο μαζι αυτο ειναι σιγουρο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια που εξαφανιστήκατε όλες!!! Και έχω κάτι πείνες...το κακό είναι ότι τρώω το βράδυ με τον καλό μου και την υπόλοιπη ημέρα τρώω τοστάκια και φρουτάκια κλπ κλπ αλλά από ότι βλέπω αυτό πρέπει να το σταματήσω και να τρώω κανονικά το μεσημέρι...αρα πρέπει να μαγειρεύω από το βράδυ...

εσάς σας έπιασαν οι πείνες ή ακόμη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα δεν εινασι γραφτο να μιλησω με καμια σας οποτε μπαινω ολες λειπετε :(

Κανενα νεο ακομα ουφ εσκασα :cry: ευχομαι να ειστε ολες καλα κ να τα πουμε καποια στιγμη κ σημερα απο το πρωι εχω για κατι λεπτα ζαλαδες αλλα ευτυχως δεν κρατανε πολυ.φιλακια πολλα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια σήμερα ήταν το σπιρτούλι? δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα...με έχει χτυπήσει απίστευτη αμνησία...χθες στην δουλειά προσπαθούσα μισή ώρα να θυμηθώ κάτι για το οποίο είχα συνεννοηθεί και έπρεπε να ενημερώσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!! τωρα καταφερα να μπω. με την αυχανικη ολα μια χαρα 1,9 αλλα φυλο μας ειπε πολυ νωρις ειναι..... και μου ειπε πως ενω ειμαι 12,4 ειπε οτι ειμαι 13,4 7μερες πιο μεγαλη η κυηση απο την ημερομηνια της τελευταιας περιοδου που σημενει οτι εμεινα εγκυος περιου την 7 μερα του κυκλου.......παιδια τρελαθηκα!! ηταν υπεροχα!!! αξιζε τον κοπο 1 μηνα που περιμενα να το δω.!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σπιρτούλι!!! τέλεια τα νέα!!! Κέρδισες και μια εβδομάδα πονηρούλα :D:D

άλλαξε το τικεράκι σου τώρα!!!

για να μην είδε φύλο στις 13+4 μάλλον είναι κοριτσάκι (εκτός αν ήταν γυρισμένο και ντροπαλό!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σπιρτουλι! αυτό μετράει! να ειναι καλα το μωρακι σου! θα το μαθουμε κ το φυλο!!! :D:D:D

ειναι κα ιμεγαλουτσικο ε???? μια χαρα!

αντε τετοια να ακουμε καθε μερα!

το Φραουλινι ειναι αυριο ή κανω λαθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Σπιρτούλη τέλεια νεα, τυχερή γλίτωσες και 1 βδομάδα!!!!

Εγώ αύριο εύχομαι να πάνε όλα καλά, πολύ άγχος, πως θα περάσουν οι ώρες να πάω στο γιατρό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASIA μου μην αγχονεσαι και ολα θα πανε καλα, εγω σημερα δεν ειχα καθολου αγχος αλλα σε καταλαβαινω γιατι χθες δεν περνουσε το βραδι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Γιουλάκι γιατί δεν βάζεις δίπλα από την φουσκολίστα ποιες έκαναν αυχενικές για να μην μπερδευόμαστε??? κάντο αν δεν βαριέσαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Γιουλάκι γιατί δεν βάζεις δίπλα από την φουσκολίστα ποιες έκαναν αυχενικές για να μην μπερδευόμαστε??? κάντο αν δεν βαριέσαι !!!!

Μου απαγορευει πολλους χαρακτηρες. Γι'αυτο και εβγαλα τα 2011, ΠΗΤ και τα συρρικνωσα!!! [smilie=headbang.gif]

μακαρρι να μπορουσα θα εγραφα κι άλλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...