Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριου Νο4


Recommended Posts

Καλέ κορίτσια - που είναι οι υπόλοιπες να κανονίσουμε επιτέλους τι θα κάνουμε????? Κατερίνα και Ειρήνη, τι θα κάνετε τελικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσουδια μου τι κανετε???εγω να σας πω την αληθεια μου νοιωθω πολυ κουρασμενη...κομματια μπορω να πω...

εσεις απο οτι καταλαβαινω κανονιζετε βολτιτσα???καφεδακι καφεδακι???καλυτερα να πω πορτοκαλαδιτσα πορτοκαλαδιτσα???? :P:P:P:P:P:P:P:P μπραβο σας τυχερες εσεις μενετε κοντα...εγω παντως και αθηνα να εμενα χλωμο το βλεπω να εβγαινα απο το σπιτι....μηδεν ορεξη μονο το κρεβατακι μου θελω...δεν ειμαι καλα.. :blink::blush::blink::blush::blink::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως να το κανονίζαμε μέσα στο σαββατοκύριακο, πχ Σάββατο πρωί γύρω στις 11-12; Να μην είμαστε από τις δουλειές μας, ούτε αγχωμένες για τίποτα...

Ευγενία να προσέχεις με το αυτοκίνητο!! Και δεν είχα καταλάβει ότι μένεις τόσο μακριά.. που να'ρχεσαι Νέα Σμύρνη...και θα τελειώνουμε κι αργούτσικα.. μόνο αν έρχεται κι ο άντρας σου μαζί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ase Maria kai egw shmera den mporw na sinelthw,olo anakatevome gmt :x:x Eutixos mou edose h pethera mou fagito apo exthes giati den exw diathesh gia tpt shmera, alla exthes pou vgikame to vradaki mia vafla me krema profiterol mpanana santigh kai ksirous karpous apo pano mia xara thn katafera :P:P (Thn mish,thn alh thn edosa ston antra mou)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μεσα ειμαι ,φτανει να αποφασισετε το που και ποτε!!!!!!!

δεν μπορω να μπω στις προσφατες συζητησεις....δεν μου αρεσει ετσι που το αλλαξανε το μαμμυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου τι ακριβώς θέλεις; πως μπορεις να κατεβάσεις μια εικόνα από το ίντερνετ; αν ναι, πας πάνω στην εικόνα, κάνεις δεξί κλικ και πατάς αποθήκευση ως ή save as. Μετά την ανεβάζεις στο προφίλ σου όπως και τη φωτό που έχεις τώρα. Οσο για την οδήγηση, δυστυχώς είναι αναγκαίο κακό! Κι εγώ πρέπει να ομολογήσω ότι, παρότι λατρεύω την οδήγηση, από τότε που μεγάλωσε η κοιλιά μου πολύ θα ήθελα να την αποφύγω! αλλά όπως έχω ξαναπεί δουλεύω μακριά και, είτε τρένο πάρω είτε το αμάξι μου, θέλω τουλάχιστον 1 ώρα να φτάσω. Τουλάχιστον με το αμάξι δεν ταλαιπωρούμαι με συγκοινωνίες, ταξί κλπ. Και δεν έρχομαι σε επαφή με ένα σωρό κόσμο.

Ρούλα για Σαββατοκύριακο φοβάμαι μήπως ταλαιπωρηθούμε χειρότερα με το τρένο, γιατί συνήθως κλείνουν περισσότερα τμήματα της γραμμής και χρειάζεται να παίρνουμε και λεωφορεία κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβακι ανορεξιες βλεπω... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και οπως λεει και το τραγουδι μια ζωη την εχουμε οτι φαμε και οτι πιουμε :P:P:P:P:P

εγω οδηγαω και μεχρι πριν ενα μηνα ειχα αντοχες και για μακρινα ταξιδια(στην μαμα μου ας πουμε που ειναι μια ωρα μακρια απο δω...)τωρα ομως ζοριζομαι και δεν κανω και τιποτα εξτριμ μεχρι το μαγαζι πηγαινω...αυτο που με ενοχλει πιο πολυ ειναι η ορθια θεση της πλατης αφου σε σχεση με τον αδερφο μου παραδειγμα που για να οδηγησει η πλατη ειναι πολυ ξαπλωμενη...αληθεια πως μπορουν και οδηγουν ετσι???ο αλεξης παντως δεν με αφηνει να οδηγαω και ακομα και οταν πηγαινω στον γιατρο που ειναι μιαμιση ωρα μακρια απο δω παω παντα με καποιον αλλον αν δεν μπορει ο αλεξης και αυτη συνηθως ειναι η αδερφη μου..

βρε κοριτσια λετε αμα ειναι να γεννησω να μην προλαβω να παω στον γιατρο???αληθεια ποση ωρα εχω απο τοτε που θα με πιασουν οι πονοι???λετε να πρεπει να παω προγραμματισμενα η να τον αφησω και οποτε θελει να βγει ο μπουμπης μου να βγει οικιοθελλως???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

γεια σας κοριτσουδια μου τι κανετε???εγω να σας πω την αληθεια μου νοιωθω πολυ κουρασμενη...κομματια μπορω να πω...

εσεις απο οτι καταλαβαινω κανονιζετε βολτιτσα???καφεδακι καφεδακι???καλυτερα να πω πορτοκαλαδιτσα πορτοκαλαδιτσα???? :P:P:P:P:P:P:P:P μπραβο σας τυχερες εσεις μενετε κοντα...εγω παντως και αθηνα να εμενα χλωμο το βλεπω να εβγαινα απο το σπιτι....μηδεν ορεξη μονο το κρεβατακι μου θελω...δεν ειμαι καλα.. :blink::blush::blink::blush::blink::blush:

Μαρία μου! δεν θέλω τέτοια! εσύ είσαι πάντα ο "βράχος" μας, το κύμα αισιοδοξίας! να βρεθεί όρεξη για το Μαράκι μας παρακαλώ!

:cheer:

Πάντως όλες βλέπω τα χάλια μας έχουμε σήμερα! κι εγώ πριν λίγο ζαλίστηκα, ευτυχώς που ήμουν καθισμένη. Εύη, έκανες που έκανες την "αμαρτία" με τη βάφλα, γιατί έφαγες μόνο τη μισή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου... γράφω κάτι και με πετάει έξω!!! :angry:

Κορίτσια, φεύγω γιατί έχω ραντεβού με το γιατρό. Επιτέλους!! :woohoo:

Πριν λίγο άκουσα ότι την Τετάρτη έχουν απεργία οι συγκοινωνίες αλλά δεν πρόλαβα τις ώρες... για ψάξτε το!!

Τα λέμε αργότερα, φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H mish kai polu mou htane Enina mou...O giatros mou mafinei na trow ena gluko thn evdomada kai eipa na to glentiso exthes me thn vafla....

Maria den pistevw na exeis provlima me thn genna giati sinithos thelei mia protomana kamia 20ria writses na gennhsei alla auto den mporei na to ksereis pote....Mhn fantastite pos enas toketos arxizei opos tis tenies pou ksafnika ths pianei ponos kai spane ta nera sth mesh tou dromou....Exei kapia stadia o toketos apla h pio poles den to kseroun edw giati oles ths pane me proklish :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια 123.,δεν μπορω να σου στειλω πμ στειλε εσυ ...γιατι τα εχω παρει με το μαμμυ....ολα αναποδα τα εκαναν δεν βρισκω τιποτα στη θεση του :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

συγνωμη, δεν μπορουμε να δουμε ολες τις προσφατες συζητησεις???? μονο τις δικες μας?????
Kai emena auto polu mou thn espase apo to proi eirhnh...Egw mpenw stis katigories kai prospathw na vgalw akrh apo ekei.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη δεν κάνεις τίποτα λάθος - και εγώ μέσω κατηγοριών βλέπω τις πρόσφατες συζητήσεις. Κορίτσια εγώ Σάββατο δεν μπορώ - τα πρωινα θα έρχεται η γυναίκα που θα μου κάνει τις δουλειές. Την Τετάρτη μάλλον θα έχουν απεργία μέχρι το μεσημέρι τα μέσα μαζικής μεταφοράς. Δεν ξέρω - τι θέλετε να κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη δεξιά στις στήλες θα δεις μια στήλη με σκούρο μπλε φόντο που λέει πρόσφατα μηνύματα - απο εκεί μπορείς να δεις τις πιο πρόσφατες συνομιλίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θελει η παρεα

ο σκοπος ειναι να μαζευτουμε αρκετες,θα εχει πλακα

δηλαδη μεχρι τωρα ειμαστε

μαμα παναη

ενινα

αναστασια 123

ευγενια

οι αλλες ρουλα, αστεριας ,καταιφακι ,ναταλια τι λενε???

καμμια αλλη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πατηστε καλε το "Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων " οσο ειστε μεσα σε καποιο θεμα και θα σας βγαλει ολες τις προσφατες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θPanayiota έγραψε:

Κοριτσια πατηστε καλε το "Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων " οσο ειστε μεσα σε καποιο θεμα και θα σας βγαλει ολες τις προσφατες.

που εισαι ρε Παναγιωτα??????

θα ερθεις ,αν συναντηθουμε???????

αντε ξεμουχλιαστε πια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Κατερίνα είχε πει οτι θα έρθει αν κάνουμε τπτ - η Ναταλία είναι ακόμα διακοπές (επιστρέφει 15/9 περίπου), η Ρούλα δεν ξέρω αν τελικά θα έρθει. Οι υπόλοιπες θα πρέπει αν περιμένουμε μήπως και μπουν και μας ενημερώσουν. Συμφωνώ Ειρήνη μαζί σου - το θέμα είναι να μαζευτούμε όσες περισσότερες μπορούμε. Αν δεν μαζευτούμε αυτή την εβδομάδα, κανονίζουμε για την επόμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι μου σε ευχαριστω :blush::blush::blush:

Ρε συ μενω Χαϊδαρι.Πως να ερθω στο Mall???Δεν οδηγω.

Πρεπει να αλλαξω 3 συγκοινωνιες. (λεωφορειο,μετρο,ηλεκτρικος):unsure::unsure:

Και εγω θα ηθελα να σας γνωρισω αλλα πολυ μακρια μου πέφτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Ειρηνακι μου σε ευχαριστω :blush::blush::blush:

Ρε συ μενω Χαϊδαρι.Πως να ερθω στο Mall???Δεν οδηγω.

Πρεπει να αλλαξω 3 συγκοινωνιες. (λεωφορειο,μετρο,ηλεκτρικος):unsure::unsure:

Και εγω θα ηθελα να σας γνωρισω αλλα πολυ μακρια μου πέφτει.

και εγω αγ αναργ προς μενιδι μενω....αντε πειτε καμμια ιδεα για καπου αλλου ,να βολευτουμε ολες!!!εγω παντως οπου και να πειτε θα ερθω,θελω πολυ να δω ομοιες μου κοιλουμπιτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...