Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

πράγματι πολλά τσουτσουνακια εχουμε... χιχιχιχι...

ο γιατρός που εκανε την αυχενική το είπε με βεβαιότητα και μαλιστα σα να μη τρέχει τίποτα...!!!

καλά για εκείνον οντως δεν ετρεχε τίποτα !! εγώ σοκαρίστηκα μονο ...χαχαχαχαχα!!!

σας είπα το πιθανό ονομα που θα βγάλουμε ;; Κωνσταντίνος Ραφαήλ !το πρώτο ειναι του πεθερού μου και το 2ο για τον Αγιο Ραφαήλ που μας εχει βοηθήσει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας Vasia k Demie

θα συμφωνησω..οτι μαλλον απο Οκτωβρη θα σκασουν μυτη τα κορίτσια της παρεας!!

ας ειναι υγιή και το φυλο οτι και να ναι πιστευω οτι ειναι μια ευχαριστη εκπληξη!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα ΣΟΦΟΥΚΙ μη με μπερδευεις!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οχι ρε...ειμαι 13+0 δηλ 13 εβδ νταν!!!! (εεεε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: ).

ΜΑΡΙΑ η σπιρτουλι εχει παρασκευη (νομιζω εγω :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Στέλνω τη θετική μου ενέργεια στις αυχενικές που γίνονται σήμερα :)

Μαρία πολύ ωραίο το όνομα του γιόκα σας!!! Βρε κορίτσια, σαν να μου φαίνεται ότι αρχίζει κ περνάει πιο γρήγορα ο καιρός... Ήδη είμαστε μέσα Σεπτέμβρη!

Λόλλι εφόσον είσαι 13+κάτι, αυτό σημαίνει ότι διανύεις την 14η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!

Στέλνω τη θετική μου ενέργεια στις αυχενικές που γίνονται σήμερα :)

Μαρία πολύ ωραίο το όνομα του γιόκα σας!!! Βρε κορίτσια, σαν να μου φαίνεται ότι αρχίζει κ περνάει πιο γρήγορα ο καιρός... Ήδη είμαστε μέσα Σεπτέμβρη!

Λόλλι εφόσον είσαι 13+κάτι, αυτό σημαίνει ότι διανύεις την 14η εβδομάδα.

αυτο λεω κι εγω λαλλακι... εισαι αρχες της 14ης!! μη μπερδευεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!! Συμφωνώ με τα κορίτσια, έχεις μπει στην 14η εβδομάδα. Στις αρχές της μεν αλλά στην 14η εβδομάδα!!!

Αχ κορίτσια με έχουν πιάσει οι πείνες και ξυπνάω την νύχτα και πεινάω πάρα πολύ...και δεν ξέρω τι να κάνω γιατι δεν μπορώ να φάω 4 το πρωι...εσάς σας έπιασαν οι πείνες ή ακόμη??? Εμένα είναι συνδυασμός άδειου στομαχιού, πείνας και να μην μπορώ να φάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :YMHUG::YMHUG: και καλη επιτυχια στο Σπιρτουλι !!

αντε να συμπληρωσουμε την λιστα παλι !!!γαλαζιο ή ροζ?? :D:D

Λολλι ναι βρε, εκλεισες την 13- ολοκληρωθηκε- τωρα περπατας την 14η!! αντε αντε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα Κουκι..................κι εσυ τεκνον βρουτε!!!!!!!!!???????????????????????

Εγω ειδα που γραφει 13 weeks preg και λεω κατι παραπανω θα ξερει το τικερακι! χαχαχαχαα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Απο αυριο θα λεω μπηκα στον μηνα μου!@!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samanthaki εγω καλη μου αυτο που λες, πεινες και λιγουρες και τετοια τα ειχα απο την πρωτη κι ολας μερα!!! μη σου πω απο πριν!!! πειναω συνεχεια... πεινα ομως οχι αστεια... δε σηκωνομαι τα βραδια βεβαια, αλλα το πρωι κατα τις 9 θελω κανονικο φαγητο,σαν μεσημεριανο οχι βλακειες. τωρα ας πουμε χτυπησα μια τεραστια τυροπιταρα! καλα ειναι αν σκεφτεις οτι αλλες φορες τις τρωω 2-2!!! :roll::roll::roll: αστα!! εχω παρει ηδη 4 κιλα σχεδον, ενω ειχα απο πριν γυρω στα 10 παραπανισια!!!! :oops::oops::oops::oops: δεν ξερω που θα φτασει ο κ..ος μου μεχρι τελους!!!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα δεν εχει αλλάξει η όρεξή μου αλλο ειναι που με ανησυχεί... οτι δεν μπορούμε να κανουμε καύσεις οπως πριν πχ δεν μπορείς να κανεις γενική καθαριότητα ! δεν μπορείς να εισαι με τις ωρες εξω για δουλειές ! και το κυριότερο : δεν μπορείς να κανεις σεξ ! ολα πια ειναι με μέτρο και προσοχή οπότε και που δεν τρωω παραπάνω, σίγουρα μερα με τη μέρα θα καθονται θερμιδουλες ακαφτες πανω μου... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ σοφούκι τι μου εκανες... διάβασα για την τυρόπιτα και δεν μπορώ να την βγάλω απο το μυαλό μου τωρα... και ποιος θα παει να μου παρει;;! :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κουκιδακι κι εγω τα ιδια!! τελος παντων!! λοιπον!! θυμαστε που σας ελεγα οτι αυριο που ειναι η γιορτη μου ηθελα να κανω εναν κρυφο υπερηχο να δω αν ολα ειναι καλα κ αν δουμε το φυλλο να το ανακοινωσω το βραδυ στον αντρα μου??? εεε εκλεισα ραντεβου αποψε το απογευματακι (οχι στο γιατρο μου)στις 6!!!! βεβαια η αληθεια ειναι οτι ηδη νιωθω τυψεις που θα του το κρυψω... ο καημενος μετραει τις ωρες για τον επομενο υπερηχο!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ παλιά και μέχρι και πριν από 1 εβδομάδα όταν ήταν άδειο το στομάχι μου ένοιωθα και καλά γιατί δεν ήμουν φουσκωμένη...Τώρα τι να πω?? υποφέρω!!! Που μια ζωή έκανα διαιτα μην πάρω κανένα κιλάκι και ήμουν 49-50 κιλά!!!

Σας λέω πολύ πείνα όχι αστεία...

Sofouki να πας να πας!!! ε να κάνεις και ένα δωρο στον εαυτό σου :D:D άντε και να μας πεις και το φύλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ σοφούκι τι μου εκανες... διάβασα για την τυρόπιτα και δεν μπορώ να την βγάλω απο το μυαλό μου τωρα... και ποιος θα παει να μου παρει;;! :?::?:

:oops::oops::oops: σορρυ μαριω!!! θες να αρχισω να λεω κατι αλλο που σε βολευει καλυτερα??? φρουτακια, γιαουρτακια και τετοια??? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ παλιά και μέχρι και πριν από 1 εβδομάδα όταν ήταν άδειο το στομάχι μου ένοιωθα και καλά γιατί δεν ήμουν φουσκωμένη...Τώρα τι να πω?? υποφέρω!!! Που μια ζωή έκανα διαιτα μην πάρω κανένα κιλάκι και ήμουν 49-50 κιλά!!!

Σας λέω πολύ πείνα όχι αστεία...

Sofouki να πας να πας!!! ε να κάνεις και ένα δωρο στον εαυτό σου :D:D άντε και να μας πεις και το φύλο!!!

σαμανθακο λες να παω εεεε???? γμτ δεν ξερω!!! χαχαχα!!! εκλεισα κ ραντεβου τρομαρα μου!!! και τι θα πω στον αντρα μου?? πρεπει να πω οτι καπου θα πεταχτω με τη μαμα μου γιατι εγω δεν οδηγω τωρα!!!

αααα!!! εχω ξεχασει να λεω ψεματα μου φαινεται!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να παμε μαζι αποκλειεται!!! εκεινος ειναι της αποψης οτι πρεπει να κανουμε ΑΚΡΙΒΩΣ οοοοτι λεει ο γιατρος!!! αφου λοιπον ο γιατρος ειπε αρχες οκτ.δεν υπαρχει λογος να παμε νωριτερα! δεν θα θελει με τιποτα κ θα τσατιστει κι ολας που εκλεισα ραντεβου χωρις να του το πω!!! διπλα στο γιατρο ειναι τα λητω κι ετσι τωρα πουμιλησαμε του ειπα οτι θα παω και καλα να βρω σουτιεν κ θα με παει η μαμα για να μην τον τρεχω!!! χιχιχιχι!!! ουφ!!! ξαναβρηκα τη φορμα μου!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...