Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ 2700 ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΛΟΙΠΟΝ 8-10-10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα κοριτσάκια μου.Τι κάνετε?

Κοριτσια απο χθες δεν είμαι τόσο καλά. Δοξα τω θεό όλα καλά με την εγκυμοσύνη μην ανησυχείτε...

Έτυχε κάτι σε έναν πολύ δικό μου άνθρωπό και συγκεκριμένα στον αδερφό μου και είμαι πολύ στεναχωρημένη..Δυστυχως δεν μπορώ να σας εξηγήσω.. :(:(:(:(:(

Δεν έχω όρεξη να κάνω πολλά πράγματα και ένα απο αυτά είναι να ανοίγω το pc. Θέλω πολύ να σας γραφω καθημερινά αλλα δεν έχω την όρεξη....Ελπίζω να με καταλαβαίνετε...

Περιμένω να περάσουν κάποιες μέρες και να δούμε αν θα υπάρξει κάποια καλυτέρευση....

Εύχομαι όλες να κρατήσετε με το καλό τα μωράκια σας και αν πρωτα ο θεός πάνε καλά θα προσπαθήσω να μπω να σας γραψω και δικά μου νέα.... :cry::cry::cry:

:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rania mou bravo mia xara i mikroula sou....upomoni duo vdomadoules kai tha tin exeis aggalia!!!!

Leticia oti kai an einai eyxomai na nai perastiko...kai si na eisai dunati giati i psixoula pou xeis mesa sou se xreiazetai!!!!Thetikes skepseis kai upomoni!!!!

Telika koritsakia siga siga metaferomaste oles sta mpempakia pou idi gennithikan e???? ante giati mou xete leipsei kai apo kei exei poli diavasma mexri na mpw sto klima :roll::roll::lol::lol::lol:

I barbie telika mathame an gennise i oxi????Egw koitaxa sto facebook mpas kai exei kamia euxi ston toixo tis alla mpaaaaaaaaaa...tipota!!!oute ekei exei mpei vevaia!!

Kat6 mou fainetai san na xoun perasei xronia enw paei mia vdomada pou ekana kai gw autes tis skepseis...otan den akous to mpempaki na xaplwneis, na xaideueis tin koilitsa kai na gurnas sinexeia pleuro...pou tha paei tha tsipnisei!!!!! :mrgreen:

Miria???marylou eseis koritsakia pws eiste??

lenitsa min agxwnesai me tin kaisariki,...se pliroforw oti sto dwmatio pou imoun oi alles duo kopeles itan me kaisariki, fugane kai oi duo tin idia mera me mena kai den ponagan katholou...entaxei ta rammata travane ligo...alla kai mena to idio pou xa fusiologiko toketo!!!!Opote min anisixeis..ola kala tha pane...ena tetarto douleia einai oli i ipothesi!!!!!Kai otan deis to mwraki sou tha xehaseis ta panta!!!!!!!

Egw simera koimithika ligo parapanw...eutuxws ekatse o antroulis mou to vradi na fulaei kai na taizei ton mpempi opote xekourastika, twra koimountai kai oi duo opote vrika xrono na mpw ligo na diavasw ta nea sas!

aaaaaaaaaaaaaaaa xehasa...anisixw ligo giati evgala sta rammata ena grobalaki, san eswteriko spuri na to pw...san na xei gurisei trixa na to pw...kai ponaei polu, den mporw na stirixtw ston pwpw mou :cry::cry::cry: !!!!Pira ton giatrouli kai mou pe na to parakolouthw kai an einai apo deutera na paw na me dei!!!En tw metaxu den thimamai kan an proipirxe oli tin vdomada, giati i xazi fovomoun na dw apo katw me to kathreftaki.....!!!!!!Ti nai pali touto....gamwto!!!!

Auta loipon ta nea mou...Paw na kanw kamia doulitsa kai tha ta xanapoume!!Polla filakia se sas kai tis koilitses sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakiaaaaaaaa vlepo oti oles eiste poli kala :D

eri mou ti kala nea einai auta ante se 2 evdomades tha exeis to moraki sou makari na geniso kai ego mexri tote alios tha mino moni mou se auto to foroum :cry:

leticia mou euxome ola na pane kala kai na vris to kefi sou 3ana upomoni koritsi mou

anlou mou ama einai deytera pigene ston giatrouli na se dei na sou figi kai i enia ;) exo mia aporia to ninaki sou pire to xroma ton mation tou antra sou? tetia matia thelo na exei kai i dikia mou alla me emena mana kai ton antra mou patera apokliete :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια τι κάνετε?

Αχ δεν μπορείτε να φανταστείτε πως μου λείψατε! ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ!! Μας είχαν κόψει το ίντερνετ! Τώρα μας το συνδέσανε! Αχ τι να πρωτοπώ! Εδώ συνεχίζουμε παρέα με την μπέμπα ακάθεκτες! Αύριο έχουμε γιατρό για να μας δει και να μας πει πότε γεννάμε! Λενίτσα σε βλέπω να γεννάς πιο γρήγορα από εμένα! Εμένα έχει βολευτεί εκεί μέσα και δε λέει να βγεί! Έρη άντε με το καλό και εσύ! Σε όλες τις κοπελίτσες!

Μαμουνάκι που χάθηκες? Περιμένουμε τα νεάκια σας!

Ανλού μου άντε σιγά σιγά θα βολευτείτε! Ευτυχώς έχεις και τον αντρούλη σου και σε βοηθάει!

Εντωμεταξύ κορίτσια όλοι πέρνουν τηλέφωνο τη μάνα μου και λένε τι έγινε γέννησε? Μας έχει στήσει όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΕΡΗ ΜΟΥ, ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ...

ΕΜΕΙΣ ΑΝΑΜΟΝΗ :o:o:o ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ. ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!!

ΠΗΓΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΙ 2 ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΠΩΣ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..

ΜΙΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΣΤΙΣ 22/9. :D:D:D

ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΥ..ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ!!!! :oops::oops::mrgreen::mrgreen:

ΛΕΤΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ, ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΩΔΥΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου! επεστρεψα..εχω παρκαρει τη μικρη στην αγκαλιτσα του μπαμπα και ανοιξα λαπτοπι που επιασε αραχνιτσες!

ερη με το καλοοοο! πλησιαζουμε!!θα γεννησεις την ημερομηνια που ηταν να γεννησω εγω..μα πως τα χουμε κανει ετσι??

Λετισια να σου στειλω μια μεγαλη ευχουλα να πανε ολα καλα με αδερφουλη σου και να ειναι περαστικο!

δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα, ειδα ομως οτι ολα τα μωρακια πανε καλα. σας ευχαριστω για τις ευχουλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και λιγα λογια για τον τοκετο..

στις 18/9 και ωρα 13.50 γεννησα ενα υπεροχο πλασματακι που ζυγιζε 3100. θυμαστε που ο αντρουλης μου δεν ηθελε με τιποτα να μπει μεσα την ωρα του τοκετου? ε μεχρι τελευταια στιγμη μου κρατουσε το χερι και το κεφαλι και τη στιγμη της εξωθησης ζησαμε ενα θαυμα..κλαιγαμε και οι 2 απο χαρα..ή μαλλον και οι 3!!!υπεροχη στιγμη..ο τοκετος φυσιολογικος γεννησα ευκολα..ο πονος υπηρξε μονο πριν την επισκληριδιο..μετα ολα ηρθαν ομαλα.

δεν ειναι τιποτα κοριτσακια..και αν λιγο ταλαιπωρηθειτε..μολις ζησετε το θαυμα ξεχνιονται ολα!!

φυγαμε κ μεις απο μαιευτηριο με ικτερο κ τωρα φωτοσυνθετουμε στα παραθυρα για να επανελθει στα φυσιολογικα..μας ειδε και η παιδιατρος χθες ολα καλα.ειναι πολυ ησυχο παιδακι..αλλα μας εχει φαει η αυπνια γιατι πρεπει να την ξυπναω καθε 3 ωρες (λογω ικτερου) να τρωει..

παω να διαβασω νεακια σας.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενιτσα ολα καλα θα πανε..μην ανησυχεις! πανω απο το κεφαλι σου ειναι ενας αναισθησιολογος..η επισκληριδιος πιανει..κ αν χρειαστει σου ενισχυει τη δοση. δεν υπαρχει λογος για ολικη ναρκωση.

οσα κοριτσια καναν καισαρικη στο δωματιο να σου πω οτι ποναγαν λιγοτερο απο μενα. την πρωτη νυχτα εγω δεν κοιμηθηκα ποναγαν τα ραμματα και αυτες κοιμοντουσαν του καλου καιρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανλου μου κουκλος ο γαμπρος..το μηνυμα σου χθες το βραδυ το διαβασα. ενας οροφος πανω..χαλασε το συνοικεσιο :lol::lol:

να σας ζησει!!

ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.LETICIA ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ.ΑΝΤΕ ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!!!!!!ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ..ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΟΥΤΕ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ!!!ΓΑΜΩΤΟ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ;ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!ΛΕΤΙΣΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΙΣΤΗ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!ΚΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΑΓΚΑΛΙΑ!!ΑΝΛΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ !!!ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΦΟΒΑΤΑΙ!Η ΛΕΝΙΤΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΨΑΡΑΚΙ ΜΕ ΠΑΤΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι καλέ δε γεννήσαμε ακόμα!!! :lol::lol:

Αν δεν έρθει μέχρι αύριο βράδυ μπαίνω τη Δευτέρα για καισαρική. Οπότε τη Δευτέρα θα έχω νέα αλλά δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να σας τα μεταφέρω..

Μαμουνάκι να σου ζήσει κοπέλα μου το νινάκι σου, να'ναι πάντα γερό κ τυχερό!! Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση για την καισαρική, ένα άγχος συνεχίζω να το έχω. Μα γιατί δε θέλει να έρθει από μόνος του;; Μήπως υποψιάστηκε τι μπουρ..λο είναι εδώ έξω;; :lol::lol::lol:

Barbiepa μου απογοητεύτηκα..Ήμουν σίγουρη ότι θα είχες γεννήσει μέχρι τώρα γιαυτό δεν έμπαινες. Αμάν αυτό το ιντερνετ πια...Όταν το χρειάζεσαι... Τι έπαθαν τα ζουζούνια μας κ μπαστακώθηκαν εκεί μέσα;; Εγώ ούτε ένα πονάκι δεν έχω, ούτε κάποια υγρά παραπάνω τίποτα..μόνο δηλώνει το παρόν με κλωτσίτσες. Εσένα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia ti kanete?? pos itan to vradi sas?? koritsakia ponate kai eseis otan kimaste otan kimame kai einai na sikosto gia pipi me ponaei poli i kilia mou :( pleon o upnos exei katantisi martirio ego pou den sikonomouna apo to krevati :cry:

lipon BARBIE KAI LENITSA eisaste kaki epiroei gia ta zouzounia mas :D vlepoun ta dika sas pou den exoun vgei akomi kai pernoun paradigmata kai tha mas pane kai emas mexri tote :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ.. :):):)

ΜΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕ ΣΗΚΩΘΩ ΕΓΚΑΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ? ΟΝΤΩΣ Ο ΥΠΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΜΑΣ!!! :shock::shock:

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ!!ΤΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ? ΑΝ ΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...τι κανετε????

welcome back μαμουνακι μου!!!!!Δεν χαλασε το συνικεσιο....εγω σκεφτομουν οταν με το καλο γεννησουν ολα τα κοριτσακια και σαραντησουν να κανονιζαμε και ενα καφεδακι ολες απο κοντα!!!!Τοσα πια εχουμε μοιραστει απο τα λαπτοπια μας οπως λες και συ αυτους τους 9 μηνες!!!!!

barbie τελικα τι εγινε???? τι ειπε ο γιατρουλης σου??Ποτε θα βγει καλε αυτη η μικρη??????

Λενιτσα αν δεν μπεις δευτερα τριτη θα καταλαβουμε πως εχεις πλεον το μωρακι σου αγκαλιτσα.. αντε με το καλο!!!!!!! :P:P:P:P

Μιρια και εγω τις τελευταιες δυο βδομαδες υπεφερα...να πηγαινεις οσο πιο συχνα μπορεις τουαλεττα ακομα και το βραδυ...το μωρακι σου λογικα εχει κατεβει και σε πιεζει :):):)

Ρανια μου μην αγχωνεσαι...το αγχος τα επιβαρυνει νομιζω!!!Λιγο εμεινε...και μετα θα κανεις και την θεραπεια σου και θα ναι ολα καλυτερα...

Εμεις σημερα ξανα καναμε εξεταση για ικτερο...το καημενουλη μου του χουν κατατρυπησει τα πατουσινακια του....πηραμε τα αποτελεσματα και δεν εχουμε πια ικτερο!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αντε να ηρεμησω λιγο...ειχα κατα αγχωθει!!!!!Παω να κανω ενα ντουζακι και μπας και καταφερω και να βγαλω λιγο τα φρυδια μου...σε λιγο θα με βλεπει ο μπεμπης και θα τρομαζει...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Τι κάνετε? Εμείς δεν λέμε να βγούμε! Πήγαμε σήμερα το μεσημέρι στον γιατρό μας (όχι γιατρούλη πλέον μετά από τον πόνο που έφαγα :twisted: ) Κορίτσια με πέθανε! Έφαγα και εγώ το λεγόμενο χεράκι! Το θέμα είναι ότι τίποτα ακόμα! :cry:

Τι θα γίνει? Πολύ τεμπέλα είναι! :roll:

Λενίτσα εγώ έχω που και που κάτι πονάκια περιόδου και κάνω και καμία σύσπαση! Από κλωτσίτσες άλλο τίποτα! Κουράγιο κοριτσάκι και εσύ! Σου είπα εσύ θα γεννήσεις πιο γρήγορα από εμένα!

Την Τρίτη το πρωί μας είπε να πάμε πάλι να μας δει! Δεν θα το αντέξω πάλι το χεράκι!

Μαμουνάκι καλώς ήρθατε και εσείς σπιτάκι!

Ανλού μου δεν πήρε κανένα παράδειγμα από τον δικό σου που είναι καλό παιδί και δεν ταλαιπώρησε την μανούλα! Όπως σου είπα έχω προαίσθημα ότι θα πάω με ραντεβού για τεχνητούς! Και το προαίσθημα μου μου λέει το άλλο Σάββατο! Εσύ περίμενες τον Οκτώβριο και γέννησες Σεπτέμβριο και εγώ που περιμένω Σεπτέμβρη με βλέπω για Οκτώβριο! :?

Μίρια τι να σου πω? Εύχομαι να μην περιμένουν και τα υπόλοιπα μπεμπάκια σαν τα δικά μας!

Magykal πρέπει να γέννησες χθές άντε να σας ζήσει!

Κορίτσια σκέφτηκα να πάω να ρωτήσω τον Paul το χταπόδι να μου πει πότε θα γεννήσω πιο πολλές πιθανότητες θα έχω να μου πει την ακριβή ημερομηνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie τον ΠΩΛ ρώτα ναι ναι :lol::lol::lol:

κοριτσια αν μιλατε για αυπνια ελατε απτο σπιτι να καταλαβετε...το ματι εχει κανει σακουλα...δεν κοιμαμαι...

θηλαζω κανονικα κοριτσια..στο μαιευτηριο ηταν μια καταπληκτικη μαια (η Κα Ποπη..ναναι καλα η γυναικα) που επεμεινε πανω απτο κεφαλι μου 2 μερες..και τελικα μου προτεινε τις θηλες σιλικονης...απο τοτε που τις εβαλα ο θηλασμος εγινε παιχνιδακι. τωρα λογω ικτερου της δινω και λιγο ξενο γαλα!

υπομονη κοριτσακια ερχεται η μαγικη στιγμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ!!!ΤΑ ΛΕΩ ΤΩΡΑ Ε???? :geek: ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΥΚΟΛΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΠΑΡΜΠΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ????ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΖΙΤΖΙΚΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΑΝΛΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ??ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.......ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες σε σας και τα μπεμπακια σας!!!!Να χετε μια ωραια κυριακη...Μαμουνακι σε καταλαβαινω απολυτα στο θεμα αυπνιας!!!!!!!!Αφου μετα απο δεκα μερες σχεδον με εχει πιασει πονοκεφαλος, βουισμα στα αυτια και κουτουλαω....και οταν πεφτω να κοιμηθω ο υπνος με ξεχναει!!!Εχω τετοια υπερενταση που νομιζω οτι κλαει...ξυπναω και εκεινος κοιμαται του καλου καιρου!!!!!!

Ερη μου ο παιδαρος ειναι ολα τα λεφτα....οι μορφασμοι που κανει με τρελαινουν!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Ακομα και οταν κλαιει παιρνει μια φατσα που με πιανει νευρικο γελιο....."κακουργα" μανα...!!!χιιχιχιχ :oops::oops:

ωχ το τζιτζικακι που ειναι....?Μπαρμπι κανενα νεοτερο???ελα βρε κοριτσακι βγες σε παρακαλω...Η μαμακα σου σε περιμενει...

Παω να ετοιμασω γαλα του πασα μου που αρχισε να νιαουριζει παλι...φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΠΗΓΑ ΚΟΙΝΩΝΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ!!! :D:D:D

ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ΜΩΡΑΚΙΑ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ, ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ!!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ, ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΤΗ ΓΛΥΤΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ, Ε??

ΑΧΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΦΙΛΟΙ , ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ. ΛΕΩ ΑΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗ ΚΑΤΣΑΜΕ.. :roll::roll: ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα και από εμένα!

Τι κάνετε? Εμείς ακόμα εδώ στην κοιλίτσα της μαμάς μας!

Σήμερα το πρωί είδα λίγο καφέ και μέχρι στιγμής βλέπω σταγονίτσες! Εντωμεταξύ από χθές το βράδυ με έχει πιάσει πόνος στη μέση. Πήρα τη βοηθό του γιατρού και μου είπε ότι μάλλον έχει ξεκινήσει η διαδικασία! Το καφέ που είδα είναι από το χεράκι που έφαγα επειδή μπορεί να τραυματίστηκε λίγο ο τράχηλος. Έχω και κάποιες συσπασούλες σήμερα! Για να δούμε θα μας κάνει την τιμή η πριγκιπέσσα?

Βέβαια τώρα που σας μιλάω ο πόνος στη μέση σαν να μου έφυγε! Λέτε να το μετάνιωσε?

Πριν λίγο γυρίσαμε σπίτι είχαμε πάει και φάγαμε με τους γονείς μου έξω. Μου έλεγαν μη φας πολύ και έχουμε τίποτα το βράδυ! Αλλά εγώ δεν μπορούσα να συγκρατηθώ! Και αν δεν γεννήσω τι να χάσω τη χαρά του φαγητού! ΟΟΟχι!

Μανουλίτσες εσείς ταλαιπωρήστε με τις αυπνίες έτσι? Κουράγιο! Τουλάχιστον έχετε τα ζουζουνάκια σας να βλέπετε και να χαίρεστε! Εγώ ξυπνάω 4-5 φορές το βράδυ για πιπι σήμερα το βράδυ κοίταγα το ρολόι κάθε φορά και λες και είχα ξυπνητήρι, ανά 2 ώρες! Λίγο έμεινε!

Κατ εμένα τώρα στο τέλος μου έβαλε πρώτη φορά χεράκι οπότε μπορεί να το γλιτώσεις! Εξαρτάται από το γιατρό μάλλον.

Έρη μου τι να κάνουμε? Μας αρέσει εδώ μέσα φαίνεται! Είναι ζεστά και περνάμε ωραία κλωτσώντας την μανούλα μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo apogeuma koritsakia vlepo den genise allo koritsaki akomi e? ante euxome na genisoun ta megalitera na 3alafrosoune ;)

barbie les na kanei tin e3odo apopse?

kat kai ego elega na pao eklisia simera alla to 3enixtisame xthes kai simera den anige to mati isos ta katafero tin alli kiriaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...