Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΞΥΠΝΑΩ 6 ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ `10-11.ΕΧΘΕΣ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕ ΘΕΣΗ ΑΚΟΜΑ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ;ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΚΑΚΟΗΘΕΙΕΣ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΕΥΜΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΥΜΕΝΗ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΣΕΥΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΠΕ!!ΑΝΛΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΤΕΡΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ,ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΗΛΑΖΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κορίτσια.Απ'ότι βλέπω οι περισσότερες ετοιμάζετε το σπίτι σας....

Πραγματικά αυτή η καθαριότητα δεν τελειώνει ποτέ... και είμαστε μόνο 2 άτομα...που να ξεκινήσω πάλι δουλειά δλδ.. :roll:

Anlou με το καλό να πάτε σπιτάκι σας...Χαρα στο κουράγιο σου πάντως που βρίσκεις χρόνο να χρησιμοποιείς το pc. Αισθάνομαι ότι θα είμαι τόσο κουρασμένη εκείνες τις μέρες που το μόνο πράγμα που θα κάνω στον ελεύθερο χρόνο είναι να κοιμάμαι... :lol:

Τι να κάνει και το Μαμουνάκι? Α ρε τυχερές.... :D ξεμπερδέψατε....

Σημερα αισθάνομαι κάπως νευρική και μάλιστα χωρίς να υπάρχει λόγος :shock: Δεν πάω καθόλου καλά.Λετε να είναι και αυτό ορμονικό? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΑΣ 3100 ΕΦΤΑΣΕ ΑΙΣΙΟΣ 39 +2 ΜΕΡΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΧΕΡΑΚΙ :twisted::twisted: ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ... :lol::lol::lol:

ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ωραία magykal.

Με το καλο να έρθει το μωράκι σας....Σκέπτομαι και εγω την στιγμή που θα μπαίνω νοσοκομείο και ανχωνομαι απο τώρα.. :roll: Φαντάσου να μπω κι'όλλας....

Μακάρι να μας τα φερνε ο πελαργός έτοιμα στην πόρτα.. ;;)

Αντε με το καλό και με έναν πόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλιτσες ομορφες..καλημερα σας!!

βλεπω ξεκινησατε και εσεις τα γεννητουρια!!!Οσες γεννησαν ευχομαι να σας Ζησουν τα μωρακια σας..και καλη λοχεια!!και οι υπολοιπες με το καλο!εγω γεννησα στις 37 εβδομαδες..και ο μπεμπης μου ηταν 3600 και 50 εκ!!μια χαρα..ξεμπερδεψα και 20 μερες νωριτερα..αλλα..το ξενυχτι τωρα..δε παλευεται..και αυτο συνεχιζεται σε ολη τη διαρκεια της μερας!τρωει ο φαγανουλης μου!τωρα ειμαστε 4450!!μεσα σε 3 εβδομαδες!!

anlou..κοριτσακι μου..γιατι σου εκοψε το γαλα ο γιατρος?δοκιμασες ..τουλαχιστο να βγαλεις το γαλατακι με αντλια?και εγω το ιδιο προβλημα ειχα..αλλα εστω μερικες μερες το παλεψα με αντλια..κριμα..

Μαγδουλα!!εδω σε βρισκω..?τελεια ..ο μπεμπακος σου εχει πολυ καλο βαρος!!αντε μεχρι τη Παρασκευη και μετα θα εχεις κι εσυ το μωρακι σου!

ERIΝα ζησετε κοπελαρα μου..και πραγματι το πιο ωραιο δωρο σας ερχεται!Καλα περασατε?

Κατ6...κουμπαρουλα μου!!μη μου κουραζεσαι..και κουραζεις το βαπτηστηρι μου!!αχχ..θα σε μαλωσω..(Ποια μιλαει τωρα..που δεν εβαλε κωλο κατω 9 μηνες!!!χοχοχοχο)Θα σε παρω τηλ. μετα γιατι τωρα ειναι μεταξυ ..υπνου κ ξυπνιου..και θΑ κραξει..οποτε θα τα πουμε πιο μετα με την ησυχια μας!Ηρθε και η Ελενα απο το σχολειο!

Επιδομα καισαρικης..υπαρχει..και δεν το λεει κανεις απο αυτους!δεν ξερω ποσο ειναι..λενε γυρω στα300 ..αλλα εμαθα το παιρνεις μετα απο 2 μηνες!αυριο μεθαυριο θα παω στο ΙΚΑ να τακτοποιησω τα χαρτια μου και θα δω!οταν γεννηθουν τα μωρακια σας με το καλο θα πρεπει να τους βγαλετε..ΑΜΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΑΝΤΕ MAGYKAL ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η ΩΡΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!ΕΓΩ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΡΙΣΜΟΣ.. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!! :D:D

ΑΝΛΟΥ ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!ΑΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ..

ΤΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΖΥΜΑΡΙΚΟ!!ΜΙΑΜΜΜΜΜΜΜ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τελικα..δεν εφαγα καθολου χερι σε αυτη την εγκυμοσυνη-γεννα!!

στη προηγουμενη ..γεννα ειχα φαει χερι απο ολο το ΕΛΕΝΑ΅!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΑΛΙΜΠΑΝ!!!ΑΛΛΑΞΕ ΠΟΛΥ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ!!!ΤΙ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo apogeuma koritsakia ax kourastika para poli simera :roll: irthane na mou katharisoune ta pararhira kai mou kanane to spiti xalia kai eprepe na 3anakano geniki :( leo tora na pao na kano mpanaki kai na 3aploso ligo magy mia xara einai to moraki sou megalose ante to poli mexri tin paraskeuei tha to exeis stin agkalia sou ;)

filakia se oles tis kilitses tha ta poume apopse :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ εδώ είμαι κ πλήττω αφάνταστα!!! Στέλνω σήματα μορς στον μπέμπη να κατέβει κ να αρχίσουν οι πόνοι αλλά μάλλον δεν τα λαμβάνει... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATΡΙΝΑΚΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΚΑΤ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΟΝΤΡΟΔΑΧΤΥΛΑΡΕΣ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ :mrgreen: ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΒΓΑΛΤΟΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΛΕΤΙΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΝΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΕΙ Η ΤΡΕΛΗ ΠΡΟΣΜΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΩ ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ ΧΙΧΙΧΧ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ???? :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕRI KAΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΧΤΕΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΠΙΣΗΣ 7 ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ..ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 1 ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ.ΑΧ!!!!!!!;ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ. ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ? ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΛΥ Η ΛΙΓΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕRI KAΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΜΑΙ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΧΤΕΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΠΙΣΗΣ 7 ΗΠΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ..ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 1 ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ.ΑΧ!!!!!!!;ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ. ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ? ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΛΥ Η ΛΙΓΟ??

Γειά σας κοριτσάκια!! Με το καλό σας εύχομαι να γεννήσετε όλες και με έναν πόνο!!!

Ήρθα να χαιρετίσω την φίλη μου magykal γιατί είχαμε χαθεί... αλλά αυτή ήρθε και με βρήκε!!

Κουκλίτσα μου σου απάντησα και στο άλλο... Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου την Παρασκευή...να έχεις μια πολύ πολύ πολύ εύκολη γέννα! (Αυτό ισχύει για όλες σας φυσικά!!) θα τα λέμε... Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kilitses ti kanete??? ax magy diladi aurio tha exeis to moraki sou ?????? aaaaaaaaaa se zileuo me tin kali tin enia fisika ti oraia na 3eris pote tha genisis :D ola tha pan kala kai tha eisai kai esy mia triseutixismeni manoula ;)

eri mou ligo akomi upomoni kai tha kimomaste ( leme tora siga ton upno pou tha kanoume)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα και απο εμένα.

Eri είσαι απο τώρα έτοιμη για τα ξενύχτια... :lol::lol: Τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι την μέρα...

Κοριτσάκια μου πως τα πάτε? Μεχρι στιγμής σε μένα κανένα σημάδι πόνου... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATΡΙΝΑΚΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΚΑΤ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΟΝΤΡΟΔΑΧΤΥΛΑΡΕΣ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ :mrgreen: ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΒΓΑΛΤΟΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΛΕΤΙΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΝΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ .ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΕΙ Η ΤΡΕΛΗ ΠΡΟΣΜΟΝΗ

γιναμε φιλες..Μαγδουλα..Αντε αυριο τελειωνει η ..ανυπομονησια σου!Αυριο θα το εχεις αγκαλιτσα!κοιτα να μου στειλεις μηνυμα εε?(θα στο στειλω το κινητο μου μηνυμα)

και κοιτα να ερθεις συντομα στο νεο μας ποστακι..γιατι ..πολυ καθυστερουμε..ακομα στο Νο1 ειμαστε!!!! :roll::roll::roll:@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ???

ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΤΟ COSMOS ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η PRENETAL, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΑ SOS ΘΕΜΑΤΑ :D:D:D

ΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΝΕΡΟ, ΑΣΧΗΜΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ!!!ΑΡΑΓΕ ΑΝ ΘΗΛΑΖΩ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Η ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΑΛΑΤΑ???!!! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ?ΕRI ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. :cry::cry: ΚΑΛΕ Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ?ΜΠΑΡΜΠΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ANLOU ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ. :):) Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΦΩΤΟ. :P:P ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Η ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ?ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ. :lol::lol::lol: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι ..μια καθομαι μια σηκωνομαι!Ο μικρος δεν ειχε ησυχια..τωρα κοιμηθηκε!επιτελους!Παλι ξενυχτια ειχαμε το βραδυ..αλλα κι ολο το πρωι..!!ουφφ..ποσο κουραση νοιωθω..και η πλατη μου ποναει και η μεση μου!..

τεσπα..το βραδυ παρε με να μου πεις εντυπωσεις για τα μαθηματα!Οσο για το γαλα..οταν θηλαζεις..ειτε μπρουμυτα ειτε στο πλαι...θα τρεχουν..!!!Επιθεματα να βαζεις τη νυχτα!Το πρωι καλοειναι να εχεις γαζουλες!δεν κανει καλο ολη μερα τα επιθεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!

Αλήθεια πού χάθηκε η Barbiepa;; Σήμερα δεν έδωσε το παρόν. Λέτε;;;;;;;;;

Κι εγώ τα ίδια. Ο ύπνος χάλια από κάθε άποψη και ο μπ'έμπης αραχτός όπως πάντα :lol::lol:

Αύριο έχουμε γιατρό. Άντε να δούμε τι θα δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
    • Κορίτσι μου καλημέρα! Αρχικά συγχαρητήρια για την προαγωγή...όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι, πάρε το χρόνο σου..καλοκαιράκι τώρα..βγείτε πιείτε τα ποτά σας,μπανάκια..χαμός..και που ξέρεις; Μπορεί τώρα χωρίς πρόγραμμα να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις..
    • Πετρώνει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά απ' ότι καταλαβαίνω! Όλη η μήτρα πετρώνει, όχι σε κάποια συγκεκριμένη μεριά, απλά από δεξιά φτάνει μέχρι πιο ψηλά λόγω σχήματος μήτρας!  Ελάχιστες φορές μπορεί να καταλάβαινα ότι έχει βάλει κεφάλι ή ποπό σε μια μεριά γιατί ήταν πιο φουσκωμένη η κοιλιά αλλά όχι την ώρα που κάνω σύσπαση,σε άσχετη στιγμή! Αλλά πλέον όσο μεγαλώνει το καταλαβαίνω λιγότερο γιατί πλέον πιάνει όλο τον χώρο οπότε όταν γυρνάει δεν ξέρω σε τι θέση ήταν και σε τι θέση βρέθηκε!  Μην το προδικαζεις πάντως! . Νομίζω και χθες διάβαζα που έλεγε ένα από τα κορίτσια ότι πήγε για Doppler και το μωρό ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ο γιατρός της είπε ότι δεν σημαίνει κάτι ακόμα γιατί μπορεί να αλλάξει θέση το μωρό.      
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...