Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Παναγιώτα αν θέλεις να έρθεις δεν έχω πρόβλημα να έρθω να σε πάρω με το αυτοκίνητο μου - μένω Ελευσίνα και μπορώ να κάνω μια μικρή παράκαμψη και να βγούμε Αττική οδό απο Αθηνών - Λαμίας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

eugeniafrapa έγραψε:

Παναγιώτα αν θέλεις να έρθεις δεν έχω πρόβλημα να έρθω να σε πάρω με το αυτοκίνητο μου - μένω Ελευσίνα και μπορώ να κάνω μια μικρή παράκαμψη και να βγούμε Αττική οδό απο Αθηνών - Λαμίας.

Σε ευχαριστω πάρα πολυ. :) Θε με βολευε τρελά απλως θα σε βγαλω απο το δρομο σου. :blush:

Ωραια αν με βολευει η μερα και βολεψω και το παιδι θα ερθω.Οπως και η Ειρηνη θελω να δω και εγω ομοιοπαθουσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ,εμεις σαν γνησιες μαμαδες αγοριων...πρεπει να διαιωνησουμε την παραδοση νυφης πεθερας

δηλαδη να παμε στην συναντηση να κοψουμε κινηση, να γνωρισουμε καμμια καλη συμπεθερα...γιατι τι ???? γουρουνι στο σακι θα παρουμε???? πως θα δωσουμε τους λεβεντες μας ετσι απλα??????? ;) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τις μέχρι τώρα συμμετοχές, νομίζω ότι υπάρχει ισοπαλία!

Ειρήνη-Παναγιώτα-Ευγενία-Κατερίνα με Καταϊφάκι-Αναστασία-Ναταλία κι εμένα!! 4 αγοράκια, 4 κοριτσάκια! μόνο που εγώ είμαι εκτός μιας και η δική μου συμπεθέρα παραείναι μακριά για να συναντηθούμε από τώρα! :laugh:

Η Ναταλία θα γυρίσει την επόμενη εβδομάδα, μήπως θέλετε να το κάνουμε τότε την άλλη για να είμαστε όλες; εγώ όμως δεν θα μπορώ ουτε Δευτέρα ούτε Τετάρτη, έχω ραντεβού με γιατρούς... :( Και δεν ξέρουμε αν και το Ναταλάκι θα καταφέρει να αφήσει κάπου τα μικρά της, ας ελπίσουμε ότι θα ξαναμπεί να μας ενημερώσει. Ρούλα για σένα θα αλλάξει κάτι την ερχόμενη εβδομάδα ή το ίδιο σου κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες. Πως ειστε? :woohoo: :woohoo:

Εγω μια χαρουλα. Αυριο εχω και ραντεβου με το γιατρο οποτε θα ξαναδω το μπεμπη μου. Στη συναντηση εγω δεν μπορω να ερθω ειμαι επαρχια. Το Σ/Κ ειμασταν Αθηνα για τη βαφτιση της ανηψιας μου και κουραστηκα πολυ. Ειναι 3 ωρες αποσταση. Αφηστε τα. Ηταν το τελευταιο ταξιδι. Αφου γεννησω ξανα. Αυτα!! Φιλακια στις κοιλιτσες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου τι κανετε??απ'οτι διαβασα κανονιζετε τη συναντησουλα μας ε??εγω εχω χρονο απειρο να ερθω δε μπορω να πω, μιας και δεν δουλευω...εχω 2 θεματακια ομως το πρωτο ειναι οτι μενω στην αγια μαρινα ηλιουπολης ψηλα σε ενα βουνο!οποτε αν δεν ειναι ο αντρας μου να με κατεβασει να παρω μετρο δυσκολο να κατεβω μονη,το δευτερο ειναι οτι τον αντρα μου τελευταια τον εχει πιασει μια υπερπροστασια και δε με αφηνει ρουπι να παω πουθενα μονη(δεν ηταν παντα ετσι τωρα με την εγκυμοσυνη εγινε)φανταστητε σημερα πηγα στο ικα και μου εβαλε χερι οτι δεν προσεχω τα αυτοκινητα αρκετα τωρα που ειμαι εγκυος οταν περναω απεναντι... :blink::blink::blink: που θα παει ομως δε θα γεννησω????? :angry: τελος παντων θα προδπαθησω να τα παραμερισω αυτα τα προβληματακια και να ερθω γιατιθελω πολυ πολυ να σας γνωρισω και απο κοντα!!!!

το δωματιο του μπεμπη εγινε σιελ και το σαββατο θα παμε για κουρτινες(δυσκολη θα ειναι η επιλογη μιας και στο δωματιο ειναι ο ενας τοιχος ολο τζαμαρια και θελω κατι να μπαινει πανω απο τη κουρτινα και να κανει συσκωτιση του χωρου,εχετε κατι να μου προτινετε??

αυτα τα νεακια μου καλα ειμαι αν εξαιρεσετε το γεγονος οτι οσο παει εξαντλουμαι και περισσοτερο :blink:

ευη τελειο το δωματιο της μικρης σου!

ενινα η κουνιτσα σου ειναι τελεια παραμυθενια και πολυ ροζ!

μελιτινι μου ηρεμησε αφου ο γιατρος σου καταλαβε τον κινδυνο της προεκλαμψιας θα εισαι υπο παρακολουθηση και ολα θα πανε καλα.σκεψου οτι και σε 2-3 βδομαδες να χρειαστει να στο παρει (που το απευχομαι) το μωρακι δεν θα εχει κανενα φοβο να παθει τιποτα γιατι ειναι πια αρκετα μεγαλο και με τα σημερινα δεδομενα δεν συντρεχει κανενας κινδυνος.

τελη του σεπτεμβριου πιστευω οτι το δωματιο του μπεμπη θα ειναι ετοιμο και θα βαλω κι εγω πολλες φωτο!!!!!κοριτσια το πιστευετε εσεις που εχετε ξεκινησει προετοιμασια για το παιδικο δωματιο οτι εκει σε λιγο θα μπουν τα μωρακια μας???εγω οσο βλεπω το δωματιο να παιρνει μορφη τοσο τρομαζω μη ξυπνησω απο αυτο το ωραιο ονειρο!!!καλα οσο για τους νυχτερινους εφιαλτες δεν το συζητω....σχεδον καθε μερα βλεπω σεναρια.ο μπεμπης τις τελευταιες μερες κλοτσαει μεν καθημερινα αλλα ειναι πολυ υποτονικος απο πριν...την 21 με 23 βδομαδα εριχνε χορους κανονικα στη κοιλια μου,τωρα τιποτα κλοτσαει αραια και που και πολυ με ανησυχει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερούλες κανονίζετε συνάντηση :cheer: εγώ δυστυχώς είμαι μακριά σας πολύ.να βγάλετε φωτο όμως και να την βάλετε εδώ :cheer:

enina υπέροχη η προίκα μέσα στα ροζουλί :laugh:

εγώ κορίτσια είμαι μια χαρά και παρατηρώ πως έχω αρκετές δυνάμεις ευτυχώς ακόμη! αφού ο άντρας μου λέει συνέχεια να καθίσω αλλά εγώ τίποτα , βρίσκω δουλειές συνέχεια μέσα στο σπίτι , είμαι και σε φάση ετοιμασίας του παιδικού και ησυχία δεν έχω :lol: απορώ με τον εαυτό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia, kanonizete sinantisoula eee??? Twra zilevw pirazei ;);)

Katerina kai emeis galazio to vapsame to dwmatio tou mpempi an kai eixa dei kati polu wraia sxediakia na kanoume me dixromies kai autokolita o antras mou me ton kouniado evalan veto giati tous paideva mia mera me tis riges mono sto alo dwmatio kai telika ipoxorisa :dry:

Gia to provlima sou to mono pou mporw na skeftw einai na valeis kourtina apo xontro ifazma kai na thn travas sthn akrh otan theleis perisotero fos, exei polu wraia ifazmata na dialekseis alla afta sinithos ta xrisimopioun gia ta paketa, einai omorfa den lew alla akriva kai sto plisimo mpelas meta gia na ta peraseis(ta paketa enow)

Vre koritsia me to prosopiko chat ti egine??? den doulevei alo???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου εβακι και μερουλα.εβακι μιλαμε για πολυ φωτεινο δωματιο!δεν σκοτεινιαζει μαλλον απλα με μια χοντρη κουρτινα δυστυχως.φαντασου αυτη τη στιγμη εχω στορια που ανεβοκατεβαινουν και το δωματιο οταν τα εχω κλειστα ειναι φωτεινο λες και δεν τα εχω καθολου!σκεφτομαι να βαλω μια κουρτινα χοντρη οπως λες και αν ακομα παραμενει φωτεινο...θα βαλω απο πανω και μια κουρτινα συσκωτισης που να την τραβαω μονο αμα κοιμαται ο μπεμπης.δραμα τα ημιυπαιθρια δωματια!

κι εγω τα ιδια τους εκανα οταν βαφανε το δωματιο του μπεμπη...στο τελος μου βαψανε κατι σωληνωσεις που εχει πανω απο το καλοριφερ πορτοκαλι για να μου τη σπασουν! :angry: δε πειραζει ομως τελικα ειναι μια μοντερνα πινελια στο δωματιο! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

οτι θελει η παρεα

ο σκοπος ειναι να μαζευτουμε αρκετες,θα εχει πλακα

δηλαδη μεχρι τωρα ειμαστε

μαμα παναη

ενινα

αναστασια 123

ευγενια

οι αλλες ρουλα, αστεριας ,καταιφακι ,ναταλια τι λενε???

καμμια αλλη?????

Nαι εγώ είμαι μέσα για Τετάρτη μετά το μεσημέρι ότι ώρα θέλετε! Για Σάββατο δεν μπορώ γιατί έχω την επαναληπτική καμπύλη σακχάρου και αργότερα να πάω σε βαπτήσια.

Ειρηνάκι εμένα αν τελικά καταλήξουμε θα με φέρει ο άντρας μου και μετά θα έρθει να με πάρει κιόλας. Εφόσον μένουμε στην ίδια περιοχή μπορούμε να περάσουμε να σε πάρουμε για να μην ταλαιπωρήσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε!!! :) :)

Όλα καλά, ο μπεμπάκος έχει μεγαλώσει (1500 γρ.!!) και έχει πάρει θέση!! Βέβαια είναι πολύ νωρίς ακόμα, μπορεί ανά πάσα στιγμή ν' αλλάξει πάλι.. αλλά όσο περνάει ο καιρός και στριμώχνεται, μειώνονται οι πιθανότητες.. θα δείξει!! Κατά τ' άλλα, "σωστή διατροφή, όχι γλυκά" κλπ κλπ... :P

Kορίτσια, θέλω πολύ να βρεθούμε όλες μαζί, αλλά καθημερινή και στο mall με δυσκολεύει πολύ... πρέπει ν'αλλάξω 3 συγκοινωνίες... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες!!

Ρούλα, μεγάλωσε πολύ ο μπέμπης και η κοιλίτσα σου είναι τοσοδούλα!!!

Εγώ θα κλείσω ραντεβού την επόμενη Δευτέρα με τον γιατρό μου - θα πάμε να τον δούμε και μετά θα το γιορτάσουμε γιατί έχουμε 2 χρόνια επέτειο γάμου με τον άντρα μου. Ελπίζω αυτή την φορά να τα καταφέρουμε να το γιορτάσουμε..πέρσυ ήμουν στην Γερμανία με την δουλειά..αλλά μετά μου έκαναν την καλύτερη έκπληξη..έφερε το αφεντικό μου κρυφά τον άντρα μου στην Γερμανία και επιστρέφοντας απο την έκθεση τον είδα μπροστά μου στο ξενοδοχείο..έφαγα πολύ δουλεμα απο όλους...

Λοιπόν θέλετε να συναντηθούμε κάπου αλλού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι γινεται επιτελους με το φορουμ???τα νευρα μου!και σαν να μην εφταναν παλι ολα αυτα εκανα εγγραφη για 3η φορα γιατι παλι δεν με βαζει???και παλι δε μου επετρεπε να βαλω το παλιο ονομα γιατι λεει υπαρχει :evil: τελος παντων ειμαι η κατερινα_85που ειστε βρε κοριτσια αυτες τις 2 μερες σκυλοβαρεθηκα μονη σπιτι χωρις τη παρεουλα σας!ελπιζω να φτιαξει και και ξαναμπω με το παλιο μου ονομα!εχω βαρεθει να φτιαχνω συνεχεια προφιλ και να βαζω καινουργια υπογραφη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα και εγώ μια από τα ίδια - προσπαθούσα να μπω όλες αυτές τις μέρες και έχω αλλάξει 800 κωδικούς για να καταφέρω να μπω... :x ελπίζω να μην ξαναπεράσουμε τα ιδια. Και εγώ κάθε φορά περιμένα πως και πως να μπω να μάθω τα νέα σας...αλλά τπτ!! Μάλλον μέσω fb θα τα λέμε αν συνεχίσουν τις αναβαθμίσεις. Ελπίζω όλες σας να είσαστε καλά.Εγώ σήμερα είμαι πάρα πολύ κουρασμένη. Αρχισε κανονικα η δουλειά και πλέον κουράζομαι απίστευτα - δεν έχω αντοχές για τπτ άλλο όλη την υπόλοιπη μέρα. Φιλάκια κοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες κοιλίτσες! Τι κάνετε? Μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτή η αναβάθμιση.. ειναι η τρίτη φορά που προσπαθώ να σας γράψω - ένα κουμπί να πατήσω παραπάνω με πετάει εκτός!! Έίναι και τα νεύρα μου χάλια σήμερα και με βλέπω να ξεσπάω μέχρι να σχολάσω.. μου τα έσπασαν εδω στην δουλειά που καμία δεν κουνάει τον κώλο της να κάνει το πιο απλο πράγμα - να φτιάξει καφέδες και με είχαν εμένα το πρωί μια ώρα όρθια να κάνω καφέδες στους επισκέπτες :x:x (είναι και πολλοί σήμερα!!)

Εγώ φταίω όμως που σαν .... την πάω την κυρία που πέταξε την εξυπνάδα της κάθε μέρα στο σπιτάκι της.. :evil::evil: και την περιμένω κάθε φορά μισή ώρα παραπάνω για να κάνει το τσιγαράκι της...Τέρμα είπα..ουτε μια μέρα παραπάνω δεν θα κάτσω στην δουλειά ..και τα ξαναλέμε σε ένα χρόνο περίπου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες κοιλίτσες! Τι κάνετε? Μου έχει σπάσει τα νεύρα αυτή η αναβάθμιση.. ειναι η τρίτη φορά που προσπαθώ να σας γράψω - ένα κουμπί να πατήσω παραπάνω με πετάει εκτός!! Έίναι και τα νεύρα μου χάλια σήμερα και με βλέπω να ξεσπάω μέχρι να σχολάσω.. μου τα έσπασαν εδω στην δουλειά που καμία δεν κουνάει τον κώλο της να κάνει το πιο απλο πράγμα - να φτιάξει καφέδες και με είχαν εμένα το πρωί μια ώρα όρθια να κάνω καφέδες στους επισκέπτες :x:x (είναι και πολλοί σήμερα!!)

Εγώ φταίω όμως που σαν .... την πάω την κυρία που πέταξε την εξυπνάδα της κάθε μέρα στο σπιτάκι της.. :evil::evil: και την περιμένω κάθε φορά μισή ώρα παραπάνω για να κάνει το τσιγαράκι της...Τέρμα είπα..ουτε μια μέρα παραπάνω δεν θα κάτσω στην δουλειά ..και τα ξαναλέμε σε ένα χρόνο περίπου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia...Kai egw paidevome edw me to mammy kai akrh den vgazw elpizw pos se liges meres ola tha pigenoun roloi giati mou exei spasei ta nevra.....Eugenia wraies sinadelfises exeis na prosexoun ta auga tous na tis peis na mhn kriosoun oi gaidares, anti na se prosexoun twra akomi perisotero se xonoun kanonika,, na sou pw kamia fora oi antres einai kaliteroi se teties periptosois giati oi gynekes eimaste "ligo" ziliares.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...