Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ.. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ANLOU ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ??? ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ.. :):)

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ Ο ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ. ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.. :evil::evil:

MARYLOU ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ -ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ. ΜΗ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΕΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝΩ ΣΥΡΤΑΡΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ.ΚΑΛΟ, Ε?

MANIANIA ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΠΟΣΟ ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ? ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ..ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ. ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΦΟΥΣΚΑ ΑΦΟΥ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΠΟΛΥ!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas geia sas geia sas me kefia 3ipnisa simera 3ipnisa poli proi apo tis 6.30 ekana doulitses, mpanaki kai isiosa ta malia kai vgika stin gira gia doulies kai psonia :D piga kai pira pantoflitses gia to maieutirio pou eixa 3exasi kai molis epestrepsa ;)

ti ginete vre koritsia me tin anlou lete na genise giauto den edose simia????

emeis giatrouli exoume tin deutera poso na exei pari i mikri mas? simera piga kai ekana kai analisi ematos na doume pos ta pame...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Όλα τα μπεμπάκια μεγαλώνουν και ετοιμάζονται να βγουν απ'οτι διαβάζω.Και εμένα με έχει πιάσει μια ανυπομονησία τις τελευταίες μέρες.Σταγόνα πρώτη φορά το ακούω αυτό με το πρήξιμο.Θα βάλω τον άντρα μου να με παρακολουθεί απο εδώ και μπρος.Έβλεπα στον ύπνο μου ότι γέννησα με επισκληρίδιο και ο αναισθησιολόγος δεν μπορούσε να μου την κάνει σωστά με αποτέλεσμα να μου τρυπήσει τη μισή πλάτη.Ο άχρηστος!!!!!!Απαίσιο όνειρο.

Anlou να μας ενημερώνεις όποτε μπορείς.Έχουμε και την ίδια ΠΗΤ αν δεν κάνω λάθος.maniania ούτε εγώ δεν κατάλαβα γιατί δεν σου ξαναέκανε υπέρηχο.Νομίζω πως όσο πλησιάζουμε τόσο πιο τακτικά πρέπει να πηγαίνουμε.Εγώ τώρα θα πηγαίνω κάθε βδομάδα και κάθε φορά κάνουμε και καρδιοτοκογράφημα.Mamounaki δεν νομίζω να γίνεται μόνο όταν υπάρχει πρόβλημα.Γενικά παρακολουθούν την κατάσταση του μωρού αλλά και τις συσπάσεις της μήτρας για κάθε ενδεχόμενο.Αυτά θυμάμαι να σχολιάσω..Φιλάκια στις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria με γεια τα ψώνια!Καλά αποτελέσματα και με τις εξετάσεις.Ξέχασα να ευχηθώ και εγώ χρόνια πολλά!Έχουμε κανένα κοριτσάκι που να γιορτάζει σήμερα?Αλήθεια πως σας λένε?Τα ονόματα των περισσότερων δεν τα ξέρω :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΡΓΑΦΟ!!!!!!!!!!!ΓΙΑΤΙ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ??????Ε???ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ???ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΟΥΦ!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ...ΚΑΛΕ Η ANLOU ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ??>?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΡΓΑΦΟ!!!!!!!!!!!ΓΙΑΤΙ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ??????Ε???ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ???ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΟΥΦ!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ...ΚΑΛΕ Η ANLOU ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ??>?

eri mou oute emena mou exei kanei eimaste stin idia evdomada, mpori na to kanoune pio meta to mono pou kanei einai tin ora tou uperixou akouei gia ligo tin kardoula alla milame gia deuterolepta oxi lepta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αυριο ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩ..μπαινω πρωι πρωι με προκληση φυσιολογικο τοκετο..να γεννησω γιατι η πιεσουλα συνεχιζεται κ δεν θελουμε να βλαψει το μωρακι..μουρθε ξαφνικο αλλα δεν πειραζει ειναι 3 κιλα και στην 37+ εβδομαδα...θα τα ξαναπουμε οταν μπορεσω..σας φιλω γλυκα..να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!ΛΕΤΕ Η ΑΝΛΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΝ.ΕΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΙΣ ΣΦΥΞΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου αυριο ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩ..μπαινω πρωι πρωι με προκληση φυσιολογικο τοκετο..να γεννησω γιατι η πιεσουλα συνεχιζεται κ δεν θελουμε να βλαψει το μωρακι..μουρθε ξαφνικο αλλα δεν πειραζει ειναι 3 κιλα και στην 37+ εβδομαδα...θα τα ξαναπουμε οταν μπορεσω..σας φιλω γλυκα..να προσεχετε τις κοιλιτσες σας!!

MAMOUNAKI ΤΙ ΞΑΦΝΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ??????ΑΑΑ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock:[smilie=wav.gif]

Κοριτσάκια μου τι γίνεται? Ξεκίνησαν τα μωράκια να καταφθάνουν??? Αχ τι καλά.

Ανλου να σας ζήσει το μωράκι....

Μαμουνάκι με το κάλόοοοο.

Αντε σε λίγες μέρες θα κρατάμε τα μωράκια μας :D:D ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ??ΚΑΛΕ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ.ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ. :D:D:D:D ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια δεν το πιστεύω!!!!!!

Γέννησε η Ανλού;; Μπρ'αβο κοπέλα μου να σου ζήσει!!! Πόσο ζηλεύω θέλω κ εγώωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε νέα!!!

Μαμουνάκι αύριο;;; Τι ξαφνικό ήταν αυτό;; Τυχερούλα θα πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!! Με έναν πόνο κοπέλα μου, να πάνε όοολα καλά!! Αν έχεις οποιοδήποτε νέο ή ανησυχία εδώ είμαστε κ εμείς!!!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι ωραία νεάκια είναι αυτά!

Ανλού μου να σας ζήσει ο μπεμπαρος!

Μαμουνάκι με το καλό κοριτσάκι με έναν πόνο!

Εμείς ακόμα εδώ στην κοιλίτσα της μαμάς! Λενίτσα μας προλάβαν τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Barbiepa μου τι γίνεται;;; Νομιζα ότι είχαμε προτεραιότητα, τι πράγματα είναι αυτά;; :lol::lol::lol:

Να τηρούμε κ κάποια σειρά κορίτσια!! Εμείς εδώ στο πηγάδι κατουρήσαμε;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Με το καλό σε όλες!! Γερά μπεμπάκια να έρθουν και όποτε θέλουν ας έρθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MANIANIA ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΠΟΣΟ ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ? ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ..ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ. ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΦΟΥΣΚΑ ΑΦΟΥ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΠΟΛΥ!!! :D:D

nai glykia moy exv alla 3 paidakia.ekleisa tis 35.den xero giati den mporo na valo to tikeraki moy :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou mou na sas zhsei to mpempaki.na einai panda gero.mamounaki mou me to kalo kai kali loxoia kai stis dyo sas!!!oso gia to thema toy yperhxoy den xero allac se kanena paidi den moy kanei sto telos.alla leo na pao monh moy na kano apo vdomada gia na nioso kalytera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANLOU ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΣ!!!ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ....

ΠΩ ΠΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΤΟΚΕΤΟΙ!!!ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ!! :shock::shock::shock::shock:

ΜΑΜΟΥΜΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ!!!!

ΛΕΝΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ..ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ!!

ΜΑΝΙΑΝΙΑ ΚΑΝΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ -ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΤΟ ΗΤΜL KAI AΝ ΔΕ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ -ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΩΔΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΑΦΙΞΕΙΣ!!!ΑΝΛΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΕΡΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΟΝΟ ΝΑ ΒΓΕΙ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ!ΜΑΝΙΑΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥΤΕΚΝΙΑ ΕΤΣΙ;ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΦΤΑΙΓΕ!ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοιλίτσες!!! Πως είστε σήμερα?

Εχουμε κανένα νέο απο τα κορίτσια ή καμια καινούργια γέννα σε εξέλιξη? :-p

Πως θα περάσετε την μέρα σας σήμερα?

Θα πάτε καμια βόλτα?

Εμείς σπίτι θα την βγάλουμε και αύριο μπορεί να πάμε σε ένα φιλικό ζευγάρι... Θα θελα τώρα να ήμουν σε μια παραλία /:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα marylou. Τέτοια πονάκια εχω και εγώ καμια φορά...

Αν μπορεί κάποια κοπέλα να βάλει την λίστα μας να δούμε ποια έχει σειρά pleaaaase... barbie κάνε τα μαγικά σου... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!!!!

Τι κάνετε? Το μαμουνάκι μας τώρα πρέπει να γεννάει λογικά! Άντε ρε κορίτσι όλα να πάνε καλά!

Ανλού όποτε μπορέσεις περιμένουμε να μάθουμε τι συνέβη τελικά εκείνο το βράδυ? Σε πιάσαν πιο έντονες συσπάσεις?

Εμείς σήμερα το απόγευμα θα πάμε στο γιατρό μας να μας δει! Άντε να δούμε τι θα μας πει! Κοντεύουμε??? Κορίτσια η κατάσταση έχει φτάσει στο ανυπόφορο! Δεν μπορώ πολλές φορές να αναπνεύσω σωστά! Κουράζομαι με το παραμικρό! Με πονάει η πλάτη μου! Δεν μπορώ να αλλάξω πλευρό όταν κοιμάμαι! ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ!!!! :cry:

Τελοσπάντων! Έκανα σε εσάς τα παράπονα μου γιατί δεν μπορώ να τα κάνω πουθενά αλλού, εξάλλου και εσείς τα περνάτε και με καταλαβαίνετε!

Κορίτσια έχω ένα προαίσθημα ότι θα τον φάω όλο τον μήνα! Για να δούμε?

Λενίτσα ευχαριστούμε για το τραγουδάκι είναι ότι πρέπει για τα μπεμπάκια μας! /:)

Χθες ήθελα να σχολιάσω και άλλα νεάκια αλλά με τις αφίξεις ξεχάστηκα! Είδα ότι μερικές πήγατε γιατρούλη χθες και όλα ήταν καλά! Άντε κοριτσάκια η ουρά μας έμεινε!

Leticia και εγώ σπιτάκι θα τη βγάλω! Αύριο έρχονται και τα πεθερικά μου να με δουν και να πρέπει να μαζέψω λίγο το σπίτι. Θα πάμε έξω να φάμε το βραδάκι! Τώρα σε λίγο θα τα κάνω τα μαγικά μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...