Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑ...ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???? :roll::roll::roll:

ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ. ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ Η ΜΑΙΑ π.χ. ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΛΕΕΙ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΕΤΕ ΤΣΑΙ (ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ) Η ΠΙΠΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ, Η ΜΑΙΑ ΕΙΠΕ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ. ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ ΓΙΑ ΣΤΑΓΟΝΕΣ BETADINE ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ BETADINE ΚΑΕΙ ΤΟΥΣ ΙΣΤΟΥΣ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΦΑΝΕΙ..

ΑΠΛΑ ΜΙΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ (ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΤΣΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΚΛΠ) ΕΝΩ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ. :(:( ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

ΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΚΟΜΗ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. :P:P:P ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσακια μου....

εμεις εδω ηρεμα ο μπεμπακος μου ειναι τοσο καλος κ ησυχος δεν κλαιει κ δεν παραπονιεται καθολου....

ειναι τοσο γλυκος κ τοσο καλος :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ειναι ενας αγγελος συντομα θα βαλω φωτο...

αντε κοριτσακια μου κ εσεις με το καλο να παρετε τα νινακια σας αγκαλιτσα...

φιλακια πολλα πολλα... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora και στα υπόλοιπα κορίτσια να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας... και όπως επιθυμείτε να τα δείτε..

Αντε περιμένουμε να έρθει και η δική μας σειρά... :D Αμήν και πότε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ?ΕRI ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. :cry::cry: ΚΑΛΕ Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ?ΜΠΑΡΜΠΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ANLOU ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ. :):) Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΦΩΤΟ. :P:P ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Η ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ?ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ. :lol::lol::lol: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.

EΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!! Με το καλό σας εύχομαι να γεννήσετε όλες και με έναν πόνο!!!

Ήρθα να χαιρετίσω την φίλη μου magykal γιατί είχαμε χαθεί... αλλά αυτή ήρθε και με βρήκε!!

Κουκλίτσα μου σου απάντησα και στο άλλο... Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου την Παρασκευή...να έχεις μια πολύ πολύ πολύ εύκολη γέννα! (Αυτό ισχύει για όλες σας φυσικά!!) θα τα λέμε... Φιλάκια!!!!!

DIOSA MOY XAIΡOMAI ΠOY ΣE BΡHKA ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!ΚΑΛΕ Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ?????ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΗΣ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ.1 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΡΕΛΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΒΑΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ!!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ :(:(

ΧΘΕΣ ΚΟΙΤΑΧΤΗΚΑ ΚΑΤΩ ΜΕ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ!!!!!!ΟΥΦ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ 3...ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΛΛΑΧΤΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....για μενα μεγαλη μερα και η σημερινη!!!!!Πολυ κουραση κοριτσακια μου....ειμαστε σπιτι απο προχθες!!!Λογω ικτερου πρεπει ο μπεμπακος να τρωει ανα δυωρο...ξεκινας να τον ταιζεις και μεχρι να ρευτει και να πας να τον αλλαξεις (γιατι εμεις κανουμε σε καθε γευμα μας κακακια) εχει περασει μια ωρα...τον βαζουμε να κοιμηθει και μετα απο μια ωρα παμε παλι απο την αρχη!!!!!Υπνος???? Σημερα κοιμηθηκα απο τις 11 το βραδυ μεχρι τις 3...και ειναι αγνωστο ποτε θα καταφερω να ξεκουραστω ξανα....Ζαλιζομαι, ποναει το κεφαλι μου και μου χει κοπει η ορεξη!!!!Απο τα 11 κιλα της εγκυμοσυνης ζυγιστηκα σημερα ...εχουν μεινει μονο 4! Καλα ειμαστε...μεχρι να σαραντησω θα εχω ερθει στα ισα μου!!!!Το απογευμα παμε στον γιατρο για εξετασεις αιματος του μπεμπακου και δικες μου....Ευχομαι να μου πει πως η τιμη του ικτερου εχει πεσει στα φυσιολογικα και επιτελους μπορω να τον ταιζω ανα 3ωρο....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχ θεουλη μου σε παρακαλω....!!!Μ εχει πιασει η γκρινια :(:(:(:(

Εσεις ειστε ολες καλα...ερη μου με το καλο να δεις το μωρακι σου σημερα και να μας πεις τι εγινε οταν γυρισεις!!!!!!

Μαgykal με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου και φυσικα με ενα πονο!!!!Ειναι μοναδικη εμπειρια...απολαυσε το!!!!!!

Σταγονιτσα μου πως εισαι???? σε σκεφτομουν εχθες, λεω η μηνα πως θα τα καταφερει με 3 παιδια???Αχ κοριτσακι μου...Ξεκουρασου οσο μπορεις τωρα, κοιμησου οσο περισσοτερο γινετε!!!!

Ντορακι μου εισαι τυχερη που ειναι τοσο ησυχος ο μπεμπης...αντε ανεβασε φωτογραφιες να θαυμασουμε τον κουκλο σου!!!!!!!!!

Μιρια μου εσυ πως εισαι???Γιατρο ποτε εχεις????

Η Βαρβιε που ειναι????? ΕΝΑ ΔΥΟ...ΕΝΑ...ΕΝΑ...ΤΕΣΤ...ΤΕΣΤ....Που εισαι κουκλιτσα μου????

Μαμουνακι επεστρεψες σπιτι λογικα....καλη λοχεια να χεις κοριτσακι και ελπιζω να εισαι πολυ καλα και εσυ και το μωρακι σου!!!!!!!Οποτε μπορεσεις πες μας την εμπειρια σου....και νεακια σου!!!!!

Κατρινακι υπαρχει θεμα για μανουλες σεπτεμβριου που ηδη γεννησαν αν καταλαβα καλα?????

Λοιπον παω να αποστηρωσω μπιμπερο και πιπιλες και μετα να ετοιμασω το γαλατακι του πασα μου...

Φιλακια κουκλιτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Barbie πού είσαι;;; Από ό,τι καταλαβαίνω μόνη μου έμεινα να περιμένω να γεννήσω.. Μέχρι και το τικεράκι μου άλλαξε, άλλο ίδιο δε βλέπω :(:(

Θέλω κ εγώ τον μπέμπη μουουουου :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!ΚΑΤ6 ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΠΟΙΑ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΑΡΑΓΕ; ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΛΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗ ΔΙΝΕΙΣ .Μ'ΑΡΕΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!ΑΝΛΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ;ΕΡΗ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANLOY ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ..

ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΑΣ ΚΑΤΡΙΝΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.σημερα εκανα επιτελους υπερηχο.ο μπεμπακος ειναι 2740.35 βδ και 6 μερεσ σημερα.μεχρι της 6 που γενναω θα ειναι πανο απο 3 .καλο δεν ειναι το βαρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.σημερα εκανα επιτελους υπερηχο.ο μπεμπακος ειναι 2740.35 βδ και 6 μερεσ σημερα.μεχρι της 6 που γενναω θα ειναι πανο απο 3 .καλο δεν ειναι το βαρος?

MIA XAΡΟΥΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΛΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕ ΕΝΑ ΣΥΝ ΠΛΥΝ 10% ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΠΕ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΜΟΥ.

ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΤΑΝ 3100 ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri koritsakia mou ti mou kanete???

ERI MOU IREMISE KAI OLA THA PANE KALA EXEIS PROGRAMATISMENI KAISARIKI ESY?

AX ANLOU MOU POS ALAZEI I ZOI SOU ME TO MORAKI PSIXREMIA KAI AN NIOTHIS OTI DEN ANTEXEIS ZITA VOITHIA MIN TO SKEUTIS..

LENITSA SOU EUXOME NA GENISIS KAI ESU GRIGORA ESAS PERIMENO NA GENISETE GIA NA GENISO KAI EGO ANTE NA PERNOUME SEIRA ;)

MANIA MOU NOMIZO MIA XARA EINAI TO BAROS TOU KAI EMAS 2600 EINAI KALITERA NA MIN EINAI POLI MEGALA NA GENITHOUN EUKOLA ;)

ALITHIA I BARBIE EXEI MERES NA MPEI DEN MPORI NA EPIKINONISI KAPIA MAZI TIS NA MATHOUME TI EGINE???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και απο εμένα.

Είμαστε όλες βλέπω πολύ καλά. Η Barbie είναι απούσα...λέτε να γέννησε? Αντε μακάρι, να πέρνουμε και εμείς σειρά όπως λέει και η miria. :D

Αnlou σίγουρα κάθε αρχή και δύσκολη. Σχετικά με τα κιλά δεν είχες πάρει ούτοσιάλως πολλα. Πόσο ύψος έχεις? Εγώ είμαι στα +17.

Αντε κοριτσάκια μου σας αφήνω.Σε λίγο έρχεται ο αντρούλης μου.Καλό μεσημέρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από τον γιατρό,

3500 ο μπέμπης κ δεν κατέβηκε. Αν δεν έρθει μόνος του το σαββατοκύριακο, Δευτέρα πρωί μπαίνω για καισαρική. Είμαι τρομοκρατημένη και ψιλοαπογοητευμένη. Δεν το περίμενα έτσι.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa mou giati tosi apogoeiteusi kali mou den pirazi gia tin kaisariki mpori na sumvi se opoiodipote skepsou oti tha einai gia to kalo kai ton duo sas kai tin deutera tha exeis stin agkalia sou to uperoxo morakia sou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Miria μου,

έχεις δίκιο απλά δε μπορώ να μη φοβάμαι γιατί δεν έκανα ποτέ μου χειρουργείο, ούτε καν λαπαροσκοπικά. Θα γίνει με επισκληρίδιο και ελπίζω να με πιάσει και να μη χρειαστεί ολική που την τρέμω. Όχι ότι την επισκληρίδιο δεν τη φοβάμαι αλλά τι να κάνω;; Γιαυτό τρομοκρατήθηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΛΕΝΙΤΣΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3100 ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΘΕΣΗ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ!ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕΙ Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΗΣ..ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ANLOU ΥΠΟΜΟΝΗ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΛΕΝΙΤΣΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΚΓΑΛΙΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΚΑΟΥΡΑ ΣΑΝ ΟΞΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΔΙΟΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΝΙΓΟΜΟΥΝ.ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

MARYLOU ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ (5 Η 10 ΛΕΠΤΑ) ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΑ, ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΕΣΥ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ?

MAGYKAL ΤΩΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΣΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙ ΓΩ ΕΡΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ..ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΣΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΩΠΩ.. :evil::evil:

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΔΕ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ???Η ΕΓΩ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ??ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΡΕ ΓΜΤ.

ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ.. :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από τον γιατρό,

3500 ο μπέμπης κ δεν κατέβηκε. Αν δεν έρθει μόνος του το σαββατοκύριακο, Δευτέρα πρωί μπαίνω για καισαρική. Είμαι τρομοκρατημένη και ψιλοαπογοητευμένη. Δεν το περίμενα έτσι.... :(:(:(

να μη φοβασαι καθολου..και γω εκανα καισαρικη γιατι παρουσιαστηκε προβλημα,με επισκληριδιο μια χαρα βλεπεις και αμεσως το μωρακι σου!!!ευχομαι με το καλο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μη φοβασαι καθολου..και γω εκανα καισαρικη γιατι παρουσιαστηκε προβλημα,με επισκληριδιο μια χαρα βλεπεις και αμεσως το μωρακι σου!!!ευχομαι με το καλο !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Τώρα νιώθω καλύτερα. Το βράδυ με πιάνει ο φόβος. Κι αυτός ο μπόμπιρας καμιά κίνηση δεν κάνει να προλάβει τις εξελίξεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ;ΚΑΤ6 ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΤΡΙΤΗ ΣΕΙΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ ΓΥΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΚΕΛΕΤΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΕ ΘΥΜΗΘΩ ΑΛΛΑ ΗΡΘΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΙΟ ΑΡΓΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗ ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ(ΠΡΩΗΝ ΓΑΛΗΝΟΣ) ΕΣΥ;ΕΡΗ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΛΕΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΠΙΕΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARYLOU ΜΟΥ ΔΕ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ. :(:(

ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ , ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΜΑΙΑ!! ;);) ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΗ ΒΑΡΔΙΑ ΤΗΣ.

ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΟΥΜΠΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε προσεξες...τη κουμπαρουλα μου..μαριλου?πως γινεται αυτο?

Κατερινακι..καλα αποτελεσματα σημερα..να δεις τη μπουμπου μας..!!!!!

κι εγω καισαρικη εκανα!!2η φορα!μπορω να πω οτι αυτη τη φορα...ουτε καταλαβα τιποτα!οι πονοι περασαν σε 3 μερες..Δεν ξερω τι επαιξε ρολο..λλα ..καμμια σχεη με τη πρωτη φορα πριν 10 ετη! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...